Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2017-2018.
  Yesterday at 16:33
Calista Merrick

ϟ Üvegházak
  Yesterday at 16:25
Sasha McCaine

ϟ McKinney birtok
  Yesterday at 15:58
Jensen McKinney

ϟ Diákok a tilosban
  Yesterday at 9:22
Gina Accipiter

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Quinn A. Perold

Corvus Flint

Bexley Wildfield

Sasha McCaine

Calista Merrick

Katherine Benedict

Rose-Neira Brooks

Benjamin Morgan

Statisztika

Összesen 627 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Dracklana

Jelenleg összesen 37031 hozzászólás olvasható. in 3367 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) Csüt. 2 Okt. - 18:29-kor volt itt.

Share|

Carol&Samael - Pancsizós nyomozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 81

TémanyitásTárgy: Re: Carol&Samael - Pancsizós nyomozás Kedd 22 Május - 19:12

Carol & Samael

back to summer paradise with you
[You must be registered and logged in to see this image.]
Caroltól sosem vártam, hogy jókedvű legyen, lényegében amióta ismerem, mindig volt valami dráma faktor az életünkben. Ő amolyan állandó szomorkás, rengeteg gonddal, dilemmával, amiket nem tud megoldani. Én viszont azért jöttem ilyen messzire, hogy megpróbáljak segíteni, de csak feldúltam a világukat, és most nekem kell helyre is hoznom, amit akaratlanul is elbaltáztam. Méghozzá mindezt anélkül, hogy további bonyodalmakat okoznék.
- Hogyne. Annyira még nem jó a víz, hogy máris bemenjünk. Inkább majd hűsítésként. – Bólogatok, és őt illetően sehova nem sietünk, még egy csókkal sem, hiszen az ránk tartozik, nem attól lesz enyém, hogy ezt mindenki előtt kinyilvánítom, hanem attól, hogy lelkileg állok mellette, így fogjuk tudni egymást igazán követni. És legkésőbb az esküvőn úgyis mindenki láthat csókot. Hm.. ez  most miért jutott eszembe? Segítek neki kiteríteni a pokrócot, hiszen mégiscsak ketten könnyebb. Leülök inkább mellé, hogy ne érezze magát kényelmetlenül, hogy ha véletlenül lejjebb téved a tekintetem. Jó alakja van, ez nem is vitás, de én most elsősorban beszélgetni szeretnék vele, ahhoz elég a pofija is.
- Azt hiszem ez az én hibám. Nem kerestem meg, hanem csak úgy elsikkadt a dolog. Nehéz valakinek úgy a szemébe nézni, hogy a nővérét.. szereted. – Ez azért még nem egyenes vallomás, inkább csak afféle célzás, hogy mit is érzek, noha ezt már eddig is bőven engedtem sejtetni. Csak hát Yngrid kedves, aranyos volt a maga módján, nem akartam megbántani azon az éjszakán, lekoptatni meg főleg, de mit csinálja, ha Carol még ilyen édes?
- Megkeresem, mert ez a legtisztességesebb. Nem akarom, hogy téged utáljon, hiszen te nem tettél semmi rosszat. Ez a legkevesebb, amit tehetek. Szeretnék segíteni nektek, hogy rendeződjön ez a családi mizéria. – Még mondanék többet is, de a körülöttünk heverők közül több fiú is füttyögni kezd, méghozzá egyértelműen Carol irányában. A lányra sandítok, nem akarom, hogy úgy érezze, hogy mint valami túlmozgásos hím máris védem az erényét, hiszen nem hozzám tartozik, de mégiscsak.. van köztünk valami igazán komolynak éledő. Így ha bólint, akkor simán felemelkedek, és lerendezem őket. Ha pedig jelzi, hogy ne foglalkozzunk velük, akkor figyelmen kívül hagyhatjuk őket, vagy tovább is állhatunk.

:hug:  ||   [You must be registered and logged in to see this link.]

..,
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 157

TémanyitásTárgy: Re: Carol&Samael - Pancsizós nyomozás Hétf. 21 Május - 18:44

Samael & Carol

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Igazán nem szeretném, hogy a rossz kedvem rányomja a bélyegét erre a napra, de nem tudom csak úgy függetleníteni sem magamat attól, ami történt. Yngrid a húgom és jó eséllyel Samael miatt nem áll velem most szóban és fogalmam sincs, hogy hajlandó lesz-e egyáltalán megbocsátani nekem valamikor is, vagy elfogadja-e majd ezt a helyzetet. Félek tőle, hogy nem és akkor nem tudom, hogy mit teszek. Mi van akkor ,ha választanom kell a húgom és a szerelem között? Fogalmam sincs, hogy akkor mit tennék és látszik is az arcomon a gondterheltség. Nem fog menni a gondtalan fürdőzés és pihenés, ha egyszer ennyire komoly a helyzet.
- Meglepődött, de... nem csak ennyi volt. Előbb üljünk le, majd fürdünk kicsit később jó? - halvány mosoly azért a fejsimire. Hát igen Tom már tuti, hogy birtoklón csókolt volna meg, csak hogy mindenki lássa, hogy vele vagyok, de Samael egyáltalán nem ilyen. Annak ellenére, hogy színész, nem egy magamutogató fajta és nem is hoz kellemetlen helyzetbe. Figyelnek páran, de ha csak leülünk beszélgetni akkor szépen megunják és foglalkoznak majd a saját dolgukkal és azt hiszem Samael is tudja, hogy én is jobban leszek úgy, ha nem kell még azzal is foglalkoznom, hogy mások mit gondolhatnak, hiszen vannak itt olyanok is, akik ismerik Tomot teszem azt. Látom egy-egy haverját, ő ellenben nincs itt. Nem mondom, hogy kíváncsi vagyok, hogy vajon hol lehet és mit csinál... talán pont azzal a lánnyal van, akit sikerült megcsókolnia, miközben állítólag nem akarta. Na igen, gondolom könnyedén lehet valakit véletlenül megcsókolni... Leülök inkább ,miután leterítem a pokrócot. Egyelőre csak lazán törökülésbe.
- Szóval... eléggé meglepődött és ki is akadt az egész miatt. Nem értette, hogy talán így volt jobb neki, vagy nem is tudom már igazából. Csak épp... elmondtam neki, hogy veled mentem és valahogy muszáj volt a többit is, hogy mi... És ezen végképp kiakadt. A végén elrohant és nem akar látni egyikünket sem és most... nem tudom, hogy mi lesz. - megremeg a szám széle, pedig megfogadtam, hogy nem fogok sírni, mert csak pletyka lenne belőle és hát vannak elegen, akik még ide-idepillanatanak. Csak lehajtom a fejemet és a derekamra tekert kendőt gyűrögetem, hátha úgy sikerül megúszni a sírást. Beszélnem kellene a húgommal, de nem áll szóba velem és talán nem is lesz hajlandó Samael miatt és ha netán mégis, akkor akárhányszor lát majd minket mindig keserű érzés lesz neki. Mi van, ha nem tudja magát túltenni ezen az egészen... soha? Akkor mégis mit teszek? Samael annyira kedves és szerencsés vagyok vele és igen azt hiszem kimondhatom ilyen rövid idő után is, hogy szerelmes vagyok, de Yngrid a húgom és nem árthatok neki, ha már egyszer így is nehéz élete volt az árvaház, meg a nevelőszülők miatt. A nővéreként nekem védenem kell őt és ha kell akkor... akkor áldozatot hozni érte, igaz?

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Rút kiskacsából igenis lehet

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Carol&Samael - Pancsizós nyomozás Szer. 16 Május - 15:21

Carol & Samael

Engem nem túlzottan érdekelnek a furcsálkodó tekintetek, megszoktam, hogy megosztó személyiség, a fél világ szó szerint utál. Ám Carolt nem hagyom. Tudom, hogy ő mennyire a lelkére tudja venni, hogy ha bárki is bántaná, ezért jó lenne olyan léptékben haladni, ami számára is tökéletes. Részemről semmi sürgetés, hiszen neki is megmondtam már, nekem az is teljesen elegendő lett volna, ha csak barátok maradunk, de nyilván nagyon is boldog vagyok, hogy mégis együtt próbáljuk meg. Mindezt tehetjük még akkor is, ha én Yngriddel nyitottam, ő pedig Tommal futott zátonyra. Az ember nem tudja megválasztani a kapcsolata elején, hogy milyen múltra tekintsen vissza. Talán ez kicsit túl intenzív néhány hét volt, de hát túllendülünk rajta. Bevárom, amíg megérkezik, mert visszaírt, hogy jön, és egyértelmű, hogy magára vonzza a tekinteteket. Őt  lényegesen többen ismerik errefelé, mint engem, mert bár a londoni Broadway-n nagy sikerrel fut a musicalem de oda viszonylag kevés iskolatársam jut el. Carol viszont sokszor volt már címlaplány, vagy éppen valamilyen mágikus kencefice reklámarca. Az alakja maga a csoda, ám ezen nem lepődök meg, már lovaglás közben is mindez érezhető volt, viszont én nem vagyok az a mustrálós, főleg vele szemben, mert ha majd egyszer odajutunk, elég akkor nézelődni, másfelől neki a külsejénél sokkal jobban tetszik a bájos személyisége, az érzékeny gondoskodása. Amikor közelebb ér, számomra is nyilvánvaló, hogy nem csókkal indítunk, az csak ránk tartozik, lehet azt meghitt módon is helyettesíteni. Így csupán a feje tetején simítok végig, noha nem vagyok az apukája, most ez jön.
- Ah, és mit szól a családosdihoz? – Feltételezem nem a mi ágyjelenetünk merült fel bennük, hanem az, hogy ők ketten testvérek. Ezt én tudtam, de a nagynénim a lelkemre kötötte, hogy csak segíthetek, de nem avatkozhatok bele. Nekik kell egymásra találniuk. Azzal viszont belerondítottam, hogy végülis az egyikkel lefeküdtem, a másikba meg beleszerettem, és ez bőven kettőjük közé állhat, amivel megfúrom az egész nyomozást. Ezért is kéne menteni, ami még menthető. – Napozzunk, vagy fürödjünk? – Végülis mind a két megoldással tudunk beszélgetni, arra pedig nem kell figyelnünk, hogy ki mit pusmog a háttérben, ez most a mi pillanatunk. Ráadásul meg kell szoknunk mások vizslató tekintetét, hiszen nem zárkózhatunk örökké be a szobánkba.

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 157

TémanyitásTárgy: Re: Carol&Samael - Pancsizós nyomozás Kedd 15 Május - 15:34

Samael & Carol

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Nem kicsit viselt meg az Yngriddel való beszélgetés, ezért is hezitáltam, hogy egyáltalán elmenjek-e. Szórakozzam, amikor a húgom totál ki van készülve és úgy érzi, hogy elárultam őt, miközben nem akartam semmi rosszat, sőt én csak azt szerettem volna elmondani, hogy a húgom, erre fény derült arra is, hogy mi van Samael és köztem és ez végképp betett neki és így nekünk is, most pedig fogalmam sincs, hogy mi a teendő és hogyan beszélhetnék vele, hiszen hiába kerestem azóta, esze ágában sem volt nyitni felém. Próbáltam én írni neki, próbáltam a klubhelyiség körül is somfordálni, de még akik ismerték is azt mondták nem ér rá, vagy csak elhajtottak, sőt volt aki tudomást se vett rólam jó eséllyel a házam miatt. Ennek ellenére mégis úgy döntöttem megyek, hiszen ha magamba fordulok attól jobb nem lesz, viszont talán Samaellel töltve az időt egy kicsit jobban érezhetem magamat, legalábbis remélem és ha beszélünk netán könnyebb lesz.
Persze számítok én is rá, hogy lesznek furcsálló tekintetek majd, hiszen a házaink nem kimondottan vannak oda egymásért és amikor megjelenek a tóparton akkor így is lesz, de úgy fest mindenkit most a saját szórakozása érdekel, így egy-egy kétkedő, vagy kutató pillantástól függetlenül más nem történik. Persze minimális pusmogás azért van, már csak miattam is, hiszen azért vannak, akik ismernek az újságokból. Direkt nem öltöztem túlzottan lazán, csak egy egybe részes fekete fürdőruha, de lássuk be egy fürdőruhánál kivédhetetlen, hogy ne mutassa meg tökéletesen az alakot. Azért a derekamra tekertem egy kendőt, hogy kevésbé érezzem magamat csupasznak és hoztam magammal pokrócot is táskában, mert nem igazán tudtam mit kellene. Amikor meglátom Samaelt megjelenik egy halvány mosoly az arcomon. Ennél több most nem igen megy, de azért igyekszem.
- Szia! Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó idő lesz hirtelen. - időjárás? Komolyan az időjárásról akarok beszélgetni? Nyitásnak jó, de mi már nem ezen a szinten vagyunk igaz? De mégis ezt teszem, mert ha most egy csókkal indítanék akkor még több szempár szegeződne ránk és ha visszajutna a dolog Yngrid fülébe, hogy én itt élvezem a tópartot, ő meg ki van akadva... Hát kétlem, hogy az sokat javítana a jelenlegi helyzeten. - Beszéltem Yngriddel. - bököm aztán ki egy éles váltással és egy hatalmas sóhajjal, tétován megállva. - És hoztam pokrócot. - teszem még hozzá, pedig tudom én, hogy végképp semmi értelme az egésznek. Lényegtelen témákat váltogatok a fontossal, de mégis hogyan kezdjek bele valami olyanba, ami kiborító ránk nézve? És mi van akkor, ha a húgom sosem tudja elfogadni, hogy Samael és én... és közben még csak azt sem tudom, hogy Samael már amikor idejött tudta az igazat arról, hogy testvérek vagyunk és hagyta, hogy kutassak és nyomozzak ez ügyben és hogy minden így megkavarodjon. Azt vajon hogyan reagálnám le?

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Rút kiskacsából igenis lehet

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Carol&Samael - Pancsizós nyomozás Kedd 8 Május - 18:08

Carol & Samael

Igazán sajnálom, hogy legutóbb elvettem Carol kedvét is az élettől, főleg, hogy ő jött oda hozzám a bajával, hogy nem tud mit kezdeni azzal, hogy Yngrid a testvére, meg még az anya üldözési mániája se megoldható, én meg rázúdítottam mindazt, ami egyébként ki sem nézhető belőlem, hogy mennyire nyomaszt. Pedig így van, noha megpróbálom elnyomni, és játszani a kemény macsót, de Carol mellett mégiscsak könnyebb megnyílni, felfedni az igazi érzéseket. Ő pedig átölelt, és megértett, fel sem merült, hogy mindezt gyengeségnek tudja be, vagy ha igen, akkor szerethető gyengeségnek. Már bánom, hogy az elején annyira kapkodtam Yngriddel, hiszen rögtön másnap megismertem Carolt, és így úgy tűnhet utólag, mintha ágyból ágyba ugrálnék. Holott mindez nincs így, nagyon is megválogatom, hogy kivel és mit, ráadásul Carol annyira édes, bájos lány, hogy még végképp nem tartunk itt. Mivel volt is valaki az életében, fel sem merült, hogy kezdenék vele, mégis, ezután Yngriddel már nem tudtam volna mit kezdeni, hogy ha pont a nővére tetszik ennyire. Szerencsére nem merült fel eddig, és ezután sem fog, hogy tudnék a vérségi kapcsolatukról. Azért mégiscsak megpróbálnám kárpótolni, noha végül nem úgy tűnt, hogy rosszul érezné magát. De vajon hogyan? Láthatóan nagyon beleásná magát a családi nyomozásba, Yngrid nem is tudom, mit reagált arra, hogy nem is árva. De hogy jövök én a képbe? Azért küldtek, hogy segítsek nekik.. Ám jelenleg bárki is ártana nekik? Ki üldözheti Carol anyját? Én, a musical színész még csak nyomozó sem vagyok, meg auror sem. Az átlagos mágiákhoz értek, de semmi több. Elég, ha a puszta jelenlétem is számít? Vagy ha már együtt vagyunk Carol és én, logikus, hogy mindenben mellette állok? A mai talán viszont egy közös beszélgetéssel egybekötött szórakozás lehet, hiszen az egyemisták lehetőséget kaptak, hogy ezen a verőfényes napon afféle fürdőzős pikkniket rendezzenek a tóparton, úgyhogy ennek megfelelően tömeg is van. Koradélután van, és biztos vagyok benne, hogy az este se fog bezavarni senkit, akkor amolyan piálós, nyárson sütőgetős buliba csap majd át a banzáj. Szeretnék Carollal beszélni, hogy mit is lépjünk a családi ügyek tekintetében, és ha még fürdőzhetünk is egyet, hát remélem csak jól sülhet ez a mai nap. Végül arra jutok, hogy történjen bármi, ma vele szeretném tölteni a napomat, még ha a házaink fújjolnak is, hogy együtt vagyunk, de majd meglátjuk mi lesz. Szerencsére volt néhány lelkes szervező, aki már mágiával felturbózott grillrácsokon süti a különféle finomságokat, én pedig idejében írtam Carolnak, hogy ha van kedve délután lejönni, akkor itt várom, már csak meg kell találnunk egymást. Rajtam sima fürdőgatya. Nem vagyok egy kigyúrt alkat, mint Tom, de talán nem is hiányolja ezt, lévén az én alakommal sincs gond. Magasabb vagyok, mint ő, és amolyan szolidan izmos, mint aki nem vitte túlzásba az edzést.

..,
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Carol&Samael - Pancsizós nyomozás Kedd 8 Május - 18:07

..,