ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Kalandmester
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Megan Smith
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Csetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_lcapCsetresz és Fűszer - Page 8 I_voting_barCsetresz és Fűszer - Page 8 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Csetresz és Fűszer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Csetresz és Fűszer   Csetresz és Fűszer - Page 8 Empty2015-05-10, 21:17


First topic message reminder :


Csetresz és Fűszer

A bejárat mellett két oldalt kazettás ablakokon keresztül lehet belátni az üzlethelyiségbe, hasonló stílusú a bejárati ajtó is, piros fából, boltívesen, a felső részen ablakos megoldással. Az üzlethelyiség két részre van osztva, belépve egy kisebb előtér fogadja a vásárlókat, a falak mentén polcok, kis üveges szekrények adnak otthont a különböző tárgyaknak. Természetesen az értékesebb fajtákat a kulccsal lezárt szekrények őrzik, nehogy avatatlan kezekbe kerüljenek. Balra egy kisebb pult látható, pirosra és feketére festett fából, a sarkán egy csillogóra kisuvickolt viharlámpával. Jobbra egy boltíves átjáró vezet a fűszeres részbe, ahonnan kellemes, zöld és föld illat áramlik ki. Tele cserépbe ültetett növényekkel, varázslatos, megbűvölt, gyorsan növesztett szárak, gyökerek, színes bogyókat lógatók, folyton mozgók sorakoznak az asztalokon, komódok tetején, az ablak előtti polcon, falra szerelt tartókban. A bejárattal szemben csigalépcső tekeredik felfelé, az alján megbűvölt, őrző és illetéktelen személlyel szemben sipítozó lánccal. A lépcső a tulajdonos otthonába vezet, oda tilos a belépés.

Kívül, a bejárati ajtó felett kazettás üveggel zárt erkély, téli kert látható, a ki nem nyitható ablakoknak számtalan további növény húsos levele tapad, ennyi látható csupán a fenti lakás rejtelmeiből.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Emma Callahan
Reveal your secrets
Emma Callahan
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Csetresz és Fűszer   Csetresz és Fűszer - Page 8 Empty2015-05-12, 20:55



Max & Emma

[You must be registered and logged in to see this image.]


Olyan jó lenne többször jönni, de elhavazótam. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy munka lesz majd megkezdeni a tanítást az iskolában. Azért ez mégis csak... baromi nagy kihívás. Persze számítottam rá, hogy nem lesz egyszerű, rengeteg munkával jár majd és tuti, hogy lesz majd benne egy nagy adag kihívás és talán egy még nagyobb adag félsz is bennem, hogy nem fogok-e elszúrni valamit, de akkor is ezt akarom. Szeretem a csillagokat, az Asztronómiát és a Roxfortot is, no meg akárhogy is nézzük, de így közelebb lehetek Maxhez. Nem volt valami jó érzés, hogy ő itt volt, én Londonban és csak időnként egy-egy levélváltás fért bele a legjobb esetben is. Többet akartam ennél, még ha mindazt, amit igazán akarok nem is kaphatom meg jó eséllyel soha. Tudom, hogy itt van Dana, aki tetszik neki. Érthető. Dana... igazán szép és igazán szexi és persze kacér és kihívó és mindenkivel olyan könnyen teremt kapcsolatot még hozzá olyan nyíltan, hogy... erre én nem vagyok képes, legalábbis nem így, mert tudok én barátkozni és kapcsolatokat teremteni, csak sokkal kevésbé azon a módon, ahogyan ő teszi.
De a lényeg az, hogy most itt lehetek és többet tudunk beszélni, még ha a munka miatt jó esetben is inkább csak hetente tudok jönni, de azért hétvégenként úgyis meglátogatom, főleg mert... hát azért ismerem én már régóta őt. Jót akarok neki, tudom hogy mennyire bizonytalanul tud lenni, pedig elég csak azokat a szép szemeket bevetni, meg a bájos mosolyt és máris nyert ügye van, csak hát Dana... ő azért más. Nehezebb levenni a lábáról és félő, hogy még csak észre sem veszi az én Maxemet... akarom mondani Maxet. Persze most nem egyből e miatt állítok be, főleg mert ahogy nyílik az ajtó máris láthatja nálam a szép sárga virágot cserépben. Nem tudtam megállni, hogy ne hozzam el idefelé jövet. Egyszerűen kell ide valami, vagy a lakásába időnként, ami kicsit feldobja a hangulatot és én amúgy is szeretem a sárgát, majd... Max is megszereti, ha még nincs oda érte.
Szóval a virággal együtt lököm be az ajtót, vagyis a virág az egyik kezemben, a másikkal tartom az ajtót. Lassan záróra, tehát talán már nincs sok vevő és tud majd időt szánni rám is. Talán már... Dana is hazament. Nem azt mondom, hogy gondom van vele, hiszen én is tettem azért, hogy megismerjék egymást, de azért néha jó érzés csak Max-szel lenni és kész, semmi más, semmi zavaró tényező, csak mi ketten, mint régen még a suliban. Na persze akkor sem vett észre engem úgy, de nem lehet minden tökéletes.
- Max! Meglepit hoztam! - azért nem kiáltom el magamat, de kicsit megemelem a hangomat. Ismerem már, lehet hogy megint elveszett kicsit hátul és épp valami nagyon fontoson szöszmötöl, simán kinézem belőle. Szóval... ideje hogy abbahagyja és velem foglalkozzon. Amúgy sem hiszem, hogy ha sokat erőlteti, akkor áttörést ér el, ahhoz inkább valami isteni szikraféle kell azt hiszem.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Merõben véletlen találkozások olykor
jelentõsebbé válnak az ember számára,
mint amelyekre hosszan,
gondosan kitervelt módon készülõdött.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Csetresz és Fűszer   Csetresz és Fűszer - Page 8 Empty2015-05-10, 21:17



Csetresz és Fűszer

A bejárat mellett két oldalt kazettás ablakokon keresztül lehet belátni az üzlethelyiségbe, hasonló stílusú a bejárati ajtó is, piros fából, boltívesen, a felső részen ablakos megoldással. Az üzlethelyiség két részre van osztva, belépve egy kisebb előtér fogadja a vásárlókat, a falak mentén polcok, kis üveges szekrények adnak otthont a különböző tárgyaknak. Természetesen az értékesebb fajtákat a kulccsal lezárt szekrények őrzik, nehogy avatatlan kezekbe kerüljenek. Balra egy kisebb pult látható, pirosra és feketére festett fából, a sarkán egy csillogóra kisuvickolt viharlámpával. Jobbra egy boltíves átjáró vezet a fűszeres részbe, ahonnan kellemes, zöld és föld illat áramlik ki. Tele cserépbe ültetett növényekkel, varázslatos, megbűvölt, gyorsan növesztett szárak, gyökerek, színes bogyókat lógatók, folyton mozgók sorakoznak az asztalokon, komódok tetején, az ablak előtti polcon, falra szerelt tartókban. A bejárattal szemben csigalépcső tekeredik felfelé, az alján megbűvölt, őrző és illetéktelen személlyel szemben sipítozó lánccal. A lépcső a tulajdonos otthonába vezet, oda tilos a belépés.

Kívül, a bejárati ajtó felett kazettás üveggel zárt erkély, téli kert látható, a ki nem nyitható ablakoknak számtalan további növény húsos levele tapad, ennyi látható csupán a fenti lakás rejtelmeiből.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Csetresz és Fűszer   Csetresz és Fűszer - Page 8 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Központ-
Ugrás: