ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Megan Smith
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Kalandmester
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Kis kiadó lakás I_vote_lcapKis kiadó lakás I_voting_barKis kiadó lakás I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kis kiadó lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-12-31, 19:37




Gabriel & Prairie
“Hope is a good breakfast but a bad supper.”

[You must be registered and logged in to see this image.]- Oh... - halkulok el egy pillanat alatt és révedek a kárpitra, amint jobban kifejti a lehetőségek tárházát. Igen, abban már biztos vagyok, hogy nem akartak engem, de mégis találkoznom kell velük. Olyan nem létezik, hogy nem kaptak egy levelet, melyben a gyámságomról nyilatkozik a kormány. Ennyire képtelenek lennének elviselni engem?
Hiányoznak a fogadott szüleim. Az igazi a szüleim ők voltak, nem ezek a nagyvilágban kóricáló szégyenletes alakok! Már a puszta gondolatuktól is ökölbe szorul a kezem és legszívesebben sikítanék dühömben. Ám mielőtt végleg eluralkodnának rajtam érzelmeim, Mr Nuntius szavaira kapom fel fejemet, s ebben a pillanatban válnak köddé korábbi gondolataim is. - Hiszek magának. Legalábbis bízom az ítélőképességében. Több évet megélt már, mint én, bizonyára van tapasztalata az emberi viselkedést illetően. Jó ember ismerő lehet...- tűnődök el egy picit jobban belemerülve Mr Nuntius tapasztalataiba és képességeibe. Kíváncsi ember vagyok és mindig is érdekeltek az emberi tulajdonságok és azok kiismerése. Sajnos a mai napig nem találtam meg az összhangot, de azt hiszem jó úton járok.
Boris jelenléte ugyan az intézetben töltött egy évemre emlékeztet, most mégis adok neki egy esélyt. Ártalmatlannak tűnhet és meg kell próbálnom bízni Mr Nuntiusban. Felül kell kerekednem a félelmeimen, csak így juthatok túl rajtuk.
Mély levegőt veszek, mielőtt még indulóra fognánk. - Köszönöm, Mr Nuntius. - fordulok még felé, aztán az orosz szavak hallása után Boris oldalán hagyom el a lakást.
Feszélyezve érzem magam, ahogy az utcára érve magas termete mellett apró törpének tűnök. Mégis teszek egy próbát és érdeklődő szemekkel nézek fel rá.
-  Azt hiszem ez egy új kezdet Boris... Örülök a találkozásnak. Nyugodtan hívj csak койот-nak.- szólalok meg oroszul. Olyan rég használtam ezt a nyelvet, hogy már-már idegennek hangzik saját számból. A койот viszont kedves emlékeket ébreszt fel bennem, s ha Boris is így hív, talán könnyebb lesz elfogadnom a társaságát. Erős vagyok... S erősnek is kell maradnom. Hosszú lesz a nyár...

//Nagyon szépen köszönöm a játékot, élvezetes volt, Gabriel stílusa nekem roppant lehengerlő.  nagyszemu //

Deep End ✩ kredit
Vissza az elejére Go down
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-12-26, 17:04


To: Prairie

Az árvaság egy igen érzékeny téma. Én magam is megéltem már nem egyszer. Noha Alexander saját fiaként nevelt a tény és az érzés, hogy nincsenek igazi szüleim mindig ott volt. Az árvák azok, akiket senki sem keres. A legtöbb gyermekem, köztük Boris is, mind árvák voltak, szerető család nélkül. Bár Tracy nem árva volt, de a saját apja gonoszsága üldözte odáig,hogy inkább lesz árva és gyilkos, mintsem még egy órát eltöltsön mellette.
Mindannyiunknak meg van a története és ezt tiszteletben kell tartanunk. Nem téphetjük fel a sebeket, mert akkor nehezebb lesz összevarrni. Ám a bizalom elengedetlenebb az életben. Ha nem bízol senkiben egy csekély mértékben sem egyedül maradsz. És vannak olyan akadályok az életben, amiket egedül nem tudsz átugorni.
- Ha nem azért adtak be az árvaházba, mert tudták a halál vár rájuk akkor igen, van rá esély, hogy még élnek. Ha csak azért lettél árva, mert szimplán... nem akartak, vagy nem tudtak volna felnevelni akkor is egyszerű dolgunk lesz. A legtöbb hivatalnál a születési és halálozási papírok meg vannak, így eléggé könnyű dolgunk van. Feltéve, ha csak nem ölték meg őket és ásták el őket egy jelöletlen sírban az Alvilág tagjai, mert akkor megszívtuk. - állítom a lány elé a szörnyű igazságot. Bár annyira nem is szörnyű. - De ne feled! Ez mind csak elmélet. Az igazi válaszokkal csak ők szolgálhatnak. Ne ítéld el őket anélkül, hogy találkoztál volna velük. - figyelmeztetem a lányt. Ha rossz következtetést von le és úgy áll a szülei elé akkor még rosszul járhat.
Boris látványa kiakasztotta és megtudom érteni. Azaz nem, mert én ismertem őt tizennyolc éves korában is, ahol még cukibb volt. Főleg, hogy akkor meg volt mind a két szeme...
A lány után megyek és megpróbálom megvigasztalni. Néhány évvel ezelőtt engem is hasonlóan kellett vigasztalni, mert egy munkája során vesztette el Boris a szeme világát. Ettől persze úgy éreztem magam, mint egy csődtömeg.
- Tudom... De, ha nem szerzel jó emlékeket is akkor ezek kísérteni fognak és felemésztenek. Adj neki egy esélyt és lásd  jót. Minden rémálomra van ellenszer. - próbálom biztatni a lányt. Amikor be is adja a derekát elmosolyodom és felegyenesedve Boris-re nézek. Bólintok neki egyet, mire leteszi a tollat és lassan felénk jön.
- Заботиться о нем! (Vigyázz rá!) - adom ki egyértelműen a feladatát. Nem tudok oroszul, de pár szót eltanultam. Az ajtóban állva nézem ahogy Boris nyugodtan és türelmesen megy remélhetőleg a lány mellet. Ha tényleg megfogadja a tanácsom elkezd vele beszélgetni, még ha nehezen is fogja megérteni Szovjet barátom akcentusát.

From: Gabriel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-12-14, 17:12




Gabriel & Prairie
“Hope is a good breakfast but a bad supper.”

[You must be registered and logged in to see this image.]Némileg kétesélyesnek tartom a helyzetemet. Ha meg is találja a szüleimet, lehet, hogy ők nem akarnak majd engem. Mint annak idején, amikor babaként ott hagytak az árvaház küszöbén. Mégis tudni akarom, hogy kik ők. Tudnom kell... Ha a fogadott szüleim halálának okát nem tudtam kideríteni, akkor az utolsó családi kötelékeimet meg fogom találni!
- Értettem...- bólintok egyet a bizalom kérdésére, hiszen még mindig nem tudom mennyire igaz minden amit mond. Egyelőre viszont el kell fogadnom a feltételeket és nem mondhatok ellent a legkisebb kérésnek sem. Ő az utolsó reményem, s nem hagyhatom kárba veszni...- Ebben bízok én is... Mégis eltelt tizenöt év és nem is angolok... Lehet rá bármi esély, hogy még élnek? Az orosz varázslóvilág nem bánik kesztyűs kézzel senkivel. - hangom inkább aggódó, mintsem határozott. Ujjaimat tördelve ragadok saját gondolataim hálójában, ahogy arra gondolok milyen is volt az az orosz árvaház. Tele titkokkal, tiltott területekkel és simlis dadákkal. Sosem tudtam igazán otthonnak tartani. Számomra az otthon a két legjobb barátom volt... Ki tudja merre sodorta őket a szél ennyi év után...
Ugyan hallom a fickó mézes-mázas, lágy hangját, mégsem tudok ránézni. Olyan emlékeket idéz fel a puszta látványa, melytől a levegőt is szaporábban kezdem el venni. Riadt szemekkel fordulok vissza, amikor Mr Nuntius utánam szól. Szavaira igyekszem rendbe szedni arcvonásaimat és valamennyivel határozottabban állok meg vele szemben. Az érintésére nem moccanok, inkább csendben, lesütött szemekkel hallgatom őt. Én próbálkozok... Tényleg, csak ezek a fránya emlékek zargatják fel a lelkivilágomat. Az az egy évnyi nevelőintézet a fogadott szüleim halála után egyáltalán nem volt leányálom. Minden éjjel sírva ringattam magam álomba... Minden éjjel.
- Igen, tudom, csak... Csak nincs túl vidám múltam a hozzá hasonlókkal... Kicsit rájuk emlékeztet, bár...- tartok némi szünetet, hogy Mr Nuntius válla fölött a macskával játszó fickóra pillanthassak. Milyen kedves... Próbálom látni benne a jót, a kedvességet, s talán lépésről lépésre sikerülhet is. Meg kell emberelnem magam, hiszen mégis mitévő leszek, ha a kemény Oroszország tarkón vág a valósággal? Fel kell készülnöm minden eshetőségre, ahogy Nuntius is mondta.
- Igaza van. Köszönöm, hogy ilyen figyelmes.- bólintok aprót és ha Boris esetleg észreveszi, hogy figyelem, egy halovány mosollyal integetek neki. Legyen így. Az életnek kell kovácsolnia belőlem embert. Boris pedig a segítségemre lehet. Ő bizonyára több évet megélt Oroszországban és jobban képben van a politikai és társadalmi rendszerrel.

✩ 465 ✩ Deep End ✩ kredit
Vissza az elejére Go down
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-12-06, 22:14


To: Prairie

Időnként úgy érzem magam, mint valami gyermek megőrző. Előbb Gina, most meg ő. Bár vele ellentétben én Gina-t mondhatni felkaroltam azzal, hogy időnként kihúzom a mocsokból és a bajból. Nehéz úgy aludni, hogy nem tudod mi van a kölyökkel, aki már lassan a nem létező szívedhez nőtt. Így érez egy apa is, mikor az egy szem lánya még este kilenckor sincs otthon? Talán ragadt rám valami Alexander atyáskodásából? Valószínű. Elvégre, az öreg mindig is egy apa figura volt az én szememben. Tanított, védett, nevelt. Ha bárki is apáról beszél én csak őt tudom elképzelni. Időnként kíváncsivá is tesz, mi lett volna a sorsom, ha nem a templom előtt tesznek ki? Vagy, mi lett volna, ha Alexander nem nyitja ki az ajtót? Ott helyben halálra fagytam volna? Ki tudja. Ezen már értelmetlen agyalni.
- Az üzletben a kölcsönös bizalom igen értékes. Ha nem bízol az üzlettársadban akkor értelmetlen már maga az üzlet is. De ezt, majd idővel magad is megtanulod. Én egy ferr ajánlatot adtam neked azzal, hogy utólag kérem a fizetségem, így ha belegondolsz...szinte nincs is veszteni valód. Ha a szüleid élnek, élni is fognak e miatt nem kell aggódnod. Ha meg már nincsenek e világon. Akkor szinte az idő lényegtelen. - adok neki egy jó tanácsot. A bizalom egy kétélű fegyver, de ha a minimális bizalmat sem adod meg a társadnak nincs jogod ezt elvárni tőle. Az üzlet világában mindig lennie kell egy lapodnak, egy aduásznak, ami bármikor ki tud rángatni a csapdákból és szorult helyzetből. Ezáltal az üzleti bizalmat megtudod adni a másiknak anélkül, hogy mindened rámenne. Az élet olyan, mint a póker, vagy a sakk. Stratégia és szerencse. A tudás olyan irányzata, amit ha okosan kihasználsz senki sem állhat az utadba.
Ahogy Boris megjelenik érzékelem a lányon a feszültséget. Hm.. Érdekes. Ahogy a lány távozóra venné elsőre nem tudok szólni, mert Boris vág közbe. Azzal a mély szinte már barátságos hangjával még engem is képes lenne elcsábítani. Nem hiába imádják a "lányaim". Kinézete ellenére sokkal barátságosabb és megnyugtató személyisége van, ami miatt nehezen hihető, hogy valóban bérgyilkos.
- Várj már, Életem! Ne siess úgy. - megyek a lány után. Boris látványa kiakasztotta ezt megtudom érteni. - Az utca tele van tolvajokkal és gyilkosokkal. A tény hogy nálam voltál csak még jobban az irhád ellen játszik, ha valaki meglát és védtelen vagy akkor dobhatsz mindent a kukába az életeddel együtt. - mondom neki, míg beérem. Gyengéden fogom meg a karját és magam felé fordítom. Remélve nem borul ki annyira, hogy kiabálni és rángatózni kezd.
- Kár lenne, ha egy ilyen ostoba lépés miatt vége lenne mindennek. Tudom mit érzel. De szerinted a gondjaira bíztalak volna, ha ártani tudna neked? Nézz csak rá! - fordulok Boris-hoz. A férfi már a nála jóval picibb macskával játszik egy tollal. Eléggé szürreális látvány, de igazából eléggé aranyos.
- Gondolj a helyzeti előnyre. Oroszországba készülsz, nem igaz? Ő orosz. Használd ki. Gyűjts információkat, kérdezősködj tőle. Ha úgy mész egy ismeretlen területre, hogy semmit sem tudsz akkor halott vagy! Az élet ilyen. - adok neki még egy tanácsot illetve a lehetőséget, hogy felkészülhessen a találkozóra. Talán, ha többször is találkoznak nyelvet is tanulhat a férfitól.

From: Gabriel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-12-03, 15:50




Gabriel & Prairie
“Hope is a good breakfast but a bad supper.”

[You must be registered and logged in to see this image.]Még nem mondok le az esélyeimről. Ha Anyu itt lenne... Ő biztosan másként kezelné a dolgokat. De mivel ő már nincs többé, ezért a saját utamat kell kitaposnom. Félő, hogy a végén több kárt teszek, mint hasznot a saját életemben, viszont Mr. Nuntius vált egyetlen reményemmé. Ha a halott szüleimet nem is tudom visszahozni, a valódiakból ki kell szednem kérdéseimre a válaszokat!
A macska közelsége igazán barátságos, ezért sem húzódok el. Nem akarom nagyon leereszteni a védelmemet velük szemben, főleg, amikor az az izomhalmaz férfi jelenik meg. Kissé összerándulok a látványa miatt és akaratom ellenére is emlékeket idéz fel bennem az intézetről. Ott is ilyen izomagyúakat dolgoztattak, mert ők könnyebben tudták hónuk alá csapni a tehetetlen gyerekeket.
Torkom elszorul és nem is igazán hallom tisztán, amikor haza akar küldetni.
- Miből tudhatom, hogy bízhatok magukban és ha meg is találják akit keresek, nem fog mesélni rólam? Mint mondtam, megfizetem az árát. Kérem. Ha megtalálja őket, ott kell lennem...- ülök feljebb a kanapén és pillantok rá kérlelő szemekkel. Ha most haza is megyek, garantálnia kell, hogy abban pillanatban felkeres, amint megtalálja a szüleimet. Még repülőjegyet is szerzek, amennyiben Oroszországban rejtőznek, de szemtől-szemben kell állnom velük. Csak így kaphatok válaszokat...
A nagyobb darab férfire pillantok és megcsóválom a fejem. A kellemetlen emlékeim miatt nem szeretném megkockáztatni a hazafele vezető utat vele. Ahhoz túl veszélyesnek tartom, hiába nem ismerem még.
- Arra semmi szükség. Ahogy jöttem, úgy távozok is. De kérem, értesítsen, amint talál valamit. Egy hónap. Egy hónapot kap és ugyanitt fogom felkeresni, amennyiben maga nem talál rám hamarabb.- állok fel helyemről és határozott tekintettel nézek kettejükre. Nem olyan ember vagyok, akit könnyen le lehet rázni vagy megfélemlíteni. Viszont a kopasz rendesen kiveri a biztosítékot és csak azt az egy éves pokolt látom belőle visszaköszönni. - Kellemes éjszakát.- biccentek egyet, s veszem távozóra. Abban bízok, hogy tényleg meg fogják találni őket, mégis félek a végeredménytől. Az ismeretlentől...

✩ 312 ✩ More ✩ kredit
Vissza az elejére Go down
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-11-27, 23:06


To: Prairie

Tényleg kezdenem kell valamit magammal. Nem kérdés, hogy a gyerekek a gyengéim, akaratlanul is megnyílok előttük. Bár nem mondtam neki semmi olyat, ami vészes lenne és aggódnom kéne a hatalmam megrezdülésében. De nem szoktam a múltamat hánytorgatni. Sőt...Tracy az egyetlen, aki tudja, hogy honnan jöttem. Ő az egyetlen, aki tud Alexander-ről és, hogy vér tapad a kezemhez. De nem bánom, hiszen azaz ember többet érdemelt volna, mint egy szimpla tűz általi halál. A nagyon fanatikusak talán még Isten akaratának is mondanák. Hiszen kezdték sejteni a bűnös kis tevékenységeit, csak bizonyíték nem volt. Erről mindig is eszembe jut a nevem. Nuntius. Hírnököt jelent latinul. Alexander mindig is lehetőséget látott bennem és támogatott, még akkor is mikor megkaptam a levelem a Roxfort-ba.
Elmosolyodom ahogy a lány kedvelni kezdi a macskám. Nightmare szereti az embereket, bár meglepően lojális hozzám és szinte mindig hoz nekem ajándékokat. Na ja...mondjuk egy élő madár még mindig jobb, mint egy halott. Sajnálom szegényeket, hiszen csak azért kapódnak el, hogy aztán nálam végezzék. Nem érdemelnek ilyen sorsot, de leszoktatni sem tudom őnagyságát erről.
Elégedetten bólintok egyet ahogy jelezte felém a lány, hogy megértette, nem lenne jó dolog, ha velünk packázna. Nem szívesen emelnék kezet egy gyerekre, de ha a csapatom épsége múlik rajta akkor megteszem. Számomra ők a család és felelősséggel tartozom nekik. Számomra ők az elsők, egyaránt szeretem őket. Mind az örömlányok, mind a bérgyilkosaim, tolvajaim és mindenki, aki nekem dolgozik fontos nekem. Én neveltem fel őket, ragaszkodóm hozzájuk.
Az biztonságos megjegyzésére nem mondok semmit. Nem akarok a múltban élni és felkavarni a mára már leülepedett sötét foltjaimat. Vannak dolgok, amiket jobb elengedni. Ahelyett, hogy tovább feszegetném a témát Boris-t hívom magamhoz. A sötét folyosóról egy két méteres, kopasz, izmos férfi tűnik fel. Bal szemére vak a jól látható vágás miatt. Ahogy megpillantja a lányt felém néz és karba teszi kezeit. Ismerem ezt a nézést és csak rámosolygok.
- Te, aranyom most szépen hazamész és elfoglalod magad a házon belül. Ha mázlid van és nem fog a maffia ellenünk játszani akkor egy hónap múlva eredményekkel szolgálhatok. - mosolygok rá ellentmondást nem tűrve. Ez a lány csak bajt és több munkát hozna a nyakunkra, ha részt venne a dolgokban. Főleg, h a rendőrség és a Minisztérium is rájön akkor csak maga alatt vágná a fát.
- Te pedig drága, Szovjet barátom... - lépek Boris-hoz és vállának támaszkodva a lányra mutatok. - Kísérd szépen haza. - vigyorgok a férfire, aki felvont szemöldökkel néz rám, majd a lányra. Látszólag nem tetszik neki a helyzet és szívesebben lépne le, de nem mond semmit. Megérti az angol nyelvet, de az akcentusa miatt nehezen kivehető mit akar, így egy hosszabb beszélgetésre nem alkalmas.

From: Gabriel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-11-16, 17:13




Gabriel & Prairie
“Hope is a good breakfast but a bad supper.”

[You must be registered and logged in to see this image.]Ő az utolsó reményem, legyen bármennyire is ijesztő és idegen megjelenése, azt hiszem számíthatok rá. A feszélyezettségem viszont nem múlik, így fészkelődni kezdek helyemen. Arcomon ugyan ennek semmi nyoma nem látszik, csupán testbeszédem árulkodó a helyzethez való viszonyomról. Nem kellett volna ilyen megoldásokhoz folyamodnom, ha akadt volna bárki az iskolán belül, aki tudja miként találhatnám meg a szüleimet. Másrészt, ha akadt is volna, nem hiszem, hogy lett volna merszem az ő segítségüket kérni. A mostani helyzet viszont tökéletesen kapóra jött. Az iskolának vége, a nyári szünet pedig akár elég idő is lehet egy kis oroszországi kiruccanásra.
- A küzdőszellem biztosan megvan benne. Illik rá.- mosolygom lágyan, mintha Nightmare puszta jelenléte képes lenne feloldani a levegőben lévő feszültséget. Mindig is nagy állat barát voltam és sokan úgy tartják a kisállatok gyógyítják a lelket. A közelségük, a viselkedésük és rejtett kis törődésük sokat segíthet az emberen. Én viszont hiába szerettem volna kisállatot, anyám allergiája miatt nem tudtunk beruházni egyre sem. Ezt hamar elfogadtam, ám mostanság igencsak magányosnak érzem magam a Roxfort falain belül. Talán szükségem lenne valakire... Vagy valamire.
- Efelől nem kell tartania. Megértettem a feltételeket.- bólintok egy aprót. Természetesen nem áll szándékomban átverni őket, mert azt mind tudjuk, hogy az én tizenhat évemmel ezek a figurák egy pillanat alatt képesek megkeseríteni az életemet. Másrészt addig nem tágítok, amíg valami ki nem derül az igazi szüleimről. Ez most mindennél fontosabb.
- Az egyház? Biztonságos helynek hangzik.- érdeklődő szemekkel vizslatom őt ezúttal. Nem gondoltam volna, hogy ő maga is olyan sorsra jutott, mint én. Talán még több közös tényező van kettőnkben, mint azt eredetileg hittem, pedig ő egy kész, érett felnőtt, én pedig épphogy beleléptem a serdülőkorba...
- Tökéletes. Mi az első lépés? Szeretnék részt venni mindenben. - jelentem ki határozottan, ellentmondást nem megtűrő tekintettel. Muszáj vele tartanom akárhová is viszi útja, hiszen ha első kézből tudom meg az információkat sokkal hitelesebb az egész. Én pedig mindig is az az ember voltam, aki a dolgok mélyében akar lenni.  

✩ 321 ✩ More ✩ kredit
Vissza az elejére Go down
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-11-09, 21:46


To: Prairie

Nem vagyok se jó, se rossz. Ilyenekkel engem nem lehet illetni. Inkább szürke vagyok, mint sem fekete vagy fehér. A legtöbb alvilági nem kedvel, mert nem tudnak elintézni és jól végzem a dolgom. Dagi Domi például egyenesen retteg tőlem, mert tudja nem árthat nekem, ha még is az embereimmel kell számolnia, akik pedig túlságosan is tisztelnek és szeretnek ahhoz, hogy eltűrjék a bántalmazásom. Tartoznak nekem és ezt ők is nagyon jól tudják. A legtöbbjüket magam emeltem ki a nyomorból és neveltem ki őket a tehetségük szerint. Mindenki jó valamire és, amíg bizalmamat élvezik nem mondok le egyikőjükről sem. Ha bárki kezet mer emelni rájuk, vagy mocskolódni kezd velük azt én nem fogom kímélni. Olyan vagyunk, mint egy család oda figyelünk egymásra, erre is buzdítóm őket. Ritka, hogy egy vad idegenben csak úgy megbízzak. Bizonyítania kell ahhoz, hogy elnyerje a családomba való belépést. Ám olykor ez a "teszt" nem mindig az, aminek gondolod. Ha azt mondom húzd meg a ravaszt nem biztos, hogy ténylegesen ezt várom el tőled. Nem vagyok szörnyeteg, aki elvárja, hogy mindenki vakon kövesse. Érdekel, ki mit gondol. Én nem értek például a bérgyilkosi léthez, vagy a kémkedésről, ezért kikérem a szakértőim véleményét. Egy csapat vagyunk és így is cselekszünk.
- Nightmare. Egy viharos estén találtam rá, mikor egy nála tízszer nagyobb kutyával verekedett. úgy gondoltam illene rá ez a név. - mosolygok a lányra. Elnézve kettőjüket, ha Miss Szilagyi még egyszer erre téved drága kiscicám már boldogan veti magát az ölébe cirógatást kuncsorogva.
- Nem kell aggódnia. A kiléte ezeken a falakon belül marad. Sem én, sem pedig az embereim nem fogják az ön nevét emlegetni. Amíg nem tesz semmi meggondolatlant, vagy próbál átverni szívesen állunk a szolgálataiba. Ellenkező esetben viszont a legnagyobb ellenségei leszünk. Ezt ne felejtse. - figyelmeztetem kulturáltan a lányt. Sokan voltak, kik megpróbáltak átverni. A varjak azóta is teli hassal szelik az eget.
Türelmesen és figyelmesen hallgatom a lány szavait. Behunyt szemmel elemezem magamban a dolgokat. Oroszország...Boris is onnan jött. Talán még megvannak a kapcsolatai, hogy információkat szerezzünk meg onnan. Ha esetleg még sem akkor nehezebb dolgom lesz.
- Megértem. Én magam is árva voltam...csak engem az egyház nevelt fel, míg el nem jöttem onnan. - ha alaposabban megfigyel láthatja a nyakamban lógó fém keresztet, ami megcsillan a fényben. Azóta lesem vettem, hogy Alexander atya nekem adta volna. Vajon most hogy van? Emlékszik e még rám, vagy csalódottságában végleg kitörölt az életéből?
- Megteszek mindent, amit csak tudok. A fizetségről, majd a legvégén tárgyalunk. Nem szeretem előre kapni a pénzt. - bár elnézve a lányt nem lenne szívem pénzt kérni tőle. Mire ennek vége lesz úgy is kitalálok valamit, mivel fizethetné vissza a dolgokat. Feltéve, ha sikerül a dolog. Ha nem úgy sem kérek tőle semmit.

From: Gabriel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-11-05, 17:00




Gabriel & Prairie
“Hope is a good breakfast but a bad supper.”

[You must be registered and logged in to see this image.]Ugyan nem tudom mit feltételez rólam, hogy ilyen fiatalon megjelenek nála, hiszen jócskán idősebb nálam. Akár egy külsős ember még valami rosszat is feltételezhet a helyzetről. Amúgy sem tudom miféle ember Gabriel Nuntius valójában, tehát nem árt az elővigyázatosság. Sok jót és sok rosszat sikerült hallanom róla, így vegyes érzelmeket vált ki belőlem. Addig viszont nem tudok komolyabb véleményt nyilvánítani róla, amíg ebből a beszélgetésből le nem sikerül szűrnöm milyen varázslóval van dolgom.- Teljesen világos. Tehát régóta ismerik egymást... -jegyzem meg inkább csak magamnak, mert valljuk be, nem lehet annyira rossz ember, ha már kiskora óta vigyáz erre a fiatal nőre. Így is kissé kényelmetlenül érzem magam a légkör miatt, de ezt próbálom nem kimutatni. Akkor sem rezzenek össze, amikor a fekete kis pamacs felugrik mögém és kíváncsian szimatolni kezd. Vetek egy pillantást a kis állatra, majd kezemet szép lassan felé nyújtom, hogy megszaglászhasson. Nem teszek hirtelen mozdulatot, talán még elijesztem. Végül visszafordulok és egy lágy mosollyal válaszolok a férfi kérdésére. - Nem. Ami azt illeti, szeretem a macskákat. Sokan nem tartják őket jó társnak a modoruk miatt, de kellő odaadással és foglalkozással hű társak lehetnek. Mi a neve? - érdeklődök a fekete macska után egy pillanatig, majd komolyabb arckifejezésre váltok, mielőtt még jobban elkalandoznék az eredeti témától.
- Remélem megérti, hogy biztosra kell mennem. Nem kételkedem a képességeiben, csupán meg kell bizonyosodnom arról, hogy számíthatok magára. - felelem tisztelettel hangomban. Talán ő lesz az, aki tényleg segíteni fog és nem csak valami olcsó szélhámos, aki két nap után lelécel. Ezért is veszem fontolóra utolsó szavait... Kellemetlen lesz, de sajnos fel kell tárnom a múltamat neki, ha válaszokat akarok.
- Megértettem... - veszek mély levegőt, majd előrébb dőlök a kanapén. - Eredeti nevem Anastasia, ám vezetéknevemet homály fedi. Oroszországban születtem tizenhat évvel ezelőtt, majd nem sokkal születésem után egy árvaházba dugtak orosz vérszerinti szüleim. Őket kellene megtalálnunk. Tudnom kell kik ők és milyen családból származtam. Akár élnek még, akár halottak... A fogadott szüleim hat éve meghaltak, valószínűleg náluk voltak a születési papírjaim vagy talán van egy másolat abban az árvaházban. De az eléggé távol van tőlünk... Esetleg akad valami ebben a londoni intézetben, ahol egy évet töltöttem, bár kétlem, hogy ők bármi hasznossal tudnának szolgálni. Az a hely maga a pokol... - nem fogom vissza magam az intézetet felhozva, ugyanis az az egy év olyan szinten kikészített, hogy a mai napig rémálmaim vannak arról a helyről.

✩ 388 ✩ More ✩ kredit
Vissza az elejére Go down
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-11-04, 21:27


To: Prairie

Lassan kezdem magam úgy érezni, mint valami gyermek megőrző. Egyre több gyerek jár el hozzám a segítségemért. Vagy ennyire ostobák, vagy kétségbeesettek. Elvégre nem a jó híremről vagyok ismert, sőt pont ellenkezőleg. Ennek ellenére sok fiatal jön el hozzám. Drogokért, bosszúért, információért, változó. Amíg nem kérnek olyat mely már nekem is sok szívesen üzletelek velük. Persze egy bizonyos határig. A legfiatalabbak, akiket hajlandó vagyok kiszolgálni drogok terén azok a tizenhét éves fiatal fiúk. Emlékszem volt is egy rendszeres vevőm, aki a drogjaimtól úgy bekattant, hogy egy lányt kezdett el zaklatni, majd hozzám jött, hogy még több információt gyűjtsek róla. természetesen megtagadtam. Nem vagyok olyan gátlástalan, mint amilyennek hisznek.
- Ő senkiben sem. Ha nem ismerném kiskora óta most nem lenne itt. - nyugtatóm meg, hogy Tracy-nél ez nem újdonság. Mikor aznap megtaláltam őt az utcán, egyedül nem tudtam ott hagyni. Akkor már egy szűkebb társoságot irányítottam, volt elegendő anyagi hátterem, hogy felkaroljam és felneveljem. Míg én tizenhat évesen addig ő csak tizenkettő olt, mikor az utcára kerültünk. Tíz év van köztünk, néha nem is tudom, milyen kapcsolatban állunk.
Csendben hallgatom Miss Szilagyi meséjét és elmosolyodom. Szemem sarkából látom, hogy Nightmare leugrik a kanapéról, hogy a fotelhez menjen és a háttámlára ugorva szemügyre vehesse a jövevényt.
- Allergiás a macskákra? - kérdezem meg tőle. Ha igennel felel felállok és elveszem onnan fekete társamat. Ha nemmel nyugton maradok. Nightmare nem egy agresszív macska. Nem fogja megkarmolni, amíg nem kezdi el szekálni, vagy lelökni onnan.
- Miss Szilagyi... - állok fel végül és felé kezdek el sétálni, nem fenyegetően, semmi ilyesmit nem terveztem. A mögötte lévő kandallóhoz lépek és varázslattal begyújtom. - Megannyi emberen kémkedtem már, gyűjtöttem információt, kutattam. Embereket neveltem ki erre a szakmára. Ön szerint egy olyan megbízás, hogy találjak meg embereket kifog rajtam? - nem fordulok meg a tűzet bámulom. Csak egy kis szünet után folytatóm monológom és fordulok a fotel felé.
- De ahhoz, hogy eredményeket követelhessen tőlem...Elkel mondania mindent, amit tud az illetőkről. Máskülönben... a végén azzal állítok be önhöz, hogy mivel nem volt hajlandó együttműködni velem a kérését semmibe vehetem és kereshet magának olyat, aki előbb kéri a pénzét és kifosztva magát kiteszi nincstelenül az utcára. Higgye el nehezemre esne ezt tenni, de valljuk be...csak pár napig zavarna a tudat. Szóval kérem. Legyen őszinte hozzám és ne kerteljen, vagy hallgasson el bármit is. - hangom nyugodt és komoly. Minden szavam igaz volt. Ha én nem válok be akkor túl sok reménye már nem igen lesz. A mai világot elnézve pontosan ugyan az várna rá, amit most levázoltam. Lehet, hogy okos kislány, dehogy ide jön tényleg azt jelenti nincs min elindulnia és ki máshoz fordulhatott volna, mint az alvilághoz?

From: Gabriel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-11-02, 17:22




Gabriel & Prairie
“Hope is a good breakfast but a bad supper.”

[You must be registered and logged in to see this image.]Időmből igazán kitelik egy kis nyomozás, pláne, ha azt egy eléggé bizalomgerjesztő helyszínen kell kezdenem. Rengeteg embert felkerestem még Roxmortsban, akik valami irányt tudnának mutatni a szüleim felkutatása érdekében, hiszen én egyedül kevés vagyok ehhez. Másrészt azt se tudom kik ők pontosan. Az árvaházi jegyzőkönyvem a fogadott szüleimnél maradt, melyet valószínűleg soha nem találok meg, pedig az lenne az egyetlen bizonyítékom, amiből el tudnék indulni.
A nem túl barátságos fogadásra csak fintorgok egyet és összébb vonom szemöldökömet kifejezve nem tetszésemet. Hiába a lágy köszöntés, érzem a nőn, hogy nem igazán tetszik neki a jelenlétem. Viszont ha törik, ha szakad, igen is beszélni fogok a felettesével, aki jelenleg egyetlen mentsváramként szolgál. Még nem igazán jöttem rá mibe is keverem magam, de akármi is történjék velem, nem fog sokat veszteni a világ. Most határozottnak kell lennem és nem fogadhatok el elutasítást... Mr. Nuntius... Maga az utolsó reményem.
Belépek tehát a kis lakásba, mikor végre engedélyt kapok rá, majd az utasítást követve lépdelek be a nappaliba. A félhomályban aligha tudom leolvasni a férfi arcát, melyet árnyak vesznek körbe. Az invitálásra csak csendben helyet foglalok vele szemben. Kissé feszengek legbelül, de arcom határozottságot mutat. Nem ijedhetek be... Most nem.
- Első a biztonság... Megértem, ha a hölgy nem bízik idegenekben. - felelem halkan, majd körbepillantok a kissé leharcolt állapotban lévő lakásban. Annyi szent, hogy nem épp a legbiztonságosabb helynek számít, s talán a filmekben is ily' módon lopják el az emberek szerveit, vagy használják fel őket sötét kis ügyleteik elvégzésére. Ellenben felkészülten jöttem és a pálcám is szorosan a bőrdzsekim alatt rejtőzik, így nem volt nehéz feladatom végiggyalogolni a sötét sikátorok között. - Amennyiben tud nekem segíteni, a találkánk helyszíne nem fontos. És bízom benne, hogy segítségemre lesz. A lényegre is térnék, engedélyével. Két személy után kutatok, akik feltehetőleg Oroszországban tartózkodnak, de lakhelyük lehet akár változó is. Mit gondol? Túl nagy falat ez egy varázslónak vagy tud valami módszert ilyen esetekre? - tisztelettudó, ám törtető hangnemre váltok. Idősebb nálam jóval, ezért az üzletünktől függetlenül megadom neki a kellő tiszteletet.

✩ 331 ✩ More ✩ kredit


A hozzászólást Prairie Szilagyi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-11-05, 17:00-kor.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-11-01, 16:11


*


A kopogásra Tracy nevű nő nyit ajtót. Vállát nem takarja semmi, szoknyája sokat mutat, de a lényeget eltakarja, mintha csak egy rongy lenne rajta, amit egy fűzővel tartana felsőtesténél. Szőkés barna haja kontyba van összefogva, mely úgy néz ki, mint ami pillanatokon belül szétesik. Tracy formás és vékony alkattal lett megáldva, ezért is olyan jó második szakmájában.
Karba tett kézzel néz le a jövevényre. Hangja lágy, kellemes, mégis elég határozott és erős, hogy érezni lehet dominanciáját a szervezeten belül.
- És mégis ki keresi? - nem szokás gyerekeknek itt lófrálni, főleg nem a főnöke után, így jogos a hangnem. Mielőtt a lány szóra bírhatná magát bentről egy mély férfi hang hallatszódik ki. "Enged be." Tracy a hang irányába tekint, majd ismét a lányra. Szemet forgatva odébb áll és beengedi a leányt.
- Nappali. - szólal meg, majd becsukja a lány mögött az ajtót, hogy felmenve az emeletre ismét a dolgát csinálja.

*


Természetesen tudok róla, hogy ma jön hozzám valaki. Elvégre, amikor először az embereim keze közé került azonnal szóltak nekem, hogy van egy lány, aki akar tőlem valamit. Nem ő az első gyermek, kit szárnyaim alá fogok, ki vagyok én, hogy kivételt tegyek vele? Előre hajolva a kanapén az ajtó felé vizslatok. Nightmare mellettem elterülve húzza a lóbőrt, míg számban még ott lóg a cigi. Ahogy megpillantom a világos hajú leányt kezdeményezni kezdek.
- Elnézést az....asszisztensem modora miatt. Időnként túl komolyan veszi a feladatát. Kérem. Foglaljon helyet. - mutatok a kandalló előtti fotelra. Kissé kopott, de nem rég lett leporolva. Míg várom, hogy helyet foglaljon végig simítok macskám hasán és elnyomom a cigim. Nem vagyok híve a társalgás közbeni dohányzásnak. Poharamat is leteszem az asztalra.
- Remélem nem zavarja túlságosan a hely.....állapota. Ha kicsit később keresett volna fel jobb körülmények között találkoztunk volna Miss Szilagyi. - mosolygok rá barátságosan. Remélem nem ijesztem el. Bár a tény, hogy eddig képes volt eljönni megcáfolna lévén ez nem egy biztonságos környék.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-10-30, 19:16




Gabriel & Prairie
“Hope is a good breakfast but a bad supper.”

[You must be registered and logged in to see this image.]A tanév hamarosan véget ér, nekem pedig jelenleg egyetlen hely létezik, ahol a nyári szünetet tölthetem. Természetesen ez a Roxfort. A szüleim még öt év után sem kerültek elő, így még a második évben halottnak nyilvánították őket. A holtesteket azóta sem találták, így üres koporsókat temettünk el. Most jutottam el arra a pontra, hogy felkeressem a valódi szüleimet és kérdőre vonjam őket a múltunk miatt. Tudom, hogy talán ők sem élhetnek már vagy akár valami diliházba is zárhatták őket, ahonnan aztán végképp nem szabadulnak. Ettől függetlenül ki akarom deríteni kik voltak ők és miért is rendelkezek orosz gyökerekkel. Hiába az angol és a magyar, azért mégiscsak az orosz nyelv áll hozzám legközelebb.
A szüleim után való nyomozás közel sem bizonyult olyan egyszerűnek, tekintve, hogy nem Angliából származnak, ami kissé elszomorított, de nem tántorított el célom elérésében. Roxmorts, majd London következett, míg végül elirányítottak egy bizonyos Gabriel Nuntioshoz, aki talán segítségemre lehet. Persze még nem tudom, hogy a fickó miben utazik, talán nem is alkalmas a feladatra. Jobb szeretek szemtől szemben állni valakivel, úgy sokkal egyszerűbben ki lehet szedni az információkat. Ha pedig ez a férfi hajlandó lesz segíteni nekem, akkor bármilyen fizetséget megadok neki egészen addig, amíg eredményét látom a kemény munkának. Talán fiatal vagyok, de törtető és bármit elkövetek a szüleim megtalálása érdekében. Hogy onnan hogyan tovább? Nos, az egy következő terv része.
Meg is érkezek a Zsebpiszok köz egyik eldugottabb kis részéhez, ahol elég klisés épületek sorakoznak, ám minden bizonnyal itt találom a férfit. Közelebb lépek a kijelölt lakás ajtajához, majd párat kopogtatok rajta. Míg valami válaszra várok, addig az ablakokat kezdem el fürkészni valami életjel után, hátha megpillantok bárkit is a függönyök mögött.
Amennyiben ajtót nyitnak, közlöm a nővel ittlétem okát.
- Mr. Nuntiust keresem. Esetleg meg tudná mutatni az irányt?

✩ 293 ✩ More ✩ kredit


A hozzászólást Prairie Szilagyi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-11-05, 17:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2020-10-29, 18:10


To: Prairie


Mily régen is jártam a zsebpiszok közben. Hónapokkal ezelőtt talán, mikor boltokat és egyéb dolgokat nézegettem kedvenc lánykámmal, ki nem csak a testét, de lelkét is felajánlotta nekem. Persze nem vonzalmi alapú, hiszen kicsi kora óta ismerem. Drága bérgyilkosom, ki ideje nagy részében férfiakat kopaszt meg velem együtt mértük fel a zsebpiszok köz kínálatát és lehetőségeit. Most mégis itt vagyok egy poros kis lakásban, aminél még az én házam is tiszta palota. Nightmare is nehezen foglalja el magát és ahogy csak tudja tudtomra adja, hogy ez nem tetszik neki. Nincs mit tenni dolgom van itt. Csak pár nap és visszamehetünk. Feltéve, ha minden jól alakul. Ha az ügyfelem morci lesz, vagy közbe jön valami akkor tovább maradunk. És akkor karmolásokkal a kezemen és a lábamon megyek haza, miközben Tracy halálra röhögi magát, hogy egy macskával nem bírok el, hogy jutottam egyáltalán idáig. Makacs egy nőszemély és időnként a saját feje után megy, de rendes lány. Okos és megbízható. Még, ha időnként az idegeimre is megy szándékosan akkor is nincs kétségem a felől, hogy bízhatók benne és rendesen végzi a munkáját.
Egyedül ülök a nappaliban. Számban az égő cigi pihen, kezemben egy pohár hideg whisky-t tartok. Plafont bámulva készülök fel a megbeszélésre. Hiába van hátra legalább négy óra, valami nem hagyj nyugodni. Valami, ami már régóta a szívembe ette magát. Lehunyva a szemem őt látom. Alexander atya... Tizenhat év telt el azóta, hogy eljöttem az egyháztól. És most...itt vagyok. Az emberi elmét roncsolva belelököm a lelkeket a mocsokba és otthagyva őket, hagyom hogy még lejjebb süllyedjenek, hasznot húzva ebből.
Kezem lassan mellkasomra csúszik, ujjaimmal végig simítok a kereszten. Megannyi emlék, mennyi év. Mindez csak egy álomnak tűnik. Tele boldogsággal, kihívással, rettegéssel, vérrel. Az évek alatt egyetlen egyszer tapintottam saját véremet, de hála ennek pontosan tudom, mi a gyengém, így esélyem van rá, hogy megelőzzem a végem. Bár tény...Nem akarok megöregedni. Hogy fogok kinézni ősz szakállal és hajjal?! Ráncosan, bottal és naftalin szagú ruhákkal?! Nem akarok vénember lenni. Az nem illene hozzám! Tracy szavait figyelembe véve...ahogy bánok a gyerekekkel találnom kéne magamnak egy nőt és családot alapítani. Szép gondolat, még tetszik is. De az én szakmámban nem engedhetem meg. Nem engedhetem meg magamnak, hogy miattam bajuk essen. Ezért is jobb, ha egyedül maradok. Nem keseríteném meg mások életét.

From: Gabriel
Vissza az elejére Go down
Maureen Frey
Reveal your secrets
Maureen Frey
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-04-23, 13:58



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat  & Maureen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ha nem is feltétlen nélkül, de azért ad esélyt rá, hogy esetleg mégis csak igazam van és már ez is valami. Legalább nem ébreszti fel és nincs szükség rá, hogy az érveink nyíltan feszüljenek egymásnak. Rendben is van ez így és persze nekem is könnyebb, hogy nem kell tovább érvelnem. Végül is az első lépés meg van, elértem, hogy elszakadjon tőle, innentől már csak felfelé van az út, hiszen a további terveket könnyebb megvalósítanom. Egy-egy véletlen összefutás, közös érdeklődési kör kialakítása és a többi. Ha mellette még kiköpött mása is vagyok annak, aki iránt egyértelműen érzett valamit és kötődött hozzá az csak még inkább az én pártomat fogja. Meglátjuk persze, hogy végül mennyire lesz könnyű behálóznom, de mivel az elhatározás elég erős, nem hiszem, hogy visszarettennék az akadályoktól. Talán még érdekesebb is lesz, ha netán nehezebbé teszi a dolgomat.
- Sajnálom Michael, de ha mégis valamikor erre járnál... - ebbe már nem szólok bele. Megadom az esélyt a két testvérnek, hogy még váltsanak egy jelentőségteljes pillantást, én addig a háttérben maradok. Aztán úgyis távozom majd Aisling alélt testével. Az már az én dolgom, hogy mihez kezdek vele. Talán mivel a testvérem nem ölöm meg, de egy időtlen álom, ami alatt szépen az idő emészti el, vagy legalábbis nem kel fel, amíg nem akarom, hogy bezavarjon a terveimbe, az megteszi. Aztán majd meglátjuk mennyi idő lesz elérnem, amit akarok. Persze azért az ablakból látva a mágiát, amit a férfi képes létrehozni elkerekedik a szemem. Az elismerő pillantás sem marad el, de ha valaki elég jó emberismerő láthatja jól, hogy mögötte inkább mérhetetlen tudásszomj, már-már irigység látszik. Végül mindenesetre én is távozom, úgyis találkozunk még.

//Köszönöm én is a játékot! Very Happy Most jön csak a java. Very Happy //


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-04-04, 22:18



Maureen&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



  Bólogatok, hiszen Elaine szaván kívül most sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom az elhangzottakat. Itt van Aisling, akivel azt hittem, hogy összekovácsolódtunk, de kiderült, hogy hazudott, és ott van Gracie, akiről pedig az, hogy nem is egy talált gyerek, sokkal inkább egy célokra felhasznált, és még csak nem is úgy hívják. Úgy látszik naív voltam, hogy hagytam magamat az érzelmektől vezérelni, pedig jobb lett volna, ha szokásomhoz híven csak a tárgyilagos tényleg érdekelnek. A gyereknek első körben egy árvaház nevelőszülőkkel, abba még alig halt volna bele.
- Talán így is van. – Figyelek fel az apró vállvonásra, lényegesen nőiesebb, kecsesebb, mint Aisling. Mintha ugyanazzal a külsővel tényleg egy másik embert látnék. Furcsa, hogy valaki ennyire más lehet. A hangjával is máshogyan játszik, és bár a vörös sörény hasonló keretet ad az arcának, a gesztusai még ezt is felülírja. Hiába, nem együtt nevelkedhettek, így lehet eltérő jellemük, stílusok. De engem ez miért is érdekel? Talán mert Aisling külseje felhívta magára a figyelmet, s aztán Maureen kecses bája még inkább hatással van rám? Furcsa, de mégiscsak el kell hesegetnem a dolgot. Sarkonfordulok, mert nagyon úgy tűnik, hogy itt még
- Úgy érzem, hogy most nincs maradásom. – Vetek még egy pillantást a földön heverő Aislingra, s az anyja kezében integető Maggie-re. Most nem tudok mit mondani Elaine és Maureeen kettősének. Elvileg tudják, hogy hol találnak, de remélem nem fognak keresni. A politikából köszönöm nem kérek, mert egy életre elegem lett belőle. Miután még mindig nem kaptam tartalék pálcát, komoly varázserőt kell használnom. Búcsú nélkül lépek ki az esőbe, most már nem zavar, ha elázok. A fejem felett tapsolok, s a semmiből Merlin hagyatékának egyike, egy fantomsárkány jelenik meg a semmiből. Felkapaszkodok a hátára, de tudom, hogy a varázslatnak ára van. Máris érzem a szédülés, és szétmázolom a vért, amely már az orromból szivárog. A mágiával teremtett bestia lomhán szárnyra kap, és irány a Stone Henge. Pihennem kell, és regerálódni..

//Köszike a karimentést és a nem várt fordulatot <3 //



zene: Heart to heart |TO : Maureen ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Maureen Frey
Reveal your secrets
Maureen Frey
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-03-21, 11:10



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat  & Maureen

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ebben valamilyen szinten egyetértünk. - na nem teljesen, de végül is valamilyen szinten tényleg értékes dolog a makacsság. Én magam is kellően makacs voltam, nem hagytam annyiban, hogy csak egy senki vagyok és nem adtam fel és lám igazam lett. Talán a nagybátyám soha sem keresett volna meg, ha nem lát bennem lehetőséget, vagy nem látja rajtam hogy akarom, hogy több legyek egy átlag embernél. Egyelőre viszont nem rólam van szó, legalábbis jelenleg nem, hanem arról, hogy megértessem Michaellel, hogy ez még nem jelenti, hogy újra egyedül kell járnia az útját, csak az a fő, hogy kiiktassam mellőle a földön fekvő nőt és ez egyelőre úgy fest, hogy elég jó irányba halad.
- Eddig nem volt rá oka, de ha most keltenéd fel, nem biztos hogy csak úgy elismerné miért volt melletted. - vonok egy aprót a vállamon, mintha részben igazat is adnék neki, hogy végül is igaz tényleg nem ismerem Aislinget, de nem is kell, hogy megismerjem. Ha a fickó lelépett akkor már könnyedén megoldhatom, hogy eltüntetem a nőt és szemrebbenés nélkül meg is fogom tenni. - De természetesen abban igazad van, hogy nem ismerem őt eléggé, hogy mindent tudjak, csak az emberke természetét ismerem. - teszem még hozzá, hogy ne tűnjek túlontúl arrogánsnak. Aztán persze majd meglátjuk, hogyan alakulnak a továbbiak. Nem tartóztathatom most, de vannak rá ötleteim hogyan kerüljünk majd újfent kapcsolatba, sőt több verzió is van a fejemben erre, mint lehetőség. Nem tűnhet el végleg a szemem elől, hisz most még csak az első lépést tettük meg. Leválasztottam róla a testvéremet, hogy én vegyem át a helyét, majd... mihelyst túllépett a változáson, de tudom, hogy ehhez idő kell majd.
- Akkor hát mész is? - szólal meg ezúttal Elaine szinte a számból véve ki a szót. Hát igen, ez itt a nagy kérdés, máris távozóra fogja a fickó ezek szerint. Végül is nem csoda, van mit feldolgoznia és lekezelnie magában, ezért hát senki sem kárhoztathatja. Nekem is időt kell adnom számára, legalább pár napot, amíg összeszedi magát és szépen feldolgozza azt, ami történt. Aztán majd jöhet a következő lépés. Már épp eleget vártam, hogy elérjem a céljaimat, igazán nem múlik még néhány plusz napon.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-03-16, 17:52



Maureen&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



  Nem is tudom, hogy mit éreztem Aisling irányában, tulajdonképpen valami értelmetlen kapaszkodás volt, hiszen ő sosem gondolta ezt komolyan, nekem viszont ott volt Gracie, akiről most kiderül, hogy nem is lehet a lányom. A legjobb az lenne, ha megint elvonulnék emészteni mindezt, méghozzá úgy, hogy ezúttal már tényleg ne találjon rám senki. Nem vagyok egy társas lény, és ebből látszik, hogy okkal nem is leszek, lévén mindenki a saját önző érzelmeit hajszolja, amire nekem nincsen szükségem.
- A makacsság rendszerint jó tanácsadó, most is hallgathattam volna rá jobban. – Simítok végig mosolyogva a szakállamon. Na igen, számomra abból még sosem volt belőle semmi jó, hogy hagytam magam irányítani a női szeszély által. Ahogy most már nem fogom. Hiába van itt a hugom, kiállva egy számomra ismeretlen nő mellett, akinek csak a külsejével tudok mit kezdeni, de semmit sem tudok róla, csak ahogy Elaine elmondja, gyógyító. Ez önmagában nem elengendő, hiszen a tulajdon vérem is évekre eltűnt a szemem elől, mert nem bízott bennem eléggé.
- Tételezzük fel hogy a saját testvéreink nem akarnak nekünk rosszat. A sajátom, Elaine és Aisling ikre. Akkor rátok bízom, én pedig visszatérek a kutatásaimhoz. – Már csak a pálca kéne. Fura lesz majd Aisling és Gracie nélkül, de mivel előttük is volt életem, meg fogom tudni szokni pár nap alatt. Ezzel együtt nem hagyom, hogy az új páros rám erőltesse az akaratát. Tegyenek, amit akarnak, de azon meglepődök, amit Maureen közöl. Még sikerül is elmosolyodnom. – Ezzel igazolod, hogy nem ismered a testvéredet. Nem volt ígérgetős fajta, és főleg nem szép szavakkal tette. Jobbára veszekedtünk. Éppen ezért nem tudom, hogy mi módon akart volna elcsábítani. - Legugolok a nő mellé, kitapintom a nyaki ütőerét, szépen egyenletesen alszik, tehát nem esett baja. Jó eséllyel többet már nem is találkozunk.



zene: Heart to heart |TO : Maureen ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Maureen Frey
Reveal your secrets
Maureen Frey
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-03-10, 15:19



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat & Maureen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Oh hát az nem volt kérdés, hogy nehéz dolgom lesz majd, fel is készültem rá, de elérem, amit akarok, hiszen azt is elértem, hogy itt legyek és az sem volt egyszerű. Ahogyan az életem indult, senkiként, semmibe veszve és most már valaki vagyok, ahogyan mindig is tudtam és ahogyan mindig is remélni akartam. Eljött a nagy változás és ha ehhez erre a fickóra is szükség van, hogy még tovább lépjek, akkor nem is lehet kérdés, hogy mindent meg fogok tenni azért, hogy elérjem a célomat. Ehhez persze tudom, hogy ügyesen kell majd taktikáznom és elhitetnem vele, hogy tényleg szükség van rá és persze azt is, hogy neki is szüksége van rám.
- Ezt nem tudhatom, ennyire nem néztem utána, a húga pedig e téren nem járatos azért annyira, de sejtésem szerint erről lehet szó. Na nem a pocsék szeretői hírről, de... tudja egy bizonyos makacsság ha jól tudom van önben. - na igen és a makacsság könnyedén akaszt meg hagyományos ismerkedési lehetőségeket, vagy épp a csábítást. Akkor lehet, hogy jobban gyanakodott volna, mint ezzel a kényszerű kapcsolattal, ahol ellenállásba és vitákba ütközött folyton. Ha jól sejtem ő is tisztában van azzal, hogy nem igen merült fel benne gyanú a nővel kapcsolatban, ami persze érthető, mert nem is lett volna rá ok, na de ha jól fejtegetek akkor rájöhet, hogy pont e miatt lehetett gyanús. Kérdés, hogy Michael mennyire hajlamos megbonyolítani a dolgokat, vagy mennyire tudom erre rávezetni.
- Végül is rajtad múlik, hogy mi legyen a sorsa. Elküldheted, ránk bízhatod, vagy... - finoman megvonom a vállamat, miközben az anyja átveszi a csöppséget, én pedig újra magamhoz ragadom a szót. Végtére is nem mondhatom én magam azt, hogy Aislingnak meg kell halnia és ennyi, és főleg nem ölhetem meg itt és most. - A legkézenfekvőbb az lenne, ha elvinnénk Londonba, mert gondolom nem akarsz ártani neki... komolyabban. Törölhetjük az emlékeit is, hogy máskor ne háborgasson. - teszem még hozzá. Aztán ott már az én dolgom hogyan intézem ezt, azaz hogyan iktatom ki a hasonmást, akire nem igen van szükségem. A családja előtt akár a helyét is átvehetem, hogy megszerezzem a vagyont, de ez már a következő lépés lesz. Először is el kell érnem, hogy Michael ne akarja kifaggatni a nőt.
- Ha beszélsz vele tudod mire számíthatsz. Ígéretekre, szép szavakra. - jegyzem még meg, hiszen az is benne lehet a pakliban, hogy esetleg megvárná mit mond a földön heverő nő, de ez nem lenne a leghasznosabb. Na persze van rá alternatívám, ha mégis erre kerülne a sor, sőt több lehetőséget is felvázoltam már magamban. Tudom hogyan lehet ezeket kivédeni, de persze az lenne a legegyszerűbb, ha ezt elkerülhetnénk.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-03-06, 20:53



Maureen&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



   
Tudom, hogy ha át akarnak verni, akkor hiába gyanakszom még ennél is jobban, úgyis fel vannak készülve, ezért a legtöbb az lehet, hogy elfogadom a kész tényeket, s nyitva tartom a szememet. Ha egyszer rést találnék a pajzson, akkor úgyis felfedném, hogy átvertek, de most el kell fogadnom, hogy a húgom, Elaine mégiscsak a vérem, és kétséges, hogy ártani akarna nekem. Tudom, hogy egyszer régen megharapták, de azt nem értettem, hogy miért ment el, miért nem kért tőlem segítséget. A szüleim nyilvánvalóan kitagadták, hiszen az aranyvérű mentalitáshoz nem fér bele egy ilyen korcs, átkozott vérlény. Én viszont szeretem a testvéremet, s ha most nekik van igazuk, ez az Aisling hasonmás vélhetően igazat mondd, bármennyire is nehéz most elengednem a kislányt, ráadásul beismernem, hogy Aisling valami mást akart tőlem.
- A nyílt csábítás nem járható? Ennyire pocsék szerető hírében állok? – Vonom fel a szemöldökömet mosolyogva. Ez teljesen olyan, mintha az hírlene rólam, hogy engem még lefektetni sem lehet. Végülis Aisling és én mégiscsak egymáséi lettünk, de az igaz, hogy nem volt könnyű menet, s utána sem lett sokkal jobb a kapcsolatunk. Ez valamilyen szinten igazolja Elaine és a hasonmás történetét. Bólintok, amint megjelenik az anyja, és igen, ez jó ötlet, hogy legalább lássam Gracie-t. Maggie-t. Furcsa lesz így megszokni, és szegény kislányban remélem nem nagy a törés, hogy máshogyan hívtuk. Vagy elfelejti hamarosan, hogy ha megint az igazi nevén fogják hívni?
- Rendben. És most mit vártok tőlem? S mi lesz az ő sorsa? – Bólintok a földön heverő ájult nő felé, miközben átadom a kislányt az anyjának. Kezd túl nagy lenni ez a tumultus. Lehajolok, hogy legalább megnézzem, hogy Aisling nem ütötte-e be be a fejét, hiszen az ájulás elég hirtelen érte. Ha át is vert, távozzunk békében, nem akarok neki rosszat. Igazából elég, ha kapok egy pálcát, s már itt sem vagyok. Valahogy már Elaine sem érdekel, hiszen ő sem keresett engem. Bár ha belegondolok, most ez olyan, mintha a távolból segített volna. Maureenhoz címzem a kérdésemet, s átkozottul furcsa, mert bár a külső hasonlóság tökéletes, ez a nő gyógyító, eleve jószándékúnak tűnik. Ráadásul olyan tűz van a szemében, ami Aisling esetében csupán szemrehányásós szurkálódásra volt elég. Mindegy, akkor is távoznom kéne, csupán udvariasságból fűzöm össze a karjaimat. Értem én, hogy Aisling a származásom miatt szállt rám, ez butaság, nem én vagyok Merlin egyetlen leszármazottja. Bár az igaz, hogy én kutatom ilyen elánnal a hagyatékát..



zene: Heart to heart |TO : Maureen ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Maureen Frey
Reveal your secrets
Maureen Frey
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-03-02, 11:45



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat & Maureen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Felkészültem a legtöbb kérdésre, sőt mondhatni nagyjából mindre, bár persze akadhatnak lukak, foltok, amiket idő közben kell majd betöltenem, de ennek sincs akadálya. Szerencsére a testvére mellettem áll, őt már bőven volt időm megpuhítani és azért ez mindenképpen az én malmomra hajtja a vizet, ahogyan a tökéletes bizonyítékok is. Ettől még tudom, hogy nem lesz könnyű dolgom, főleg nem egy makacs skóttal, aki talán még azt sem hinné el elsőre, amit kérdez az ember. Na, de épp ez ebben az érdekesség és épp ez ebben az igazi kihívás.
- Persze csak tippelek, de talán eléggé utánad járt ahhoz, hogy tudjak milyen úton érhet el hatást és tisztában volt vele, hogy a nyílt csábítás nem járható, vagy nehezebb út lett volna. - vonom meg a vállamat, mint aki csak tippelget. Végtére is látszik jól a fickón, hogy higgadt és visszafogott most is, pedig az általa szeretett nő a padlón fekszik ájultan és mégis kezelni tudja a helyzetet. Ennek fényében, ha jól sejtem nem sokat érne, ha valaki ügyesen, csábítgatni próbálná őt. Ezért nem választottam én sem ilyen utat, mert nagyobb eséllyel győzhetik meg a logikus érvek, mint ha valaki pusztán a testét veti be, főképp, hogy az én külsőm pont olyan, mint Aislingé. Ez persze nem jelenti, hogy ne vehettem volna át akár a helyét, de abban túlságosan sok esély van a lebukásra, ha nem hozom elég jól a szerepet.
- Az anyja már itt is van, csak nem szerettünk volna egyszerre hárman is rád rontani. - és mintha csak a jelre várt volna kerül elő az emeletről a nő. Barna haj, barátságos tekintet és végtére is felfedezhető a kislánnyal való hasonlóság is, ami igazából egyáltalán nem meglepő, mert tényleg az övé a kislány. Én voltam az, aki ennek utána jártam és kiderítettem, hogy Gracie igazából Maggie és hogy hogyan is került máshoz. Ez nagy részt szerencse is volt, de úgy fest hogy még a mázli is mellém pártol, így van ez jól. - De nem hiszem, hogy ellenére lesz, hogy időnként meglátogasd. - teszem még hozzá, hiszen látom én, hogy a fickó azért ragaszkodik a kicsihez. Még ha el is hiszi, hogy az egész csak átverés volt, valószínűleg ettől még megszerette a gyereket, akivel jó ideig egy fedél alatt élt, együtt utazott és akiről gondoskodnia kellett, még ha az elején nem is ment ez valami könnyen.
- Maureen Frey, a Szent Mungóban dolgozó kiváló gyógyító. Én is ott találkoztam vele, nem sokkal az után, hogy... megharapott az a bestia. Rajta múlt, hogy most itt vagyok és rengeteget segített nekem, hogy jobban legyek és elfogadjam azt, amivé váltam. Jó ember Michael... hidd el. - nem szólok bele ezúttal a beszélgetésbe és nem veszem át a szót sem. Hagyom, hogy a testvére győzze meg. Végül is neki erre jóval nagyobb esélye van, mint nekem egy vadidegennek, hiszen ahogyan mondta iratokat hamisítani bárki tud. Közben persze a kislány édesanyja aggódva ácsorog, kissé bizonytalanul, hiszen nem akarná kivenni a kicsit Michael kezéből csak úgy. Látja rajta ő is, hogy mennyire ragaszkodik hozzá és egyelőre én sem erőltetem a dolgot.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-02-24, 16:42



Maureen&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



   

Először mindenképpen látni akarnám Maggie édesanyját, hogy megbizonyosodjak a hallottak igazságtartalmáról, mégis a hugom jelenléte valahogy kezdi eloszlatni a kételyeimet. Na nem mintha Aislingot illetően most komoly felismerés ért volna, lehet, hogy ennyire naív voltam, hogy nem vettem észre, hogy átvert, de ezen nem is akarok elgondolkozni. Az biztos, hogy nem volt egy igazi fellángolós kapcsolat a részünkről, inkább amolyan macska-egér se veled se nélküled, de talán az is benne van, hogy lehet, hogy erőltetnie kellett ezt a csábítósdit. Az is benne van, hogy a két különböző származás, a makacs skót és a szenvedélyes ír virtus nem fért meg egymás mellett. Bárhogy is legyen, nem tudnék ártani a földön heverő nőnek, akinek a képmása a hugom mellett szemez velem.
- Sosem éreztem aztt, hogy imponálni akart volna. Amolyan úgysem változom meg senki kedvéért alak ő. Éppen ezért kissé furcsa, ha úgy állítjátok be, mintha az ujja köré akart volna csavarni. – Persze az benne van, hogy az örökös piszkálódásával akarta a férfias stílusomat kimozdítani a megnyugvásból, de nyilván ezt nem kötöm olyanok orrára, akikből az egyikben cseppet sem bízom. És az is érdekes hogy Aisling hasonmása mennyiben más, mint ő, ez a vöröshajú nő nyugodt, kimért, szinte magamat fedezem fel benne. Érveket támaszt velem szemben, vagyis éppen ez az, objektívan mérlegel, nem támad. Különös, hiszen a külsejétől nem ezt szoktam meg, hanem a kiabálást, az éles hangot, a szikrázó tekintetet.
- Feltételezem hogy minden rendben van az iratokkal, vagy ügyes hamisító vagy, amit úgysem tudnék kiszúrni. Az anyja érte jön, vagy mi visszük el hozzá? – Kérdezem vissza, átvéve Gracie-t, akiről már elvileg tudjuk, hogy Maggie. Hosszú hónapokon keresztül velünk volt, és most lehet, hogy mindennek vége, vissza kell adnom. Különösen fájó ez, pedig Aisling és én sokszor veszekedtünk a baba miatt, hiszen mi lényegében nem voltunk a családja. Felmerült többször, hogy találunk valami befogadó családot, de sosem jutott el addig a gondolat, hogy a kicsi elkezdjen hiányozni. Most viszont fog. Sosem gondoltam volna, hogy gyereket akarok, de a pici lány mellett igazi apának éreztem magamat Aisling szeleburdi butaságai ellenére is. – Valami fontos? Bocsáss meg, de még a nevedet se tudom, nem hogy rád bízzam a titkaimat. Elaine ki ez a nő? – Tutujgatom kicsit a babát, mielőtt még felsírna, hogy miért lát Aislingból kettőt, de nagyon Maureen ölébe akarna mászni. Azt azért mégse akarnám hagyni, így viszont el fog törni a mécses.



zene: Heart to heart |TO : Maureen ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Maureen Frey
Reveal your secrets
Maureen Frey
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-02-15, 09:37



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat & Maureen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Biztos voltam benne, hogy nem lesz egyszerű dolgunk. Az ember nem könnyen fogadja el azt, ha átverték, főképp ha nem is így van, de nekem el kell hitetnem vele, hogy pontosan erről van szó. Az, hogy a földön heverő nő kiköpött mása vagyok azért sokat segíthet, de mint tudjuk ezt a hasonlóságot el lehet érni sokféleképpen mágiával is, bár esetemben erről szó sincs, erről bizonyosodhat meg a legkönnyebben. Türelmesen várom, hogy visszakérdezzen, hogy a kételyeit megossza velünk, hogy megcáfolhassam őket szépen sorjában és végül elérjem, amit akarok.
- Talán pont azért tett így, mert annyit már tudott rólad, hogy ezzel imponálhat. Könnyen lehet, hogy hamarosan mégis változott volna a véleménye, amikor már gond nélkül belemész. De persze az indokai tekintetében tévedhetünk is akár. - teszem még hozzá, mint aki még nem teljesen biztos abban, hogy a földön fekvő nő mit miért is tett pontosan, pedig tudom, hogy tényleg csak szabad életet akart, de ez most nem számít és az sem, hogy az ikertestvérem, hiszen jelenleg az utamban áll és az a fő, hogy eltüntessem az útból, hogy én léphessek színre és minél többet megtudjak arról vajon Michael mennyit tud a családjáról.
- Nos, természetesen van bizonyíték, egyébként nem dobálóznánk ilyen gyanúsítgatással. - intek a fejemmel a társamnak, hogy adja vissza a gyereket, ezzel is valamilyen szinten a bizalmamat fejezem ki Michael felé, hogy nem fog meggondolatlanságot tenni, hiszen mi tényleg csak segíteni szeretnénk neki, amennyiben engedi. - Itt van minden fontos irat. A gyermek születési anyakönyvi kivonata és minden információ arról, hogy keresik őt, fotóval együtt. Ezek alapján rád bízom, hogy hogyan döntesz, de a családjának szüksége van rá. Ő pedig... - intek a fejemmel a földön heverő még mindig ájult nő felé és egy kis szünetet tartok, amíg Michael átveszi a gyereket és az iratokat, netán leül, hogy át is tudja lapozni őket. Türelmes vagyok, hiszen már épp elég ideje várok, egy kis szünet igazán belefér, a kábítás pedig épp elég hosszú ideig tart ahhoz, hogy ne kelljen a miatt aggódnom, Aisling magához tér és védekezni kezd.
- Megértem, sőt megértjük, hogy ez fájdalmas lehet számodra, de gondolkozz. Ha nem a vagyon, lehet más, ami miatt a bizalmadba akart férkőzni és magához akart láncolni? Valami... fontos? - pillantok rá újra, szinte tőle várva a választ, hogy ha nem a vagyonról, hát az örökségéről van szó, hiszen gondoljon csak bele, ha valaki Merlin leszármazottja az nem kis dolog. Tudhat olyan dolgokat, amiket mások nem, olyan varázstárgyakat, mágiákat ismerhet, ősi családi titkokat, amikre sokak foga fájhat, de egyszerűbb ha erre rávezetem Michaelt, mintha én magam tárom elé a válaszokat.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-02-10, 12:25



Maureen&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



   

Drámai kiborulást azért nem produkálok, nyakas skótként mindig is a higgadt megoldások híve voltam. Bent pörögnek a fogaskerekek, sem Gracie-nek, sem Aislingnak nem használok azzal, hogy fegyvertelenül bepörgök, és támadok, főleg, mivel a hugom is szembenáll velem ebben a helyzetben, ezért hát azt az eshetőséget is fel kell mérnem, hogy talán én tévedtem. Elaine három évvel ezelőtt nyomtalanul eltűnt otthonról, amit azóta sem tudok, hogy miért, csupán azt tippeltem az utolsó hónapok hangulatváltozása alapján, hogy megharaphatta az vérfarkas. Talán a szüleim száműzték, de az is lehet, hogy ő maga lépett le, mert nem akart veszélybe sodorni minket. Éppen ezért lepődöm meg, amikor ő maga szólal meg, ha nem is oktat ki, de valami módon arra hívja fel a figyelmemet, hogy eléggé ostoba voltam.
- Hogy mi okból? Nem úgy tűnt, mintha érdekelné a családi vagyon. Ha azt mondta, hogy a családjaink kedvéért kössünk érdekházasságot, belementem volna. Ám azt mutatta, hogy őt hidegen hagyja mindez, és szabad életet akar. – Egyenlőre még nem is nagyon értem, de Aisling hasonmása veszi át a szót, akivel a hugom nagyon is egy húron pendül. Várok még egy kicsit, és a lehetőségeimen gondolkozom. Amíg nem adnak egyértelmű bizonyítékot, addig akár bele is mehetnék a játékukba. – Maggie? És ezt pontosan miért is kéne elhinnem? Téged nem is ismerlek, a hugomat pedig évek óta nem láttam. Tegyük fel, hogy hiszek nektek, de ahhoz még meg is kell győznötök. Kérem vissza a gyereket. – Nyújtom a kezemet, ez az egész olyan, mintha mindenki az én naivitásomra építene, amihez nagyon nem fűlik a fogam. Merlin leszármazotta vagyok, aki szintén túlságosan is jóindulatú volt, de most ezen kár is merengeni. Lássuk, hogy mi lesz ebből az egész helyzetből. Azért sajnálnám, ha mindez igaz lenne, főleg a kislány miatt, akit már egészen megszerettem, nehéz szívvel adnám vissza, de ha van családja, akkor persze nem tartóztatom.



zene: Heart to heart |TO : Maureen ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Maureen Frey
Reveal your secrets
Maureen Frey
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty2018-02-08, 12:35



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat & Maureen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hm... egészen higgadt és nyugodt, ami azért meglepő, hiszen most lett kiütve a nő, akiért elvileg eléggé oda van, vagy mi a szösz. Ezek szerint eleve ilyen higgadt alkat, vagy... nem is olyan fontos számára? Végülis a végeredmény szempontjából annyira nem számít a dolog, legalább nem kell valami drámai kiborulással szembe mennünk, amit tényleg nem értékelnék most. Így nyugodtan elmagyarázhatjuk a helyzetet neki és remélhetőleg könnyebben megérti majd, hogy miért is volt szükség a drasztikus lépésre. Persze nem lep meg, hogy a kérdést nem felém célozza, hiszen habár szakasztott mása vagyok a földön heverő nőnek, azért az egyértelmű, hogy nem ő vagyok és az is, hogy nem tudhatja, hogy akkor mégis kicsoda. Ezért végül csak biccentek egyet Elaine felé, hogy kezdje akkor ő és az első adagolással indítson inkább, mert jó eséllyel azért a bátyját mégis csak jobban tudja kezelni, mint én, akit nem is ismer.
- Ne aggódj Michael nem akarunk rosszat, csak segíteni neked. Ez a nő nem az, akinek kiadta magát, csak a közeledbe akart férkőzni. Hogy mi okból azt... - ezen a ponton intem le a nőt, hogy innen inkább én magam veszem át a fejtegetését a történetnek, hiszen mégis csak én tudom jobban elmondani, hogy mi történt, azaz hogy miért. Kissé megköszörülöm a torkomat, de nem lépek közelebb, nehogy a végén még esetleg fenyegetésnek vegye a dolgot és a higgadtsága se perc alatt elszálljon.
- Pontosan nem tudjuk, hogy mit is akart tőled, de annyit sejtünk, hogy a családi vagyon igen nagy mozgató rugó lehetett. A közeledbe akart férkőzni, sőt a gyermeket is szándékosan sodorta az utatokba, hogy ezzel magához láncoljon. Ő itt Maggie, az édesanyja nagyon hiányolja, akitől elrabolták. - fejtegetem tovább a dolgot. Persze tisztában vagyok azzal, hogy jó eséllyel első körben nem igen fog majd hinni nekem, bizonyítékokat vár majd, bár ha jól belegondol talán azt is megérti így majd, hogy miért is volt vele a hasonmásom annyira szeszélyes, de persze erre nem építhetek. Meglátjuk mennyire kell majd győzködni. Természetesen bizonyítékokat gyűjtöttem, hogy alá tudjam támasztani azt, amit mondtam. Még egy anyát is elő tudok kapni a kislánynak nagy hirtelen, nem véletlenül dolgoztam ennyit ezen az egészen. Nem hagyok lehetőséget arra, hogy lyukak maradjanak, amiken átláthat.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Zsebpiszok köz-
Ugrás: