ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Alison Fawley
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Cormac McLaggen I_vote_lcapCormac McLaggen I_voting_barCormac McLaggen I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cormac McLaggen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Cormac McLaggen2
Reveal your secrets
Cormac McLaggen2
Griffendél

TémanyitásTárgy: Cormac McLaggen   Cormac McLaggen Empty2014-10-10, 15:29




Karaktered neve

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem hallottál még rólam? Lehetetlen!"

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Cormac Henry McLaggen
Születési hely és dátum: Edinburgh, 1979.09.15.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Fehér tigris
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hetedik évfolyam
Képesség: - Kiemelkedő tudás: Repüléstan - Kiemelkedő

Jellemed kifejtése

Tudom, hogy jól nézek ki, nem is hárítom el a lányok közeledését, sőt nagyon élvezem, ahogy néznek rám és összesúgnak a hátam mögött rajongó pillantásokat vetve felém. Általában ha egy lány megtetszik nekem, akkor megszerzem magamnak, de hosszabb távra még nem tudom elképzelni, hogy lekössem magam. Igen, talán a tanulásban nem én vagyok épp a legjobb, de nem is volt soha fontos helyen nálam a magolás, nekem a kviddics az életem és mindig az is marad majd, abban pedig nálam jobbat hiába keresnél. Szívesen beszélgetek bárkivel, aki megfelelően közelít hozzám, lányokkal főleg magamról szoktam, fiúkkal a kviddicsről, más témákkal nehéz lekötni. Ha én kezdeményezek, annak biztos, hogy jó oka van és nem viselem túl jól a visszautasítást. Szeretek bulikba járni, de ha nem én vagyok a középpontban, akkor nem maradok sokáig. A házak közti rivalizálás csak a kviddicsben érdekel, egyébként eléggé hidegen hagy. A varázslók származása nem igazán fontos nekem, viszont igyekszem olyanok társaságát keresni, akikről úgy gondolom, hogy később jól jöhet az ismeretségük, így ha téged nem ebbe a kategóriába sorollak, akkor nem valószínű, hogy sokáig megtűrlek a közelemben.

Megjelenés

Rövid göndör szőke hajam van, a frizurám mindig tökéletes. A szemeim zöldek, igézőek, egy pillantással rabul ejtem a lányok szívét. Nem vagyok túl magas, de a testem tökéletesen kidolgozott, egy gramm felesleget se találhat rajtam senki, ezt kemény edzésmunkával érem el, mind a kviddicspályán, mind azon kívül. Öltözködésem férfias, ha nem épp talár van rajtam, akkor általában farmert és inget viselek.

Életed fontosabb állomásai

Edinburgh-ban születtem, de nem sok emlékem van onnan, mivel 3 éves koromban Londonba költöztünk, amikor apám munkát kapott a minisztériumban. Valószínűleg ennek köszönhető, hogy nem lett skót akcentusom és ezért se gondolja rólam elsőre senki, aki nem ismeri a nevem, hogy skót vagyok. Apám sokat dolgozott, őt nem is sokat láttam, így nagyészt mugli anyám nevelt az iskola előtt. Nem voltam azért mindig otthon, aranyvérű apám családtagjai felváltva vittek el magukhoz, hogy, ahogy ők mondták, rendes mágushoz méltó nevelést kapjak. Ez főleg 6 éves korom után volt gyakoribb, miután az öcsém megszületett és már anyámnak se volt igazán rám ideje. Tiberius bácsikám, a család legsikeresebb tagja, néha még most is elvisz magával vadászni vagy kirándulni, vele mindig jól éreztem magam és mivel elég magas pozícióban van, így pár befolyásos embert is megismertem rajta keresztül már.
Az 1986-os Kviddics Világkupa volt az első, amit a helyszínen szurkolhattam végig, apám is nagy rajongó, ezért kivitt magával, amikor tudott jegyeket szerezni, én pedig ott döntöttem el (igen, már 7 évesen), hogy én ezt akarom csinálni. Az anyagiakkal sose volt gondunk, így amikor a következő születésnapomra egy seprűt kértem, akkor természetesen az éppen legjobb modellt kaptam, amin egyből el is kezdtem éjjel-nappal gyakorolni. Hamar látszott, hogy van hozá tehetségem és hamarosan már szinte minden nap repültem, persze csak annyit, hogy ne legyen feltűnő. Mire megjött a Roxfort-ból a levelem, már elég jól ment a repülés és a kviddics is, reméltem, hogy olyan házba kerülök, aminek jó csapata szokott lenni, ezért nagyon örültem, hogy a Teszlek Süveg a Griffendélbe osztott be.
Tavaly sajnos kimaradtam a csapatból, pedig úgy éreztem, hogy az lesz az én évem, de egy rosszul sikerült fogadás miatt nem tudtam elmenni a válogatóra, de ha egy kicsit is érti a dolgát az új csapatkapitány, akkor idén már biztos bent leszek a keretben.
Érdekesnek ígérkezik ez az év, főleg az eleje. Az előző tanév végén egy kellemes estét töltöttünk el Ginette Rocher-el, aminek a vége a Három Seprűben egy kis ágytorna lett, nem is akármilyen. Figyeltem már egy ideje és nagyon bejött, de nem nagyon jelezte előtte, hogy érdeklem, akkor is kellett egy kis ital, hogy mindketten feloldódjunk, de szerintem egyikünk se bánta meg. Utána nem beszéltünk, nem volt rá alkalom, nyáron nem futottunk össze, nem keresett és nem is írt, de várom, hogy újra összefussunk, mert igazi bombázó a csaj, jó lenne még randizni egy párszor, aztán ki tudja, mi lehet még?
A nyáron volt egy kis kalandom egy kis fiatal szőke csajjal, akivel az Abszol úton találkoztam, de igazából még a teljes nevét se tudom, csak annyit, hogy Odett és egy igazi kis heves bestia. Lehet, hogy nem látom soha többet, nem adott semmilyen elérhetőséget.
Utolsó év, remélhetőleg, sok érdekességgel előreláthatóan, így már eléggé várom, hogy elkezdődjön..


Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Cormac McLaggen   Cormac McLaggen Empty2014-10-10, 21:58



Elfogadva!

Draco mellett Cormac a kedvenc pasi karakterem, úgyhogy nem is indíthattál volna jobban^^ Szerintem szépen ötvözted mindazt, amit már korábban megtudhattunk róla, illetve a saját fantáziáddal pótoltad, módosítottottad, ahol kellett, így lett tökéletes. Stílusra nagyon élvezetes karinak látom őt a te előadásodban, biztos hogy számíthatsz legalább egy állandó olvasóra a személyemben, főleg ha az ágytornás epizódok részletezésre is kerülnek Razz Foglalózz, és mehet a játék^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cormac McLaggen
» Ginette Rocher & Cormac McLaggen
» Granger vs. McLaggen
» Granger & McLaggen - Titkos reggeli
» Hermione&Cormac

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: