Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Üvegházak
  Yesterday at 20:29
Gina Accipiter
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Quinn A. Perold

Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Corvus Flint

Sasha McCaine

Rose-Neira Brooks

Calista Merrick

Megan Smith

Benjamin Morgan

Statisztika

Összesen 627 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Dracklana

Jelenleg összesen 36978 hozzászólás olvasható. in 3367 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Bűbájtan terem (VI. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1331

TémanyitásTárgy: Bűbájtan terem (VI. emelet) 2016-12-29, 19:52

First topic message reminder :

Bűbájtan terem

Flitwick professzor tartja itt az óráit a hatodik emeleten, ahol már elsőtől fogva tanulják a diákok a bűbájtant.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 127

TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtan terem (VI. emelet) 2017-01-05, 12:17

[center]
Kyle & Justice
Édes a bosszú

Emiliával nem találkoztam ezalatt a pár nap alatt, így kénytelen voltam a saját kezembe venni az információszerzést. Volt az iskolában pár olyan ember, aki igazán hasznomra volt a témában, ők helyettem is odafigyeltek mindenre, nyitott szemmel és füllel jártak, emellett pedig nem is sejtették, hogy én húzok hasznot belőle. Bella White rebegő szempillákkal mesélte el, hogy a vele egy évfolyamba járó mardekáros Victorie a múlt éjjel két pasival tűnt el a szobája közelében. Egy vajsör volt a liba ára, no meg persze az újabb randi ígérete. Egy harmadik évfolyamos srác szintén boldogan mesélt nekem egy fiatal tanárnőről, aki újabban egy diákkal hetyeg. Fogalmam sincs, mennyi valóságalapja van ennek a hírnek, de eltettem a tarsolyomba, Justice-t ez minden bizonnyal érdekelni fogja. A többinek úgyis utána jár majd. Talán pont az a Lucas volt az, akiről a lány előzőleg beszámolt nekem, ez viszont már igazán nem érdekelt.
A lány baglyát még kora reggel megkaptam, egyenesen a reggelis tálamba, úgyhogy még egy strigula, melyet behúzhatok Justice ellenem elkövetett listáján. Természetesen senki sem kíváncsiskodott, nem ismertek még annyira az iskolában, hogy nyíltan meg merjék kérdezni tőlem, mi áll a levélben. Voltak ugyan kíváncsi pillantások, de a lány nem írta alá a pergament, ennyi esze neki is volt. Nagy eséllyel számolt a társai természetével, emellett semmit sem bízott a véletlenre. A levél szűkszavú volt, simán rávághattam volna, hogy randira várnak és ennyi az egész. Ki ne hitte volna el, hogy egy hozzám hasonló srác hidegen hagyja a lányokat? Talán beképzeltnek hat a dolog, de ez az igazság.
A nap az eddigiekhez hasonlóan unalmasan telt, nem köszöntött be semmilyen rendkívüli esemény sem. Volt időm azon rágódni, mit kellene most tennem a testvéremmel, de az eddig eltelt eseményekhez hasonlóan semmire sem jutottam. Még mindig az lenne a legjobb, ha megpuhítanám és utána ott támadnám, ahol a legjobban fájna neki... Kérdés azonban, hogy mi az a dolog, amit Justice Simmons szeret? Ebben azért nem mertem nyíltan kérdezősködni, hiszen neki is vannak besúgói az iskolában, nagy az esélye annak, hogy előbb vagy utóbb belebotlok egybe, aki visszamondja a lánynak és akkor végképp elásom magam a szemében. Nem fog bízni bennem, azt hiszi, másnak kémkedek, olyasvalakinek, aki ártani szeretne neki. Semmi kedvem ismét jópofát ölteni és hízelegni neki. Félő ugyanis, hogy egy hamis mosolyát látva leátkozom a székéről.
Órák után nem sokat időztem a klubhelyiségben, csupán ledobtam a könyveim az ágyamra, majd mélységes nyugalommal indultam el a bűbájtan-terem felé. Nem sietek, van még időm, habár túl korán sem szándékozom érkezni, hiszen utálok másokra várni. Az teljesen rendben van, hogy mások várjanak rám, ennek azonban az ellenkezője már nem vonz annyira. Fogalmam sincs arról, hogy Justice miként viselkedik eme téren, jóformán arra tippelnék, hogy szereti mások agyát húzni, ha az egóját veszem figyelembe. Imádja érezni, hogy fontos másoknak és szereti, ha rá várnak. Annál nagyobb azonban a meglepetésem, amikor belépve a terembe az egyik pad tetején üldögélve találom őt. Úgy érzem, időben érkeztem ide, nem késhettem egy percet sem, de ha esetleg valami okból ennek az ellenkezője történt volna, sem érdekel. Justice számítása nem jött be: sosem érdekelt, ki mennyit várt rám, erre talán Aurora esete a legjobb példa.
- Szia! - köszönök neki a szokásos barátságos mosolyommal, melyet direkt neki tartogattam, miközben becsukom magam mögött az ajtót. A színjáték kedvéért azonban még hozzáteszem: - Mióta vársz rám?
Hú, de nem érdekel, nem tudom, mit fogok tenni, ha itt elkezdi nekem eljátszani a Hattyú halálát. Az már most biztos, hogy nagy lelkierőre lesz szükségem annak érdekében, hogy ne hagyjam faképnél szinte azon nyomban. Vagy ne átkozzam porrá. Mindenesetre, igyekszem érdeklődő képet vágni.
- A megállapodásunk szerint megtudtam pár dolgot – térek a tárgyra. Nem vagyok kertelős ember, nem szoktam mások agyát húzni a számukra fontos infókkal, nagy eséllyel ezt Justice nem is engedné nekem. - Mit szeretnél tudni?
Átadok neki pár pletykát, utána bele is vághatunk a dolgokba. Természetesen, itt sem a bűbájtan érdekel, hanem maga a lány. Remélem, csepegtet magáról pár hasznos dolgot.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]

Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Felhasználó profiljának megtekintése
Justice Simmons
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 231

TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtan terem (VI. emelet) 2016-12-29, 20:09

Kyle & Justice

- Köszönöm professzor! - azért még nekem sem adta oda előre a kulcsokat, viszont vagyok annyira profi bűbájtanból és van már annyi befolyásom, hogy ne legyen gond Flitwicknél, hogy ha egy új diáknak szeretnék segíteni akkor gond nélkül odaadja a kulcsot. Fordulok is ki a szobájából, hogy aztán szépen a terem felé vegyem az irányt. Természetesen annyira azért voltam rendes, hogy Kyle még reggel kapott tőlem egy baglyot, hogy ne kelljen kapkodnia a készülődéssel és persze átgondolhassa, hogy milyen információkkal szolgál majd nekem, így hát tudja, hogy háromkor várom a bűbájtan terembél. Nyílt téren, nem szoktam én gyakran titkolózni. Pont az a szép ebben, hogy nem sunnyogok, mint sokan, nyílt lapokkal játszom, legalábbis bizonyos dolgokban, amire a legtöbben nem vetemednének, de én így szeretek játszani.
Hamar megérkezem a teremhez, ahol szépen lepakolom a cuccaimat, kicsit megigazítom a ruhámat és a hajamat, mert ez mégis csak kell, aztán lehuppanok az egyik pad tetejére a lábaimat keresztbe téve várok. Szándékosan érkezem egy egészen kicsit korábban, hogy úgy tűnjön mintha sokat kellett volna várnom rá, még akkor is, ha netán időben érkezne. Nem ismerem még annyira, hogy sokat tudjak róla, de azért utána informálódtam az utóbbi napokban, meg aztán az is sokat elmond az emberről, meg persze a hozzáállásáról, hogy egy találkozóra mikor érkezik meg. Kyle különös figura, már csak azért is, mert nem sok mindent lehet tudni róla, nem igazán ismeri senki sem... vagy is hát majdnem senki, de arra sikerült rájönnöm, hogy egy valaki nagyon is jól. Ez a szép abban, ha sokakat ismersz az iskolában, no meg ha történetesen épp Lance haverja Raymon, aki sok mindent tud Madisonról. Csivitelő a szőke lány, még ha nem is nézi ki belőle elsőre az ember, de nem az a típus, aki könnyen tart titkot, meg aztán gondolom, ha valaki rosszat tesz ellene, akkor még könnyebben megered a nyelve, így aztán nem volt nehéz dolgom az elejtett mondatok után kihúznom belőle a részleteket. Elég volt csak a saját rettenetes esetemet elmesélni - amit persze kitaláltam - aztán már dőlt is belőle a szó, mint a vízfolyás. Így hát legalább vannak érdekes infoim is, amiket persze úgysem fogok magamban tartani, mikor majd Kyle megérkezik. Igazán kíváncsi leszek az ő verziójára is, meg aztán lássuk be, a csapatomba nem valami jó fiúra van szükség és ezek alapján nagyon úgy fest, hogy mi ketten meglehetősen sok mindenben hasonlítunk egymásra...

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Különórán

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
You changed me?
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1331

TémanyitásTárgy: Bűbájtan terem (VI. emelet) 2016-12-29, 19:52

Bűbájtan terem

Flitwick professzor tartja itt az óráit a hatodik emeleten, ahol már elsőtől fogva tanulják a diákok a bűbájtant.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtan terem (VI. emelet)

Bűbájtan terem (VI. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

+

Similar topics

-
» Négy emelet boldogság
» Elhagyatott edzőterem
» Edzőterem
» Meditációs terem