Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Stopptúra
  Today at 13:25
Daniel G. Paisley

ϟ Túl sokat tudsz...
  Yesterday at 23:10
Rhys Murdoch

ϟ Tower
  Yesterday at 19:31
Kalandmester

ϟ Hiányzásnapló
  Yesterday at 17:03
Calista Merrick
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Cody Armstrong

Eileen Silsbury

Gina Accipiter

Daniel G. Paisley

Shanna Griffin

Megan Smith

Sidney Smallwood

Armand Stansson

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 640 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Loki

Jelenleg összesen 37921 hozzászólás olvasható. in 3432 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

VMS edzőtábor - A korán kelők

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 250

TémanyitásTárgy: Re: VMS edzőtábor - A korán kelők 2018-07-12, 09:42

Hajnali... mi is?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Oké, ez az edzőtábor talán kicsit fárasztóbb, és keményebb lesz mint elsőre gondoltam. Nem mintha bánnám. Nem különösebben hat meg az sem, hogy az edzőnk egy soviniszta seggfej. Ez már az elején kiderült. De hogy a hét végére mi lesz ebből a csürhéből, és hogy leszünk legyőzhetetlen csapat? Hát fogalmam sincs. Még csak ez első este van, és az izmaim máris tiltakoznak a terhelés ellen. Pedig azt hittem kemény kiskölyök vagyok. Fogalmam sincs mi lesz holnap. De a jó hír, hogy a többiekkel együtt valahogy engem is elnyom a kimerültség, viszonylag hamar. Így legalább néhány órára kikapcsolok egy álmatlan alvásban. Csak hogy hajnalban törjenek rám a rémképek. Izzadtan, zihálva ébredek, és hirtelen mozdulattal ülök fel az emeletes ágy felső ágyán. Szerencsére senkit nem ébresztettem fel az álmomban való vergődéssel. Kint még sötét van, csak az épp csökkenő hold fénye világít be a szobába az ablakon keresztül.
Egy pillanatra átnézek a másik felső ágyra, ahol Gilly szuszog békésen. Irigylem a szőke lányt a szép álmaiért. A szeretően körülvevő családjáért. Eltűnődöm, hogy ha az apám élne, akkor vajon én is olyan lennék mint ő? Szoknyában járnék, és nevetnék a világra, egyfajta kedves rajongással? Nos ez olyasmi, amit már nem tudunk meg, nem igaz?
Halk mozdulatokkal mászom le az ágyról. Nagyon halkan öltözöm fel. Felveszek egy pólót, melegítőnadrágot és felsőt, végül sportcipőt. A bicskámat, és a pálcám magamhoz véve osonok kifelé.
Még egy röpke percre megtorpanok Cody ágyánál. Vajon hogy csinálja, hogy mindannak ellenére, amin ő is keresztülment így tud aludni? Ő az a barátom, aki leginkább megért. Talán mert ő is sok szart kapott az élettől, de túl tudott jutni rajtuk. Vajon nekem sikerül majd?
Tovább lépek, és kiosonok a szobából. Halkan behúzva magam mögött az ajtót. Ahogy kicsit gyorsabb léptekkel a pálya felé veszem az irányt a lámpák sárga fénye automatikusan kapcsol fel. Csak remélhetem, hogy ez nem zavar meg senkit. A pálya szélén észre veszek egy szép cserjét, aminek elég vastag és hosszú ágai vannak. Halkan elsuttogott bűbájjal levágok egy kb. három ujjnyi vastag 1,2 m hosszúságú ágat. Majd felmászok vele a legmagasabb akadály tetejére. Egy lámpa az akadály mellett felgyullad. Így még arra sincs szükségem, hogy fényt varázsoljak. Csak most nézek le a jobb kezemre, ahol az órámat hordom. Hajnali 3 óra 21 perc. Remek. A többieknek még van néhány óra alvásideje, amíg én itt fent csendben ellehetek a gondolataimmal. Előhúzom a bicskám, és lassan elkezdem lehántolni az ág külső rétegét. Nem is nézem, hogy merre szállnak a forgácsok, vagy merre viszi őket, az időnként meglebbenő hajnali hűs szellő. Egyszerűen csak elmerülök a fafaragásban, és a saját mély gondolatvilágomba...

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 250

TémanyitásTárgy: VMS edzőtábor - A korán kelők 2018-07-12, 09:41

Hajnali... mi is?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Basketball tancikal pompom

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

VMS edzőtábor - A korán kelők

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Elhagyatott edzőterem