ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Kalandmester
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Sheree Parks
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Maia Hansen
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Jean-Luc Pierremont I_vote_lcapJean-Luc Pierremont I_voting_barJean-Luc Pierremont I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jean-Luc Pierremont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jean-Luc Pierremont
Reveal your secrets
Jean-Luc Pierremont
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Jean-Luc Pierremont   Jean-Luc Pierremont Empty2015-11-08, 19:27




Jean-Luc Pierremont

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   "Karakteredre jellemző idézet"
   

   Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy   
Teljes név: Jean-Luc Pierremont
   Születési hely és dátum: 1977.10.25.
   Csoport: Griffendél/ Hollóhát/ Hugrabug/ Mardekár/ Tanár/ Ex-Halálfaló/ Varázshasználó / Varázslény / Személyzet
   Patrónus: Panda
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (medimágus)
   Képesség: -
   Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése - Kiemelkedő, Átváltoztatástan - Kiemelkedő

   
Jellemed kifejtése

Talán ha anyám nevel fel, szeretben, gondoskodásban, átlag kedves fiúvá válok. Ám az, hogy a szemem láttára ölte meg az apám, olyan nyomot hagyott, amelyet nem lehet kitörölni. Egyaránt vágyom a szeretetre, hogy ezzel egyetemben utasítsam el azt. Nincsen senkim, egyedül vagyok. A magány féregként zabálja fel a lelkemet. Belülről támad, nem ismer felfalhatatlan részeket. Megkeményedtem, feladatorientált lettem. Nem számít már a múlt, jövőm nincs. Ha véletlenül ottmaradok egy parancs alapján adott küldetésben, hát legyen úgy. Mindazoknak, akik hasonlóak, mint az, aki nemzett (merthogy nem mondom apámnak), lakolniuk kell. Nem állítom, hogy a francia minisztérium titkosszolgálata mindenkit pontosan le tud követni, mágikus mesterlövész puskámnak biztosan ártatlanok is estek már áldozatául, ám ez mit sem érdekel, inkább a jók is vesszenek. És hogy magamról hogyan vélekedek? Az nem számít. A világ söpredéke vagyok, ugyanolyan, mint akiknek elveszem az életét. Létezésemet egyetlen dologgal tehetem jóvá, minél többet magammal rántok ebből az árnyékvilágból a végső sötétbe. Ellenben valamihez nagyon jól értek: kiváló színész vagyok. Ha bárki rám néz, biztosan csak a kissé félszeg, csinos arcú fiút látja, aki szokatlanul formás izomzattal rendelkezik, bizonyára a sok sporttól. Kiválóan adom a félénket, aki nehezen tud beilleszkedni, a valóságban azonban folyamatosan azon spekulálok, hogy mit merre. Bosszút fogok állni: mindenért!

   
Megjelenés

A külsőm igen megtévesztő tud lenni, kedves, szinte kisfiús pillantás, hatalmas kék szemek, piszkosszőke haj, szinte csibészesre belőve. Mintha mindig adnék arra, hogy mit veszek fel, hogyan jelenek meg, ám ez nem a lányoknak szól, inkább a nagy gyerek látszatát keltem, egy szerethető tini, aki mindenki felé a derűt sugározza. Az más kérdés, hogy belül mi van elrejtve, külsőleg a sportos és az elegáns keveréke az, ami fémjelez. Alkatom ellenben igen figyelemfelkeltő, ezt nehéz elrejteni. A sok mozgástól, ezdéstől széles a vállam, izomzatom szálkás, nem tömött. Nem is nagyon tudnék ügyesen, gyorsan mozogni, ha kigyúrt lennék. Igyekszem mindig a feladatnak megfelelően öltözködni, ha jól sejtem most arra lesz szükség, hogy minél inkább adjam az elismerésre vágyó fiatalt, így pasikiegészítőket találok ki, mint karpántok, nyakláncok, de az ízléses, csinos változatból. Régebben gondolkoztam valami tetkón, de az túlságosan könnyítené az azonosítást.  

   
Életed fontosabb állomásai

Születésem körülményei nem túl egyszerűek. Anyám jótét, igazi szőke, naív teremtés, akit elcsábított egy vérbeli rosszfiú, sötét mágus, és mire feleszmélt, már teherbe esett, az illető férfi pedig lelépett, nem is nézett vissza, számára akkor úgy tűnik, röpke affér volt csupán, amelybe nem kívánt túlzottan belemerülni, akkor még. Hat éves voltam, amikor visszatért. Anyám elbújtatott, akkor még nem értettem hogy miért. A veszekedésre mégis előnéztem az ágy alól, és szemtanuja voltam, ahogyan az a férfi darabokra szaggatja anyát... Hangtalanul sírtam, de nem voltam képes mozdulni. Nem tudom, hogy miért tette, mert sosem láttam többet. Egy évig tartott a nyomozás, amelynek az eredményéről mit sem tudtam, addig ment a bürokrácia, mire végül bekerültem állami gondozásba. Kiskamasz lehettem, amikor a francia mágiaügyi minisztérium titkosszolgálata ügynökei vettek ki az intézményből, hogy felvilágosítsanak, mi vagyok, és mi volt az apám. Belémverték, hogy mindenki aki nem egyértelműen szövetséges, a kormány ellensége. Az ilyenek miatt halt meg az anyám. Csak úgy tehetem jóvá, ha írtom őket, legyen az sötét varázsló, vagy csak ellenszegülő. Hét éven át adtam ki magamból a feszültséget, hogy felnőtté érve már a Beauxbatonban aktívan gyakoroljam a saját mágikus képességeimet, beépülve a minisztérium embereként. Így vagyok képes elfogadni magamat. Három éve öltem először, akkor még kissé gyakorlatlanul. Azóta profi bérgyilkos vagyok, nem nézve az illető hátterét, arcát, nem érdekel. Ha megkapom az aktát, levadászom, vagy én döglök bele. A semmiből is képes vagyok mágikus fegyvert alkotni, amelyről nem lehet kimutatni, hogy gyilkosság történt. Erre neveltek, élő fegyvert csináltak belőlem. Az iskola mellett állandóan magántanárhoz jártam, amely azonban más volt mint az aurorok kiképzése. Megtanították, hogyan gondolkozzak az ellenség fejével. a következő feladatom pedig beépülni a Roxfortba, és az ottani veszélyes elemeket kiírtani, akik az utunkban állnak.
   




..,
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jean-Luc & Cho
» Jean-Luc Bilodeau
» Cho&Jean-Luc - Az összeköltözés
» Cho&Jean-Luc - A visszatérés
» Regé-Jean Page

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: