ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_lcapEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_voting_barEgy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Egy kis egyetemista vajsörözés...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Petra von Rosemberg
Reveal your secrets
Petra von Rosemberg
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Egy kis egyetemista vajsörözés...   Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 Empty2018-02-05, 21:32


First topic message reminder :




[You must be registered and logged in to see this image.]
Shanna & Petra




XXX What a Face What a Face rokaize
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Petra von Rosemberg
Reveal your secrets
Petra von Rosemberg
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis egyetemista vajsörözés...   Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 Empty2018-02-05, 21:35





[You must be registered and logged in to see this image.]
Shanna & Petra



Shanna és én már órák óta ültünk a könyveink felett. Kemény menet volt mindent memorizálni a következő kriminálpszichológia vizsgámra. Shannának is fel kellett készülnie a következő elméleti vizsgájára, így kapóra jöttünk egymásnak. Ha látjuk, hogy a másik milyen keményen tanul, akkor abból könnyebb erőt meríteni ahhoz, hogy mi magunk is ugyanazzal az elszántsággal tanuljunk. Az is jól jött, hogy utána kikérdezgettük egymást. Így biztosra mehettünk mind a ketten a tudásunkat illetően. Nekem kifejezetten jól jött, hogy átismételjem kicsit a kilencedikes anyagot, így a záróvizsgáim közeledtével. Alig van pár hónapom rendesen felkészülni rájuk. Alig várom már, hogy túl legyek rajtuk. Alig várom, hogy teljes értékű végzett auror legyek. Talán így majd saját nyomozást is vezethetek. Úgy értem a szüleim halála után. Persze erre még várni kell. Robert bácsikám szerint a türelem az egyik legfontosabb erény. Az elhamarkodott dolgok sehova nem vezetnek. Shanna helyzete kicsit más. Ahogy a motivációi is. Ez azonban vajmi keveset számít. Ami számít, az hogy nagyra értékelem a példás szorgalmát és kitartását. A célját, hogy auror parancsnok lesz. Minden bizonnyal eléri majd. Még ha számtalan akadályt és vizsgát is kell legyűrnie addig. Mint a kriminálpszichológia. Így legalább ebbe az anyagba is belenézhetett kicsit. Talán, ha jövőre felveszi tárgyat, így már nem lesz annyira idegen, és száraz számára. Na, jó. Száraz lesz. De talán emészthető.

A kemény tanulás viszont kikapcsolódás nélkül hosszú távon csak becsavarodott agybajhoz vezet. Talán sok pszichopata bűnöző pont úgy válik azzá, hogy elfelejt kikapcsolódni, és beleőrül a mókuskerékbe. Hát Shanna és én ezt igazán nem engedhetjük meg magunknak. Ahhoz mindkettőnkön túl nagy a családi nyomás, és elvárások. Szóval kitaláltuk, hogyha végeztünk, akkor lemegyünk a Három Seprűbe vajsörözni. Szerintem ez egy igazán remek gondolat volt tőlünk. Már az utcán sétálva érzem a csalogató vajsör illatát. Igazán megérdemlünk ennyi jutalmat, ennyi kemény tanulás után. Igen vidáman, és jó kedvel lépek be háztársammal a legendás fogadóba. Rögtön találunk is egy szimpatikus üres asztalt, ahol helyet foglalhatunk. Ritka szerencse ez, egy ilyen közkedvelt helyen. Alig, hogy sikerül elhelyezkednünk Madam Rosmerta már érkezik is barátságos mosollyal az arcán, hogy megtudakolja, mit kérünk.

- Két vajsört szeretnénk kérni. Az első kört én fizetem. – mosolyodok el szélesen. Jó egyetemista szokás szerint meghívva kedves hallgatótársam…  

- Hű, ez aztán kemény menet volt. Igyunk a legyőzött tételhalmokra.  – nevetem el magam, amikor csakhamar elénk kerül az istenien finom nedű. -  A 23. tétel 12. alpontjánál már én is azt hittem becsavarodok. – emelem kifejezetten vidám arckifejezéssel a poharam…
Vissza az elejére Go down
Petra von Rosemberg
Reveal your secrets
Petra von Rosemberg
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Egy kis egyetemista vajsörözés...   Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 Empty2018-02-05, 21:32





[You must be registered and logged in to see this image.]
Shanna & Petra




XXX What a Face What a Face rokaize
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis egyetemista vajsörözés...   Egy kis egyetemista vajsörözés... - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Három Seprû-
Ugrás: