ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Megan Smith
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Kalandmester
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Alison Fawley
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Dorothy Bedingfield I_vote_lcapDorothy Bedingfield I_voting_barDorothy Bedingfield I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorothy Bedingfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Dorothy Bedingfield   Dorothy Bedingfield Empty2014-10-16, 23:09




Dorothy Bedingfield

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet. Aki jól felkészült, életben marad; aki nem, annak a természet benyújtja a számlát."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Dorothy Bedingfield
Születési hely és dátum: 1978. Július 12. Los Angeles, USA
Csoport: Griffendél
Patrónus: Bengáli tigris
Évfolyam (szak): Nyolcadik (ereklyevadász)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Mágiatörténet - Kiemelkedő, Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Többnyire elég karakán személyiségi vagyok, és határozottan nehezen tartom vissza a véleményemet. Ha arra van szükség, akkor keresetlen szavakkal is gond nélkül elárasztalak, és ne lepjen meg, ha egy-egy csúnyább kifejezés is kicsúszik a számon. Végül is a neveltetésem miatt is alakult ez így, de valahogy megszoktam. Nem vagyok kifejezetten lányos, bár az utóbbi időben azért valamelyest változtam ilyen téren, de szoknyát tuti, hogy nem tudnám rám erőltetni. Nem vagyok egy félős típus, amúgy is fiatal korom ellenére sok mindent láttam már, hogy ne rémüljek halálra a saját árnyékomtól. Egyébként is elég hülyén fest egy félős ereklyevadász igaz? Engem pedig erre neveltek már kiskoromtól fogva, vagyis... fogjuk rá, inkább ebbe születtem bele. Egyébként persze nálam is akad valami még a felszín alatt, valami mélyen, amit elnyomok, amit a határozottság véd és takar, ami túlságosan gyenge ahhoz, hogy csak úgy megmutassam másoknak. Egy visszahúzódó, félénk és bizonytalan valaki, aki valahol szintén én vagyok... voltam... lennem kéne?

Megjelenés

A külsőmet tekintve a kényelmes, fiús cuccokat helyezem általában előtérbe. Sötét farmer, csizma, testhez álló felső egy kabáttal, ha az időjárás úgy kívánja. A talárt nem kedvelem túlságosan, de tudom, hogy azért néha szükség van rá. A hajam barna, kissé göndörödő és a hátam közepéig ér, de gyakran hordom lófarokba kötve, főleg akkor, ha fontos teendőm van. A szemem is barna, kissé vágott, felette vékony szemöldök ível. Az arcom kissé talán szögletes, de nem zavaróan. Igazság szerint bájos teremtés lehetnék, ha nem ilyen lenne a jellemem. Ékszert nem igazán hordok, csak rendkívül ritkán, akkor is olyasmit, ami nem feltűnő és nem akadályoz semmiben. Egyetlen nyakláncom van, ezüst, egy apró kerek medállal, aminek az egyik felébe a 42-es, a másikba pedig a Don't panic felirat van gravírozva. Ezt még a nagymamámtól kaptam, ezért is tartom olyan nagy becsben.

Életed fontosabb állomásai

Hontalanul
Az életem első 11 éve ide-oda utazgatással telt. Tényleg rendkívül sokat mentünk és mentünk... és még mentünk. Persze ennek is meg van a jó oldala, nagyon sok mindent láttam már a korombeliekkel ellentétben és nem mondhatom, hogy vannak helyek ahová el akarok jutni, mert már így is olyan sok felé jártam, hogy nem is hiszem, hogy van még olyan terep, ami ismeretlen lenne számomra. Jó talán... mondjuk a Brazil őserdők, de annak is voltam már a közelében. Ennek folyományaként elég sok mindenről tudok, elég sok mindent ismerek, ami a világot illeti. Ne lepődj meg, ha előkapok a tarsolyból valami ógörög idézetet, vagy egy feliratot valami egyiptomi piramisról, ami megtetszett, netán arab bölcseletet nyomok a képedbe, mert ezek nálam általános dolgok. Épp e miatt viszont nehezen barátkozom még a mai napig is, bár alapjáraton mindenkivel kedves vagyok, csak hát nem szívesen alkotsz mély kötelékeket, ha tudod, hogy hamar elszakítják majd úgyis.

Nem minden arany, ami fénylik
A szüleim ereklye vadászok, világ életükben azok voltak, már talán a nagyszüleim is ezzel foglalkoztak, szóval csak azért születtem az USA-ban, mert anyunál épp akkor indult meg a szülés, de egyébként hivatalosan angol állampolgár vagyok. Na nem mintha ez sokat számítanak. Így viszont már én is egész kicsi koromban ennek a világnak a részévé váltam. Minden érdekel, ami rejtélyes, minden érdekel, ami csillog és fénylik és... az a helyzet, hogy van egy cseppnyi cleptomániám, vagy mondhatni szarka-effektus. Igazából ez csupán szakmai ártalom, nem ellened szól, sőt az esetek nagy részében vissza szoktam adni azt, amit lenyúlok. Nem lopom ki a zsebekből, erről szó sincs, inkább csak ha valamit elől hagysz, vagy én úgy látom, hogy elől hagytad, túlságosan kilóg a zsebedből... valami csoda folytán az enyémbe vándorol... szóval érted, hogy van ez. Nem az én hibám, ezek a dolgok csak úgy megtörténnek.

Röghöz kötve
11 éves koromban nekem is megjött az a bizonyos levél, szóval a Roxfort lett az új - az első - otthonom. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle, hogy letelepedek végül valahol, de hát ez lett, és annyira nincs már ellenemre. Persze az elején baromi szokatlan volt, nehezen nyitottam mások felé, nehéz volt barátkoznom, mert megszoktam, hogy hamar elmegyünk mindenhonnan. Persze itt is voltak kisebb kimaradások, de csak pár hetesek és előfordult, hogy nem jutottam vissza iskola kezdésre - de csak egyszer! - mert épp egy kazamatában kutattunk a szüleimmel és onnan nem lehetett csak úgy egyszerűen lelépni. No, de a lényeg, hogy végülis sikerül befejezni a sulit és naná, hogy én is megmaradtam azon a vonalon, amit a szüleim is visznek. De nem zavar, szeretem ezt csinálni. Néha talán vágyom másra, de... nem vészes, csak apró fellángolás. Igazából csak annyi a dolgom, hogy majd egyszer én is olyan valakit találok magam mellé, aki nem szeret egy helyben ülni és sokat utazik, aztán már minden jön magától. Világjáró leszek majd, pont mint a szüleim.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy Bedingfield   Dorothy Bedingfield Empty2014-10-18, 18:05



Elfogadva!

Határozottan tetszik. Egy mini Indiana Jones csajsziban, és nagyon jól illik hozzá a választott  PB, szerencsés választás, vagy mondjam azt, hogy tudatosnak tűnik?^^ Bejön az is, hogy amolyan kettős énje van, nagyszájú, de félénk, mint valami csaholós kiskutya, akire ha rákiabálunk, felmenekül a gazdája ölébe XD Nagyon megragadtad a kari eszenciáját, kiváncsi vagyok a többiekre, hiszen eddig is imádtam olvasni^^ Foglalkozz, és mehetsz játszani.




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Connor & Dorothy
» Trish és Dorothy
» Assar & Dorothy
» Dorothy A. Sean
» Jordan & Dorothy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: