ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:11-kor
Gerard Jennings


Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Alison Fawley
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Cody Sparyberry I_vote_lcapCody Sparyberry I_voting_barCody Sparyberry I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70746 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Timothy Bradbury


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cody Sparyberry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Cody Sparyberry   Cody Sparyberry Empty2016-01-14, 11:43



Keresem az újabb akadályt

Név: Cody Sparyberry (változtatható)
Play by: Daniel Sharman
Kor: 19-20 év
Csoport: Griffendél/ Hollóhát/ Mardekár
Szak/Foglalkozás: Ereklyevadász
Kapcsolat: Az lenne az igazi, ha ugyanazon az évfolyamon lennénk, de korban attól még lehetsz idősebb, kezdhetted később is az egyetemet akár, de rugalmas vagyok. Smile
Azóta, hogy ismerlek mindig is vetélkedtünk. Te is elég céltudatos típus vagy és szereted elérni, amit akarsz, szeretsz első lenni abban, amit csinálsz, így aztán akárhányszor is közös óránk volt, netán közös feladatot kaptunk mindig megpróbáltuk legyőzni a másikat. Érthető módon ez mindig csak az egyikünknek jött össze, ami miatt nem alakult ki igazán jó kapcsolat köztünk. A folytonos vetélkedés miatt már a folyosón is csúnyán néztem rád, ha csak megláttalak, főleg hogy volt rá példa, hogy megpróbáltál bevádolni olyasmivel is, hogy csaltam, amivel végképp elvágtad magadat nálam.
Mindezek után a szüleim egy rejtélyes balesetben fél évvel ezelőtt meghaltak. Ereklyevadászok voltak ők is és az egyik kutatásuk alkalmával beomlott a bánya, ahol keresgéltek. Ezek után én a nagynénémhez kerültem, aki viszont nem igen akar velem foglalkozni, így aztán belement a számára jónak ígérkező ajánlatba, miszerint kiházasít, így nem lesz rám gondja. A szüleim vagyonos emberek voltak és mivel az apád is ereklyevadász... úgy gondolta azzal, ha te veszel el 21 éves koromban, akkor hozzájuthat minden örökségemhez többek között a pénzhez és persze minden kutatási anyagukhoz, ami megmaradt utánuk. Tudni kell, hogy az apád mindig is elég sokat vetélkedett a szüleimmel, ez nálunk már csak ilyen családi vonás, bár ez utóbbiról nem tudtam olyan sokat.

//Ez lenne az alap, ami felmerült bennem, a részleteket már rád bízom és össze is dughatjuk a fejünket, hogy mondjuk te mennyire vagy ennek az egésznek ellene, vagy hogy kiszúrj velem még élvezed is, no meg hogy vajon tudsz-e róla, hogy az apád inkább csak kihasznál, hogy megszerezze a kutatási anyagokat, vagy te is a kezére játszol és beavatottként segítesz neki, azért mentél bele az egészbe.
Hogy mit hoz a jövő, azt majd meglátjuk, úgy gondolom érdekes szitukat lehet kihozni ebből, a kezdeti utálatból, akár lehet valami pozitív is, rájöhetünk közösen családi rejtélyekre, jöhetnek jó kis akciódús ereklyevadász játékok. Plusz fűszer, hogy nem régiben kiderült van egy ikertestvérem is, csak hogy ne unatkozzunk. Very Happy
Az alap elvárások persze élnek, ha jössz, akkor ne szívódj fel, ne havonta írj hszt, de azt megértem, ha van egy-egy húzósabb időszakod, csak ne két hetente tűnj el egy hónapra. Smile//





Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cody Sparyberry
» Sorry, Cody...
» Stansson & Cody
» Nancy & Cody
» Cody lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: