ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Kalandmester
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Dwight Jennings
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Alison Fawley
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Adrien Meyers
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Daphne Jennings
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Troy Smallwood
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
O'Riley birtok I_vote_lcapO'Riley birtok I_voting_barO'Riley birtok I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 O'Riley birtok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-09-30, 17:43


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
18+  


- Én is. Mintha mindegy lenne, hogy mi történik, csak valami veszélyes legyen.. – Mormogom, de nem rá vagyok mérges. Érzem, hogy a visszaszólogatásai valamely mágiából erednek. Egyékbént is tüzes kislány lehet, ahogyan bennem is komoly szenvedély lakozik, ezt erősítheti fel a jósok mágiáija. Most nincsen lehetőségünk küzdeni ellene, egyedül arról lehet szó, hogy a legélvezetesebb megoldást választjuk, amellyel nem esik baja. Így nem izgatom magamat azon sem, hogy gúnyolódna, nekem is a nyelvem hegyén van a válasz, de tudom, hogy azzal nem oldalánk meg semmit. Mondanám, hogy túl kell esni a dolgon, de ha belegondolok, élvezet visszagondolni arra, ahogyan a combjára tapadtam, vagy a szemérmébe nyaltam bele. Igen, akarom őt, ha a mágia miatt, akkor azért, de gyorsan levezetjük a feszültséget, felfrissülünk, aztán tisztább fejjel tudjuk átgondolni a miérteket.
- Hülyeség. Ha te belehalsz, kétlem, hogy én sokkal túlélnélek. Széttéplek, felszabdallak, aztán miután gyorsan megéhezek ismét, magamat pusztítanám el.. Nem, ez nem opció. – Adom tudtára, hogy ha átengedem a tudatomat a bennem élő bestiának, akkor nem tisztul ki a fejem, nem fogok tudni értelmesen gondolkozni, vélhetően egy idő után a falnak rohannék, és a saját húsomat marnám le a csontjaimról. Inkább vezessük le az értelmetlenül lángoló feszültséget némi érzékiséggel, aztán kapunk némi időt, hogy kijussunk innen. És örökre lezárjam a házamat a behatolók ellen. A jósok olyan lányt hoztak, aki nagyon is kívánatos, nyilván ha nem így lenne, akkor nem gerjednék be ennyire tőle. Gyorsan ledöntünk egy pár pohárral a skót whiskeyből, amit jobb alkalomra tartogattam, de hát mi lehet jobb annál, hogy az ember az életéért küzd? Ledobom hát az ágyra, és anélkül, hogy a melltartóját kikapcsolnám, csókolgatni kezdem a nyakát, simogatva a hasát, és a combját belülről. A mellére most vélhetően nem lesz szükségem, legalább ennyi intimitást meghagyhat magának. Igen méretes dinnyékről van szó, egyértelműen ez a szexepilje, ám attól mert vámpír vagyok, még nem képzelem magamat vadállatnak. Már akkor sikamlósnak tűnt az édes húsú barlang, amikor nyalogattam, így pusztán néhány körkörös mozdulatot végzek kint, hogy ráállítsam az elképzeléseit, az ujjamat pókszerűen görbítve simogatom, aztán le is dobom az alsómat, és egy villámgyors mozdulattal megfordítom, hogy mögé térdeljek. Ha már túl akar esni rajta, felőlem azt képzelhet oda, akit akar.
- Így jobb? – Azért nem akarok teljesen én irányítani, mert ha már csináljuk, elképzelhető, hogy meg akarja élni a dolgot, és látni akar közben. Hiszen egyértelműen megvan a pikantériája a dolognak, ha már így alakult.



Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-09-24, 20:19



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Jól van... valahogy késztetést érzek rá, még a megszokottnál is jobban. - pedig amúgy hajlamos vagyok odaszólogatni, főleg ha úgy érzem, hogy okom is van rá és most van is bőven, viszont talán tényleg igaza van és lassan be kellene fejeznem, vagy visszafogni magamat, mert a végén még tényleg komoly baj lesz ha túlságosan felidegesítem őt és netán komolyabban ártani talál nekem, amit viszont tényleg nem szeretnék.
- Oh, milyen szerencsés vagyok! - a hangom kissé azért még így is gúnyos, hiába most beszéltük meg, hogy nem kellene így viselkednem vele, de tényleg valami iszonyatosan nehezemre esik visszafogni magamat, bármennyire is igyekszem. Viszont úgy fest nincs mit tenni, kénytelen leszek engedni neki, csak hogy túléljem, aztán ha az meg van, akkor kitalálhatjuk mit kezdjük ezzel a helyzettel, na meg hogyan jutok vissza a Roxfortba. Az se lepne meg, ha azok az alakok valahogy arról is tettek volna, hogy ne nagyon keressenek engem a suliból. Nem tudom, hogy de ha ilyeneket is megoldottak, mint ez a házlezárás akkor bőven erre is van esély.
- Azaz inkább főleg én nem igaz? - mert valahogy úgy sejtem, hogy nagyobb eséllyel én hagynám csak itt a fogamat. Lehet, hogy ha már nem élnék, akkor mondjuk egyből meg is tudná oldani, hogy ő kijusson innen, valahogy nem hiszem, hogy ő is meghalna, vagy lehet hogy azok az akárkik, akiktől rendelte azt a lányt - nem engem ugye - , ők tényleg annyira erősek, hogy képesek lennének őt is megölni?
- Remek, legalább valami. - nincs mit tenni, nem is igen ellenkezhetnék olyan lendülettel kap fel, úgyhogy nem is próbálkozom ilyesmivel. Csak akkor lepődöm meg, amikor kiderül, hogy tényleg elég méretes egy ágya van, abban aztán tényleg jól elférünk majd. - Hm... ez nem is kicsi. - egy pillanat múlva pedig már nyekkenek is rajta, és meglepetten próbálom értelmezni a helyzetet. Oké, ezzel tényleg nem számoltam, de úgy fest, hogy annyira nem is elfogadhatatlanul öreg a pasas, legalábbis egyáltalán nem túlságosan kellemetlen vele a dolog egyelőre. Csókkal még sem próbálkozom. Jól sejti, itt most nem az a lényeg, csak túl kell esni róla, hogy aztán a lényegi kérdést próbáljuk megoldani. Azt, hogyan jutunk ki innen.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-09-16, 21:25


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

- Te meg megérdemelnéd, hogy minimum felképeljelek, ha ilyen nagy a szád. Elég dühös vagyok még a hülye beszólásaid nélkül is. – Vágok vissza idegesen, mert nem érti, hogy nekem most eleve indulatkezelési gondjaim vannak, hiszen valami varázslattal felhergeltek, hogy kezdjek valamit a lánnyal, ha már nem tudták teljesíteni a megbízást. Ám az is elképzelhető, hogy rá is valami bűbájt bocsájtottak, hogy csakazért se legyen hajlandó befogni a száját, és előbb utóbb kiprovokálja, hogy a vérével fessem újra a falakat. Nem, a vörös túl intenzív lenne a kúriában, a végén még lebuknék. Először persze ezt a mai napot kéne túlélni anélkül, hogy velem is történne valami.
- Örülj bizony, hogy velem akadtál össze, és nem valami veszélyesebb alakkal, akinél nincs kontroll. Akkor már darabokban lennél.  – Most fújtatok, aztán egyet kell értenem, az ital talán oldja a feszültséget. Nekem nem ahhoz kell, hogy jobban ráhangolódjak egy esetleges kielégülésre, hanem ahhoz, hogy maradjak a tudatomnál, és ne menjek át nagyobb állatba, mert ha a vágyak beteljesítése közepette elpattan bennem valami, akkor egy fejetlen hullát kell megszentségtelenítenem. Abban nem sok vonzót látok. Nem, valahogy össze kell kapnom magamat, hogy a lány ép bőrrel ússza meg a mai kis estét, főleg ha a hülye jósok valakit elragadtak, akit később akár kereshet a családja. És hát lássuk be, a kis önfejű ribancnak tényleg nem sok van a rovásán, nem szoktam csak úgy ártatlanokból falatozni.. Ráadásul még csinos is, ha nem ilyen lenne a jelleme, még mondanám is, hogy az esetem.
- Oké, akkor csináljuk így. Az nekem sem árthat. Nem kell, hogy ráfeszüljünk a dolgokra. Csak oldjuk meg, mielőtt itt döglünk meg.. - Most nem úgy beszélek, mint amikor hivatalos minőségben vagyok a minisztériumban. Ezúttal el kell engednem magamat, és sürgősen áthidalni a problémát.. Ledobja a felsőjét (feltételezve, hogy van rajta azért melltartó) azért egyből odakapom a fejemet, hiszen kellően fel vagyok ajzva, hogy pironkodni kezdjek.
- Van ágyam, ráadásul még kényelmes is. Na gyere. – Nyúlok a combja alá, hogy átfogjam, ő pedig átkarolhatja a nyakamat kapaszkodás gyanánt. A másik kezemmel a derekát fogom. Érezheti, hogy ez nem pusztán erekció, kapkodom a levegőt, az egész testem lángol. Talán ha nem lenne a varázslat, akkor saját magam eldönthetném, hogy mennyire kívánom, vélhetően akkor is hasonló lenne, de így nem kérdés. – Nem fogok további fájdalmakat okozni, ha el tudod engedni magadat. – Kissé berúgom az ajtót kezemben a lánnyal, van egy Rhett Butleres utánérzésem, mint amikor felviszi Scarlettet a hálószobába, amolyan „ma nem utasítasz vissza” felkiálltással. Hiszen nekem is lépcsőznöm kell, és igen, a hálószoba nem csak egy lyuk, hanem a kúria egyik luxus lakosztálya. Maga a csoda, kandallóval, gyertyatartókkal, amelyek már a beléptemre felgyulladnak. Hatalmas ablak, amelynek a kilátását nem most fogja megcsodálni. Beemelem a baldahinos ágyba, amelyben akár öten is elférhetnének. Talán orgiára terveztem a nagysága miatt? Meglehet. Lerúgom a csizmámat, és mellé hengeredve kezdem el a nyakát csókolni, és nem sokat lacafacázva túrok bele a hajába. A melltartó akár maradhat is, sokat most nem fog hozzátenni az ügyhöz. Legalább azt ne tépjem le róla. A száját nem csókolom meg, ezt azért meghagyom neki menelőútnak, hogy ne kelljen érzelmeket belevinnie, ha nem akar. Aztán lehet, hogy ő lep majd meg?



Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-09-05, 11:00



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Tényleg hihetetlen, ha egyszer ez a te házad. Rendesen átvertek, annyi szent. - oké legyen igaza, tényleg nem tudott az egészről, csak simán átejtették, attól még nem szánalmasabb a helyzet, hiszen elég béna dolog, hogy rendelt egy csajt, az nem jött be, nem én vagyok, akit kért, elraboltak csak és kész. Erre még meg is akar ölni, meg aztán a háza is be van zárva még előtte is. Most mondja nekem, hogy nem ciki a helyzet és biztosan dühös, de egyben elég béna dolog is, hogy így átejtették, pedig első ránézésre valami nagyon komoly pasasnak tűnik, ennek ellenére viszont nagyon rosszul járt szegény... na jó, azért nem sajnálom, magamat sokkal jobban, hiszen mégis csak engem raboltak el.
- Akkor talán a jövőben az ilyen helyzetekre is fel kellene készülnöd. Úgy fest nem vagy annyira okos, mint hitted, ha csak így átejtettek. - van abban valami, ami az ő fejében is megfordul, hogy mindenre visszavágok, mintha csak muszáj lenne, pedig valahol ott van bennem a félsz, hogy a végén tényleg széttép darabokra és hát meghalni nem akarok. Pont azért küzdöttem annyit a kórházakban is, mert nem akarom, hogy vége legyen, szóval nem lenne jó, ha erre most egy vámpír tépne szét csak mert nem tudja uralni a vágyait, meg az indulatait, mert valami fickók rendesen átverték a palánkon.
- Azt reméltem, az úgy még... gázosabb helyzet lenne. - na jah, hogy még az apám is legyen, akit sosem ismertem, hát csak nem erről van szó, akkor aztán végképp padlót fognánk, talán ő is, hogy pont a lányát bántotta, de erre azért nem sok esély van, annyira talán nem öreg.
- Nem, de... mégis mi a fenét vársz? Örüljek neki, hogy csak majdnem öltél meg? - a francba is morcos vagyok, főleg hogy még túl sok lehetőségem sincs. A fickó majdnem kinyírt és erre kénytelen leszek odaadni magamat neki? Jó, tény, hogy nem vagyok az a prűd típus, elég könnyen belemegyek abba, amitől jól érezem magamat, de azért ez most mégis csak más helyzet, itt úgy fest, hogy az életemről van szó és ahhoz igenis kell egy kis ital, hogy elengedjem magamat, mert jelenleg állati ideges vagyok, nem csoda, hogy folyton újra és újra visszavágok neki. Nem is értem miért nem érti, hogy nem tudok csak úgy lazán reagálni erre az egészre. - Nem akarom kiütni magamat, amúgy is bírom az italt, de valami kell, ami egy kicsit segít ellazulni, oké? - nekem csak ne mondja meg, hogy igyak vagy sem, másoktól se tűröm ezt el, tőle se fogom. Igazából nekem már agyon vetkőzni sem kell, de miután felhajtottam a poharam tartalmát ledobom a felsőmet. Azt hiszem az a legjobb, ha túl vagyunk rajta minél előbb, aztán megpróbálhatunk rájönni, hogy mégis hogy a fenébe juthatok ki innen, meg persze ő is, hogy ne kelljen megvárni, amíg majd megint nem tud mit kezdeni magával és netán mégis nekem esik annak ellenére, hogy végül csak megtettem ezt a harmadik opciót. - Remélem legalább ágyad van, csak hogy kevésbé legyen kényelmetlen. - addig még csak kibírja, főleg ha már ő is ivott, legalábbis remélem, mert hát legalább kényelmes legyen, ha már úgy fest sok választásom nincs. És ha netán úgy se bír magával és megint belém mélyeszti a fogait, legalább kevésbé legyen kellemetlen a helyszín.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-08-30, 20:37


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Most már visszamenőleg feleslegesen siránkozol, így alakult. A legjobb, amit tehetünk, hogy rájövünk, hogy miért te vagy itt, és miért nem tudjuk elhagyni a házat. Ugyanis, bármilyen hihetetlen, még velem sem fordult elő, hogy olyan bűbájt bocsájtottak a helyre, hogy börtönné változik.. – Felelem kissé felcsattanva. Sajnálatos módon én pont nem az a megfelelő partner vagyok, akivel le tudjuk nyugtatni egymást, neki meg komolyan felvágták a nyelvét, hogy csak beszólni tud. Teljesen mindegy, sőt, az én dolgom hogy nyolc évesen milyen döntést hoztam, a mai napig kitartok mellette, és ha ezt nem fogadja el, hát nem túlzottan érdekel, mert nem volt a részese, és amint megoldjuk, hogy kiszabaduljunk, feloldjuk a varázst, biztosan el is tudok feledtetni mindent.
- Ez nem ilyen egyszerű kicsim. Eddig minden rendben volt, ura vagyok a vágyaimnak. Most valami más történik. Vérmágia, ha nem vennéd észre. Ismernek, tudják, hogy mi vagyok, és hatni is tudnak rám. Bebörtönöztek mindkettőnket, és folyamatosan ingerelnek, hogy elszabaduljanak az indulataim. Nem biztos, hogy azt látni akarod.. – Rázom meg a fejemet, még mindig a köröket rovom, néha odapillantok rá, hiszen tudom, hogy a takaró alatt ott vannak azok az extrém hosszú combok, és közöttük valami finomság, amibe már sikerült belekóstolni az iszogatás közepette. A jósok, hogy elfedjék a hibájukat, alaposan felingerelnek, de ha egyszer legyűröm ezt a vágyat, egyesével fogom őket szétszaggatni.

- Biztosan nem én, bármennyire is leöregeztél. – Vonom meg a vállamat, csak azért kezdtem vele csevegésbe, hogy közben kitaláljam, mit is kezdjek vele, ezen a ponton kezdenek el megszületni elmémben az opciók, hogy merre induljunk el. Akár meg is ölhetem, de kár lenne egy ilyen szépségért, még ha a nyelvét lángok közé is vetném.
- Örülj neki, hogy az volt! Ahogy mondod, azzá tettem! Talán azt akartad, hogy beleőrülj a fájdalomba? – Már megint ingerel, mintha a varázslat nem lenne elég. Ám azt el tudom képzelni, hogy az ő agyára is rámondtak valami bűvöletet, hogy direkt hergeljen, ne térjen ki az összecsapások elől, csakazért is támadó állásba helyezkedjen velem szemben. Ekkor pedig nem haragudhatok rá, mert nem vagyunk hibásak.
- A harmadikkal jársz a legkevésbé rosszul. És talán én is, nincsen kedvem a maradványaidat felmosni a bársony kanapéról. – Mordulok fel elégedetten. Én is így gondolom, hiszen kőkemény vagyok, nem kell attól félni, hogy nagyon elhúzom a dolgot, ő is túl lesz rajta, talán még élvezi is. Utána lesz egy rövid időnk, hogy kitaláljuk, hogy merre is van a kiút. – Aha.. Az van. Viszont én is el tudlak annyira lazítani, hogy ne bódoljál be teljesen, mert utána hogyan fogsz értelmesen gondolkozni? – Kérdezek vissza, de vállvonva pattanok fel, és lesietek a borospincémbe. Egy négyfürtös, közel száz éves terméssel térek vissza, amit valami különleges alkalomra tartogattam. Hát nem erre. Az ujjaim között már két pohár. Nekem ugyan nem ellazulnom kell, hanem leküzdeni a feszültséget, ám az alkohol rám is jótékony hatással lehet. Leülök mellé, és töltök mindkettőnknek. Mielőtt beleinnék a sajátomba, leteszem a dohányzóasztalra, és ledobom az ingemet. Nem vagyok az a kigyúrt alkat, amolyan szikár a testem, olyan, amely bírja a gyűrődést. Most már iszom, de majd valami hasonlót várok tőle is.



Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena








[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-08-27, 11:06



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ezt mondod, én pedig elhiszem, vagy nem, de nem igen van választásom nem igaz? - egyébként is mekkora marhaság ez az egész, csináltatok magamnak egy leendő menyasszonyt, mert az úgy ennyivel egyszerűbb... Nem is értem, hogy hogyan lehetséges ilyesmi, szerintem ez eleve valami olyan durva mágia, ami nem is nagyon létezhet. Talán a pasast eleve átverték, de ha lehetne embert kreálni csak úgy kérések alapján... akkor miért ne csinálná ezt mindenki? Az is lehet, hogy eleve azok az illetők így tervezték a dolgot, hogy majd elrabolnak valakit, aki passzol az elvárásoknak, vagy ilyesmi. Ha lehetne csak úgy embert kreálni akkor a szülők akár gyerekeket is rendelhetnének maguknak olyat, amilyen nekik tetszik és nem lenne gond az engedetlen kölykökből. Marhaságnak hangzik ez az egész.
- Remek, szóval... nem tudod visszafogni magadat, de felnőtt varázsló vagy, nem tudsz kijutni a házadból? - vagy kijuttatni engem, nekem aztán édes mindegy, de akkor is szánalmas, hogy ő tényleg egy felnőtt varázsló és tényleg nem képes ellenállni valami rászórt, vagy rám szórt mágiának? És még ő gondolja magát olyan erősnek és okosnak. És hogy nem félek? De, a fenébe is félek én, csak mindig is elég dacos voltam ahhoz, hogy ezt ne mutassam ki valami könnyen és akkor már inkább csak azért is még inkább szembe menjek mindennel, ezért teszem most is ezt.
- Pedig az anyám brit, az apámat viszont nem ismerem, szóval tippelgethetsz, hogy ő ki lehet. - vonom meg a vállamat. Sosem filóztam én azon, hogy milyen ember lehetett az apám. Nekem nincs és kész. Van aki ezen szomorkodna és nyűglődne, meg akarná találni, de bennem ez sosem merült fel. Ha nem kellettem neki, akkor én vajon miért foglalkozzam azzal, hogy ki volt és milyen ember?
- Ahhoz képest milyen magasan hordod az orrodat elég naiv vagy... - szúrok oda megint egy kicsit, hogy tényleg elhitte ezt a csinálnak neki egy tökéletes és engedelmes feleséget dolgot. - Hé... vámpír vagy, gondolom élvezetessé tudod tenni, csak azért volt! - hát persze, nincs ember, aki amúgy magától normális módon élvezné, hogy valaki rátapad a combjára és belemélyeszti a fogát, csak valahogy el tudják érni ezt. Ennyire azért még én is figyeltem Sötét Varázslatok Kivédésén. - Szóval azt mondod kinyírsz, vagy fájdalmat okozol, vagy tegyem szét a lábaimat önként... Na jó, akkor valami töményet adj inni. - francba, szóval nem jutunk ki innen csak úgy egy könnyen, ez már el van döntve mi? Épp elég fájdalmat okoztak nekem már az orvosok, és már nála kellemetlenebb alakokkal is ébredtem egy ágyban fékevesztett bulizás után, csak persze olyankor jóval többet szoktam inni, nem csak ilyen lightos mennyiséget és persze alkoholt, az azért nem ártana előtte. - Oké, meghalni nem akarok és majdnem meghalni sem, hogy összeszabdalsz, szóval... van piád? - valami tömény, ami gyorsan hat, hogy el tudjak lazulni, mert most épp még nem vagyok olyan állapotomban, hogy teljesen laza lehessek, csak úgy parancsra.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-08-17, 19:47


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Elraboltatoook? Mi a francról beszélsz? Nekem nem is te kellettél, aki meg igen, azt nem raboltam el. Mint ahogyan téged sem. Franc akart itt.. rinyálást hallgatni, nem voltál tervben picinyem. – Nem emelem fel a hangomat, ugyanolyan hűvös vagyok, mint eddig, ám a stílusomból látszik, hogy belül vad indulatok dúlnak, kezdve a mesterséges vérszomjjal, amit valami miatt érzek, ráadásul szinte folyamatosan vérzik, mintha időnként felhasadnának a sebei, és már csak harmadlagosként megemlítendő, hogy olyan buja illat árad belőle, amivel nehéz mit kezdeni. Egyértelműen manipuláció áldozatai vagyunk, a rohadék jósok úgy tűnik nem tudták teljesíteni a leszállítást, és most „mossák kezeiket”, olyan módon, hogy lehetőség szerint ne legyen reklamációm.
- Máskor van. Nem véletlenül élek még, és nem is buktam le. De ez most más.. Valaki.. mágiával gerjeszti az indulatokat. Ezzel megküzdeni.. Próbálok.. – Fújtatok nagyokat, ahogyan rovom a köröket, időnként el is távolodok tőle, hogy legalább valami távolság legyen köztünk, mert úgy hat rám, mintha valami ajzószer, egyetlen választásom abban rejlik, hogy mit kezdek vele, mert valamit muszáj lesz. Ám minél tovább várok, annál véresebb, durvább kimenetele lehet a dolgoknak.. A lány pedig nem éppen úgy tűnik, mintha nagyon vissza akarná fogni magát, nem retteg, legalábbis én nem látom rajta. Ez viszont tovább növeli a felajzáttságomat, mert így még le sem tudom nyugtatni magamat. Előbb-utóbb neki fogok esni, így vagy úgy.
- Ír. Lényegében brit. Te viszont.. ezekkel a kék szemekkel, nagy mellekkel.. nem olyan vagy, mint egy angol lány. Honnan származol? – Támaszkodok most a falnak karbafont kezekkel, igyekszem nem mustrálni, de gyakorta eszembe jut, hogy mit is csináltunk az előbb, és még mi várhat ránk. Ráadásként szinte hallom a szívdobogását, elnyíló, kiszáradó ajkait, nyilvánvaló, hogy rá is hatással vagyok. Az, hogy ilyen veszélyes helyzetbe került, egyértelműen szokatlan számára, de kőkeményen szembenéz a dologgal, erős lány, ez már a véréből is kitűnt, nem valami petyhüdt, érdemtelen fajta. Igazi finom falat.
- Azt hittem megbízhatóak. Láthatóan pénzkidobás volt az egész. A fürdés.. nagyon jó, hogy ilyen megoldásban gondolkozol, de nem vagyok kéjenc.. Vald be, hogy élvezted, még ha egyikünk sem így akarta. A választási lehetőségeid a következők: gyors, fájdalommentes halálod lesz, és aztán vége, leállok. A véredet veszem, amibe talán nem halsz bele, de pokolian fog fájni, komoly sebeid lesznek, de legalább jól lakok, és lesz időnk gondolkozni. A harmadik: a test vágyain elégítjük ki, amely akár neked is jó lehet, és elfeledteti a másik kettőt egy jó időre, hogy legalább lehetőségünk akár megoldást is találni, hogy hogyan jussunk ki innen.. Rajtad áll. – Szenvetlen vagyok, felőlem akár bármelyik választás működhet, most csak arra kéne gondolnom, hogy elérjem, hogy kitisztuljon a fejem, hogy utána tudjak nézni, mi is történt a megrendeléssel, amire tizennyolc éve várok..


Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-08-05, 11:27



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Akkor legalább még e miatt is véged lenne, nem elég, hogy elraboltatok! - nem vagyok egy visszafogott típus és kellően morcos is vagyok még ha az elrablásról ő igazából nem is tehet, de jelenleg mindenkire mérges vagyok és nem tudok csak úgy nyugton maradni. Arról nem is beszélve, hogy még félek is úgy istenesen, hiszen nem tudom ki a pasas, igazából azt se tudom, hogy mire képes, hogy netán tényleg ide csapna-e, hogy bántson engem, vagy nem is tudom, netán eltüntesse a bizonyítékot, hogy itt vagyok, hogy senki se tudjon róla és elásna a kertben... Az a baj, hogy nem az a fajta vagyok aki könyörög, hogy ne bántsák, hanem inkább az, aki még akkor is visszaszól, amikor jó eséllyel nem kellene. Nehéz ez így, de mit lehet tenni, ha egyszer nem tudok még csak felpattanni és lelépni sem, mert kiütöttek ma már kétszer, ami kezd egy cseppet sok lenni.
- Nem, de... akkor fogd vissza magad. Csak van valami önuralmad, vagy... vagy valami. - jó azért talán egy fokkal visszaveszek, hiszen mégis csak látom rajta, hogy egyrészt rendesen felhúzta magát, másrészt egyébként sincs valami jó állapotban semmilyen fronton sem. Annyira azért ismerem a pasikat, hogy egyértelmű legyen a nadrágjába nem gyorsan valami zoknit tömött és baromira nem élvezném, ha ezek után újra rám vetné magát. Vagy élvezném, mint az előbb, miközben nem akarom élvezni, de nem tehetek ellene semmit? Nem valami jó kilátások. Talán tényleg igaza van és óvatosnak kellene lennem, nem visszaszólni neki folyton, de őszintén szólva nagyon-nagyon nehéz visszafogni magamat és csendben maradni, főleg egy ilyen helyzetben, amikor enyhén szólva is félek.
- És minden britnek egyformának kell lenni? Amúgy is te mi vagy? - ő is itt él, ekkora birtoka van, gondolom még nem vagyunk a tengerentúlon... na az azért durva lenne. Mindenesetre elveszem a poharat és húzkodom a takarót, azt persze nem tudom, hogy még így is érzékel olyasmit, amit nem kellene, de hát vámpír, bőven van azért ennek logikája, ha ezt nézzük. A jó hír csak ez után következik, ha akarnék se tudnék csak úgy lelépni innen, még ha ő engedné sem, főleg hogy azt se tudom hol vagyok és ruha se ártana, csak nem mehetek pokrócba csavarva, ha már sikerült kivégezni az egyik kedvenc farmeromat. Azt hiszem ezt még egy javító bűbáj sem oldaná meg, pedig az sok mindenre jó.
- Remek, szóval azt mondod... be vagyunk ide zárva. Ha már elcseszték, akkor tépj is szét... milyen emberekkel dolgoztatsz te? - persze a takarót újfent kicsit feljebb húzom magamon, mintha az érne valamit az illat ellen, amit emleget. - Talán meg kellene fürdenem, vagy valami. Nem értékelném, ha megint... érted. Nem úgy terveztem a véget, hogy széttép valami kéjenc vámpír. - azért elhúzom a számat, mert persze volt benne bőven élvezeti érték, de nem úgy akarok meghalni, hogy az utolsó perceimet ugyan élvezem, de aztán semmi, főleg hogy fiatal vagyok még ahhoz, hogy megöljön akárki is. Ha megöl tuti, hogy itt maradok kísérteni... és nem hagyom békén soha az életben.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-07-31, 20:25


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
18+

- Ne szájalj te lány, vagy odavágok.. – Valójában viszont sosem bántanék egy nőt, főleg nem a menyasszonyomat, de ez a lány nem az arám, és ebben a felfokozott lelkiállapotban már így bántottam, alig tudtam lenyugodni. Valami olyan varázs van rajtunk, hogy belőle ömlik a vér, bennem meg nem csupán a vér iránti vágy éled fel, hanem minden ösztönöm elszabadul, az éhség, a feldarabolása utáni kínzó érzés, na és persze a férfias indíttatások is. Ezek váltják egymást szépen vetésforgóban, és ha az egyiket elnyomnám, a másik kettő gyorsan felszínre tör, és nem is tudom, hogy akkor melyiknek kéne engednem, hogy mindketten a legkevesebb kárát lássuk. Talán a szextől lenne kevésbé learmortizálva, bár amilyen szinten el van most borulva az agyam, az is inkább megerőszakolás lenne, semmint igazán élvezetes. Bár.. talán tudom annyira irányítani, hiszen amikor megharaptam, akkor is tudtam tompítani annyira a fájdalmat, hogy a gyönyörbe taszítsam, az önuralmam és a rutinom igen nagy, de mégis a jósok, akik felrúgták az alkut, úgy vélték, csak akkor úszhatják meg a haragomat, ha a saját birtokom foglyaként belefulladok a saját mocskos vágyaimba.. Hiába takarja el magát, már láttam az alsója nélkül, megízleltem a vérét, még néhány nyelvcsapás erejéig oda is benyaltam, valahogy túlságosan is összefüggött a kettő, és ez úgy beleégett a tudatomba, hogy már nem is kell látnom, érzem őt lüktetni a tudatomban, ágyékom kőkeményen hasítja fel belőlről a nadrágot, a halántékomra kell szorítanom a hüvelykujjaimat, hogy ne robbanjon el az önuralmam, és valami félelmeteset műveljek az álmenyasszonnyal.
- Te most direkt fel akarsz húzni? Azt akarod, hogy bántsalak? Nem lenyugtatodnod kéne? – Levágom magamat mellé, és a térdemre támasztom a könyökömet, nagyokat lélegezve süllyed és emelkedik a mellkasom, egyre jobban belehergel abba, hogy itt szivárog belőle a vér, egy szál semmiben van a pokróc alatt, és csak annak köszönheti, hogy megitatom a véres gyógyitallal, mert a vérére akarok járni a történteknek. Na meg összességében túl jó nő ahhoz, hogy csak úgy falatozzak belőle. Nem mondom, összességében leszakítható lenne a combja, na de emberi húst ritkán eszem, és utána már nem lehet visszaragasztani. Nem, örüljön, hogy ha csak a lélegzetetét is kiszorítom belőle, miközben magamává teszem. Újra, és újra.. és újra! Anélkül, hogy kicsit is megerőltetne a dolog. De valaki ezt akarja elérni, és őszintén szólva, bármilyen csábosak azok az érzékien telt ajkak, azok a ruhát átszakító mellbimbók, a saját magam ura vagyok, és én akarom, hogy megtegyem, de így.. bosszantó, hogy valamely varázs alá kerültem, ki kell tisztulnia az elmémnek.
- Inni, ez egészen jó ötlet, a whiskey nekem is jól jönne. Tea? Te nem brit vagy? Jéggel? Pff... na mindegy, próbáljuk ki. – Vonom meg a vállamat, én a teát mindig forrón, szertartásosan iszom, de ha a lány így kéri, hát legyen. Felpattanok, és a lefőzött teát szépen egy hűsítő varázzsal viszem le hőmérsékeltét, aztán a whiskeys jégkockatartóból halászok ki párat, és pakolom bele a kristálypoharakba. Rá a teát, és már hozom is. Fekete teáról van szó, ízesítés nélkül, mert úgy az igazi, de a lánynak hozok hozzá mézet, curkot, ki tudja, hogy mi kell neki. Még tejet is. Leülök mellé, és a térdére helyezem a tálcát, a saját poharamat levéve róla, már kortyolgatom is. – Azok a hülye.. barmok. Azt hiszi, hogy megúszhatják. Na ne hidd, hogy én tartóztatlak, de attól félek, jól megoldották, hogy széttépjük egymást, mert én se mehetek. Le van zárva a ház, és rá kell jönnünk, hogyan oldjuk fel.. Az ég szerelmére.., milyen illatod van neked..? – Hördülök fel, mert egyértelműen érződik, az orromba nyomakodik a bőrének az illata, de leginkább a most összezárt combjai végződésénél az az édes virág, amelybe már volt alkalmam belekóstolni, szagolni.




Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-07-20, 19:32



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Na, legalább eddig eljutottunk! - kissé talán cinikus, vagy gúnyos a hangom, de nem tehetek róla, talán érthető, hogy még mindig eléggé ki vagyok akadva. Elraboltak, azt se tudom, hogy hol vagyok, hogy mikor mehetek már el végre és azt se, hogy a pasas mennyire veszélyes, azaz hogy mondjuk akarattal is ártana-e nekem, vagy csak akkor, ha elborul az agya. Mondjuk az se sokkal jobb, ha el tud borulni az agya, mert belőlem random ömleni kezd a vér. Az pedig még mindig eléggé zavart állapotot hoz ki belőlem, ha belegondolok, hogy még csak nem is a nyakamat támadta, mint az átlag vámpírok, hanem jóval intimebb helyen, ami még mindig kissé zsibong és nem elég rossz értelemben. Persze azért igyekszem eltakarni magamat, felhúzni úgy a lábamat, hogy ne legyen látványos a lény szétszaggatta a ruhámat. Még csak lelépni se tudnék most hirtelen, így azért nem lehet és nem is érzek magamban elég erőt ahhoz, hogy egyáltalán csak lábra tudjak állni, nem hogy még mondjuk futásnak is eredjek és kiutat keressek egy ismeretlen házból.
- Bennem fel se merülne, hogy rendeljek egy pasit, főleg hogy nyolc évesen elég érdekes volt a rajongási köröm is. Nem gondoltál rá, hogy idő közben netán megváltozol? - arra már nem is reagálok, hogy a kedvére való vagyok. Azért mégis csak egy idős pasiról van szó és persze állítólag a jó bor is idős, de ő nem bor, hanem ember. Tény, hogy elég nagy magasságokba juttatott el, de őszintén szólva annyira még én se vagyok extravagáns, hogy erre vágyjam akár máskor is. Jelenleg leginkább el szeretnék tűnni innen, ami nem megy könnyen, hiszen sikerül még ki is dőlnöm és ájultan nyúlok el. Arra eszmélek, hogy itat velem valamit, de úgy fest, hogy jobban leszek tőle úgyhogy végül csak nem köpöm ki, pedig elég nagy a késztetés. Ha megmérgezni akarna... végezhetett volna velem álmomban gondolom.
- Akkor adj inni, nem? Jó lenne valami hideg tea, jégkockával... van ilyesmid? - arra megint csak a szemöldököm szökik fel, hogy mit nyalogatna le rólam. Hát érdeles egy fickó, annyi szent, főleg ha azt nézem, hogy hogyan esett nekem és hogy nyolc évesen már feleséget rendelt magának. Van benne valami hátborzongató, ami miatt mégis piszkálja az ember fantáziáját, mint valami modern Drakula. - Az, hogy a suliból megyek Roxmortsba, aztán egyszer csak se kép, se hang, mintha elvágták volna. Engem inkább az érdekelne, mikor mehetek? Úgy, hogy ne essek össze félúton persze, még azt se tudom hol vagyok. - nem engedélyt kérek persze tőle, de nem biztos, hogy lenne erőm lelépni, meg aztán ha azt se tudom hol vagyok, úgy azért sokkal nehezebb tájékozódni, vagy hazajutni.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-07-18, 17:59


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Nem vagyok undok, kifejezetten udvarias tudok én lenni, de az most érezhetően nem megy, sőt, a vérétől mintha bevadultam volna, amit én sem értek. Általában ura vagyok az érzelmeimnek, most meg két érzés váltakozik bennem. A vér és a vágy. Vagyis mindkettő vágy, de az egyik, hogy minél többet igyak belőle szétszaggatva akár a belső szerveit, a másik pedig a szexuális vágy, főleg, hogy alulról már nincs is semmi rajta. Még a harapdálás közepette igyekszem visszafogni magamat, hiszen egyre gyanusabb a dolog, hogy nem stimmel valami. Nem így akartam rávetni magamat, még messze van a nászéjszaka, de most valamiért nincsenek gátlásaim, és a véres sebek felszakadása se magától történt.
- Akkor legalább ezt tisztáztuk. Nem te vagy a választottam. – Most egy fokkal nyugodtabban törölgetem az államat, és a szám szélét. Még mindig tovább pulzál bennem a vágy, hogy tovább is menjek, főleg ha azokra a riadtan hullámzó keblekre sandítok, még van belőle mit bőven elvenni. Viszont nem vagyok érzéketlen vadállat sem. A dolog ráér annyira, hogy megtudjam, hogy ki ő, és mit keres itt. Hiszen ha elrabolták, ide vezethetnek a nyomok. Az pedig különösen nem lenne jó. Eddig jófiú voltam látszólag, nem szándézom most mindezt feladni. Azért muszáj elmosolyodnom, ahogy látom, hogy mekora élvezetben volt része, legalább ez jól sikerült.
- Nyolc évesen rendeltem a menyasszonyt, akkor még jó ötletnek tűnt, és azóta se adtam ezt fel. Nem hallottál ilyesmiről? Mágiával formálják a leányt, hogy meg legyen a kívánt minőség. Sokat fizettem ezért, de úgy tűnik, most alaposan átvertek. Bár bizonyos tekintetben nagyon is kedvemre való vagy, de nem szokásom senkit én magam elrabolni, vagy akarata ellenére fogva tartani. – Vannak sötét ügyeim, na de nem vagyok holmi kéjgyilkos. Ha megölök valakit, az gyorsan túl van rajta, vagy ha a szeretőmmé teszem, akkor sokáig élhet. Na de nem azért hozok bárkit is, hogy kínozzak. Láthatja a tekintetemből hogy nem vagyok őrült. Azaz nem sokáig láthatja, mert be is alél. Kénytelen vagyok felturbózni a szervezetét, mert még itt alszik be. Azért egy pokróccal betakarom, mielőtt még simán rámászok. Valaki nagyon azt akarja elérni, hogy elpattanjanak a húrok.
- Innod kéne, mielőtt még elvérzel itt nekem. Vagyis nem szó szerint, mert lenyalogatnám rólad, de az nem az igazi. Azt már tudjuk, hogy nem te kellesz, de mi az utolsó emléked? – Ha fel akar pattanni, hát felőlem meg, de arról még én sem tudok, hogy a jósok mágia alá vonták a házamat, még az ablakokat se fogja tudni kinyitni, nem hogy az ajtón kisétálni. Csak válaszokat várok, hogy eldönthessem, hogy meghagyjam e a tanut.


Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-07-03, 20:23



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

A pasas nem elég, hogy elraboltatott, még ha nem is ő tette elvileg, vagy állítólag, de még undok is. Oké én se vagyok valami kedves, de szerintem ez teljesen érthető, hiszen elraboltak a fenébe is! Nem tudtam, hogy hová kerültem, aztán még kaptam is a nyakamba egy indok pasast, aki cseppet sem érti meg a helyzetet, vagy hogy ki vagyok akadva nem kicsit. Hát na, legalább megpróbálhatna belegondolni, hogy mennyire meg lehetek most ijedve egy ismeretlen helyen, de úgy fest ez nem megy neki.
- A kába is magához tér, én is ki voltam ütve, amikor idehoztak és persze, hogy visszapofázok... elraboltak baszki! - na jó, azért a szolid visszafogottságomat se tudom hosszútávon tartani. Kész csoda, hogy nem kezdek el kiabálni, de a hangomat így is megemelem azért kicsit. És mondja nekem valaki, hogy nem veszélyes itt és nem joggal vagyok kiakadva, miután még nekem is esik úgy istenesen és kiderül róla az is, hogy vámpír és simán ki tudna csinálni, bár azt se értem mitől kezdek el vérezni, de az, hogy a combomra harap rá... hát a francba is, nagyon durva ez az egész, még ha közben jó is attól, ahogyan kezeli, vagy valamit csinál pluszban. Kész csoda, hogy képes vagyok annyi önuralmat gyakorolni a szapora levegő után kapkodás közben, hogy a fejére vágjak legalább egy vázát.
- Úgy kezdődik, hogy nem normális dolog magadnak menyasszonyt... rendelni! - na jó össze kell szednem magamat és lenyugodni, mert még mindig úgy kapkodom a levegőt, mintha minimum a legjobb éjszakámon lennék túl, pedig ez közel se számít most jónak, sőt... nagyon is rossz, főleg hogy kezdek szédülni a vérveszteségnek hála, ami nem volt éppenséggel kicsi. Ez még fokozódik is, amíg végül végképp el nem sötétül a világ és el nem dőlök a kanapén. Végül is nem csoda, a sokk és a vérveszteség együtt nincs a legjobb hatással az emberre.
Lassacskán térek csak magamhoz és sikerül végre ébredezni. Elég kellemetlen íz van a számban és arra eszmélek, hogy valami sűrű masszát itat velem, ami enyhén szólva is pocsék ízű, vöröses és kissé áttetsző és... azonnal hátrarántom a fejemet, ha nem tartja túlságosan erősen, hogy esetleg ne tudjam ezt megtenni.
- Most már... engedj el végre! - amennyire tudom hátrébb húzódom tőle. A francba is elegem van már ebből! A pasas vámpír, majdnem kinyírt itt, mert bekattant, aztán valami ismeretlen eredetű löttyel itatgat, amiről nem egyből arra gondolok, hogy segíteni akart és az életemet megmenteni, hogy őszinte legyek, miután az előbb ő ölt meg majdnem és még csak meg se nagyon érti, hogy miért vagyok ennyire kiakadva.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-07-02, 19:46


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
18+

Mivel én nem vagyok túl öreg, ezért aztán némi hiúság is van a felháborodásomban, mert ezzel azt sugallja, hogy rosszul választottam volna feleségnek, de hát ez ostobaság, amikor nyolc éves voltam, számomra logikus volt, hogy akkor ha elkezdik számomra kiművelni a megfelelő lányt, azt a születésétől kezdik, tehát eleve nyolc év van köztünk. Ám mivel ő ezt nem tudhatja, cinikusan vállat rántok, viszont nagyon idegesít, hogy most itt van a nyakamon egy lány, aki bár külsőleg olyan, amit elképzeltem, de ami a jellemét, és a hozzáállását, hiszen amióta magához tért, azóta idegesít jobban, és jobban, most még vissza is kérdez, amire csak rálegyintek.
- Aha, ha már nem te voltál a valódi menyasszony, legalább hozhattak volna egy kába szépséget, hiszen mit érek veled bögyöske, ha folyamatosan visszapofázol? – Kérdezem szinte sziszegve, maró gúnyom egyértelműen süt belőlem a lányra. Igen tetszetős, legalább ebben odafigyeltek a jósok, de hogy a fejével nagy gondok vannak, az biztos. Nem sokat érünk rá veszekedni, mert cselekmények láncolata indul meg, egyikből következik a másik, a vágásokon sincsen időm meglepődni, már csak az tudatosul, hogy leszakítom a combját fedő, átvérzett nadrágrészt, és az ütőerőre csattintom a fogaimat. Az más kérdés, hogy a hirtelen, és erős mozdulattól jön bele a bugyi is, elsődlegesen most nem arra figyelek, ez most erősebb vágy. Azért egy fél pillantást vetek az ágyékára, és mivel megölni sem akarom, igyekszem tompítani a fájdalmát azzal, hogy a gyönyört keltő nyálat is belecsorgatom a sebbe, ami így földöntúli kéjbe löki, engem meg lecsap a vázával, ami gyorsan kiránt a kábulatból.
- Na nehogy már én lennék a hibás kislány! Akarta a franc, hogy te libegj ide be. – Törlöm meg a számat, ha igazán meg akartam volna ölni, akkor a torkára megyek, és nem csak iszom belőle, hanem átharapom a nyelőcsövét, onnan szürcsölve, lefetyelve ki az éltető vörös nedüt. Nyilván ezt most felesleges lenne taglalni, mert úgysem ért hozzá, de látom, hogy teljesen felakad a szeme, ezen sikerül egy jó nagyot felrúgnom a kanapéba, de ezt már nem érzékeli. Elnyomom az immár teljesen felesleges káromkodást, mert nincsen közöngségem. Körülnézek, és a kiskamrám állapodik meg a tekintetem. Mára kimenőt adtam a személyzetnek, mert úgy véltem, hogy bár még a nászéjszakát nem most fogjuk megünnepelni, de eléggé fel vagyok pörögve ahhoz, hogy a lányról (mármint a menyasszonyomról) legalább leszaggassam a ruhát, megnézzem magamnak. Alapjáraton nem lett volna ezzel semmi gond. Na de a kiskamra! Odasietek, és nem csak gyógyítalt veszek elő egy nagyobb dózisban, hanem számomra letiszított vért is. Nem sok értelme lenne a vérátömlesztésnek, mégis lecsavarom a gyógyítalos kupakot, és belefolyatom a hűs vért, legalább egy pár decit. Most úgyis kómában van, rohadtul nem lesz jelentősége, hogy milyen ízt kóstol. Odatérdelek hát hozzá, és cseppet sem finom mozdulattal kezdem itatni, a szervezete ösztönösen rá kell, hogy álljon a nyelésre. A kettős kombinációnak hatnia kell, mindent pótolunk, aztán ráérünk a megoldáson agyalni. A hülye kis picsa! Biztos fogalma sincs róla, hogy ki vagyok!


Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-06-09, 17:32



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

Azért lássuk be én is fiatal vagyok. Ha a fiatal tacskók ellen beszél, akkor azzal valahol engem is leszól, hiszen én is fiatal vagyok nem? Oké pasikról beszél, de akkor is. A jellem számít és ez a pasas akármennyire is idősebb, netán sármos, vagy gazdag, akár tőlem még befolyásos is lehet, de úgy kezel, mint valami tulajdont, ami azért baromira nem szimpatikus nekem. Hát menjen a fenébe, szeretnék elhúzni innen, mert azt sem tudom, hogy a pasas kicsoda és nagyon nem tetszik nekem az, hogy itt fogva akar tartani, vagy valaki mások akarták ezt, akik ide hozattak és elraboltak a suliból. Az tuti, hogy ennek következményei lesznek, mert hogy rá fognak jönni, hogy eltűntem az tuti biztos.
- Félmunkát? Mert ki is kellett volna mosni az agyamat mi? - csípősen válaszolok, bár hamar rájövök, hogy a pasassal nem okos húzás packázni, mert hát jól látszik, hogy állati veszélyes. A vágások se tudom miért jelennek meg rajtam, de az egy dolog, hogy fájnak, a pasi még nekem is esik. A fene gondolta, hogy azon kívül hogy eleve van egy kissé hátborzongató kiállása még vámpír is. Azért az elég hülye helyzet, hogy próbálok ellenkezni, mert tudom én a lelkem mélyén, hogy ez rossz, de e mellett még élvezem is azt, amit csinál. Hát ez hogy a fenébe lehet? Talán jobban oda kellett volna figyelnem, amikor a vámpírokról tanultunk, bár valahogy nem hiszem, hogy ilyesmit mondjuk Lupin bármikor felvázolt volna nekünk, az nem igazán illene hozzá. Én viszont most egyre szaporábban lélegzem, sikerül egészen kipirosodnom, mire végre megtalálom azt a vázát az asztalon tapogatózva a kanapé mellett. Rászorítok, amikor elönti a testemet a kéjes hullám. Tudom, hogy nagyon rosszul áll a szénám, de még se tudom azonnal fejbe vágni a fickót. Hátravetem a fejemet, a testem szinte remeg, akármennyire is próbálom elfojtani az érzést, de esélyem sincs rá. Végre nagy nehezen sikerül ráfognom rendesen a vázára és rácsapni teljes erőből a fejére. Legalább ettől észhez tér és hátrébb húzódik.
- Remek! Ennek ellenére mégis sikerült! - ha nem lennék enyhén szólva is pocsék állapotban tuti biztos, hogy tovább veszekednék vele, de sajnos ez most nem megy. Eleve nem hegedtek be a sebek, még mindig vérzem, plusz most már valószínűleg ott is, ahol megharapott, vagy ha nem, hát sikerült épp elég vért veszítenem már, hogy kellően forogjon a világ, miközben nem rég még egy finoman szólva is intenzív érzéshullám is végigsöpört rajtam. - Remélem most már el... - engedsz lenne a vége, de addig már nem jutok el, mert ez már valószínűleg túl sok volt a szervezetemnek. A fejem lehanyatlik és elsötétül a világ is körülöttem már megint. Azért mégis csak több sebből vérzem, kissé már sok volt már a vérveszteségből és nálam még csak pálca sincs, hogy rendbe szedjem magamat, neki pedig úgy fest hogy nem jutott eszébe, hogy esetleg rendbe kellene hoznia, ha már jó eséllyel miatta kerültem ebbe a helyzetbe, legalábbis egy része egyértelműen az ő sara.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-06-08, 18:19


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Meglepetten ugrik fel a szemöldököm, mit lehet bírni a fiatal suhancokban, amikor ők még nem is felnőttek? Abban nincsen semmi férfias, hogy valaki még azt sem tudja, hogy mit akar, mit vár az élettől. Nem azt mondom, hogy csakis nekem lehet igazam, de hogy a lány téved, az egyértelmű. Ami dühít, hogy a jósok belsőleg tökéletesen nem olyan lányt hoztak, mint akit sok éve rendeltem, és nem értem a dolgot. Megvonom csak a vállamat, ez a része nem érdekel, ha nem ő a jövendőbelim, akkor sürgősen rá kell jönnöm, hogy mi is történt, mert elég régóta készülök erre, és nem tűröm a kudarcokat. Főleg, mivel azok a kék szemek elég durván jól néznek ki, és még bögyöske is, ha előkerítem a jósokat valahogy, lehet hogy helyre tudják hozni a hibát. Viszont az elgondolkoztat, amit mond, hogy ő eleve egy önálló személyiség, és keresnék az iskolából. Akkor nem lehet csak úgy felejtésátkot szórni mindenkire. Ez a fiatal csaj inkább arra való, hogy jobb híjján alkalmi szerető legyen, amíg a jósok fejét le nem tépem a malőr miatt. Viszont attól függetlenül, hogy szokásom sötét dolgokba ártani magamat, nem fogok megfélemlíteni egy fiatal lányt, mivel a külvilág szerint tisztességes vagyok. Ezen nem kéne változtatni.
- Akkor szépen átgondoljuk, hogy is kerültél ide, mert valaki félmunkát végzett. – Mormolom szemtelenül mustrálva őt, de nem teszek támadó szándékot, egészen addig legalábbis nem, amíg meg nem jelennek rajta a vágások, és spriccelni kezd belőle a vér. Erre már én sem számítottam. Bárki is tette, pontosan tisztában volt vele, hogy mit kell tennie ellenem. De miért..? Sokat nem tudok rajta gondolkozni, mert a lány vére iránti vágyam mindent félresöpör, és már iszom is a combja belső artériájából, nyilván az sem mellékes, hogy szétfeszítem a combját, ami szintén egy érdekes helyzet, főleg hogy alig tud védekezni. Meg sem hallom a panaszkodását, viszont vagyok annyira gáláns, hogy legalább az élményt mélyítem, és egy komolyabb harapással lényegében csúcsra is juttatom. Ha már így, akkor így. Nem sokkal később érzem a fejemen szilánkosra törő vázát, amitől megroggyanok, és elengedem, az arcom is kezdi visszanyerni az emberi ábrázatát. Megtörölgetem a számat, a fogaim még mindig véresek.
- Nem akartalak bántani. Ki vágta fel a karodat, és a lábadat? – Kérdezem felemelkedve, és nem vagyok szemrehányó, amiért védekezett, ezáltal megtámadott. Valahol egészséges életösztönre vall. Megtapogatom a tarkómat, a vágás lassan elkezd behedni, a vér felgyorsítja a regenerációt.



Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-05-22, 14:07



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nagyon úgy fest, mintha a fickónak halvány gőze se lenne róla, hogy nekem nem kéne itt lennem, vagy nem nekem kellene itt lennem. Na nem azt mondom, hogy ha mást raboltak volna el, akkor jobb lenne a helyzet, de az már nem annyira engem érint, viszont ez igen és tudom, hogy nem kellene itt lennem. Valami nagyon nem oké a fickóval sem, meg ez a bazi nagy ház... nem az ilyen körülményekhez vagyok szokva és őszintén szóval fogalmam sincs, hogyan kéne lelépnem innen, de hogy le kell lépnem annyi biztos.
- Bírom a fiatal tacskókat már bocs és... a jó francokat! Nem vagyok én valami tulajdon, majd te is rájössz, amikor keresni kezdenek! - és megtalálnak úgy is, erre van a mágia. Sajnos már egyetemista vagyok, nincs rajtam nyomkövető bűbáj se, de... akkor is rám tudnak találni, ha nem jelenek meg a Roxfortban és nem fogok, hiszen elraboltak. Pedig lesznek óráim és lehetséges, hogy időnként egyet-egyet kihagyok, de ha huzamosabb ideig nem kerülök elő az tuti, hogy fel fog tűnni valakinek, ha más nem akkor a barátimnak, hogy valami gáz lehet. Nem szoktam szó nélkül felszívódni, főleg nem hosszabb időre. Ha van is egy-egy buli, akkor is max. a kijózanodás idejére válok kámforrá és ezzel mindenki tisztában van, aki ismer. Maximum a pasas látja be nehezen ezt, de legalább végül csak belátja, hogy nincs itt keresnivalóm.
- Én pontosan tudom, hogy nem vagyok senkinek sem a jövendőbelije! - rázom a fejemet még mindig eléggé ellenségesen, de ez érthető. Nem akarok utána járni, le akarok lépni innen. Nem vagyok ide való, nem tartozom a pasihoz és máshoz sem, szóval csak szépen fogja fel és engedjen ki. E helyett valami olyasmi történik, amit végképp nem tudom, hogyan is kellene kezelni. Valahogy csak úgy maguktól jelennek meg rajtam a sebek és kezd el ömleni a vér, ő pedig... - Basszus! - rendesen elkerekedik a szemem és próbálok is felpattanni, de sokkal gyorsabb nálam. Attól csak még inkább elképedek, hogy még csak nem is a nyakamat támadja le, ahogyan a mindenféle sztorikban leírják ezt - szerencsére még nem volt dolgom vámpírral -, hanem annál sokkal intimebb helyre. Persze próbálok ellenkezni minden erőmmel és keresek valamit, bármit amivel leállíthatom, mert az ösztönös hadakozás nem sokat ér. Úgy rám van cuppanva, mint valami nyomorult pióca, hiába az az első reakcióm, hogy ütlegelni kezdem a tarkóját és a fejét, amit érek.
- Elég! Hagyd... hagy abba! Ki fogsz nyírni! Elééég! - a végén már sikítok, hiszen bár kezdek zihálóbban venni a levegőt, attól még tudom, hogy ez így nagyon nincs rendben. Egészen kellemessé kezd válni az érzet, de tanultunk a vámpírokról és tudom, hogy ha ezt így folytatja, akkor nekem végem. Meg fog ölni és még élvezni is fogom. Rohadtul nem akarok úgy meghalni, hogy még élménydúsnak is találom. Tapogatok tovább, ha már főleg a táplálkozásra figyel, hátha van valahol valami váza, vagy nálam valami, bármi, amit nem vettek el, karkötő, nyaklánc, netán a fülbevalóm csatja, amivel fejbe tudom vágni, netán bele tudom szúrni a nyakába. Hátha magához tér attól, ha megsérül, vagy valami.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-05-20, 09:32


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Bármennyire is vissza akarom fogni úri gőgömet, nem igazán megy. Összepréselt ajkaim felett csak úgy szikrázik a szemem a haragtól, nem értem a dolgot. A lánynak engedelmes kancának kéne lennie. Már ha ilyen csúnyán fogalmazok. Lényegében teljes értékű társat vásároltam magamnak, aki nem csak az ágyban, de intellektusban is mellém illik. Ehhez képest a felvágott nyelvű teremtés még hírből sem tűnik engedelmes típusnak. Most vajon lehet reklamálni? Vagy tépjem ki a jósok gerincét csak úgy? Túl régóta várok erre a találkozásra ahhoz, hogy ilyen balul süljön el. Külsőre rendben vagyunk, de amiket fröcsög, az érthetetlen. Fel is szökken a szemöldököm, hátratett kezeim ökölbe szorulnak.
- Kicsit öreg? Miért is? Azt hitted, hogy egy fiatal tacskó való hozzád? Különben is, az enyém vagy, és erről nem nyitunk vitát, feltétlen engedelemességet várok el. – A korbácshoz igazán nem nyúlnék, hiszen a hófehér bőrét kár lenne széthasogatni, de hogy rá fogom bírni, hogy azt tegye, amit mondok, az teljesen biztos. Még továbbra is töröm rajta az agyamat, hogy mi siklott félre. Fel és alá járkálok, rovom a köröket, még jó, hogy a lánynál láthatóan nincsen fegyver, mert most nem az a legfontosabb, hogy ellene védekezzek, még meg találnám ölni.
- Nem szokásom senkit sem akarata ellenére fogvatartani, úgyhogy... amint a végére jártunk, hogy mi is történt, és nem te vagy a jövendőbelim, szabadon távozhatsz. – Nem akarom felhívni magamra a figyelmet, ráadásul valóban nem ilyenek az eszközeim, teljesen más üzletben utazom. Viszont megértheti, hogy a helyzet nagyon különös, és amíg nem tudom, hogy pontosan miről is van szó, addig maradnia kell. Nyilván lekötözni nem fogom, de az ajtók csak nekem engedelmeskednek, puszta óvintézkedés. Az engedélyem nélkül nincsen ki vagy bemászkálás. Elgondolkozva váratom őt, amíg fel nem hasadnak a vénái, ekkor megbabonázva nézem, eszembe sem jut, hogy ez hogyan történhetett, csak a felspriccelő vérfolyamot látom. Az arcom elváltozik, fogaim hegyesre ugranak ki az ínyemből. Ha eddig nem közeledtem, most a lábaim maguktól indulnak el, észre sem véve, hogy bármit is mondd közben. S egy villámgyors mozdulattal rávetem magam. Mivel éppen próbált volna felülni, a combja közé harapok, és már lefetyelem is az értékes nedüt. Csupán egy apró szúrást érezhet, majd a zsibbasztó fájdalmat, hogy fogy az ereje. Nem bírok leállni, pedig valahol tudom, hogy nem így kéne megszerezni a táplálékot. Viszont mivel a vámpírlét már sok éve a sajátom, ezért gyakorlottan nyomom el benne a fájdalmat, és fordítom át szinte élvezhető élménnyé. Mintha cirógatnák odalent.



Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-05-02, 16:26



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem így terveztem a napot. Lementem volna a faluba beugrani a fodrászhoz, aztán ittam volna egy vajsört, összefutottam volna pár haverral és esetleg a végén még egy sütit is bedobtam volna Madam Pudlifootnál, de ez most mind kútba esett, mert nem vagyok Roxmortsban, sőt azt se tudom hol vagyok, sőt egy vadidegen fickó mered rám úgy, minta nekem válaszokat kellene adnom a képtelen kérdéseire és mintha tudnom kéne, hogy mi a fenéért vagyok itt, pedig őszintén szólva halvány gőzöm sincs róla. Nem kellene itt lennem, főleg hogy azt se tudom hol a fenében van az az itt.
- Jövendőbeli? Bocs, de... lehet hogy van egy sármod hapsikám, de hozzám kicsit öreg vagy és nem is terveztem mostanában, hogy férjhez mennék. Meg vagy te húzatva? - oké a hangom azért kezd megjönni most, hogy a kóválygás is legalább valamelyest kezd múlni. Így már jobban tudom adni magamat, és még bátrabb is lennék, ha a pálcám nálam lenne, de sajnos nincs, úgyhogy bármennyire is szeretnék nem lehetek a kelleténél nagyobb szájú, pedig úgy istenesen beolvasnék neki szívem szerint. Úgy nézek én ki, mint aki tudja, hogy miért van itt? Szerintem akkor nem lennék így megrettenve a helyzettől, no meg tőle is.
- Egészen okos vagy gróf létedre. Igen elraboltak és tuti, hogy keresni fognak, szóval jó lenne, ha elengednél. - láthatóan meg van lepődve, de őszintén szólva ez most nem tud meghatni különösebben. Azért mégis csak én vagyok itt kellemetlen helyzetben. Engem raboltak el és nem őt, szóval... engedjen el szépen, aztán tőlem keresgélhet magának valami menyasszonyt, vagy amit akar, de hogy nem én leszek az az tuti. Nem is áll jól nekem a fehér, én a színesebb dolgokat szeretem, netán még a feketével ki tudok békülni, na de a fehér... nem emeli ki a bőröm színét, sápaszt is, nem jó választás.
- Na... mi lesz? - sürgetően szökik fel a szemöldököm és már állnék fel, amikor megérzem az apró vágásokat. Fel is emelem a kezemet, hogy megnézzem mégis mi a fene történik, de jönnek a következők. A nyakam és a combom, szépen átvérezve a ruháimat, plusz fáj is. - Mi az... - nem sok időm van elképedni, vagy lefogni a sebeket, mert a pasas szeme elég rendesen elváltozik és cseppet sem jó értelemben. Az én szemem csak elkerekedik és ha lehet ennél is jobban, rendesen belepréselődöm a kanapéba, ahol eddig csak a felülésig sikerült eljutnom.
- Közelebb ne jöjjön hozzám! - oké kezdek megijedni. Körbepillantok, hogy látok-e bármit, ami hasznos lehet. Próbálom lefogni a sebeket, hogy abbamaradjon a vérzés. Tanultam én is a vámpírokról, ő is az és úgy fest, hogy a vér nagyon nincs rá jó hatással. Kell valami, amivel elállítom a vérzést, mert a férjhez menés még mindig jobb opció, mint az, hogy egy vámpír szívja ki a véremet. Közben persze valami védekezésre alkalmasat keresek, bármiféle fegyvernek valót a környezetemben, akár csak egy levélvágó kést is, az is jó lesz, de mivel nincs nálam pálca sem valami kell, ha a pasas nekem találna esni.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-04-30, 12:01


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mivel még én sem tudom, hogy a jövendőbelimnek hogyan kéne kinéznie, csak nagyjából elképzeléseim vannak, ezért nem is áll módomban megcáfolni, hogy ő lenne az. Igaz, a nevét sem tudom, hiszen úgy rendelkeztem, hogy majd személyesen mutatkozunk be egymásnak, és szinte azonnal elindulhat a mézesheteket felvezető néhány nap az esküvő előtt. A lánynak elméletileg már mindent tudnia kell rólam, nem rémisztheti meg, hogy mi vagyok, hiszen a jósok tisztában vannak életem minden rezdülésével, hogy szükség esetén korrigálják a menyasszony fejlődését, és tökéletes társam legyen. Az utolsó egy évben már tűkön ülve vártam az érkezését, még magamhoz képest is jóval inkább rejtve, fű alatt intéztem a sötét dolgaimat, hogy ne hívjam fel magamra a figyelmet. A lányt feleségül véve még inkább a tisztességes polgár látszatát tudom kelteni, hiszen az lesz a hivatalos változat, hogy távoli, aranyvérű család leszármazottja, a családok, s a vagyon egyesítése volt a cél, hogy a minisztérium szolgálatára lehessünk. Igazság szerint én magam is kiváncsi vagyok, hogy milyen lehet egy olyan kapcsolatban élni, ahol nem kell rejtegetni magamat, megölni az esetleges tanut, hiszen volt már rá példa, nem is egyszer. Na igen, még az is megesett, hogy az éppen aktuális szeretőm szívét kellett kitépnem egy sötét varázslathoz, és hát mint olyan, éppen kapóra jött, hogy nem kellett magyarázkodnom neki, hogy holnaptól miért nem látjuk egymást. Ez a leány viszont felrúgja a várakozásaimat, teljesen meg van lepődve, sőt, mintha még tartana is tőlem. Elromlott volna a varázslat?
- Lord Tiernan O’Riley, vagyok, Amberly grófja. Te pedig a jövendőbelim, ahogyan kívántam. Talán nem így tudod? – Kérdezek rá megütközve, nagyon nem úgy tűnik, mintha a lány csak incselkedne velem hogy valami üldözős játékot kreáljon belőle. Ez egyértelműen őszinte meglepődés a részéről. Lehet, hogy csak a külsejét formálták volna, és lelkileg egyáltalán nincsen felkészítve? Reklamálni fogok! Bár igen csinos, főleg arc és kebel tájon, de nem vagyok olyan türelmes típus, aki udvarolgatni fog, az nem az én világom. A külsőmmel, vagy a rangommal hódítok, olykor megfélemlítek, de már be van jelentve, hogy pár napon belül új asszonyt hozok Amberlybe, így nincsen időm most elhúzódó udvarlásra. Ez nagyon kezd rosszul alakulni, ezért is kérdezem meg, hogy mire emlékszik.
- A suliból... elraboltak? Engedjelek el...? Na várj csak.. te valami roxfortos diák vagy..? – Kérdezek rá felemelkedve a karosszékből, és közelebb lépek, de nem fenyegető szándékkal, csak mérlegelve a szavait. Az valóban nem lenne jó, hogy egy elrabolt lányt rajtam keresnének, az mindent lerombolhat. Sürgősen el kell tűntetnem az ide vezető nyomokat, és az sem mindegy, hogy mi lesz így a jövendőbelimmel. Rá kell jönnöm, hogy a jósok mit szúrhattak el. Ám ahogyan közelebb lépek, a lánynak a csuklóján apró vágások jellenek meg, pedig nem én voltam. Apró fájdalmat érezhet csupán, ahogyan elkezd belőlük szivárogni a vér. Majd a nyaki és a combi ütőereiből is, elég gyorsan átvérezve a ruháját. Döbbentek torpanok meg, erre nem számítottam. Viszont az ösztöneim máris ugrásra kész ragadozót faragnak belőlem, szemeim vérben kezdenek el forogni, és erőnek erejével kell visszafognom magamat. Nem közelítek, de látszik, hogy remegek a visszafojtott vágyaktól.


Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-04-21, 10:04



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem csoda, hogy nem kezelem a legjobban a helyzetet, hiszen mégis csak elraboltak. Olyan helyen ébredtem, amiről azt sem tudom hol van és mellesleg cseppet sem ismerős. A fickó arca se rémlik egy leheletnyit sem, biztos, hogy nem láttam még, ő viszont olyan várakozásteljesen néz rám, mintha minimum ismerne, vagy azt hinné, hogy ismer. Elég fura egy helyzet, ha nem tűnne minden nagyon is valóságosnak még arra találnék gondolni, hogy lehetséges, hogy ez csak valami álom és nem is ébredtem fel még, hanem alszom. De ha álom, akkor nem hasogatna ilyen valóságűen a fejem, mert hát nagyon is valóságosnak tűnik ez a rész. Tuti, hogy elkábítottak és rémlenek is a valakik, bár talán csak egy másodpercre láttam őket előlépni a bokrok mögül, aztán utána már csak a nagy semmi és a mély feketeség maradt. De hogy miért vagyok itt és egyáltalán kik hoztak ide arról gőzöm sincs, nem csoda, ha felpattanva igyekszem a kanapé legtávolabbi pontjára összehúzni magamat, amikor meglátom a vadidegen fickót.
- Hogy a fenébe ne lennék meglepve? Fogalmam sincs, hogy ki maga! Nem is ismerem, akkor meg... miért ne lennék meglepve? - milyen hülye kérdés ez? Jó, hogy meg vagyok lepve és meg is vagyok rökönyödve, hogy ilyesmit kérdez, főleg ilyen nyugodt hangnemben, mintha az se lenne neki világos, hogy elraboltak. Lehetséges, hogy ő nem tudja? Talán valaki elkábított, ő pedig megtalált és nem ő a rossz fiú? Nem tudom, de alapból nem fogok jót feltételezni róla, főleg hogy azt se tudom ki a fene. Az is lehet, hogy valami őrült gyilkos, aki elrabolt, de nincs tudatában annak, hogy ez rossz dolog. A kérdése viszont nem tetszik, vagyis az, ahogyan felteszi, mintha... még én lennék a hibás, hogy itt vagyok. Na persze... menjen ám a...
- Az az utolsó emlékem, hogy sétálok a suliból Roxmorts felé, aztán valami alakokat láttam egy pillanatra és utána semmi. Elraboltak! Igen, azok a valakik elraboltak, úgyhogy engedjen el, mert tuti, hogy keresni fognak! A szüleim befolyásosak és... és ha eltűntem nem hagyják csak úgy annyiban. - jó persze ez nem igaz, mármint a második fele annak, amit mondok, de elég hitelesen elő tudom adni magamat és ha nem is a szüleim, hát vannak szobatársaim. Jó tény, hogy gyakran járok el bulizni, de ha nem is azonnal pár nap múlva fel fog tűnni nekik, hogy valami nincs rendben és nekem már elő kellett volna kerülnöm és akkor majd keresnek és megtalálnak és... Megtalálnak igaz? Vagy én tűnik el innen addig valahogy.
- Még mindig nem mondta meg, hogy ki maga és hol vagy! - én is kérdeztem héj, és ő nem volt hajlandó válaszolni, pedig tudni akarom, hogy mi ez az egész. Abból, ahogyan válaszol is talán rá lehet jönni, hogy kicsoda-micsoda és mit csinálok itt, legalábbis nagyon remélem.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-04-19, 07:36


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
Alig tudom kivárni, hogy a lány felébredjen. Most, hogy közel vagyok a harminchoz, már nincsen kedvem az egyéjszakás kalandokhoz, egy engedelmes, fiatal feleség kell nekem, aki nem kérdez semmit, hanem ellátja a háztartást, kiszolgálja az igényeimet. Üzletember vagyok, amolyan tisztességes mintapolgár, aki a minisztériumban dolgozik, valójában vannak sötét dolgaim dögivel. Az ébredező lányról csakis a régi kívánságlista elképzelései vannak meg, az orra azért kicsit hegyesebb annál, amit elképzeltem, de úgy vagyok vele, hogy azért tökéleteset még tizennyolc év alatt sem tudtak belőle kihozni. Azért mell terén nagyon is örvendezik a lelkem, ebben túlteljesítették az elképzelésemet, hiszen nyolcévesen találtam ki ezt az egészet, akkoriban biztosan nem voltak még ilyen elgondolásaimat, a csinoska viszont határozottan jól el van eresztve keblek terén, úgyhogy itt elégedetten bólogatok, amíg ébredezik. Nem nyúlok hozzá, még hátravan az esküvő is, nem kell már előtte elhálni a nászéjszakát.  Lassan felemeli a fejét, és kinyitja égszínkék tekintetét, a rókaszerű mosolyom szépen hervad le, amint nem azt a köszöntést kapom, amit megérdemlek. Legalábbis nem ezért fizettem. Vagy... ez is csak a játék része, hogy minél izgalmasabb legyen betörni a kis kancát? Ezt még mérlegelnem kell, de nem rossz elgondolás. Mivel a kastélyom alaposan fel van vértezve betolakodók ellen, el sem hagyhatja a helyet az engedélyem nélkül. Így, amikor megszólalok, már eldöntöm, hogy elmondom ugyan neki, hogy mi is történt, de nem fogom hagyni, hogy ellentmondjon.
- Az otthonomban. Talán meg vagy lepve? – A pálcája természetesen nincsen meg, bár fogalmam sincsen, hogyan került ide, de a jósok eldobták a pálcáját, talán ketté is törték. Most csak felállok, és lassan, kimérten közeledek, érdeklődve, mint aki nem tudja, hogy mire számíthat. Lényegében így is van, hiszen nagyon furcsa, azt hittem, hogy egy engedelmes menyasszonyt kapok, nem egy vadmacskát. Na nem mintha baj lenne ezzel, de várjuk csak ki a végét.
- Mi az utolsó emléked? – Kérdezem halkan, hangomban mintha némi fenyegető él is emelkedne, de amennyire paranoiásnak tűnik a lány, már így is tart tőlem. Igaz, ezt még lehet fokozni.



Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Jules Kaori Alpert
Reveal your secrets
Jules Kaori Alpert
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-04-03, 11:21



Tiernan & Jules
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nyugodt nap, kissé talán másnapos, vagy nem is kissé, de azért nem annyira, hogy rémesen rosszul legyek, ezért nem is igazán sikerült felfogni, hogy mégis hogy a fenébe történhetett az, hogy csak úgy... hát simán elraboltak volna? Roxmorts felé sétáltam le a birtokról, mert amúgy is jó az idő és a fejfájásra elég jó a friss levegő, főleg ha süt a nap, viszont azért még annyira hűvös van, hogy ne sülj meg két lépés után, erre... bumm. Úgy nehéz védekezni egy kábító átok ellen, hogy nem tudod honnan jön és eleve nem is számítasz rá. Nem szoktak lesben állni az út mellett, főleg nem a kastély közelében, hiszen ez mégis csak a Roxfort. Itt azért híre megy, ha valakit csak úgy elrabolnak, még hozzá elég hamar, legalábbis gondolom, na nem mintha engem raboltak volna már el, vagy jól tudnám milyen az, amikor valaki eltűnik, hiszen az ismerőseimet se szokták csal úgy bezsákolni és elvinni.
Lassacskán kezdek magamhoz térni a hirtelen beállt sötétség után. Azt érzem, hogy alattam valami puhább dolog van, nem kényelmetlen, tehát nem estem össze a kemény földön az ösvényen, mert mondjuk nem bírta a szervezetem a másnaposságot. Itt valami rosszabb történt, főleg hogy ismeretlenek az itteni illatok és ahogy lassan felfogom, hogy mit is  látok az elém kerülő fickó arca is határozottan ismeretlen. Ha tanár lenne arról csak tudnék, de nem úgy fest mintha elájultam volna és elvittek volna mondjuk vissza a suliba és most a társalgóban ébredeznék, még ha amúgy maga a fekvőalkalmatosság hasonlóan kényelmes is, mint az ottani kanapé. Kell pár pillanat, amíg lassan magamhoz térek. A fejem kissé még most is zúg, csak már nem tudom, hogy a másnaposság, vagy a kábítás az oka.
- Oké... ki a jó franc maga és hol vagyok? - nem mondom, hogy rémesen ellenséges vagyok, de a szemem úgy istenesen villámokat szór. Ha nem azt mondja, hogy a kastélyban vagyok és ő valami új tanár, vagy Roxmortsban és a házában vagyok, mert elájultam és segített... én isten bizony sikítok. Azért azt óvatosan kitapogatom, hogy meg van-e a pálcám, mert az mégis csak alapszükséglet, főleg ha meg akarom védeni magamat.

♫ Dernière Danse ♫RuciElrabolva©



.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-04-01, 18:36


Jules & Tier

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem vagyok egy türelmes alkat, ezt eddig is mindenki tudta, de hol a jó francban vannak? Már percenként húzom el a függönyt, hogy kilessek a fehérköves ösvényre, mire nagy nehezen megérkeznek. Az egyik előresiet, mielőtt kinyitnák a lovaskocsi ajtaját. Magas, narancsszín köpenyes alak, a fején valami drágakövekkel kirakott fejpánt. Bánom is én. Türelemre int, amire csak agresszív vicsort kap válaszul. Nincsen kedvem várni, tizennyolc évig tettem, most már látni akarom a lányt, akit nekem teremtettek, ide vele! A fickó mégiscsak folytatja, közli, hogy a választottam most véglegesítették, és pár órát még aludni fog, mielőtt felkelne. És amúgy sem számít már ennyi idő. Francokat nem. Az utolsó lépés a legnehezebb. Dúlva fúlva fújtatok, ahogyan kiemelik a sötéthajú lányt, azért ránézésre meg vagyok elégedve, de nem mutatom, jégkék szemem majdnem szikrákat szór a jósokra, akik a karja és a lába alá nyúlnak. Az egyik szolgám nyitja az ajtót, ahova beviszik a menyasszonyt. Jobb híjján a kanapéra teszik le a ruháit pedig dobozokban, böröndökben hordják befelé. Karbafont kézzel, az ajkaimat harapdálva nézem őket, minden olyan szótlanul zajlik. Nem érzem, hogy annyira meg lennének elégedve magukkal. Teljesen másképpen képzeltem ezt az egész helyzetet. Romantika ugyan nem kell, nem vártam azt, hogy a nő majd a nyakamba ugorva vall örök hűséget, de mégiscsak... egy kész vagyont fizettem azért, hogy itt legyen, hogy ilyen legyen. Ehhez képest mindenki annyira csendes... A nyelvembe is beleharapok nagy tanácstalanságomban, de mivel fizetnem már nem kell, elbocsájtom őket. A lánnyal szemezek, akinek ugyan csukva a szeme, de hát akkor is, várom, hogy felébredjen, beinduljanak itt a dolgok. Vajon milyen lesz? Egymásra leszünk hangoldódva, és így alkották meg őt, vagy direkt, veszekedős alkata van, hogy minél szenvedélyesebb legyen a dolog? A szüleim tudnak a dologról, hiszen ők folyósították annak idején az örökségemet, ám gyermeki szeszélynek tudták be, és csak két éve emlékeztettem őket, hogy ha megházasodom, akkor a delphoiból rendelt mágikus lány lesz a kiszemelt. Teljesen meghökkentek, pedig igazi sötét varázslók, de nem gondolták volna, hogy ennyire elterveztem ezt magamban, és ilyen régóta várok rá. Tudom, hogy nem vagyok túl bizalomgerjesztő elsőre, mindig a stílusommal tarolok, bár vannak olyan perverzek, akik az én arcomra gerjednek, hát kinek mi. Ennek itt én leszek maga a tökély, de mikor ébred már fel? Türeletlenül pattanok fel a székemből, és járkálni kezdek. Van itthon vacsora is, úgy számoltam, hogy éhes lesz majd, de legalább már kinyitná a szemét.


Don’t hold your breath

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new bride • by lena




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty2016-04-01, 18:35


Leírás később...



[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: O'Riley birtok   O'Riley birtok Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angelthorne-birtok
» A Van Horne birtok
» Waldemard birtok
» Simmons birtok
» Westmoreland birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Otthonok-
Ugrás: