ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Kalandmester
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Nate & Mandy I_vote_lcapNate & Mandy I_voting_barNate & Mandy I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nate & Mandy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Mandy Brocklehurst
Reveal your secrets
Mandy Brocklehurst
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Nate & Mandy   Nate & Mandy Empty2015-01-28, 22:41



Nate & Mandy


[You must be registered and logged in to see this image.]




Nagyon sötét volt itt és őszintén sajnáltam, hogy nem hoztam magammal a pálcámat. Akkor minden bizonnyal sokkal többet látnék. Igen, tényleg sokkal többet és nem tapogatózásból ítélném meg mi az ami nekem kell és mi nem. De nem bántam, így viccesebb volt s, nem kellett attól rettegnem valaki meglát és benyit ide a fény miatt. Szóval megvolt rá az esély, hogy senki az ég világon senki ne nyisson ide be azért mert észrevette azt a világítást amit én okoznék itt. Úgy hittem ez nem csak nekem hanem mindenkinek jobb így. Bár meg kell jegyezni az határozottan vicces nem éreztem bűnbánatot amiért most itt voltam még akkor is ha egyáltalán nem lett volna szabad ilyenkor elhagynom a klubhelyiséget. Azonban nem hiszem, hogy az első alkalomi szerencsémnek köszönhetően máskor is elhagynám ugyanilyen szívesen a jó meleg ágyat. Nem volna sok értelme, pálca nélkül legalábbis biztosan nem. De hát gondolok én a pálcámra ilyen későn? Nem, természetellenesen nem, mert abban reménykedem, hogy rövid utam lesz és mehetek is vissza a szobába ahol éppen ebben a pillanatban is lennem kéne. Megfordultam a sütivel a kezemben és én igazából iszkoltam volna vissza a klubhelyiségbe fel a folyósokon meglógva a prefektusok elől, de lefagytam. Nem azért mert olyan elviselhetetlen hideg volna, hanem azért mert egy fiú állt velem szembe. Neki bezzeg eszébe jutott a pálca és természetesen magával hozta. Remek, most elgondolkodhatok azon, hogy közlöm vele nálam nincs pálca vagy inkább nyugodtan hallgatok.
– Szia. Oh igen, úgy tűnik nem én vagyok az egyetlen akit ma képes volt kidobni magából az ágya. – tudom, hogy valami sokkal egyszerűbbet kellett volna mondanom ha azt akartam ő is megértse a szavaimat. De az arca értelmes figurának tűnt, még akkor is ha teljesen tisztában voltam azzal nem a Hollóhát tagjai közé tartozik. Ugyanakkor azonban megeshet az, hogy egy értelmesnek tűnő arc nem éppen a valóságot tükrözi. Mindegy, amíg nem piszkál addig nincs baj vele és kész.
– Rendben van, de ha javasolhatom akkor ne menjünk nagyon messze az épülettől. – kihúztam az üres zsebeimet, hogy lássa nincs pálcám és csakis kizárólag ezért beszélek így ilyen óvatosan.
– Gondolom ez elég érthetővé teszi, hogy miért kérek ilyesmit. – az persze meg sem fordult a fejemben akár elmondhatnám ha nagyon szeretne a kastélytól távolabb menni akkor úgy megyek ha megvéd. Miért tettem volna hozzá? Utálok mások számára nyűg lenni így megkönnyebbítem az ő dolgát azzal, hogy nem okozok neki akkora nagy gondot.
– Az a kosár szerintem pont jó lesz! – mutatok a sarok irányába és már megyek is, hogy elhozhassam onnan a kosarat. Elég nagy ahhoz, hogy elférjen benne mindenféle finomság így felkaptam és az asztalra tettem.
– Szerintem gyorsan rakjuk tele azzal ami kell és húzzunk innen el amíg valamelyik prefektus úgy dönt benéz ide is! – ez inkább parancsszerűen hangzott, mint javaslatként, de már nem érdekelt, hiszen kimondtam. Emellett nem szerettem volna bajba kerülni, pláne olyannal nem akit jóformán nem is ismerek. Plusz rossz benyomást sem akarok kelteni már rögtön az elején. Undok parancsolgatós kis béka meg egyáltalán nem vagyok, még ha most úgy is tűnik. De rá fog jönni, egyszer majd biztosan rá fog jönni ez a fiú is, hogy nem vagyok az. Most azonban higgyen azt amit akar! Szerintem ő éppen úgy nem akar most több időt itt tölteni, mint én szóval muszáj sietnie, úgy értem sietnünk nem igaz? Mindenféle süteményt amit szerettem és finomnak tartottam a kosárba tettem, mikor már nem láttam semmit ami tetszene vagy megennék abba hagytam a pakolászást.
– Jó, én készen vagyok. Szólj ha te is. – kedvesen elmosolyodtam és több helyet engedtem neki a kosárhoz, már ha éppenséggel szüksége volt rá. Ha ő is készen volt s, mindent amit szeretett volna beletett a kosárba akkor rögvest készen álltam arra, hogy elhagyhassuk a konyhát.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Különbözöm, tehát vagyok!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Nate & Mandy   Nate & Mandy Empty2015-01-26, 14:21



Mandy és Nate
Éjjeli nasizgatás


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hiába van éjjel, hiába vannak tiltások, és hiába vannak a folyosón prefektusok, nem tudom megállni, hogy ne szökjek ki a klubhelyiségből, már órák óta ott ülök és tanulok, rám fér egy kis pihenés. Felveszem a cipőmet, belebújok egy pulcsiba, - kastély ide vagy oda, az alagsori folyosók hidegek - majd kilépek a portrén. Nem sietek, próbálok a lehető leghalkabban közlekedni, minden egyes sarkon először bekukkantok, nehogy Hóborcba vagy egy prefektusba vigyen az utam. Hogy pontosan hová megyek, azt még én sem találtam ki, csak bolyongok a kastélyban, hagyom, hadd vezessen a lábam. Titkos átjárókat nem merek használni, mert ki tudja, ki rejtőzött el bennük, vagy esetleg ki várna rám a túlsó végén.  Így hát lépcsősorról lépcsősorra járok, és lassan kiélesedik egy kép a szemeim előtt, egy festmény, rajta egy gyümölcsöstál.
Hát persze! Miért is nem jutott előbb eszembe? A konyhából simán tudok szerezni valami nasit, a vacsoránál elég keveset ettem, mert a könyvtárban ragadtam a mágiatörténet beadandóm felett, és csak a vége előtt nem sokkal futottam be a Nagyterembe. Így hát halkan morgó hassal indulok el a konyha irányába. Szerencsémre út közben senki nem állja utamat, egyszer látok csak egy szellemet, aki éppen kifelé suhan az egyik ablakon át. Már csak egy két sarkon kell befordulnom, megcsikiznem a körtét, és már bent is vagyok a manók főhadiszállásán, de akkor halk beszélgetés nesze üti meg a fülemet, ami egyre erősödik. Kilesek a fal mögül, ami takar, és meglátok két griffendéles prefektust, akik felém tartanak. Na - gondolom magamban - ha ezek elkapnak, biztosan kiélik magukat, hogy most megszívathatják a Mardekárt. Megfordulok, elkezdek a lehető legnagyobb csendben futni, egyszer balra, mégegyszer balra, fel a lépcsőn, jobbra, le, majd még egyszer jobbra, és ott vagyok, ugyanabban a helyiségben, ahol majdnem találkoztam a két prefivel, csak ők elindultak arra, amerről én jövök, én pedig a másik folyosóról érkeztem. Befordulok az utolsó sarkon, majd körülnézek, a portrén eljárok a megfelelő módszerekkel, és lenyomom a kilincset. Bent a teremben már nem egyszer jártam, így tudom, hogy nagyjából merre vannak az asztalok, amiket most jobb lenne elkerülni, nehogy felébresszem a szorgos kis manókat, mert biztos, hogy mindegyik rám tukmálna valamit, és az kicsit feltűnő lenne, ha tele kézzel próbálnék vissza settenkedni a kígyófészekbe. Halk neszezést hallok, nem nagyon törődöm vele, biztos csak egy szorgos, későn fekvő, vagy korán kelő manó. Érezni a sütemények illatát, de mivel egy kukkot nem látok, a pálcámat a csillárra irányítom - tudom, hogy a házimanók alvását nem fogja zavarni a fény, egy másik helyiségben szunyókálnak - és egy magamban elmormogott lumosszal fénnyel töltöm be a teret. Aztán lefagyok. Nagyjából úgy, mint az a lány, akire a tekintetem szegődik. A lány az egyik asztal mellett áll, kezében süteménnyel, de nem merek hozzászólni, félek, hogy esetleg prefektus, bár akkor már kérdőre vont volna. Csak hogy oldjam a kínos csendet és a feszültséget, elvigyorodok, leengedem a pálcám, majd megszólítom a lányt: - Szia. Ha jól látom, te is éjjeli bagoly vagy. - Kezdem el barátságosan, hogy ne tűnjek ellenszenvesnek, és ne mártson be, bár azzal együtt magát is bemószerolná.  -Van egy javaslatom. Mi lenne, ha összeraknánk egy kosárba mindent, ami szimpi, és lelépnénk? Úgy tűnik a konyha ma éjjel elég népszerű hely. - mosolygok rá bátorítóan a lányra, majd közelebb lépek, és elkezdem felmérni a kínálatot.


541 | rakjunk tele egy kosarat, oszt' uzsgyi.Very Happy


Vissza az elejére Go down
Mandy Brocklehurst
Reveal your secrets
Mandy Brocklehurst
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Nate & Mandy   Nate & Mandy Empty2015-01-25, 14:16



Nate & Mandy


[You must be registered and logged in to see this image.]



Az éj leple alatt egyáltalán nem szép kisurranni és úgy tenni, mintha már régóta aludnánk. Ma azonban egyszerűen nem tudtam az ágyamban maradni, nem jött álom a szemeimre és ezért úgy döntöttem, hogy sétálok egyet. Még akkor is ha éppen ki kellett játszanom a prefektusokat, ha éppenséggel pont ők róják a folyósokat és a legrosszabb fajtából, akit valamilyen okból kifolyólag nem kedvelek. De csak azért, mert mondjuk nagyképű vagy egyszerűen nem szimpatikus a számomra. Nem szaladtam, pedig lehet, hogy jobb lett volna és nem azon fáradozni ne vegyenek észre. Túl kevés volt az idő, úgy értem, hogy számolnom kellett azzal bárkivel találkozhatok és megkérdőjelezheti prefektusi rangom hiányában a késői sétámat. Remélem szerencsém lesz. Egyetlen egy feljebbvalómmal sem szeretnék találkozni aki bajba keverhet és az igazgató elé vihet vagy szimplán csak pontokat vonhat le a Hollóháttól. Azonban ki akartam deríteni Mason furcsa viselkedésének az okát is, lehetséges volna, hogy barátnője van akit rejteget előlünk? Vagy valami egészen másról van szó? Nem akarom, hogy ő bajba kerüljön, túlságosan féltem a testvéremet, ennél fogva nyugtalanít ha nem mond el nekem mindent. Gyorsabban kezdtem el szedni a lábaimat, hogy minél előbb leérhessek a földszintre és folytathassam a sétát. Természetesen nem gondolom a bátyámról, hogy ő éppen most ezekben a pillanatokban a hálókerületen kívül lenne, de ugyebár sosem lehet tudni. Szüneteken egész idő alatt rajta tartottam a szemeimet, ugyanúgy viselkedett mint mindig, de mégis valami azt súgta, hogy jobban teszem ha odafigyelek rá. Tudom neki megvan a saját élete, meg nekem is, de fontos számomra a tudat, hogy Mason, a szeretteim biztonságban vannak. Pontosan ezért határoztam el, hogy ápoló leszek, sosem lehet tudni mikor van rájuk szükség. Illetve mi az amit csak ő tud ellátni és rajta kívül senki más nem. Csodálatos éjszaka volt, legalábbis ha azt nézzük milyen tiszta az ég és mennyivel békésebbnek tűnik így az egész világ. Ühüm, a világ békésnek tűnhet, még ilyen sötétben is, de ha az orromig sem látok és még a pálcámat sem vagyok képes magammal hozni a nagy sietségben akkor ott már nagy gondok vannak. Hogyan védhetném így meg magam? Néha elgondolkodom azon, hogy lehet a balett helyett inkább harcművészetet kellett volna tanulnom, de nem. Jobb ha a balettben mozgok otthonosan, mintha erőszakos természetnek gondolnának a többiek. A lábam lehet, hogy ki vitt volna a szabadba, de mint mondtam nincs nálam a pálcám és ezért ahelyett, hogy jobbra fordulnék inkább balra fordulok és a konyha felé veszem az irányt. Megéheztem, abban meg határozottan biztos vagyok, hogy Mason ma semmiképpen sem tartózkodhat a Roxfort falaink kívül. Miért tenné ha közben helyette békésen pihenhet az ágyában? Nem, nem hiszem, hogy alvás helyett valahol odakint csatangolna, szóval nem kell aggódnom. Azt hiszem. A konyha, szerencsére üres volt, úgy értem nem tartózkodott senki olyan itt aki pontokat vonhatna le a Hollóháttól azért, mert engem volt szerencséje itt találni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Különbözöm, tehát vagyok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Nate & Mandy   Nate & Mandy Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kevin x Mandy
» Mandy Asaliah Brocklehurst
» Zoë & Nate
» Nate & Lily
» Belle & Nate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Konyha-
Ugrás: