ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Megan Smith
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Kalandmester
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Alison Fawley
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Thomas Bogdanovic I_vote_lcapThomas Bogdanovic I_voting_barThomas Bogdanovic I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots

Megan Smith, Simonetta Atkinson, Timothy Bradbury


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Thomas Bogdanovic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Thomas Bogdanovic   Thomas Bogdanovic Empty2015-05-24, 19:52



Keresem a nyári kalandot...

Név: Thomas Bogdanovic
Play by: Iwan Rheon
Kor: 18-19
Csoport: Griffendél/ Mardekár
Szak/Foglalkozás: 7-8. évfolyam
Kapcsolat: Mindenki ismeri a nyári kalandok történetét, igaz? Nyaralsz valahol, összejössz valakivel, aztán hazamész és ő is hazamegy és az egésznek vége. Ez történt köztünk is, bár azt nem tudom, hogy volt-e köztünk több is, én úgysem vallanám be... Meg hát, mind tudjuk hogy megy ez: te voltál a parton a legjobb pasi, aki minden este ott gitározott, persze, hogy kellettél nekem. Volt pár együtt töltött éjszakánk, jól elvoltunk együtt, de ennyi, semmi több. Talán picit még hülyítettelek is, jellemző ez rám, aztán nyárnak vége lett és mindketten elhagytuk Görögországot, én Angliába, te pedig Oroszországba utaztál vissza. Megígértem, hogy majd írok, de nem írtam, mert sosem voltam a párkapcsolatok híve. Egy nyári kaland volt az egész, semmi több.
A suliban persze valahogy sikerült ezt a kis szabályomat megszegnem. Hiba volt, úgy éreztem, az az egész több volt mint eddig bárkivel, aztán kiderült, hogy mégsem. Talán éreztem valamit, franc se tudja, de megviselt, bár kétlem, hogy ez bárkinek is feltűnt volna. És itt jössz újra a képbe te, a srác Oroszországból, akiről szinte semmit sem tudok. Igen, nem meséltél magadról szinte semmit a nyáron, és ez a titokzatosság, ami körüllengett, akkor, ott engem még jobban vonzott. Te vagy anyuci pici fia? Vagy valami gáz van a fejeddel? Vagy rocksztárnak készülsz? Egyik kérdésre sem tudom a választ, csak azt tudom, hogy megváltoztál nyár óta. Azt sem tudom még, hogy a suliban vagy, mert kerülsz, mintha valami bajod lenne velem. De nem bujkálhatsz folyton, ahhoz nem elég nagy az iskola és mit csinálsz akkor, ha összefutunk? Én tuti nem ugrok a karjaidba, mint a mesékben...

//A karakterrel kapcsolatban nem szeretnék megszabni semmi konkrétat, még a név is változtatható, az sincs megszabva, hogy miért került végül a mi sulinkba. Talán csak itt tanul tovább, vagy hasonlók. A továbbiakról pedig számtalan lehetőséget ki lehet hozni, ami majd kialakul a játékok és a megbeszélések után. A PB-t illetően Iwan Rheon lenne maga a tökély, de ha nagyon nem szeretnéd őt, akkor még a következők kerülhetnek szóba: Evan Peters, Michael Malakrey, Zac Efron.
Ha érdekel a karakter, akkor dobj egy PM-et *--*

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas & Celaena
» Maxime & Thomas
» Thomas J. Broown
» Thomas Stewart
» A vadőr és Thomas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: