ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Kalandmester
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Megan Smith
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Alison Fawley
Lucas Maywether I_vote_lcapLucas Maywether I_voting_barLucas Maywether I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lucas Maywether

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Lucas Maywether
Reveal your secrets
Lucas Maywether
Griffendél

TémanyitásTárgy: Lucas Maywether   Lucas Maywether Empty2016-04-24, 21:51




Lucas Maywether

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   Az élet olyan, mint a bolhapiac: sose tudhatod, hogy mikor bukkansz váratlanul valódi kincsre.
   

   Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy 
Teljes név: Ide jön a karaktered teljes neve
   Születési hely és dátum: 1977.03.23. London
   Csoport: Griffendél
   Patrónus: Őz
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 9. (auror szak)
   Képesség: -
   Mágikus adottság: Telekinézis 1. szint (2016.05.02)
   Kiemelkedő tudás: -

   
Jellemed kifejtése

Az igazi kamukirály, hantagép, na ez én vagyok. Bárkinek lyukat beszélek a hasába, nemlétező kalandjaimról írói részletességgel tudok mesélni, mintha valóban megtörténtek volna. Tudom, hogy hol a határ, nem lovalom bele magam túlzóan gyanusan, olykor bizony csak tetszelgek a hős szerepében, aki szerényen, visszafogottan mesélni, hogy bizony hányadszor mentette meg a világot a sötét hatalmaktól. Mindent olyan sármosan teszem, végighordozva tekintetemet a hallgatóságomon, hogy nem csoda, mindenki az én szavaimon csüng. Nem mondom magamat vezetőnek, hiszen ha irányítani akarnék másokat, egyből kiderülne a hozzá nem értésem, ezért azt hangoztatom, hogy magányos farkas vagyok. S miután ilyen szépen csűröm a szavakat, egyértelmű, hogy a lányok jó része bedől a látszatnak, és amiket hallannak. És lássuk be, egy sikeres, és csinos férfi azért a többség álma, nekem pedig az a célom, hogy az adottságaimmal kiélvezzem az életet. Aki meg tényleg a porban akar csúszni mások kedvéért, hát csak tegye, én valódi hős vagyok, azt adom mindenkinek, amire vágyik, reményt. Így aztán nem is gondolom magamat rossz embernek. Hazugságon sosem kapnak, hiszen rengeteg előre megírt kellékkel rendelkezem, és a rögtönzésben is kiváló vagyok. Viszont ha meglátnék egy igazi bestiát, vagy sötét varázslót, azon mód sarkon fordulnék, kétség sem férhet hozzá.

   
Megjelenés

Azt hiszem mindig le fogok tudni tagadni a koromból jó néhány évet, csoda, hogy ha most tizenhétnek tűnök, pedig most töltöttem be a huszat. Ez a rendkívül szerencsés géneknek, és a kisimult bőrnek köszönhető. A hajam dús, göndör-hullámos, ezért néha levágatom, hogy rendezettebb legyen, mert ha hosszú, akkor szinte kezelhetetlen, amolyan pajkosan szálldos a szélben. A szemeim kékek, bájosak, és az egész arcomból, mimikámból árad valami szeretnivaló. Talán ezért is léptem ilyen útra, mert engem mindenki imád. Az alkatom picit vékony, de izmos, felszedhetnék még magamra pár kilót, mégis a kisugárzásom eljövendő komolyabb erőt sugall. A ruházatom egyértelműen arra van kiélezve, mintha valami sokat megjárt hős lennék, állati trófeák díszítenek, mint grizzlyfog, farkasfül, na és persze néhány kitüntetés amiért jeleskedtem már a sötét mágus vadászatban. A legtöbbjét vettem, netán én csináltam, hamisítottam, de van olyan is, amit halottaktól vettem el, hiszen külön specialitásom más hírességek nyomában járni, és drukkolni,hátha fűbe harapnak.

   
Életed fontosabb állomásai

Enyhén szólva is sokkolva vagyok, ez nem történhetett meg. Hiszen annyi izgalmas „hanta-kaland” után most mindennek vége szakad. Mintha a világ összeesküdött volna ellenem. A szüleim is csupán látni akarták bennem a hőst, aki majd továbbviszi a nevüket, valaki, akivel büszkélkedhetnek. Ők ugyan kiemelkedőek voltak mindig, de nem látványosan. Én viszont az lehetek, aki megvalósítja legmerészebb álmaikat is. A társaság középpontjának könnyű úgy lenni, hogy mindenki vagy fél tőled, vagy imád. De amikor mindez összeomlik, akkor az embernek tropára mennek az idegei. Mert oké, tudok én vívni, elméletileg. Nagyon ügyes a tartásom, ahogyan mesélem a történeteimet, de még az életben nem ontottam vért, és engem sem nyársalt fel senki. Most pedig ehhez igen közel vagyok. És nincsen, akinek elmondanám, hiszen bálványnak lenni magányos út, nincsen egyetlen barátom sem, aki valóban ismerne. Álcám csakis pozitív oldalait használom ki, mint a hírnév, a csajok, a tisztelet, de most.. mintha az a sötét varázsló, akinek a halálhírét keltettem volna, játszana velem. Megüzente, hogy köszöni, jól van, és ha ennyire akarom, akkor indul, hogy valóban beteljesítsem azt a hősködést, amivel felvágtam mindenki előtt. És nem fogom tudni megállítani. Le fogok bukni. Ráadásul úgy látom nagyon jól szórakozik, mert állítása szerint többeknek szólt, akinek a leölésével kérkedtem, tehát nem is egyedül jön. Egyetlen lehetőségem az, hogy villámgyorsan felkészülök nagy titokban, könyvekből, vagy olyan mesterektől, akik tartják a szájukat. Ha ezt túl akarom élni, akkor a létező legravaszabb oldalamat kell előkapnom, mert úgy sejtem, pár napom lehet. Szó szerint, mert alig hiszem, hogy a sötét varázsló megelégedne azzal, hogy csak megszégyenít.
   




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Nincs rosszabb egy hazugságokra alapozott életnél.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucas Starling
» Lucas és Ruth
» Lucas Mordrake
» Nadine&Lucas
» Lucas & Hannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: