ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Jack O'Malley I_vote_lcapJack O'Malley I_voting_barJack O'Malley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jack O'Malley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jack O'Malley
Reveal your secrets
Jack O'Malley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Jack O'Malley   Jack O'Malley Empty2017-11-11, 09:04



Karaktered neve
Karakterhez passzoló idézet

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter neve: Draco Malfoy

Teljes név: Jack O'Malley
Születési hely és dátum: Los Angeles, California, USA, 1976.10.25.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Grizzly
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. szimbolisztikus
Képesség: -
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: -
Kihez tartozol: Emily Ellwood

Jellem: Minden macsóságom ellenére igenis jófiú vagyok, akit hazavinnél egy családi ebédnél bemutatni apunak, és anyunak. Ezt több dolog is jelentősen rontja. Az egyik az, hogy tekintetemről lerí, hogy nagyon zaklatott életem volt, a másik, hogy nem akarok olyan jó lenni, mint amilyen vagyok, szokásommá vált úgy tekinteni az életre, hogy azoknak éri meg igazán, akik vérbeli mocskok. Mélyen belül segítőkész, jó fej, vicces srác vagyok, akinek az a keresztje, hogy másokat mentsen meg, álljon be olyanok helyett, akik nem képesek megvédeni magukat, de jelen körülmények között szarok az egészre, úgy vélem, nem hiányoznék a világnak, ha nem lennék. A szokásos lelkiállapotom jelenleg a búskomor önsajnálat. Senkit nem engedek magamhoz közel, inkább arrogáns, és bunkó vagyok, minthogy bárki is törődni akarjon velem, vagy sajnáljon. Valamiért mégis a rendes lányok vannak velem úgy, hogy bárcsak mellettük térnék ismét jó útra.  

Kinézet, megjelenés: Züllött, sötét alak, ez az ami leginkább eszedbe jut, ha rám pillantasz. Ám a szakadt külső mögött igazi jópasi bújik meg, alig tudsz szabadulni a pillantásomtól, borostám pedig inkább jól áll, mintsem ápolatlanná tesz. Sötét hajam, és igéző kék szemeim vannak, ez alapján akár modelnek is elmehettem volna, ha máshogyan alakulnak a dolgom. Aki felső nélkül lát, annak könnyen elállhat a szava, feltéve, ha nőnemű az illető. Nem igazán sportolok, valahogy adottság, hogy ennyire jól bírom a strapát, ám jelenleg az állandó útonlétnek köszönhetően még izmosabb, fürgébb vagyok, mint valava. A ruházatomat illetően a farmer és a bőrdzseki, ami leginkább megfelel, mert kényelmes viselet, és Anglia kisvárosaiban a ködös levegőben tökéletes, hogy megfelelő legyen a konfortérzetem.    

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Akár ideálisnak is mondhatnám a kis családunkat, hiszen tipikus amerikai családmodell, apa, anya, és két gyerek, akik közül az idősebb voltam én. A kezdeti családi idil gyorsan szertefoszlott, a szüleink nem igazán értették meg egymást, egy gyors válást követően apám lelépett Ethannal, az öcsémmel még alig négy éves koromban, még azelőtt, hogy igazán megismerhettük volna egymást. Ketten maradtunk anyával, akinek mondhatom igazi támasza lettem, csak sajna mindig apám külseje nézett rá vissza általam, ezért sopánkodott is rengeteget, hogyan képes szeretni engem, ezzel az ördögien jó külsővel. Talán a szoros kötődésünknek köszönhető, hogy nekem kellett lennem a férfinak a családban, de egy olyan valakinek, aki figyel a másik érzelmeire. Egy álmos kisvárosban, Oak Trees-ben ragadtunk az anyámmal, onnan jártam be az amerikai varázslóiskolába, ahol persze sikerült beleesnem a közösség legnagyobb bombázójába. Nora tipikus, nagyszájú szőkeség volt, aki imádta irányítani aki csak útjába került, és imádtuk egymást. Sajnos igen későn jöttem rá, hogy nem én vagyok számára az egyetlen, titokban drogozott, orgiákra járt, nagyon vadul élte az életét. Amikor megtudtam, akkor más nem volt visszaút. Hiába próbáltam belőle kirángatni, egyre mélyebbre merült a bűn bugyraiba. Ráadásul hiába erősködtem, neki megfelelt ez az élet. Vagyis nem felelt meg, de mindenkinek tetszeni akart, tudta, hogy már rossz, de azt is, hogy már nem tudna tükörbe nézni. Köyörögtem neki, hogy szökjünk el, éljünk egymással, hagyjunk hátra mindent, amíg még lehet. Nem értette meg. Amikor utoljára láttam, akkor azt mondta zokogva, hogy szeret, és bocsássak meg neki. Majd elrohant az erdőbe. Másnap hajnalban találták meg a közeli folyóban, szétvert fejjel, megerőszakolva. Persze engem vádoltak, az apja egyenesen hajtóvadászatot indított ellenem. Ekkor már sejtettem, hogy miért. Norát kiskora óta molesztálta az apja, a lány pedig nem is emlékezett erre, próbálta elnyomni a tudatában, ám összeomlott, ezért próbált megfelelni annak a rossz énnek, amit magáról hitt. Nem láttam értelmét magyarázkodni, maradni. Felpattantam a motoromra, és eljöttem, még anyámnak sem szóltam. Lelkileg hihetetlenül megrázott a dolog, nehéz másra gondolnom, mint az együtt töltött évekre. Hosszú ideig azon a listán voltam, mint a halálfalók, de végül egy angliai ismerősöm, a család barátja az ottani egyetemi mágusiskola igazgatóját kérte, hogy nézzen utána az ügyemnek. Legiliemenciával sikerült bizonyítani, hogy nem én voltam a valódi gyilkos.  Beiratkoztam ugyan az egyetemére, ám alig megyek be, inkább  városról városra járok, motelekben alszom, és élem fel kevéske félretett pénzemet. Anyámmal egyszer beszéltem, küldött még némi tartalékot, ám olyan kevés már mindez, hogy előfordul, hogy az erdőben húzom meg magam, és alkalmi munkákat vállalok. A varázserőmet ritkán használom, valahogy Norára emlékeztet..


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy & Jack
» Jack Harries
» Jack Murrey
» Jack Falahee
» Jack Cavanagh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-
Ugrás: