ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Kalandmester
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Alison Fawley
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Connor & Dorothy I_vote_lcapConnor & Dorothy I_voting_barConnor & Dorothy I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Connor & Dorothy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-12-02, 08:50



Dorothy & Connor
A cica és a kutyák esete

[You must be registered and logged in to see this image.]
    Nem tudom, hogy mennyire sajnál, az viszont egyértelmű, hogy figyel rám, empatikus, ettől talán csak jobban tetszik. Sajnos azt is mondhatnám, hogy bele vagyok esve, még ha nem is érzem magam jobban a ténytől. Állandóan tépelődöm rajta, hogy minek erőltetem azt, hogy legalább barátként együtt legyünk, hiszen pont az ilyen pillanatok miatt vagyok úgy vele, hogy a karomba zárnám, mert nem csak fizikailag vagyok érte, lelkileg is sóhajtozom, hogy miért lehet valaki ennyire cuki, és kedves. Túl jó hozzám, ez egyértelmű, de ha nem lenne az a hülye szabály, hát biztos vagyok benne, hogy nem a lelkivilága érdekelne. Felnőtt nő, ő maga is el tudja dönteni, hogy mennyire tetszhet neki egy rosszifú.
- Jó, de el tudod képzelni, hogy egy tanárod ott karácsonyozik a családoddal? Kedves, ám képtelen ötlet. Esetleg... elkísérhetlek, és ott tudok maradni ebédre, de többet nem, mert ha te nem is... a szüleid biztosan bele fognak gondolni abba, hogy nekem mint felnőttnek nincsen jobb dolgom, mint egy tanítvány kislány házában tölteni az ünnepeket? – Megrázom a fejemet, erről kár vitázni. Nyilván majd ott az adott pillanatban ha nagyon azt látom, hogy a szülei végtelenül lazák, és fel sem merül bennük, hogy továbbálljak, akkor talán, de addig kár beleélni magam, hogy egy kicsit az iskolán kívül is eltölthetek vele. Pár nap maga volna a mennyország, de ne szaladjunk előre.
- Nem számít, nem vártam tőled ajándékot. Elég az, ha látlak. – Most itt kimondhatom, a tulajt aztán biztosan teljesen hidegen hagyja, hogy kik vagyunk, hiszen busásan megfizettem. Dorothy felé viszont nem pusztán a mágikus tulajdonságai miatt értékes, talán lesz valami, ami összefűz minket, ha már esélytelen, hogy valaha kicsikarjam tőle, hogy próbáljuk meg titokban. – Kilenc különböző drágakő, amely mind képes varázslatot tárolni. Pálca nélkül használhatod őket, egyetlen alkalommal, aztán fel kell töltened. Olyan igéket érdemes beleiktatni, amelyre a korodnál, vagy tudásodnál fogva nem lennél képes. Bármikor visszajöhetsz, az eladó ismeri a módszerét, viszont mindig azok a varázslatok lesznek bennük, amit az első alkalommal kérsz bele. Ha valamit elhasználsz, pusztán koncentrálnod kell, másnapra ismét benne van. Gondold át, hogy mire lenne szükséged, elég sok varázslatot ismer az öreg. – Bólintok a tulaj felé, aki lassan hátrabiceg, és már nem foglalkozik velünk. Aztán úgy döntök, hogy egy ölelés beleférhet, így meg is teszem, majd elindulunk vissza az iskolába.




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-12-01, 19:11



Connor & Dorothy


[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem hiszem, hogy olyan felületes lennék, hogy fel se tűnne nekem, ha nem lenne tetovált és nem lenne ilyen a múltja, ez azért kellemetlen egy feltételezés, hogy mit ne mondjak, de szerencsére nem tudom, hogy miket gondol. Nem hiszem, hogy ezen múlik egyszerűen csak kedvelem és jól érzem magamat vele, inkább úgy mondanám, hogy a stílusa ellenére is és nem pedig a stílusa miatt. De azért azt rossz hallani, hogy elveszítette a családját, nem tudom, hogy hogyan tudta egyáltalán feldolgozni, nem lehetett egyszerű, főleg a húga halálát. Erős, ehhez kétség sem fér, hiszen képes volt kitörni, képes volt tovább lépni és ez mindenképpen becsülendő dolog.
- Igen, így gondolom. - bólintok egy aprót. Tudom én, hogy ez se tökéletes megoldás, de még mindig jobb, mint ha a testvére meghal és közben ő is marad olyan, amilyen volt. Így legalább mondhatni volt haszna. Persze ettől még gondolom ugyanúgy nem könnyű feldolgoznia és nem tud csak úgy tovább lépni. Fájat neki a hiánya, nekem is fájna. És legszívesebben legalább a kezét megfognám az asztal felett, de sajnos tudom, hogy nem lehet, mert sokan vannak itt, sokan gondolnának rosszat e miatt, ezt pedig sajnos nem igazán kockáztathatjuk meg, bármennyire jó is lenne.
- Nem hoznál kényelmetlen helyzetbe, hiszen én ajánlottam fel. Szerintem szívesen látnának, mint tanáromat... nem lenne ebből gond, komolyan. - de persze erőltetni sem akarom, ezt láthatja abból, hogy komolyabbra vált a tekintetem, amikor ő sem viszonozza a mosolyomat. Nem akarom, hogy kellemetlen legyen ez neki, hiszen azért gondoltam, hogy hátha jól esik neki az invitálás, ne csak feleslegesen kelljen utatnia, vagy ilyesmi, de nem fogom azért erőltetni a dolgot, mert annak tényleg nincs semmi értelme. Az a fontos, hogy ő jól érezze magát, és ha nem lenne szívesen velünk, akkor nem lenne. Tudom, hogy bonyolult ez az egész, és nem szabad feltétlenül még tovább A bonyolítani.
A boltban viszont határozottan meglep, ami történik. A csomag, amit kapok tőle, először nem is tudom, hogy mit mondjak. - De hát én... én nem is... - nekem eszembe sem jutott, de ezek után kéne adnom neki valamit nem? Csak hát nem gondoltam, hogy benne ez felmerül, most pedig kellően kényelmetlenül érzem magam, de aztán persze bontogatni kezdek és a meglepettség helyét mosoly veszi át. - Hű, hát ez... ez csodás! De komolyan. Nem kellett volna, de... nem tudnám visszaadni. Mire képes? - a mosolyom kiszélesedik, tényleg nem tudnám neki visszaadni, még ha nem is kéne elfogadnom. De annyira szép és nekem nagyon tetszik, ez látszik is rajtam azt hiszem.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-29, 09:44



Dorothy & Connor
A cica és a kutyák esete

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Olyan furcsa így ránézni. Számára van még szerető család, amely nekem már nem adódhat meg. Erősen kétlem, hogy ha hazamennék, és feloldanám a felejtésátkot, tárt karokkal fogadnának. Nekem nincsen merengőm, mint Dumbledore-nak, ezért pusztán az egyre halványuló emlékekre tudok támaszkodni, amiket még a fejemben őrzök. Ha nem volnék a birtokhoz kötve, talán egyszer, mondjuk éppen karácsonykor elmennék, hogy legalább rájuk néznék, akár még álcában is, mint eltévedt idegen. Biztosan jól vannak, az ellenkezőjéről biztosan értesültem volna. Megtévedtem még fiatalon, és ennek az az ára, hogy a testvérem sosem jön többé vissza, és bármennyire is rüheltem a hagyományokat, a sokadszorra elkészített süteményeket, mégis hiányzik az, ami elveszett. Talán ha máshogyan alakul, akkor külsőmmel, és viselkedésemmel nem tudnám felhívni magamra Dorothy figyelmét, ám így sincsen sok értelme, felnőttet lát bennem, aki nem fog érte kockáztatni.
- Gondolod? – Nem horkantok fel, ám hangomban valami olyasmit fedezhet fel, ami egyértelmeűen azt sugalja, hogy bár teljesítettem Connie kívánságát, de mindezért az élete volt az ár, és ettől hogyan is lehetnék nyugodt? Nem nevezném teljes sikernek azt, hogy jó útra tértem, ha annak, akit legjobban szerettem, meg kellett halnia. Ez így valahogy fél élet, amit csodásan kiegészít az, hogy aki még igazán tetszene, még az sem lehet az enyém. Mintha az lenne a sorsom, hogy állandóan elbukjak. Újra és újra, egy olyan bűnért, amelynek talán kisebb a súlya, mint amit elszenvedek cserébe. Más, komolyabb halálfalók meg boldogan élik világukat. Igazságtalanság...
- Úgy gondoltam, hogy ha kapok eltávot, veled megyek egy darabon, hogy biztonságban odaérj. Nem akartam én rád erőszakolni magam, vagy a családod előtt kényelmetlen helyzetbe hozni. – Nem viszonzom a mosolyát, mert valahol túl jól esik, hogy ilyesmit feltételez, és legszívesebben a karomba kapnám, hogy akár ezt is felajánlja. Túl önzetlen, túl jó lelkű. Lényegében jobbat érdemelne, nem engem. Ha tényleg komolyan gondolja, én szívesen mennék vele, csak hát.. családi körben nem is tudom, hogyan érezném magam, főleg, hogy talán pont az lenne a lényeg, hogy kicsit távol legyünk egymástól. Így is elégek belül, ahányszor csak ránézek... Ha vele mennék, az már talán többre utal, mint szimpla tanár-diák viszony, de még a barátságnál is. A szülőknek azért jó szemük van, bőven kiszúrnék, hogyan nézek rá, és hát a szerelem az egy dolog, de ha fizikálisan is vágyom rá, akkor a kedves apukánál kiverném a biztosítékot. Miközben ezeken tűnődöm, átérünk a varázstárgyakat árusító boltba, ahol a lányka eléggé lelkendősbe megy át. Megmosolygom a dolgot, hátul összekulcsolt kezemmel várakozom, én már jártam itt, nem kell különösen ámuldoznom. Megérkezik végül a tulaj, egy idősebb bácsi, aki a bemutatkozásomkor bólint, és előrehozza a csomagot. Átveszem, és leülünk az egyik asztalhoz, ahol Doroty felé csúsztatom. Ha kibontja, akkor egy nyakláncot talál benne, kilenc különböző drágakőből van, és egyértelműen mágikus eszenciát sugároz.
- Nem tudom, hogy látlak-e a bálon, vagy hogy komolyan gondoltad-e, hogy menjek veled... de Boldog Karácsonyt.





[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-28, 09:26



Connor & Dorothy


[You must be registered and logged in to see this image.]


- Igen, anyuék most épp ott vannak és én is oda utazom majd az ünnepekre. Onnan küldték a levelet is, amit láttál, mármint a képet láttad. - a levelet azért nem, az fura lenne. De várom már, tuti, hogy jó lesz és érdekel is, hogy mikre jöttek rá anyuék. Azért mindent nem tudnak leírni, mert hát ki tudja, hogy nem téríti el esetleg valaki a baglyot és akkor már eleve baj van, mert olyasmi is kiderülhet, aminek nem kéne, vagy más rájöhet arra, ami még nekik sem teljesen evidens. Jobb az, ha nem adnak ki mindent a kezükből, majd ha ott leszek, akkor elmondják, addig már simán kibírom, vagy ha nem is simán, de majd megoldom valahogy. Egy biztos mennék már, talán... ebben a Connor dologban is segít. Ha távolabb vagyok tőle, akkor talán könnyebb kibírni, esetleg beszélhetek anyuval, majd kicsit máshogy adom elő, hogy ne legyen egyértelmű, hogy egy tanáromról van szó. Talán úgy is tud adni valami tanácsot. Előadhatom úgy, mintha egy roxmortsi idősebb fickóról lenne szó mondjuk, csak ki kell találnom valami akadályt, ami Connor esetén ugye a tanárság.
- Nem... nem vártam ilyesmit. - rázom meg a fejemet. Nem akartam én, hogy bárkit is besározzon. Már akkor is tudtam, hogy butaság volt feltenni a kérdést, amikor feltettem, de már nem szívhattam vissza, de nem kérdeztem bele jobban, hiszen nincs közöm hozzá és nem is várom, hogy mondjuk beköpjön egy barátot, vagy ilyesmi. Fel sem merült, de komolyan.
- Akkor ez legalább valami és ettől a te lelked is nyugodtabb lehet nem? - jó persze attól még gondolom nem érzi olyan baromi jól magát, hiszen mégis csak meghalt a húga és ezt nem lehet sehogyan sem jól értelmezni, de... még mindig jobb így, mintha csak simán meghal és közben még Connor is jó úton marad, vagy nem tud róla. Így legalább talán a lelke megnyugodott, minden bizonnyal azért nem maradt itt szellemként kísérteni, mert akkor akár még arra is esély lehetett volna.
- Oh, hát örülnék neki! De csak ha nincs más dolgod. Akár... nem is tudom eljöhetsz, mint érdeklődő, apu mindig imád olyanokkal beszélni, akik szeretik az ereklyéket, csak mutass nagy lelkesedést. - mosolyodom el. Nem azt mondom, hogy velünk is karácsonyozhat, bár ahogy anyát ismerem simán képes lenne rá, hogy akár még meg is hívja vacsira, vagy ilyesmi. Ő elég laza tud lenni mindenkivel, gondolom azért is ilyenek a szüleim, mert baromi sokat utaztak már és nem igazán van bennük túl sok kötöttség. Sok emberrel beszéltek, sok félékkel.
Felpattanok, amikor szól, hogy menjünk, az italom utolsó kortyait is gyors iszom ki úgy nagyjából, aztán megyek is vele, és komolyan majdnem eltátom a számat, amikor meglátom, hogy hova is hozott. - Hű! - körbepillantok és nehéz megállni, hogy ne akarjak azonnal körülnézni, mert hát van itt gondolom valami eladó is és nem értékelné, ha mindent végigtapiznék, de... rohadtul nehéz megállni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-27, 13:30



Dorothy & Connor
A cica és a kutyák esete

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Egy piramis lábánál? – Kérdezek vissza meglepődve, pedig nagyon is nyilvánvaló, hogy az ősi ereklyék az ókori kulturákra alapoznak. Ezzel persze még inkább sajdítja a szivemet, mert imádnék vele tartani, titokat felfedezni, a lehetőség sajnos nem adott.
Abba hirtelen bele sem gondolok, hogy nem csak arról van szó, hogy ha végez az egyetemel, talán bepróbálkozhatok nála. Most hasít belém a gondolat, hogy akkor végképp elmegy, nem láthatom többé. Ez azért jó pár kérdést felvet. Nem mondom, hogy itt és most eldöntöm, hogy mi lesz a sorsunk, de igenis elgondolkoztató, hogy megéri, hogy titkokban legyen valami köztünk. Egy gond van a dologgal, mégpedig az, hogy akármilyen szépen tervezgetek, aztán ha ott tartok, lehet, hogy ő maga nem is akarna velem lenni. Mintha pusztán azért rázott volna le, mert udvarias, és nem akarja, hogy kettétörjön a nemlétező karrierem, pedig valójában nem is van úgy oda értem, mint én érte.
- Megértelek Dorothy, csak ne várd tőlem, hogy másokat sározzak be. – Szólok vissza, s bár viszonzom a mosolyt (mert ugyan hogyan is tudnék ellenállni neki?), ám van a pillantásomban mégis valami felnőttes szigorúság. Sheska a barátom, bármit is tett, bármennyire is gondolom úgy, hogy míg nálam pusztán fiatalkori hóbort volt, addig ő nagyon is komolyan gondolta a dolgot. És ha pusztán elültetem Dorothyban a gyanakvás szikráját, és Sheska észrevesz egy elkapott pillantást a lánytól, még azt is el tudom képzelni hogy... Ezért aztán szót se róla többet, így aztán rátérünk a hugomra, aki szintén sanyarú témaválasztás, ám a lányt nem hibáztathatom érte, végülis csak magamat okolhatom a történtekért.
- Úgy gondolom, hogy boldogan halt meg, ami kicsit morbid dolog így utólag. Azt látta, hogy az utolsó pillanatokban beláttam, igaza van, és megigértette velem, hogy bármi is legyen, a jó ügy mellett fogok kiállni. Megvédelek titeket, Dumbledore oldalán. – Szegem fel az államat, és az egész olyan furcsa. Sosem gondoltam magamra hősként, ott vannak a tetkók is, meg az egész elemista dolog, és most tanár vagyok... Egy halottnak tett esküvel rovom le a tiszteletemet, még ha Dorothy jelenidőben is beszél róla. Talán pont Connie tart vissza attól hogy megszöktessem a borostyánszeműt. Mintha az árnyéka holmi védőangyalként még mindig felettem lebegne.
- Ha szeretnéd, megpróbálhatok eltávot kérni az igazgatótól. Kivételes jelleggel. És igen, utazhatnánk egy felé, mielőtt elválunk. – Bólintok, és bár megbeszéltük, hogy barátok leszünk, barátként miért is ne gondoskodhatnánk ilyen módon egymásról, hogy keressük a társaságát. Talán kicsit átlátszó a dolog, majd megpróbálom leplezni, amit gondolok, vagy érzek, már az is jó, hogy vele vagyok.
- Akkor menjünk, tényleg itt az ideje. – Bólintok a pincérnek, és gyorsan kifizetem az italainkat. Nem fogom meg a lány kezét, az már tényleg gyanus lenne. Megvárom, míg ő is megissza amit rendelt, majd elindulunk kifelé. Nem a csodabazárba megyünk, még csak nem is a a mézesfalásba. Nem olyan régen nyitott egy bolt, ami konkrétan varázstárgyakkal foglalkozik. Betessékelve előreengedem, majd én is belépek mögötte. Bent a bolt dugig van halmozva misztikusan felpakolt holmikkal, a tulaj valahol hátul, de biztosan felfigyelt a csengőre. Várunk hát.




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-26, 11:35



Connor & Dorothy


[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem tudom, hogy mi lenne velem a szüleim nélkül. Már megszoktam, hogy egy bentlakásos iskolába járok, ez tény, de az elvesztésük ettől még ugyanúgy fájna. Remélem, hogy sosem kerül rá sor. Mármint... persze tudom én, hogy az ember idővel elveszíti a szüleit, hiszen megöregszenek, de remélem, hogy előbb erre nem kerül sor, mert az nem fair, ha elveszített korán azokat, akik fontosak neked. Nem is tudom, hogy Connor hogyan dolgozta fel azt, hogy a húga meghalt, vagy hogy nem lehet együtt a családjával, mert nem tudják róla, hogy pontosak kicsoda is valójában. Nem lennék a helyében, ebben biztos vagyok, és sajnálom, amiért ilyen élete lett.
- Persze, elmesélem majd, hogy milyen volt, miket láttam. Azért... egy maja piramis lábánál karácsonyozni elég egyedi dolog. - mosolyodom el, annak ellenére, hogy az arcán azt látom ő azért annyira ezt nem gondolja komolyan, mármint a mosolyt. Megértem, de sajnos nem tehetünk mást. Nem hívhatom el magammal, az azért... furcsa lenne nem? Kísértenénk csak vele a sorsot és nem hiszem, hogy az bármi jót szülne, félek tőle, hogy csak rosszat hozna ránk, ha a szünetet együtt töltenénk, még ha a szüleimmel együtt is és minden bizonnyal a tanárok se értenék a suliban, hogy miért van.
- Az a fontos, hogy végül beláttad, hogy igaza volt, ezt biztosan ő is tudja és... örül neki. - tudom, hogy hülyén hangzik, hogy a halott húga örül, hogy végül jó útra tért, de hát... most mégis mit mondhatnék? Látszik, hogy bánja és nagyon sokat veszített azzal, hogy rossz útra tért, és utólag már sajnos hiába bánja nem lehet változtatni. Az a lényeg, hogy végül csak sikerült rendbe szednie az életét. Lehet, hogy ez is csak egy rabság, de mégis csak jobb, mint az Azkaban. Ott aztán tuti, hogy csak senyvedne, el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet egy olyan durva börtön, folyton érezni a dementorok halálos leheletét, rettegni, hogy mikor döntenek úgy, hogy vége, nem tartanak ott többé.
- Úgy érted a szünetben? Vagy...? - nem tudom, hogy pontosan mire is gondolt annál, hogy bár velem jöhetne egy darabon. Közben persze kortyolgatom a vajsörömet. Furcsák mindig ezek a beszélgetések. Kényelmetlenek és közben mégis jók, nehéz eldönteni, hogy pontosan minek is mondhatnám. - Már tényleg kíváncsi vagyok, hogy mit akarsz mutatni. - teszem hozzá azért egy hangulatoldó mosollyal.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-25, 10:47



Dorothy & Connor
A cica és a kutyák esete

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem is tudom, amikor a családról, szülőkről beszélünk, valahol hiányérzetem támad, nekem nincsen részem ilyesmiben, mintha irigy is lennék, mégis, fogalmam sincsen, hogyan is kezelnék Dorothy vérei, ha engem vinni egyszer haza bemutatni. Lejátszódik bennem a kép, ahogyan büszkén feszítek mellette a családi képen, és parolázok az apukával, ám ennek ellentéte sokkal valószínűbb. Szemrehányó tekintetek, a lány kitagadása. Ha valóban olyan komoly varázslók, nem nehéz kitalálniuk, hogy ki és mi voltam,
Szívesen kimondanám, hogy persze az ünnepek alatt is hiányozni fog. Én ott fogok ülni a tanári asztalnál, hogy a kihalt teremben költsem el az ünnepi vacsorát, és nézzem Dorothy üres helyét. Igaz, a hosszú asztaloknál nincsen a diákoknak megszabott helye, azon túl, hogy ki van jelölve a Griffendélé, azon belül oda ül, ahova éppen tud. Ám a hiányát nem tagadhatom le magam előtt. A borostyán tekintet már így is hónapok óta kisért.
- Azért érezd majd jól magad a szünetben, élménybeszámolót kérek. – Vetek rá egy kemény mosolyt, muszáj megacéloznom magam, és pusztán barátként örülni annak, hogy ha jól érzi magát. És hát nagy sóhajtozások közepette azt is elfogadni, hogy ha egyszer valami pasival látom meg, úgy komolyabban, akkor sem kezdjek tombolni. Ilyen az élet.
- A kíváncsisággal nincsen semmi gond, nem halunk bele. – Vonom meg a vállamat. Gesztusaimból azonban mégis kiderülhet számára, amit sugalni is akarok, hogy nem hazudok neki, pusztán nem szavakkal közlöm, így volt, de nem érdemes feszegetnie az ügyet. Elég, ha rólam tudja, hogy mi történt, mert én a barátja vagyok, ha éppen nem tanári minőségben kell fellépnem. Ez viszont némi kérdést feszeget. Mi van akkor, ha tényleg tanárként kell döntenem róla? Képes volnék? Attól félek nem, és onnantól már egyből kiderülhet, hogy mi áll a háttérben. Nincsen olyan sok óránk együtt, hiszen nem elemista szakra jár, talán ez a szerencsém, mert nem kell nap mint nap kockáztatnom a lebukást azzal, ahogyan nézek rá. Érdekes, hogy a sok auror, meg legilimentor között még nem fedte fel senki a dolgot. Vagy csupán a többség van annyira tapintatos, hogy félrenézzen?
- A legrendesebb. Csak ha bízik bennem, élvezhetném feltétlen bizalmát. Azzal, hogy ennyire ideláncol, véd is ugyan, de korlátoz főként. Vállalnám, hogy a véremet vegyék, ez így egy enyhített rabság. Nem tudom, hogy mennyit kell bizonyítanom. Én voltam a hülye. Ha hamarabb belátom, hogy a hugomnak van igaza, ez most nem lenne, és most ő is élne. – Nézek félre, kissé sikerült elszontyolodnom. Nem igazán volt túl sok kötődésem ebben az életben, Constance volt az egyetlen, aki képes volt a földön tartani, és én okoztam a halálát...
- Bár veled mehetnék egy darabon...




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-23, 09:55



Connor & Dorothy


[You must be registered and logged in to see this image.]


Lehet, hogy az lenne a legjobb ötlet, ha egyszerűen az ünnepekre hazautaznék és kész. Akkor nem lenne gond, nem érezném rosszul magamat, nem lenne kellemetlen ez az egész bál dolog. Mert ha elmegyek, akkor neki rossz, ha egyedül megyek annak meg mi értelem van? Egyébként sem vagyok egy jellemzően bálozós típus, nem is hiszem, hogy van az egésznek egyáltalán értelme, pedig nem lenne rossz, biztosan jó lesz, biztosan sokan érzik majd jól magukat, de nem kell nekem is feltétlenül közéjük tartoznom... azt hiszem legalábbis. Majd túlélem valahogy, egyébként is egyetemista vagyok már, az én korosztályom nem vesz részt minden iskolai rendezvényen, hiszen nem kötelező, van más dolgunk is, mi már közelebb állunk a felnőtt, mint a diák léthez, ennyire egyszerű ez az egész.
- De persze, leutazom majd hozzájuk, ezzel nincs gond, de attól még van elég dolguk és nem tudok részt venni olyan aktívan a kutatásban, mintha az elejétől fogva ott lennék, de nincs baj ezzel... majd a suli után. - és akkor már minden bizonnyal lesznek önálló útjaim is, amik nem feltétlenül a szüleimmel együtt zajlanak majd, de hát meglátjuk, hogy is lesz majd ez. Egyelőre még van jó másfél évem a suliból és nem biztos, hogy van értelme minden áron előre gondolkodni, hiszen simán lehet, hogy változik a helyzet addig, mégis a szüleimhez csatlakozom be, vagy kapok valami nagy lehetőséget, amit tuti hogy nem utasítanék vissza. Nem tudhatom még, hogy mit hoz a jövő igaz?
- Persze értem én, nem kellett volna rákérdeznem, csak... a kíváncsiság tudod. - mosolyodom el, bár sejtem én abból, ahogyan néz, hogy jól tippeltem, de mégis mit mondhatnék még? Nincs hozzá közöm, nem is kell, hogy tudjam, hogy a tanárnőnk is közéjük tartozott-e, vagy... talán még abban sem biztos, hogy ez mondjuk most nem így van-e még mindig? Nem tudom, nem hiszem, hogy ebbe bele kellene mennem mélyebben, annak nem lenne semmi jó vége, és nincs is közöm hozzá.
- De azért örülsz, hogy itt lehetsz a suliban... mindazok után? Dumbledore elég rendes ember igaz? - hát ha halálfaló volt és mégis ide vette az mindenképpen jót jelent, hiszen mégis csak diákok között van egy iskolában, gondolom ezt azért nem sokan kockáztatnák meg csak így és tuti, hogy a szülők se kifejezetten értékelnék a dolgot, ha tudnák, hiszen mégis csak veszélyes lehet a gyerekeik számára, de Dumbledore mégis csak kezességet vállal és ez elég nagy dolog.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-22, 11:19



Dorothy & Connor
A cica és a kutyák esete

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem, egyértelműen az lesz a legjobb, ha távolmaradok a táncos ünnepségtől. Annak sincsen értelme, hogy petrezselymet áruljon, amíg mások szórakoznak, ha viszont ő is megtenné, akkor csak marcangolnám magam. El kell engednem, és úgy tekinteni rá, mint egy szimpatikus kiscsajra, akivel lehetünk laza, baráti viszonyban, egyébként pedig értelmetlen azt néznem, hogy mit csinál. Ám miután pasiból vagyok, és megvan az egészséges birtoklási vágyam, ez nem megy csak olyan gyorsan, hogy már a közelgő bálon is jó képet vághassak a dologhoz. Roxmortson túl nem mehetek, így még arra sincsen megoldás, hogy elutazzak valahova. Nyilván a leglogikusabb megoldás, hogy ha a karácsonyi partnerem egy whiskeyspohár legyen. Kellemes a tapintása, nem pofázik vissza, és mindig a rendelkezésemre áll. Ha úgy alakul, még egy ünnepi tetkóval is meglepem majd magam.
Most még itt vagyok Dorothyval, akinek egy enyhébb vajsör is talán a fejébe szállna, úgyhogy az is bőven elég, ha valami töklevet iszik.
- És legalább ilyenkor az ünnepek alatt nem tudtok együtt lenni? – Kérdezek rá nyiltan, és azon tűnödöm, hogy vajon mikor lesz az, hogy Dumbledore feloldja a határaimat. Szemmel akar tartani, ez egyértelmű, de van egy olyan érzésem, hogy védeni is egyben, hiszen az egykori halálfalók biztosan nem nézik jó szemmel, hogy tanár lettem, valahol ez lehet a bosszúállás alapja is. Ám ennyi erővel Sheska még nagyobb veszélyben van, hiszen ő még börtönben sem volt, csak szépen átment egyik oldalról a másikra. Sőt, róla talán nem is tudta mindenki, hogy velem együtt lett a varázslótársadalom ellensége. Zavaros... Érdekes, hogy Dorothy is pont róla kérdez, a kapcsolatunk ezek szerint túlzottan is nyilvánvaló.
- Enyje te lány, tudhatnád, hogy vagyok annyira tisztességes, hogy, hogy mások nevében nem nyilatkozom. – Sötét tekintetem egyértelműen jelzi, hogy igenlő a válasz, de remélem minimum kedvel annyira, hogy nem veri nagydobra a dolgot. Saját magamat kiadtam neki, mert ha nagyon akarja valaki, úgyis kideríti, hogy honnan jöttem, de Sheskát nem akarom zűrbe keverni. Végülis most sem mondtam ki, hogy így volt, csak utaltam rá, hogy a kis barna érezze, bízom benne. Megérkezik végre a pincérnő, magamnak ugye megrendelem a whiskeyt, neki pedig amit kér, legyen az erős, vagy éppen szolid ital. Továbbra is időzik rajta a tekintetem, de mint beszélgetőpartner, távolról nem látszik, hogy van valami a tekintetemben ami azt sugalja, nem tudok megbarátkozni a gondolattal, hogy elengedjem őt. Még határozott kérése ellenére sem. Talán a hosszúra nyúló téli szünetben, ha nem látom, akkor enyhül az érzés.




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-20, 09:57



Connor & Dorothy


[You must be registered and logged in to see this image.]


Egyelőre még fogalmam sincs, hogy kivel megyek a bálba, vagy hogy egyáltalán elmegyek-e. Talán, de nem tudom, hogy mennyire lenne ez jó. Egyértelmű, hogy nem szívesen mennék el csak úgy akárkivel, onnantól viszont már nem érezném jól magam, ha mással kéne. Connorral nem mehetek, azt kétlem, hogy bárki értékelné a tanári karból. Esetleg egy tánc ott beleférhet, de még ebben sem vagyok biztos. Pár szót válthatunk, ez nem kérdés, de hogy ennél többet lehet-e... tényleg nem tudom. Inkább nem is nagyon gondolkodom ezen a karácsony kérdésen, még az is megfordult a fejemben, hogy már az ünnepek előtt napokkal eltűnök a suliból, elutazom a szüleimhez, hogy megnézzem hol tartanak a kutatással és akkor nem kell rosszul éreznem magam, vagy a szívemet fájdítani azzal, hogy mások bezzeg remekül szórakoznak.
Egyelőre jobb, ha lehetőség szerint eleve nem gondolkodom túlságosan sok mindenen, annak nem lenne jó vége. Csak megpróbálom átvészelni a napokat, és egyszerűen nem is nagyon figyelni arra, ami az eszemben jár, mert az tényleg csak zavart okozna a fejemben és nem tennék jót vele senkinek sem, főleg nem magamnak. A Három Seprűben nekem tökéletes a vajsör, nem is hiszem, hogy meg tudnék inni egy olyan erős valamit, mint amivel Connor próbálkozik, vagyis ő nem próbálkozik,azt issza és kész. Neki belefér, én jó eséllyel nem találnék vissza utána a suliba. Nem lenne valami jó ötlet.
- Oh, hát ők egész évben utaznak, mindenképpen lemaradok néhányról, de a suli ezzel jár. Ha végeztem majd én is mehetek, akár már saját kutatásokra is. - nem érzem azért e miatt annyira veszélyesen rosszul magamat. Lehetne rosszabb is, ha egyáltalán nem mehetnék, de így is írnak róluk, nem maradok tehát ki teljesen és jelenleg nekem ez is elég. Nem is nagyon tehetek mást, nem is várhatok sajnos többet, ennyi van. Felesleges lenne azon agyalnom, hogy miért nem mehetek, attól még nem kerülnék hirtelen a szüleim közelébe.
- Oh, hát... sajnálom. Mármint, hogy kénytelen voltál így megoldani, de talán így a jobb. És... ugye jól sejtem, hogy ismered Thorne tanárnőt is. Talán ő is...? - lehalkítom a hangomat, pedig végül csak nem mondom ki azt az egy szót, amit nem is igazán akarok. Ő is haláfaló volt talán? Azért az iskolában mindig rebesgetnek mindenféle pletykákat, és az ember soha sem tudja, hogy melyik igaz és melyik nem, főleg ha Mardekáros diákokról van szó, vagy volt Mardakárosokról.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-19, 10:16



Dorothy & Connor
A cica és a kutyák esete

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha rá nézek, nem egy kislányt látok benne, hanem egy felnőtt nőt, aki lassan már tudja, hogy mit akar. Ha azt vesszük, hogy hajlamos vagyok lazáskodni, míg ő komolyabb az átlagnál, akkor nagyjából huszonegy éves korban tudjuk átlagolni magunkat, az pedig már nem is hangzik olyan nagyon rosszul. Mindez azonban csak szép álom, és korántsem teszi semmissé, hogy a tanára vagyok, egy határozatlan próbaidőn, amit Dumbledore bármikor felrúghat. Na nem mintha ez ugyanolyan súlyú lenne, mintha diákokat halálfalónak akarnék beszervezni, de már nincsenek dobásaim. Egy apró stikli, amely nem illik be a Roxfort arculatába, és repülök. Azaz szájon nyal egy dementor, aztán már agyalnom sem kell azon, hogy miért nem voltam képes türtőztetni magam. Rab vagyok itt is, csak ez az enyhített büntetés, de így hogy nap mint nap láthatom a borostyánszeműt anélkül, hogy megérinthetném, olyan, mintha Edevis tükrén át nézném őt, s örökké álomkép marad. Nem is tudom, hogy miért kínzom magam azzal, hogy beszélgetek vele, hogy időt töltünk egyet. Abban reménykedek, hogy barátsággá szelidül a vágy? Azt gondolom, hogy nem fogok mindent szétverni, ha meglátom a bálban valaki mással? Sosem voltam féltékeny tipus, de manapság már akkor is a nyelvembe kell harapnom, ha egy sráccal együtt érkezik a tanterembe, vagy ha ránevet valaki másra. Idegörlő.
- Menjünk. – Fel is mordulhatnék, mondhatnám azt is, hogy magának köszönje. Csak éppen semmit nem érnék vele, hogy ha őt hibáztatnám. Érdekes módon annak ellenére, hogy ennyivel fiatalabb, képes józanul gondolkozni, és kivenni a kezemből az ostoba döntés lehetőségét. Fogalmam sincsen, hogy rólam mit gondol, de az biztos, hogy nem akar rosszat, engem véd azzal hogy hárít. Talán magát is, mert nem akar zűrt, de ilyen esetben a tanárt veszik elő, ő a felelős személy, aki visszaél a hivatalával, nem a diákot. Meg kéne próbálnom valaki mást keresni? A roxmortsi kocsmákban van egy kis vörös, be kéne próbálkoznom nála. Dorothy pedig élje csak az életét, ameddigra kijárja az iskolát, úgyis csak beleőszülök.
Átérünk a Roxmort kocsmájába, szerencsére nem abba, amelyikben a kis vörös dolgozik, mert akkor nagy lenne a csinos csajok népsűrűsége, itt bőven elég lesz az is, hogy Dorothyval töltöm a délután hátralévő részét. A csónakház óta már órák teltek el, mellette csak úgy repül az idő, észre sem veszem, hogy mennyire, csak hogy jól érzem magam vele. Már a séta közben is nagy volt az inger, hogy minimum a kezét fogjam meg, de mindegy is, azt hiszem ideje lezárni a témát, és arra koncentrálni, hogyan kaparjam magam össze. Megjön a pincérnő, én lángnyelv-whiskeyt kérek, nem vajsört, rámfér most némi átmelegítő ital, s nem is feltétlenül a hideg miatt.
- A szüneket gondolom nem az iskolában szoktad tölteni. Nem tudják úgy időzíteni ezeket az expediciókat, hogy te is ott legyél? – A mosolyát viszonzom, nem háríthatom rá át a felelősséget. Most itt van velem, akkor igyekszem majd a barátja lenni, és csak a saját szobámban anyázni a dolgok miatt. – Tulajdonképpen... muglik. Nem viselték volna el hogy, hogy én, és a testvérem rossz útra tértünk, így amikor Connie meghalt, és engem elkaptak, megkértem Dumbledore-t, hogy módosítsa az emlékezetüket. Ausztráliában élünk, és egzotikus madárfajokat kutatunk. Néha írok is a nevünkben. Így könnyebb nekik.... és nekem is. – Eszembe sem jut, hogy magázódjunk, ha már mindent elveszünk ebből a kapcsolatból, akkor semmi nem marad. Legalább tegeződjünk, ha ezért figyelmeztetést kapok, az nem fog érdekelni.




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-17, 20:02



Connor & Dorothy


[You must be registered and logged in to see this image.]


Én se tudom, hogy mégis mit kéne tennem. Azt tudom, hogy ezt így nem szabad és főleg azért nem szabad, mert bajunk lehet belőle, főleg neki, és ezt nem akarom. Úgy, hogy eleve az előélete nem túl fényes, csak még nagyobb baja lehet abból, ha mindezek után kiderül, hogy egy diákkal kavar. A szüleim engem is elég rendesen lekapnának a tíz körmömről, de az egyszeri dolog, nincsenek nagy következményei, sőt talán el is fogadnák, hiszen ők elég lazán kezelnek mindent, plusz Connor végül is csak huszonöt éves, nem olyan nagyon durván idősebb, mint én. Maximum a halálfalóságot nem értékelnék túlságosan, na meg a tényt, hogy egyébként iskolai tanár, ezt tuti, hogy felelőtlenségnek tartanák, de a lényeg, hogy akkor is neki lenne belőle nagyobb baja, ebben sajnos biztos vagyok és ezt tényleg nem akarom. Akkor már jobb, ha... nem is tudom várunk. Ha tényleg érdeklem, vagy ő engem, akkor végül is várhatunk nem? Akkor megvárhatjuk, amíg mondjuk kijárom a sulit, akkor már nem szólhat senki sem, ha együtt vagyunk nem? Tudom, hogy az még három év, de... nem tudom, hogy három év mennyire számít soknak, legalább abból lehet tudni, hogy tényleg érdekelsz-e valakit, ha annyit netán vár rád.
- Akkor azt hiszem... köszönöm. - mosolyodom el. Azért akárhogy is, de zavartan kezelem a helyzetet még mindig. Bájosnak tart, és gondolom ez jót jelent, jobb mintha azt mondaná, hogy szexi vagyok, azt hiszem attól tuti, hogy baromira zavarban lennék. Most talán jobb is, ha megyünk, már csak ezért is, hogy rendben legyen a kis lelki világom és hogy nyugiban legyünk végre. Talán kint a friss levegő majd most jót tesz, talán mindketten jobban leszünk tőle, hiszen azért lássuk be már az is bőven hatással volt rám, hogy a hajamat simította végig, az pedig csak még inkább, hogy ajkaimat.
- Rendben van, iszunk, aztán addig kibírom, hogy ne legyek túlságosan kíváncsi. - mert hát na érdekel, hogy pontosan mit is akar mutatni. Persze szívesen iszogatok vele, de attól még nem tudom kikapcsolni a felfedező énemet, aki egyértelműen azért rajong jobban, ha megtudja, hogy mik a válaszok a még fel sem tett kérdésekre. Persze iszogatni is jó, de... Jó ki fogom bírni, becs' szó! Lehuppanok szépen, amikor megérkezünk. Nem fogom zargatni, hogy mondja már, és nem is várom el, hogy kihúzza a széket, csak egyszerűen lehuppanok és várom amíg a pincérnő megérkezik, addig felkönyökölök az asztalra és akkor pillantok rá újra, amikor kérdez.
- A szüleim írtak csak, a legújabb expedícióról, ahol nem lehetek most épp ott, de így legalább nekem is részem lehet benne egy kicsit, szóval így is valami. - mosolyodom el. Nem mehetek velük mindenhova, meg egyébként is lesznek nekem saját nag kalandjaim is és azok is bőven érdekesek lesznek, csak hát jó dolog ott lenni velük. - Neked milyenek a szüleid? - mert hát no nem sok mindent tudok róla, most még csak hirtelen azt sem tudom, hogy tegeznem, vagy magáznom kéne, hiszen itt már nem csak ketten vagyunk, más is hallhat és nem akarom, hogy baj legyen belőle.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-16, 11:37



Dorothy & Connor
A cica és a kutyák esete

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudok jobbat, egyenlőre csak azt tudom, hogy lemondok róla, csak így, hogy mellette vagyok, tanítom, beszélgetünk, még kínzóbb a vágy. Általában mindig a nők az élelmesebbek, el kell fogadnom, hogy ő a józanabb, mert hiába vagyok már huszonöt, a felelős pozicióm nem jelent érett gondolkozást is. A kezébe helyeztem a döntést, de azért elég diplomatikus volt, mert nem fejezte be a mondatot. Ebből aztán nem lehet tudni, hogy most valóban kölcsönös volt-e a dolog, csak csupán kedves módon így akart lerázni. Nem akar rosszban lenni egy tanárral, értem én. A barátság sajna nem az a kategória, amit hosszútávon tudok űzni, talán Sheska volt az egyetlen nőnemű, akivel működött, ám olykor ott is voltak szikrák, de hát hol nincsenek? Maradtunk végül egymás szövetségesei, aztán megmentettem őt, és most mindketten tanárok vagyunk. Halálfalókból tanárok, már maga a fogalom is igen abszurdan komikus. S most itt vagyok Dorothyval, egy kellemetlen helyzetben, amelyből nincsen ésszerű kiut. Elfogadom amit mond, aztán meglátjuk. Ha véletlenül mégis viszonzott volna az érzelme, arról aztán nem tehetek, ha ő lépne. De nem, vélhetően olyan kis ártatlan, még ha tetszem is neki, és képes lenne legyűrni a szabálymániáját, akkor sem kezdeményezne. Hát ez van...
- Az vagy. Nekem az. – A bájos magában foglalja, hogy külsőleg, belsőleg is oda vagyok érte, máshogyan nem lehetne kifejezni. Bármilyen más jelzővel illetve pusztán az egyiket jellemezném, arra pedig nincsen szükség. A tökéletes szó meg felesleges, hiszen egy eltúlzott gondolat lenne, sőt, akár riasztó is. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok, tetszik nekem, ami a szerelemnek az előszobája, ez is bőven tud kínzó lenni. Valahogy a tanároknak mintha nem lenne megengedve, hogy érezzenek. Nem fér bele a részrehajlás, a figyelem. S a szerelem sem. Nem rázom meg a fejemet, hogy felesleges pusztán udvariasságból ne replikázzon, mert azzal megbántanám. Finom lelkű lány, ha jobb a lelkének, hogy magát nyugtatja azzal, hogy így rá le, akkor legye így. Bólintok egyet, legyen témaváltás, mielőtt még behurcolom a szobámba, hogy a szuszt is kicsókoljam belőle. Kicsit ugyan sötéten pislogok, ami talán jó is áll, végül megemelkedem, és el tudunk indulni.
- Iszunk, aztán mutatok. – Helyeselek, és bevárom, hogy felzárkózzon mellém. Nem sokkal később már lépek be előre a Három Seprű ajtaján, tartva neki az ajtót. Azért én előre, hogy engem érjen egy esetlegesen elszabadult söröskorsó. Bármennyire is sötétlelkű vagyok, megvédem a szívem hölgyét. Leülünk az egyik sarokasztalhoz, nem húzok neki ki széket, egyrészt mert nem akarom ismételten zavarba hozni a lovagiassággal, másrészt ne figyeljenek fel mások a gesztusra. Amíg oda nem lép a pincérnő, addig igyekszem nem hallgatásba burkolózni, de azzal meg megsérteném. Inkább térjünk vissza az elejéhez. – Jól láttam, hogy valami levelet szorongattál?




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty2014-11-15, 10:07



Connor & Dorothy


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nem mondom én, hogy ő lenne a rossz fiú, egyszerűen csak tudom, hogy nem kéne ezt most csinálni, hogy nagyon-nagy butaság lenne. Ha valaki megtudná, ha a tanárok, vagy akár a szüleim, abból biztos, hogy baj lenne, és nem tudom, hogy abból hogyan tudnánk jól kijönni. Egyszerűen csak félek ettől, talán attól is, amire vágyom, vagy amit érzek, sőt talán attól csak még jobban. Nem kéne így gondolkodnom, hiszen ő idősebb nálam, ő... ő már felnőtt és a tetejében halálfaló volt. Nem szabadna még csak gondolnom sem rá, és az a kísértés, amit tesz csak még sokkal inkább megnehezíti ezt az egészet. Tuti, hogy bárki, aki tudná mi jár a fejemben nap, mint nap, azt mondaná, hogy ez csak gyerekes rajongás az idősebb iránt, de... tényleg így van? Tényleg csak erről van szó?
- Bájos? - nem tehetek róla, de röviden felnevetek. Ez komolyan édes dolog. Nem valami negatívabbat mond, nem olyasmit, amire az ember nem tudja, hogy mit reagáljon, csak egyszerűen bájos, ami felettébb jól esik nekem. - Köszönöm Connor, te is... hát nem is tudom, hogy mi lenne a jó szó, de az biztos, hogy nem kéne kimondanom. - szexi azt hiszem, vagy inkább édes. Van benne valami zsigerből jövő kisugárzás, aminek baromi nehéz ellenállni, pedig én komolyan agyon igyekszem, de mégis hogyan lehetne? Mit tehetnék egyáltalán, hogy jobb legyen?
A szavaira csak megrázom a fejemet. Nem akarom,hogy értem kockáztasson bármit is, hiszen ki tudja, hogy mi lenne a vége és hogy... ez nem csak valami buta rajongás-e. Akkor pedig nem szabad kockáztatnia, mert mi van, ha elmúlik és kész? Nem szabad kockára tenni az állását és az életét, tényleg nem.
- Szerintem egy vajsör simán beleférhet, az még... nem nagy ügy. - más tanárok is lejárnak időnként a Három Seprűbe és időnként isznak diákokkal egyet, ez még nem olyasmi, amiért bárki büntetést oszthatna. - Igyunk egyet, aztán... megmutatod, amit szerettél volna és közben beszélgetünk csak, azt lehet, mint... két barát.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Connor & Dorothy   Connor & Dorothy Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Connor & Dorothy -> Connor & Sheska
» Assar & Dorothy
» Dorothy A. Sean
» Jordan & Dorothy
» Dorothy Bedingfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: