ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Dwight Jennings
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Kalandmester
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Maia Hansen
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Miles Bletchley I_vote_lcapMiles Bletchley I_voting_barMiles Bletchley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Miles Bletchley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Miles Bletchley
Reveal your secrets
Miles Bletchley
Mardekár

TémanyitásTárgy: Miles Bletchley   Miles Bletchley Empty2017-05-07, 17:29



Miles Bletchley
Hard to say I'm sorry

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos karakter

Teljes név: Ide jön a karaktered teljes neve
Születési hely és dátum: 1980.01.18. London
Csoport: Mardekár
Patrónus: Fekete párduc
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. szimbolisztikus
Képesség: legilimentor
Mágikus adottság: -
Familiáris: -.
Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése - kiemelkedő, Rúnaismeret - kiemelkedő.
Kihez tartozol: Luna Lovegood

Jellem: Hiába voltam egykor oly magabiztos, kedves fiú, aki a maga módján vezéralakja volt a mardekárnak, már nem tudom mindenben a pozitivumot látni. Elfogadtam, hogy a családomat körülveszi a sötétség, még akkor is, ha ezt az anyám nem érti meg. Magányos alkat lettem, akit csak a kutatásai hoznak lázba, mással nem lehet kizökkenteni megszokott komolyságomból, amely sokakat elijeszt, de nagyon. A könyvek felett görnyedek ha csak lehet, és lerí rólam, hogy a kígyós házhoz tartozom, olyan csúnyán tudok nézni, ha valaki megzavar. Igencsak akaratos vagyok ami a saját céljaimat érdekel, de más ügyeibe viszont nem ártom bele magamat, ez fakadhat tapintatból vagy érdektelenségből is, de lehet, hogy csak időspórolás, hogy nem osztom meg a figyelmemet. A kviddicsből fakadóan kitartó vagyok, nem szokásom feladni, főleg azért nem, mert meghalni sem akarok.

Kinézet, megjelenés: Világosszőke hajjal, és igéző kék szemekkel rendelkezem, nem csoda, hogy már kisfiúként mindenki édesnek, és cukinak talált, hogy ez a kamasz éveim során még inkább elmélyüljön, ahogyan elkezdtem férfiasodni. Jó ideig mosolyt, vagy álmélkodó pillantásokat váltottam ki, ám amióta gyökeresen megváltozott az életem, azóta csak a csinos, de zárkózott, és cinikus fiút látják bennem, akit jobb elkerülni, mielőbb provokáció lesz a vége. A ruházatomat illetően nem adok magamra túlságosan, ott az egyenruha, vagy ha az nem kötelező, akkor sima farmer, és pulcsi, nincsen időm arra, hogy bárkinek is megfeleljek.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Korai évek:

Igazi kis szőke hercegnek tartottak, s tartottam magamat. Anya táncművész lévén gyakorta bevitt magával az öltözőkbe, ahol a helyes pofimnak köszönhetően a táncoslányok, s a ballerinák kedvence lettem. Megtanultam, hogy egy vidor mosollyal bármit elérhetek, legyen szó édességről, egy új sálról, vagy bámiről, amit egy hozzám hasonló cuki, édes fiúcska kikövetelhet magának. Apát alig láttam, ha otthon is volt a Bletchley kastélyban, mindig a dolgozószobájába zárkózott a könyvek közé. S akkor nem volt szabad zavarni. Magyarán soha sem. Ezt az elején nehezen fogadtam el, szükségem lett volna rá, majd beletörődtem, hogy nekem úgy igazán nincsen apukám. Maradtam anyával, aki szintén nem folyt bele apa zavaros ügyeibe, mint később kiderült, érdekházasság volt. Anyának kellett egy komoly anyagi háttér, míg apa esetén örökösre volt szüksége. Akkor még fogalmam sem volt, hogy ez mit is jelent pontosan.

A Roxfort és a kviddics:

Mire a Roxfortba értem a korom folytán, már vagány, merény kisfiú voltam, aki pontosan tudja, hogy mit akar. Hírnevet, egyértelmű. Bámulatos ütemben fejlődtem, ami a fizikumomat illetően, széles, magas alakként már elsősként is olyan voltam, mintha minimum harmadikos lennék, nem csoda, hogy a legtöbb lány szeme megakadt rajtam. Hogy ezt direkt kijátszam, a kviddicsben az őrző posztot választottam, hiszen így végig rajtam volt a két figyelő ház szeme. Nem a fogón, akire csak a végén néznek, s nem pedig a bénázó hajtókra.. A kvaffok nagy részét megfogtam, szinte egymagam megnyerve a Mardekárnak a meccseket, vagy legalábbis döntetlen közeli szintre mentve. Nem tartottam Malfoyékkal, megvolt a saját klikkem, aminek prominens, nagyhangú, vagány alakja lettem, az a srác, aki a többi gyűrűjéből is egyértelműen kirí, magához vonva az irigy, vagy éppen vágyakozó pillantásokat.

Az átok:

Negyedik végén a nyári szünetben történt a fordulat. Akkor változott minden, amit valaha ismertem, és a sajátoménak tudhattam. Ritka alkalmak egyike volt, amikor apám és én is a kastélyban tartózkodtunk otthon. Anyám próbált elszállásolni a keleti szárnyban, mondván apának hetek óta rémálmai vannak, ne zavarjam a nyugalmát. Az egyik éjszaka közepén felébredtem, hogy éhes vagyok. Hiába szólongattam a házimanónkat, csak nem jelent meg. Végül kénytelen voltam magam elindulni, hogy csillapítsam a gyomrom korgását. Apám hálószobája mellett vezetett el az utam, ahonnan kiáltásokat véltem hallani. Benyitottam, baljós sejtelmektől vezérelve. A baldachinos ágy közepén az apám feküdt, felette sötét árnyalak, amely szó szerint múmiává aszalta a testét, a száján keresztül szívve ki belőle az életerőt. A rémülettől nyikkanni sem mertem, az anyám vonszolt el onnan, legalábbis próbált, mert földbe gyökerezett a lábam, s a rém rám tekintett parázsló léleküregeivel..
Nem tudom, hogy ki sikoltott, az anyám, vagy én, ám végül megúsztuk. Másnap reggel a sosem látott nagyapám tette a tiszteletét, s elmondta a Devereux-ok átkát. A rege szerint az a Pernell és a Devereux baráti családok voltak, akik a Grál lovagokhoz hasonlóan szent ereklyék felkutatására, s megóvására tették fel az életüket. Ám három, különösen komoly erejű relikvia végül közéjük állt. Egymás ellen fordultak, s a véres küzdelemben a családunk feje, egy bizonyos Juron Devereux legyőzte a három Pernell testvér apját, aki haldokolva megátkozott minket, hogy ha valaha ismét kutatnánk az ereklyék után, a saját, sötét szelleme térje vissza, és állítsa meg a kapzsi vérünket.. A sors iróniája, hogy a Halál ereklyéi az egyetlenek, amivel akkora hatalmat szerezhetünk, hogy meg is törhetnénk az átkot, így az évszázadok során sokan megpróbálták.. A nagyapám gyáva volt ugyan mert a saját apja belehalt, de rábeszélte a fiát, az én apámat, hogy folytassa az ezeréves kutatást.. Mohóságból? Talán uralkodni akart a halálon. S azon a reggelen, engem, a tizennégy éves kisfiút szigorú szavakkal illetett, miszernt immár én vagyok az örökös, s meg kell fejtenem az ereklyék titkát, végső kárhozatba száműzve André Pernell-t sötét lelkét..

Szimbolizmus

Mint mondtam, minden megváltozott. Abbahagytam a kviddicset, és a lányok hajkurászását. Hallgattam a nagyapámra, aki a bosszút is kiemelte fő indokként. A tanulásba temetkeztem, s emiatt alaposan összevesztem anyámmal, aki szerint élnem kéne, elszakadni az ostoba családi babonáktól, hiszen ő nem hitt az átokban, szerinte apám az ereklyevadászat közepette szimplán megbolygatott valami sírt, amit nem lett volna szabad, s ez lett a végzete. Nem veszekedtem vele, hanem a nagyapámhoz költöztem, aki a hatása alá vont. Megkaptam hozzá a tandíjhoz szükséges galleonokat, és a sötét könyvek széles tárházat, hogy egyre inkább azt érezzem, közel járhatok. Az őseink feljegyésébe ő nem mert belenézni, nehogy utolérje a lélek, ám tanácsokat adott bőven. Igazi könyvmoly lettem, aki régi fóliánsok margójára írkál, egykori sármom azért megmaradt, ezért próbálkoztak, amennyire csak lehetett a lányok, ám a korábbi vagányságom arroganciába ment át, annyira akartam a tudást, s a bosszút, ami korábban senkinek nem adott meg. Nagyapa a Lovegood-okat nevezte meg lehetséges forrásként. Miután gyakorta jártam Roxmortsban, és Londonban is, számos régi újságot olvastam, a szimbólizmus mellett elsajátítottam az újságírás alapjait, lassacskán kezdtek megjelenni cikkeim a rúnákat illetően, és mint ismeretes, a Lovegoodok is érdeklődtek a ritka leletek iránt, ezért az utam hozzájuk vezet.


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miles Bletchley
» Miles Bletchley
» Miles Bletchley
» Miles Bletchley
» Miles Bletchley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: