ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 17 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 17 I_voting_barJátssz velem! - Page 17 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Nicolas McCaine
Reveal your secrets
Nicolas McCaine
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-06, 23:13


Hugaim, (Astrid, Lioneah, Sarah)

Gondoltam bevetnék egy kis karácsonyi ünneplést, otthon nálunk a saját kastélyban, tehát nem bálozósat. Van rá igény? Kérlek, hogy mondjuk 2 napon belül (hétfő estig) jelezzetek itt, hogy legyen, ne legyen. Nem sértődöm meg, ha nem^^
Tempóban nem vagyok egy szaladós, ahogy sikerül, tőletek is függ.




Ki vagy?
S honnan ismersz?



Vissza az elejére Go down
Regina Carter
Reveal your secrets
Regina Carter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-06, 21:50


Bármilyen típusú játék érdekel, szóval bátran dobjatok egy pm-t Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-05, 20:36


Szia Adam!
Elvileg te lennél a max.-on felüli negyedik. Engem nem zavar, az a jó ha minél többen vagyunk, de megvárom a többi csatlakozó véleményét is. Smile

Levendula
Vissza az elejére Go down
Adam Stanton
Reveal your secrets
Adam Stanton
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-05, 19:03


Lavender Brown írta:
Helló!
Játékostársakat keresek. Olyan játékot szeretnék amelyben rajtam kívül max. három emberke jelen van. Nem hajt a tatár, nincs feltételem a karaktereket illetően, könnyed, ráérős reagolási tempóra gondoltam. Én örülnék ha az előttem szóló három játékos ráharapna a dologra, pont meglennénk. Szívesen írok kezdőt. A létszámra való tekintettel, egyszerűbb lenne ha ide a topicba kapnék választ, de üziben is megfelel. Smile
cat
Szia! Benne vagyok, ha van még hely, hej! Smile
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-05, 18:18


Emilia Montgomery írta:
Lavender Brown írta:
Helló!
Játékostársakat keresek. Olyan játékot szeretnék amelyben rajtam kívül max. három emberke jelen van. Nem hajt a tatár, nincs feltételem a karaktereket illetően, könnyed, ráérős reagolási tempóra gondoltam. Én örülnék ha az előttem szóló három játékos ráharapna a dologra, pont meglennénk. Szívesen írok kezdőt. A létszámra való tekintettel, egyszerűbb lenne ha ide a topicba kapnék választ, de üziben is megfelel. Smile
cat

részemről oké, szóval nekem tetszik az ötlet, egy kérésem van: ha összejön, akkor pls dobjatok PM-et, hogy kikkel hol és miről is lenne szó Wink

Összejött. Stop. Ment az üzi. Stop.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-05, 02:23


Lavender Brown írta:
Helló!
Játékostársakat keresek. Olyan játékot szeretnék amelyben rajtam kívül max. három emberke jelen van. Nem hajt a tatár, nincs feltételem a karaktereket illetően, könnyed, ráérős reagolási tempóra gondoltam. Én örülnék ha az előttem szóló három játékos ráharapna a dologra, pont meglennénk. Szívesen írok kezdőt. A létszámra való tekintettel, egyszerűbb lenne ha ide a topicba kapnék választ, de üziben is megfelel. Smile
cat

részemről oké, szóval nekem tetszik az ötlet, egy kérésem van: ha összejön, akkor pls dobjatok PM-et, hogy kikkel hol és miről is lenne szó Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-04, 22:22


Sziasztok Smile

Újként játszótársamat keresném, kukkantsd meg az et-m , és ha lenne ötleted velem egy játékra, kérlek jelezd egy pü-ben. Örülnék, ha lenne jelentkező Smile


A hozzászólást Sadie Henessy-Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-05, 13:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-04, 08:54


Helló!
Játékostársakat keresek. Olyan játékot szeretnék amelyben rajtam kívül max. három emberke jelen van. Nem hajt a tatár, nincs feltételem a karaktereket illetően, könnyed, ráérős reagolási tempóra gondoltam. Én örülnék ha az előttem szóló három játékos ráharapna a dologra, pont meglennénk. Szívesen írok kezdőt. A létszámra való tekintettel, egyszerűbb lenne ha ide a topicba kapnék választ, de üziben is megfelel. Smile
cat
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-04, 01:55


én is itt vagyok és játszópajtit keresek, naaaaa ki jön? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hayley-Hose Stonebury
Reveal your secrets
Hayley-Hose Stonebury
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-03, 23:06


Játszópajtit keresnék, aki nem csupaszív bűbáj partnerre vágyik, és azt sem bánja, ha nem vagyok roham reagoló - ugyanitt örömmel fogadok bárkit, aki karaktere kapcsolatait bármilyen formában bővíteni szeretné, frissen indul a kari, sok minden belefér. Ne hagyjatok parlagon! (:


A hozzászólást Hayley-Rose Stonebury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-04, 10:36-kor.
Vissza az elejére Go down
Christopher O'Neal
Reveal your secrets
Christopher O'Neal
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-12-01, 15:33


Hello! Ismét itt vagyok... keresnék egy olyan személyt, aki elnézi, ha kicsit lassabban reagálok mint az azon nyomban, és szívesen játszana velem annak ellenére, hogy nem vagyok a legszószátyárabb alkat ezen a környéken.
Nem kell félni, nem harapok!




Shiver now, 'tis nothing new
Vissza az elejére Go down
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-30, 10:00


Marisol Naceri írta:
Kicsit naiv, kicsit butus, de azért rendkívül cuki és kedves leányzó keres játszótársat. ^^


Na még egyszer, mert még mindig. ^^



Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-30, 09:29


Egyenlőre egy játékot merek bevállalni. A karim jelleméből kitalálható, hogy vélhetően mi fog belőle kisülni, de ha srác jelizik, hát vele is kitalálunk valamit^^ Jelentkezni nálam, vagy Draconál.


Négyszeresen is elkeltem, köszi mindenkinek! *.*




Az angyalunkat
S nem mi választjuk!





A hozzászólást Gerard Warrington összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-06, 11:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-27, 19:12


Halihó Smile
Az én első játékom is eladó! Bátor jelentkezőket várok priviben! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-27, 13:43


Szépjónapot. Nem is olyan meglepően, de bedobnám magam a közösbe, nemre korra, házra, vérre való megkötés nélkül. Igazán akciós ajánlat vagyok, tessék vinni.
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-25, 13:26


Teszek egy próbát, hátha. ^^ Kiállhatatlan kariról van szó, de beszélhetünk meg valami karikapcsolat alapot, amiből lehet értelmeset is kihozni, egyébként is kellően pocsék lelki állapotban leledzik a kisasszony (mint általában). ^^



mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Madison Fisher
Reveal your secrets
Madison Fisher
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-21, 09:58


Játszanéééék, akár valami előre leegyeztetett ismeretséggel, hogy ne csak valami szimpla unalmas izé-bizé legyen. Smile Legjobb barát, legjobb barátnői viszont, vagy valami hasonló amire gondolnék. Valaki szánjon meg. *-*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-18, 16:37


Hey!
Bárkivel, bárhol, bármit nagyon szívesen játszok, úgyhogy... nyugodtan zargathatsz üziben, nem fogok érte berágni. c:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-15, 23:50


na akkor én is bedobom magam ide Very Happy
ha szeretnél játszani egy idióta csajszival, aki mellesleg művészlélek is, tehát imád rajzolni, akkor dobj egy PM-et és megbeszéljük a részleteket Wink

csóközön,
Via veryhappy
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-15, 20:50


Nem is játékkeresés, igazából több annál, meg kevesebb is. Rá vagyok mostanság függve a Kate Beckinsale & Ben Affleck párosra, és azon agyalok, hogy valaki alkotna-e velem ilyesmit. Bármilyen felállás érdekel, szívesen lennék akár én a csajszi, de fordítva is, ahogyan neked jó^^ Ami fontos, hogy
1. Légy aktív, ha heti 1-2 hsz nem fér bele, akkor ne.
2. Legyél lány, én srác vagyok, és picit furi lenne egy szerelmespárt két srác játékosként, hitelesen vinni^^

Üziben vagyok zaklatható. Köszi!
 



***


A hozzászólást Draco Malfoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-16, 08:00-kor.
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-15, 03:21


Üdv!
Na, ideje, hogy bedobjam magam ide, 1-2 szál eladó-kiadó Smile Nem válogatok, ismerkedni is lehet, meg bármi egyebet.
Vissza az elejére Go down
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-14, 20:29


Kicsit naiv, kicsit butus, de azért rendkívül cuki és kedves leányzó keres játszótársat. ^^



Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down
Jonathan Stark
Reveal your secrets
Jonathan Stark
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-14, 17:50


Ahogy lentebb mondták már, én is csatlakozom. Játékostársat keresek ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-13, 14:59


Játszópajtást keresek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arielle O'Shennon
Reveal your secrets
Arielle O'Shennon
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty2014-11-12, 08:55


Ha érdekesnek találsz ET alapján, akkor szívesen játszanék veled. 1, vagy nagyon extrém esetben két játékra van időm^^ Nem tudok naponta írni, de olyan 2-3 naponta, ha az megfelel^^ Az ismerkedéstől kezdve az akcióig bármi jöhet, nagyon szeretek játszani^^ Draco-nak, vagy nekem PM.



Fuss! Fuss csak,
amíg még futhatsz.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 17 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: