ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:00-kor
Ashton P. Blake


Ma 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


A hónap posztolói
Kalandmester
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 10 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 10 I_voting_barJátssz velem! - Page 10 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70721 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Troy Smallwood


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Gemma Carlyle
Reveal your secrets
Gemma Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-13, 15:25


Egy, esetleg kettő db játékostársat keresnék így első körben a meglévő egy szálam mellé. Smile Az opciók, amik felmerültek bennem így hirtelen:
1. Gemma nem egy barátkozós típus, úgyhogy inkább tanulótárs, netán szintén aurornak készülő egyén lenne számára jó partner, akár felsőbb évfolyamos auror tanonc, akit zaklathat a kérdéseivel, mert az mindig van sok és fáraszthat az állandó szómenésével, de akár lehet az illető tanár is, aki auror szakon oktat.
2. Vámpír, mivel ebből érdekes szituáció alakulhat ki. Gemma retteg a vámpíroktól (okok ld. ET). Akár olyan vámpír is lehetsz, ha belefér a sztoridba, aki mondjuk ismeri a bátyját, netán ott is volt nyáron az ominózus eset ideje alatt, de Gemma nem látta az arcát, így már nem az első pillanatban fog félni tőle. Lehetséges, hogy eredetileg rá sem jön, hogy vámpír az illető, csak már egy alap ismertség megszerzése után akar teszem azt nekitámadni, simán benne van a pakliban, főleg ha valami sötétebb helyen találkoznak.
3. Vámpír, aki a közelmúltban lett az és egyébként előtte már ismerték egymást. Érdekes lehet hogyan tudja kezelni azt, hogy valaki, aki eddig normálisnak tűnt, most hirtelen csak azért, mert megharapták halálos ellenséggé vált. (Egy pipa nagyszemu )

Nemben egyik opcióra sincs kikötésem, lehetsz fiú is lány is, nekem mindkettő oké. Smile




Nobody wants to be lonely.

Nobody wants to cry.
Vissza az elejére Go down
Isaac Frewen
Reveal your secrets
Isaac Frewen
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-13, 13:03


Szeretném ismét játékba hozni a karimat, így keresnék pár játszótársat neki Smile Változó, hogy mikor mennyire tudok gyorsan reagolni, de azért mondhatni, hogy egész gyorsan írok ^^ Szóval ha lenne kedved játszani, akkor dobj meg egy PM-el Very Happy



A szeretet örök.
Az emléke nem.
Vissza az elejére Go down
Jessica Cartwright
Reveal your secrets
Jessica Cartwright
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-13, 09:57


Kiadnám a lánykámat játékra ^^ Hét közben kicsit lassú vagyok, de nem tűnök el és legkésőbb hétvégén pótolok mindig Smile Csak tessék zargatni üziben nyugodtan nagyszemu





Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-12, 12:10


Mindjárt kiderül, ha beborul Very Happy Ugyan nem terveztem visszatérni, de némi unaom van a levegőben és jó sok szabadidő. Manapság egy kicsit kiestem az szj-ből, de könnyen visszarázódok.

Két karakteremet hirdetném meg:
Assar Jarle- Ex-halálfaló, egy kicsit magába forduló
Drew Witcher- Happy és nyitott srác, aki mindig nyitott é keresi a kalandot. Vajon miért is ment bestiamesternek? Na ki tudja? Hülye kérdés, pont egy mondattal előbb válaszoltam meg Very Happy

Lehet bombázni kuvikkal, uhuval, hóbagollyal, de a postagalambot sem küldöm vissza üres kézzel, ha lehet, inkább ide írjatok, ha valakit érdeklek, max 1- 2 játék minden karival, mert így is sok van más oldalakon Very Happy




Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Mai Kimura
Reveal your secrets
Mai Kimura
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-09, 23:32


Nagyon~nagyon~nagyon türelmes játszótársam keresem. ^w^ Nem mozgok túl otthonosan az RT világában, szóval azt nem erőltetném, néha elveszem az éterben, és a PMekre is lassan válaszolok, de eltűnni nem szokásom. ^w^
Lelkes vagyok, bár ez valószínűleg csak a vizsgaidőszak végére lesz ténylegesen észrevehető, de addig is nagyjából bármit szívesen játszanék.
Ó, és természetesen ez visszafelé is működik, magam vagyok a türelem. ^w^
Vissza az elejére Go down
Magnolia Westmoreland
Reveal your secrets
Magnolia Westmoreland
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-07, 20:59


Ha már így elfogadtak, én is vásárra vinném a bőrömet. Vagy bármi egyebemet, amire igény van. A gépezet túloldalán egy lassú, de lelkes user ül, szóval, ha van türelmed, és szívesen játszanál egy színes hölgyeménnyel, esetleg szeretnél egy fasza kis kétfejű unikornis-tetkót vagy valakit, akit utálhatsz, különleges esetben szeretgethetsz, akkor ne habozz, írj egy PM-et. Vagy kettőt. De szokásom már az elsőre válaszolni. jessz
Vissza az elejére Go down
Kale Hunt
Reveal your secrets
Kale Hunt
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-06, 23:20


Néhány játékra jelentem; készen állok joooeg

Témakör: alapvetően nem szabom meg, ha lelkesedés van, akkor hozom én az ötletet. Lehet akciózás, ismerkedős, nyomozós, bugyiáztatós, a lehetőségek végtelenek. Ugye nem olvasol tovább, hanem engem választasz? nagyszem


Megtaláltam a társaimat, de ez később még változhat.




Új utakon




A hozzászólást Kale Hunt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-12-11, 10:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Jonathan Zayn Davies
Reveal your secrets
Jonathan Zayn Davies
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-06, 21:46


Nos, viszonylag gyors író vagyok, így, egy, esetleg két játékot még bevállalnék, ha valaki elég merész hozzá, hogy ezzel a karakterrel kezdjen. ^^

Elkeltem.



I'm capable of anything, and I love this in myself.


A hozzászólást Jonathan Zayn Davies összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-12-07, 16:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-06, 10:31


Van egy szálam, amit ki szeretnék adni. Elsősorban iskolán kívül játszanék, hiszen a sulihoz nem sok közöm van már, bár szükség esetén bemesélem magam, ezen ne múljék. Aki szeretne, az pm megtalál. kacsintos

Megvan a delikvens, köszönöm <3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-04, 23:14


Sziasztok! ^^

Én speciális kívánalmakkal keresek egy fő játszópajtit, próba cseresznye alapon, hátha valakinek bejön a dolog :3

Szóval, egy fő nőnemű (minimum 18 éven felüli) karaktert keresek, közös és kölcsönösen kellemes időmúlatási szándékkal igen, nyugodtan értsd csak félre menoarc
Magyarán valakit, akinek nem lenne ellenére, ha esetleg kikezdenék vele, vagy ő velem - részletkérdés -, de! fontos megjegyeznem, hogy egyelőre nem keresek nagy szerelmet - kicsit se - és életre szóló párt sem Rolling Eyes (főleg, hogy éppen válni készülök)
Persze, ha valami kialakul, akkor kialakul, nem vagyok ellene, de alapvetően nem ez lenne a cél Very Happy
és ami még fontos, nem is rohannék nagyon, szóval a kényelmes tempót preferálnám és ezt nem csak a reagolási sebességre értem, hanem magára a játék tempójára is, alakuljon csak a maga ütemében, szóval ennél többet nem is nagyon szeretnék lebeszélni előre Very Happy

Ha van esetleg, akinek tetszene ez az ötlet - meg én is menoarc - és benne lenne a dologban, pmben megtalál lufi


Köszöntem, úgy tűnik elkeltem biglove
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-04, 18:33


No én is itt volnék, Cedric-cel kipukkadt egy játékom, ezt most pótolnám, vagy ha velem igen, de nem Cedric karival, az is megfelelő lehet. A lényeg, hogy most 1 játékra vevő vagyok. Az ára: PM Draconak^^ Vagy aki akar, facebookon is elér Wink




We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Edward Ian Payne
Reveal your secrets
Edward Ian Payne
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-12-03, 12:32


Na, azt hiszem én is beszállok. Egy játékom kiadó lenne, de nem ígérek két percenként reagokat, nem vagyok egy gyors író, bár, ha belelendülök, egész jól megy. Very Happy Na de, ha esetleg valakinek szemet szúrnék, nyugodtan dobjon erre a karira egy pm-et, hamar észre fogom venni. Wink
Az előzőek közül is szívesen várok embereket, de főleg olyanokkal játszanék szívesen, akik elviselik a kissé beképzelt, kötekedő stílusát. Barátkozhatunk, veszekedhetünk, sőt, verekedhetünk is, ha valakinek arra lenne igénye. Very Happy


Tárgytalan. Wink


A hozzászólást Edward Ian Payne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-12-10, 11:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Eun Bi Moon
Reveal your secrets
Eun Bi Moon
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-30, 12:22


Szép napot! Very Happy

Azt hiszem eljött az ideje, hogy én is bedobjam magam a közösbe! Lehetőleg a karakterrel egyidős, de max 1 évvel fiatalabb/idősebb diákkarakterekkel játszanék, főleg Hollóhátas (elvégre hollós a drága), vagy éppen Mardekáros diákokkal (mert a mardisokkal meg valamiért mindig összeakad egy kis veszekedésre).
Várom a baglyokat! nyuszi






In 3 words I can explain what I've learned about life:
it goes on.
Vissza az elejére Go down
Alicia Williams
Reveal your secrets
Alicia Williams
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-29, 15:26


Halihó *-* belevetném magam a mély vízbe, szóval játszanék valahol, valakivel Very Happy szinte bármire rávehető vagyok, ami az ötleteket illeti *-* Very Happy PM-ben várom a lelkes jelentkező(ke)t:D




Carpe Diem!
Vissza az elejére Go down
Caitlyn Brooks
Reveal your secrets
Caitlyn Brooks
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-26, 18:07


Ismét bedobom magam, mert felszabadult egy játékom. Szóval ha valaki lát bennem bármi fantáziát, nyugodtan írjon Smile biglove
Vissza az elejére Go down
Liana Conrad
Reveal your secrets
Liana Conrad
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-22, 20:48


Pár játékra még elrabolható vagyok. Lehet hogy hét közben egy kicsit lassú leszek, de ha ez nem zavar, akkor nyugodtan dobj meg egy üzivel és megbeszéljük ^^ nagyszemu

Háromszorosan elkeltem. joooeg
Vissza az elejére Go down
Cyra Frostmere
Reveal your secrets
Cyra Frostmere
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-17, 02:08


1-2 játékot még be tudnék vállalni, főképp a suli területén, ha netán valaki ragaszkodik máshoz, nyugodtan írja. Smile Addig is lehet pötyögni nekem, ha valaki kedvet kapna egy kissé naív, de normális leányzóhoz. nagyszemu




Nothing burns like the cold.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-16, 18:20


Kicsit több szabadidőm akadt, ezért örömmel vetném bele magam néhány játékba. Aki esetleg az előtörténet alapján szimpatizálna Etienne-nel, azt örömmel várom játékra, privát üzenetben elérhető vagyok. Very Happy

Háromszorosan elkeltem, amint több időm lesz, betámadom még a keresőt. Wink


A hozzászólást Etienne Morel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-18, 10:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-16, 16:16


Hali! Smile

Úgy néz ki, felszabadult néhány játékom, szóval a kisasszonnyal szeretnék vállalni 1-2 szálat. A gyorsaságom... Hát igen változó, legfeljebb 2 héten belül azért igyekszem mindenkinek válaszolni. A hsz-eim hosszúsága... Hát, az is változó, ha valaki nem szereti a hosszabb reagokat, akkor igyekszem tömöríteni a mondanivalómat. Smile A játékaim minősége... Hát, akkor arra referenciaként ott vannak az eddigi reagjaim. Very Happy

Szóval, ha valaki bevállalná ezt a szeszélyes nőszemélyt, akkor bátran dobjon meg egy pm-mel. Wink



   



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-11, 23:15


Hali!

Egy játékot még tudnék vinni, ha van rám igény. Very Happy Sztoriötletek is jöhetnek, amennyiben valaki szeretne, úgyhogy hajrá.


Elkeltem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vic Carthya
Reveal your secrets
Vic Carthya
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-08, 09:05


1+1+1=3 szóval jelenleg ennyi játékot tudnék bevállalni Very Happy Bárkivel nagyon szíves játszok és bármilyen játékra fogékony vagyok Smile Szóval ha egy vicces, vagy esetleg éppen egy ijesztő sráccal szeretnél játszani dobj nekem egy pm-et Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cho Chang
Reveal your secrets
Cho Chang
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-07, 20:03


Már jó sok kudarcba fulladt játék van a hátam mögött, szóóóóval vevő lennék 1-2 játékra még az előtt, hogy Cho nyomtalanul eltűnt. Very Happy Bárki jöhet, bármiféle, csak valami tartós kapcsolat legyen, hogy ne menjen el szegény karitól a kedvem, szóval valaki szánjon meg. sirdogalos



A hírnév illanó,
a népszerűség véletlen.
 
Vissza az elejére Go down
Amiya Dagger
Reveal your secrets
Amiya Dagger
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-07, 11:36



no ones hero,
When you own the world you're always home
Egyetlen játék kapacitására még terhelhető vagyok. Nemtől, osztálytól és tematikától függetlenül. Csak egy PM az ára!
Tárgytalan!

Játssz velem! - Page 10 Tumblr_nod8x5bJln1qzcmp3o5_250



Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!



A hozzászólást Amiya Dagger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-14, 15:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Sirius.Black3
Reveal your secrets
Sirius.Black3
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-11-01, 13:50


Sziasztok!

A meglévő mellé én is bevállalnék egy, esetleg két játékot még. Kikötésem nincs, annyi csak, hogy nem vagyok kifejezetten gyors, szóval az jelentkezzen, aki nem bánja, hogy hetente maximum egy reagot tudok írni. Ötletem egyelőre nincs, ha neked van, annak örülök, ha nem, akkor ketten majd kiötlünk valamit. Smile


Egyelőre elkeltem. *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty2015-10-31, 20:48


keresem játszótársam, akit nem zavar túlzottan, hogyha lassan válaszolok neki! ez az elsődleges szempont, azonban fontos leszögeznem, hogy a karakterem eléggé introvertált, magába forduló, inkább valami lassabb lefolyású játékot szeretnék. ötleteim vannak, de nyilván kettőnktől függ, hogy mit hozunk össze. jelentkezni természetesen üzenetben, várom nagyon*-*

úgy tűnik el is keltem, többszörösen is *-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 10 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: