ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 12 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 12 I_voting_barJátssz velem! - Page 12 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Maya Jones   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-12, 15:49


Sziasztok! Smile eddig offline voltam a magán életem miatt szóval... most visszatértem újult erővel remek fantáziákkal! Az elmúlt évek során sokat is játszottam persze máshol, de már abba hagytam! Smile Kedvet kaptál hozzám fordulj hozzám nyugodtan bátran! Nem kell mást tenned csak, egy baglyot( pm)-et küldened! Smile

Üdvözlettel: Maya joooeg nagyszemu
Vissza az elejére Go down
Chantal di Merini
Reveal your secrets
Chantal di Merini
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-10, 14:36


Na lejjebb is teccsenek olvasni, mert az fontos, én meg csak itt egyetlen játékot keresek, hátha van hozzám kedve valami halálfaló kollégának. Very Happy Mostanság szabadultam a drága Azkabanunkból, szóval valaki visszavihetne szépen a sötét oldal közéletébe. Razz



A béke sosem tart soká,
csak hiszed, hogy igen.



Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-10, 12:40


Nakéremszépen, megjöttem! Szívesen vennék az iskola elpuszítására/elfoglalására törekvést mutató egyének jelentkezését, lassú lefutású sztoriban, tehát a következő tanév megbeszélős/tervezgetős, és utána lenne az érdemi sztori. Addig természetesen nem törölgetjük egymás orrát, hanem lehet izgalmakra számítani, de elsőre egy csapatépítő tréning lenne.
Akikkel eddig egyeztettem (lehetőség szerint erősítsék meg valahol nekem)
Raziel
Ruth
Jennifer Hughes
Sheska

A játékok nem lesznek extra gyorsak, de lassúak sem, mert ha sokan játszunk, akkor nem egy hónap alatt kéne egy körnek lemennie. JED nem éppen egy megbocsátó típus, így csak azok jőjjenek, akik vállalják az esetleges karakterhalál lehetőségét. Nem csak halálfalók figyelmébe. Jelentkezni üziben (Draconak) vagy facebookon a kiírásnál vagy üziben.



S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-08, 16:55


Amennyiben van rá igény, szívesen levezénylek egy játékot a szeptemberben induló tanév első roxmortsi hétvégéjére. Az ugyan nem az első hétvége, de mivel úgy is tovább tart majd a játék, elkezdhetjük előbb. Örülnék minél több alsósnak, elsősnek, szóval kicsi diáknak. Aztán akár csoportokba, vagy kettesébe verődve tovább lehet folytatni bármelyik helyszínen a faluban.
Jelentkezni..hát mondjuk lehet pm-ben és majd ide beszerkesztem a csapatot.
cat

Lelkesítő:
Kath Benedict
Bonnie Michaels


A hozzászólást Minerva McGalagony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-10, 15:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-08, 14:37


Én is szabad vagyok, írjatok PM-et játékügyben.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-06, 08:55


Én is tudok játékot vállalni, ha valakinek megtetszem, dobjon egy pmet Razz joooeg




Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-05, 21:37


Bár már van két játékom, de szívesen bevállalnék meg párat :3 Bárkivel szívesen játszom, és nem harapok. Csak egy pm az ára! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Roland Bailey
Reveal your secrets
Roland Bailey
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-08-02, 12:25


Sziasztok!
Én lennék az új vadőr a Roxfortban. Smile Szeretném megismerni a kollegákat, kolleginákat és a diákokat. Jelenleg 1-2 játékot tudok vállalni.
Ha játszanál velem, dobj meg egy pm-el! Smile


Elkeltem kétfelé! ^^
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-29, 12:39


Sziasztok!
Keresek 1- 2 karaktert, akivel játszhatok, délelötti posztolással jelenleg. Munkától függetlenül aktív vagyok, csak egy pm az ára. Very Happy




Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-28, 17:27


Azt hiszem a karaktert nem kell bemutatnom... Nagyon szívesen játszanék bárkivel, akinek kedve van hozzá. Nyitott vagyok bármire! Ha volna kedved hozzám, akkor baglyozz és neki vágunk! jessz


A hozzászólást Harry J. Potter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-11, 09:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-25, 15:44


Vicces kedvű játékos társakat keresek egy kis csínyre. A csíny mibenléte egyelőre titok, de a jelentkezőkkel pm-be egyeztetés.




Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-22, 12:00


Bevállalnék plusz egy szálat, hátha van rám igény. Smile Körvonalakban annyit lehet tudni, hogy eddig Winter az ikertestvérem ide járt, Griffendéles volt, de nem sokat mesélt rólam, szóval nem nagyon vannak, akik tudnak a létezésemről. Ő nyáron lelécelt és nem folytatja a sulit, viszont engem küldött, hogy visszaadjam a gyűrűt a vőlegényének mert amúgy is jöttem volna egyetemet kezdeni.

Több opcióra is gondolnék, amiben van játéklehetőség:
- Ismerheted az ikertesómat, aki amúgy nem nagyon szólt senkinek, hogy nem jön vissza a suliba, a kis galád. Very Happy
- Eddig a Bauxbatonsbe jártam, lehettél mondjuk a levelező partnerem is, így akár egy már meglévő baráti szálat is el tudok képzelni, csak épp eddig még sosem találkoztunk.

Pm-ben megbeszélhetjük a részleteket. kerlek



 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-10, 22:53


Hmmm... Hmm... Nem tudom, ki hogy ér rá vagy kinek hogy van játéka, szóval inkább írok ide és akkor majd valahogy egymásra találunk a leendő játékostársammal, nem igaz? Very Happy
Amúgy igen, szeretném visszahozni a kis dalos pacsirtámat és örülnék neki, ha lenne vállalkozó szellemű egyed játékra Very Happy
PM-ben lehet zaklatni engem vagy a másik énjeimet, még kezdőt is vállalok, ha szeretnéd, szóval... Izé... Nem tudom, mit mondjak még... nyelves Csak dobj egy PM-et inkább, oké? veryhappy


A hozzászólást Emilia Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-26, 10:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Maur
Reveal your secrets
Maur
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-04, 10:54


Sziasztok!
Ha valakinek esetleg van kedve játszani, akkor még egyet tudok vállalni. Smile
A helyszín szigorúan a Tiltott Rengeteg vagy a Fekete tó partja, a sztori meg a többi majd alakul.
Az ára mindössze egy PM. Smile


Elméletileg elkeltem! Smile


A hozzászólást Maur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-13, 23:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Jonathan Stark
Reveal your secrets
Jonathan Stark
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-01, 21:23


Esetleg valaki egy játék? Kollegákat is szívesen fogadok.



Vissza az elejére Go down
Nathaniel Blake
Reveal your secrets
Nathaniel Blake
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-07-01, 00:26


Hali! Very Happy
Ferdahajlamú férfiegyedet keresnék egy játék erelyéig! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Madison Fisher
Reveal your secrets
Madison Fisher
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-25, 16:11


Valentine Pitt írta:
Grace, én szívesen játszanék veled, de sajnos holnapnál előbb már nem hiszem, hogy tudnék hsz-t írni, sem kezdőt. ^^" Viszont ha ez nem akkora probléma, akkor mondjuk játszhatunk. Smile

Tökéletes nekem, nem hajt a tatár, írtam is neked üzit, csak lusta vagyok átjelentkezni. Very Happy



Vissza az elejére Go down
Valentine Pitt
Reveal your secrets
Valentine Pitt
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-25, 16:07


Grace, én szívesen játszanék veled, de sajnos holnapnál előbb már nem hiszem, hogy tudnék hsz-t írni, sem kezdőt. ^^" Viszont ha ez nem akkora probléma, akkor mondjuk játszhatunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-25, 15:25


Grace A. O'Hara írta:
Ház, szak és csoportfüggetlenül keresnék egy db játékostársat, ha esetleg van rám igéééény. Nem nyálazok most vissza, mivel ált. úgyis én írok rá másokra, most kivételesen csak azért sem, hátha. Very Happy A dolgokat meg majd utána lebeszéljük, valami előzményt akár, vagy ismeretséget. Graceről érdemes tudni, hogy nyitott, kedves leányzó, imád olvasni, szereti a nagy kalandokat, afféle kalandvágyó kis hercegnő, híres varázslócsaládból származik, és már jó ideje a Roxfort köveit koptatja Hugrabugosként.

Na még egy próba. ^^
De őt is szívesen kicsit beaktiválnám, ha esetleg rá van igény:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u89
Szeptembertől diák lesz a Roxfortban újra, addig még Roxmortsban melózik a kisasszony a Szárnyas Vadkanban, akár rajongó szellemű fiatal diákfiúcska is jöhet reménytelen, plátói akármicsodára. ^^



Vissza az elejére Go down
Jennifer Hughes
Reveal your secrets
Jennifer Hughes
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-23, 21:32


Sziasztok!
Első játékom eladó. Smile Bármire vevő vagyok. Ha jó kedvemben találsz, nem harapok. Wink Razz
Várom a pm-eket! Smile
Jenny


Elkeltem! ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-22, 21:35


Szeretnék játszani valakivel, aki türelmes, legalábbis tud várni rám (heti egyszer tudok írni valószínűleg melódia, magánélet és egyéb okok miatt) - de ha egy nap egyszer írtam, akkor lehetséges, hogy többször is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-18, 18:26


Üdvözlet!

Játszótársat keresnék! A játék jellege bármi lehet, jelenleg újra hozzá akarok szokni a Roxfortos élethez.
Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets
Ebony Frewen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-16, 20:36


Sziasztok!

Elvállalnék pár játékot, igazából mindegy, hogy épp milyen házból vagy ranggal él az illető. Pm-ekben beszélhetünk Wink




A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-16, 11:25


Ház, szak és csoportfüggetlenül keresnék egy db játékostársat, ha esetleg van rám igéééény. Nem nyálazok most vissza, mivel ált. úgyis én írok rá másokra, most kivételesen csak azért sem, hátha. Very Happy A dolgokat meg majd utána lebeszéljük, valami előzményt akár, vagy ismeretséget. Graceről érdemes tudni, hogy nyitott, kedves leányzó, imád olvasni, szereti a nagy kalandokat, afféle kalandvágyó kis hercegnő, híres varázslócsaládból származik, és már jó ideje a Roxfort köveit koptatja Hugrabugosként.



Vissza az elejére Go down
Daniel Crowfield
Reveal your secrets
Daniel Crowfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty2015-06-15, 22:04


A buli holnap indul, Last Minute jegyek nálam^^ (Draco-nak PM, ha jönnél)
Heti egy hsz, a hangulat garantált. joooeg


Stuart Crowfield írta:
Naszóval:

Stuart karimmal többszemélyes játékot hirdetek. Stu igazi aranyvérű bandázós, udvartartást növelgető hím, nincs bonyi ET-je, fussa át, akit érdekel.
A lényeg, hogy gondoltam egy visszatérős bulira, merthogy Stu több mint egy évig világjárt, és most tért vissza a napokban, és a jó fej/köcsög mardekárosokkal karöltve tombolna egyet. A mikort és holt majd még kitalálom.
Nem is kell feltétlenül mardisnak lenni, de erősen ajánlott.
Úgy gondolom, hogy heti 1 kör menne le, sorrend nem feltétlenül kell, de mondjuk jövő hét hétfőn kezdenénk, és mindenki akkor ír a héten, amikor jól esik. Mit szóltok? PM-ben jelizzetek, Draco-nak, ott nézem többször.

Akik rajtam kívül jönnek:


- Ginette Rocher
- Zivon Bajdarov
- Darius Benedict
- Leticia Samuels
- Nicholas Tal



Jelentkezni lehet: vasárnap 22 óráig. Lehetőség szerint azért magyarázzuk meg, hogy honnan ismerjük egymást. A bulira betévedő érdeklődők is szívesen látottak. Létszámmegkötés nem lesz, ha túl sokan lennénk, akkor mindenki csapódik, ahova tud, méghozzá kifulladásig. Na jöhetnek az üzik!



..,
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 12 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: