ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:08-kor
Dwight Jennings


Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


A hónap posztolói
Kalandmester
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Sheree Parks
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Maia Hansen
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Daniel Mallory I_vote_lcapDaniel Mallory I_voting_barDaniel Mallory I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70709 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Joyce Brekinridge, Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Daniel Mallory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Daniel Mallory   Daniel Mallory Empty2014-12-28, 21:49




Daniel Mallory

[You must be registered and logged in to see this image.]
"…A szívem nagy, de viharvert a lelkem, és a kelleténél mindig nagyobb a szám…"

Főkarakter: Daniel Mallory
Teljes név: Daniel Matthew Mallory
Születési hely és dátum: Brighton, 1980. szeptember 23.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Labrador
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hatodik évfolyam
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: -


Jellemed kifejtése

Elővettem egy tükröt, és belenéztem. Úgy értem, nem az arcomat, vagy a tökéletesen belőtt sérómat bámultam benne… Annál kicsit mélyebbre hatoltam. Elmondom neked, mit láttam. Ne szaladj el, nem lesz … annyira… hosszú.

Én jó fiú vagyok, csak valahogy ezt sosem sikerül a legmegfelelőbben megmutatnom a világnak. Nem mintha a világ megkönnyítené a dolgomat. Valamiért, valahogyan, és többnyire valakivel mindig bajba kerülök, csak éppen arra nem jöttem még rá, hogy hogyan jön ez nekem állandóan össze. Állítólag túl nagy a szám, ami azt jelenti, hogy sokat beszélek, és többnyire igazat mondok. Persze van, hogy az embert a külső tényezők rákényszerítik arra, hogy hazudjon.. nem is.. inkább blöfföljön egy keveset, például olyan helyzetekben, ha rossz fát tett a tűzre, és történetesen van egy túlontúl jófiú ikertestvére, akire rákenheti a dolgot. Ilyen esetekben az embernek muszáj blöffölnie. De a lényeges dolgokban mindig őszinte vagyok. Komolyan. Ha megkérdeznéd tőlem, hogy jól nézel-e ki, és én úgy gondolnám, hogy leginkább egy punk orángutánra hasonlítasz ma, akkor ezt mondanám. És te szabadon eldönthetnéd, hogy ez az átlaghoz képest bók-e, vagy sem. Azt hiszem, rájöttem, nincs min tovább gondolkozni: pontosan EZÉRT kerülök én mindig bajba.
Alapvetően jóravaló, szerény ember vagyok, de van, hogy a gépezetbe hiba csúszik. Azonban sosem hittem, hogy jobb vagyok másoknál. Nem kell hinnem, mert én tudom, hogy ez így van! …
Jajj ne csináld, csak ugratlak! Hallgass szépen végig!
Szeretem az emberek társaságát, és ennek a legegyszerűbb és a legnyilvánvalóbb oka, hogy szeretek beszélgetni. Na jó… Beszélni… De nem tehetek arról, hogy túl komplexek ahhoz a gondolataim, hogy mindet magamban tartsam! Úgyhogy ne hibáztass, jó?
Bevallom, néha, mikor nagyon olyanom van – és nyugi, szokott olyanom lenni! – meghallgatok másokat is, sőt egész jó hallgatóság is tudok lenni, ha a szükség megkívánja.

Gondolkozni is szeretek ám, nem csak beszélni. Illetve nem is csak simán gondolkozni. A gondolatokat csak akkor érdemes kigondolni, ha mögöttük húzódik valami több is. A tanulás távol áll tőlem, mégis a Hollóhátba osztott be a Süveg. Miért? Mert ha tanulni nem is, szeretek tudni, új dolgokat megismerni. És hát ehhez tanulni is kell, tehát azért egy kicsit tanulni is szeretek. De ez komplikált. Úgy értem mindenkinek vannak olyan részletek a tanulmányai során, amik nem állnak hozzá közel. Nekem is vannak ilyenek. És ami nem áll közel hozzám, azt unom, és nem is érdekel. De ami igazán érdekel, azért bármire képes vagyok, hogy elsajátítsam. Annyira azért nem is komplikált.

Ha megismersz, tudni fogod, mert tapasztalni fogod, hogy tudok jó barát lenni. Viszont jó ellenség is, szóval vigyázz velem… Nem akarok az ellenséged lenni. Nem mintha díjaznám az erőszakot, én inkább a „ésszel-készítsük-ki-a-másikat” típus vagyok. A hogyanokat majd egyszer talán megtapasztalod – bár inkább ne, jó? Igazából mindegy, csak ne kelljen a haditerveimhez sokat mozogni… Tudniillik, a fekvést, punnyadást jobban kedvelem. Ebből kifolyólag a türelmem majdhogynem végtelen – kivéve ha reggel van, mert reggel mindig álmos vagyok, és olyankor harapok. Szóval reggel, amíg csipát látsz a szememben – ami persze sosem fordul elő, mert akkor veszítenék a kisugárzásomból, amit nem engedhetek meg magamnak… jó jó, ez is csak vicc volt… - inkább ne szólj hozzám.
Kevés dolog van, amit jobban szeretek az alvásnál, de ennek nagy része kaja. Egy gazdag ebéd, és jól megrakott tányérok határozottan motiválni tudnak, szinte bármire. Szinte…

Jó kis tükör, ugye?

Megjelenés


Van ám nekem másféle tükröm is, bár amit abban látok, azt te is láthatod. Szép nagy tükör, egészalakos, látni benne magamat teljes, élő, és eleven valómban.
Ritkán nézek szembe a ténnyel, hogy mennyire jól nézek ki.

Már megint el akarsz szaladni, pedig tudod, hogy csak ugratlak! Kérlek szépen, hallgass végig!

Ha nagyon a tényeket szeretnénk kihangsúlyozni, legyen.
Állok a tükör előtt és mindig tökéletesen álló sérómat nézem. Néha úgy érzem, én lehetnék a séró báró, de ne tévesszen meg a látszat! Hidd el nekem, útálom hogy állandóan ilyen. Mindig igyekszem összekócolni, de egyszerűen csak ilyen tud lenni. Sosem értettem, de már megszoktam. Bár lehet, hogy ennek az az oka hogy, mikor beletúrok, hogy összekócoljam, mindig jobbra húzom? Na szép, még a végén én leszek a hibás amiatt, hogy jól nézek ki! Oké, most már tényleg abbahagyom, mielőtt kikészítelek a nagyképűségemmel. Pedig nem is vagyok nagyképű, csak amikor a külcsínről beszélünk szeretem néha jobbnak állítani magam a valósnál. Az átlagos olyan unalmas tud lenni! Na jó, megvallom őszintén, teljesen átlagos vagyok! Határozottan, teljes mértékben, totálisan átlagos. Egyetlen dolog rajtam, ami kirí az átlagból, az a zöld szemem, azon egyszerű oknál fogva, hogy az… zöld… De ennyi. Egyébként viszonylag magas vagyok, és bármilyen hihetetlen a testalkatom teljesen… Átlagos! Nem vagyok sem kövér, sem vézna, meg hát annyira nagyon kisportolt sem, szóval semmi olyan extra dolog nincs rajtam.
Általában egyszerű, hétköznapi ruhákat hordok, és semmi fux meg egyebek. Most is éppen egy sötétkék póló, szimpla farmernadrág, és sportcipő van rajtam. Szeretem a kicsit sötétebb cuccokat, pedig a bőröm fehér. Nem falfehér, de nem is vagyok csoki barna. Ha akarnám sem tudnám mihez hasonlítani a színét.

Ennél többet nem látok a tükrömben sajnos. Te látsz még rajtam valami különlegeset?

Életed fontosabb állomásai


Idézet: „Életed hátralévő része épp most kezdődik.”

Kisgyerekként mindig túl jó voltam. Testvérem, Bailey már számtalanszor a szememre vetette azóta, hogy mindaz a nyugalom, mi akkoriban áradt belőlem, csupán érdektelenségem jele volt. Igaza lehet, valóban nem érdekelt szinte semmi. Illetve nagyon is sok dolog érdekelt, de azokat igyekeztem megismerni, és elsajátítani, utána pedig már annyira nem is érdekeltek.
Viszont jött egy fordulópont az életemben. Ez a fordulópont egyszer minden varázslógyerek életében eljön, csak mindenki másként fogja fel. Sokáig nem is gondoltam rá, hogy mi lesz velem az iskolában, aztán megérkezett az a bizonyos levél. Attól a perctől kezdve már nagyon is foglalkoztam vele, és érdekelt. Hogy egészen pontos legyek, más sem érdekelt. 11 éves voltam, és már alig vártam, hogy lássam a Roxfortot, a híres Boszorkány és Varázslóképzőt, ahonnan a legnagyobbak kerültek ki. A tanév kezdetéig nyughatatlanabb voltam mint valaha, aztán elérkezett a nagy nap. Anya, és apa elvittek minket Londonba, hogy aztán felültessenek a Roxfort Expresszre, és megkezdődjék az életünk. Micsoda kaland volt! Ahogy ketten ültünk a fülkében, és integettünk anyáéknak… Ránéztem Baileyre, és elszorult a torkom. Tudtam, hogy mostantól nem számíthatunk a szüleinkre, csak egymásra. Hosszú volt az út, és nekem máson sem járt az agyam, csak azon, hogy vajon melyik házba fog beosztani a Teszlek Süveg. Még olvasni sem tudtam a cikázó gondolatfoszlányok miatt, pedig azt nagyon szerettem. Jó dolog az olvasás, mert nem kell hozzá sokat mozogni, és nagyobb erőfeszítések, és keserű tapasztalatok nélkül ismerhetünk meg általa valami újat. De akkor mégsem ment… Volt hogy egy mondatot tízszer kellett egymás után elolvasnom, hogy fel is fogjam, mi van odaírva, így aztán hamar rájöttem, hogy most nem vagyok alkalmas az olvasásra. Félretettem a könyvet, és úgy döntöttem, amíg megérkezünk, alszom egy kicsit, de az sem jött össze. Csak bámultam ki az ablakon, és ahogy egyre sötétedett, lassacskán már csak a tükörképünket láttam az üvegen. Két, szinte teljesen egyforma arc. Bailey is csendes volt, talán ugyan arra gondolt, amire én. Mi lesz ha nem egy házba kerülünk?

A nagy bambulásba végül csak azt vettem észre, hogy a vonat lassít, majd hangos füttyszó, és csikorgás kíséretében megáll. Leszálltunk, és az elsősöket egy kupacba gyűjtötték. Ahogy közeledtünk a Roxforthoz, a lélegzetem is elállt. Az esti félhomályból körvonalazódott ki a kastély gigantikus építménye, és én annyira, de annyira kicsinek éreztem mellette magamat, mint egy törpegolymók.
Csapatostul léptünk be a Nagyterembe, ahol már az egész iskola minket várt. A terem ünnepi díszben volt, a négy ház diákjai, és a tanárok asztalaik körül ültek, és minden szem ránk szegeződött. Egy egyszerű sámlin állt a mi ítélethozónk, aki eldöntötte, milyen körökben forgolódva folytatjuk egyszerű kis életünket, azaz egy szakadt, ócska, két knútot sem érő süveg… A Teszlek Süveg. A gyomrom környékén olyan érzésem volt, mintha lenyeltem volna egy tucat megbokrosodott pixit, és kicsit szédültem is emiatt. Már arra is felkészültem, hogy a Mardekárba kerülök, igazából mindegy volt, csak azt akartam, hogy egy házban legyek Baileyvel.
Pörögtek a nevek, az ABC betűinek megfelelően, családnévről családnévre. Aztán kisvártatva, óráknak tűnő percek után, elérkeztünk az M-hez. Bailey-t szólították először közülünk, és a Süveg fennhangon hirdette rá kiszabott ítéletét. Aztán én következtem. Úgy léptem oda a sámlihoz, mintha legalább a vesztőhelyre kellene mennem. És éreztem hogy ezer szem mind engem bámul. Mintha a testvérem bátrabb lett volna, mikor fellépett ide. Leültem, és vártam, hogy mi fog történni.
Duruzsoló hangot véltem hallani, mintha valaki gondolkozott volna az én gondolataimmal párhuzamosan. Én pedig ennek hatására gondolkozni is elfelejtettem, és csak hallgattam a hangot. Mintha morfondírozott volna valamin. Néma fohászt intéztem hozzá, hogy ha lehet… Ha lehet ne szakítson el Baileytől.
Ezután csak pár tizedmásodpercig gondolkozott még, majd hangos szóval hirdette frissen megszületett ítéletét:
- Hollóhát!
Ebben a percben pedig hirtelen egyöntetűen tűnt el az összes pixi a gyomromból, és olyan felszabadultam szaladtam testvérem után a Hollóhát asztalához, mintha éppen az egész kastélyt tettem volna le a vállamról.


Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Daniel Mallory   Daniel Mallory Empty2014-12-29, 16:28



Elfogadva!

No tudom, hogy már tűkön ülsz, de mivel időm az nincs, most nem nagyon tudok sok időt szánni erre, de játszani akkor már tudsz. Smile Átfutottam az ET-det, cuki kis karit dobtál össze, biztos remek játékaid lesznek vele, és majd én is tuti bejelentkeznék egyszer hozzá, főleg ha már Hollóhátas vagy. Smile Lényeg a lényeg, foglalózz, mássz rá az ikertesódra is, ha már egy házba is kerültetek, és meg is vagy. ^^




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassandra Lilia Mallory
» Bailey Ambrose Mallory
» Richard Mallory
» Mallory Dawson
» Emily Mallory

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: