ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Alison Fawley
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Tiernan O'Riley I_vote_lcapTiernan O'Riley I_voting_barTiernan O'Riley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tiernan O'Riley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Tiernan O'Riley
Reveal your secrets
Tiernan O'Riley
Alvilági

TémanyitásTárgy: Tiernan O'Riley   Tiernan O'Riley Empty2016-04-01, 18:26




Tiernan O'Riley

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   "You say always what you feel,
and you make always what you think."

   

   Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy
   Teljes név: Tiernan O'Riley
   Születési hely és dátum: Hol és mikor született
   Csoport: Ex-Halálfaló
   Patrónus: Sakál
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Méregkeverő
   Képesség: Harapott vámpír 50%
   Mágikus adottság: -
   Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő, Átváltoztatástan - Kiemelkedő

   
Jellemed kifejtése

Egyike vagyok azon „tisztességes” alakoknak, akik a Sötét nagyúr hatalma alatt meg lettek vádolva azzal, hogy titokban Voldemort befolyása alatt állnak. A családom kimagyarázta, hogy Imperioval uralt minket, vagy épp zsarolásokkal érte el, hogy azt tegyük amit ő mond. Miután sikerült tisztáznunk a dolgot, folytathattuk a tevékenységünket, szabad lábon, nem lett belőle Azkaban, csak a szüleim részéről egy előzetes letartóztatás, nekem még az sem. Az ősi ír család mindig bőkezűen adományozott a Minisztériumnak, így elképzelhetetlen lett volna, hogy pont mi fordulunk a mágusvilág ellen. Rendkívüli kapcsolataink lévén maga a tárgyalás is formalitás volt, még csak meg sem kellett senkit kennünk. Hogy félnek tőlünk? Meglehet. Én azonban inkább azt mondanám, hogy nem akarják elveszíteni a támogatásunk, ezért maradhatott meg a jó kapcsolat.
Ami engem illet, nem vagyok egy aljas sötét mágus, viszont saját magamra gondolok elsősorban. Szeretek a saját levemben főni, az izgalmas kalandokat, a szép nőket. Gunyoros, gonoszkás vagyok, de csak azért, hogy másokat provokáljak. A szüleimmel ellentétben nem a minisztériumban dolgozom, hanem egy saját boltot vezetek az Abszol-úton, bájitalokkal foglalkozok, hogy a diákok nálam vehessék meg az ártatlan üvegcséknek álcázott alkoholt, mérgeket. Szabadidőmban gyakran vagyok úton, hiszen szeretem az izgalmakat, másoknak keresztbetenni, de valahol a szívem mélyén fel tudom mérni, hogy mi az igaz ügy, én példának okáért sosem csatlakoztam volna a sötét nagyúrhoz.


   
Megjelenés

Ha valakiben, hát bennem a nők igazi dögöt látnak. Azt a rosszfiút, akiről pontosan lerí, hogy nem jó ötlet vele kezdeni, vagy a példának okáért hazavinni a szüleidnek. Ajkaim tövében gyakorta szórakozott, már-már félelmetes mosoly bújkál, mintha nem tudnám, hogy imádjalak, vagy valami csúnyát műveljek veled. Nem áll jól a szakál, de még a borosta is ritkán, ezért legtöbbször simára szedem az államat, a lényeg inkább a szemem, amely kék, és szinte már ördögien incselkedős, látszik, hogy állandóan rosszban sántikálok. A hajam durván hullámos, majdnem göndör, de tökéletesen illeszkedik a kisfiúsan ördögi külsőmhöz. Van, hogy megnövesztem, helyzete válogatja. Alkatra kifejezetten vékonydongájú vagyok, nem kell mindenkinek díjbírkózónak lenni, a sok mozgás következtében viszont több rajtam az izom, mint a hús, de egy nyílt küzdelemben bizony esélyes, hogy alulmaradnék. Akkor meg mi értelme a becsületességnek? A ruházatomban nem követem a sötét varázslók feketébe hajló divattárát, hiszen cél a beépülés, a megtévesztés, én csak egy ártatlan árus vagyok, aki nem akar semmi rosszat.

   
Életed fontosabb állomásai

Elégedetten vettem tudomásul, hogy a szüleim szinte tárgyalás nélkül elhagyhatták a minisztériumot, majdnem hogy még egy késő esti puncsra is meghívták őket. Akadtak ugyan kekeckedők, ők komolyan le lettek szavazva. A boltba megyek vissza, nem viselt meg a feltételezés, hogy a családunk becsületés folt esett, holnapra már senki nem fog rá emlékezni. Két év telt el a nagyúr bukása óta, és még mindig akadnak ilyen vizsgálatok. Sokkal jobban érdekel a lány, aki majd érkezik. Eddig nagykanállal faltam a nőket, akik nem tudnak ellenállni különös sármomnak, és miután az örökségemet úgy megforgattam, hogy nagyjából ötször annyit ér, mint tíz éve, apáméknak egy szava sem lehet a mágikusan rendelt menyasszonyhoz. Igen, különös ez a Delpoi jósda, amely az ókori Görögországban működött hivatalosan, a valóságban a mágusvilágban fennmaradt az elmúlt évezredekben is. A céljuk immár nem a jövőbelátás lett, sokkal inkább a lélekre hangoldódás. Kilenc évesen kardoskodtam mellette, hogy az örökségem egy részét, tízezer galleont fordítsunk a jövendőbelimre. A jósok feltérképezték az elvárásaimat, hiszen mindezt gyermekkorban kell. Tudták, hogy milyen lesz majd az izlésem, kit akarok majd, és mágikusan hozták létre a magot, amelyből a leány született. Ezután tizennyolc éven át nevelték, mágikus szokásokkal vértezték fel, hogy számomra tökéletes legyen. Nem egy báb, de egy olyan nő, aki majd pont olyan mint én, megfelelünk egymásnak. Nem iskolába járt, a jósok tanították, ők felügyelték a fejlődését. A legtöbb varázsló nem tud erről a lehetőségről, és ha tudnának is, ekkora árat aligha tud bárki kifizetni.
Miután a lány megjött, pár napon belül megejtjük az esküvőt, és legalább három hetes nászutat tervezek Dél-Kelet Ázsiába. Hogy miért oda? Mert távol van mindentől. Na meg az sem mindegy, hogy remek kapcsolataim vannak ott, feltáratlan ősi sírhelyek, amiket szívesen megbolygatnék, rengeteteg ott a hozzám hasonló laza alak, akikkel le lehet paktálni, és meg tudom szedni magamat. A lány nem csak társnak lesz ideális, hanem álcának is kiváló, hiszen egy tisztes férjet, aki feddhetetlen életet él, ki merne gyanusítgatni? Már elmúltak azok az idők, amikor minden nap másik ágyban ébredtem, itt az ideje, hogy kiélvezzem azt, amiért ennyit fizettem. A lány tudja, hogy mi a sorsa, egész életében erre készítették fel, így fel sem merül, hogy ellenkezzen. Bár van bennem elég vadság, elképzelhető, hogy a jósok direkt úgy képezték ki, hogy minél izgalmasabb legyen vele. Amíg távol leszünk, be fogom zárni a boltot, hiszen nem bíznám senki másra. A saját londoni házam igen pompázatos, kétszintes épület, már-már kastély, rejtett járatait csakis én fedhetem fel.

***

Amit nem tudhatok: a lány tizennyolcadik születésnapján halálos balesetet szenved. Az úton baleset éri, lovaskocsival hozzák ugyanis, nem hoppanálással, és már Angliában az úton viharba kerülnek, és a szállítói nem figyelnek rá eléggé. Amikor kitörik a kocsi kereke, a lány előrebukik, és úgy veri be a fejét, hogy azon nyomban ottmarad. Mit tehetnek ilyenkor a szállítók? Hirtelenjében elrabolnak valakit a közeli mágusiskolából, aki nagyjából úgy néz ki, mint az elhunyt, végülis darab, darab, a megrendelő pedig még úgysem látta. Ami meg a jellemet illeti, hát istenem; majd összecsiszolódnak.

   




[You must be registered and logged in to see this image.]
You say always what you feel,
and you make always what you think.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Alvilágiak-
Ugrás: