ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Maia Hansen
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Kilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_lcapKilenc Élet Étterem - Page 3 I_voting_barKilenc Élet Étterem - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kilenc Élet Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
David Carmus Avery
Reveal your secrets
David Carmus Avery
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Kilenc Élet Étterem   Kilenc Élet Étterem - Page 3 Empty2019-01-01, 07:58


First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Avery Woodcock
Reveal your secrets
Avery Woodcock
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kilenc Élet Étterem   Kilenc Élet Étterem - Page 3 Empty2019-01-08, 15:51


Megáll a kezemben a rongy, mellyel az egyik éppen megürülő asztalt törlöm a hátsó traktusban. Megint. Az asztallapra támaszkodom mindkét kezemmel, hosszan szívom be és eresztem ki a levegőt, majd még mielőtt késztetésem - megy arra sarkall, hogy ököllel csapjak bele a fába - tetté változna újra rámarok a rongyra és nekiesem a kezeletlen fenyő tisztításának. Anyám hülyeségeim rágódni ráérek később is, most itt ez a feladatom.

Mr. Avery asztalához egy vörös hajú, alacsony termetű boszorkány lép oda.
- Jó napot kívánok, üdvözlöm a Kilenc Életben! - trillázza kedves hangján - - Sikerült választania már? Italt mit hozhatok? - kérdezi, s közben füle mögé tűr egy kóbor, a laza kontyából kiszabadult tincset fél kézzel.

Beverley új nálunk, a hangjára mindig felkapom a fejemet. Nem azért, mert nem bízom abban, hogy jól végezné a dolgát, hanem azért, mert az a feladatom, hogy odafigyeljek az alkalmazottakra és ha kell, akkor segítsem őket. Anyámnak is ez lenne a dolga, de ő jó szokása szerint megint nem azzal foglalkozik, amivel kellene, hát így itt én vagyok az egyetlen Woodcock (anyám vezetéknevét viselem, bár nem volt ez mindig így, de Papó halálával úgy éreztem, hogy tartozom neki azzal, hogy az iránta való tiszteletből felveszem ezt a nevet és elhagyom a Springfield-et, amelyet születésemkor róttak a papírjaimra, s mely egy olyan férfihoz köt, akit még soha nem láttam, s akire - hogy őszinte legyek - kíváncsi se vagyok), aki szívén viseli Papó hagyatékának sorsát.

- Ajánlom a meggysört. Saját recept alapján készül, a törzsvendégeink elsőszámú kedvence. - motyogom az orrom alá mindazt, amit elvárnék Beverleytől, s közben abbahagyom az asztaltörtlést is. Megint megint.
Csalódottan húzom el a számat, amikor hiába várok, nem üti meg fülemet a folytatás. Hagyom egyelőre, hogy a vörös pincérlány kibontakozzon, de azt már most eldöntöm, hogy amint ellép a férfi asztalától, s a pultnál leadja az italrendelést - ha lesz - akkor oda fogok lépni hozzá és ellátom pár tanáccsal. Bár ahogy a férfi kinéz, a kisördög a vállamon azt suttogja a fülembe, csapjam le az asztalt a kezéről. Mert hát a munka az munka, de miért ne csempészhetnénk egy kis élvezetet is bele? Vannak vendégek, akikről első látásra megmondom, hogy szívesen kezelném a rendeléseiket. Is. (És nem érdekel, hogy ezt anya helyteleníti. Bennem legalább csak egy dolog van, amit helyteleníteni lehet. Bezzeg az ő étteremvezetésében csak az akad!)
Vissza az elejére Go down
David Carmus Avery
Reveal your secrets
David Carmus Avery
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kilenc Élet Étterem   Kilenc Élet Étterem - Page 3 Empty2019-01-01, 07:58



Ms. Stanger&Daniel

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  






Igen pocsék dolognak tűnik, amit most tennem kell, de mivel én választottam ezt a szakmát, hát teszem a dolgomat. A megbízom alaposan utánajárhatott, hogy a tulaj milyen helyzetben van, és ezt még meg is fejelte néhány tisztességtelen bónusszal, hiszen elvileg az a nő, aki a barátságos kis étterem vezetője, jelentős bérleti, meg adózási hátralékkal felel a tartozásaiért, de a főnököm a minisztériumban megmozgatott néhány szálat ahhoz, hogy a nőcire felfigyeljenek, hozzáadjanak néhány nullát a negatív egyenleghez, és én már úgy jöttem, mint aki kész csődeljárást képes végrehajtani. Az ajánlat persze nem erről szól. Az illetőnek, aki az egészet kitalálta, baromira nem lesz tőle egyetlen rossz éjszakája, hogy a nő ilyen rossz helyzetben van, tehát mindegy, hogy a csökkenő forgalom miatt alakult ki mindez, vagy a hölgy netán lelkileg van rossz passzban, ami miatt zuhanórepülést vett, ám ez különben sem tartozik rám. Én viszont nem vagyok egy szívtelen alak, ráadásul jártam már itt többször is. Mind a hely hangulata, mind pedig az étlap tartalma rendkívül vonzó. Sajnálatos, hogy a nő ennek a cápának a karmai közé került. Mindenesetre át kell adnom az ajánlatot, többet most nem tehetek. Hosszú sötét kabát, és öltöny van rajtam, amit lehet, felakasztok az egyik fogasra, és inkább leülök ebédelni, valahogy rá kell készülnöm a mindent földig romboló beszélgetésre. Jó eséllyel most eszek itt utoljára. Lapozgatom az étlapot, várva, hogy odajőjjön valaki, de most példának okáért elég nagy a forgalom, vannak bőséggel vendégek, nem lenne indokolt, hogy ekkora tartozás legyen felhalmozva. Lehet, hogy ezúttal ki kéne próbálnom a specialitást?



zene: Love story |TO : the stranger ~  | ©

Vissza az elejére Go down
David Carmus Avery
Reveal your secrets
David Carmus Avery
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Kilenc Élet Étterem   Kilenc Élet Étterem - Page 3 Empty2019-01-01, 07:58


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kilenc Élet Étterem   Kilenc Élet Étterem - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Egy új élet
» Jack & Kelly - Megváltozott élet
» Párosan szép az élet, párosítás és kalandok
» Ismét párosan szép az élet, és jelentkezz mesélőnek!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Abszol út-
Ugrás: