ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Kalandmester
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Megan Smith
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Dorothy A. Sean I_vote_lcapDorothy A. Sean I_voting_barDorothy A. Sean I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorothy A. Sean

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Dorothy A. Sean   Dorothy A. Sean Empty2015-07-12, 21:14




Dorothy A. Sean

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra!"

Főkarakter: Titkos karakter
Teljes név: Dorothy Alicia Sean
Születési hely és dátum: London, 1968. június 12.
Csoport: Varázshasználó
Patrónus: Petrii gekkó
Foglalkozás: A Reggeli Próféta hírszerkesztője
Képesség: Nincs
Kiemelkedő tudás: Szorgalom árán sokmindenből igazán tehetséges.




Jellemed kifejtése


A legjobb szó az, ami illik rám, a karrierista. Vagy a maximalista. Vagy a maximalista karrierista. Mindez már gyerekkoromban kezdődött. Anyámék mindig ámultak, mikor beléptek a szobámba: mindenütt minden pontosan a helyén, sehol semmi, ami megtörhetné a rendet. Aztán bekerültem a Roxfortba, és persze mindig, minden vizsgára tanultam, minden órára tudtam mindent. Amolyan stréber voltam. Nem, nemcsak amolyan… Igazi stréber voltam. Ismered azt a lányt, aki mindig, minden kérdésre tudja a választ, és mindenkiről elvárja a környezetében ugyan azt? Na ő voltam én. Aztán persze telt-múlt az idő, felnőttem, komoly, érett nő lettem, és tanulmányaimnak, eszemnek, és szorgalmamnak hála tehetséges boszorkány is. Figyelek a körülöttem élőkre, és általában kicsit gondoskodóbb vagyok a kelleténél. Mint egy rossz anya, aki mindig csak nyaggatja a gyerekét, pedig hát gyerekem sincs. Ha valami nem tetszik, határozottanlépek fel ellene, és bevallom, igen ritka, hogy valami teljesen, és azonnal elnyerje a tetszésemet. Azonban, ha ez mégis bekövetkezik, nincsen semmi probléma, minden megy tovább mint addig. Munkámban, mint minden létező területen mindig igyekszem a legjobbat nyújtani, a legjobb formámat hozni, és nem is nagyon soktam emiatt kimozdulni. Félreértés ne essék, igenis vannak barátaim! Igaz, hogy többnyire a munkahelyemen ismerkedtem meg velük, de attól még a barátaim. Bár lehet, hogy néha kikészítem őket... Engem vigasztal a tudat, hogy ők is kikészítenek engem.
Vannak olyan pillanatok, mikor jobb nem a szemem elé kerülni. Mikor valaki nagyon felbosszant, van, hogy dühkitörés formájában jelenik meg a felhalmozódott stressz. Ilyenkor néha még pálcára sincs szükségem ahhoz, hogy valakit arébb taszítsak az utamból. Mint a gyerekek, akik nembírják használni az erejüket, csak éppen én korlátozni nem tudom. A pálca egy hasznos eszköz a boszorkányoknak, és a varázslóknak, hogy egy helyre koncentrálják az erejüket. Ha valakinek nincs is a kezébena pálcája, attól még a varázsereje ott szunnyad a porcikájában.
Ez persze ritkán fordul elő, mert általában igyekszem nyugodt maradni, és meglátni az élet derűs oldalát. A sok idegeskedés árt a bőrnek.  



Megjelenés


Hosszú - félhosszú, fekete hajam van, ami azért akár milyen is a frizurám, mindig leér a vállamig. Általában kiengedve hordom. Kissé markáns arcvonásaim vannak, és komoly tekintetem. Szürke szemeimmel a másik velejéig látok. Nem vagyok olyan begyöpösödött, aki sose mosolyog, szoktam, csak nem szélesen vigyorgok, hanem csak úgy mosolyra húzom a számat.
Középmagas, átlagos testalkatommal nem igen tudom ráhozni senkire a frászt. Határozott csengésű, parancsoló hangnememmel viszont néha sikerül. Bőröm nem túl sötét, de nem is igazán fehér, inkább olyan átlagos színű. Ritkán sminkelem magam, igazából nincs szükségem rá, de a megjelenésemre mindig odafigyelek. Ez természetes, hisz ebben is a legjobb formámat kell hozzam. Általában elegáns, mégis kicsit sportos ruhát hordok, és kellően adok magamra ahhoz, hogy a lehető legjobb benyomást nyújtsam.



Életed fontosabb állomásai


Mit mondhatnék: mesélek. Jómódú, aranyvérű családból származom. Minden felmenőm a Roxfortban kezdte, és legalább a Minisztériumban végezte. Kiskoromban nem ez volt az álmom. Őszintén szólva, én amolyan ábrándozó kislány voltam, és imádtam a csillagokat. De voltak bizonyos elvárások a családunkban, melyeknek meg kellett felelni. Apám elég keményszívű volt, igazi politikus. Csak a munka, és a munka. „Dorothy, jobban kell teljesítened, ha a nyomdokainkba akarsz lépni!” – mondogatta mindig. Nem okozhattam csalódást. Nagyratörő álmaimat félretéve, hogy kviddics játékos legyek, a könyvek mellett kötöttem ki már amint megtanítottak olvasni. Valósággal belevesztem a világukba, a mesékbe, a történetekbe. Persze a Roxfortban, amikor a Teszlek Süveg beosztott a Hollóhátba nem csodálkoztam. A családom almamáterébe kerültem, és nem volt menekvés. A nagyszüleim, és a szüleim minduntalan felhívták a figyelmemet arra, mennyire jól kell teljesítenem minden területen, én pedig, mint minden más gyerek, azt akartam, hogy büszkék legyenek rám. Így az iskolában nem igen foglalkoztam mással, csak a tanulással. Fejlesztgettem a képességeimet, olvastam, rengeteget gyakoroltam. Végre kikerülvén a Roxfortból Kiváló RAVASZ vizsgákkal a Reggeli Próféta szerkesztőségébe kerültem.
Ez persze nem tetszett apámnak. Ő minisztériumi állást képzelt el számomra. Mehettem volna, a lehetőség adott volt. Az iskolai eredményeimmel szinte bárhová felvettek volna. De nem akartam. Szerettem írni, és elegem volt felnőttként abból, hogy mindenben apám óhaja szerint járjak el. Dacoltam az akaratával, és ennek meg is lett a gyümölcse az általam választott területen.
Jelenleg a Reggeli Próféta hírszerkesztője vagyok. Kényelmes munka, csak sok vele a szöszmösz, főleg, mikor valaki nem hozza az általam elvárt szintet.  Persze, igyekszem nem olyan lenni, mint a szüleim, de azt hiszem, ez valahol a véremben van. Vannak bátor emberek a környezetemben, akik a tudtomra merik adni, mikor túl durva vagyok, vagy túl akaratos. Becsülöm őket. Általában a munkájukat is becsülöm, bár azért néha vannak kikötéseim…


Vissza az elejére Go down
Keith Waldemard
Reveal your secrets
Keith Waldemard
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy A. Sean   Dorothy A. Sean Empty2015-07-13, 13:53



Elfogadva!

Üdvözöllek! Very Happy
Először is: A PB egyik nagy kedvencem szóval ezért külön dicséret jár Wink Másodszor: Tetszett az előtörténeted, szépen fel lett építve, elmondtál minden lényeges dolgot amit a karakterről tudni kell vagy lehet tudni Smile Szerintem nem is szaporítom tovább a szót, szükség van már egy hírszerkesztőre aki talán kicsit ferdít majd az unalmas igazságokon Very Happy Ha foglalóztál akkor nincs más dolgod, mint elfoglalni a játékteret és felgöngyölíteni a varázsvilág titkait! Wink 

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sean & Ian
» Tom & Sean
» Sean Maguire
» Sean O'Gallagher
» Sean & Liesel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: