Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Primrose Bakery
  Today at 11:29
Adam Jericho

ϟ Pincefolyosók
  Today at 10:30
Daphne Jennings

ϟ Bejárati csarnok
  Yesterday at 19:13
Moira H. Kingsdale
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Cody L. Martimor

Moira H. Kingsdale

Tim Roberts

Megan Smith

Gerard Warrington

Gina Accipiter

Draco Malfoy

Corvus Flint

Mason J. Harris

Statisztika

Összesen 602 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Fryderyka Herbs

Jelenleg összesen 40436 hozzászólás olvasható. in 3582 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Gerard Warrington
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22

TémanyitásTárgy: Re: Konyha Yesterday at 17:40

Frida & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Arra ébredek, hogy valaki alaposan oldalba rúg. Legalábbis ez az érzet. Ami már csak azért is furcsa, mert az ágyam (bár kényelmes nagy, kétszemélyes példány), jó ideje nem aludtam együtt senkivel, akivel osztozkodni kéne, ráadásul azok sem vetemednének arra, hogy a bordáim közötti réseket tágítsák. Kiszalad a tüdőmből a levegő, azon kapom magamat, hogy térdelek, és lassan ki kéne nyitni a szememet.
- Még öt perc anya.. – Csóválom a fejemet, lehet, hogy otthon vagyok, ahol állandóan rám volt szólva, hogy segítsek hétvégente lemenni vele a piacra, mert aki ugye éjjel legény.. Mondjuk ezt a baromságot sosem értettem. Ha bulizni voltam, miért volna bármi erőm, hogy nappal meg robotolják a házimunkában? Anyám is tudta, hogy ha az éjszakai életet választom, akkor nem fogok koránkelni. De hát a barom elvei.. Mégiscsak sikerül kilesnem a pilláim közül, s észreveszem, hogy egy citromot tartok a kezemben.. Még ha plüssből lenne. De nem, nem az ágyamban vagyok, és valami szöszi beszél hozzám. Hirtelen meg sem hallom, csak a tálcáján tartott tökös pitéket nézem. Lavender ugyan a derelyét szerette ebből a változatból, de az is tökös volt, és automatikusan görcsbe rándul a gyomrom.
- Mi a szart.. csinálok itt? – Nyúlok az oldalamhoz, már nem olyan vészes, hiszen csak nekemjött, nem is rúgott meg, csak az álomból kizuhanva éreztem olyan drasztikusnak a karambolt. Megrázom a fejemet, hogy jobban felébredjek, s így már tisztul a kép. A sötét hajú szőke valami kisebb évfolyamba jár, de hozzám hasonlóan griffes.  – Nem hoztad, nem ijedtem meg. Ennyire bealudtam volna? Kösz, hogy felébresztettél.. Frida. – Ebben jó vagyok, hogy nagyjából elsőre megjegyzem minden lány nevét, még akkor is, ha sosem beszéltünk, de nekem ez a szuperhős képességem, hogy a lányokról afféle lexikont vezetek az elmémben. – Te viszont..? Stressz-zabálás, vagy mi ez? – A ruhájából ítélve még mindig éjszaka van, és mi másért járna rá a manókészletre?

Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Fryderyka Herbs
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19

TémanyitásTárgy: Re: Konyha 2019-01-14, 20:50

|| keresel valamit netán? ||
~  Gerard ~ Frida ~
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Zugevő vagyok. Tulajdonképpen ez olyan, mintha egyszer ennék egy nap. Reggeltől-estig. Persze lemozgom, de ettől még nem lesz kevésbé fura, tudom én.
Az utóbbi években lettem zug- az állandóanevőből, s nem másért, mint azért, mert annyit hecceltek a folyamatos zabálásommal, hogy meguntam. Senki se szereti azt, hogyha rajta élcelődnek vagy nyelvfenés céltáblája, így kifejlesztettem egy módszert. Ha valaki látja, akkor csak ötször eszek egy nap, betartva a szokásos reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora pentagrammát (egyszerre amúgy nem eszem nagy adagokat, csak imádok nassolni, rágcsálni), a köztes időkben pedig be-becsusszan egy-egy dugicsoki, keksz, sós vagy édes nassolnivalók. Éjszaka pedig jön az estebéd hadművelet. Na annak aztán szeretem megadnik a módját, a manók örömétől teljesen mentesen.
Így, hogy majdnem minden egyes nap idejárok a nyakukra egyik-másik már meg is jegyezte, hogy kivehetném a részem a főzésből is, ha már a dézsmálás ilyen jól megy. Na persze nem nekem mondták, hanem rólam, de mindig van egy-két pletykásabb, akitől visszahallom a dohogást azért. Hiába, nem minden manó csupa vidorság, vannak zsémbelők is szép számmal, ha jól titkolják akkor is.
A mai estebédem időpontja jócskán elcsúszott a szokásoshoz képest. Túl hamar nyomott el az álom egy könyv fölött, így nem lefekvés előtt, hanem az első ébredésemkor kordult meg a gyomrom. Anélkül, hogy az órámra pillantottam volna már indultam is meg a konyha felé. Kifakult színű, szivárványmintás pólóban, egy gyorsan fagyhalál ellen magamra kapott farmerdzsekiben (a pongyola kínos lenne, azt nem tartalmazza a ruhatáram) és kockás pizsamanadrágban, zoknitlan lábaimon mamusszal vetem be magam a konyha ajtaján, ahol fókuszom annyira akörül jár, hogy mit egyek még, hogy nem veszem észre elsőre a lomotolót. Akkor sikerül rádöbbenjek, hogy valaki matat a konyhában, amikor majdnem átesem rajta. A bejárat mellett zsákmányolt két szelet tökös pite egyik darabja jobbra a másik pedig balra repül, de az ütközést legalább sikerül kivédenem.
- Bocsánat, nem akartam rád hozni a frászt! - mentegetőzöm azonnal kivetítve rá a riadalmamat.
Mert ha én majdnem becsináltam a frásztól, akkor nyilván ő is, ez tiszta sor. - Ömm! - megvakarom szőke üstökömet jobb kezemmel.
- Elvesztettél valamit? Tudok segíteni? - kérdezem kedvesen.
Ha már ilyen faramucin egymásba botlottunk a szó legszorosabb értelmében, akkor ösztönösen előbújik belőlem a segítőkész, udvarias énem, elnyomva azt, amelyik édességre éhezik.[/quote]

|| kiss me hard before you go ||
~ summertime sadness ~
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Gerard Warrington
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Konyha 2019-01-14, 08:02

Frida & Gerard

Ha minden törvényt betartasz, elveszted az élvezetet!

Ez nem az én estém, az már biztos. Úgy kezdődött, hogy a sikeresen vettem az akadályokat az auror felvételin, de ez a különbözeti vizsga úgy leszívta az agyamat, hogy úgy véltem, már csak az megy, hogy némi agyatlan iszogatás, aztán egy nagyobbacska szunya. Nem sok fiúbarátom van, legalábbis abból kiindulva, hogy még Lavender előtt milyen életet éltem, inkább a lányokkal kerültem mélyebb ismeretségbe, noha nem az volt az elsődleges cél, hogy ágyba bújjunk, gyakorta megtörtént. Néhány balekot sikerül összegcsődítenem, hátha meg tudnak ünnepelni, és én leszek a központban, de át kéne öltöznöm, mert a professzoraszony pályáján játszósruhában voltam, és mivel olykor bizony hason kellett kúsznom, nem vagyok éppen szalonképes. Addig a többiek megvárnak az udvaron, valaki pedig már el is indul a faluba. Átöltözöm végül egy kényelmesebb, divatatosabb szerelésbe, és a klubhelységben ledobom magamat, hogy legalább szusszanjak egyet, mielőtt még bealszom.
Ki tudja, hogy mikor ért utól a buzgóság, mert még arra sem ébredek fel, hogy a manókonyhában térdre ereszkedve alvajárok, s úgy kezdem el a vállam felett kidobálgatni a bent talált dolgokat, mintha válogatnék. Közben csukva a szemem, és a kimerültségtől fel se ébredek.

Egy új élet kezdete [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Spencer Irvine
Reveal your secrets

Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Konyha 2019-01-11, 21:00

Missy és Spencer

Zugevő vagyok. A bátyám kocsmában volt csapos, így jöhetne onnan is ez a szenvedély, mert sok időt töltöttem nála, de szerencsére erről nincsen szó. Ha arra szoktam volna rá,m amiből ő árusított a legtöbbet, akkor komolyabb gondjaim lennének. Így csak olyan, mintha egyszer ennék egy nap. Reggeltől-estig. Persze lemozgom, de ettől még nem lesz kevésbé fura, tudom én.
Az utóbbi években lettem zug- az állandóanevőből, s nem másért, mint azért, mert annyit hecceltek a folyamatos zabálásommal, hogy meguntam. Senki se szereti azt, hogyha rajta élcelődnek vagy nyelvfenés céltáblája, így kifejlesztettem egy módszert. Ha valaki látja, akkor csak ötször eszek egy nap, betartva a szokásos reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora pentagrammát (egyszerre amúgy nem eszem nagy adagokat, csak imádok nassolni, rágcsálni), a köztes időkben pedig be-becsusszan az irodámban egy-egy dugicsoki, keksz, sós vagy édes nassolnivalók. Éjszaka pedig jön az estebéd hadművelet. Na annak aztán szeretem megadnik a módját, a manók örömétől teljesen mentesen.
Így, hogy majdnem minden egyes nap idejárok a nyakukra egyik-másik már meg is jegyezte, hogy kivehetném a részem a főzésből is, ha már a dézsmálás ilyen jól megy. Na persze nem nekem mondták, hanem rólam, de mindig van egy-két pletykásabb, akitől visszahallom a dohogást azért. Hiába, nem minden manó csupa vidorság, vannak zsémbelők is szép számmal, ha jól titkolják akkor is.
A mai estebédem időpontja jócskán elcsúszott a szokásoshoz képest. Túl hamar nyomott el az álom egy könyv fölött, így nem lefekvés előtt, hanem az első ébredésemkor kordult meg a gyomrom. Anélkül, hogy az órámra pillantottam volna már indultam is meg a konyha felé. Pólóban, egy gyorsan fagyhalál ellen magamra kapott farmerdzsekiben (a köntös kínos lenne, azt nem tartalmazza a ruhatáram) és kockás pizsamanadrágban, zoknitlan lábaimon mamusszal vetem be magam a konyha ajtaján, ahol fókuszom annyira akörül jár, hogy mit egyek még, hogy nem veszem észre elsőre a lomotolót. Akkor sikerül rádöbbenjek, hogy valaki matat a konyhában, amikor majdnem átesem rajta. A bejárat mellett zsákmányolt két szelet tökös pite egyik darabja jobbra a másik pedig balra repül, de az ütközést legalább sikerül kivédenem.
- Bocsánat, nem akartam rád hozni a frászt! - mentegetőzöm azonnal kivetítve rá a riadalmamat. Mert ha én majdnem becsináltam a frásztól, akkor nyilván ő is, ez tiszta sor. - Ömm! - megvakarom üstökömet jobb kezemmel - Elvesztettél valamit? Tudok segíteni? - kérdezem kedvesen. Ha már ilyen faramucin egymásba botlottunk a szó legszorosabb értelmében, akkor ösztönösen előbújik belőlem a segítőkész, udvarias énem, elnyomva azt, amelyik édességre éhezik.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19

TémanyitásTárgy: Konyha 2019-01-02, 16:47

Konyha

Itt készítik a manók a Nagyteremben elfogyasztható ételeket. A diákok számára nem teljesen szabad a bejárás, de sokan azért mégis besettenkednek ide gyakorta egy kis nassolnivalóért, amihez persze érdemes jó viszonyt ápolni a manókkal.

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Konyha

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal