ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:24-kor
Seraphine McCaine


Ma 8:17-kor
Adrien Meyers


Szomb. 18 Május - 19:32
Alison Fawley


Szomb. 18 Május - 6:51
Dwight Jennings


Pént. 17 Május - 18:56
Vladimir Mantov


Csüt. 16 Május - 13:26
Annabelle Mitchell


Csüt. 16 Május - 11:43
Cody L. Mortimer


Kedd 14 Május - 10:57
Kylie Aria Bryson


Kedd 14 Május - 10:25
Cosette Morgenstern


A hónap posztolói
Kalandmester
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_lcapSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_voting_barSamael & Carol - Családfakutatás - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70742 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Gerard Jennings, Rocco Vivanti, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) Szer. 9 Dec. - 16:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Samael & Carol - Családfakutatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Carol Smith
Reveal your secrets
Carol Smith
Mardekár

TémanyitásTárgy: Samael & Carol - Családfakutatás   Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 EmptySzomb. 20 Május - 14:28


First topic message reminder :

***



[You must be registered and logged in to see this image.]
Éjjel egyik

Nappal másik
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Carol Smith
Reveal your secrets
Carol Smith
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás   Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 EmptySzomb. 20 Május - 15:42



Samael & Carol



♫ Believe ♫Aktuális viselet©

[You must be registered and logged in to see this image.]

Talán igen fordulhattam volna ez ügyben Tomhoz is, de közben mégis... valahogy ő mindig olyan komolytalanul áll a dolgokhoz. Persze vannak kivételek, amikor megmutatta a Merengőben az emlékeit, akkor azért voltak komoly pillanatai, de lássuk be többnyire Tom nem veszi az életet halálosan komolyan és ez a téma nagyon is komoly, hiszen az életemről van szó, arról hogy van egy testvérem és lássuk be ez nem kis dolog. Sőt úgy, hogy még az sem biztos tényleg van egy testvérem... de hogy ki azt végképp nem tudom és azt sem hogyan tudnék utána járni, pedig mindenképpen szeretnék. Jó lenne tudni, hogy mi az, amit anya eltitkol előlem, de még sem állhatok elé azzal, hogy mondja el az igazat, mert félek nagy eséllyel csak valami kifogást keresne és talán még el is hitetné velem, hogy rosszul értelmeztem a dolgokat, akkor pedig jobb, ha én magam járok utána és derítem ki szépen, hogy mi az igazság.
Ezért hívtam végül Samaelt, hiszen azt mondta segítene kutatni és neki már nem kell elmondanom a részleteket, nem fog lebeszélni a kutatásról és végül is kedves volt legutóbb is, azon kívül persze, hogy először rendesen rám hozta a frászt, de ez apróság... és nem is olyan vészes így vissza gondolva, hiszen én voltam az, aki egy cseppet túlreagáltam a dolgot, mindezt megint csak az anyám miatt. Írtam hát Samaelnek egy röpke levelet, hogy ha neki is alkalmas, akkor itt találkozzunk és elmehetnénk Londonba, mondjuk a levéltárba, vagy... nem is tudom, hol találhatnék információkat, de hátha neki is van valami ötlete, ami segíthet, hiszen hiába kerestem megfelelő varázslatot Yngriddel, azt sajnos nem találtam.
- Szia! Kösz, hogy eljött, remélem... nem zavartalak meg valamiben és van időd. - a levélben leírtam nagyjából mindent és most itt vagyok és ő is eljött és zavarban vagyok egy leheletnyit, de közben izgatott is és persze aggódom, mert mi van, ha nem találunk semmit sem? Sőt... mi van, ha találunk valamit?





[You must be registered and logged in to see this image.]
Éjjel egyik

Nappal másik
Vissza az elejére Go down
Carol Smith
Reveal your secrets
Carol Smith
Mardekár

TémanyitásTárgy: Samael & Carol - Családfakutatás   Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 EmptySzomb. 20 Május - 14:28


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
Éjjel egyik

Nappal másik
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás   Samael & Carol - Családfakutatás - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Carol & Samael a karámoknál
» Carol&Samael - Új kezdet
» Carol&Samael - Pancsizós nyomozás
» Samael Winterwolf
» Yngrid & Samael - Örökkön örökké

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Elülsõ udvar-
Ugrás: