ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Kalandmester


Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Christopher Graves
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 7 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 7 I_voting_barJátssz velem! - Page 7 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég

Joyce Brekinridge


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-10-09, 12:00


Játékosokat keresek olyan játékra/okra, melyek Roxmortsban játszódnának, melyek rövidek lennének, legfeljebb két körösek, Minerva csak néhány mondat erejéig mutatkozna csak meg, és melyekből akár egy másik, talán már leszervezett játék folytatható, vagy egy-két kör erejéig becsatlakoznék Roxmortsban játszódó pároshoz, kifejezetten jelen időben, vagyis ami már az új tanév kezdése utánra datálható. Lehet diák, iskolai alkalmazott, roxmortsi lakos vagy átutazó, bárki, a cél egy pletyka elterjesztése. Az ott hallottakat később be lehet építeni a következő játékokba. Smile
remélem érthető voltam lol!
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-10-05, 20:51


Viszonylag rég volt már Ginnyvel aktívabb, futó játékom, ezért most beírnám magamat ide. Keresek egy vagy két partnert erre, a többit pedig majd még megdumáljuk ^^ nagyszemu




Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
Vissza az elejére Go down
Andrew Basker
Reveal your secrets
Andrew Basker
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-10-02, 17:03


Szeretnék a művész lelkű srácomnak is pár játékot, mondjuk kettőt, így kezdésnek Very Happy Bár nem igazán díjazza mások társaságát, de szokott korrepetálni, vagy ha arról van szó, akkor szívesen meghallgatja mások verseit, műveit, ő maga is ír, de ezt nem veri nagy dobra, de néha csak úgy amúgy is kedves az emberekkel (ha ki akarja használni őket Razz) De amúgy bármilyen játékba benne vagyok Very Happy




Nem szeretem a kedves embereket, mert nem hiszek bennük. Az emberek csak akkor kedvesek egymással, ha akarnak valamit.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-09-17, 22:49


Pajtit keresek!

Akárki, akárhol, minél előbb.

Ha ráérsz, írj valahova és jelezd nekem, hogy írtál és ahogy elolvastam már válaszolok is! ^^ Karakterem vadiúj, kiforrás alatt, szóval menet közben rátalálok a hangjára. Ja, és két éve nem játszottam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-09-12, 10:09


Nos, játékra szeretnék invitálni valakit Lacey karimmal Smile Szegénykémmel már elég rég játszottam, noha ő a főkarakterem, úgyhogy formában kellene maradnia Very Happy

Amit tudni kell róla:

- Elég esetlen szegényke, úgyhogy ha valakit fellök, leönt, elüt, az ne nagyon haragudjon rá, ha szabad kérnem Smile
- Szerencsére nem antiszoc, szóval bárki jöhet, majd kitalálunk valami alapszitut a dolgokkal kapcsolatban Very Happy

Jelentkezéseket privátban kérem, heti 1-2 reaggal lehet számolni részemről, és olyan sem vagyok, aki szó nélkül lelép, ha közbejönne valami lol!
Vissza az elejére Go down
Garrick Bourdekin
Reveal your secrets
Garrick Bourdekin
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-09-03, 19:53


Egyetlen emberkét, lehet nőnemű és férfiú is, nem különösebben számít, keresnék, hogy belerázódhassak Garrick-be. Very Happy Főleg az értelmes emberek társaságát szívleli, bár alapvetően senkiét sem keresi. Ne tessék meglepődni sem, ha netalántán nyers lenne a modora, ő már csak ilyen. Smile Viszont, igencsak segítőkész tud lenni, ha rájön az 5 perc és felettébb oda van azért, ha valami újat és hasznosat tanulhat. Szóval, várnám azt, aki ezekkel a feltételekkel be meri vállalni. veryhappy





A fájdalomból szabadság születhet.
Vissza az elejére Go down
Frank Raynor Ward
Reveal your secrets
Frank Raynor Ward
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-07-29, 18:38


Valaki?

Végre, köszöntem! Very Happy

Frank Raynor Ward írta:
No a fő szálam mellé még beleférhet 1-2 szál. Nem mellékszálnak, ezt hangsúlyoznom kell, tehát hasonlóan fontosnak!  Kérlek olvasd el az ET-met, mert nem egyszerű a figura. Szerelmi szál kizárva, bár érte lehet bőven epekedni, viszonzást ne remélj.
Ám amolyan kéretlen segítség lehet bajba jutott hölgyek esetén, vagy keveredhet piszkos-mocskos ügyekbe, ahol lehet, hogy lesz szerepe. Nem varázsló, az igaz, de kiválóan írtja őket. Valami extrém baráti szál is felmerülhet, hiszen nem árthat a lelkivilágának. PM az ára, de oldalra is írd ki, titkos karakter lévén fene tudja, hogy milyen gyakran lépek ide be. Azért igyekszem.




A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.



Vissza az elejére Go down
Frank Raynor Ward
Reveal your secrets
Frank Raynor Ward
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-07-24, 18:54


No a fő szálam mellé még beleférhet 1-2 szál. Nem mellékszálnak, ezt hangsúlyoznom kell, tehát hasonlóan fontosnak!  Kérlek olvasd el az ET-met, mert nem egyszerű a figura. Szerelmi szál kizárva, bár érte lehet bőven epekedni, viszonzást ne remélj.
Ám amolyan kéretlen segítség lehet bajba jutott hölgyek esetén, vagy keveredhet piszkos-mocskos ügyekbe, ahol lehet, hogy lesz szerepe. Nem varázsló, az igaz, de kiválóan írtja őket. Valami extrém baráti szál is felmerülhet, hiszen nem árthat a lelkivilágának. PM az ára, de oldalra is írd ki, titkos karakter lévén fene tudja, hogy milyen gyakran lépek ide be. Azért igyekszem.




A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.





A hozzászólást Frank Raynor Ward összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-07-29, 18:54-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-07-21, 16:47


Hátha akad jelentkező, szóval próba cseresznye. Smile
Tanult, vagy született legilimentort keresek, aki észrevenné, hogy Luna legilimentor, segítene neki felfedezni, hogy az és persze akár mondjuk a tanítását is vállalná a jövőben, mert hogy egyelőre neki még halvány sejtése sincs róla, hogy miért olyan jók a megérzései másokkal kapcsolatban. Very Happy


Pipa biglove



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.


A hozzászólást Luna Lovegood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-07-26, 11:31-kor.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Flinn O'Donnell
Reveal your secrets
Flinn O'Donnell
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-07-07, 10:41


Nos akkor próbálkozzunk Smile Először is, ennek a karimnak keresnék egy játszótársat, max kettőt Smile Tanár kariról van szó, de ez nem azt jelenti, hogy csak felnőttek jelentkezését várom, elvégre Flinn imádja a kölyköket és mivel fiatal, így könnyen megtalálja velük a közös hangot Smile

Ha netalántán mégsem vele szeretnél játszani, akkor itt van egy jóval fiatalabb, azonban kevésbé kedves srác is:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u762
Hozzá is egy vagy két játék befér, de összesen csak hármat vállalok Smile
Ha valamelyik megtetszett, akkor dobj egy pm-et akár főkarira, akár ezekre, csak kischatbe jelez létszi, nem mindig vagyok belépve zsakos  lufi
Vissza az elejére Go down
Samuel Assielin
Reveal your secrets
Samuel Assielin
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-07-04, 22:34


Ez a kari merő poénból jött létre, de végül is totál beleszerettem, és szeretném, ha több játéka lenne. Mivel jön a nyári szünet (igen, nekem még csak jön) egy ideig tuti, hogy sok időm lesz, és utána is tudok majd irogatni.
Lényeg a lényeg, bevállalnék pár játékot ezzel a karival, mert nagyon szeretném kijátszani.
Várom a jelentkezéseket Ebony Frewen-nél, vagy akár ennek a karinak is írhatsz, de akkor kischatbe jelezd, hogy írtál. Köszi és remélhetőleg lesz legalább egy bátor jelentkező *-* lufi biglove nyuszi
Vissza az elejére Go down
Sallie Reed
Reveal your secrets
Sallie Reed
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-06-17, 20:50


Játékostársat keresek, mondjuk egyet. Mindenképpen a Roxfortba, mivel itteni a kari, nem igen tud elmászkálni. Esetleg, ha leányzóról van szó, Salliehez közeli évfolyamból, akkor van egy ilyenem is, hátha érdekel valakit:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2487-leszel-az-agyam-bitorloja
Bármilyen házba járhatsz, egyelőre még nem fixáltam le, hogy Sallie melyik házba járt eredetileg. Smile



*
Vissza az elejére Go down
Savannah Elinor Harper
Reveal your secrets
Savannah Elinor Harper
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-06-15, 16:21


Tudom felnőtt karival nehéz játékot találni, de próba-cseresznye. Smile Nem vagyok villám tempós a meló miatt (értsd. nem írok pár nap alatt minden esetben, de egy hétnél azért nem lassabban hsz-ek számától függ). Jöhet kolléga, diák is, aki a könyvtárat támadná be, animágusként is találkozhatunk, de bármi egyébre is vevő vagyok. ^^ 99 %-ban én írok rá másokra, szóval most várom a csodát. Very Happy



A múlt csak visszahúzza az embert.
Olyan, mint egy háló.
Az a fajta, amibe belegabalyodik az ember, és megfullad.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-06-12, 14:03


Halihó Smile Most, hogy elfogadásra kerültem, belevetném magam a játékok tengerébe, így aki érez kapacitást egy vélaszármazék kezelésére, ne habozzon dobni egy pm-et Smile
Vissza az elejére Go down
Roxanne Scamander
Reveal your secrets
Roxanne Scamander
Mardekár

TémanyitásTárgy: Roxanne Scamander   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-06-05, 13:20


Sziasztok! Még új vagyok és szeretnék, egy játékos ársat magam mellé! Remélem olyan is van, aki elogadja a múltamat szóva csak bátran írjatok! Nem harapok Smile Dobjatok meg, egy pmmel :3

Üdv: Roxi kerlek nagyszemu
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-06-04, 22:16


*hirtelen betoppan*

Nos, egész rég jártam már erre és régen is játszottam, de most visszatértem, és játékra vágyom. Very Happy
Nem visszarázóra, azok egész könnyen mennek. Very Happy
Szóval, akinek van bármilyen érdekesebb, izgalmasabb játékötlete, akár korombeli, fiatalabb, vagy idősebb, azt szívesen várom, küldjön egy baglyot. :3
Vissza az elejére Go down
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-06-04, 16:39


Alattam lévőkkel már van többnyire játékom és nem tudom un már nagyon Very Happy És bár igaz hétfőtől meló, de valami rém kevés játékom van, ami aktív szóval egyet mondjuk bevállalnék még pluszba ezzel a karival is. Kissé hiperaktív, de a maga módján azért szerethető leányzó. Very Happy Ha ne adj isten kapna pm-et, akkor chatboxba menjen róla valami info, hogy tudjam, vagy Lunának írjon, aki ír. ^^



Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down
Merlin C. Price
Reveal your secrets
Merlin C. Price
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-06-01, 14:46


Visszaolvasgattam, de nem tudom, hogy kihez passzolna egy ilyen kis antiszociális, magába forduló kis vérfarkas, viszont valami lassabb lefolyású (sajnos most jönnek a szóbelik...) játékot keresnék neki, csak, hogy visszahozzam az életbe. Smile Jöhetnek lányok-fiúk, nem árt, ha barátkozik, vagy legalább is próbálkozik. Nem olyan vészes eset ám! Akár szerelemre is befognám, ha akadna egy olyan lány, aki szívesen gatyába rázná és segítene neki leküzdeni a démonait. Very Happy
Ha érdekel, jöhet rá pm, csak akkor kischaten is jelezd, vagy Carmen Wilkesre, a főkarira. veryhappy


Háromszorosan elkeltem, bőven sok, akarom mondani, jó! Köszönöm! Very Happy





Confucius say "Karma's a bitch"





A hozzászólást Merlin C. Price összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-06-20, 22:00-kor.
Vissza az elejére Go down
Lena Youngmay
Reveal your secrets
Lena Youngmay
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-05-27, 18:04


Szeretném egy kicsit visszahozni az életbe a karit, mert nagyon befagyott az utóbbi időben sajnos. :/ Keresek vállalkozószellemű jelentkezőt, akinek nem gond, ha valószínű 1-2 hét múlva belassulok, de az még mindig jobb, mint a hónapok óta inaktivitás. Very Happy
Igazából bármire vevő vagyok, bármiféle szál, kapcsolat jöhet. ^^ Lenáról, amit tudni kell, alapvetően egy nagyon önbizalomhiányos leányzó, leginkább gyógynövények terén jeleskedik, de nem nagyon hisz magában, mivel a családja sem hisz benne. Van egy nővére az iskolában, aki rendszeresen szemétkedik vele és az apját nem ismeri, de az illető sötét alak, halálfaló.
Légyszi-légyszi! kerlek nyuszi

Ui.: Pm-et kérlek vagy Lunának írj, vagy ha Lena kapja, akkor az oldalsó chatre dobj róla két szót, hogy tudjam. ^^




A sötétség körülvesz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-05-16, 06:11


Üdv! pandatanc

Nem kockáztatom meg azt, hogy ráírok másra, mert nem erőltetem rá senkire sem szegényem bonyolult természetét, de hátha valaki kedvet kap ehhez az egoista majomhoz.

Elfogytak a játékaim vele, és nem szeretném elhanyagolni, szóval aki kapja marja. joooeg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-05-14, 11:35


Sziasztok! Smile

Gondoltam, mielőtt bárkit is betámadnék egy játékkal írok ide, mivel hátha valaki kedvet kap egy gonosz, megállíthatatlan leányzóhoz, akinek célja mindent tönkretenni.^^ Egész jó kis játék kombinációk kijöhetnének ebből, így ha valaki játszana velem az dobjon meg egy PM-mel, különben nekem kellesz letámadnom titeket, ami végzetes lehet. _Love_

Szeretettel, Axelle


Háromszorosan elkeltem egy időre, jelenleg nem vállalok több játékot. sirdogal joooeg biglove lufi
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-05-09, 11:12


Hali! Very Happy

Mivel gondoltam úgy sincs sok játékom (khm-khm, igazából csak elvetemült vagyok, és bevállalnék párat), ezért gondoltam ismét idepakolom a drága karaktereimet, hátha valakinek lenne kedve játszani az egyikükkel. :”D (Légyszi, légyszi, tök fura, hogy nincs hová írnom. xD )

Szóval, itt lennének:

Drága főkarakterem, Aaron, enyhén beképzelt, büszke aranyvérű német-angol (igazából porosz-angol) varázsló, aki, ha akar, tud rendes is lenni másokkal. Szerencsére azt kinőtte, hogy minden mondatából gúny csöpögjön, ettől függetlenül nem tudom garantálni, hogy mennyire lenne bunkó vagy sem: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u415

A második terítéken lévő karakterem Karen lelkem, aki bár enyhén szadista hajlamokkal rendelkezik, mégis tudja értékelni az őszinteséget és a jó tulajdonságokat. Gyerekekkel és ügyetlenekkel szemben rendes, néha a szeretteit anyatigrisként védi, nem is olyan gonosz ám, mint amilyennek beállítja magát: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u481

A harmadik a kis néma, kísérteteket látó-halló, tűzmágus Lucasom, akinek nagyon-nagyon szeretnék kapcsolatokat. Például örülnék neki, ha valaki rávenné végre, hogy próbáljanak meg gyógymódot találni a betegségére, ami belülről felemészti, vagy csak ne legyen néma: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u607

Aztán itt van a kis naiv lelkű, hugrás lányom, Moira, aki annyira ügyetlen, hogy a sajátlábában hasra esik. Rettentő közvetlen és barátságos, picit nyafogós néha, de életvidám, ha éppen nem irritál, akkor talán a szeretnivaló bélyeget is rásüthetjük: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u637

Ha még Hugra, következzen a hugrás fiam, Vincent, a kis piperkőc melegem, aki mindenkinek szívesen segít, ahol csak tud. Nagy állat- és természetbarát, vele könnyedén meg lehet találni a közös hangot (vagy éppen lehet szekálni azért, mert a másik nemet szereti): https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u681

Bedobom a mardis kalandoromat is, aki él-hal az ereklyékért, szabadidejében is csak azokon kattog az agya, miközben mentaleveleket rágcsál. Ha nem vagy a barátai ellensége, akkor nem kell félned tőle: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u680

Thaliának ugyan már hirdettem kapcsolatokat, de örülnék, ha több ismerőse lenne a Roxfort falain belül. Édességfüggő, kissé szeszélyes, néha hisztis, de ha olyanja van, (ami ritkán van, hát becsüld meg a ritka alkalmakat), akkor kedves is tud lenni veled: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u491

Bartyval nincs sok játékom, pedig nagyon szeretem őt, neki is szeretnék egy-két új szálat indítani. Noha elég betegnek festettem le az et-ben (és az is), de ígérem, kíméletes leszek. Leginkább varázshasználókkal, vagy roxmortsiakkal játszanék vele, de jöhet egy-két exhalálfaló is, ha éppen valakinek megtetszik: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u690

Ha már ex-halálfalók, akkor bedobnám a közösbe a mogorva újságírómat, akinek nemrégiben egy gyakornokot sóztak a nyakába, így még édesebb a stílusa, mint valaha. Ja, és említettem már, hogy vámpír? https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u598

Ha már felvonultattam a sötét oldal képviselőit, akkor az egy szem, reménytelenül romantikus és rendkívül rendetlen auroromat is szeretném feléleszteni. https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u452

Éééés, az utolsó vihető karakterem a kis hollóhátas prefim lenne, Linda, aki elhíresült a rémálmairól, és ezért picit furának tartják. Szóval, amint elfogadásra került, szeretném majd őt is bedobni a mélyvízbe. https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u735

Ha valaki megtetszett, nyugodtan írj a főkarakteremnek, Aaronnak egy pm-et, vagy annak a karakternek, akivel szeretnél játszani, csak annyit kérek, kis chaten jelezd, hogy írtál, mert nem mindig lépek át a multijaimra. ^^” Ja, és köszönöm annak, aki végigolvasta a szómenésemet. xD





Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-05-04, 17:02


Ha már Mardekár, akkor én sem maradhatok ki, szóval jelentkezem a játékra, mint szurkoló. Smile
Vissza az elejére Go down
Liesel Freya Collins
Reveal your secrets
Liesel Freya Collins
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-05-03, 20:00


Minerva McGalagony írta:
kedves diákok!
hamarosan elérkezik az ideje a Hugrabug vs. Mardekár kviddics meccsnek. Legutóbb szépen összejöttünk, örülnék ha egy újabb játék kerekedne a nagy összecsapásból.
Lenne igény rá, hogy levezényeljek egy játékot? Jó lenne ha a két csapat tagjai is részt vennének, illetve a szurkolók, persze mindenki mást is szívesen látnék. Aki részt venne kérem jelezze itt, vagy nálam üzenetben, ha kellő számú résztvevő összegyűlik, elkezdem. Kellő számú: mondjuk _minimum_ öten.

Szaaaal én egy karival megyek tuti, jó eséllyel Liesel lesz, aki megy Sean karival karöltve, aki mint Mardis csapattag részt venne szívesen. Lehet, hogy egy-egy ilyen beköszönő hsz lesz megint Grace-szel mondjuk és lehet hogy még egy karit viszek, de ez még kérdéses, még addig kitalálom, de egy kari tuti. Smile




Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty2016-05-02, 19:22


kedves diákok!
hamarosan elérkezik az ideje a Hugrabug vs. Mardekár kviddics meccsnek. Legutóbb szépen összejöttünk, örülnék ha egy újabb játék kerekedne a nagy összecsapásból.
Lenne igény rá, hogy levezényeljek egy játékot? Jó lenne ha a két csapat tagjai is részt vennének, illetve a szurkolók, persze mindenki mást is szívesen látnék. Aki részt venne kérem jelezze itt, vagy Lavender Brown-nál üzenetben, ha kellő számú résztvevő összegyűlik, elkezdem. Kellő számú: mondjuk _minimum_ öten.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 7 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: