ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Alicia & Miles - Let's have some fun! I_vote_lcapAlicia & Miles - Let's have some fun! I_voting_barAlicia & Miles - Let's have some fun! I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Alicia & Miles - Let's have some fun! I_vote_lcapAlicia & Miles - Let's have some fun! I_voting_barAlicia & Miles - Let's have some fun! I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alicia & Miles - Let's have some fun!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alicia Geller
Reveal your secrets
Alicia Geller
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Miles - Let's have some fun!   Alicia & Miles - Let's have some fun! Empty2016-04-24, 15:46


[You must be registered and logged in to see this image.]
Miles & Alicia
Nevess velem

A Tiltott Rengeteg nem éppen arról volt híres, hogy bármiféle biztonságot nyújtana az arra tévedő embereknek, de engem ez sem riasztott el attól, hogy Kevint visszarángassam arról a helyről. Megszoktam már, hogy az évfolyamtársaim többsége - velem ellentétben - szinte az egész életét ott éli le, és nem éppen a leglegálisabb módon. A tanárok már mindenkit fülön csíptek ott az évfolyamomból, még engem is. Ezerszer végighallgattam már McGalagonytól, hogy mégis milyen veszélyes lények rejtőzhetnek a sötétben, ő pedig már ezerszer végighallgathatta az én verziómat is, mely szerint csak puszta jószándék vezérelt oda. De még így is ki kellett vennem nekem is a részemet a büntetésből, így most is a saját bőrömet vittem vásárra.
Mindezek ellenére sem tudtam abbahagyni a dolgot. Kevin a Rengetegbe ment, mert valami hülyeséget vett megint a fejébe, én pedig nem fogom ezt hagyni neki. Állandóan ilyesmit csinál, megállás nélkül hülyeségeken töri a fejét, és ha nem az iskolában csinálja a baromságait, akkor a birtokon. Remek ötletei vannak, annyi szent... De mégis, mi lehet itt, ami ennyire felkeltette a fiú érdeklődését?
- Áú! - A fájdalom élesen végighúzódott a lábamon, amikor hirtelen egy lyukba léptem, amit észre sem vettem ebben a sötétségben. Komolyan, miért kell nekem is itt lennem? A végén még nem csak hogy büntetést kapok, hanem még le is sérülök, akkor pedig mehetek a gyengélkedőre, Madam Pomfrey karjaiba. Márpedig sosem szerettem beteg lenni... Már egy sima megfázás is úgy hatott rám, mintha a halál küszöbén lennék. Utáltam, hogy nem kapok levegőt. Utáltam, hogy nem érzem az ízeket. És gyűlöltem, hogy nem tudok rendesen énekelni. - Hogy az a...
A földre huppantam, semmivel sem törődve, majd bosszankodva vettem szemügyre lábam állapotát. Semmi gond, nagy eséllyel nagyobb volt a füst, mint a láng. Az ijedtség azért rendesen megdobja az ilyen dolgokat.
Hirtelen lépteket hallottam, melyek egyenesen felém közeledtek, és egyszerre minden más aggodalom kiment a fejemből. Talán Kevin lenne az? Visszajön, hogy segítsen? Lehetetlen, hiszen a fiú nem éppen arról híres, hogy meggondolja magát, ha valami jó kis balhé van készülőben. Különben is: a lépések nem Keviné. Ő teljesen másként lépked, és általában mindig megpróbál nagyon halk lenni. Nem, ez más... De mégis mi lehet? Egy szörnyeteg?
Kétségbeesetten rántottam ki a pálcám a zsebemből, majd elsuttogtam a leghamarabb eszembe jutó varázsigét: - Lumos!
Nem éppen a lehető legjobb bűbáj egy ilyen helyzetre, de a semminél sokkal jobb. A fény elárasztotta a közelemben lévő területet, majd riadtan pillantottam körbe. Hamarosan meg is leltem a zaj forrását: egy velem egykorú srác lépett ki a fák közül, én pedig megkönnyebbülten sóhajtottam egyet. Legalább már nem vagyok egyedül. Nem ismertem ugyan a fiút, de még egy ismeretlen ember is sokkal jobb, mint egy ismerős lény.
- Már megbocsáss, de eléggé megijesztettél - szegeztem rá továbbra is a pálcám, habár eszem ágában sem volt ártani neki. - Ki vagy, és mit akarsz itt?
Komolyan, úgy teszek, mintha nekem bármilyen jogom is lenne ahhoz, hogy itt legyek. Egyikünk sem volt tanár, mindkettőnk tilosban mászkál.
- Hidd el, nem akarsz te Kevin lenni - jegyeztem meg mogorván, miközben elfogadtam a fiú felém nyújtott kezét, majd feltápászkodtam, végül pedig óvatosan leporoltam magam. - Esküszöm, megfojtom, ha a kezeim közé kerül! Egyénként engem Aliciának hívnak.
Kevint meg ezek után balszerencsés Kevinnek keresztelik majd el. Miért olyan ostoba?
- Merre találom? - kapva-kaptam az alkalmon, abban reménykedve, hogy végre móresre taníthatoma fiút.
Megjegyzés | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Miles - Let's have some fun!   Alicia & Miles - Let's have some fun! Empty2016-04-18, 23:02



[You must be registered and logged in to see this image.]

To Alicia
[You must be registered and logged in to see this image.]

Azt kell, hogy mondjam, örülök, hogy nem vagyok annyira jóban emberekkel. Vagyis nem sokkal, ha pontos akarok lenni. Így sosem állítanak meg és kérdezik meg mit csinálok, hova megyek, miért most és még sorolhatnám. Tényleg sokan nem látják a kevés barát eme fényes oldalát, és sosem értettem miért. Szerintem már alapvetően nincs is jobb dolog annál, hogy senki nem akarja tudni mit csinálsz. Imádtam ezt, be kell, hogy valljam. Azért is szerettem a Roxfortba járni, mert lehet baromságokat és felelőtlenségeket csinálni. Ez volt az egyetlen hely, ahol kiélhettem magam. Otthon ez sosem adatott meg, de amennyit ott vagyok, az úgy sem számít. Az életem nagy részét az iskolában töltöm és nem is bánom. Sokkal jobb hely, mint bármely város, ahol eddig jártam. Ahogy a fák között állva kerestem a jelet, hogy merre tovább, az agyamban csak pörögtek a gondolatok. Mondhatni késő volt már, és ezért járt ennyi minden a fejemben. Éjjeli bagoly voltam mindig is. Ekkor volt fent az agyam és a testem is igazán. Napközben sosem tudtam teljesen magam lenni. Talán rossz időzónába születtem, vagy én nem tudom. Már kissé kezdett frusztrálni, hogy nem találok semmit, amikor hirtelen egy puffanást hallottam. Mintha valaki elesett volna. Akaratlanul is elvigyorodtam, majd felvont szemöldökkel pillantottam hátra. A helyzetemből nem láttam semmit, így inkább keresgéltem tovább, de nem igazán tudtam koncentrálni arra. Belegondoltam, hogy ki lehet olyan ügyetlen, hogy elessen. A sajnálatos dolog az, hogy csak az évfolyamból már rengeteg ember jutott eszembe így egy halk nevetés után elkezdtem ismét koncentrálni. Olyan nem létezhet, hogy nem találom meg a jelet, amikor tudom hogy néz ki, és biztosan ott van valahol. Épp megpillantottam végre az ismerős vésetet az egyik fában, amikor hirtelen valaki megszólalt nem messze mögöttem. Veszteni valóm nem volt, így megfordultam és tettem pár lépést hátra, amíg meg nem láttam egy lányt vettem észre. Végignéztem rajta egy szempillantás alatt, majd kissé elvigyorodtam. Ha jól emlékeztem, a csaj az oroszlánok közé tartozott. Vajon ki volt az a bátor, aki meghívta őt a sok kígyó közé? De nem is számít. Lehet csak követett valakit, mert gyanúsan viselkedett az egyik idióta.
- Nem épp Kevinnek hívnak, de a te kedvedért még az is leszek. - vigyorodtam el immár teljesen. Azért végül kezet nyújtottam neki, hogy segítsek felállni. Nem szeretnék sokáig nagyon lenézni, meg különben se vagyok teljesen egy mocsadék. Ha elfogadja elfogadja, ha nem, hát nem. Akkor majd nyilván megoldja maga is a felállást. - Egyébként, ha gondolod megkereshetjük azt a fickót, akit keresel. Van egy sanda gyanúm, hogy hol lehet. - néztem rá teljes komolysággal. Nyilván a keresett férfiú, vagyis Kevin, már rég bent bulizik. Bezzeg én meg csak nemrég találtam meg az utat, és most még itt van a lány is. Csak arra leszek kíváncsi mit fog egyáltalán rám reagálni, meg arra, hogy igazából felajánlottam, hogy kettesben kóvályogjunk egy darabig a sötét erdőben.

Nem lett a legjobb, de remélem megteszi (: » 469 » We Don’t Have To Dance
©
Vissza az elejére Go down
Alicia Geller
Reveal your secrets
Alicia Geller
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Miles - Let's have some fun!   Alicia & Miles - Let's have some fun! Empty2016-04-03, 13:50


[You must be registered and logged in to see this image.]
Miles & Alicia
Nevess velem

Ez is ismét egy olyan nap volt, amikor teljes képtelenségnek számított, hogy valaha is el tudjak aludni, így inkább nem is tettem. Helyette lementem a hálókörletbe, és kezembe vettem kedvenc könyvem: Csók és más semmi. Egyszerűen imádtam. Mint minden lány, én is szerettem a romantikát, és amikor egy-egy éjszaka különösen hosszúra nyúlt - mint pl. ez is -, akkor igazán jól jött. Kinyitottam hát, majd a kedvenc részemhez lapoztam. Azt hiszem, most fogja Ingrid bevallani Pete-nek, hogy teljesen bele van esve. Persze, a könyv se lenne elég érdekes, ha ez az egész szerelem-ügy nem lenne kissé megbonyolítva. Ingrid ugyanis egy menekült Oroszországból, míg Pete egy nagy befolyással rendelkező politikus fia, így szó sem lehet arról, hogy egy illegális határátlépővel jöhessen össze. Felhívnák rá a hatóságok figyelmét, ráadásul neki, mint egy politikus gyermekének, példát kell mutatnia. Izgalmas kis sztori, annyi szent. Ha megszakadnék, se tudnék ilyet összehozni, de olvasni szerettem őket. Otthon a polcom tele volt pakolva ilyen könyvekkel, és amikor néha-néha kezembe vettem egyet, akkor egy jó ideig senki sem tudott levakarni róluk. Kevin próbálkozott olykor gőzerővel, de még neki sem sikerült egyszer sem. Ha olvasni akarok, akkor olvasni is fogok, ezt rajta kívül már szinte mindenki felfogta a környezetemben.
Teljesen belemerültem az orosz szőkeség szerelmének taglalásába, amikor váratlan suttogás ütötte meg a fülemet, így figyelmesen felkaptam a fejem, majd körülnéztem a Griffendél klubhelyiségében. Teljesen üres volt, csak én voltam egyedül, de a suttogás még mindig nem hagyott alább. Megbolondultam volna? Nem hiszem, általában nem szoktam hangokat hallani, de most az egyszer számításba vettem azt a lehetőséget is, hogy velem nincs valami teljesen rendben. Letettem hát a könyvem a fotel karfájára, majd halkan kikászálódtam belőle. További fülelésem eredményeként elégedetten állapítottam meg, hogy mégsem az én agyammal nem stimmel valami, valóban ketten beszélgetnek, csak éppen nem a klubhelyiségben vitatták meg a dolgot, hanem a fiúk hálótermeibe vezető lépcsőn. Épp csak annyi eszük nem volt, hogy lenézzenek, van-e valaki a klubhelyiségben. Nyilván a kései időpont miatt nem gondoltak arra, hogy valaki pont innen fogja meghallani őket. Elindultam hát a lépcsők irányába, hogy rájuk szóljak: ha lehet, akkor máshol folytassák az eszmecseréiket. Senkit sem szerettem kihallgatni, főleg nem akaratlanul, így most leszek olyan rendes, hogy megadjam nekik ama esélyt, hogy ne bukjanak le. Amikor azonban meghallottam, miről beszélnek, megtorpantam. A fiúk sem jöttek lejjebb a lépcsőn, nyilván csak kimentek a hálóból beszélgetni, így nem kellett attól tartanom, hogy felfedeznek.
- Igen-igen, ott. A Tiltott Rengetegben.
- Most viccelsz?
- Dehogy viccelek, ez teljesen komoly! Kevin el is ment, megnézni őket. Öregem, én is menni akarok!
- Hülye vagy? Különben is, honnan tudod te ezt?

Ennyi nekem bőven elég volt. Amint meghallottam Kevin nevét, mérgesen indultam el a portrélyuk felé. Szerencsére nem volt még rajtam pizsama, helyette egy farmerben és egy pulcsiban feszítettem, így még az átöltözésre sem kellett különösebb gondot szentelnem. Egyébként is: nem hiszem, hogy az visszatartott volna. Kevin a Tiltott Rengetegbe ment, és ismét nekem kell visszarángatnom onnan. Istenem, de unom már a hülyeségeit! Valamiért azonban felelősnek éreztem magam a fiúért, így általában mindig utána eredtem, ha valami hülyeségre adta a fejét. Vagy sikerrel jártam, és visszahoztam, még mielőtt valami maradandó butaságot művelt volna, vagy vele együtt szívtam, és mindketten mehettünk büntetőmunkára. Ez a kényszertevékenység nem volt a kedvencem, de az még jobban elriasztott, hogy Kevin otthagyhatja a fogát a Rengetegben. Mintha nemrég hirdették volna ki, hogy nem mehetünk oda... És most halál komolyan gondolták! Ez a fiú esetleg a fülén ült? Jaj neki, ha rajtakapom!
A lehető legcsendesebben átmásztam a lyukon, majd vetettem egy óvatos pillantást a Kövér Dáma irányába. Az asszonyság szerencsére már régóta békésen szuszogott, így ő sem fog lebuktatni. Na, nem mintha valaha is tett volna ilyesmit, soha sem avatkozott a diákok dolgaiba, de ugyebár ezt nem tudhatom előre. Lehet, most a tanárok megkérték. Elvégre, ő tudja a legjobban, ki mikor távozik éjnek-évadján. Jobb forrás nem is lehetne az igazgató kezében.
Elindultam az egyik ismert titkos folyosó irányába, melyet annak idején még szintén Kevin mutatott meg nekem. A főbejáraton nem mehettem, még a leghülyébb diák is tisztában volt vele, hogy azt ilyenkor őrzik, ráadásul még Frics is sűrűn ejti útba, hátha ő kap el valamilyen kinn kószáló diákot. Nem, ezt nem kockáztathattam. Megérintettem hát a szobor csőrét, majd teljes erőmből lerántottam, mire az utat engedett, én pedig beléptem a titkos folyosóra. A szobor bezáródott mögöttem, én pedig magam elé tartottam a pálcám, majd megszólaltam:
- Lumos!
A várt fényforrás szinte azon nyomban megjelent, és mindent megvilágított körülöttem. Helyes. Nem szerettem a kihalt, poros, pókhálós vájatokat, ez pedig pont ilyen volt. Habár, a fény nem volt túl nagy, de nekem teljesen elégnek bizonyult. A lényeg az, hogy lássak, és ne essek fel semmiben sem. Elég volt csak Kevin kárörvendő képét elképzelnem magam előtt, és szinte máris megvolt a napi idegadagom. A fiú tuti kinevetne, ha poros ruhában bukkannék fel előtte.
Pár perc alatt kiértem a titkos folyosóról, majd a kastély birtokán találtam magam. Intettem egyet a pálcámmal, mire kihunyt a láng, én pedig kissé alaposabban szemügyre vettem a környéket. Kevin éppen akkor vetette be magát a fák közé. Remek. Úgy tűnik, én se úszom meg anélkül, hogy ne kelljen odáig mennem érte. Csodás. Elindultam hát, majd a lehető leghalkabb léptekkel követtem a fiút, aki nem messze előttem haladt. Sötét volt, úgyhogy nem is igazán láttam, így nem tudhattam, hogy a srác nem is Kevin. A tervem az volt, hogy jól ráijesztek, hátha legközelebb kétszer is meggondolja, merre vigyen az útja. Ez azonban nem jött be, helyette a lábam egy lyukba csúszott, én pedig hanyatt vágtam magam, egy igen fájdalmas kiáltás kíséretében.
- Francba! - csúszott ki a számon a nem túl nőies kifejezés, miután nagy nehezen ülő helyzetbe tornáztam magam, és óvatosan kihúztam lábam a lyukból. Szerencsére semmi baja, legfeljebb egy-két pillanatig nem tudok majd lábra állni, de ez minden. Terveimről azonban letettem, helyette hangosan elkiáltottam magam: - Azonnal gyere vissza, Kevin, vagy esküszöm, aprólékot csinálok belőled!
Visszajön, és elhúzunk innen. Semmi kedvem sem volt ugyanis ahhoz, hogy vérfarkas-eledel váljon belőlem.
Megjegyzés | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]

   
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Miles - Let's have some fun!   Alicia & Miles - Let's have some fun! Empty2016-03-31, 19:50



[You must be registered and logged in to see this image.]

To Alicia
[You must be registered and logged in to see this image.]

A házamban egy jó dolog biztos volt: a folyamatos információ áramlás a tiltott és izgalmas dolgokról. Jelenleg az a hír ment körül a Mardekár 7. évfolyamában, hogy buli lesz a Tiltott rengetegben. Ráadásul alkohol is lesz elvileg, szóval nekem ott a helyem! Nem igazán tudtam, hogy fel kellene öltözni rendesen vagy sem, így farmert vettem fel, egy viszonylag hétköznapi inggel. Ezzel rámondhattam, hogy kiöltöztem, de azt is mondhatom, hogy ez csak egy normális öltözet. Miután végeztem a felöltözéssel kimentem a szobámból. Nem igazán törődtem a réteges öltözködéssel, nekem már elég meleg volt ahoz, hogy csak így kint lehessek. A közös helység tele volt emberekkel, de a legtöbben kisebbek voltak. A legtöbben a hetedikesek közül. Mondjuk abba senki sem gondolt bele, hogy ennyi ember kint lesz kimenő után. Bár ha még fel is tűnik valakinek, fogalmuk se lesz merre menjenek. Csak mi tudjuk melyik jelzést kell követni. El is indultam kifelé. Szerencsére hamar a friss levegőre értem és már mentem is a fák felé. Pár ember még most szállingózott befelé, így furcsán néztek rám, amiért én pont az ellenkezőjét tettem. Én inkább rájuk se pillantottam. Nem igazán érdekelt milyen más véleményük volt arról, hogy merre megyek. Kicsit lassítottam a tempón, mert már nem számítottam egy hirtelen összefutásra valamelyik tanárral. Már csak az kéne, hogy valamelyik beküldjön és akkor kell kiosonnom amikor mindegyikük kint köröz a folyosókon. Lassan elértem a rengeteget, pont amikor lépteket hallottam mögöttem. Nem igazán érdekelt ki az, tudtam, hogy nem lesz belőle problémám. A léptek zaja egyre hangosabb lett, majd valaki a vállamra tette a kezét.
- Csá Miles! Örülök, hogy te is jössz végre! A múltkorin már hiányoltuk a képedet! - ezzel ott is hagyott és berohant a fák közé. Egy pillanatra megálltam és felvont szemöldökkel néztem utána.
- Talán azért nem mentem, mert nem szóltatok köcsögök... - morogtam magamban, majd követtem én is a sötét erdőbe. A pálcámat elővéve világosságot csináltam, ezzel kisegítve magamat. Tovább még viszont nem mentem, mert egyenlőre még a helyes jelet kerestem az egyik fán.

Remélem megfelel Smile » 331 » We Don’t Have To Dance
©️
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Alicia & Miles - Let's have some fun!   Alicia & Miles - Let's have some fun! Empty2016-03-29, 16:28


xxx
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Alicia & Miles - Let's have some fun!   Alicia & Miles - Let's have some fun! Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna & Miles
» Maxime & Miles
» Miles Bletchley
» Miles Bletchley
» Luna & Miles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: