ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Darius Benedict I_vote_lcapDarius Benedict I_voting_barDarius Benedict I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Darius Benedict I_vote_lcapDarius Benedict I_voting_barDarius Benedict I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Darius Benedict

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Darius Benedict   Darius Benedict Empty2015-03-25, 14:49




Darius Benedict

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Amíg élem az életem, addig biztosan élek"

Főkarakter:  Titkos karakter

Teljes név: Darius Benedict
Születési hely és dátum:Whitehaven, Anglia 1979 január 2.
Csoport:  Mardekár
Patrónus: Antilop
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. Látványmágia
Képesség:
Kiemelkedő tudás:


Jellemed kifejtése

Összetett. Minden érzelmet képes vagyok felvonultatni és legtöbbször nem játszom meg egyiket sem. A világ formálja az aktuális pillanatomat, de mindent teljes gőzzel élek meg. Ha haragszom, akkor nagyon haragszom, képes vagyok őrjöngeni, a düh szinte minden válfaját felvonultatni, de ugyanennyire tudok szeretni is ha megérdemlik. Alapjáraton unalmas vagyok, még magamnak is, néha csak nézek ki a fejemből és nem gondolok semmire. A lányok terén nem vagyok kifejezetten hódítok és eldobom típus, bár előfordult már ilyen is. Ha valaki tényleg megtetszik, akkor hátramenetbe kapcsolok, csak szép lassan, finoman szerzem meg magamnak. Azt viszont kifejezetten gyűlölöm ha valaki rám akaszkodik, hidegrázásom van a nyomulós lányoktól, egyszerűen nem bírom elviselni és ha találkozom ilyennel, akkor nagyon bunkó tudok lenni, csak mielőbb lerázhassam. Egyébiránt könnyen barátkozom, elég egy vajsör is, hogy eldumáljak bárkivel bármiről és egy hullámhosszra kapcsoljunk, bár ezek nem tartalmas barátságok, de olyanokba nem bonyolódom bele, ugyanis nem sok időt töltök egy helyen. Hát ez van.

Megjelenés

A külsőm addig volt tökéletes amíg egyenruhában jártam, bár azt sem mindig előírásszerűen viseltem, gyakran lógott ki az ing a nadrágomból és soha nem gomboltam végig. Mármint az ingemet. A nyakkendőt kifejezetten utálom, olyan mintha mindig egy kéz lenne a nyakamon és fojtogatna, ezért azt is lazára hagytam. Most már nem kell hordanom sem azt sem azt, maradok a laza cuccoknál, farmer, póló, bőrkabát. Utóbbiból nagy gyűjteményem van, a hangulatomhoz mérten aggatok magamra egészen rövidet vagy akár bokáig érőt, amivel persze kihívom magam ellen a sorsomat, a rosszalló tekintetekről nem is beszélve. Mindehhez bakancs jár, vagy tornacipő, semmi flancolás. Látszatra szakadt vagyok, de minden egyes darab amit viselek, kiváló minőségű, csak épp nem látszik benne a címke. A hajam nem mindig arra áll amerre én akarom, hiába kócolom elhajlik a jól fésült hülye gyerek frizurába, de a lányok azt mondják pont így jó. Elhiszem nekik, és a csillogó szemeknek is. Az enyém kék, a sötét hajammal keretezett arcomból szinte világít, mindehhez csókos száj dukál. Nem én találtam ki, annyira nem vagyok elszállva magamtól, a családom női tagjai vannak oda érte a legjobban, bár ők nem csókolgatják. Szerencsére. Jól is néznék ki. Az alkatom megtévesztő, vékonynak tűnök de elég szálkás izomzatom van és azért ha kell, akkor oda tudok ütni rendesen. Nem képeztem magam, amolyan kocsmai verekedős a stílusom és élvezem….mindezt persze karban kell tartani, rendszeres futással és egy bokszzsák püfölésével élem ki minden frusztrációmat.

Életed fontosabb állomásai

Angliában születtem, azon belül Whitehaven-ben, bár ez nem sokat számít. Az anyám lengyel származású és az időm nagy részét kelet Európában töltöttem, az ő családjával, a szüleim ugyanis nem sokáig értették meg egymást és elváltak útjaik. Nem könnyű egy mugli apának tudomásul vennie, hogy a felesége boszorkány, a fia pedig hasonlóképp különös adottságokkal van megáldva. Úgy két éves lehettem amikor elköltöztünk Angliából, az apámra nem is emlékeztem soha, csupán képeim vannak róla. Amolyan mugli képek amiket hiába bökdös az ember az istennek nem mozdulnak meg rajta az alakok. Szóval a Durmstrangban kezdtem az iskolaéveimet, néha épp csak átbukdácsoltam egy-egy évfolyamon de amikor fontos vizsga volt mindig összeszedtem magam. Igazából mindent megtanultam amit csak kellett, hiszen könnyen tanulok de a hozzáállásommal gondok vannak néha. Nagykorúságomra megjött a jobbik eszem nagyobbik fele, így azért már odafigyelek arra mennyit tanuljak, mert a jövőmről van szó, de még mindig akad némi hiány. Szerencse, hogy a Roxfort igazgatója olyan nagylelkű és átvett a tanév közepén, ezért januártól már a Roxfortban tanulhatok. Az ok pedig igen egyszerű de annál szomorúbb. Az anyám meghalt, máig tisztázatlan körülmények között s noha a családja minden tekintetben mellettem áll, úgy éreztem egy kis környezetváltozás jót tenne. Másrészt a fejembe vettem, hogy megkeresem az apámat, az egyetemi tanulmányaim mellett több a szabadidőm, ez sem ütközik túl nagy akadályokba.
Amilyen összetett a személyiségem, épp olyan szerteágazó az érdeklődési köröm. Egyrészt megszállott gyűjtő vagyok, nem csak bőrkabátokat gyűjtök szenvedélyesen hanem bélyegeket is. A legritkábbakért is képes vagyok bármennyit kifizetni, a családi hátterem megengedi, mondhatni jól el vagyok eresztve, bár nem látszik rajtam. Van egy kazalnyi albumom amelyeket oroszlánként őrzök és roppant büszke vagyok rá. Imádom a rockzenét és nem csak hallgatom hanem játszom is, van egy pöpec gitárom amivel elég gyakran borzolom a háztársaim idegeit, de mivel lehet saját szobám ez nem igazán érdekel. A zene iránti szenvedélyem felülír minden együttélési etikettet. A Durmstrangban legilimenciát tanultam a többi tantárgy mellett és a családomban is akad olyan aki mesteri módon űzi, volt kitől felcsipegetni egy-két morzsát, de egyébiránt mindenből átlagos vagyok, nem született zseni. Most ismerkedem a Roxforttal, az itteni élettel és próbálok felejteni. Nincs semmilyen célom, akkor biztosan nem fogok csalódni, ha pedig elérek valamit az külön ajándék lesz.


Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Darius Benedict   Darius Benedict Empty2015-03-25, 19:08



Elfogadva!

Te aztán titokzatos vagy! Elhiteted magadról, hogy átlagos vagy, és látványmágia szakra jársz! Very Happy akkor mégiscsak kell ott lennie titkoknak, mintha valami bűvész lennél, aki az utolsó pillanatig tartja a feszültséget, és nem árulja el, hogy mi lesz a fordulat Very Happy És mindehez még mardekár is párosul, aww... Nagyon kiváncsi leszek, hogy mi fog ebből kisülni. A tanult legilimencia nagyon is illik ehhez az összetett személyiséghez, hiszen ha a látványra mész rá, nagyon nem árt tudni olvasni a jegyekből, úgyhogy ezt telitalálatnak kell értékelnem Wink Most nincs is más dolgod, minthogy foglalózz, majd tiéd a pálya!  




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benedict szoba
» Katherine Benedict
» Benedict Cumberbatch
» Amesbury & Benedict
» Andrew Benedict

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: