ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Kalandmester
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Alison Fawley
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Chloe Davis I_vote_lcapChloe Davis I_voting_barChloe Davis I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chloe Davis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Chloe Davis   Chloe Davis Empty2017-03-14, 07:40



Chloe Davis
Karakterhez passzoló idézet

   
[You must be registered and logged in to see this image.]

   
Userinfo:  Titkos karakter

   Teljes név: Chloe Davis
   Születési hely és dátum: 1981. február 14. - Dublin
   Csoport: Griffendél
   Patrónus: csikóhal
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam - Bestiamester
   Képesség:Sellő lesz ha a kocka is úgy akarja
   Mágikus adottság: vízmágus lesz 1. szinten, ha a kocka is úgy akarja
   Familiáris: pingvin ^^
   Kiemelkedő tudás:Legendás Lények Gondozása - kiemelkedő, Átváltoztatástan - kiemelkedő, Mugliismeret - katasztrofális
   Kihez tartozol: saját karakter

   Jellem:Nagydumás, aki mellett egyszerűen képtelenség csendben maradni. Kitartó és képes arra, hogy akár órákon keresztül is addig zaklasson, míg végre el nem mondhatja mi is az ami a szívén és persze a száján. Kedves lány, cserfes, és barátkozó. A közelében lévők általában kedvelik, nem igazán vannak ellenségei. Mindig igyekszik megtalálni a közös hangot az emberekkel, és ha kell rámenősséggel, ha kell nógatással veszi rá arra a másikat, hogy az megkedvelje. Azon kevesek közé tartozik, akinek van humora, és aki a szerencsétlenkedéseit igyekszik ezzel palástolni. Imádja a vizet, szinte már lételeme, és valami csoda folytán hihetetlenül sok ideig képes a víz alatt maradni. (vajon miért? xD) Imádja az állatokat, és talán nem véletlen, hogy pont ezért kiemelkedő a teljesítménye a legendás állatok gondozása tárgyból. Nyilván vannak tárgyak, melyek egyáltalán nem fekszenek neki, ilyen például a mugliismeret, és ha pálcát szegeznének a fejéhez, akkor is képtelen lenne arra, hogy jó legyen belőle. Nem érti, és soha nem is értette a varázslatokat helyettesítő ketyeréket, és volt már rá precedens, hogy órán egy pirítós sütővel felgyújtotta a termet.
Őszinte lány, hisz a hatalmas érzelmekben, és a boldog beteljesülésben. Ha a saját életére gondol, mindig is boldog családot képzel el maga mellett, na meg egy férfit, aki elviseli a beszélőkéjét hosszútávon.
Abszolút realista, és tisztában van a hibáival. Például, hogy utál rendet rakni, hogy ki nem állhatja, ha szóvá teszik miért használ minden kávézásnál új bögrét, hogy sokszor nem elégedett önmagával, hogy ha kell saját magában mindig talál valami hibát. Hogy néha füllent, ha a helyzet úgy kívánja, hogy túlontúl anyáskodó is tud lenni, és hogy van, hogy bizonyos emberekért több mindent tesz meg ő, mint fordítva.


   Kinézet, megjelenés: Barna hosszú haj, apró termet, és vékony alkat. Ez az első kép amit látsz, ha ránézel. Egyáltalán nem magas, viszont magasságához képest egész nagyra tud nőni az emberek szemében, ha nevet, vagy ha megmutatja igazi, valódi, mosolygós énjét.
Szemei mandulavágásúak, orra egyenes, ajkai cseresznyeszínben pompálnak. Bőre hófehér, még a legmelegebb nyári napon sem képes a leégésre. Igazi hófehérke, a porcelánszerű bőrével. A haját sokszor variálja, ám vannak pillanatai, mikor elborul az agya, és ilyenkor ollót ragad, és saját kezűleg vág magának frufrut, vagy csak épp ritkítja meg loknijait.
Öltözködésében a hanyag elegancia híve. Szereti a sportcipőket, de a magassarkú cipellőkben is előszeretettel tipeg. Általában zakót visel, színes holmikat, és a bokáján egy láncot, melyen egy apró vörös kő ragyog ezüst keretbe foglalva. Születése óta viseli, egy időben foglalkoztatta annak léte, vagy eredete, de se levenni nem tudja, se írást nem lát rajta.

   
[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Az ajtón át beszűrődő léptek zajától most valahogy sokkal idegesebb lettem mint bármikor. Mindig is jóban voltunk Rickkel, de ez most valahogy egészen másmilyen találkozás volt, legalább is a részemről, és persze meglepetésként. Már napok óta próbáltam kitalálni egy jó körítést annak, hogy hogyan is mondhatnám meg neki, hogy régóta tartó barátságunk részemről több is már, és hogy hónapokkal ezelőtt átkerült a barát zónából az "esélyes pasi" zónába. Igazából, hogy hogyan is történt, azt én magam sem tudom, mindenesetre ezzel a dologgal kapcsolatban halálosan biztos voltam, lévén, hogy a gyomrom minden találkozásnál görcsbe rándult, és a tenyerem izzadni kezdett, mintha csak vizes lenne. Most pedig mint egy első randijára készülő szűz lány, úgy ültem a precízen lehajtogatott ágyneműn, és meredten bámultam az előttem lévő meggyújtatlan gyertyákat, és a fém kupolával letakart forró vacsorát, melyet kifejezetten a kedvéért kértem a házimanóktól.
Határozottan kopogtatott, és ez kissé kizökkentett az ideges magam elé bámulásból. Kezem egy reszketeg, ám annál sietősebb mozdulattal simította végig újonnan vásárolt tépett farmeremet, és a lágy esésű világoskék blúzomat, mely kifejezetten passzolt a szemem színéhez, és hajam sötétjéhez. Első körben fogalmam sem volt arról, hogy mit is vegyek fel az estére, azonban mégsem akartam kisestélyiben várni, így egy kissé szolidabb ruhára esett a választásom. A cipővel már nem bajoltam, mezítláb csattogó talpakkal siettem ajtót nyitni. Igaz így nem nagyon voltam magasabb 160 cm-nél, de hát kit érdekelt, mindig is szerettem a magas férfiakat, és a csepp termetemet.
- Szia Rick! Jó hogy megjöttél! - mondtam, majd megöleltem, mint a barátaim többségét. Fűszeres illata volt egy kis kókusszal keveredve és akárhányszor odafúrtam az orromat, mindig megkívántam valami jó kis kókuszos édességet.
- Siess Chloé, vegyél cipőt, indulnunk kell! - hadarta, majd sietősen kibújt az ölelésemből.
- Tudod, lebeszéltem Miával hogy ... - kezdett bele, majd akadt meg azonnal, ahogy a vállam fölött meglátta a meggyújtott gyertyákat és az isteni sülteket.
- Ó... - tette hozzá, én pedig enyhe pírral az arcomon próbáltam beljebb invitálni.
- Gondoltam megleplek egy kis kajával, mert hát nem volt szó Miáról és reméltem éhes leszel, és tudunk beszélgetni kicsit a suliról, meg mindenről, meg kettőnkről... - bukott ki belőlem és kérdő tekintettel néztem rá, hogy vajon beljebb lép-e vagy inkább kihátrál.
Kihátrált.
Én pedig szintén tettem egy lépést a szobám felé.
- Nézd, sajnálom, hogy el kell rontanom ezt a dolgot, de ... tudnod kell, hogy nekem mindig is a barátom leszel. És ennél nem több. Már egy ideje tetszik egy lány és ...
- Várj, kitalálom! Miának hívják. - jegyzem meg csalódott hangon, majd igyekszem olyan rideggé válni, akár egy jégcsap.
- Nem, na jó, igen. Mia bejön nekem. Nagyon szép és kedves lány, és bár te is kedves vagy, meg persze jól is nézel ki, ő valahogy...
- Inkább ne is folytasd Rick! Nincs rá szükségem. A hitegetésből és a kétértelmű jelekből elég volt. Nem kell hogy azt mond, hogy szép vagyok, és hogy kedves, ha valójában baromira nem is gondolod így.
- Nem akartalak megbántani, tényleg, de úgy gondolom, most nekünk ezeket a találkozásokat egy ideig nem kellene erőltetnünk Mia miatt.
- Igen én is így gondolom! - mondom elhomályosuló tekintettel, majd köszönés és minden nélkül egyszerűen csak az arcára zárom az ajtót.


Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Chloe Davis   Chloe Davis Empty2017-03-28, 14:50



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Áh, már megint megcsúsztam, remélem, nem haragszol érte, tényleg sajnálom Smile
És most a hölgyemény: nagyon örülök neki, hogy sellő karit hoztál, mivel már van egy-két hableány-habsrác az oldalon, annak pedig mindig kifejezetten örülünk, ha egy-egy ember ilyesmire adja a fejét Very Happy
Remélem, a Rick-el való kapcsolata helyrejön vagy ha ő nem is adja be a derekát, de akkor legalább akad egy helyes pasi a hölgyemény életében Smile
Nem is tartoztatlak tovább, kellemes játékot kívánok Smile


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leonardo R. Davis
» Chloe Wilkinson
» Chloe & Neville
» Chloe Bennet
» Chloe Moretz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: