ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Adrien Meyers


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_lcapSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_voting_barSétáló utca, egyéb utcák - Page 8 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70741 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Adrien Meyers, Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sétáló utca, egyéb utcák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-01-04, 12:37


First topic message reminder :


Sétáló utca


Roxmorts elsőre azt gondolnánk, hogy egy egészen kis falu, pedig azért elég sok varázslócsalád él itt és egyre növekszik a mérete évről évre. Vélhetően akadnak olyanok, akik pont az iskola közelsége miatt költöznek ide, no meg az egyetemi bővítés a falura is kihatott. Több lett az egyetemisták számára is alkalmas szórakozóhely, no meg az éjszakai élet is azért bizonyos területeken felkapottabb lett. Kialakult egy kis kertvárosi rész, ami mindig csendesebb és inkább csak lakóházak vannak arra, de persze a központi sétálóutca is ott van a sok bolttal és üzletekkel. A falu a növekedésnek hála viszont elég sok zegzugos és keszekusza utcát tudhat a magáénak. Érdemes azért ismernie az embernek a helyet ahhoz, hogy ne tévedjen és kavarodjon el. Nem mondhatóak az utcák párhuzamosnak és persze olyan is akad, ami szinte az erdőbe torkollik. Elég jól el lehet tévedni tehát, ha nem figyelsz és könnyen a falu külső területeire kavarodhatsz...

írta Luna Lovegood

[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.


A hozzászólást Luna Lovegood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-10-26, 15:38-kor.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-24, 17:53


Tim & Cody


[You must be registered and logged in to see this image.]
- Csak a Farsangi Bálon? - kérdezi kissé sunyi félmosollyal, és ilyenkor egy cseppet bánja, hogy nem vámpír. De csak egy egészen kicsit. A vámpírok ugyanis nem járnak másokkal, hanem birtokolnak bizonyos élőket, és Tim néha szívesen birtokolná Codyt állandó jelleggel. Persze nem teheti, hiszen vérfarkas, meg egyébként sem az a kifejezetten birtokló fajta, de hűségesnek hűséges, ez bizonyos. Közelebb hajol a sráchoz, mintha bizalmasan akarna neki valami nagyon fontos dolgot súgni.
- Ezt átgondolnám a helyedben.. - súgja egészen halk, mély hangján, majd finoman beleharap, beleszív a srác nyakába, de csak egy nagyon picit, és utána úgy hajol el tőle, mintha mi sem történt volna, ártatlan kölyökkutya szemekkel pislogva. A territoriális harcokra azonban felkapja a fejét.
- Mire gondolsz? Mi zajlik ott? - nem hallani a hangjában aggodalmat, inkább feszült figyelmet, de az egész testéből érezhető. Neki főleg fontosak ezek a harcok, noha az utóbbi időben nem falkán belül élt, de a vérében van, és amúgy is alakul valamiféle falka az iskolában, ahol jelenleg nem ő az alfa.
Amikor megindulnak és a srác vállon csókolja, akkor finoman simít végig a derekán, a mozdulat mintegy folytatásaként, a szavakra azonban elkapja Cody kezét, és eléggé felvont szemöldökkel, sandán néz rá, mint aki nem tudja eldönteni, hogy most mészárolja le a másikat becsületsértésért, vagy majd az erdőben. És ezt a pillanatot kitartja egy kicsit hosszabban, majd bevet egy vigyort, meg egy kacsintást, és elengedi a srácot. Viccelt, persze, és vette a lapot.
Finoman hagyja, hogy összekulcsolja a másik az ujjaikat, és kézen fogva sétálgatnak valamerre,ez úgyis kihaltabb rész, meg nem nagyon van szégyellni valója, noha nem tolja senki arcába, hogy kiféle miféle, meg kihez vonzódik, és milyen kapura játszik, de mivel eléggé erősnek és nagy fiúnak tartja magát, ezért nem is szégyelli vagy titkolja mások előtt, meg az Codyval szemben sem lenne fair. És ami azt illeti, a férfiasságából egy kicsit sem von le, sem a sármjából.
- Néztem néhány kisebbet Roxmorts szélén, közel a erdőhöz. Az egyik egy sorház széle, padlással, mindennel. Ha anya beköltözött, átjöhetnél karácsonyi vacsorára. Nem tudom, nálatok ez mennyire szokás, vagy hogy állsz hozzá. De ha jól emlékszem, nem váltatok el rosszban. - mosolyog, mert Cody nem egyszer mesélte, hogy majdnem elkapták a torkát a farkasok a rezervátumban, amikor Timnek kutakodott.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-23, 15:49


Vicces mennyi mindent tud jelenteni az a két három év. Ugyanakkor sehol nem szerepel az, hogy ebből bármelyiküknek hátránya származna, vagy kifejezetten szembe tűnő lenne némi generációs különbség.
Szórakozottan nézek rá, tekintetemet megüli némi vággyal telt rózsaszín köd féleség, amivel igen gyakran találkozhat nálam és amihez rendszerint egy játékos mosoly is társul.
- A Farsangi Bálon a tiéd vagyok. Mit szólsz?~ vetem fel ha már így alakult a Karácsonyi Bál. - Amúgy most nem tudom miféle vándorlás van a varázslények körében, de az egész Növényrezervátumban lassan territóriumi harcok folynak..- jegyzem meg mintegy félig mellékesen. Nyújtózom egyet, továbbá az útra figyelek.
Az ajándékozás egyszerűen, könnyeden és örömtelien esik meg, kellően spontán.
Már most imádom azt a mozsarat! Pont nem rég keresgéltem hasonló holmit. Vállon csókolom csak így menet közben szeretve, aztán felvetem, van-e kedve valamerre irányba állni. És van!
A teliholdas megjegyzésére csak legyintek.
- Majd kéznél tartom a kedvenc rágócsontod. Khm!... - nem minden alkalommal, de most kicsúszott. Néha szívom kicsit a vérét(hahamégjóhogynemvagyokvámpír) valahányszor azzal jön, hogy félek-e vele kettesben kódorogni. Neki is mondtam már, hogy a kapcsolatot és minden egyéb érzelmi kötődést kihagynék kettőnk ismeretéből, ha bármilyen formában testet öltene a félelem felé, az miatt aki.
Kezemet a kezébe csúsztatom, ujjaimat az ujjai közé. Szeretem a kezeit. Is...
- És döntöttél már lakás ügyben? Találtál olyat amit el tudsz képzelni új otthonnak?~ kérdem mikor kijjebb érünk már és az erdei utak felé vesszük az irányt. Még arról sem nagyon esett szó, hogy a Karácsonyt úgy egyébként hogyan töltenénk. Mindenképpen hagynék időt az édesanyjával kettesben is.



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-21, 20:46


Tim & Cody


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ami Timet illeti, neki kifejezetten jót tesz ez a fajta kapcsolat, bár eddig sem állt hadilábon a világgal, az alkohollal, nem feküdt össze mindenkivel, szóval nem nagyon volt, amiből esetleg ki kellene rángatni, de tény, hogy engedett, és egészen sokat lógott együtt a sráccal, és kifejezetten megnyílt neki. Egészen sok értelemben. És ahhoz képest, hogy egész kamasz, meg fiatal a gyógyító sráchoz képest, ez eddig nem képezett kettejük között akadályt. És ez nem a rózsaszín köd miatt van, bár tény, hogy Timnek egészen mély érzelmei is vannak Cody irányába, amiket hellyel közzel ki is tud fejezni.
- Helyes. Ez esetben maradok. - mondja pimaszul a másik szavaira. Az unalomra finoman int nemet a fejével.
- Nagyfiú vagyok, el tudom magam foglalni. És nem maradtam tovább, mint kellett volna. Bár tény, veled jobb lett volna a hely. - néz jelentőségteljesen a srácra.
A karkötőt pedig megszimatolja, megnézi, és érzékeli, hogy van benne egy kis kihívás, de nagyjából érzi, milyen témájúak a rúnák, meg mik vannak benne, pontosabban milyen alcsoportba tartoznak. Fel is veszi, és az illata is egészen kellemes, úgyhogy minden rendben, jöhet Cody ajándéka, aminek pozitív a fogadtatása, aminek kifejezetten örül, ennek egy mosoly keretében ad teret. Amely szélesebbre nyúlik, ahogy a fiú belekezd valamibe, aztán abba is hagyja.
- Igen, én is erre gondoltam. - erősít rá a srác félbehagyott gondolatára, a sétára pedig biccent egyet.
- Az utóbbit választom. Már ha nem félsz velem a sötét erdőben barangolni.. bár nincs telihold. - sandít fel az égre, majd vissza a srácra. Neki nem okoz gondot a sötét sem, hiszen lát éjszaka is, ha kell, akkor még Codyt is el tudja vezetgetni valamerre egy darabon, és a romantikus esti séta, meg a természet olyan dolgok, amiket Tim kifejezetten szeret. Vérfarkas, és eddig egy bezárt kastélyban bálozott, igényli, hogy megsétáltassák.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-06, 01:01


Ó valóban bizony!
Eddigi együtt töltött idejük alatt, igyekezett vissza fognia magát, nem letarolni Timet az időnként, vagy épp mindig túlfűtött lényével, de valószínűleg hamar rá jöhetett, hogy tudják úgy minőségben tölteni az idejüket, hogy közben megismerjék a másikat, az más kérdés ki mennyire engedte ezt az elmúlt idő alatt.... mindenesetre, esélyesen nem két rózsaszín ködben tobzódó baknyúlként viselkednek. Cody számára pedig nyilvánvalóvá lett, hogy bárminek a visszafogása, leginkább a farkáé mondjuk ki, egyszerűen köddé vált. Megszűnt hiányt képezni, pusztán a minőségi időnek köszönhetően.
Nem iszik (annyit), főleg hobbiból, legfeljebb ha olyan társasággal van ahol ez jól eshet, nem kurvázik és nem fekszik mindenki alá... Mondjuk szép lenne ebből sportot űznie úgy, hogy közben egy kialakulóban lévő kapcsolatot szeretne mélyíteni. Egy szó mint száz! Jót tett ez az egész a srácnak. És csak reméli, hogy a másik is hasonlóan érez.
Veszi a lapot a prefektusos megjegyzésnél és csak szeretve, szelíden, a legnagyobb természetességgel, minden különösebb zavar, vagy túlzott feltűnés nélkül megpaskolja Tim hátsóját.
- Hát persze, hogy beérem veled is!~ némi vigyor kerül a fejére. Aztán kicsit elkomolyodik. - Azért remélem nem unatkoztál nagyon. - inkább talán kérdés mint egyéb és nem, nem legilimentor, csak empatikus. Máskor meg szociálisan analfabéta, szóval végül is jó kombó egy személyen belül... Vajon miért a borzos házat kapta?
Csak reméli, hogy Timnek tetszeni fog a karkötő, és bár a rúnákat így ránézésből nem biztos, hogy meg tudja fejteni, Codynak gondja volt rá, hogy tényleg legyen benne némi kihívás, fejtörő. De azt végül is megállapíthatja, hogy ártó nincs benne.
- Egy kicsit alkimistáskodtam. Vasmeteorit lett átalakítva, meg megformálva és igen, a rúnákat is én véstem bele. - közlöm szeretve. Ha megszimatolja, maga is érezheti, hogy nem szagtalan mint az ezüst, hanem ott van az a jellegzetes halvány vas/acél szag. Az ébenfába ivódott lenolaj édes illata és a frissen kikeszitett, még tulajdonosa "szagát" fel nem vett bőr illata. Valószínűleg, ez csak neki ennyire mintagazdag.
Nos igen... ha nem gyógyító lettem volna, akkor egy utazó alkimistaként tengetném a napjaimat. Bár mivel a gyógyító képességem egyre erősebb, lassan nincs szükségem a szakmai tudásomra. Ettől függetlenül, még mindig jól fog jönni, ha forradalmasítani akarom a mugli és varázs módszereket. Illetve kérvényt már adtam le, hogy felvehessem másodlagos tárgynak az alkímiát. Egyenlőre még választ azonban nem kaptam.
Mikor ő is átadja az ajándékot, nos bevallom sok mindenre gondoltam, csak arra nem amit kaptam. Megilletődötten pislogok az elém táruló tárgyra és az arcomon látszik a meghatottság. Hüvelykujjammal megsimítom a faragott címert, nem jutok szóhoz, csak egy pár pillanattal később. - Ez gyönyörű! Jó szolgálatot fog tenni!~ Köszönöm. - hirtelen nem gondolok rosszra annak nyomán hogy "szerezte". Hirtelen fel sem merül bennem, hogy ez a szócska mit takarhat, mi lehet mögötte. Ma este, egyenlőre még minden ártatlan marad számomra. Gondosan teszem el a táskámba a mozsarat. - Ez remek! Az pedig, hogy öntisztító kifejezetten hasznos. A keveredés, kioldódás veszélyét nagyban kizárja..! - kezdek bele lelkesen aztán hamar leállítom magamat mielőtt reakció anekdotákba kezdenék neki meg félresikerült kísérletek egyébként halál unalmas sztorijába ahol az egyetlen izgalom a kémiai reakciók és a vissza maradt anyagok kapcsolódása. Csak beharapott szájjal bazsajgok.
- Van kedved korcsolyázni? Vagy beülni valahova?~ vetem fel. - Vagy sétálni egy nagyobbat az erdő felé akár? - majd miután esetlegesen meguntuk a sétáló utcák éltét. Most még az erdőben sincs seggsötét mint általában. Néhány út mentén apró pilácsokat, mécseseket helyeztek el néhány méterenként. Én meg nem vagyok egy szívbajos fajta.



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-05, 23:34


Tim & Cody


[You must be registered and logged in to see this image.]
Érdekes esemény lett volna, de szerencsére az a lúzer nem tartotta fel addig, hogy túlságosan megvárassa a srácot, így minden a lehető legnagyobb rendben van. Cody szavaira az előremászásról azért felszalad a szemöldöke, és egy "Ó valóban?" pillantást vet a fiúra, majd hozzábújik, és az apró csók kifejezetten jól esik neki, finoman beleborzong a bőre. Maga sem tudja egészen konkrétan megmagyarázni, mi fogta meg a srácban, de hatással van rá és kifejezetten élvezi. Bár az tény, hogy ezt ő személy szerint nem veri nagy dobra, de ebben nem feltétlenül az ilyen irányú rejtőzködés áll. Sokkal inkább az, hogy úgy ámblokk az életét nem veri nagy dobra, és nem mutatja meg annak részleteit kifejezetten és szívesen senkinek sem. Aki az alvilágban mélyül el, az már csak ilyen, hamar megtanulja nem kiadni magát.
Aztán elválik a fiútól, és immáron mellett folytatja az útját, és vannak dolgok, amik nem változnak, ilyenek Tim finom, apró poénjai és odaszúrásai is.
- Azért remélem velem is beéred. - és a hanglejtéséből érződik, hogyan is érti, hogy most nem a prefektus hajkurássza. Aztán tovább sétál, és egy afféle "igen, érzékeltem" nézéssel konstatálja a mondatot, az, hogy más miatt is bánja-e, hogy nem volt ott, vagy csak unatkozott nélküle, nem derül ki. Amikor pedig előkerü la fadoboz, akkor érdeklődve veszi szemügyre, majd nyitja ki, és a karkötőt meglátva halkan hümmög egy sort. Megszaglássza, megnézi, és ahogy a rúnákhoz ér, elmosolyodik.
- Kedves tőled. Köszönöm. - és itt a játékra is, meg a karkötőre is gondol. És mivel megbízik a srácban, rákérdez. - Te vésted fel a rúnákat? - és miután megbizonyosodott, hogy kb mi van rajta, felhúzza a csuklójára. Aztán a zsebébe nyúl, és egy nagyobbacska dobozt vesz elő.
- Ezt neked szereztem. Remélem tetszik. Öntisztító. - nyújtja át a dobozt, amiben egy szépen, márványból készült mozsár található, mivel Cody gyógynövényekkel és gyógyszerekkel foglalkozik, ez tűnt logikus és hasznos ajándéknak. És egy címer is van bele faragva, amin egy borz látható a telihold alatt, szájában egy kígyós pálcával, ami Hermész botja, az orvosok jelképe.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-05, 22:10


Nos igen, még mindig gyógynövény illata van a srácnak, elég könnyű lenne bárkinek is nyomon követnie, akinek kicsit is jobb a szaglása.
És sok minden ellenére nem ivódott belé egy erőteljes paranoia se üldözési mánia sem. Timet várta, Timet kapta. Bár azért ha egy tetőről vetette volna a nyakába magát, (aminél esélyes, hogy pofára esett volna) vagy berántja a sikátorba, lehet jobban meglepődik és talán védekezőbben áll fel míg nem realizálja kivel van dolga.
De ez így jól jött ki.
- Ó kérlek, ha nem tennéd is előre ásnám magamat abban a sorban!~ a mosolya még mindig kidögleszt... Elveszek magam is abban az ölelésben, kaphat egy apró csókot a nyakába, és jólesően inhalálunk a másik illatából, hőjéből. Engem személy szerint nem érdekel az, hogy egy forgalmas sétáló utca közepén vagyunk. A Roxfort óta egyszer sem éreztem, hogy kifejezetten el kellene rejtenem magamat, vagy bárkit aki hozzám kapcsolódott/kapcsolódik. A pillanat tovább megy és mi is.
- Arra a prefektusos incidensre azért kíváncsi lettem volna! De szép is volt mikor még engem is prefektusok hajkurásztak. - játékos álmodozással mondom ki, mintha aaaannyira régen lett volna és egy vén szarházi lennék. De azért a "Bezzeg az én időmben"t már nem sütöm el, csak magam alatt vágnám a fát azt hiszem.
A kérdésére bólintok. - Igen, most kihagytam a bált. Sokáig dolgoztam. Utána meg.. vissza mentem ezért, mert lelkesedésemben otthon hagytam. - ezzel elő szedek egy lapos viszonylag kisebb díszdobozt, minden különösebb sallang nélkül. Nos ahhoz biztosan túl nagy hogy gyűrű legyen benne, babacipőnek meg túl lapos.. szóval rejtély mi lehet benne!
De Tim amint kinyitja fény derülhet rá. Egy karkötőt rejt a doboz, egy acél- ébenfa-bőr kombinációját ötvöző alapvetően letisztult formavilágú elegáns mégis egyszerű karkötőt. Semmi kifejezett giccs. Ha jobban megnézi azt felfedezheti, hogy a belső oldalán rúnák vannak.
- Gondoltam viszek bele egy kis játékot és rád bízom a megfejtésüket. - mondom, miután esetlegesen kivette és szemügyre vette.
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-05, 20:10


Tim & Cody


[You must be registered and logged in to see this image.]
Attól nem kell tartani, hogy elkerülik egymást, Timnek szerencsére eléggé jó szaglása van, meg elég gyors is, így hanem leli itt Codyt, akkor egy-kettőre kiszimatolja, hogy merre tűnt el a jómadár, és esélyesen.. akkor is levadássza, ahogy most.. csak esetleg egy fokkal később meg lassabban. Vagy csak nagyobb lendületből. De szerencsére erre nem került sor, így Cody nem kapott szívrohamot egy random utcából oldalról kivágódó Tim miatt. Aki esélyesen nagyon jól érzi magát, vagy felpörgött benne az adrenalin, mert elég kölyök módjára játszik a fiúval.
- Ez esetben én már megyek is.. - engedi el a srácot, és azért érezni a hangján, hogy ő sem gondolta komolyan, főleg, amikor Cody megfordul, felé, és ahogy látja a csodálkozást a szemeiben, akkor csak rákacsint, villantva persze egy sármos mosolyt is mellé.
- Nem te vagy ma az első, de előre engedlek a sorban. - villantja meg hófehér fogait, és amint a hugrás közelebb lép és átöleli, Tim nem rest viszonozni, keze finoman a másik derekára csúszik a mozdulat közben, és közelebb húzza magához néhány pillanatra, arcát belefúrva a másik vállaiba, mélyen beszippantva annak illatát. Amikor pedig a pillanat véget ér, lazán biccent a fejével jobbra, és besorol a fiú mellé, kezeit lazán zsebre vágva.
- Volt egy kis fennakadás. Az egyik prefektus nagyon fontosnak érezte magát, úgyhogy tulajdonképpen.. kiszöktem. Szó szerint. Nem értem, mire jók ezek a tiltások, meg takarodók. Vagy lehet csak rasszista volt. Viszont téged nem láttalak odafent, ez lehet? - dönti oldalra a fejét, és mintha kissé kérdőn is nézne a srácra. Az est folyamán elég sok emberrel találkozott, beszélgetett, vagy esetleg táncolt is, meg egy-egy üzleti dolog is belecsúszott, de a gyógyítóval erősen elkerülték egymást.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-04, 14:20


Tim pont azon a határon belül érkezik, mikor még nem kerekedek fel és jobb is így, lehet elkerültük volna másképp egymást.
Épp egy friss kürtöskalácson rágódom mikor is le leszek vadászva. Igaz azt hiszem az egyik leggyengédebb módon. Bár azért pillanatra megilletődök mikor mögöttem terem, a lélegzete nyomán átfut a borzongás és mikor meghallom a hangját még hátra is dőlök kicsit a mellkasának. Nem nem az elaléltságtól, csak simán jól esett.
- Tulajdonképpen a kis Jézust a fa alatt... bár ezúttal passzolnám a szülés levezetését.~ A hangom félúton megbicsaklik, bármennyire is lazára, ökörködősre akarom venni, de csak mert épp nagyon jól esik a közelsége. Aztán kibújok a kezei közül és szembe fordulva vele, mikor meglátom elegánsban egy kacér mosoly kúszik a fejemre. - Ó. Te. Jó. Ég! - elismerően füttyentek egy aprót. - Jól nézel ki. - legeltetem a szemeimet rajta még egy pillanatig, aztán egy barátinál valamivel közvetlenebb ölelésre vonom. Eleresztve pedig úgy állapodok meg, hogy széttárt kezeim mindkét irányába egy egy sétáló utca folytatódjon. - Merre?
Miután lőttünk egy irányt és el is indultunk egyrészt megkínálom a kürtöskalácsból, amit valami csoda folytán nem ejtettem el, másfelől máris kérdezek. - Na mesélj, milyen volt a bál és hogy sikerült megszöknöd? ~



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-04, 11:45


Tim & Cody


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem az a tipikusan bálozós alkat, tény és való, de most valahogy mégis lement, és elvegyült egy kicsit a többiek között, ami persze azt eredményezi, hogy full ki van öltözve. Csokornyakkendő, meg minden. A McCaine-ek ügye miatt muszáj volt egy kicsit elvegyülnie, aztán ahogy elindult volna, sikeresen belebotlott egy prefektusba, akivel elég hosszasan kellett értekeznie arról, hogy miért és hogyan hagyja békén és engedje el útjára.. Emiatt megcsúszik, amit nagyon nem szeret. Utál késni, főleg, ha Codyról van szó. Jó fej a srác, kedveli is, meg egyéb dolgok is összekötik őket, éppen ezért nem szívesen várakoztatja meg.
Bármennyire is gyors, Codynak azért kell rá várnia egy sort, mire megérkezik, ez viszont azt eredményezi, hogy nem öltözött át. Kicsit megizzadva, futva érkezik, és vetődik rá tulajdonképpen a srácra, hátulról, az egyik mellékes sikátorból, vagy talán az egyik házról leugorva? Nem lehet tudni, de az bizonyos, hogy Cody arra lesz figyelmes, hogy egyszer csak valaki befogja a szemeit, és érezheti a srác illatát, ha ez ismerős neki, meg érzi a meleg leheletet a tarkóján. Aztán valami közelebb hajol a füléhez, és halk, morgó hangon súgnak bele a fülébe.
- Remélem rám vársz.. - tulajdonképpen levadászta a srácot, tény, de nem tud megszabadulni attól, ami tulajdonképpen, a lénye legmélyétől. És az ő szíve még ettől meg az adrenalintól pörög, nem a beszélgetés miatt, ami annyira nem is veszélyes. Átgondolta, volt rá ideje.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-02-03, 00:57


Karácsony előtt vagyunk pár nappal. Ezzel együtt a karácsonyi szünet előtt is egyben. Nekem fix a lakásom November közepe óta, ahogy az állásom is a Növény rezervátumban.
A szünet előtti vizsgáimon, iskolai feladataimon túl vagyok. Szünet után jön a következő mérkőzés. Jede-éknek azóta is aktív része vagyok az életüknek. A kicsik gyönyörűen cseperednek. Valamivel gyorsabban is mint kellene, de nagyon szépek és rendes gyerkőcök. Roppant... intelligensek. És még bőven nincsenek egy évesek. Mi lesz itt később..?

Szeptember óta valami megváltozott. Megérett bennem, hogy a szüleimet ki kell ugrasztani a rejtekükről, épp ezért a néhai birtok romjai alól-közül elő ástam a könyvtárunk megmaradt darabjait. Bár nem meglepő módon majdhogy nem az egész sértetlen volt. Varázslattal védett és tartósított ősi könyvekről van szó. Ősi és sötét könyvekről nem mellékesen. Az egykori üvegházban a főépület mellett tizenkét éves elburjánzást találtam. És legnagyobb megdöbbenésemre, azok a birtokon ragadt, a romjaihoz is hozzá láncolódott kísértetek, akiktől annak idején rettegve menekültem, vagy gyomorgörccsel és nonstop paranoiával viseltettem irántuk kölyökként, mert nem egyszer törtek az életemre most... hagytak belépni az ősi erődítmény maradványaiba. Tény, hogy megesküdtem nekik, mielőtt beléptem, hogy megtisztítom a birtokot, ha addig élek is és a szüleimet sem nézem tovább tétlenül. Ehhez azonban tudásra van szükségem.
A lehető legsokrétűbb tudásra, ami rendelkezésemre állhat. A Martimorok egykori könyvtárának tudására. Amiből annak idején tanítani akartak. Amiből Nox is táplálkozott. És sokan mások.
Akkoriban megtagadtam ezt a tudást. Most azonban szó se róla, hogy sötét utakra lépnék, egyszerűen tudnom kell mivel kerülök szembe, ha elébük akarok állni...

Ez az ismeretbővítés azóta is tart, bár mondjuk most novemberben hanyagoltam a dolgot és fontosabb dolgokkal foglalkoztam. Többek között, felajánlottam Timnek, hogy decemberben a nevére iratok egy lakást, ott ahol szeretné, olyan paraméterekkel ahogy szeretné, hogy mire karácsonyra  kiengedik az édesanyját, ne valami homeless közösségi melegedőbe kelljen tölteniük ezt az időt és ne a nulláról kelljen kezdeniük, hanem egy biztonságos fészekben. Megtehetem, szívesen támogatom a srácot. Eléggé a szívemhez nőtt. Most hogy rá gondolok is elönt egy kellemes melegség. Hagytam neki gondolkodási időt, mostanra viszont úgy érzem én jobban izgulok mint ő! Mondjuk ezen nem lepődnék meg, mindig is hajlamos voltam túlpörögni.

Szóval jelenleg karácsony előtt vagyunk valamivel, a szívem tele élettel és kellemes zsongással. A Karácsonyi Bálnak vége, korán volt a kapuzárás és mára már főleg inkább a kicsiknek újdonság és nagy élmény. Bár el kell ismerni az ünnepi kosztért még mindig jár a keksz a manóknak!
Minden kivilágítva, mindenhonnan ömlik a frissen sült ételek illatának kavalkádja, a forralt bor, és hasonló téli italcsodák. Noha amióta Tim képbe került a Varjú meg ki az életemből, kifejezetten nincs igényem a sárga földig hoppanálni magamat két árok között!

Az egyik sétáló utcában várom, kicsit odébb a főtér korcsolyázó, mulatozó zsibongásától zajos részétől. Bár itt is bőven vannak emberek meg mindenféle alakok, nem nagyon zavartatom magamat. Egy egyszerű kapucnis pulcsi meg egy bőrdzseki van rajtam, Hugrás sálammal. Világos farmer, és szokásos tornacsukám. Igen a tél kellős közepén is. Most nem zavar, nem fázom. A bálról élmény lehet a tanároknak össze vadászniuk a diákokat a rózsa kertből a párocskákat meg úgy innen-onnan-mindenhonnan... Elképzelhető, hogy lesz aki kisiklik az ujjaik közül. Bár ha Tim nem érkezik meg úgy huzamosabban, akkor bizony számolnia kell vele, hogy rárontok, ha épp mosdóban van akkor ott, ha a pöckét hegyezi, akkor közben. Persze, már csak azért is, hogy érezze a törődést... Szükségletei közben is.~ Mindezt persze játszi' könnyed hangvétellel és a legnagyobb természetességgel. Elvégre ha az elején kimondatta velem amit, nehogy már tabuk maradjanak.
Jó részben költői túlzok, meg nagy a pofám de van benne igazság.
Képemen folytonosan jelen lévő derűvel és jókedvvel várom hát szeretett lényét!~



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty2019-01-04, 12:37



Sétáló utca


Roxmorts elsőre azt gondolnánk, hogy egy egészen kis falu, pedig azért elég sok varázslócsalád él itt és egyre növekszik a mérete évről évre. Vélhetően akadnak olyanok, akik pont az iskola közelsége miatt költöznek ide, no meg az egyetemi bővítés a falura is kihatott. Több lett az egyetemisták számára is alkalmas szórakozóhely, no meg az éjszakai élet is azért bizonyos területeken felkapottabb lett. Kialakult egy kis kertvárosi rész, ami mindig csendesebb és inkább csak lakóházak vannak arra, de persze a központi sétálóutca is ott van a sok bolttal és üzletekkel. A falu a növekedésnek hála viszont elég sok zegzugos és keszekusza utcát tudhat a magáénak. Érdemes azért ismernie az embernek a helyet ahhoz, hogy ne tévedjen és kavarodjon el. Nem mondhatóak az utcák párhuzamosnak és persze olyan is akad, ami szinte az erdőbe torkollik. Elég jól el lehet tévedni tehát, ha nem figyelsz és könnyen a falu külső területeire kavarodhatsz...

írta Luna Lovegood

[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.


A hozzászólást Luna Lovegood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-10-26, 15:38-kor.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sétáló utca, egyéb utcák   Sétáló utca, egyéb utcák - Page 8 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Kis utcák
» Külső utcák, sikátorok
» Elhagyatott utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Központ-
Ugrás: