ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


2024-04-20, 00:07
Cody L. Mortimer


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Megan Smith
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Kalandmester
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Noriko & Clyde I_vote_lcapNoriko & Clyde I_voting_barNoriko & Clyde I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70667 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Noriko & Clyde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Noriko Mizushima
Reveal your secrets
Noriko Mizushima
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Noriko & Clyde   Noriko & Clyde Empty2017-01-01, 21:09



Clyde & Noriko



[You must be registered and logged in to see this image.]A
klubhelyiségben ülök egy fotelban, és épp tanulni próbálok, mikor valakit feltesz valami swing albumot a gramofonra, és elég hangosan kezdi hallgatni. Nem a hangerővel van bajom, hanem azzal, hogy a számról nem más ugrik be, mint az unokatestvérem, Ayako. Tuti nem lehet véletlen, pedig nem hiszek a sorsban meg az egyéb ilyen misztikus dolgokban, de akkor sem értem, miért pont ilyenkor kell rá emlékeztetni. Gondolatban újra lepörgetem magam előtt a levelet, amit küldött, és amiben dicsekszik, hogy milyen menő modell lett, mert lefényképezték Harajukuban, és bekerült egy magazinba, ahol mindenki őt csodálja… Áh, persze nem is ő lenne, mert amúgy csak akkor ír, ha magát akarja fényezni, és persze megjegyzéseket tenni arra, hogy én is bekerülhetnék abba az újságba, ha nem ebben az iskolában tengődnék, meg otthon is nem az unalmas Kyotót járnám egész nap. Első dolgom volt a sarokba hajítani összegyűrt állapotban, még válaszolni se volt kedvem. Nem tudom, honnan veszi, hogy őt irigyli az egész világ. Engem inkább csak bosszant, hogy ilyen rokonnal áldott meg a sors, na, nem mintha a másik unokatestvérem jobb lenne. Úgyhogy pont jókor hallgat valaki olyan számokat, amiket Ayako, el is megy az életkedvem, úgyhogy otthagyom a könyvet a fotelban, és elhagyom a klubhelyiséget. A konyha felé veszem az irányt, mert ennem is kéne valamit – hajlamos vagyok elfeledkezni tanulás közben ilyen alapszükségeltekről. Kivételesen normálisan vagyok öltözve, mármint ami az itteni értékrend szerint normális, mert amúgy szerintem nagyon ciki, úgyhogy remélem, nem is lát meg senki a bandából, mert eléggé elcsodálkoznának, vagy meg se ismernének. A hajam egy része simán össze van kötve, de hogy ne legyen annyira egyszerű, tettem bele egy kicsi kockás masnit, de amúgy inget viselek, fölötte egy mellényt és nyakkendőt. Ez utóbbinak az az érdekessége, hogy vörös, és nem kék, pedig hollóhátas vagyok, de úgy gondolom, hogy olyan színű nyakkendőt veszek fel, amilyet akarok, csak a kitűzőnek kell a házunk színével megegyeznie, úgyhogy ezen nem sokat problémáztam. Ha szólnának érte, szívesen idézem bármikor a házirendet, de eddig még nem volt rá szükség egyszer sem. Megérkezek a konyhába, és rögtön levágom magam az asztalhoz. Amíg az egyik odasiető manó kérdésére válaszolva avokádós-lazacos szusit kérek, a zsebemből kieső papírért hajolok. Megdöbbenve látom, hogy az egyik dalszövegkezdeményem van rajta. Már el is felejtettem, hogy belekezdtem egyáltalán, de most így elolvasva elég borzasztónak tűnik, úgyhogy gyorsan összehajtogatom, és visszateszem a helyére. Majd fent vagy átírom, vagy kidobom, de nem itt, nehogy valaki megtalálja.

Vissza az elejére Go down
Noriko Mizushima
Reveal your secrets
Noriko Mizushima
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Noriko & Clyde   Noriko & Clyde Empty2017-01-01, 21:07


***
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mai & Noriko
» Clyde Peterson
» Castiel & Clyde
» Noriko Mizushima
» Zach és Noriko

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Konyha-
Ugrás: