ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Sheree Parks
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Maia Hansen
Jack Murrey I_vote_lcapJack Murrey I_voting_barJack Murrey I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jack Murrey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Jack Murrey   Jack Murrey Empty2015-07-15, 01:09




Jack Murrey

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Karakteredre jellemző idézet"

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név:Jack Claudius Murrey
Születési hely és dátum: 1998.02.08, Anglia Manchester
Csoport:HollóhátPatrónus: Amerikai bölény
Évfolyam (szak) / Foglalkozás:6.évfolyam
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Rúnaismeret - Született tehetség, Mágiatörténet - Kiemelkedő, Asztronómia - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Kétarc, ez a szó jellemzi legjobban a személyiségemet. Az emberek előtt arrogáns, nagy képű és olyan alak, akit kevés dolog érdekli. Nincsenek barátaim, akik vannak azok is csak a pénz miatt. Mondjuk én is csak, azért vagyok velük..Persze nem azért, hogy a pénzükön élhessek, csak nekik van olyan anyagi hátterük, hogy bírják az én élet stílusomat. Bulizás, pia és csajok jellemzik röviden az életemet, semmi fajta pihenés nélkül. Mindenki tudja a gimnáziumba, hogy nincsen nálam olyan, hogy kapcsolat. Nem vagyok lánnyal együtt hosszabb ideig, azt hiszem két hét a rekordom. Az is, azért ilyen hosszú, mert közben elmentem Európába és előtte elfelejtettem szakítani vele. Ez vagyok én, egy romlott, penészes gyümölcs és nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam. Nem érdekelnek a tanárok, rosszak a jegyeim? Mennyi multimilliomos hagyta abba a tanulást és még is kezdtek valamit az életükkel? Általában, ha valami botrány kiderül az családom egy új „ajándékot” adományoz az iskolának. Ugye milyen szép az új könyvtár? Sokan mondják, hogy kéne magamra vállalni egy kis felelősséget és másokkal is foglalkozni. Az, hogy a suliba lévő emberekkel nem igazán foglalkozok nem jelenti azt, hogy senkivel sem. Nem vagyok én ördög, se bűnöző, csak pont az egyik legtökéletlenebb ember. Nem akarom, hogy megismerjenek az emberek igazán. Nem azért, hogy, akkor szétömlik ez az imidzs, hanem, mert bőven jó nekem így. Ha megismernek, akkor elkezdenek igazán kötődni hozzám, majd én is hozzájuk. Ezért a személyiségem legsötétebb oldalát ismerik az emberek, amely ugyan úgy én vagyok. Ez nem színjáték, ilyen romlott vagyok és kész. Próbálsz megszelídíteni és jóvá tenni? Kérlek, hagyd abba kedves, mert a végén a szíved sok darabra eshet. Túl jó, vagy hozzám. Inkább mentsd magad és felejts el, míg nem késő. Hogy milyen a másik oldalam? Erre a kérdésre talán soha se fogod megkapni a választ.

Megjelenés

Ide jön a karaktered kinézetének leírása, ruházat, bőrszín, arcforma, gesztusok, kisugárzás, minden, amit mások benyomásként szerezhetnek rólad.

Életed fontosabb állomásai

Ide jön a karaktered előtörténete. Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás.

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy & Jack
» Jack Cavanagh
» Fedőneve: Jack
» Jack Layton
» Jack Warwick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: