ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Jonathan Redway I_vote_lcapJonathan Redway I_voting_barJonathan Redway I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot

Amara Hope Wilson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonathan Redway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Jonathan Redway   Jonathan Redway Empty2014-09-26, 14:37




Jonathan Redway

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A siker eléréséhez, először meg kell tanulnunk bánni a hibáinkkal."

Főkarakter: Ginevra Weasley
Teljes név: Jonathan James Redway
Születési hely és dátum: London, 1981.07.16.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Menyét
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Ötödik év
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Gyógynövénytan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Már kiskora óta nagyon érdeklődik az aurorság iránt. Mindent ami ezzel kapcsolatos tud és már vagy százszor utánanézett. Nagyon magabiztos, mindig tartja magát ahhoz a dologhoz, amit kijelölt maga előtt. Tipikus tinédzser fiú, aki nem akarja még teljesen lekötelezni magát, rengeteg mindent szeretne kipróbálni, de ez mellett mindig szerelmes. Éretlen még valamilyen szinten, de hát a korából nem is kell másra számítani. Nem mindig tudja mi a jó és a rossz, mindenbe benne, aztán pedig ha kell vállalja is a felelősséget a bajért, amit okozott. Mindezek mellett igazán jó tanuló, leginkább a bűbájtan és a gyógynövénytan érdekli.
Nehezen lehet feldühíteni, de ha sikerül akkor viszont haragja sokáig tart és nem szokott ő lenni az, aki bocsánatért esedezik. A piszkos munkát mindig mással rendezteti. Egyébként nagyon kedves és lehet vele beszélgetni valamint hülyéskedni is, mindig vannak jó ötletei.
Nagyon könnyen barátkozik, sok jó ismerőse van, csak a mardekárosokkal van mindig két tűz között. Sokszor tud ironikus lenni ilyen helyzetben, de azért inkább kerüli a bonyodalmakat. Nagyon félti a legjobb barátait/ismerőseit és fél az elvesztésüktől.
Nem mintagyerek azért ő sem, a pia és az egyéb kísértések kezdik magukhoz hívogatni és ő kezd belenézni a nagybetűs életbe. Amikor csak teheti a Roxforton kívül van.

Megjelenés

175 cm magas, ami az ő korában igen magasnak számít. Azt mondják, hogy ez még csak a kezdet... húsz éves korára elérheti akár a 180 cm vagy még attól feljebb is. Általában évfolyamtársai fölé magasodik, de ez nem minden szempontból rossz... lányok terén nem. A lányok szeretik a magas pasikat. Szerencsére.
Szőke haja mindig tökéletesen belőve, ez az egy dolog az, amire cinkes, szóval meg ne próbálja bárki is megborzolni, vagy csak hozzáérni! Grrr... belegondolni is rossz.
A tökéletes hajhoz, égszínkék szemek párosulnak, amelyek nagyon illenek az arcvonásaihoz. Szemeivel szinte minden érzelmét ki tudja fejezni ha akarja. Vonásait apjától örökölte, általában hófehér a bőre és arca kicsit beesett.
Mindig stílusosan öltözik, kivéve a hétköznapokon, tanítás idején, mert akkor kötelezően az iskolai egyenruhát viseli, ahogy a többi diák is. Imádja emígy a divatos cuccokat, szereti a kockás ingeket, a farmernadrágot. Kiegészítőket ritkán hord, ha mégis akkor napszemüveg és nyaklánc, semmi több. Tökéletes Redway mintapéldány. Sokban hasonlít nővérére, amit ő nem is bán.

Életed fontosabb állomásai


Egy fiúnak az élete legrosszabb része az, amikor az apja elhagyja. Végtelenül rossz érzés, hogy még csak 12 éves voltam, és ő otthagyott minket... 12 évesen mi vagyok? Kisgyerek, aki szinte semmit nem tud az életről és azt várja, hogy az apja bemutassa neki az egészet, hogy megtanítsa rá, hogyan lehet férfi. Na nekem ez nem jött össze. Apám meg a mugli dolgai... sosem tudnám igazán beleképzelni magamat abba az életbe. Igazából úgy gondolom ma már, hogy talán jobb is. Mert lehet, hogy ő nem tudta volna megmutatni azt nekem, hogy milyen jó férfi legyek a varázslóvilágba. Na meg főleg egy olyannak, aki auror szeretne lenni majd ha felnő...
Auror...  a legfőbb vágyam. Nem vagyok tipikus többi diák, akik mind prefektusok és kviddicsesek akarnak lenni. Ugyan már, köznép. Szeretném magamat különlegessé, egyedivé tenni. Véleményem szerint nem vagyok rossz ember. Soha nem is voltam, csak néha vannak bizonyos kitöréseim, amikor az apámról van szó. Utálom, ha valaki a sárvérű szót használja. Erre nagyon be tudok kattanni. Ezért van a nővérem. Sokszor ő segít át az ilyen dolgokon. Azt hiszem, az egész családunk ilyen zűrös... mostanában.  
Egyedül érzem magamat. Sokszor szeretnék már végre boldog lenni, megtalálni azt, amire mindig is vágytam. Egy szerelmet, eredményeket, majd hamarosan befejezni ezt az ítélkező, háborúzó iskolát és munkát kapni aurorként. A családom soha nem lesz olyan, mint az enyém volt. Boldogok leszünk. Mindig. Soha nem fogom elhagyni a feleségem.
De valahogy ez csak a távoli jövő.
-Mi olyan érdekes odakinn Redway? - Az ablakból bámulok ki, a semmibe szerintem már vagy két órája. Mozdulatlanul üldögélek az ablakom mellett, és csak gondolkodom, megállás nélkül gondolkodom. Nem vagyok ilyen, általában. Csak amikor rossz az előérzetem egyes dolgokkal kapcsolatban.
-Semmi. -Ráztam meg a fejemet vigyorogva, persze nem igazi vigyor volt, csak felvettem az álarcomat, amit az iskolában viselnem kell. Csak akkor nem viselem, amikor senki más nem látja. Van ez a dolog... hogy ha egyszer bemutatod magadat valamilyennek, akkor ne változtasd meg magad, mert nagy gondjaid is lehetnek belőle. Nem szeretném, ha lenéznének. Szeretek középpontban lenni, szeretem ha figyelnek rám az emberek. Ezért kell az álarc. Ami fájdalmas, sokszor, de mindig ezt kell mutatnom.
Nem lehetek más. Férfinek kell lennem a családomban és ehhez meg kell tanulnom az ilyen dolgokat kezelni. Mi lesz akkor, ha embert kell majd ölnöm? Most el sem tudnám képzelni. A távoli jövő... mennyire jó lenne ha csak egy percre megnézhetném, előreutazhatnék. Annyira megnyugodnék ha a tökéletes jövő várna.


Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Jonathan Redway   Jonathan Redway Empty2014-09-27, 12:23



Elfogadva!

Én már ugye ismerem a karit, de most is ugyanannyira tetszett, mint előzőleg. A pb választás remek, én bírom a srácot, hiába nem olyan nagy durván népszerű darab, legalábbis másban még nem láttam a fiatal Carrie sorozaton kívül. ^^ Szépen írsz, de ezt már a másik két karidnál is láttam. Smile Jól összeraktad a fiatal urat, hátha majd lesz neki ténylegesen kijátszott nővére is akár, majd háborúzhatnak Lena nővérével, mert egészen máshogy állnak a fiatalabb tesókhoz láthatóan. ^^
Nincs semmi, amibe beleköthetnék, kész van, mehetsz játszani is már akár. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonathan Smallwood
» Jonathan Zayn Davies
» Jonathan Stark
» Jonathan & Evan
» Heather és Jonathan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: