ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Kalandmester
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Alison Fawley
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Charlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_lcapCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_voting_barCharlene és Vanora - A szürke ötven színe I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Charlene és Vanora - A szürke ötven színe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Charlene és Vanora - A szürke ötven színe   Charlene és Vanora - A szürke ötven színe Empty2015-11-10, 22:12





Vanora & Charlene

[You must be registered and logged in to see this image.]


Igazság szerint sosem csak a büntetés miatt keresem a bajt, inkább csak azért, mert szeretek szórakozni és az gyakorta bajjal jár. Tehetek én arról teszem azt, hogy amikor Cameronnal elmentünk hipgriffen lovagolni eltört a karom? Vagy... az nem akkor volt? Akkor talán nem lett baj, hanem előtte, amikor beesett a labdám a thesztrálok közé és nekem ki kellett hozni, de nem láttam őket? Oké kaptam egy rúgást, de meglett a laszti, szóval a cél szentesítette a... büntetést. Egyébként is egyszer élünk, és még elég fiatal vagyok ahhoz, hogy ne féljek mindig attól, hogy mi lehet a tetteim következménye. Szeretek új dolgokat kipróbálni és szeretem jól érezni magamat és most ezt egy megbütykölt deszkán fogom megtenni, mert kíváncsi vagyok rá, hogy működik-e és amúgy is szeretem a száguldozást, mert az jó és kész.
- Apa megérdemli. - rántom meg a vállamat, de persze azért megüti a fülemet a többi része is. Nem ismerem őt túl jól, annyit tudok, hogy eléggé magának való lány, most pedig mintha magáról kotyogna el ezt-azt, még hozzá olyat is, ami azért kissé azt hiszem meg lep. - Hogy érted, hogy bámul? És... miért? - oh nem gondolok én bele abba, hogy esetleg... nem jó értelemben véve. Apa sose csinált ilyet, de ő nem is nevelőapa, hanem rendes és alapvetően rendes is, csak ez a hazugság dolog. Persze ha azt nézem, hogy Vanora apja még csak nem is kíváncsi rá, akkor igazán megenyhülhetnék, de ez nem olyan könnyű. Jelenleg mérges vagyok, főleg a miatt ahogyan apa ezt az egészet kezelte, hogy még én voltam a szemében a hisztis, ami aztán főleg totál nem fair.
- Oh a miatt ne aggódj, menni fog ez rendesen, tökéletes a terv! - na nem szelet akarok gerjeszteni, de meg van izélve tényleg! Fog majd repülni, ha vízre kerül akkor az lesz a dolga, hogy meginduljon előre, azért nem is tehetem csak le úgy magában, hanem majd ha már rajta állok. Sőt talán egy ugratás lenne a legjobb, hogy a víz tetején végezzem majd. Még ezt nem találtam ki pontosan, de még van pár pillanatom. El nem tántorítanak a nem túl pozitív megjegyzései, akkor is megpróbálom! Már épp a víz parton állva méregetem a deszkámat, amikor a szavaira egy idő után felkapom a fejemet. Az elején csak hümmögve bólogatok, de aztán eléggé éretlenkedve pillantok rá, kissé kikerekedett szemekkel.
- Hogy... hogy... hogy... hogy mi van? - az elején csöppet beakad a lemez, de ez érthető. Nem is tudom, hogy melyiken akadjak fenn jobban a levetkőztető nőn, vagy pedig azon, hogy zárdába akar vonulni. Oké tudom, hogy ő nem az a nagyon nyílt lány, de ez azért mégis csak túlzás nem? - Tényleg úgy nézett rád egy gyógyító? De miért vizsgált meg? És miért akarsz zárdába vonulni? Ez... ez butaság! - oké egészen sikerült rám hoznia a frászt, mondom én, hogy erre nem számítottam. Elég fura lány, de hogy ennyire... na erre én se számítottam. Ne vonuljon zárdába,az marhaság! Nekem se állnak sorba az ajtóm előtt a pasik, de attól még nem kell ennyire elkeseredni. Nem mindenki találja meg a suliban azt a bizonyos első nagy szerelmet nem igaz? Van még időnk.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Charlene és Vanora - A szürke ötven színe   Charlene és Vanora - A szürke ötven színe Empty2015-11-08, 11:31


Charlene válasza nem volt egyáltalán meglepő, de azért mégiscsak elgondolkoztató volt. Biztos belőlem hiányzott a megfelelő diszpozíció, de egyáltalán nem láttam értelmét annak, hogy valaki szánt szándékkal, csak a büntetés miatt keresse a bajt. Azt már jobban meg tudnám érteni, ha valaki valami nagyobb "jó" érdekében tenné ezt, de egyébként teljes agyrém; miért kell veszélyben lennie ahhoz, hogy izgalmat keressen? Majd, ha végez a sulival, akkor is a nyomornegyed sötét sikátorait fogja járni, csak azért, hogy az álmombeli vadállatok bármikor letámadhassák, és megnyomorgassák? Tény, valamiért én is tocsogósan ébredtem azon álomból, de visszagondolva egyáltalán nem volt indokolt izgalmam.
- Nos, minden bizonnyal édesapád már tűkön ül, hogy halljon rólad, ahogyan teszed a rossz fát a tűzre. Mondjuk az én apám szerintem nem is tudja, hogy ilyen suliba járok, a nevelőapám meg inkább engem bámul, semmint a rosszcsont leveleimet, így sajnos nem tudom átérezni a dilemmád, de nem kösz, én inkább kihagynám. - Válaszoltam neki, kicsit szkeptikusan nézve a deszkára. - Tudod, sok szél most nincs, és vitorla avagy hullámok híján nem is akarom tudni, hogyan izélted meg szegény fadarabot, ha azt várod el tőle, hogy flottul csússzon a vízen. - Tettem hozzá, aggodalmaimat kifejezve, mert volt egy olyan sanda gyanúm, hogy rááll a vízre azzal a deszkával és placcs, már tűnik is el benne.
Jólétem felől való érdeklődése nem egészen volt szerintem őszinte, hiszen továbbra is a vízzel és a deszkával volt elfoglalva, így gondoltam, béna humorérzékemmel megtréfálom, megnézve, hogy mennyire figyel rám.
- Tökéletesen megvagyok. Meglepően feléledt a szociális életem, kár, hogy csak mostanra sikeredett, a hetedik évre, így már nem változtat semmit azon elhatározásomon, hogy zárdába vonulok és erényövet ragasztok magamra. Pedig a Szent Mungóból érkezett gyógyító szerintem titkon többször is levetkőztetett szemeivel... pedig nő.... nem mintha zavart volna, csak furi volt. - Mivel visszatekintve szövegem teljesen mentes volt a humortól, ezért okkal neveztem humorérzékem nem létezőnek. De talán az az arckifejezés vicces lesz, amivel Charlene meg fog örvendeztetni engem, ha valóban végig idefigyelt.
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Charlene és Vanora - A szürke ötven színe   Charlene és Vanora - A szürke ötven színe Empty2015-10-29, 23:08





Vanora & Charlene

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem lep meg, hogy nem reagál rám nagy lelkesedéssel. Eléggé csappant a hírem azóta, hogy Bonnie a suliba jött. Ő rendesen ki tudja verni a biztosítékot másoknál, ami nem csoda időnként keresetlen stílusa van. Meg is téptük egymást még az elején, úgy istenesen, szó szerint. Csak aztán változtak a dolgok, kiderült, hogy egészen jó fej is tud lenni a maga módján, amikor nem akarja erőszakosan rád erőltetni a véleményét. Egyébként valamelyest változtatott a divathoz való viszonyulásomon is, szóval nem rossz azért a helyzet, de megértem, hogy mások, akik nem ismerik nem kezelik ezt a helyzetet olyan könnyedén. A megjegyzésre csak hümmögök kicsit, van benne valami, de igazából soha sem rettentett meg az ilyesmi. Egyszer majdnem sikerült a tóba is belesni télen. Megrepedt a jég, még nem volt elég kemény, de megúsztam. Meg szoktam úszni a dolgokat és elég jól bírom a strapát, néha kell egy-egy új ötlet, meg új kihívás.
- Tudod ez benne a kihívás. Hetek óta nem voltam büntetőmunkán, sőt! Azóta, hogy visszajöttem és elkezdődött a suli... semmi! A végén veszítek a hírnevemből és nem borítom ki az apámat, aki mellesleg baromira megérdemli. - széles mosollyal rántom meg a vállamat. Oh nem érdekel engem, hogy ki mit mond és gondol, nem azért keveredem bajba, mert hírnevet akarom amúgy, de szeretem az izgi dolgokat és időnként kell valami jó kis kikapcsolódás, olyan új és szokatlan fajta, amit még nem próbáltam és ez most... Ha nem jön be, hát maximum úszom egyet. - Kár kérdeznem, hogy ki akarod-e próbálni mi? - oldalra sandítok, de valahogy eleve sejtem a nemleges választ. Közben persze ellenőrzöm a ruhámat. A bűbáj aktív, ezt a vízbe nyúlva érzékelem, mert a kezem még csak nedves sem lesz. Egész testes... és ruhás, jó lesz ez. A deszka is teljesen jó állapotban van. Szereztem az ikrektől hozzá egy kis gyújtóbűbájt is, ami adja majd a löketet, és hasonló, csak enyhébb varázslat van rajta, mint a seprűkön.
- És amúgy hogy vagy? - tudom illene legalább oldalra nézni, de én egyelőre még azzal vagyok elfoglalva, hogy megnézzem rendben van-e minden. A pálcám nálam van, aztán a deszka is jó állapotban van, kissé ugyan kopott, de erre a célra tökéletes, nem azért fog elsüllyedni, mert repedt egy-két helyen, magától amúgy se maradna fenn a víz tetején, csak akkor ha a varázslat megtartja, annak pedig meg kell. Hát... majd meglátjuk.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Charlene és Vanora - A szürke ötven színe   Charlene és Vanora - A szürke ötven színe Empty2015-10-27, 17:16


- Szervusz Charlene. - Köszöntöttem morózusan. Nehéz volt már előző évben is rászokni, hogy ne ellenségeskedően forduljak hozzá, hisz kinézetben hasonlít a Griffendéles nőstény képződményhez, Bonniehoz, bár most már úgy sem, mondjuk a lila haj szerintem eléggé nagyon elrugaszkodó dolog volt, nem tetszett. Mindegy, neki kell hordania nem nekem, így teljesen feleslegesen problémázok.
- Mit szeretnél csinálni azzal a deszkával? Előre szólok, a tó hideg, és, ha meglátja valamelyik tanár, hogy miféle kaszkadőr mutatványokat csinálsz, nem biztos, hogy jó szemmel fogja nézni. - Figyelmeztettem, bár szinte teljesen értelmetlenül, hogy mindketten tudtuk, hogy ő nem olyan fából volt faragva, aki csak úgy elfogadja a jó tanácsokat, hogy magától némi szórakozást vonjon meg. Ebben meglepően hasonlítanak Bonnieval, bár az utóbbi képes mindezt undokul is előadni. Sóhajtottam egyet. - Bár igazából mindegy, de nem mondhatod, hogy nem szóltam. - Tettem hozzá halovány mosollyal szám széleiben.
Vissza az elejére Go down
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Charlene és Vanora - A szürke ötven színe   Charlene és Vanora - A szürke ötven színe Empty2015-10-11, 14:38





Vanora & Charlene

[You must be registered and logged in to see this image.]


Egészen kezdem megszokni ezt az új hajszínt, pedig az elején még határozottan meg akartam szabadulni tőle, mert nem akartam én lilát, csak ez volt a hirtelen felindulásból jött lázadás, de igazából nem is olyan rossz. Új és rendhagyó és nagyon lila, nincs bajom a lilával. No meg elég szépen eltér Bonnie-tól, így aztán végképp nem kevernek össze vele, ami már nem zavar olyan vészesen, bár az marha ciki lenne, ha Ron hinné azt, hogy én vagyok ő, mert ha jól tudom, akkor ők újabban kavarnak valamit egymással. Igazából még nem döntöttem el, hogy ezt furának vegyem, vagy sem, mert hogy... Ron mégis csak úgy tűnt, hogy kissé belém van esve, bár lehetséges, hogy erről szó sem volt, csak simán jóban voltunk mondjuk és kész. A bál tök muris volt az tuti, és nem is zavar az, hogy Bonnieval van, csak az a lényeg, hogy ebből nekik ne legyen gondjuk. No szóval ahhoz képest, hogy az első napon szó szerint egymásnak estünk fizikai értelemben a folyosón most jól meg vagyunk. Összehozott minket ez a közös szülőutálat, pedig az ő anyja egész jól kezelte a dolgot. Az ő anyja... vagyis az én anyám, bár ez még mindig olyasmi, amit nem tudok egy könnyen kezelni, elég fura egy helyzet,hogy mit ne mondjak. Lett egy anyám, aki nagyon komoly és nagyon előkelő és jó eséllyel még soha életében nem nézett rá sem egy gördeszkára, nem hogy esetleg ki is próbáljon ilyesmit. Fura, szerintem nem is lenne közös témánk, már ha hajlandó lennék beszélgetni vele egyáltalán.
Most viszont egész más terveim vannak. Egy kis akció, ezúttal egyedül, mert most nem akartam még a nyakamban másokat, akik kérdezgetik, hogy mi a helyzet, meg hogy hogy vagyok. Kell egy kis kikapcsolódás néha még nekem is egyedül, csak úgy magamban, még ha ez szokatlan és nem is jellemző rám. A kezemben a régi gördeszkám, ami már tropára ment. Kicsit megszerelgettem, most nincsenek rajta kerekek, és egészen szépen lecsiszoltam az alját. Az egész vízhatlan lett hála az szobatársam bűbájának, szóval nincs más hátra, mint előre, azaz, hogy kipróbáljam. Határozottan lépdelek a stég felé, út közben szúrom ki az ismerős alakot, aki mintha a vizet nézegetné, bár most jó eséllyel engem nézeget.
- Hali Van! - tudom én, hogy nem mindenki komálja a becézést, de majd szól, ha esetleg nem bírja, és esetleg figyelembe is veszem a dolgot. Azért ez nem olyan, mintha azt mondtam volna neki, hogy Vani, vagy efféle. Mosolyogva sorolok be mellé, a deszkám a hónom alatt, nyújtogatom a nyakamat a víz felé, hogy vajon mennyire szeles az idő és mennyire fogok rommá fagyni, ha esetleg vizet érek. Van a ruháimon vízlepergető bűbáj, de az sem tart örökké... ettől még határozottan az a célom, hogy az ötletet mindenképpen kipróbáljam, akármi is lesz a következménye.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Charlene és Vanora - A szürke ötven színe   Charlene és Vanora - A szürke ötven színe Empty2015-10-08, 18:41


Elkezdődött az új év, és azon kaptam magam, hogy egyre gyakrabban mosolygok, egyre többször érzem azt, hogy nem teljesen vagyok olyan, mint amilyen régebben voltam. Sosem hittem volna, de az utóbbi pár évben meglepően sok kedves ismerősöm lett évfolyamomból, és külsős ismeretségek tömkelege zúdult rám. Változó vélemények jöttek innen onnan, nyíltan, vagy rejtetten, így sosem tudtam magam elkönyvelni egy bizonyos tábor lakójának, mivel voltam stílusos szépség, begyöpösödött jégszajha, poros moly, unalmas rondaság, egyik szeme jég a másik meg haj, illetve kívánatos személy. Biztos illettek már több jelzővel, mindegy is volt, ha igazán fontos lesz, akkor majd törődni fogok vele.
Csodabogár gyűjteményem egy nagyon jeles alakja volt Charlene Carols, aki ijesztően hasonlított Bonnie Michaels-re mind kinézetben, és mind stílusban is, így igencsak meglepő volt, hogy néhány éve megismerkedtünk, és ugyan nem voltunk annyira együtt, mint Bonnie a kis barátnőcskéivel (vagy éppen a hónap íze fiújával), úgy érzem, hogy sokkal tolerálhatóbb személy Charlene, sőt egyenesen szerethető is.
Októberhez képest meglepően kellemes idő volt, sütött a nap, nem volt szél sem, és ugyan hűvösebb volt az idő, nem kellett nyakig felöltözni, és ki lehetett menni a nagy tóhoz, nézegetni a mindig lenyűgöző tájat, és elmerengeni olyan kérdéseken, hogy miért is vonzódik az ember mindkét nemhez? De igazából akármi máson is lehetett volna gondolkozni, saját kis feslésemet próbáltam meg megoldani, de eddig egyáltalán nem sikerült elfogadható választ adnom rá. Aztán próbáltam elterelni gondolataimat a kviddicsre, és kicsit örültem, hogy kezdtem belejönni, még a végén kiderül, hogy nem felfedezett tehetség vagyok a téren. Azután ismeretségeimet is meghánytam vetettem fejemben, elmerengtem, hogy ki fog suli után is ismerősöm maradni, ki fog két másodperc után elfelejteni, és ettől akaratlanul is elkalandoztam olyan filozófiai mélységekbe, melyekből egy felém közeledő alak zökkentett ki. Első ránézésre felállt volna minden szőr a hátamon, hisz egy nem szeretett személy arca jött megállíthatatlanul felém, szerencsére a hajszín nem egyezett, így nem kellett fintorgó, lenéző mimikát magamra erőltetnem. A szóban forgó Charlene volt az, bár kicsit meglepődtem, hogy teljesen egyedül volt; nem vallott ez rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Charlene és Vanora - A szürke ötven színe   Charlene és Vanora - A szürke ötven színe Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vanora Greymane
» Vanora és Lucy
» Diana & Vanora elszámoltatás
» Vanora és Theresa - A "jó" mardekáros... de tényleg
» Vanora & Rain - roxmortsi kirándulás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Fekete-tó-
Ugrás: