ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Alison Fawley
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Fedőneve: Jack I_vote_lcapFedőneve: Jack I_voting_barFedőneve: Jack I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Fedőneve: Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Fedőneve: Jack   Fedőneve: Jack Empty2016-08-11, 19:24



Keresem a beharapómat (igen, én is xD)

Név: Az előtörténetemben Jack-ként szerepel, de ebből bármi lehet a kedves megalkotó kérésére. Very Happy
Play by: Brad Pitt (interjú a vámpírral)
Kor: Felnőtt, vagy született vagy legalább 20 éve vámpír (hiszen, ha harapott, akkor neki is kellett a 10 év és Marcusnál is eltelt annyi), ennek fényében kellene gondolkodni. Smile
Csoport: Személyzet/ Ex-Halálfalók/ Varázshasználók/ Tanárok
Szak/Foglalkozás: A vámpír képességeidet kihasználva, a normál emberekre életveszélyes küldetéseket hajtasz végre. Egyszerre vagy ereklyevadász, rúnakutató, ritka gyógynövények gyűjtője... Minden, amiben a pénzt, vagy némi kalandot látod.
Kapcsolat: Régen barátok voltunk, bajtársak. Az egyik sötét varázslókocsmában ismerkedtünk meg, nagyjából 20 évvel ezelőtt, amikor éppen munkát kerestem (bővebben az et-ben...). Valami érdekeset láthattál bennem, hogy végül is elcsalogattál és kialakítottunk egy két fős csapatot. Hamar be is avattál a kis titkodba, elvégre, az volt a szándékod, hogy magadhoz hasonlóvá teszel, bár, az elején még voltak némi kétségeid, nagyjából fél év közös munka után úgy döntöttél, hogy érdemes vagyok rá. Viszont, nagyot kellett csalódnod. Úgy tűnik, csak a lelkesedésem volt mérhetetlenül nagy, ugyanis, amint végigszenvedtem az átváltozást, és az első fojtogató éhséget, ellöktelek magamtól. Hálátlan voltam, mert, valljuk be, te sem készítettél fel teljesen erre. Mégis, tény hogy az én hibám volt az egész. Nyugodt ember lévén elfogadta az akkor még igencsak labilis állapotomban meghozott döntésemet, és eltűntél valahová. Valószínűleg, nagyon nagyot csalódtál, fájhatott, hogy így elárultalak, elvégre, mondhatni testvéreddé fogadtál az átváltoztatással.
Én mindent megbántam. Amint kitisztult a fejem pár hét után, és ott álltam teljesen egyedül, egy teljesen új életben, rájöttem, hogy mennyire igazságtalan voltam. Akkoriban még próbáltalak megtalálni, de nem sikerült. Nem tudom, hogy te nem akartad, vagy csak a véletlen hozta így, de 4 év után feladtam. Egyedül folytattam azt, amit ketten elkezdtünk. Aztán pedig tanár lettem nem rég, és az eddigi életem teljesen belassult. Legyökereztem egy lánynál, aki elcsábított a véla vérével, majd véletlenül átváltoztattam egy másik lányt, akitől csak egy kevés vérre vágytam, hogy pótoljam a hiányt... Kezelnem kéne valahogyan a helyzetet, úgy, hogy az állásomban is megmaradjak. Egyedül viszont nehéz lesz. Szükségem van rád, ismét...

//Naaa, úgy terveztem, hogy ismét összehaverkodnak, tehát, valami nyugisabb karakterű embert keresnék, aki képes lesz átsiklani majd az akkori sérelmeken. Persze, nem rögtön, lehet egy kis vita belőle, de Marcus mindenképpen békülni szeretne. Nem csak azért, mert segítségre van szüksége, hanem mert tényleg nagyra értékeli Jack barátságát. Mondhatni fivéreként tekint a másikra, szóóóvaaaal: várlak. *-* Igen, ennyi. xD Nincs semmi megkötésem, bárki lehet bárhonnan, a pb sem fix, csak egy ötlet volt. Very Happy Egyedül annyi, hogy ne egy sértődékeny valakit hozzon a megalkotó, hanem egy nyugis természetű, barátságos, kalandos férfit, akivel Marcus ismét összebarátkozhat. //

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy & Jack
» Jack Harries
» Jack Murrey
» Jack Falahee
» Jack Cavanagh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: