ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Alison Fawley
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Kalandmester
Vanora Greymane I_vote_lcapVanora Greymane I_voting_barVanora Greymane I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vanora Greymane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Vanora Greymane   Vanora Greymane Empty2015-03-16, 19:17




Vanora Greymane

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az érzés elszáll, a tudás megmarad... mégis visszahúz az érzés."

Főkarakter: Vanora Greymane
Teljes név:
Születési hely és dátum: London, Winston Churchill str., 11.; 1981. 04.10.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Héja
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 6. évfolyam
Képesség: Dobtam, kibabrált a sors, semmi.
Kiemelkedő tudás:


Jellemed kifejtése

Vanora alapjáraton egy csöndes, magának való lány, aki világéletében egyedül volt, és annyira megszokta már a magányt, hogy gyakran kell menekülnie nagy tömegek elől, vagy közül, annyira nem bírja a zsivajt, feszültséget, és igazán csak magányosan érzi jól magát. A szocializálódás, ennek ellenére, küzd benne, tudja, hogy az ember nem magányra teremtetett, így nagyon szeretne megértő barátokat, társakat, és rendkívül érdekli a pszichológia, és az emberi mimikából, metakommunikációból kiolvasható jelek.
Hétköznapi életben hideg, semleges arckifejezése van, amit némelyek ijesztőnek neveznek, ritkán látni mosolyogni, és nagyon rá van hangolva a sokoldalú tudás megszerzésére, habár nem mesteri szinten. Állítása szerint a földi értékek múlandóak, és a spiritualitás vezet el a legfőbb boldogsághoz, ennek ellenére képes akár egy órát is eltölteni azzal, hogy haját kifésülje, külsejét rendbe tegye, emellett titkon pironkodik a nem várt bókoktól, és a stíröléstől, és nem szégyenében pirul. Ellentmondásos harc dúl benne a testi és a lelki oldallal, mint ellenfelek, és egyáltalán nem várja, hogy valamelyik oldal nyer valamikor, egyszerűen a békét várja, ugyanis csak így lesz tökéletes egy lélek, és szép egy ember.

Megjelenés

Arcán általában hűvös komorság ücsörög, hosszú, sötétbarna haja néha belelóg kicsit egyik szemébe, de ez olvasásnál ritkán zavarja. 170 cm magas, 56 kg nehéz, karcsú, kívánatos, domború formáit próbálja nem nyilvánvalóvá tenni, kék, átlátszó tengerre emlékeztető szemeiben könnyű elveszni, telt ajkai ritkán kunkorodnak mosolyra. Hátát kihúzva, kicsit dámásan jár, könyveket szorít kebleire, bújtatva méretüket, ennek ellenére gyakran néz emberekre, kicsit hosszabban is néha, amit félreértenek sokan.

Életed fontosabb állomásai

Tél volt. A hó szerencsére nem hullott, így tisztán láttam a naplementétől vörös, mégis csillogó, és fehér tengert, mely a birtokot borította. Szerettem a karácsonyi szünetet, nem kellett hazamennem, egyik szülőtől a másikig trappolva, hogy láthassanak, és gúnyt űzhessenek abból, amit csinálok.
Szüleim muglik, és eléggé érdekesek, ha szabad így fogalmazni, mert az érdekes az még enyhe szó lenne rájuk. Apám filozófus, egész napját olyan tézisek kitalálásával tölti, melyeknek se nincs alapjuk, sem pedig értelmük. Ettől ő még értelmes, okos, tud nagyon jó dolgokat mondani, melyek miatt kénytelen voltam párszor áttekinteni világomat, és gondolkozásomat, de hosszú távon... hát eléggé sikertelen szegény. Anyám a gyökeres ellentéte. Negyvenes éveit tapodja, mégis nap mint nap más férfival hál, avagy nőkkel, állítása szerint ő az emancipáció híve; nos, legalább nem volt álszent.
Próbáltam értelmet látni mindkét szülőm életében, és megtaláltam mindkét helyen, de... szörnyűek voltak. Anyám azt tanította nekem, hogy egyszer élünk, használjuk ki, apám azzal jött mindig, hogy a halál utánra kell koncentrálni, és el kell vetni a múlandót, az egyszerit. Akkor miért határozott úgy, hogy gyermeket vállal? Ez nem tartozik bele ennek a megsértésébe? Nem, őszerinte, ha tudja értékes emberekkel gazdagítani a világot, akkor megéri a cölibátussal felhagyni. Ezt a kijelentését egyszerre éreztem nagyképűnek, és felvillanyozónak: ezek szerint értelmesnek tart engem. Egész addig, ameddig be nem iratkoztam Roxfortba, na itt elszakadt szüleimnél valami, és máig nem értem tisztán, mi is lehetett az. Felfogni egyik sem bírta, hogy ez egy mágusképző szakiskola; anyám azon papolt, hogy biztos valami külföldi suliba iratkoztam be apám révén, hogy ne tudjak vele többet találkozni, apám viszont azzal vádolta anyámat, hogy egy elmegyógyintézetbe küldött engem, hogy kimossák az agyamból a filozófiát. Megmentésemre nagynéném, anyám testvére érkezett, aki boszorka volt. Míg szüleim feleslegesen civódtak egymással, addig Linda felvilágosított Roxforttal kapcsolatosan, elvitt az Abszol útra, és szilárd, értelmes része lett az életemnek, kiegyensúlyozott, megértő, anyáskodó. Talán elvesztett gyermekét látta bennem, ki tudja, minden esetre magához vett, azzal a kikötéssel, hogy minden nyáron, mikor hazajövök Roxfortból, meglátogatom szüleimet. Mit tehettem, beleegyeztem, habár sok hajlandóságot nem éreztem hozzá.
Az első öt év elröppent a fejem felett, a majdnem tökéletes RBF, és hatodik évem fele már lassan. Kevés barátom van, kevés ismerősöm is, és alapjáraton keveset beszélek másokkal. Jól megvagyok így; ha kérdeznek segítek, ha viccet mesélnek, általában nem nevetek, ha flörtölnek, mélyen a szemükbe nézek, és elmegy a kedvük. Utálom is magam emiatt, igazán adhatnék a fiúknak egy esélyt, de, ha nem fognak meg engem elsőre, akkor minek szenvedjek feleslegesen? Nagynéném hasznos tanáccsal látott el erre az évre, mikor megtudta "fogyatékosságom": ha adok nekik egy második esélyt, akkor talán sokkal jobban megláthatom az igazi énjüket... mert lesz idejük azt megmutatni. Mert a világ nem csak rólam szól, legfőképpen a saját világom nem szóljon csak rólam: minél több ember van benne, annál színesebb lesz az, és élvezetesebb.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Vanora Greymane   Vanora Greymane Empty2015-03-17, 11:59



Elfogadva!

A nagynénéd nagyon okos nő, úgyhogy tuti, hogy én elsősorban rá hallgatnék a két zűrös szülő helyett, de ahogyan láttam te is erre felé hajlasz. Smile Nem volt épp egyszerű életed, szó se róla, főleg két ennyire ellentéte szülővel és ennyire ellentétes életszemlélettel, nem csoda, hogy még nem sikerült megtalálni igazán a saját utadat és keresed, hogy vajon mi is lehet az igazán jó ebben az egész katyvaszban, amit életnek nevezünk. Remélem, hogy azért idővel megtalálod a lelki békét, amikor a két feled kibékül egymással. ^^
Az ET-d szerintem szuper lett, a karakter is felettébb érdekes, kihívás lesz vele játszani, ha már ennyire antiszoc jellem, annyi biztos. Smile Szépen fogalmazol, úgyhogy nem hiszem, hogy panasz lenne rád majd a játék téren és nem mellesleg Hollóhátas lettél, ami még plusz egy piros pont is. Very Happy A lényeg, hogy semmi kivetnivalót nem találtam, foglalózni ne feledd a patrónust legalábbis, aztán mehetsz is játszani. ^^
Ui.: Utólagos engedelmeddel a képedre rákerestem és cseréltem 200x320-as szabvány méretre. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vanora és Lucy
» Diana & Vanora elszámoltatás
» Vanora és Theresa - A "jó" mardekáros... de tényleg
» Vanora & Rain - roxmortsi kirándulás
» Charlene és Vanora - A szürke ötven színe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: