ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Megan Smith
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_lcapKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_voting_barKözös társalgó (II. emelet) - Page 5 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots

Alistair Wilson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Közös társalgó (II. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-01-08, 17:41


First topic message reminder :


Közös társalgó

A közös társalgó a második emelten található nagyobb méretű terem, ami lényegében a házak közötti ismerkedést segíti erő. Természetesen itt is él a kijárási tilalom, 7-ed évig bezárólag a diákok este már itt nem tartózkodhatnak, egyetemisták természetesen igen. A társalgóban van egy kandalló, jó néhány szék és persze kanapé is, utóbbiból történetesen kettő, de akadnak a falak mellett puffok is, párnák, amik még plusz ülőhelyül szolgálhatnak. A falak mentén polcok könyvekkel, egy méretes ablak is akad természetesen és persze középütt asztal esetleges tárolási célokra.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Cerberus Szidorov
Reveal your secrets
Cerberus Szidorov
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-02-27, 23:34


Igazából semmi mással nem tudom jelenleg áltatni magamat, hogy Justice egyszer majdcsak megunja a piszkálásomat, vagy elfárad, vagy valamelyik szolgálólánya megtalálja, hogy elhívja...nem tudom, bármi történhet engem nem érdekel, csak remélem, hogy előbb-utóbb remélem lekopik rólam, és más elfoglaltságot talál magának. Semmi mást nem szeretnék magamnak csak egy nyugodt kis estét amikor senki sem zargat, és amikor olvashatok egy kicsit. Nos igen így elég antiszociálisnak tűnhetek, magamnak valómnak és való igaz, hogy ez is egy oldalam, vagy ha úgy akarok fogalmazni így is mondhatom, hogy ez is az egyik álarcom, amivel magamat védem, vagy sokkal inkább elfedem a többiek elől. Ez már csak ilyen. Ez így egy mód arra, hogy eltitkoljam mások elől, hogy vérfarkas vagyok. Ha már nem lehetek teljesen önmagam, akkor már sokkal inkább megválasztom azt, hogy ki is legyek, és kreálok magamnak egy álarcot, amit sose veszek le, csak mindig forgatom, hogy éppen melyik felét viselem. A legtöbb emberen elég jól működik, de vannak olyanok, akiknél nem szükséges mást adnom, mint Carmen vagy a nagyiék, vagy olyanok, mint Justice, akiknél viszont csak azért folytatom tovább a játékot, hogy megvédjem magamat tőlük, mint például most ebben az esetben is.
- Szoktam. Ezer boccs, hogy nem te vagy az első ember, akinek szólok ilyenkor. - felelek neki fáradt hangon. - Apropó? Te miért nem szórakozol éppen valahol a 'barátaiddal"? - teszem fel neki a kérdést megjátszott érdeklődéssel, de eszemben sincs ránéznem. Nem tudok, és nem is akarok az igazat megvallva. Egy kis nehéz érzést mindig hagy a szívemben, amikor meglátom, legalábbis görcsbe szokott rándulni a gyomrom. Régen, azért mert ha tehettem volna le sem vettem volna a tekintetemet az arcáról, most már csak a gyűlölet, és a szégyen miatt is egy kicsit...Talán azt szégyellem még mindig, hogy valamikor szerelmes voltam belé, vagyis én azt hiszem, hogy az lehettem. De most már nem érzek semmi pozitívat az irányába, legalábbis tudom...azt hiszem nem a régi dolgok miatt görcsöl a gyomrom, amikor a közelemben van, vagy a látóterembe kerül...
- Igaz. Más emberekkel egészen jól el tudsz trükközgetni. - jegyzem meg egy fintorral. Nos pár éve még elég sok mindent megadtam volna, hogy hozzám érjen - bár a pofozgatás akkor sem tartozott volna a vágyálmaim top 10-be - most már viszont egyenesen taszít az érintése, és annak se örülök túlzottan, hogy ilyen közel van hozzám, hogy igazából nincs is hova mennem márpedig ha most fognám magamat és kimennék akkor gyakorlatilag Ő győzne, és jobbik esetben ezzel beérné, de ha nem elégítené ki a dolog akkor valószínűleg követne és tovább szekálna még. Sajnos így viszont olvasni sem tudok rendesen, rá viszont még véletlenül sem szeretnék figyelni szóval jobb híján inkább csak erőltetem-imitálom az olvasást, hátha sikerül azzal elvonnom a saját figyelmemet, hogy nem vele foglalkozom még akkor is, hogy ha már gyakorlatilag a betűket se tudom különválasztani, és maximum csak a képekből fogok fel valamit. Még mindig azzal áltatom magamat, hogy ha a kivárásra játszok akkor előbb utóbb rám un, mert elveszíti az érdeklődését irántam, és akkor végre esetleg lekopik.
- Benne van a nevében. Könnyű regény. Kielégítő volt a válasz? - kérdem tőle bosszúsan, mielőtt tüntetőleg visszabújok a könyvbe gyakorlatilag. Rosszallóan megcsóválom a fejemet,a mikor érzem, hogy ismét mellém ül, hiába ülök át a kanapé másik végére, bár mondjuk erre számíthattam volna, hogy ez még nem fogja eltántorítani. Nem igazán jut eszembe semmi, amivel esetleg sikerülhetne eltántorítanom, pedig egyre nehezebben viselem el a jelenlétét. Azon meg se lepődök, hogy minden sértésem lepereg róla kb. Azt hiszem ha valaki akkor Ő már biztosan megszokta, hogy folyamatosan sértéseket vágnak hozzá. Nem mindenki húzza be fülit-farkát, ha megjelenik, és elkezd szívózni valakivel.
- És te tudtad h a srácoknak meg az nem jön be ha állandóan zaklatja őket valaki, akitől semmit sem akarnak? - felelek neki kérdéssel a kérdésre miközben odafordulok, hogy megcirógassam a vállamon gubbasztó sárkányt,a ki már egy ideje abbahagyta szerencsére a sziszegést így a hallásom remélhetőleg nem szenvedett maradandó károsodást. Hagyom, hogy végigmásszon a karomon, amikor úgy dönt, hogy elkalandozik a vállamról, majd szárnyait széttárva egy apró ugrással az asztalon terem. Amikor az asztalon lévő nagyobb galacsint kezdi el böködni, a szabad kezemmel a zsebembe nyúlok, és előveszek egy kisebbet, majd a levegőbe pöckölöm várva, hogy a sárkány mit reagál erre. Egy századmásodpercnyi idő elteltével kisebb lángcsóva csap ki az állkapcsai közül, és még a levegőben hamuvá égeti az apró galacsint. Ki mondja, hogy a sárkányok nem szórakoztató kis állatok?
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-02-17, 20:34



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szido& Justice



Ki tudja talán az is egy változatosság lenne az életemben, ha egyszer én borulnék ki és nem pedig más azért, mert én piszkálom, de hát ilyen ez, afféle védekezési reakció nálam. Senki sem születik gonosznak, ahogyan mondani szokták, mindenki okkal lesz olyan, amilyen. Nálam jó pár közrejátszó ok volt, mint például az öcsém eltűnése... miattam, meg persze a féltékenység, de az melyik gyereknél nincs meg? Csak aztán nem minden gyereknek rabolják el a testvérét lényegében miatta. Ez is valahol okozott nekem egy cseppnyi lelki törést, amit azóta sem tudtam kezelni, csak úgy, hogy még rosszabb lett a helyzet. Hát van ez így, kiskirálykodom rendesen és jó sokat természetesen és még élvezem is, legalábbis a felszínen és elhitettem magammal már eléggé, hogy nekem ez így tényleg jó.
- Jesszus! Hogy lehetsz ennyire filozofikus, mintha túlkoros lennél. Szoktál te szórakozni? - annyira komoly, de komolyan fárasztóan komoly. Nem értem, hogy egyeseknek ebben mi a jó. Én szeretek szórakozni, szeretem élvezni az életet, szeretek pezsegni és pörögni, ő pedig itt ül és olvasgat és lényegében semmit sem kezd a fiatalságával, pedig azért vagyunk fiatalok, hogy szórakozzunk nem? Hát na, ez a rendes filozófia! Nem azok az okosságok, amikkel itt jön nekem és amik nem érdekelnek különösebben. Inkább piszkálom, legalább addig sem okoskodik, én pedig kicsit lefoglalom magamat.
- Az ereklyevadászat veszélyes, tönkremenne a hajam! Én a trükkökhöz értek igazán. - mosolyogva rántom meg a vállamat. Nem nagyon zavar, hogy nem élvezi a finom pofozgatást, én igen és ez ennek a lényege. Egészen szórakoztató a dolog, én legalábbis élvezem egy kicsit húzni az agyát, legalább addig se ebbe a buta könyvbe temetkezik bele, aminek még most se látom semmi értelmét. Jó időnként én is szoktam olvasni, de nem viszem azért túlzásba és nem teszem túl nagy gyakorisággal. Azért annyira nem vagyok oda érte. A sértegetéseire nem is reagálok semmit, mint ha meg se hallottam volna őket. Nem azért vagyok itt, hogy én húzzam fel magamat, hanem, hogy őt húzzam fel, tehát arra hogy milyen rémes vagyok nem kell semmit se mondanom neki. Nem foglalkozom vele, hiszen ez egy afféle verseny és akkor nyerhetem csak meg, ha ő akad ki előbb.
- Light novel? Az meg mi a fenét jelent? - kíváncsian szökik fel a szemöldököm, de persze eszem ágában sincs lekopni, megyek utána, amikor arrébb húzódik és megpróbál elmenekülni tőlem. Ugyanúgy mellé ülök és nézegetem a könyvet. Mitől hívják light novelnek és miért nem csak egy sima könyv, mint akármi más? Fura egy srác, és fura dolgokat is művel, ez már biztos. A kérdésével, amit persze sértésnek szán megint nem reagálok semmit sem. Tudok én olvasni, de sokkal érdekesebb őt kérdezgetni, hiszen akkor ő nem tud.
- Amúgy tudtad, hogy a lányoknak nem jön be, ha egy pasi gyerekjátékokkal szórakozik? - bökök az állammal a kis sárkány irányba. Na jó, valójában egészen cuki az a kis dög, ahogyan mozog és fújtat. Vajon meg is tudna gyújtani valakit? Vagy annyira nem komoly az ereje. Viszont ezt nem mondanám ki, sokkal érdekesebb inkább piszkálni vele. Nem nagyon láttam még szegény lánnyal, mármint úgy nem. Biztosan a fura különcsége miatt nagy ívben elkerülik, pedig egészen helyes pofija lenne, ha egy kicsit gyakrabban mosolyogna és nem lenne ilyen savanyú.

♫ Wake up ♫ ϟ Ruci ϟ Itt is vagyok :3



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Cerberus Szidorov
Reveal your secrets
Cerberus Szidorov
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-02-15, 17:51


Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem látnám szívesen kiborulni, tombolni, látni, hogy meg van alázva, úgy ahogy azt Ő szokta tenni másokkal, de az igazság az, hogy jelenleg mindössze inkább csak megszabadulni szeretnék tőle, hogy ne rontsa körülöttem a levegőt. Fáradt vagyok és semmit se szeretnék jobban, mint azt, hogy hagyjanak békén, és ne zargassanak, hogy tudjak egy kicsit pihenni, kikapcsolódni...egyedül. A társaság persze fontos meg minden hisz az ember társas lény, de szerintem sokan túlzottan is nagy jelentőséget tulajdonítanak az egész, kell melléd valaki, meg nem szabad egyedül maradni dolognak. A magány igen is sokszor hasznos, és áldásos dolog tud lenni. És néha igen is szüksége van az embernek arra, hogy egy kicsit egyedül tudjon maradni. Én legalábbis sokszor igénylem ezt, mert sokkal egyszerűbb így gondolkodni, és így a problémáimat is könnyebben tudom kezelni, megoldani. Ha már világ életemben egyedül kellett csinálnom most már csak zavarna, ha más is segíteni akarna benne. Talán még akadályozna is nem tudom. Attól már most előre rettegek, hogy jön a Valentin-nap és hallgathatom a sok szinglinek a siránkozását, hogy nincs kivel megünnepelni. Basszus ilyenkor el kell menni berúgni nem pedig siránkozni kell. Semmi értelme, és a többi embert is csak idegesíti. Berúgás közbe legalább jól érzi magát a ember...
- Az, hogy ki mit tart igaznak vagy jónak, helyesnek elég szubjektív. Boszorkánynak tartod magadat, és mégis ezzel jössz. Az egész társadalmunk szubjektív igazságokra épül. - felelek neki nemtörődöm hangon miközben lapozok egyet a light novel-ben, és az egyik szépen sikerült illusztrációt kezdem el figyelmesen olvasgatni. Persze pontosan tudom, hogy mire is céloz, de nincs kedvem belemenni egy ilyen meddő vitába. Kis szerencsével elég nehéz lesz átjuttatnia az agytekervényein, az előbb hallottakat, és legalább addig nyugton marad, és nem piszkál. Pedig a tény az, hogy ha valaminek van igazságtartalma akkor az-az, amit most az előbb mondtam neki. Legalábbis szerintem az. Más szerint nem. Máris sikerült igazolnom saját magamat. - Remélem nem ereklyevadásznak készülsz, mert pocsék a megfigyelőképességed ha ezt feltételezed rólam. - kelletlen hangon válaszolok neki. Amúgy meg az, hogy megpaskolja az arcomat másnak már elég súlyos dologba kerülhetett volna, de egy lányt nem fogok megátkozni, még ha nála ez a definíció ki is merül a fizikai jellemzőiben, mert egy szívtelen szemétláda. Pedig tényleg elég nagy a kísértés, hogy pálcát rántsak, de nem fogok okot adni sem neki annak, hogy örömet érezzen, sem másnak arra, hogy ezen élvezkedjen.
- Igaz is. Szinte már el is felejtettem, hogy egy önző, szívtelen, és számító féreg vagy. Boccs el is felejtettem, hogy ez nálad bóknak számít. - Csak, azért nem tudom magamat jobban felidegesíteni azon, hogy gyakorlatilag belemászik a könyvembe, mert pontosan tudom, hogy arra megy ki a játék, hogy elveszítsem az önuralmamat, amivel viszont neki szereznék örömet, amit viszont nem bírnék elviselni. Így egyenlőre csak szótlanul tűröm, amit csinál, és félresöpröm a haját a betűkről. – Örülnék, ha kimásznál az arcomból. - szólalok meg végül, olyan hangon mintha csak valami parazitához beszélnék, és átcsúszok a kanapé szélére, amennyire csak tudok. - Kérve könyörgök neked, hogy tüntess ki mást a jóindulatoddal, engem pedig hagyj békében, mert nagyon frankón érzem magamat egyedül. - sóhajok fel fáradtan. - Egész eddig bele voltál mászva a light novel-be. Azt hittem megtanultál olvasni, és ki tudod találni magadtól is. Tévednék? - vonom fel a szemöldökömet, mielőtt ismételten visszatérnék az olvasáshoz, bár sok értelme nincsen, mert már szinte összefolynak a betűk előttem, annyira nem tudok az olvasásra koncentrálni. Mindenesetre, azért tovább próbálkozom, és eszemben sincs feladni.
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-02-09, 17:27



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szido& Justice



Azt valahol jól sejti, hogy engem kiborítani azért nagyon nehéz, hiszen ez az én reszortom, ebben én vagyok igazán jó, bár határozottan frusztrál, ha valakinél nem érek el semmit sem, ha akármennyire próbálom piszkálni, de nem akad ki és úgy fest, hogy esetében pont erről van szó. Valami rémes! Pedig már reménykedtem, hogy ha itt van a kis ordas, akkor jobban alakul majd a napom és nem fogok unatkozni, erre ő is ugyanolyan unalmasan viselkedik, mint mindenki más. Nem is tudom, hogyan képesek így élni az emberek, csak ül és... olvas... meg valami béna kis sárkánymásolattal szórakozik. Mint valami béna gyerekjáték... gyerekeknek. Ő már nem tűnik annak. És gondolom csodálkozik rajta, hogy egyedül ücsörög itt és nem igen foglalkozik vele senki sem. Nem igen láttam még lánnyal sem, biztosan rém idegesítő lehet látni az enyelgő párokat, főleg hogy közeleg a Valentin nap is, de aki egy kis sárkánnyal játszik ne lepődjön meg, hogy nem dobogtatja meg a női szíveket eléggé.
- Héj, az igaz! Lehet, hogy vannak rosszindulatú pletykáim is, de már az is bűn, ha igazat mond az ember? - megjátszott duzzogással húzom fel az orromat. Persze nem hat meg nagyon a dolog, maximum egy kicsit. Akkor is igaz volt, amit mondtam, nem valami pletyka. A pletyka az, amit terjesztünk és többnyire nem igaz, vagy elferdítik, de én csak napvilágra próbáltam hozni az igazságot, az miért bűn? Mintha... mondjuk... újságíró lennék! Hm... ez nem is lenne rossz munka nekem. Lehetne valami remek rovatom emberek leleplezéséről. Jó móka lenne! Szeretem kiteregetni mások szennyesét, olyan szórakoztató látni a döbbent arcokat, amikor valaki megtudja egy ismerőse rejtegetett mocskos kis titkát és persze még jobb látni azokat, akikről kiderül valami. Egyszerű a fáma, ne titkolózz és akkor nem kell attól félned, hogy kiderül, amit rejtegetsz, nem? - De persze azt eddig is tudtam, hogy imádsz. - még mielőtt felállnék és lehuppannék közvetlenül mellé még kicsit meg is paskolom az arcát, mint a jó kutyának, amikor visszahozta a lasztit. Végül is... egészen jó hasonlat, és milyen vicces lenne, ha a vérfarkasok olthatatlan késztetést éreznének arra, hogy tényleg vissza is hozzák az eldobott labdát. Na azt élvezném csak igazán!
- Nekem amúgy sem szokott mások miatt fájni a fejem, de jól esik, hogy aggódsz értem. - bájos mosolyt villantok és persze szándékosan belehajolok a könyvébe. A hajam a vállára és persze a betűkre omlik, hogy jól kitakarja. Ha nem hatom meg eléggé úgyis leszek annyira pofátlan, hogy még bele is lapozok, csak hogy ne hagyjam olvasni és persze, hogy kicsit lefoglaljam magamat, mert rém kiábrándító, hogy szegény ennyire unatkozik, hogy kénytelen valami béna farkasos könyvvel lefoglalni magát. - Oh nem, ez nem rólam szól édespofa. Nem akarom, hogy te ilyen nagyon egyedül legyél. Egyszerűen csak jótékonykodom, élvez ki, ritkán adódik meg bárkinek is. Szóval... mi is ez a butaság, amit olvasol? - már-már érdeklődve döntöm oldalra a fejemet, egész kicsit hátrébb húzódva, kicsit előre dőlve, hogy a keresztbe tett lábam térdére könyökölhessek. Nem, eszem ágában sincs hagyni neki, hogy békés nyugalomban olvasgasson. Valamivel nekem is le kell foglalni magamat és úgy néz ki, hogy erre ő most tökéletesen alkalmas.

♫ Wake up ♫ ϟ Ruci ϟ Itt is vagyok :3



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Cerberus Szidorov
Reveal your secrets
Cerberus Szidorov
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-02-07, 01:15


Vannak napok, amikor az ember csak szimplán nyugalomra vágyik és semmi másra. Amikor csak azt szeretném, hogy békében hagyjanak, és ne zargassanak semmilyen hülyeséggel, még házikkal meg semmi mással se. Ez a mai nap is egy ilyen, de sajnos nincs szerencsém, és pont valaki olyat sodort a rossz sors az utamba, akit még véletlenül se szerettem volna...Justice tudom, hogy arra fog menni, hogy addig szívja a véremet, amíg fel nem húz, és ki nem fakadok vagy bármi hasonló, de ezt az örömöt még véletlenül sem adom meg neki. Az, hogy idáig elvetődött azt jelenti, hogy valószínűleg nem talált más gyötörni való áldozatot a toronyban, azért kalandozott el ennyire. De az is lehet, hogy csak kihívást keresett, és ezért engem akar pisztergálni, de teszek róla, hogy ma este ne azzal a jóleső érzéssel bújjon ágyba, hogy ma megint sikerült valakinek 220-ra tornászi a vérnyomását, főleg nem az enyémet. Szívtam miatta eleget, de nem hagyom, hogy bármilyen más formában az ilyesféle perverz indíttatásait rajtam élje ki.
- Bocsánat elfelejtettem, hogy téged egyszerűen lehetetlenség utálni, mert túl tökéletes vagy...Ugyan miért is utálnálak? Hiszen te vagy életem szerelme nemde? Főleg azok után, amit elkezdtél terjeszteni rólam. - felelek neki egy szívélyesnek tűnő mosollyal mintha csak a legkedvesebb ismerősömmel csevegnék. Persze túlzottan nem lep meg, hogy az összes sértésem lepattan róla, mintha csak valamiféle ártatlan tréfának szánnám. Őt ismerve valószínűleg elég sűrűn megkapta már ezeket mástól nem is egyetlen alkalommal, ahogy hála neki én is hallgattam eleget a hozzá hasonlóktól. Azt hiszem, ha elmélyül a dolog, akkor elég sokáig vagdoshatjuk ezeket a sértéseket egymás fejéhez. Mindenesetre csak most kapok észbe, hogy a Spice&Wolf-ot olvasom, aminek a címlapján egy lány van farkas fülekkel, és farokkal. Szinte még hálás is lehetek neki, hogy arra se méltatta a könyvet, hogy jobban szemügyre vegye, mert ezért is hallgathatnék még tőle, márpedig ezt a Light Novel-t tényleg szeretem.
- Ne aggódj a te irányodba nem nehéz megállapítanom, hogy mit is érzek emiatt ne fájjon a fejed egy percig se. - nem igazán van több reagálni valóm arra, amit mond. Valamilyen szinten ez még igaz is sőt vannak, akik egy személyt abszolút képesek egyszerre szeretni, és gyűlölni is, de én tisztában vagyok az érzéseimmel főleg Justice irányába. Lehet, hogy valamikor inkább gyengéd érzelmeket tápláltam az irányába, de mára elég nyilvánvalóan letisztultak a dolgok főleg, hogy Ő volt az, aki először elkezdte terjeszteni rólam a vérfarkas pletykákat, és épp ezért elég sok kellemetlen percet okozott nekem. Ha előtte már nem mentem volna keresztül néhány dolgon, akkor könnyedén össze is törhettem volna, de engem nem tudott már pár rosszindulatú pletyka kicsinálni azok után, amit a szüleim tettek velem. Kelletlenül húzom a számat, amikor érzem, hogy lehuppan mellém, de képtelen vagyok akárcsak egy pillanatig ránézni. Már régen kinőttem abból a korszakból, hogy pár "kirakott" melltől "elolvadnék", és valószínűleg Ő is inkább azért költözött mellém, mert ezt észrevette. - Tényleg annyira nincsen jobb dolgod, hogy az én véremet kell szívnod ahhoz, hogy megtaláld az Önmegvalósítást? - Persze, hogy idegesít, hogy szinte Ő is belebújik a könyvbe, amit olvasok, de eszemben sincs szólni neki, hogy akárcsak ennyivel is az Ő malmára hajtsam a vizet.
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-02-02, 16:18



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szido& Justice



Muszáj szórakoztatnom magamat, ha egyszer más nem szórakoztat, de szerencsére hamar szembe jön a kézenfekvő megoldás, bár Szido nehéz eset. Nem könnyű kihozni a sodrából, pedig az az igazi, ha valakit sikerül paprikás hangulatba tornászni, de ha ilyen békésen és nyugodtan tűri a támadásaimat az már nem olyan izgalmas. Elhúzom a számat egy pillanatra, amikor visszapillant a könyvébe, vagy mijébe és megint olvasni kezd. Semmi érdemi reakció, pedig ez úgy az igazi, ha nézhetem, ahogyan a másikra hatást gyakorolok, ha szépen lassan felkapja a vizet és... erre most semmi az ég világon nem történik. Nem reagál, még csak meg se nagyon rezzen, hiába nevetek fel és hiába provokálom. Fura pedig rendesen kellene utálnia, ha már én indítottam el azt a finom kis pletykát. Na nem mintha egyébként nem lenne igaz. Azért az nem fair, hogy akkor is te vagy a rossz, ha az igazat adod tovább, pedig az igazság fontos nem? Olyan nagy bűnt tehát azért nem követtem el.
- Oh azt hiszed olyan sok utálnak? Balga lélek... Van aki irigy rám, vagy féltékeny, de hogy utáljanak... na ők kevesen vannak határozottan. Te utálsz igaz? - bájos mosolyt villantok. Az az igazság, hogy tudok én kedves is lenni, csak nem nagyon szoktam és nem szeretem csinálni, mert sokkal fárasztóbb, mint szórakozni másokkal, most is ezért próbálom meg őt idegesíteni, annak ellenére, hogy amúgy nem megy valami könnyen, de majd belelendülök, ő meg úgy se tudja magát a végtelenségig tartani, az senkinek se megy. A sértegetésére meg se nagyon rezzenek, hasonló mosolyt villantok rá, mint, amivel ő igyekszik elkápráztatni, maximum már nem hajolok előre, mint előzőleg, mert láthatóan a bájaim nincsenek hatással rá, vagy legalábbis nagyon jól leplezi.
- Tudod azt mondják az utálat és az imádat között olyan vékony a határvonal, hogy szinte nincs is. Mindkettő ugyanolyan intenzív érzés. - igazából ennyivel reagálok arra, amit mondott, tehát nagyjából semmivel, de ezek után biztosan nem fogom hagyni, hogy csak úgy békésen olvasgasson. Felállok az asztal széléről és lehuppanok szépen mellé. Szándékosan erősen, hogy érezze a rezgéseket és ne álljon olyan nagyon stabilan a kezében az a könyv. Annyira unalmasak azok, akik folyton könyvvel a kezükben rohangálnak, de komolyan, rémes! - Tényleg annyira nem tudsz mit kezdeni magaddal, hogy kénytelen vagy olvasással elütni az időt? - természetesen simán belenézek abba, amit olvas, képes lennék akár még hangosan bele is olvasni, csak élni se hagyjam. Valamivel le kell foglalnom magamat és most ő az, aki az unatkozásomnak elszenvedi a hátrányait.

♫ Wake up ♫ ϟ Ruci ϟ Itt is vagyok :3



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Cerberus Szidorov
Reveal your secrets
Cerberus Szidorov
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-01-30, 22:29


Az igazság az, hogy most egy kis egyedüllétre vágyok így az este folyamán. Na jó az kicsit túlzás, hogy csak "most" nálam eléggé sokszor van ilyen. Mindig úgy érzem, hogy annyira szeretnék mindenki előtt embernek tűnni amennyire csak lehet, emberek között lenni, együtt nevetni, mulatni a barátaimmal, élni az életet akárcsak bármelyik másik közülük. De mégis sokszor sokkal inkább csak úgy érzem magamat, mintha valami kívülálló lennék, és úgy szemlélném az eseményeket, mintha valami betanuló robot lennék, aki próbálja leutánozni az embereket, hogy minél inkább hozzájuk hasonlítson. Ha őszinte akarok lenni, néha már kicsit belefárad az ember. Mármint abba, hogy mindig vissza kell fognom magamat, hogy nem lehetek teljesen önmagam, néhány nagyon ritka kivételtől eltekintve, mint például Carmen vagy otthon a nagyiék. Kimerítő tud lenni, ha az ember mindig arra kell, hogy koncentráljon, hogy mikor, és mit mond, mégpedig kinek, hogy nehogy bármi félreérthetőt mondjak, elszóljam magamat. Arról nem is beszélve, hogy milyen erőlködéseket jelent minden átváltozás után felásni magamat, és iskolába menni mintha mi sem történt volna, mintha nem lennék hulla fáradt, amikor legszívesebben csak feküdnék, és nem csinálnék asz égvilágon semmi mást se. Szar dolog vérfarkasnak lenni...
Mindenesetre a fenti indokok nagyban közrejátszottak abban, hogy ma is elinduljak egy "a mai estét egyedül vagy valami értelmes ember társaságában szeretném eltölteni" típusú kirándulásban a kastélyon belül. A döntésem végül a közös társalgóra esik a II. emelten és ennek egészen egyszerű indoka van: amennyire tudom, ezt általában minimális mennyiségű ember használja. Jobban átgondolva ez nem is csoda. Aki akar valamit egy másik házbeli társától, az a közös órákon megoldja vagy a nagyteremben, esetleg Roxmortsban, de a túlnyomó többség általában a saját háznak a tagjai közül szedi a legjobb cimboráit. Persze én például a kivétel erősíti a szabályt típus vagyok Carmen-el, de mi azt is meg tudjuk oldani, hogy ha órákon kívül akarunk találkozni, és nem akarunk felesleges szem-és fültanúkat. Más részről meg elég nehezen tudnám elképzelni, hogy például a Griffendél, és a Mardekár tagjaitól nyüzsögjön a szoba tekintve, hogy hagyományosan mennyire "szeretik" egymást a két ház tagjai. Ezt mutatja az is, hogy a folyosón előforduló egymás elleni rontások, átkok okozói túlnyomó többségben közülük kerülnek ki főleg a kviddics-meccsek előtt. Nem mintha mi Hollóhátasok sokkal jobban szívlelnénk a Mardekár tagjait, de azért akadnak kivételek is, ezt pontosan tudom. Mindenesetre itt nem nagyon kell attól félnem, hogy nagyon bárki másba botlok, Asami-tól pedig nem kell félnem, hogy bárkinek is kotyog, szóval itt nyugodtan lehetek magamban is. Bár tény, hogy a legtöbb ember amúgy is kerül engem, amióta terjengnek a pletykák, hogy mi is vagyok valójában szóval ha be is jön valaki akkor hacsak nem kifejezetten engem keres akkor nem hinném, hogy nagyon attól kéne tartanom, hogy bárki is zargatni mer.
A fél szemet a sárkányon tartva nekiállok olvasgatni, és pont egy érdekesebb részhez érek, amikor hirtelen hallom, hogy becsapódik az ajtó. Egy pillanatra összerezzenek, majd már épp megkérdezném, az illetőtől, hogy barlangba született-e esetleg, vagy csak szimplán az agykapacitása nem terjed ki az ajtó szakszerű használatának metódusaira, de amikor odafordulok, és meglátom, hogy ki jött be csak rosszallóan megrázom a fejemet, és visszafordulok. Legszívesebben köpnék egy nagyot Justice Simmons láttán, de szerencsére volt gyerekszobám, és már nagyon-nagyon régen megtanultam uralkodni az érzelmeimen, de az Ő látványa még most is a legrosszabb gondolatokat tudja kihozni belőlem. Nehéz belegondolni, hogy valaha is tudott tetszeni egy hozzáhasonló. Jobban szólva kicsit többről volt szó, mint, hogy tetszik, de ezt még magamnak sem ismerem be soha, legalábbis nem szívesen. Mindenesetre sikerült egy időben elérnie, hogy pokollá tegye az életemet, és okozott nagyon-nagyon sok álmatlan éjszakát, és kínos pillanatot, amíg végre elült az ügy. Ahogy leül az asztalra Asami tüskéi egyből égnek állnak, és fenyegetően begörbíti a hátát így jobbnak látom kinyújtani a kezem mire a kis figura felkapaszkodik a karomon, és a taláromon végigmászva a vállamon foglal helyet, és ennek hála hallgathatom az "állat" dühös sziszegését a fülemben. Egy pillantás erejéig elidőzök a velem szemben helyet foglaló lányon. ~Még mindig jól néz ki. - állapítom meg magamban. Majd egy magvető fintor kíséretében száműzöm a kellemetlen gondolatot, és a light novel-t magam elé tartva visszatérek az olvasáshoz, amit megzavart Justice.
- Próbálkoztál már a kábító átokkal? Ha jó helyen találnak el akkor bevered a fejedet, és mindenki legnagyobb megelégedésére másnak reggelig alszol. Nem kell más csak, hogy találj valakit, aki eléggé utál. - felelek anélkül, hogy akárcsak felnéznék a könyvből. - Mondjuk neked ez nem nehéz feladat hisz az is elég, ha csak besétálsz a klub helységbe. - teszem még hozzá egy pár pillanat múlva. Pontosan tudom, hogy mire megy ki a játék, de még véletlenül sem fogom neki megadni azt az örömöt, hogy hagyjam magamat felingerelni, és bármi olyat mondjak, amit megbánnék később. Még az is lehet, hogy az egyik kis barátnője kint áll, és pont erre vár...A következő megjegyzésére csak halványan elmosolyodom a könyv mellett. Ez a poén lerágott csont...Több kell ennél, hogy kihozzon a sodromból. - Elég fura dolgokon jár az eszed. - tekintek fel végül egy halovány mosollyal az arcomon. - DE képzeld múltkor egy Roxfortos keresztrejtvényt fejtettem. Az egyik kérdés az volt, hogy a "Legsunnyibb, ordas-nagy féreg, - majd ezután egy ötbetűs szó következett, amit könnyen kitaláltam - és még zárójelben hozzá, hogy 9. évfolyam. El se hinnéd, de a te neveddel tökéletesen kijött a megfejtés. - felelek neki egy olyan mosollyal mintha csak arról beszélgettünk volna, hogy milyen szép idő volt ma, majd visszatérek az olvasáshoz.
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-01-30, 12:46



[You must be registered and logged in to see this image.]
Szido& Justice



Rettenetesen unatkozom és nem szeretek unatkozni. Valamit kezdenem kell magammal, különben a végén még kénytelen leszek valami hasznosat csinálni, mondjuk tanulni... Jesszus! Elég könnyen megmarad a fejemben minden, elég jó vagyok átváltoztatástanból is, és vannak dolgok, amik tényleg maguktól megragadnak és kész. Persze időnként azért én is készülök rendesen, de nem viszem túlzásba. Nem rohangálok folyton a könyvtárba, mint egyes. Szórakozni sokkal jobban szeretek, főleg másokkal... Ehhez viszont találnom kell valakit, aki nem jár csordában és aki nem épp a könyvtárban dekkol és tanul, ami azért megnehezíti a dolgomat, főleg hogy jellemzően ilyenkor a többség tanulni szokott. Rémesek az emberek, de komolyan! Vagy csak buták és ezért kell ennyi időt készülésre fordítaniuk. Hm... igen azt hiszem erre van nagyobb esély.
Már egy ideje lófrálok tehát a kastélyban, most csak így lazán egyedül, amikor végre egyértelmű hangokat hallok az egyik ajtó mögül. Ott tuti, hogy van bent valaki, már csak az a kérdés, hogy ki és hogy mennyien. Mondjuk esélyes, hogy nem lesz vészesen nagy tömeg, mivel nincs beszélgetés és ha lennének bent sokan, akkor valószínűleg ilyen hangok is szűrődnének ki, tehát erre nem látok sok esélyt. Viszont egy valaki minimum kell, hogy legyen ott, azaz van esélyem rá, hogy egy kicsit eljátszadozzam vele. Jó... jó!
Be is nyitok hát és nagyjából azonnal az arcomra suhan a széles mosoly, amikor rájövök, hogy ki az. Egyedül olvasgat, mélabús tekintettel mered maga elé... jó talán kicsit túlzok, de na. Egészen értelmes külseje lehetne, ha nem lenne mindig így leamortizálva, de azt meg tudom, hogy miért van. Hát persze, hogy én terjesztettem el róla a pletykát, de nem csak kósza pletyka volt az, hiszen láttam! Ez a jó abban, ha ügyesen tudsz surranni a kastélyban, hogy senki se nagyon vegyen észre, viszont te így sok mindenről tudhatsz, amiről mások nem igazán. Kicsit oldalra döntöm a fejemet, mintha minimum érdeklődést mutatnék a sárkányát látva, de amúgy teljesen hidegen hagynak az ilyen kis kacatok. Bevágom magam mögött az ajtót, aztán szépen végigmérem, csak aztán lököm el magamat és indulok el felé. Nem érdekel, hogy zavarom-e. Biztos, hiszen láthatóan olvasni akart. Lehuppanok szépen vagy a vele szemben lévő fotelbe, vagy ha az túl messze van, akár az asztalra is, de úgy, hogy elég közel legyek. Szépen keresztbe teszem a lábaimat és felkönyökölök a térdemre. Még pár pillanatig vizslatom, mintha minimum a veséjébe látnék, csak hogy zavarba hozzam, vagy kínos helyzetbe, hiszen mint mindig elég kihívóan vagyok öltözve, előre hajolva ez még látványosabb.
- Napok óta képtelen vagyok aludni, most gondolj bele! Folyton csak te jársz az eszemben Szido, még álmomban is... - egészen búgó hangon beszélek, szépen lassan elgondolkodva még mindig őt méregetve. A mosolyom nem csökken, de tartok azért egy kis hatásszünetet csak azért, hogy még egy kicsit húzzam az agyát, mert az olyan vicces dolog. - Azon gondolkodom, hogy vajon... - újra egy kis szünet. Oldalra döntöm a fejemet, még egy kicsit a szemöldökömet is összehúzom, annyira mutatom azt a fene nagy gondolkodást. -... ha eldobok egy botot, akkor visszahozod, mint a kutyák? Vagy nem így működik? Nincs meg ez az ösztön bennetek? - csak itt húzódom végre hátrébb és persze azonnal harsányan fel is nevetek. Határozottan élvezem, ha pedig ő majd felhúzza az orrát rajta, akkor valószínűleg csak még inkább fogom élvezni a dolgot. Végül is arra ment ki az egész, hogy kicsit kiakasszam. Vérfarkas, tudom, hogy vérfarkas, ő is tudja, hogy az. Persze tudom, hogy közük sincs a kutyákhoz, de... végül is majdnem.

♫ Wake up ♫ ϟ Ruci ϟ Itt is vagyok :3



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Cerberus Szidorov
Reveal your secrets
Cerberus Szidorov
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-01-28, 14:56


Egykedvűen ballagok fel a Közös társalgóba a második emeletre vacsora után. Ma megvallom őszintén nincs kedvem a Hollóhát zajos klubtermében ücsörögni, és hallgatni a többiek fecsegését meg pletykálgatását,a mire pedig abszolút nem vagyok kíváncsi igazság szerint. Jobb híján azzal az indokkal, hogy átjövök ide a mugli-ismeret dolgozatomat csinálni elszabadultam a többiektől, és elcaflattam ide hátha itt lesz némi nyugtom. Az igazság az, hogy már régen megírtam ezt a tetves dolgozatot tekintve, hogy nekem nem kell túlzott után kutatás folytatnom az elektromos áram fontosságát illetően a mugli háztartásokban. Mindenesetre a látszat, és a lelkiismeretem megnyugtatása céljából még párszor átfutom az asztalon kiterített dolgozatot, és kiteszek mellé egy pennát is hátha valaki jönne, és kérdezősködne, hogy mit is csinálok. A zsebemben való türelmetlen motoszkálás érzékelve, elmosolyodom, és majdhogynem homlokon csapom magamat, majd előveszem a zsebemből a miniatűr kis mozgó sárkányfigurámat Asami-t, aki persze bosszúból a róla való megfeledkezésért egyből megpróbálja megharapni az ujjamat, de némi cirógatás az állára, és Ő is megbékül. Egy Magyar Mennydörgőt mintáz, és nagyon régóta körülbelül 6 éves korom óta megvan. Még a nagybátyámtól kaptam, az Abszol úton, amikor először találkoztam vele anno. Azóta féltve őrzött kincsem, és főleg itt a mágikus világban mindenhová magammal viszem az apró figurát.
Órákon rendkívül hasznos tud lenni, hogy ha nagyon unatkozom. Régebben csak arra volt képes, hogy megpörköltessek vele papírgalacsinokat, de nem kevés munka árán sikerült kifejlesztenem a játékot vele, hogy a papír- és pergamengalacsinokat megsütés helyett inkább visszapasszolja nekem a farkával. Tiszta olyan, mint a mugli gombfoci, de sárkány-modellel meglehetősen, és érezhetően sokkal szórakoztatóbb. Mindenesetre most egy kicsit bohóckodik a tenyeremben, majd leszáll a dolgozatomra, és azon összegömbölyödve látszólag mély álomba merül, de közben a fél szemét, azért a gazdáján, és a helységen tartja. Jobb szórakozásom nem lévén előveszem a titkos fegyveremet a Spice&Wolf első light novel sorozatáét, és azt kezdem el olvasni. Kicsit furcsák, hogy ebben nem mozognak a képek, de gondoltam már rá, hogy beszélek az öreg Flitwick-el, hogy nem-e lehetne megbűvölni azt a kevés rajzot, ami van a light novel-ben, hogy mozogjanak azok is. na persze otthon elég hülyén nézne ki ha az egyik ismerősöm kinyitná, és meglátná, hogy az eddig mozdulatlan illusztrációk hirtelen önálló életre keltek. De az biztos, hogy szórakoztató lenne...
Egy kis ideig nyugodtan olvasgatom a papírborításos könyvet, amikor is mozgást érzékelek a szemem sarkából. Asami feléledt, és a mozgásából ítélve szeretne kicsit játszani. Nincs más hátra előveszek egy nagyobbfajta galacsint, és az asztalon odapasszolom neki, hogy játszhasson vele, és Ő egyből rá is veti magát rángatva, marcangolva a papírlabdacsot. Kis ideig mosolyogva figyelem majd visszatérek az olvasáshoz, de azért fel-fel pillantok, hogy nem-e unt rá a dologra a mini sárkány nehogy valami galibát csináljon.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty2016-01-08, 17:41



Közös társalgó

A közös társalgó a második emelten található nagyobb méretű terem, ami lényegében a házak közötti ismerkedést segíti erő. Természetesen itt is él a kijárási tilalom, 7-ed évig bezárólag a diákok este már itt nem tartózkodhatnak, egyetemisták természetesen igen. A társalgóban van egy kandalló, jó néhány szék és persze kanapé is, utóbbiból történetesen kettő, de akadnak a falak mellett puffok is, párnák, amik még plusz ülőhelyül szolgálhatnak. A falak mentén polcok könyvekkel, egy méretes ablak is akad természetesen és persze középütt asztal esetleges tárolási célokra.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Közös társalgó (II. emelet)   Közös társalgó (II. emelet) - Page 5 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kastély és Birtok :: Emeletek (1-7.) :: Emeletek(1-3.)-
Ugrás: