ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Sheree Parks
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Maia Hansen
Riley Walsh I_vote_lcapRiley Walsh I_voting_barRiley Walsh I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Riley Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Riley Walsh
Reveal your secrets
Riley Walsh
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Riley Walsh   Riley Walsh Empty2018-07-07, 14:26



Riley Walsh
Gyorsabb a halálnál

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter neve: Draco Malfoy

Teljes név: Riley Walsh
Születési hely és dátum: 1973.01.30.
Csoport:  Varázshasználó
Patrónus: Róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Fejvadász
Képesség: -
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: -
Kihez tartozol: Megan Smith

Jellem: Ha külsőt tekintve majdem tizenöt évvel akár idősebbnek is látszódhatok, jellemre olyan vagyok, mint egy ötvenes, morgós öregúr. Csak a saját dolgaim érdekelnek, mindenkit lepisszegek, vagy átnézek rajta.  Míg a legtöbb ember elviselhetetlen alak az első kávéig, na én utána is. Vagy veszekszem, vagy leszarom a másik mondandóját, de aligha van olyan, hogy elfogadjam valaki más véleményét. Egész egyszerűen nem érdekel. És hogy miért? Volt idő, amikor még úgy éreztem, van helyem ebben a világban, de gyorsan kiderült, hogy nem jó helyre születtem. Talán ha majd’ kétszáz évvel ezelőtt születek Amerikában, jobban megálltam volna a helyemet, mint a fix törvényekkel Skóciában. A saját erkölcsi normáimat akarom mindenki pofájába beletolni, és hát nem csodálható, senki nem tűr meg maga mellett.

Kinézet, megjelenés: Bár nem vagyok idős, nyomot hagyott rajtam az élet. Egykor férfias vonásaimat olyan ráncok barázdálják, amelyeknek leginkább negyven felett lehetne létjogosultsága. Állandóan ráncolom a szemöldökömet, hajlamos vagyok stresszelni, ezért akár kiégettnek is lehetne bélyegezni, és aki megtenné, nem is nagyon lőne mellé. Ez azonban lehet, hogy valakinek bejön, mert a nők egy jó része utánam fordul, mire én általában morgolódni szoktam, már nekem ez a része túl van spilázva, megvolt, ami meg lehetett. A hajamat gyakorta rövidre vágom, amolyan katonásra, csak a hosszabb megbizatásoknál hanyagolom el, ilyenkor akár borostám, vagy szakállam is nőhet. Nem fordítok nagy gondoskodást a ruházatra, a kényelmes, időjárásnak megfelelő flanelingeket hordom, farmerrel, és dzsekivel, csak semmi flancolás. A jó géneknek, s az egykori kiképzésnek köszönhetően még jól tartom magamat, erőteljes az izomzatom, ám ha tovább folytatom az önpusztító életet, akkor ez hamarosan a múltté lesz.   

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Aurornak készültem, hiszen az a legtökösebb életpálya, amit egy férfi a varázsvilágban kitalálhatna. A rosszfiúk, és a halálfalók felkutatása, bevarrása a kóterbe. A magatartásommal és a fegyelmemmel viszont mindig is gond volt, nem volt szokásom ugyanis adni a tanáraim, feletteseim szavára, ezért az iskolában rendszeresen vendége voltam a wc ülőkéket kisikáló Friccsnek, vagy éppen a madárüröléket pucoló Hagridnak. Semmi sem tört meg, sőt bevallottam élveztem a rosszfiú stílust, hiszen ez jött be a lányoknak. Ki is néztem magamnak az egyik legdögösebbet, akit csak látott a világ. Pont azért nem sikerült komoly eredményeket elérni a Minisztériumban aurorként, mert nem vagyok egy nyalós típus. Piti eseteket bíztak rám még úgy is, hogy letettem a nyomozói vizsgát. Viszont rá kellett jönnöm, hogy a londoni parancsnokság úgy ahogy van, korrupt. Komoly galleon mennyiségeket fogadtak el a bűnözői oldalról, hogy hunyjanak szemet. Én ezt nem voltam hajlandó, az igazságérzetem ezt sosem engedte, viszont a nőm, akit időközben feleségül vettem, és még egy lányunk is született, egész egyszerűen félrekavart egy kollégámmal, akiről nem tudtam eldönteni, hogy az általam oly megvetett korrupt aurorokhoz hasonlóan pénzt fogad el másoktól, vagy sem. Inkább leléptem, és hagytam a fenébe az egészet. A lányom úgyis kicsi, hogy megértse. Így úgyse nagyon lehet része az életének. Néhány héttel később kaptam egy levelet, amiben a feleségem beadta a válókeretetet. Még neki állt feljebb. Azóta fejvadászként dolgozom, motelekben alszom, ezért nincs értelme fenntartani egy lakást. Az álmaim közül egy van, amit még nem temettem el, de egyenlőre tényleg csak álom, még bőven gyűjtögetni kell hozzá. Talán majd egyszer.





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Annie Walsh
» Piper Walsh
» Walsh-farm
» Tiernan O'Riley
» O'Riley birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázshasználók-
Ugrás: