ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 22:44-kor
Shanna Griffin


Ma 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Ma 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Ma 15:41-kor
Darren Morgenstern


Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Megan Smith
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Kalandmester
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Alison Fawley
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Yngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_lcapYngrid & Samael - Örökkön örökké I_voting_barYngrid & Samael - Örökkön örökké I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70671 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 3 Bots

Cody L. Mortimer, Shanna Griffin


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Yngrid & Samael - Örökkön örökké

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-09-19, 18:54


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Engem aztán nem zavarna, ha kiderülne, hogy legbelül mindketten másért epekedünk. Ez most csak szex, még ha meg is beszéljük, hogy egyenlőre kizárólag egymásra fogunk hagyatkozni. Fiatalok vagyunk, kár lenne bármi mást lekötni, hiszen ki tudja, hogy hogy alakul az élet. A sors egyébként is fura, hogy az egyik megtetszik, a másikkal pedig még ágyba is bújunk, holott mindkettőnek a segítője volnék, legalábbis ezért küldtek ide. Az ember az ösztönein nehezen tud uralkodni, ha már Yngrid kezdeményezett, hát nagyon is volt kedvem belemenni abba, hogy felfedezzük egymást, nem érzek különösebb lelkiismeretfurdalást, csak mert én voltam számára az első. És talán nem is az utolsó. Yngrid sem nagyon ellenkezik a felállás miatt, mondhatni kényelmes a helyzet, hogy ha kívánjuk a másikat, lehet akár többszöri ismétlés, máskor folytatva, amiben most alaposan lefárasztottuk egymást.
- Szexet, vagy hogy hagyom magamat elcsábítani? – Értem félre szándékosan, mintegy kitérve a jelenlegi válaszadás nélkül. Mégis, tudom, hogy ezzel csupán el fogom odázni a dolgot, hiszen Yngrid okos lány, amiben nem kap választ, azt tovább hajtja, hiszen rendkívül kiváncsi. Végül meg fogom adni neki amit kér, csupán még húzom az időt, hogy ne csökkenjek ezzel is a szemében.
- Miért tabu? – Azért ez igazán érdekel, mert ha úgy érti, hogy egy időre, akkor nekem se kell hosszútávban gondolkoznom, szétválhatnak majd az útjaink. Yngrid úgy fest nagyon komolyan veszi, hogy mégiscsak visszafogja magát, és mivel eléggé megnyíltunk most egymásnak, nem érzem úgy, hogy bántaná, hogy ha rákérdezek, hogy mi a helyzet. Végülis így a kielégülés dupla csúcsán már nem kell visszafognunk magunkat. Most nem nagyon van lelkierőm tovább beszélgetni, ismét akarom őt, méghozzá jó mélyen, jobban felfedezve, mint legutóbb az óvatos puhatolózásnál. Az első alkalom után gyakorlottabbnak nyilvánítom, és különben is most annyira ki van tágulva, hogy bármit lehet. Szinte bármit. Durvuló lökésen nem csak őt juttatják a csúcsra, hanem már engem is, hiszen rövid időben belül ismételni nem kíván akkora ráhangolódást. Szétvetett ágyékába sugárzom ismét a magomat, hogy aztán zihálva dőljek rá a nyakára, és együtt ziháljunk...




 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-09-04, 16:55


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid
Valóban nem áll szándékomban kockáztatni azt, hogy valaki más előnyére fordítja a helyzetet azt illetően, hogy kissé bátrabb lettem a fiúkkal szemben. Mert hát az lettem, nem igaz? Eddig még Brandonnak se mertem bevallani sok mindent, pedig ő a barátom évek óta, ha másban nem is, elvileg benne bízhatnék. De mégis miként avassam be a titkaimba, melyek leginkább pont őróla szólnak? Magamban már le is rendeztem a dolgot, sikeresen átléptem életemnek azt a szakaszát, amikor abba zúgtam bele, akibe pont nem kellett volna. Nem áll szándékomban ugyanis tönkretenni a jegyességét, hiszen tudom, mennyire fontos ez a családja számára. Samael pont megfelelő lesz arra, hogy múlassam valakivel az időt, már csak azzal kell vigyáznom, hogy érzelmileg ne kerüljek közel hozzá. Mondjuk, ha folytatja az egoista megnyilvánulásait, akkor ez nem is lesz számomra nehéz feladat.

- Hát... megpróbálhatjuk –
vonom meg a vállam, mintha számomra mindegy lenne a felállás, ez viszont koránt sincs így. A gondolataim jelenleg ugyanis nem Samael, hanem Brandon körül járnak. Ő miért nem mondta ezt? Persze, Samael sem néz ki rosszul, sőt, még Brandonon is túl tesz, de azért Brandon mégiscsak Brandon. Az évek alatt volt alkalmam megismerni, az árvaházban szinte testvéri kötelék alakult ki köztünk, utána hülye ésszel beleszerettem, most pedig itt vagyok egy görög félistennel, akinek ráadásul odaadtam azt, amit nem akárkinek adnak oda a lányok, most pedig itt állok és akörül járnak a gondolataim, aki soha az életben nem lehet az enyém. Vicces egy helyzet, nem igaz?
- Gyakran csinálsz ilyesmit?

Ezalatt természetesen az ilyen együttlétekre gondolok, amikor a későbbiek folyamán is összejárnak a felek. Mondjuk, Samael nem szorul ilyesmire, hiszen igazán helyes srác, minden napra jutna egy újabb lány az ágyába, nem kellene testi kapcsolatot kialakítania senkivel sem. Nem kétlem, hogy a Roxfortban lenne még jó pár lány, akik sóhajtozva lesnék minden szavát és szinte egyből dobnák magukról a textilt annak érdekében, hogy egy menő, amerikai srác birtokába kerülhessenek legalább egy éjszaka erejéig.

- Eddig még nem is igazán kerestem –
felelem Samael szavait hallva, de jól értem, mit mond. Nem izgat viszont a dolog, hiszen nem áll szándékomban mostanában partnert váltani, meg hát az se biztos, hogy ha ő elmegy, lesz más az életemben, akivel folytathatom, amit vele elkezdtem.
- Tudod, volt egy fiú, de ő tabu, úgyhogy egy kis időre lemondtam a dolgok ezen részéről.

Mert hát eléggé tud fájni az embernek, amikor a kiszemeltje nem úgy gondol rá, ahogy ő, de mellette ücsörög és amikor vele vagyok... Komolyan olyan az egész, mintha működne a dolog kettőnk között és elég fájdalmas másnap ráébredni arra, hogy mégse. Hogy jegyese van, hogy én csak barát vagyok számára, hogy ebből nem lesz soha semmi. Mondjuk, még mindig nem olyan fájdalmas a gondolat, mint régebben és most itt van Samaellel, aki valamennyire felvidít ebben a helyzetben. Ha marad, akkor talán még a gondolataim sem fognak állandóan más körül forogni. Ő legalább egy elérhető álom.

- Ott biztos, hogy nem lett volna semmi –
csóválom meg a fejem, hiszen hiába adtam számára könnyen magam, azt még mindig biztosra állíthatom, hogy életem első alkalma nem egy seprűtárolóban történt volna meg. Még mit nem! Bármennyire is nincs önbizalmam, ennél még én is többre tartom magam. Hátam a hűvös csempének vetem, miközben ő belém hatol, miközben karjaim a nyaka köré fonódnak. Nem hittem volna, hogy ilyen hamar készen állok egy ismétlésre, a testem reakciója viszont egészen az ellenkezőjét mutatja ennek. Samael könnyedén megtalálja a bejáratot, én pedig egy nyögéssel jelzem számára, hogy jó úton halad afelé, hogy ismét mindketten a fellegekben találjuk magunkat. Amikor ujjaival megérint odalenn, összerezzenek, majd a következő pillanatban a gyönyör újabb hulláma fut át rajtam. Nem, ez még nem a végső, egyszerűen csak az élvezetem nőtt duplájára, ám ha Samael így folytatja, hamar lehagyom. A mozdulatai egyre vadabbak, habár még nem durvák, én pedig szinte már abban is élvezetem lelem, ahogy a hátam neki-nekilökődik a csempének. Belemarkolok a hajába, miközben ő a nyakamra hajol és ráilleszti az ajkait, majd lehunyom a szemem és csak rá koncentrálok...

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-08-05, 10:27


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Miután nem azért vagyok itt, hogy hódítgassak, teljes őszinteséggel tudom felajánlani Yngridnek, hogy korlátozzuk egymásra az intimitással töltött időnket. Szerencsére neki sincsen ellenvetése, nem akarja máris begyakorolni mesteri szintre azt, hogy végre nő lett. Vagyis megteheti, csak éppen velem, igazi kockáztatás nélkül, hiszen egymás esetében már tudjuk, hogy milyen, ettől még nem lesz kevésbé izgalmas, hogy ketten vagyunk egy párban. Hiszen ez még az eleje, kísérlezethetünk, és tovább indulhatunk a felfedezés útján.
- Nem akarom rád erőltetni, de ha jók vagyunk együtt, miért is ne? – Bólintok én is, egyenlőre akkor megpróbáljuk együtt. A közös együtlétünk nem volt ugyan eltervezve, mégis határozottan kielégítő, és nem csoda, hogy máris azon agyalok, hogy akár még most is folytathatnánk. Az óceán másik partján volt ugyan valakim Amanda személyében, de ott a semmi érzelem csak szex kombináció dívott köztünk, és nem érzem azt, hogy hatalmas szakadást okoztam volna a kis lelkében azzal, hogy eljöttem. Végülis tovább tud lépni, nekem meg nem jelentett többet egyszerű sportnál, mint ahogyan Yngrid esetében sem kell örök hűséget fogadni, de a nyomozás kapcsán azért nem árt, ha olykor kissé el tudjuk engedni magunkat.
- Oh, nem erre értem. Nem csak az a lényeg, hogy megvédd magadat, ha valaki erőszakoskodna. Az alap. Inkább arra gondoltam, hogy sokan magukra gondolnak, és nem számít a te kielégülésed is. A verekedés nem oldja meg, hogy megtaláld a boldogságot. – Na most nem lelkileg értem, hiszen nem vagyunk szerelmesek, de attól még nem mindegy, hogy fizikálisan milyen behatások érik, hiszen ezek a tapasztalatok meghatározhatják a női mivoltát egy életen át. Na nem azt mondom, hogy én vagyok az angyal, aki elindította az úton, de mégiscsak.. Szerintem látszott az arcán, hogy mennyire kielégült általam.
- Oh, ha csak egy rövid menet lett volna, akkor nem oda hozlak, ahonnan nem tudlak kirakni. Akkor a seprűtárolóban végeztünk volna. – De igen, kell ő nekem, egész éjszakára, akár még többre is, ahogyan megbeszéltük. Miután már nem szűz, lehetek vele egy fokkal durvább, de azért nem végletesen nyers, hiszen még nem szokta meg mindezt, és ha nem is valódi sebről van szó, a teste még pusztán ismerkedik az örömök ezen forrásával. A saját férfiasságom ellenben kéjre vágyva merev már megint, és úgy siklik a lányba immár ellenállás nélkül, mintha mindkettőnket egymásnak teremtettek volna. Optimálisan szűk, és én sem vagyok számára érezhetetlen kicsi, de éppen túl nagy sem. Egyetlen vad lökéssel elérem a végpontot, amit onnantól kezdve szorgalmas ismétléssel kezdek újra ingerelni, miközben a szeméremdombját simogatom a másik kezemmel. Még nem nagyon adja hangját, csupán az arcán látom, hogy tetszik neki, ám erősebbre szúrásokra váltok, és ráhajolok a kulccsontjára, hogy picit kiszívjam a nyakát..






 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-08-01, 15:54


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid
Nem ismerem Samael valódi céljait, ahogy azt sem tudom, milyen szemmel néz Carolra, hiszen akkor nyilván nem állnék szóba vele, így viszont kezdem egészen megkedvelni a srácot. Egy arrogáns tuskó volt, amikor először találkoztunk, most azonban teljesen levett a lábamról, noha fogalmam sincs azt illetően, hogy ezt konkrétan mivel is érte el nálam. Van egy bizonyos sármja, mely leginkább a mosolyán és a tekintetén mutatkozik meg, én pedig képtelen voltam ellenállni számára és az ágyában kötöttem ki. Nem bánom a dolgot, igazán jó volt vele a szex, bár – mint már említettem – összehasonlítási alapom nincs, de valami ilyesmit képzeltem el magamban. Ő pedig be is mutatta számomra, milyen az, ha valaki csak velem foglalkozik. Szinte már most kívánom a következő menetet, de még a zuhanyig se jutottunk el, és nem is szeretnék telhetetlennek tűnni a szemében.

- Hát, nem hiszem, hogy ez részemről akadály lenne, mivel eddig még senkim sem volt és nem is most szerettem volna beújítani valakit –
vonom meg a vállam egy féloldalas mosoly kíséretében. Azért egy egyszerű lány számára nem megy olyan könnyen az ismerkedés, mire eljut a beszélgetéstől a randiig, sok időnek kell eltelnie, és az ugyan igaz, hogy nagyon sok fiúhaverom van, Brandonon kívül mégsem érdekelt még senki sem. Samael viszont elég jól néz ki, minden lánynak megakad rajta a tekintete, főleg ha a fülükbe jut, hogy mennyire népszerű a másik kontinensen... Nos, azt hiszem, talán kettőnk közül leginkább én leszek az, akinek néhány helyzetben össze kell szorítania a fogát és lenyelnie a büszkeségét. Nem mintha bármi jogot is formálhatnék Samaelre, mivel egyáltalán nem járunk, de akkor is... Nehéz lesz, ez tény, mivel még nem szoktam hozzá ahhoz, hogy van valaki az életemben, aki egy fokkal több, mint barát, testileg legalábbis minden bizonnyal. Érzelmileg még semmi sem köt hozzá és remélem, nem is fog, mert akkor elég nagy bajban leszek a későbbiek folyamán.

- Miattam ne aggódj, tudok verekedni is, ha úgy kívánja a helyzet –
nevetem el magam.
- Tudod, fiúk társaságában nőttem fel, megtanítottak egy-két dologra.

Na, nem konkrétan a durvább nemi aktus miatt, de biztonságban érzem magam. Talán nem úgy tűnik, de szorult belém is némi erő, habár egy kétajtós szekrénnyel aligha bírnék el egymagam, de másokkal simán menne a dolog. Egyébként sem vagyok olyasvalaki, aki mindent kitesz a kirakatba, nem érdekelnek a csinosabb cuccok és a sminkek, szóval nem hiszem, hogy pont én lennék az, akit kiszemel bárki is, noha a környezetemben is sokan mondták már rólam, hogy szép vagyok. Az egy dolog, hogy nem hiszem el nekik, mert számomra az újságban szereplő modellek számítanak szépnek, de amikor tükörbe nézek, tényleg nem egy varangyos békát látok magam előtt. Talán, ha adnék magamra, akkor még Carolra is hasonlíthatnék, az alapok legalábbis már mindenképp megvannak. Kár tagadnom, de arcra hasonlítunk kissé, szóval még én is lehetek modell, nem igaz?

- Mivel ez a te szobád, aligha hiszem, hogy neked kellene távoznod –
viszonzom a csókját, majd lehunyt szemmel elmerülök ajkai lágy érintésében. Más ez a csók, hiszen ezúttal nem vagyok már bizonytalan, kissé bátrabban falom az ajkait, miközben mindkettőnk testén végigfolyik a víz. Lábaim engedelmesen széttárulnak, nem kell már félnem, hiszen tapasztaltam nemrég a dolgot és ismét kívánom őt. Fogalmam sincs, hogy ez normális-e az első alkalom után, de nem tűnik meglepettnek, szóval nem izgatom magam rajta. Nem fogom vissza a hangomat, amikor belém hatol, élvezettel telve nyögök fel, majd szabadulok ismét az ajkaira, miközben ő odalenn ügyködik rajtam, minden egyes mozdulatával leírhatatlan gyönyört okozva számomra. Ezúttal nem gyengéd, amit nem is bánok, hiszen végre egy új oldalát ismerhetem meg a dolognak, ami kifejezetten kedvemre való. A lökései erőteljesek, noha egyáltalán nem okoznak számomra fájdalmat, leginkább pont az ellenkezőjét...

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-07-27, 13:59


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

- Ez tény. – Mosolyom az ő tükre, hát ilyen gyorsan kiismert. Való igaz, hogy nem szokásom meghunyászkodni, inkább bevállalok bármilyen rázós helyzetet. Yngrid esetében is komoly kockázat volt, hiszen ott a nővére is, és most bekavarunk egy szexuális kapcsolattal, ráadásul az első alkalomként. Benne volt a lehetőség, hogy a kislány netán nem elégedett, és úgy elmarom magamtól, hogy már esélytelen lesz a nyomozás. Szerencsére igencsak egymásra voltunk hangolódva, és nem érzem okát, hogy miért is ne folytathatnánk.
- Nekem nem.. Egyszerűen megtehetjük azt, hogy amíg nem döntünk máshogyan, addig nem kavarunk másfelé. – Mivel ő eddig szűz volt, aligha hihető, hogy máris rohanna gyakorolni, vagy legalábbis összehasonlítani az élményt, itt főleg rajtam van a hangsúly. De mivel nem azért jöttem, hogy felfűzzem az összes csinos roxfortos lányt, hát nem fogok ezen problémázni. A kislány jelenleg még önmagában is elég bizonytalan, hát még bennem, így valamit adnom kell neki, leginkább önbecsülést..
- Lehetőség szerint neked is javaslom a kizárólagosságot, ugyanis nem mindenki olyan gyengéd, mint én. – Nem is feltétlenül a gyengédségre értem, hiszen Yngirdet is meg lehet durván rohamozni, attól még lehet, hogy jobban is élvezné. Én is kihasználtam a helyzetet, nem mondtam nemet, de ha másokkal viselkedik provokatívan, egy állatiasabb énnel rendelkező pasi durván meg is verheti, bánthatja, vagy csak önzőn magáévá teszi nem figyelve arra, hogy a kiscsajnak éppen mi a jó. Na ez a nem mindegy.
- Nem várom el, hogy higgy nekem, majd meglátod. Ha csak arra kellenél, akkor már itt sem lennék veled.. – Csókolom meg, és bár a tetteim mást mutatnak, hiszen ismét rohamra vagyok kész. De meg kell értenie, hogy az odafigyelésem alapján kell megítélnie, hogy számításba vettem, hogy mik is az igényei. Most is látom, hogy mintha a féltékenység kissé felütötte volna a fejét a pillantásában Carolt illetően, és ami a fura, van is rá oka, hiszen a nővére máshogyan tetszik, de maradjunk inkább annyiban, hogy az valami plátói vonzalom egy foglalt lány esetében, Yngrid pedig az én készséges kismacskám lehet, aki kézzelfoghatóan érzéki. Most éppen úgy nyílik szét a combja, hogy erőlködnöm sem kell. Mintha ez a mostani már nem az óvatos ismerkedésről szólna, hanem a szenvedélyesebb rohamokról. A vágyakozó sóhaját elégedett morgással fogadom, kell is az, hogy hangot adjon a kéjnek, hiszen egy vadásznak az számít, hogy elérje, amit akar. Ezúttal már nem nagyon érzem szükségét az előjátéknak, a felhúzott combját kissé végigsimítom, de a forrón tüzelő ágyéka kész lehet arra, hogy ismét magába fogadjon. Egy pillanatra a szemébe nézek, hogy egyetlen határozott mozdulattal belé hatoljak. Aztán újra, és újra. Hallani akarom a sikolyait..





 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-07-21, 16:04


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid


- Ezt csak azért mondod, hogy magadat fényezd –
mosolyodok el, miközben egy pillanatra rajta felejtem a tekintetem, hiszen még mindig hihetetlen számomra, hogy pont egy hozzá hasonló sráccal történt meg életem első alkalma... Nagyon helyes fiú, és ebből nyilván nem lesz a későbbiek folyamán semmi komolyabb, hiszen nyilván buknak rá a lányok, mindezek mellett pedig nap mint nap topmodellszerű csajok veszik körül... Nem, Samael nagy eséllyel valaki más oldalán találja meg a boldogságot, aki nem én leszek. De azért időtöltésnek jó, nem igaz? Vigaszdíj, ha már Brandon más karjai között találta meg a boldogságot...
- Nem lesz az úgy egy kicsit furcsa? - vonom fel kérdőn a szemöldököm, hiszen én azért nem így képzelem el a dolgokat, mármint arra számítottam, hogy Samael nem akar komoly kapcsolatot, mert én se igazán vágyom rá, de az, amit ő mondott... Azért jó lenne egy-két dolgot tisztázni, habár nem pont így kellene kifejeznem magam, hiszen én ugrottam fejest ebbe az egészbe, én másztam bele az ágyába, és ha most döntés elé állítom, akkor joggal hiszi azt, hogy valamit akarok, pedig nem. Egyszerűen csak nem érzem úgy, hogy kész lennék egy ilyen alkalmi viszonyra. Érzelmileg legalábbis semmiképp sem. - Mármint... Én nem tudom... Mi lesz, ha meglátlak másokkal vagy te látsz meg engem másokkal? Nem leszünk féltékenyek? Hányszor csináltál már ehhez hasonlót? Mert én nem igazán ismerem ki magam ebben és félek, hogy butaságot csinálok... Persze, nem azt kérem, hogy kötelezd el magad mellettem, mert nem kell, csak ez az egész... Hogy fogom tudni kezelni azt, amit még nem is ismerek?
Bizonytalan vagyok, bizonytalan ebben az egészben, hiszen ez nem az én világom, én ebben nem ismerem ki magam, mi lesz akkor, ha a tudatlanságommal csak Samael terhére leszek? Az igaz ugyan, hogy most szívesen volt mellettem, mert ki ne szeretett volna egy ehhez hasonló alkalmat a magáénak tudni, de mi lesz később? Nem szeretnék érzelmileg közel kerülni hozzá, hiszen nyilvánvalóan elég népszerű, sok lány fog körülötte legyeskedni, de ha most belemegyek ebbe az alkalmi kapcsolatba... Valamelyikünk óhatatlanul beleszeret a másikba és az nem ő lesz. Én vagyok az érzelmesebb, hiszen Brandont is megszerettem, minden más ellenére is, pedig ő évekig a barátom volt és jól tudtam, hogy el fogják jegyezni, mégsem tettem az érzelmeim ellen semmit és rossz volt látni azzal a lánnyal... Még azután is, hogy elvileg elmúltak bennem azok a dolgok. Most pedig itt van Samael. Vajon vele is így lesz? De nem, ha erős leszek, akkor kivédhetem az ilyesmit, nincs igazam? Egyszerűen csak utálnom kell, hogy ne szeressem meg és akkor minden rendben lesz.
- Támogasd lelkileg? - kérdezek vissza, hiszen nem igazán tudom hova tenni a dolgot, és lelki szemeim előtt szinte rögtön egy Carolt ölelgető Samael jelenik meg. Nem tehetek róla, de kissé elszorul a szívem a kép láttán, de tartom magam. Egy alkalom után még nem rendezhetek hisztit a dolog miatt, noha igen nagy lenne rá a kísértés. Samael viszont nem a tulajdonom, nem tehetek ilyesmit.
- Az jó, mert idő kell az én családomhoz – mosolyodok el, hiszen már van rá egy indokom, hogy több időt tölthessek a közelében. Fura, hiszen egyszerre vonz és taszít az a magabiztosság, amit magáénak mondhat. Miközben a fürdő felé igyekszünk, végighallgatom a szavait, majd halkan felsóhajtok, de nem mondok rá semmit sem, hiszen magamban azt kívánom, bár neki lenne igaza. Sajnos engem is behálózott azzal a különös kisugárzásával...
- Nem erősködöm, csupán nem szeretném beleélni magam semmibe sem – felelem, miközben követem a víz alá, majd keresek valami kellemes illatú tusfürdőt. Meg is pillantok hamarosan egy zöldalma illatút, melyet le is kapok a helyéről, nyomok valamennyit a tenyerembe, majd szétkenem testem különböző részein. A víz azonban hamar lemossa rólam és már pont nyúlnék a következő adagért, amikor Samael hozzám nyomakodik, én pedig ismét érezhetem vágya bizonyítékát, miközben az én ágyékomban is fellobban valami. Egyelőre csak alig pislákol, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan alig győzi eloltani. Amikor pedig felhúzza a lábam és csókokkal hinti el a bőröm, egyetlen vágyakozó sóhajjal túrok bele a hajába. Egyik pillanatról a másikra éri el nálam, hogy bizonytalan legyek, majd tettre kész... Mégis miként megy ez neki?

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-07-15, 10:09


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

- Oh nem, a legtöbben seggfejek, így velem állati mázlid van. – Nevetek vissza. Tudom, hogy nekem is megvan a bunkó oldalam, hiszen mellette meg Carolra meresztek nagy szemeket, ám azért tudom, hogy a nővérének van valakije, így ott nem léptem semmi komolyabbat, sőt, Yngrid szabad préda, ráadásul ő kezdeményezett, így nem kell kicsit sem rosszul éreznem magamat. Ha már ilyen meglepetések érnek az óceán másik partján, hát miért is fogjam vissza magamat? Művészlélek vagyok, musicalekben énekelek, így nem csoda, ha magával ránt a szenvedély heve.
- Ezzel nem vagy egyedül. Miért is kéne már most eldöntenünk, hogy később mi lesz? Próbáld élvezni a pillanatot, hogy aztán megismételhesd. Na ne hidd, hogy amolyan carpe diem alkat vagyok, de rád igazán nem számítottam. – Amikor az álla alá nyúlok, akkor engedelmesen felnéz, hogy elmerülhessünk egymás tekintetében. Ha már kérdez, őszintén válaszolok, kár is lenne mellébeszélni. Így sem avatom be a nővérekről, hogy ismerem a származásuk titkát, de mellettük leszek, amint nyomozásra adják a fejüket. Nem akarom azzal megbántani a kiscsillagot, hogy a „barátnője” miatt jöttem, de hivatalosan ez így van. A valóságban mindkettőjük útját egyengetnem kell a néném kérése szerint.
- Nem sokat. A néném valami barátnői kapcsolatban áll Carol anyjával.. Vagy ilyesmi. Engem küldtek, hogy támogassam lelkileg, mert egyre zűrösebb a családi élete. Segítek neki kibogozni a szálakat, és addig a Roxfort is adhat némi hátteret, hogy ne Londonban kelljen laknom. – Természetesen tudom Yngrid történetét, és most nem szabad túlzottan gyanusan viselkednem, ezért jó, hogy legalább együtt töltjük ezt az éjszakát, mert így kérhet tőlem szívességet azon az alapon, hogy ha már nekem adta magát, és nem lépek le gyorsan, belefolyhatnék a dolgaiba. – Miért is ne? Nem sietek sehova. Előbb azonban másféle módon fejlesztelek fel. – Nevetem el magamat halkan, miközben kimászunk az ágyból, s elindulunk a fürdőbe, ahol akár le is moshatnánk magunkról a ránk tapadt izzadtságot, és egyéb.. khm.. testnedveket.
- Aha, olyasmi. Nem minden nap találok ilyen készséges lányt. Hiába erősködtél, hogy tudod holnap már mással leszek. Nem olyan biztos az.. – Ajkaimra állandósul a mosoly, olyan üdvözült állapotban vagyok, hogy nem csoda, hogy máris tettrekész állapotban érzem magamat. Beállunk a zuhany alá, hogy a langyos-hűs víz ránk csorogjon, ami nem is árt, a hajam már eleve nedvesen tapad a homlokomra, nem gond, ha megmosom. Finoman a lányhoz nyomakodom, hogy a combjánál érezze máris újra meredező férfiasságomat, s felhúzom az egyik lábát, hogy a derekamhoz illesszem, majd gyengédnek nem nevezhető csókokkal borítom el a kulcscsontját.. Pusztán kezdésként.


 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-06-25, 10:14


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid

- De téged fogtalak ki, ezt pedig nem bánom –kacsintok pajkos mosollyal Samaelre, hiszen tényleg élveztem az iménti alkalmat, és egyáltalán nem bántam meg, hogy vele esett meg az első alkalmam. - Ha minden amerikai srác olyan, mint te, akkor talán rossz helyre születtem...
Mert hát a brit fiúk kissé mások, vagy egyszerűen csak hétköznapivá váltak a szememben, de Samael... Ő egy rejtély számomra, sohasem hittem volna, hogy egy hozzá hasonló vagány srácnak lenne gyengéd oldala is. Voltaképp leginkább egy olyan elképzelés élt bennem, hogy az ágyban is igyekszik másokat irányítani, a partnerei fölé kerekedni, de ez egyáltalán nincs így. Végig olyan érzésem volt, hogy én is irányíthatom őt, ezzel pedig tökéletesen meg voltam elégedve. Nem szeretem ugyanis, ha meg akarják szabni számomra, hogy mit is kellene tennem.
- Maradjunk annyiban, hogy még én sem tudom pontosan, mit akarok – vonom meg a vállam kissé esetlenül. Régebben Brandon volt az, akit magam mellett szerettem volna tudni, de ő távoli cél csupán, már rég sikerült kivernem a fejemből, de mégis... Ő annyira más, mint Samael, az pedig kissé felfoghatatlan számomra, hogy mégis miként tetszhet két ellentétes személyiségű srác egyszerre? Ezek szerint még nem igazán jöttem rá arra, hogy mit is szeretnék pontosan. Az, hogy gyengéd és udvarias legyen velem valaki, vagy esetleg azt, hogy vagány és határozott? Amikor megemeli az állam, engedelmesen a szemeibe pillantok, habár most valamiféle bizonytalanságot láthat benne, semmi mást. Talán azt hiszi, azon rágódom, hogy amit tettünk, nem helyes, de ez egyáltalán nincs így. Leginkább csak azt próbálom magamban eldönteni, miként kezeljem őt a későbbiek folyamán. Barátként vagy udvarlóként? Amikor viszont megemlíti Carol nevét, kissé elkerekednek a szemeim. - Carol? - kérdezek vissza, mintha nem akarnám elhinni, hogy az imént jól hallottam-e a dolgot. - Rejtély? Csak nem a családjáról van szó? Mintha említett volna valamit egy testvérről, még a vonaton idefelé... Tudsz róla valamit esetleg?
Igen, világosan emlékszem rá, hogy a lány mesélt ilyesmiről, szóval akkor Samael csakis miatta jött ide? Akkor jól sejtettem, hogy mégsem az egyetemi képzés az, ami annyira lázba hozta a szigetországgal kapcsolatban.
- Tudod, engem is örökbe fogadtak, szóval talán nekem is segíthetnél valamikor – vetem fel számára az ötletet, noha akár vissza is utasíthat, hiszen most említette, hogy Carol ügyében is a nénikéje küldte ide, nem ő szeretett volna ebben nyomozni. De mégis... legalább van egy jó okom arra, hogy vele lehessek. Ha nem találunk semmit, azt se bánom, de miért ne élvezhetném ki, hogy egy ilyen jóképű fiú társaságában tölthetem a szabadidőmet? Oké, Samael elég megosztó személyiség, de vannak jó tulajdonságai is.
- Szóval én fontos vagyok? - ülök fel, majd elfogadom a felém nyújtott kezét és mosolyogva mászok ki az ágyból. Hiába, Samael szavai annyira képtelenek számomra, hogy nevetnem kell rajtuk, de mégis jól esnek. El tudnám viselni, ha valaki egész napon át hasonló udvarlással halmozna el. - A tiédről se mászik le magától semmi... -jegyzem meg, miközben engedelmesen követem Samaelt a zuhany alá. Számítok rá, hogy ott is történni fog valami, de nem bánom, elvégre ez az éjszaka csakis kettőnkké, rólunk szól, senki másról.

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-06-23, 13:36


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

- Kikaphattál volna olyan partnert is, aki máshogyan kezel. – Lényegében pont azt mondom ki, amire gondol, de ez nem baj, ezzel legalább őt igazolom hogy tudatosan döntött mellettem. Talán az időzítés volt a megfelelő, valamiért van annyira intuitív kislány, hogy komolyabb ismerkedés nélkül látta rajtam, hogy a csinos külső mellett azért nem vagyok olyan önző, hogy csak magamra figyeljek. Na igen, már bőven van benne tapasztalatatom, hogy ne legyek türelmetlen, hiszen ha figyelmes vagyok egy lánnyal, akkor sokkal hosszabb, élvezetesebb hempergésben lehet részem a kapkodás miatt.
- Akkor nem ismered a hozzám hasonló srácokat, vagy magad sem tudod, hogy mit akarsz. A lelked mélyén arra vágytál, hogy figyeljenek rád. Aligha hiszem el, hogy kellettem, de benne volt a pakliban, hogy közben vállalod, hogy durva leszek veled. – Nyúlok az álla alá, hogy kissé oldjam a bizonytalanságát azzal, hogy összenézünk. Látni akarom a csodás kék szemeit, amivel olyan céltudatos daccal nézett rám, hogy már pedig akkor mi most elvonulunk kettecskén, és üvegezésből valami egészen másféle játékba megyünk át. Nem mondom, hogy ellenemre volt, de most megint nehezen azonosítja be, hogy mit akar. Nem baj, számomra nem kell hogy egyszeri alkolom legyen mindez, még akkor is, ha Carolnak sokkal érettebb, letisztultabb jelleme van, de lássuk be, foglalt, és így Yngrid csak az enyém lehet. Miért akarnám elengedni? Csak mert azt hiszi, hogy holnaptól már rá sem nézek, hogy megkaptam, amit akartam.
- Jó eséllyel ismered, mert eléggé központi alak. Carol Smith.. Azért küldött ide a néném, hogy segítsek neki felkutatni valami.. rejtélyt. – Ennyit talán elárulhatok, hiszen Yngrid is a csapat tagja lesz, hármunkat érint a dolog, de nem mondhatok egyenlőre többet, és ezt látja rajtam. Én viszont rajta azt, hogy kicsit megint elment az önbizalma a másik lány említésétől. Hm.. Yngridet úgy látom nem becsülték meg túlzottan. – Aki fontos, arra tudok időt szánni. Ez így működik. – Pattanok ki az ágyból immár egy szál semmiben, de merevedés nélkül, és a kezemet nyújtom, hogy kisegítsem őt is mellém. – Mutatom. A hátadat úgyis nehéz megmosni szappannal. Ott én jobban elérem. – Vigyorgok rá, hiszen a zuhany alatt még történhetnek érdekes dolgok. Amolyan utójáték, ha van kedve hozzá. Elindulunk hát a fürdő felé.


 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-06-09, 16:38


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid

Amikor Samael végigsimít az arcomon, elpirulok, a fiú ezt azonban aligha veheti észre, mivel az iménti események hatása miatt már eleve ki vagyok pirulva. Tetszik nekem, ezt kár is lenne tagadnom, csupán önámítás lenne részemről ennek a tagadása. Az előbbieket pedig nem bánom, soha nem is fogom, hogy pont ő volt az első az életemben.
- Eléggé féltem az első alkalomtól, de már látom, hogy nem kellett volna ennyire stresszelnem miatta... - Azért ez pasifüggő is, talán más már nem lett volna ennyire gyengéd és figyelmes, akkor pedig igazán fájdalmas élményben is részem lehetett volna. Sok türelmetlen srác van, akik ezen a téren fikarcnyi figyelmet sem fordítanak a partnerükre, csak az lebeg a szemük előtt, hogy nekik jó legyen. Samael viszont nem ilyen, noha első pillantásra olyasvalakinek tűnik, aki elég énközpontú és nem törődik másokkal. - Tudod, pont belőled nem néztem volna ki az ilyesmit
– Itt azért vetek rá egy bűnbánó pillantást. - Mármint, ne haragudj, de érted, mire célzok... A hozzád hasonló srácok valamiért nem képesek arra, hogy óvatosan bánjanak másokkal.
Persze nem túl szerencsés dolog a kinézete alapján megítélni másokat, még szerencsétlenebb ezt az illető tudtára is hozni, de ez ellen képtelen vagyok mit tenni, ilyen vagyok és kész. Mindig mindenkiről megmondom a véleményemet, ez alól pedig Samael sem kivétel, habár nem szeretném megbántani, de ezzel a kényszeres véleményközléssel egyszerűen nem tudok mit tenni.
- Komolyan? - vonom fel a szemöldököm a javaslata alapján. Na igen, sokan mondták már ezt számomra, egyelőr viszont még nem vonz a pálya. Megvonom hát a vállam: - Majd még meglátom... - A következő mondatánál azért kihagy egy ütemet a szívem, szóval egy lány miatt van itt. Jellemző, gondolhattam volna, hogy nem miattam jött pont ebbe az iskolába, hanem valaki más miatt, én csak útba estem, ő pedig kihasználta a kínálkozó alkalmat. Mondjuk, semmi közöm a dologhoz, nem vagyok vele együtt, de akkor miért esik ennyire rosszul? Mintha féltékeny lennék. - Kutatás? Családi ügy? Ki az a lány?
Ismerős a sztori, hiszen csak egyetlen olyan tizenhét éves lány van, akit személyesen is ismerek és aki beszámolt számomra a családi dolgairól. Carol Smith lenne az? Az már régen nem jó jel, hiszen a mardekáros lány pont olyasvalaki, aki könnyűszerrel labdába rúghat Samael kegyeiért. Modellkedik, tökéletes mindene, egy pasi sem kívánhatna nála jobb partit magának. Már most haragszom a lányra, noha még az sem biztos, hogy Samael pont az olyanokra bukna, mint ő. Elvégre, most én fekszem mellette, nem Carol, de mégis... Miért ilyen bonyolult az ilyesmi? Miért nem vagyok képes egyszerűen csak hátat fordítani a fiúnak, ha véget ér az éjszaka és elfelejteni?
- Mik a terveim? - visszhangzom bizonytalanul, hiszen gondolataim még mindig akörül forognak, hogy miként is nézne ki egymás mellett Carol és Samael. A következő szó pedig még jobban meglep, mint az előbbi kijelentése. Zavartan pislogok párat, képtelen vagyok leplezni az érzelmeimet, majd nyugalmat erőltetek a hangomra és megszólalok: - Persze, semmi akadálya... Részemről legalábbis. Ha nem leszel túl elfoglalt, akkor összefuthatunk.
Hogy konkrétan milyenféle találkozóra gondolt Samael, arról konkréten fogalmam sincs, de mindkét verzióban benne vagyok. Beszélgethetünk is és a nemrég történt dolgot is szívesen megismételném vele. Mostanában aligha lesz másvalaki a partnerem, hiszen nem vagyok az a pasizós típus, az egyetlen srác pedig, aki valamit komolyan megmozgatott bennem, az is vőlegény.
- A mosdót merre találom? - teszem fel hirtelen a kérdést. - Szeretnék lezuhanyozni, ha nem gond és kissé rendbeszedni magam...
Kicsit sem ártana felfrissítenem magam, talán még az érzelmeim helyrerakása is könnyebben menne zuhanyozás közben.[/color]
[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-06-08, 16:36


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Meglepődve veszem tudomásul, hogy Yngridben továbbra sincsen félelem, vagy szégyenérzet, úgy éli meg az első alkalmat, mintha csak természetes volna, hogy megtörténik. Ahogyan lenézek rá, még most, a végén is olyan vágy csillog a szemében, s ki is mondja, hogy micsoda érzés volt. Akaratlanul is elmosolyodom, és mellé hengeredve könyökölök fel, hogy megsimogassam az arcát. Kicsit mindketten kipirultunk, akár el is siethetnénk megmosakodni, de nem hajt a tatár, maradhatunk még. Úgy fest nem csak arra kellettem neki, hogy átlökjem a határ másik oldalára.
- Mertem remélni, hogy az elsőre így emlékezz. – Akár már most benne lennék a folytatásban hogy a második is hozzám köthető legyen, de kár lenne őt szétszakítani, leterhelni, azért némi regeneráció neki sem árthat. Elgondolkozó képpel merengek a kérdésén, miközben a hajamba túr.
- Aurornak is elmehetnél, ha már ennyire belém akarsz látni. Nos.. nem állsz távol az igazságtól, nem csak a roxfort a lényeg. Van itt egy lány, talán ismered is, hasonló korúak vagytok, talán ha két évvel idősebb, mint te. A néném küldött Amerikából, hogy védjem meg, és segítsek neki a kutakodásban egy igencsak zavaros családi ügyet illetően. – Feleslegesnek tartom kitérő válaszokat adni, jobb itt az őszinteség, hiszen Carol kedves lány, kár lenne félreértésekbe esni, ha összetalálkozunk.
- Mindenesetre nem vettem vallatásnak. Na és neked mik a terveid? Tudod én nem vagyok olyan fiú, aki rögtön rád akaszkodunk, de találkozhatunk a jövőben is. – Végtére is, ha hosszútávon itt leszek hogy Carolnak segítsek, és én tudom a testvérek titkát, amit még ők sem, hát miért ne mulathatnám az időt Yngriddel?
Végtére is jó volt vele, és remélhetőleg nem szalad rögtön a következő fiú ágyába, hogy letesztelje a tőlem kapott tudást, és önbizalmat.


 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-05-28, 08:45


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid

Samael közelében különös érzések kavarognak bennem, annyi szent... Tetszik nekem, mint nagy eséllyel minden lánynak, és örülök annak, hogy ő az első az életemben olyan téren. Valami miatt azonban a személyisége nem túl szimpatikus, ebben talán az is szerepet játszik, hogy mindig mindent megkap, amit csak szeretne és én is pont valami ilyesmi vagyok. Soha életemben nem szívleltem azokat, akik ennyire el voltak kényeztetve az élet minden terén. Nem állítom, hogy nekem mindig mindenért meg kellett küzdenem, de igenis voltak dolgok, amelyek nem pottyantak csak úgy az ölembe.
Ahogy maga alá gyűr, nem ellenkezem, az élvezet továbbra is nagy, most fogom csak fel igazán, mi is az a szex... Eddig csupán elképzelni tudtam, Samael azonban meg is tanítja számomra a dolog gyakorlati oldalát. Ahogy ostromol, felnyögök, az érzés egyre tovább erősödik, ismételten közelítek az orgazmus felé, ami a fiú mellett nem is csoda. Immár nem fogja vissza magát, most ő az, aki kezébe vette az irányítást, nem én diktálok. A beteljesülés egyszerre ér el minket, engem immár másodjára. Samael rám rogy, elengedi a karjaimat, én pedig levegőért kapkodva fekszem alatta, most nem igyekszem ellógni előle. A légzésem végül ismét normális lesz, a vágyam elmúlt, volt aki, beteljesítse.
- Ez... - szólalok meg, majd elharapom a mondatot, nem vagyok biztos abban, hogy végig szeretném mondani. Samael egója már így is a mennyezetet súrolja, de értelme nincs a titkoknak, elvégre hangot is adtam az élvezeteimnek. - Ez nagyon jó volt...
Tessék, kimondtam, ettől még semmivel sem leszek kevesebb. Életem első alkalma és valamiért úgy érzem, megismételhetetlen, hiszen annyira tökéletes volt, annyira jó, nincs olyasmi, ami ezt másodjára is felülmúlja. Talán most egy ideig nem is kellene megismételnem, hiszen nem szeretném semmivel sem elrontani ennek az estének az emlékét. Mondjuk, nincs még senki a láthatáron, szóval ez minden bizonnyal várat magára.
- És most már talán azt is elmondhatod, hogy miért is vagy itt igazából – hozom fel az engem igazán érdeklő témát, majd lágyan beletúrok a fiú tincseibe. Már cseppet sem vagyok zavarban attól, hogy anyaszült meztelenül fekszem alatta. - Az, hogy szeretnél továbbtanulni, eddig teljesen rendben van, de szerintem van itt valami más is a háttérben... Elárulod nekem?
Kíváncsian pillantok rá, valamiért úgy érzem, nem mondott teljesen igazat, amikor az egyetemre hivatkozott ittléte okán. Nem tűnik olyasvalakinek, aki holmi könyvek és tanulás miatt otthagyja a csillogó sztár-életet, ahol mindent megkaphat, minden az ölébe hullik, a lányok pedig oda vannak érte. Pénzért cserébe elintézhette volna, hogy Amerikában maradjon, de közben a Roxfort diákja lehessen. Sokan tanulnak így az iskolában, vagyis azon kívül, a mi évfolyamunkon is van egy lány, aki külföldön él és levelező szakon van. Azt hiszem, az egyetemi-szak is hasonló, ott is megoldották ezt a problémát, de nem vagyok ebben teljes mértékben biztos.
- Persze, ezt ne vedd kínvallatásnak, egyszerűen csak kíváncsi vagyok – mosolyodom el lágyan, mintha tényleg csak emiatt lenne a kérdezősködés. Samael érdekes személyiség, jóképű, vagány srác, de azt hiszem – talán joggal -, hogy mindezek után különválnak útjaink. Se én, se ő nem szeretnénk egymással tartós kapcsolatot, pont ezért faggatom őt. Utolsó alkalmam arra, hogy alaposan körbekérdezősködjek nála.[/color]
[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-05-27, 06:40


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Azt hiszem Yngrid igen régóta készül rá, hogy beteljesítse a vágyait, és csupán a megfelelőnek vélt partnerre várt. Nem ismerjük egymást, nem tudhatja, hogy mennyire bántom meg, így csak a külső vonzalmát veheti alapul, ami egyértelműen fennáll, hiszen oly nedves minden érintésemtől, hogy nehéz dolgom aztán annak ellenére sincsen, hogy egyértelműen tapasztalatnak tűnik. Nem szoktam ilyesmit bevállalni, mert ott lehetne a nyomás, hogy elmond utólag mindennek, hogy kihasználtam a helyzetet, ám az ártatlan, szinte törékenynek tűnő kislány olyan vágyat ébreszt bennem, aminek ostobaság lenne ellenállni. Mégis ügyesen mozog rajtam, gyorsan elhesegetve magától az esetlegesen feltörő furcsa érzést, s a látványom inkább tovább izgatja, mintsem elriasztaná. Tudom, hogy később formálódik még a teste, nagyobbak lesznek a mellei, ingerlőbbek a domborulatai, de nekem most ő tökéletes. Hosszú ideig mellőztem az efféle élvezeteket, mert szó szerint unalmas volt a környezetem, de a vagány, rámenős csajszi most mindent felülír. Ha még segíteni is akarok nekik, akkor miért ne tehetném élvezetessé az Yngriddel való kapcsolatomat? Na nem, szerelemnek nem mondanám, lelkiekben mások vagyunk úgy hiszem, e a fizikai bizsergés egyértelműen megvan. Reménykedtem benne, hogy eljut a csúcsig, hiszen az első alkalommal ez egyáltalán nem törvényszerű. Benne van, hogy még nem képes bánni a testével, szorong.. Ám esetében még erről sincsen szó. Ahogyan rajtam ülve mozog, látom a vágyrózsákat az arcán,s  érzem a rázkódást, remegést, ami végigfut rajta, s elégedetten mordulva gyűröm magam alá. Hát mi okozhatna nagyobb gerjedelmet, amikor ilyen könnyedén el tudunk juttatni valakit a mennyországba? Most már viszont nekem kell az irányítás, de oly annyira, hogy lássam rajta, nem tehet semmit. A vágy ezen a szinten oly annyira átjár, ahogyan durván ruhamozom a sikamlós járatot, hogy csoda, hogy már az első döféseknél nem terítem be az ágyékát a saját élvezetem bizonyítékával. A levegőt nem tudom rendszeresen venni, tüdőmből úgy kiszalad a szusz, hogy a lány nyakába zihálok, szinte szétszakítva őt legbelül a cseppet sem visszafogott erőmmel. Ám úgy fest ez most éppen az, amire szüksége van, a csókot mindössze egyszer viszonzom, különben belefulladnánk egymás ajkába. Aztán hirtelen, egyik pillanatról a másikra érzem, hogy nincsen visszaút. Sosem látott támadással veszem be a várat, faltörő kosként ellentmondást nem tűrve teszem meg az utolsó ismétléseket, hogy nem sokkal lemaradva a lánytól számomra is elérjen a beteljesülést. Forróságot érezhet odalent, ahogyan zihálva hanyatlok rá, s elengedem a karjait, hiszen már nekem sincsen erőm, hogy leszorítsam őt. Egymásba vagyunk gabalyodva, és most valahogy moccanni sem tudok. Viszont jó hír, nem mászok le róla, hogy faképnl hagyjam.




 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-05-14, 14:51


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid


18+

Még én is meglepődöm magamon, mármint azon, hogy mennyire lazán vagyok képes kezelni egy ilyen súlyú helyzetet. Spontán ötlet volt az egész, nem számítottam valami hatalmas műsorra, leginkább csak túlesni szerettem volna az egészen, hogy ne én legyek a bandában az egyetlen, aki értetlenkedve pislog, miközben a többiek egymással osztják meg tapasztalataikat. Ehhez képest Samael viszont beleadott apait-anyait, szinte teljes mértékben sikerült olyan helyzetet kialakítania észrevétlenül, ami számomra egy cseppet sem kínos. Jól érzem magam vele, sokkal jobban, mint előre hittem, meglepően figyelmes és gyengéd, de közben meg... áh, eszméletlen srác, ezt meg kell hagyni, igazán beletrafáltam, amikor rábólintottam a dolgokra.
Amikor megteszem a döntő lépést, kissé tartok a fájdalomtól, de hatalmas mázlim van, mivel semmit sem érzek, ami kellemetlen lenne... Samael könnyedén utat tör bennem, egy pillanatra talán belémvillan valami rossz, de utána az is seperc alatt foszlik semmivé, majd a helyét átveszi az a kellemes, megfoghatatlan érzés. Nem annyira intenzív, mint számítottam rá, de kifejezetten jó. Annyira, hogy nem sokáig tart a csúcsra érnem, amit kissé szégyellek magamban, de a fiú számára ez talán érthető, tekintettel arra, hogy számomra ez az első alkalom, annyira még nem vagyok ura a testemnek, mint a tapasztaltabb lányok. Nem tudom és nem is akarom késleltetni a beteljesülést, mindent ki akarok élvezni az utolsó cseppig.
Samael váratlanul hanyattlök, én pedig nem ellenkezem... Engedelmesen elterülök alatta, szótlanul engedve át számára az irányítást, noha soha senkitől sem tűröm el, hogy megmondja, mit tegyek, ez most azonban mégis más. Ő jóval tapasztaltabb nálam, jobban tisztában van a dolgok menetével és eddig sem okozott számomra fájdalmat. Ha ebben a pózban szeretné, akkor annak oka van, és nem mondok ellent. Belesüppedek hát az ágyba, szinte elveszve a srác alatt, miközben lábaim a dereka köré kulcsolom, hogy mindenféle akadály nélkül odaférjen. Amikor ismét mozogni kezd bennem, halkan felnyögök, az érzés teljesen más, mint az előző pózban volt. Nem mondom, hogy jobb, hiszen ugyanolyan jó, csak más... Itt és most én vagyok az, akit birtokba vettek, akit ostromolnak, akit semmiről sem kérdeztek és én ezt kifejezetten élvezem. Samael durva mozdulatai nem fájnak, leginkább csak ismét előkészítik a terepet számomra, hogy immár másodjára adjam át magam a kívánt gyönyörnek. A kezeim a fejem fölött hevernek, szorosan lefogva, ez pedig valamiért még inkább izgatóvá teszi a helyzetet. Ajkaim Samael csókjára vágynak, azonban képtelen vagyok magamhoz húzni a fejét, hogy megtegyük. A beteljesületlen vágy pedig kikívánkozik, én viszont semmit sem tehetek, csak várok, miközben sóhajaim ismét egyre hangosabbak lesznek. A fiú csípőjének mozgása gyorsul, ágyékom pedig egyre jobban kívánja minden mozdulatát, melyek között nem sok szünet telik el. Durva módon veszi birtokba a testem, olyan gyorsasággal, hogy ezt eddig elképzelni se igazán állt módomban, de élvezem. Pár perc múltán ismét megfeszül a testem, lábaim még erősebben kapaszkodnak Samaelbe, miközben hátravetett fejjel élem át ismét az orgazmust...

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-05-12, 18:51


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

A lelkesedése váratlan, és extrém, noha számítanom kellett volna rá, hogy ha ilyen vagányul, merész módon ajánlkozik fel, akkor aligha fog viszakozni, amikor komolyabbra fordulnak a dolgok. Magamról tudom, hogy ez nem a helyzet kihasználása, nem fogom megalázni a nőiességében, csak mert megtehetném. Ismerem a saját stílusomat annyira, hogy kellően mogorva tudok lenni, de ez a lány most megnyílik nekem, és érzékelteti, rám vágyik, noha alig ismer, mégis fellobbant benne a vágy irántam annyira, hogy most a formalitásokat félretegyük, és csakis az ösztöneinkre hagyatkozzunk. Érződik rajta a gyakorlatlanság, mégis ez teszi oly izgatóvá, hogy velem műveli ezt elsőként. És lássuk be, nem a jól bevált rutinmozdulatok bírnak mindig a legkomolyabb jelentőséggel, ez esetben érzékelem magamban a birtoklás tényét, hogy ő most az enyém, csak az enyém. Azt viszont nem tudom, hogy miért is akar ennyire sietni, de szerencsére kész rám hagyatkozni, hogy be is kell melegíteni ezt a kályhát, hiszen nem akarom, hogy gyorsan vége legyen, vagy fájdalmat okozzak. Ki akarom élvezni a pillanatot, hiszen a külsőmmel ellentétben én magam vagyok, aki nem gyakran csinál rendszert abból, hogy lányokkal osztja meg az ágyát.
Igyekszem nem türelmetlenkedni, amikor rámcsusszan. A feszítő érzéstől feltámad a vágy, hogy felgyorsuljak, és egyetlen, erőteljes lökéssel hatoljak belé, mégis kivárok, tűnődő mosollyal támasztom meg, hogy a szemébe merítve a sajátomat elfogadjam a pár pillanatot, amíg egyesülhetünk. Lüktetni kezd az ágyékom, ahogyan végül elérem a legvégső mélységet, ahonnan már nincs visszaút. A sikamlós fal rám simul, s már itt tudom, hogy nem lehet ez az egyetlen alkalom, ezt meg kell ismételnünk, holott még a végén sem vagyunk. Ahogyan gyorsít, hátravetem a fejem, s hagyom, hogy belémkapaszkodjon, míg én megtámaszkodok az ágyon. Összehangoljuk a mozgásunkat, itt már én is döfködöm a csípőm körzésével, hogy amikor megremeg, ösztönösen vigyorodjak el.
- Nincsen miért. Erre tényleg nagyon vágytál.. – Bár tovább mozog, ezúttal nem hagyok, a csípőjét megfogva keményen magam alá gyűröm, hogy a feje fölé szorítsam el a kezeit. Látni akarom a gyönyörtől ragyogó arcát, ahogyan ráébred, hogy ez nem az a pillanat, amelynek ő tud a döntnöke lenni. Vad, erőteljes döfésekkel már szinte a durvaság határát súrolva rohamozni kezdek, nincsen időm kivárni, hogy ebből egy valóban egész éjszakás kalandot varázsoljunk. Akarom őt, minden porcikámmal..



 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-05-02, 17:27


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid


18+

Talán jól gondolja Samael és tényleg szeretethiány áll a cselekedeteim hátterében, ami talán nem is olyan meglepő a családi hátteremet illetően... Voltak ugyan szüleim, akik teljes odaadással neveltek fel engem, mégis állandóan van bennem egy betöltetlen űr, egy amolyan, ha adok, akkor kapok-elven működő valami... Egyszóval, hajlandó vagyok Samael igényeire is gondot fordítani, hiszen így – véleményem szerint – a fiú is sokkal nagyobb örömet lel majd ebben az egészben, mint akkor tenné, ha csakis magamra koncentrálnék. Mindezek mellett pedig némi büszkeség is munkál bennem. Talán nem vagyok olyan tapasztalt, mint azoknak a lányoknak a többsége, akiket a srác eddig ágyba vitt, de még én is el tudom érni nála azt, hogy néha-néha levegő után kelljen kapkodnia a gyönyörtől. Kár is lenne tagadnom, hogy ezt jó pontként könyvelem el magamban.
Egy pillanatig sem habozok vagy gondolkodok azon, hogy mihez is kellene kezdenem, ha egyszer Samael megengedi, hogy fölé kerekedjek. Meredező férfiassága hamar utat tör a számban, én pedig igyekszem a lehető legjobb tudásomat beleadni, amit most még egyelőre a lélegzetvételeiből hallhatok ki. Amikor gyorsan zihál, tudom, hogy valamit jól csinálok, de azzal is tökéletesen tisztában vagyok, hogyha most apait-anyait beleadok a dologba és mindent az ő szája íze szerint művelek, akkor hamar vége a mókának... Ezért akadnak olyan pillanatok is, amikor lelassulok, vagy épp csak a kezemmel kényeztetem. Semmit sem kapkodunk el, noha testem minden porcikája őt kívánja, érezni szeretném már, ahogy belémhatol és azt is, vajon milyen gyönyöröket képes okozni, ha már a helyén van. Legszívesebben ismét sürgetném, de igazat adok neki abban, hogy meg kell adni a módját a dolgoknak. Én pedig megadom, de rendesen...
Pont ezért lep meg kissé, amikor Samael hirtelen felül, majd a combjaim közé nyúl, de nem tiltakozok. Tudom jól, hogy ezzel csakis az én kedvemben szeretne járni, ezt pedig igazán értékelem benne. Megértem, hogy eleinte nem tetszett számára a kapkodásom, de úgy tűnik, hajlandó szemet hunyni felette. Első alkalom révén még van bennem némi félsz azt illetően, mennyire fog fájni az egész, így igazán díjazom, hogy végre a tényleges tettek mezejére lépünk. Engedelmesen ülök hát az ölébe, nem félek attól, hogy fájdalmat okozok számára, elvégre nem vagyok egy testes alkat, szóval ezzel legalább nem kell foglalkoznom. Helyette elhelyezkedek a fiú felett úgy, hogy nekem a lehető legkényelmesebb legyen és ne kelljen szex közben is ide-oda mozognunk azért, mert valamelyikünknek pont nem jó a póz.
Kissé izgulok, ami talán érhető is az én szempontomból, de ha már egészen idáig eljutottunk a fiúval, akkor kár lenne megfutamodnom. Az eddigiekből sikerült levennem, hogy nem olyan személy, aki a másik szemére veti a hibákat, legalábbis az ágyban biztos nem... Érzem, amint lüktető férfiassága testemhez ér, ez pedig bátorságot önt belém abból a szempontból, hogy még jobban kívánom őt. Óvatosan rácsusszanok, eleinte kissé feszít, de ennyi az egész, semmi több. Nincs fájdalom, nincs semmi olyasmi, amivel a többiek másokat riogattak a folyosókon. Úgy tűnik, Samael mestere a dolgoknak...
Amikor kitölti a hüvelyemet, felnyögök, érzem, hogy bennem van, ez pedig valamiért leírhatatlan gyönyörrel tölt el... Az igazán kellemes érzés azonban az, amikor végre elkezd mozogni bennem... Eleinte óvatosan, hiába én vagyok felül, egyelőre ebben még nem mertem átvenni a kezdeményezést, de hangom bizonyosságot adhat Samaelnek arról, hogy semmi gond, folytassa csak, nem okoz fájdalmat... Egyelőre ügyelek arra, hogy ne legyek túl hangos, senkinek sem szeretnék kellemetlenséget okozni, de amikor közeledek a csúcs felé, minden más eltörpül a szememben. Még mindig nem kiabálok, de azért már hallhatóan feljebb veszem a hangerőt, majd én is mozogni kezdek Samael-en, kissé ösztönözve őt arra, hogy gyorsítson.
Egy pillanatra más világban találom magam, olyanban, melyet kézzel nem érinthetünk meg és képzelettel nem foghatunk fel... Itt van, de mégse, egy meghatározhatatlan valami robban a szemem elé, végül még azelőtt visszatérek a valóságba, hogy bármit is láttam volna belőle. Zihálva pillantok Samaelre, majd kissé csalódottan szólalok meg:
- Bocsánat, ez egy kissé túl hamar jött... - a mozgást azért nem hagyom abba, óvatosan lovagolni kezdek rajta, mivel még fogalmam sincs, miként reagál erre a testem. Csodálkozva veszem észre, hogy még mindig élvezem a dolgot, habár a gyönyör ismételt beteljesülése immár messzebb került, kissé több ideig fog tartani, mire ismét eljutok odáig./color]

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-04-22, 11:09


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Furcsállom, hogy máris abbahagyatná velem az ismerkedést, hiszen a lányoknál minden lehetőség adott, hogy többször, többféle módon eljussanak a csúcsra, és nem titkolt szándékom lett volna, hogy ahhoz, hogy Yngrid teljesen kényelmesnek érezze a helyzetet, legalább egyszer fusson végig a remegés a fiatalka, ruganyos testén. De nem, ő csakis arra törekszik, hogy majd akkor, ha teljesen összetapadunk, úgy kívánná átélni a legmagasabb gyönyört. Az önzetlensége meglep, azt hittem, csak magával lesz elfoglalva, de már az előbb, a fotelben ülve is engem cirógatott. Olyan, mintha valami szeretethiány kínozná legbelül, amit el akar nyomni, és ezt csak úgy teheti meg, ha ad helyette. Nem feltétlenül szeretetet, figyelmet inkább, s fizikai kielégülést. Kár, mert igazán gerjesztő volt hallani a hangját, s figyelni az ívbe feszülős testét, a hetyke kis mellei csúcsként meredeznek a levegőbe, de ő máris vált, s fölém hengeredik. Végigsimítok a haján, s fülén, majd bólintok.
- Ahogy akarod.. – Addig beszélek, amíg még tudok, hiszen sejtem, ha az ártatlanka hozzámér, minden koncentrációmat fókuszba kell gyúrnom, hogy ne hörögjek túlzottan hangosan, vagy ne törjön ki idő alatt a vulkán, hiszen akkor oda a komolyabb mókának. És így is lesz, sziszegve reagálom le, amint a csókjai végre elérnek a célig, ösztönösen be is hunyom a szememet, felnyögve feszülök meg, szinte ráfognék az arcára, hogy mélyebbre nyomjam, ám inkább kinyitom a szemeimet, hogy olvadozva figyeljem a nyelvjátékát. Nem is bírom túlságosan sokáig, noha komoly önuralmam van, de ha ő sem hajlandó hosszan játszadozni, én sem fogok.
- Megint én..! – Szakad ki belőlem a sóhaj, és felülök. Éppen hogy csak annyira, hogy ne akarjam leteperni. Odanyúlok a szemérméhez, kellően nedvesnek tűnik. A combjainál fogva az ölembe emelem, és megcsókolom az ajkát. – Óvatosan, az elején lassan. – Fogom meg a csípőjét, hogy egymáshoz illesszem forró lüktető tagjainkat, de neki kell a súlyát elengedve rácsusszannia. Én mindenesetre tartom őt, hogy ha fájna még egy picit, akkor ne legyen túl gyors az érintkezés.


 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-04-17, 13:37


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid


18+

Nem tagadom, Samael olyan vágyakat ébresztett bennem, melyeket előtte még senki másnak sem sikerült. Valamilyen módon felkeltette az érdeklődésemet, mindenféle extra nélkül elérte, hogy vele töltsem az éjszakát, noha még csak álmomban sem hittem volna, hogy ma éjjel másként ér véget számomra a nap. Ha minden jól megy, mire holnap feljön a Nap, én már túl leszek azon a bizonyos legelső alkalmon, mégpedig mindezt egy ilyen jó pasival, mint amilyen Samael... Komolyan, még mindig nem vagyok képes elhinni, hogy pont vele történik meg.
Samael az ágyban óvatos, gyengéd, minden rezzenésemre külön figyelmet fordít, szóval némileg képes vagyok ellazulni, melynek révén pár fokkal nagyobb élvezethez juthatok. Sejtem én, hogy teljesen el kellene ernyednem a maximális élményhez, melyben a fiú részesíthet, de úgy érzem, ez természetes viselkedés egy olyan lány részéről, aki elsőként bújik ágyba valakivel. Nem, a mai éjszaka a tapasztalatoké, nem pedig a teljes élvezeté. Talán a vége felé már könnyebb lesz a dolog, most viszont még előtte állunk a nagy eseménynek.
A légzésem szapora, a fiú meztelen teste felülírja mindenféle várakozásomat. Persze, sejtettem, hogy jó állapotban van, ügyel a kinézetére, de még így is... Véleményem szerint pont a megfelelő helyeken izmos, kerekded, izgató... Igen, izgató, elvégre a férfiassága sem mindennapi, már amennyire ezt én képes vagyok így megítélni, úgyhogy valóban szükség lesz arra, hogy kiemelkedő figyelmet fordítson rám, ha eljön az idő. Kissé tartok tőle, nem hiszem, hogy könnyedén belém tudna hatolni, de egyelőre nem erre koncentrálok. Ez már a jövő kérdése, most azonban más élvezetekre terelődik mindkettőnk figyelme.
Amikor végigsimít az arcomon, megrezzenek ujjainak érintésétől, de nem húzódom hátrébb. Kívánom őt, kár lenne ezt tagadnom, ellenkező esetben most nem hevernék itt egy szál semmiben. Odalenn fékezhetetlen vágy gyúlt már bennem, kész csodának tartom, hogy nem robbanok szét tőle, kívánom Samaelt, érezni szeretném magamban, még akkor is, ha ez talán eleinte fájdalmakkal járhat. Ő azonban türelemre int, így nem ellenkezem, habár fogalmam sincs, mivel tudna még élvezetet nyújtani számomra, ha nem azzal, amely oly kitartóan mered felém a lábai között.
Rögtön megértem, amint megérzem nyelvét a csiklómon, az érzés igen intenzív, szinte abban a pillanatban ki is tör belölem egy halk nyögés, amint ízlelgetni kezdi. Fejem hátravetve élvezem a gyönyört, melyet a fiú nyújt számomra. Légzésem szapora helyett zihálóvá vált, amikor pedig érzem, hogy hamarosan itt a vég számomra, kissé elhúzódom, hogy Samael abbahagyhassa. Nem, még nem szeretném túllépni a határaimat, azt vele áll szándékomban elérni, úgy, hogy közben bennem van.
- Hadd viszonozzam – szólalok meg, majd egyetlen, gyengéd mozdulattal fektetem hanyatt, hogy most ő feküdjön hátra, ha pedig engedi, akkor a nyakát kezdem csókolgatni, majd lassan haladok lefelé. A mellbimbóin elidőzök nyelveimmel, lassú, körkörös mozdulatokkal illetem őket, végül ismét lejjebb veszem az irányt, mígnem oda nem érek meredező férfiasságához. Nem habozok, gyengéden ajkaim közé illesztem, majd a nyelvemmel makkját kezdem el kényeztetni, gondosan vigyázva arra, hogy ne okozzak számára fájdalmat. Közben – hozzá hasonlóan – kíváncsian várom Samael reakcióját, én azonban csupán a hangjára figyelek. Ezen idő alatt felbátorodom, majd kissé jobban is számba veszem a fiú eme testrészét, miközben ujjaimmal még lejjebb simogatom. /color]

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-04-09, 12:08


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Elsőre ugyan kissé meglepőnek tűnt, hogy ilyen könnyedén fel tudom felteni a vágyát, de jó eséllyel már korábban eldöntötte, hogy hamarosan átesik a tűzkeresztségen, csak várt egy hozzám hasonló pasira. Ám bármennyire is sietne, nincsen értelme kapkodni, csak azért, hogy túl legyünk a dolgon. Nyilván kihasználom a helyzetet, ha már ilyesmi adódik, de máshogyan kell kezelni egy ilyen kis fiatal szüzikét, mint egy tapasztalt vadmacskát, akivel bármit megtehetek. Kissé furcsa lánynak tartom, mintha már előre lerendezné magában a forgatókönyvet, hogy holnap úgysem fog kelleni. Még ha így is van, kár ezt idejekorán kimondani, hiszen akkor engem is mardosna a lelkiismeret, ha pedig maradnék vele, vajon azért tenném, hogy rácáfoljak. Érzem a zihálását, ahogyan rendszertelenül veszi a levegőt, miután meglátott ruha nélkül, az ijedtségnek cseppnyi vibrálása sem rí le róla, hát igazam lett, már túl van azon, hogy prűd legyen. Beleért abba a korba, amikor a kiváncsisága, s a vágya felém sodorja, s elvehetem, amit csak akarok. Elmosolyodom, ahogyan a teste reagál a simogatásra, az ingerlésre, ahogyan óvatosan tágítom a belső szféráit, ám mégsem így az ujjammal akarom átlökni az utolsó védelmi falat. Nem, az úgy lesz az igazi, ha már egymáson helyezkedünk el. Ráadásul a kicsi oly buzgón szorgoskodott az előbb az kezével, mintha ösztönösen azt akarná, hogy nekem is jó legyen. Kellemes önzetlenség, azt hittem, hogy a saját kételyeivel lesz elsősorban elfoglalva.
- Hamarosan. Ám előtte még.. lazulj csak tovább..  – Simítok végig az arcán, noha tudom, hogy most nem feltétlenül erre vágyik. Az ujjaimat nem tolom tovább, ám lejebb csusszanok, hogy a széttett lábai közé tudjak könyöködve támaszkodni, majd ráhajolok az édes húsra, hogy finomságot mellőző mozdulattal vegyem az ajkaim közé, s a nyelvemet bevetve ízleljem meg. Ha az előbbi simogatás szokatlan volt, ez még inkább az lehet. A kezeimmel a combja belső felét simogatom, anélkül, hogy csiklandoznám, közben pedig gyengéd, de határozott mozdulatokkal ingerlem a nyelvemmel, hol körkörös, hol függőleges mozdulatokkal. Olykor felpillantok, hogy megnézzem a hatást..



 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-03-19, 11:00


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid


18+
Amikor ma reggel felkeltem, még csak nem is sejtettem, hogy ilyesmibe fulladhat a mai este... Jóformán még akkor sem ez lett volna az első tippem, amikor összefutottam Samaellel a konyhában, hála az ajtónak. Jóképű srác, tipikusan olyasvalaki, akiért döglenek a lányok, én pedig kifejezetten megtiszteltetésnek érzem, hogy vele esek át az első alkalmamon. Egy egoista barom, személyiségileg nem túl szimpatikus, de egyszerűen annyira beindultam mellette, hogy nem vagyok képes visszafogni magam... Jól sejti, mostanában értek be nálam a vágyaim, természetesen nem mondom azt, hogy bárkivel ágyba bújtam volna, aki az utamba esik, csak Samaellel... Az okát én sem tudom pontosan, valamiért vonz a külseje és a magabiztossága. Mellette én sem érzem magam ügyefogyottnak, hanem egy kívánatos lánynak, aki bárkit megkaphat, akit csak szeretne.
Ahogy a testünk egymásnak feszül, ahogy érzem a kidolgozott izmait, ahogy a melleim az ő meztelen bőrét érintik.. Ezek mind-mind olyan dolgok, melyekről még álmomban sem sejtettem volna, hogy ennyire intenzíven is át lehet élni, ha az ember érzékei már a csúcsig vannak járatva. Amikor Samael ujjai a melleimre fonódnak, csak még inkább kívánom őt, habár eddig se sok kellett ahhoz, hogy arra kérjem, tegye meg az első lépéseket és hatoljon belém, de még visszafogom magam. Ő tapasztaltabb, tudja, mi számomra a legjobb, nem érdemes elkapkodni, de egyszerűen már számomra sem az eszem diktál, hanem egy sokkal lejjebb található testrészem. Eddig komolyan azt hittem, hogy ez csak a fiúk életében játszik befolyásoló szerepet, a lányokéban egyáltalán nem. Tévedtem.
Csupán egyetlen pillantást vetek az anyaszült meztelen Samaelre, szokatlan látvány ez számomra, de cseppet sem kiábrándító, hanem még inkább felkorbácsolja vágyaimat. Ahogy sejtettem: a fiú minden porcikája tökéletes, férfiassága jelképe sem elhanyagolható nagyságú és egyenesen felém mered. Nem ijedek meg a gondolattól és a látványtól, ezen a ponton már bőven túljutottunk, innen már egyikünk sem fog visszatáncolni. Kívánom, kimondottan szeretném már érezni, ahogy bennem van, részesülni a földöntúli csodából, de igyekszem türelmes lenni, noha már rég benedvesedtem annyira, hogy ne legyen semmi gond a behatolásnál.
Amikor Samael mellém helyezkedik, ujjaimat ismét a nemi szervére illesztem, miközben ő lágyan hozzáér az enyémhez. Nem tiltakozom, engedelmesen tárom szét lábaim, hogy minden akadály nélkül kényezteshessen, miközben ajkaimat egy halk sóhaj hagyja el. Amikor megérzem az ujjait, egész testemben megrázkódom, de ez nem a fájdalomtól van, épp ellenkezőleg... Élvezettel tölt el, gondolataim pedig folyamatosan akörül járnak, hogy ha ilyesmire képes az ujjával, akkor vajon mire lehet képes az én ujjaim között fegyverbe állt testrészével? Eltolom a kezét, amikor kezd kellemetlenné válni a dolog, helyette vággyal teli hangon szólalok meg:
- Nem próbáljuk meg egy másik testrészeddel?
A fájdalom ellenére is kívánom őt, minden porcikáját, egyszerűen már vagyok képes tovább visszafogni magam, nem áll szándékomban még azelőtt elmenni, hogy megtapasztaljam magamban. Vágyakozó csillogással a szememben pillantok Samaelre./color]

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-03-18, 16:26


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Végre képes elfogadni, hogy nem számít a holnap, csakis az itt és a most. Vele akarok lenni, ha már ilyen meglepő módon feldobta a játék lehetőségét, amelyből gyorsan valami komolyabbra váltottunk. Cseppet sem zavaró, hogy picit ügyetlenkedik, legalább nálam teljesülhetnek be a vágyai. Különben is, ez is jelzésértékű, eddig vélhetően mindenkit lerúgott magáról, de mostanság érett meg benne a gondolat, hogy nem hagyja tovább, hogy a vágyai tovább emésszék. Szerencsés véletlen, hogy éppen én voltam itt, hiszen tudom, hogy mi a dörgés, és a külsőm is igen tetszetős, sokaknak vagyok a zsánere. Nem is csoda, hogy a kis szőke hugrabugosnak már a nyála is majdnem elcseppen tőlem, biztos vagyok benne, hogy a bugyija már úszik a nedvtől, ha végre odajutunk, hogy lefejtsem róla. Újra és újra egymásnak feszülünk, érzem a keblei keményedését, ösztönösen rámarkolok, cseppet sem lágy mozdulattal, azt akarom, hogy még jobban beinduljon, veszítse el a fejét. Nem véletlen, hogy előjátéknak aligha nevezhető, hogy máris a lényegnél tartok, a szemérmét érintem meg, hogy egyértelműsíthető legyen, itt már nincsen visszaút. Nem is véletlen, hogy felszisszenek, ahogyan a fegyverem köré kulcsolja a kezét. Bőven lányok tekintetében tapasztalatom, akár a spontán dolgok is működnek, de egyenesen begerjeszt, hogy pont az a gyönyörű lány akarja, hogy elvegyem a szüzességét, akinek segíteni jöttem. Mármint az egyik a kettő közül, azért Carol sem semmi. A lényeg, hogy csoda, hogy nem tör ki máris a vulkán az ujjai között, ahogyan kapkodni akarom a levegőt. Máris benne akarok lenni, de mi van, ha ő előtte még megízlelné, ami a kezei között van? Én is látni akarnám őt.. Talán kissé fájdalmas az elszakadás, de gyorsan letolom a gatyám, ahogyan vetkőzik, igen, jól sejtettem, szinte csillog az öle. Mellém fekszik, és ismét megérint, de itt már nem maradok az adósa, egy pillanatra lehunyom ugyan a szemem az élvezettőt, de immár akadály nélkül simítom az ujjamat az érintetlen kis virágra, hogy némi körző mozdulat után felnyissam, és megszemléljem magamnak. Óvatosan illesztem be az ujjamat, hogy szoktassam a gondolathoz, s lassan beljebb tolom. Vajon meddig lehet, hogy még ne fájjon?




 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-03-03, 15:49


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid


18+
Még én magam sem tudom, mit szólnék ahhoz, ha kiderülnének Samael valódi céljai, azok az indokok, melyek miatt a Roxfortba érkezett. Vágyom ugyan arra, hogy felfedjék előttem a családom valódi kilétét, vagyis a vér szerinti családomét, de nem hiszem, hogy repesnék az örömtől, ha ezt pont Samael tenné meg számomra. Kedvelem a fiút, kissé fellengzős ugyan, de számomra mindig is bejött ez a macsó stílus, igazi kihívásnak veszem. Elvégre, amikor vele vagyok, le kell küzdenem magamban az önbizalomhiányomat, emellett pedig azt is tudnom kell kezelni, amikor nem éppen a jobbik felét mutatja irányomba. Kétségtelen, hogy a saját hazájában odavannak érte a nők és nagy eséllyel erről a kiváltságról itt sem kell majd lemondania. Nem mondom, hogy személy szerint én a nyomában leszek, hiszen nem tettünk egymásnak hűségi-fogadalmat, de mások minden bizonnyal kergetni fogják.
- Rendben – nyögöm bele halkan az ajkaiba a választ, miközben ujjaimmal finoman beletúrok a hajába, majd lehunyt szemmel élvezem a csókja ízét. Tapasztalt, ezt szinte azonnal észre lehet venni még egy olyan kezdő számára is, mint én. Nem habozik egy pillanatot sem, nem finomkodik, ez pedig kifejezetten bejön nekem. Nem vagyok egy porcelánbaba, amely bármelyik pillanatban összetörhet, ha nem kellő óvatossággal fogják közre, nem szeretem, amikor ilyen és ehhez hasonló státuszokba igyekeznek beleerőltetni. Soha életemben nem csókolóztam még, persze gyermeki játékokban volt már részem, de azok nem voltak ilyen komolyak, nem terveztünk tovább menni. Most azonban még nagyobb vágy gyúl bennem a fiú iránt, miközben az ölében ülök és élvezem a csókjai ízét. Néha-néha én is kezdeményezek, eleinte kissé félszegen, óvatoskodva, lágyan, majd minden egyes alkalom után egyre gyorsabb és mohóbb mozdulattal kapom le az ajkait. Mi tagadás, tetszik a dolog, minden aggodalmam ellenére nincs ebben semmi rossz, kifejezetten kellemes érzés.
Amikor Samael keze a nadrágom öve alatti részhez ér, kissé megrezzenek, elvégre ott még soha senki sem érintett meg, de végül erőt veszek magamon, majd engedelmeskedek Samael előbbi mondatainak és igyekszem elengedni magam, csak arra koncentrálni, hogy élvezzem a dolgot. Kifejezetten jó érzés, a simogató mozdulatok felkorbácsolnak bennem minden vágyat, pedig komolyan azt hittem, hogy ennél magasabbra már aligha tud juttatni. Némi habozás után a felsőmhöz nyúlok, majd leveszem magamról és a hátam mögé dobom, nem is foglalkozva azzal, hol is fog földet érni. Jelenleg csakis Samael arca lebeg előttem, így hát az sem zavar, hogy a felsőtestem már csak a melltartó takarja. Mindezek mellett pedig észreveszem, hogy tetszik neki a látvány, ami elégedettséggel tölt el legbelül.
Ismét az ajkaihoz hajolok, hogy megízleljem édes ízét, majd egyik kezemmel én is lejjebb siklok, végül ujjaim ráakadnak arra, amit minden fiú oly nagy becsben tart. Végigsimítok rajta, érzem, ahogy Samael vágyakozva ráharap a nyelvemre a mozdulat hatására, de nem ijedek meg, erre már számítottam legbelül... Továbbra sem hagyom abba a mozdulatot, újra meg újra megismétlem, akkor sem marad abba, amikor a fiú a melltartóm csatját pattintja ki, majd az is lekerül rólam. Amikor ráfeszül a tenyere a melleimre halkan felsóhajtok, majd egy határozott mozdulattal kezdem el kicsatolni az övét, hogy ujjaimmal immár a pőre szerszámát érinthessem. Hamarosan elő is bukkan Samael kincse, ami cseppet sem nevezhető kicsinek, habár tapasztalatlan vagyok ezen a téren, de nem éppen ez ugrik be elsőként róla. Ujjaimmal lágyan körbefogom hát, remélve, hogy nem viszem túlzásba a dolgot, majd a saját farmerom övét kezdem el kicsatolni szabad kezemmel, ami nem éppen egyszerű mutatvány, de már nem igazán bírok magammal, szinte most azonnal meg szeretném tapasztalni azt a dolgot... A szexet, ahogy a többiek nevezik, igazán izgalmas, hogy ma én is túl fogok esni rajta. Leszállok hát a fiú öléből, leveszem a farmert és a fehérneműt, majd lágyan megfogom a vállát és egyetlen óvatos mozdulattal nyomom le az ágyra, hogy a hátára feküdjön. Ha ezt megteszi, akkor mellé fekszem és megcsókolom, majd ujjaimmal ismét a férfiasságát veszem célba./color]

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-02-26, 18:46


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

Ha már úgy alakult, hogy az első találkozásunk alkalmával ilyen mélyreható ismeretségre vágyik, annyira tisztességes nem vagyok, hogy udvariasan meghátráljak, viszont annyira korrekt igen, hogy vigyázzak rá, és ne csak a saját örömömet nézzem. Különben is, van egy olyan perverzióm, hogy attól gerjedek be, ha a másiknak látom az arcán, hogy mennyire élvezi, amit művelek vele. És a kicsi Yngrid esetében ez nagyon is csábító dolog.. hiszen egyértelmű, hogy mással még nem volt, tehát bármi is történik, az újszerű élmény lesz. A tapasztalatlansága ellenére kezdeményező, magának is bizonyítani akar, és ez tetszik. Az más kérdés, hogy még nem tudja, hogy miért is jöttem az iskolába, de talán akkor sem lenne jelentősége, nem hátrálna meg. Ugyan csak üvegezni akartunk volna, sokkal komolyabbra fordul a játék, feltéve hogy nem veszi el a kedvemet a kishitűségével. Igen csinos lánykáról van szó, nem kell a kegyeimet keresnie ahhoz, hogy most együtt legyünk, és teljesen mindegy, hogy holnap mi fog történni.
- Köszönöm. Hidd el, jobb lesz, ha elengeded magadat. Lelkileg. Testileg amit csak akarsz. – Nevetek szinte az ajkai közé, ahogyan finoman a fogaim közé veszem az édes száját, s a nyelvemmel is megízlelem. Talán már volt csókokban része, ám az óvatoskodásról most nem beszélgetünk, a kettőnk szándéka immár nyilvánvaló. Ezért nem is kell visszafognunk magunkat, hiszen azt talán már korábban is érezhette, hogy ha megcsókol valakit, akkor mi az a pont, amely még ruhában illendő, és honnantól lesz érdekes a játék annyira, hogy úgysem lesz többé megállás. Érzem, hogy mennyire rendszertelenül veszi a levegőt, s mivel értelmetlennek látom bármennyire is óvatoskodni, egyből a lényegre térek, s máris a nadrágja azon varrásánál simítok végig, ahol a bugyiját sejtem. Útközben elkezdi lehámozni magáról a felsőt, amit érdeklődve nézek, s nagyon nyelve nyalok végig az ajkamon, jelezve, hogy finom husinak tartom, még véletlenül sem taszító kis békának. Lássuk be; minden férfinek van olyan vágyálma, hogy egy ilyen pinduri kislányt ront meg. Az ajkamon érzem az övét, s egy pillanatra elengedve a szemérmét a tenyereimbe fogom az arcát, már a melltartó is felesleges rajta, de hát csak lekerül majd az is. Ahogyan a pici kezével ott lent ér hozzám, felszisszenek a vágytól, felnyögve harapok a nyelvére, de csak lágyan, hogy érezze, nincsen baj, még véletlenül sem. Most lenyúlok, hogy egy biztos mozdulattal pattinsam szét a melltartóját, és szemügyre vegyem a hetyke kis halmokat. Lassú, ingerlő simogatással dörzsölöm meg a rózsaszín ékeket..


 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-02-11, 14:14


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samael & Yngrid


18+
Kellően izgulok, elvégre első alkalom, hiszti, nőies miegymás... A félelem, amely arra a gondolatra irányul, vajon mi is lesz, ha megpillant meztelenül? Természetesen, már olvastam erről a témáról eleget ahhoz, hogy tudjam: egy férfit általában nem köti le a partnere teste, ha kellően oda tudnak figyelni egymás rezdüléseire.
- Akkor jó – fújom ki reszketegen a levegőt Samael válaszát hallva, amikor pedig elneveti magát, határozottan jobb lesz körülöttünk a légkör. Én is elmosolyodok hát, kissé halványan ugyan, talán nem is veszi észre rajtam a dolgot, mindettől függetlenül azonban ott játszik az a valami az ajkaimon, miközben kissé jobban szemügyre veszem. Valamiért nem tudok betelni a látványával, szinte vonza az ember tekintetét, olyan jól néz ki, emellett pedig kár is lenne tagadnom, hogy az izgalom mellett más érzelem is elég erősen lángol bennem, amit semmilyen módszerrel sem vagyok képes kiűzni magamból. Legszívesebben a hajába túrnék és lágy csókokkal hinteném el a nyakát, arról azonban még mindig nem feledkeztem el, hogy kezdő vagyok, talán rá kellene bíznom a bevezető lépéseket, a többi majd jön magától. Hiszen – attól, hogy nem beszélünk nyíltan ennyire intim témáról – ez a dolog az emberek természetes része, mindenkiben ösztönszerűen bele van kódolva. Majd közben rájövök én is a nyitjára, nem lehet olyan nagy ördöngösség.
- Nekem mindegy – vonom meg a vállam egyetlen mozdulattal, semmi sem köt Samaelhez, egyszerűen csak jó lenne eltölteni vele egy felejthetetlen éjszakát. Nem tervezek esküvőt, sem gyerekeket, ez számomra a jövő zenéje mindenképp, nem a mostani terveim alapkövei. A fiú sem tűnik olyasvalakinek, akinek komoly szándékai lennének, leginkább ő is a kalandokat keresi, ami számomra teljes mértékben rendben is van.
- Jó, oké, visszaveszek – sóhajtok fel, tudom jól, mennyire nehéz velem és az önbizalmammal egy szobában tartózkodni, valamiért sosem tartottam magam túl sokra, ez pedig gyakran kiüt a jellememen is. Samael viszont nagy eséllyel nem kedveli az ilyesmit, amit teljes mértékben meg is értek, ha én lennék az ő helyében, nyilván szóvá tenném a dolgot. Igyekszem hát nyugodtabb arcot magamra erőltetni, hátha így sokkal bátrabb is leszek, ami pedig végre azt fogja sugallni a fiú felé, hogy egy magabiztos lányba botlott.
Egyelőre még bizonytalanul fedezem fel a fiú ajkait, bátortalanul csókolgatom, habár a tűz egyre jobban és jobban fellobban bennem, minden egyes mozdulatommal közelebb víve ahhoz, hogy elvesszem magam felett az uralmat, majd letépjem róla a ruháit. Legszívesebben itt és most hagynám, hogy a magáévá tegyen, de egyelőre uralkodom magamon. Az ehhez hasonló dolgokat nem érdemes elsietni, emellett pedig nem szeretném az első alkalmamat elszúrni azzal, hogy türelmetlen vagyok. Amíg Samael nem vág bele a dolgokba, addig én sem teszem, ő tudni fogja, mikor jön el annak az ideje...
Felsóhajtok, amikor kezét a combjaimra helyezi, érthetetlen számomra, hogy már a puszta érintése is gyönyörrel tölt el, a zavarom pedig egyre inkább kezd kéjbe átcsapni...Amikor pedig ujjai az eddig tiltott helyeken vándorolnak, a gyönyör százszoros hulláma önt el, habár mindezek ellenére érzem, hogy ez még messze van attól, hogy beteljesüljön a vágyam. Időközben ujjaimmal a felsőmhöz nyúlok, lágyan gombolni kezdem azt, végül lefejtem felsőtestemről, majd egyetlen mozdulattal a földre hajítom, láthatóvá téve így melleimet, melyeket egyelőre még fehér melltartó fed, de azért látszódnak a lágy ívű dombocskák. A szégyenlőségem immár a múlté, elvégre belátom magamban, hogy ezzel nem jutunk előrébb, Samaelnek pedig nagy eséllyel csalódás lenne, ha nem tennék meg én is mindent annak érdekében, hogy működjön kettőnk közt a dolog.
Miután végeztem, előrehajolok, ismét megcsókolom, miközben szabad kezemmel én a merevedését kezdem el simogatni, lágy mozdulatokkal, a ruhán keresztül. Fogalmam sincs, mennyit érez a dologból, de nyilván kellemes számára. Arra természetesen vigyázok, hogy ne okozzak neki fájdalmat akaratlanul sem./color]

[You must be registered and logged in to see this image.]



♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Samael Winterwolf
Reveal your secrets
Samael Winterwolf
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty2017-02-10, 07:15


Yngrid & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]

18+

- Még nem. – Nevetek vállat vonva, ha neki ez lesz az első alkalom, akkor valóban nem kell túlspilázni, örülhet, ha megfelelően tud a testére és az érzéseire figyelni. Ahogyan egy újszülöttnek minden vicc új, így Yngridnek már az is komoly lépés, hogy valaki az ágyába tudja csalni, nem hogy még extra mutatványokat is végrehajtani vele. A csillárról lefelé akrobata mutatványok majd később jönnek. Már ha lesz később. Merthogy vagányul ő vetette fel, hogy legyen köztünk valami, de mintha részéről ez kapkodás lenne, gyors elsietése annak, hogy most van valaki, akitől megremeg a térde, ám akiben nem is bízik.  Belátható, hogy a külsőm alapján nem tűnök egy hűséges típusnak, és igaz ami igaz, erőnek erejével kell elűznöm a gondolataimból a nővére csinos pofiját, mert bár nem tudnak róla, testvérek. Carol idősebb, és lényegesen nőiesebb, de Yngridben van valami kis dög, és egyértelmű, hogy a fiatalka még nem tökéletes teste lázba hoz. Perverz volnék? Nyíltan vállalom. De az ágyhoz kötözés erős lenne elsőre, vadállatnak mégsem tartom magamat.
- Te sem vagy a barátnőm, és mások sem lesznek azok. – Rázom meg a fejemet, nem hiszek a kapcsolatokban, legalábbis eddig még senki nem tudott lekötni, a karrieremre koncentráltam. És hát aki annyit utazik, és dolgozik, mint én, kár is időt vesztegetnie egy fix kapcsolatra. Viszont ez az örökös teljesítménykényszer kezdi azért megölni a varázst, Yngrid úgy csinál, mintha meg akarna felelni nekem, pedig erről szó sincsen. Ő a szűz, elvileg nekem kéne ellazítanom őt.
- Na figyelj kicsi, nekem ez nem hiányzik. Azért jöttem el veled, mert édesnek tűnsz, de nem akarok bonyodalmakat. Kit érdekel, hogy mi lesz holnap? Még az is lehet, hogy megint találkozunk, de vedd már komolyan magadat annyira, hogy téged akarlak, azért.. mert bejössz. – Most pár mondatban összefoglaltam a véleményemet, de nem az a cél, hogy átessen a ló másik oldalára, és bevaduljon, csak engedje el magát, és higgye el, hogy mindaz, amit teszünk, az ő szempontjából is jó, a kisebbségi komplexus ezen a szinten már nem önzetlenség, hanem idegesítő. Ezért inkább szavak helyett beszéljenek a tettek. Ügyetlen csókja számomra viszont nem eltántorító, szívesen viszem az irányító szerepét. A puha évődés itt még nem megy el harapdálásba, nem szívom ki az ajkait, csupán csiklandozom a sajátommal, hogy szétnyitva a puha húst átemeljem a nyelvemet az övéhez, belekóstoljak a szája rejtekébe. Összesimulunk, s miközben felfedezi a mellkasomat, én anélkül, hogy engedélyt kérnék, az ölemben heverő combjaira simítom a kezemet, de nem szégyenlősködök, hiszen már így is ég a vágytól, ezért célirányosan az ágyékát célzom meg, igaz, még nadrágon keresztül, és kellemes, simogató mozdulattal illetem. Ki mondta, hogy egy fix sorrendet kell betartani? A kérdésére nem is válaszolok, magáért beszél a mozdulatom.


 :hug:  ||   ©





..,
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Yngrid & Samael - Örökkön örökké   Yngrid & Samael - Örökkön örökké Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Samael Winterwolf
» Carol & Samael a karámoknál
» Samael & Carol - Családfakutatás
» Carol&Samael - Új kezdet
» Carol&Samael - Pancsizós nyomozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Konyha-
Ugrás: