ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Kalandmester
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Alison Fawley
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Heather és Jonathan  I_vote_lcapHeather és Jonathan  I_voting_barHeather és Jonathan  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Heather és Jonathan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jonathan Zayn Davies
Reveal your secrets
Jonathan Zayn Davies
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Heather és Jonathan    Heather és Jonathan  Empty2016-03-04, 17:41



[You must be registered and logged in to see this image.]
Heather és Jonathan


Felnevetek, majdhogynem már hangosan, a megjegyzésén. Bátor lány, mit ne mondjak, de legalább van kivel kekeckednem ebben porfészekben. Kicsit magamra emlékeztet, legalább is pimaszság terén. Anno én sem sajnáltam a kétértelmű megjegyzéseket a tanáraimtól. ‒ El tudom képzelni. ‒ Még mindig ott játszik egy szórakozott vigyor a röhögésem után is, megspékelve egy kis szarkasztikus megjegyzéssel. Vajon tudja szegény pára, hogy én csak élvezem, ha így felhúzza magát rajtam?
‒ Ó, csak nem a kis barátnőiddel lelógni Roxmortsba vásárolgatni? ‒ szinte felcsillannak a szemeim, ahogy ilyen kicsavarhatóan felel nekem. A következő szavaira felvonom az egyik szemöldököm, de viszonylag közönyösen felelek neki. ‒ Csak nyugodtan kisasszony, de maga lenne szerinte az első, ha megtenné, hogy fenyeget. ‒ Kuncogok halkan, míg egy ördögi vigyor kerekedik a képemre. ‒ Amúgy pedig, a Roxfortban minden múltbéli ügyemmel tisztában vannak, Dumbledore igazgató alaposan megnézi, hogy kit vesz fel ide. Maximum koholt vádakat emelhet ellenem. ‒ Könnyedén felelek, továbbra sem szűnő jó kedvvel, míg magamhoz veszem az első pergament. Én magam tisztában vagyok a helyzetemmel, és a múltammal is. Pár iskolai kihágáson és pár munkahelyi, komolytalan ballépésen kívül sokat nem találhat, akármekkora huligánnak is nézek ki.
‒ Hogyne, az lesz az első dolgom, honnét tudtad? ‒ Szintén gunyorosan felelek, csak úgy félvállról, rá sem pillantva. Jelenleg jobban érdekel, hogy mit is alkotott beadandó néven. ‒ Hmmm, hát, végül is nem vártam tőled többet. ‒ Enyhén megrántom a vállaimat, mit sem foglalkozva vele, hogy mit is mond. Ez a válasza valahogyan nem tetszett. Jobb szeretem, ha az emberek érdekesebb reakciót adnak a szavaimra, nem ilyen semlegeset.
‒ Nem értem a felháborodásodat, csak annyit mondtam, hogy van mit javítani az első oldalon. Még nem írtam le az egészet. ‒ Összegöngyölöm a pergament és visszateszem a többi mellé hogy  a másodikért nyúlhassak. Annyira nem mozgat meg a panaszkodása, amolyan muszáj elviselni dologként értelmezem az egészet. ‒ Látom a szövegértés sem az erősséged. Azt mondtam, hogy "eddig is", nem azt, hogy eddig. ‒ Továbbra sem pillantok fel rá a pergamenből, nem érdemel annyit ez az egész. A hangomból is érződhet, hogy egyszerűen nem mozgat meg még annyira sem mint a korábbi kis szóváltások. Talán ráírhatjuk annak a számlájára, hogy igyekszem rákoncentrálni a beadandójának az ellenőrzésére.
‒ A tartalmi hibák miatt szokásom csak visszaadni a dolgozatokat. Bár tény, hogy ha valakinek macska kaparásnak lehet csak titulálni az írását, akkor újra íratom vele, de ez ügyben neked nem kell aggódnod. ‒ Felpillantok a pergamen mögül, igencsak szemrehányó tekintettel. Nem tudom, hogy miket hallhatott a többiektől, de a minőségi munkát én is tudom értékelni. Az, hogy kevesen hozzák a szintet, nem hiszem, hogy az én hibám lenne.
‒ Amúgy ülj le nyugodtan. Majd szólok, ha végeztem. ‒ Mutatok körbe az üres székek felé. Csak úgy mellékesen azért nekem is eszembe jutott, hogy hellyel kínáljam, nincs kedvem hallgatni még ezért is a panaszkodását.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Zene ¤ Megjegyzés: elnézést a csúszásért. ^^" ¤ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
I'm capable of anything, and I love this in myself.
Vissza az elejére Go down
Heather V. Raheleigh
Reveal your secrets
Heather V. Raheleigh
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Heather és Jonathan    Heather és Jonathan  Empty2015-12-06, 18:13



[You must be registered and logged in to see this image.]
Davies professzor & Heather


Kifejezetten bosszantott a vigyorgása. Szívesen letöröltem volna a képéről, de nem tehettem meg, ugyanis a tanárom volt, és nem terveztem megbukni a vizsgáimon. Továbbá, elméletben egy kifinomult modorú hölgy voltam, annak ellenére, hogy most legszívesebben hasba lőttem volna egy nyílvesszővel.
‒ Sajnos nem. Hiányoltam ‒ jegyeztem meg lebiggyesztett ajkakkal, de sajnos az arcomra kiülő tömény utálatot még a több rétegnyi smink se tudta elfedni. Pech. Ha azt gondolta, hogy én szótlanul magam tűrni a beszólásait, mint a többi liba, akkor igen csak tévedett. Azért annyira ostoba fruskát én se alakítottam. Az se izgatott, hogy jókedvű volt. Hát csak legyen. Nyilván annyira szánalmas életet élt, hogy már csak ilyenek tudtak neki örömet okozni. Ó, szegény! Mindjárt megsajnálom.
‒ El kell hogy keserítsem, de nem terveztem sminkórákra pazarolni az időmet. Van jobb dolgom is annál ‒ válaszoltam grimaszolva. Mégis miből gondolta, hogy a szabadidőmet pont az ő tanításával fogom tölteni? Én nem tanárnak készültem, hanem aurornak, ezt pedig ő is nagyon tudta. ‒ Nem szokásom senkinek se benyalni magam. Ha nem tetszik a stílusom, vagy a viselkedésem, akkor ez van. Nekem sem tetszik a maga stílusa, mégsem fenyegetem azzal, hogy előásatok valamit a múltjából, és kirúgatom ‒ feleltem közönyösen. Ne higgye, hogy nem tenném meg, ha okot adna rá. Apám auror volt, akármikor elintézhetném az elbocsájtását. Ez az arcomon is tükröződött. Én a többi kis hülyével ellentétben valóban nem szórakoztam.
‒ Ó, és ezért kapok piros pontot? ‒ kérdeztem még mindig gúnyosan. egyszerűen képtelen voltam tanárként tekinteni rá. Megadtam neki a kellő tiszteletet azzal, hogy magáztam, de többet nem érdekelt. ‒ Nos, nem az én dolgom a diákok inspirálása, vagy noszogatása. Ha fizetne, akkor se törném magam ‒ vontam meg a vállamat, majd hátrasöpörtem néhány hajtincset.
‒ Hát, látszik, hogy maga nem tudja értékelni mások munkáját ‒ ráncoltam össze a homlokomat. Fél napomat töltöttem a könyvtárban azzal, hogy anyagot gyűjtsek, és teleírjam azt a három tekercset. Ha nem tetszett neki, akkor akár ki is törölheti vele…
‒ Eddig? Csaknem elrontottam a délutánját? ‒ emeltem a kezemet a szám elé, aggódást színlelve. Egyáltalán nem érdekelt volna, ha így történt. Némi kellemetlenséget neki is el kellett viselnie. Karba tett kézzel figyeltem, ahogy a tekercseket bontogatja. Nem számított a véleménye. Tisztában voltam a képességeivel, és ha ő csak fikázni tudott, akkor nagyon-nagyon szomorú gyerekkora lehetett.
‒ Ó, remek! Ez volt minden vágyam ‒ forgattam meg a szemeimet, miközben arra vártam, hogy legyen benne annyi udvariasság, hogy legalább hellyel kínáljon. ‒ Visszaadhatja, de nem fogom újraírni csak azért, mert magának nem tetszik a kézírásom. A tartalom pedig könyvekből van és saját spekuláció, szóval, ha azzal nem elégedett, akkor nem tudok mit tenni ‒ vágtam vissza. Tudtam jól, hogy milyen kritikus volt, és hogy állandóan visszadobta a beadandókat. Épp ezért foglalkoztam velük annyit, de ha a munkám nem volt megfelelő a számára, akkor sem fogom engedni, hogy szórakozzon velem. Ne gondolja, hogy megteheti ezt velem.



Zene ¤ Megjegyzés: Nice to meet you, too, Professor Davies. I am happy to see your back again.¤ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Jonathan Zayn Davies
Reveal your secrets
Jonathan Zayn Davies
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Heather és Jonathan    Heather és Jonathan  Empty2015-12-06, 17:20



[You must be registered and logged in to see this image.]
Heather és Jonathan


Egy kicsit sem kedves vigyor kúszik az arcomra a gúnyos felszólalása után. Hogy én mennyire imádom, ha utálnak! Viszont, nagy kegyesen lekapom a lábaimat az asztalról, de felállni nem fogok a székemből, helyette inkább ismét átvetem az egyik lábam a másikon, de immáron a talajra érkeznek.
‒ Talán nem látod az órákon eleget az arcomat? ‒ Úgy siklok tova, a valószínűleg sértésnek szánt megjegyzésén, mintha meg sem történt volna. Nem tud megsérteni, egy ilyen nyavalyás kis kölyök nem. Az én hangomból nem igazán érződik ki a gúny, talán csak sejtheti, hogy a vidámságom a kárörvendésből fakad. Elvégre, az órákon erre már felfigyelhetett. ‒ Talán külön órákat akarsz nekem adni sminkelésből? Szívesen fogadom, de akkor neked is kicsit többet kell teperned a jó jegyekért ‒ követem a szememmel, ahogy közeledik, majd amint pergamenek az asztalon landolnak, értük is nyúlok. ‒ De legalább időben behoztad. Néha noszogathatnád a többieket is, a hisztijeid igen csak hatásosak, és kivételesen hasznosak is lennének. ‒ Éppen széjjel tekerem az elsőt, csak úgy szemrevételezés céljából, amikor folytatni kezdem a beszédet. A megjegyzésére felpillantok, de ezúttal élesebben villannak a szemeim.
‒ Lesz benne izgalom, mert, ahogy elnézem, lesz is mit javítanom, már az első pergamenen ‒ felelem visszakézből, összegöngyölve az első pergament. ‒ De, ha már ennyire érdekel a délutánom hogyan létje, akkor elárulom neked, hogy eddig is igazán kellemesen telt ‒ dőlök hátra a székemben, miután egy újabb pergament vettem a kezembe. A gúnyos mosolya felett azúttal is elsiklottam. Túlságosan is gyenge próbálkozás részéről, hogy engem, ENGEM óhajt felidegesíteni, aki az egész életét azzal töltötte, hogy mindenkit utál. De hát gyerek még, ennyi naivítás még belefér.
‒ Hát hogyne! Szépen megvárod, amíg átnézem a beadandódat. Ha mindegyik pergamen olyanra sikeredett, mint az első, akkor még vissza is adom neked. ‒ Mindennemű lelkesedés hiányzik a hangomból, miközben végigfutom a sorokat, viszont, a szavaimat teljesen komolyan gondoltam. Biztos, hogy hallotta már a többiektől, hogy mennyire kritikus vagyok beadandók terén, és, hogy milyen szívesen iratom újra a diákokkal azt, ami nem megfelelő.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Zene ¤ Megjegyzés: ¤ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
I'm capable of anything, and I love this in myself.
Vissza az elejére Go down
Heather V. Raheleigh
Reveal your secrets
Heather V. Raheleigh
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Heather és Jonathan    Heather és Jonathan  Empty2015-12-06, 16:23


[You must be registered and logged in to see this image.]
Davies professzor & Heather


A szobatársaim untató fecsegése helyett inkább azt választottam, hogy megkeresem az egyik tanáromat. Nem sok kedvem volt hozzá. Egy beképzelt majomnak tartottam őt, aki nyilván az extravagáns kinézetével akart kitűnni a tömegből. Bizonyára szürke kisegér volt fiatalkorában, hogy ilyen lett. Azonban, titkon irigyeltem őt, amiért képes volt önmagát adni. Én már olyan régóta játszottam ezt a szerepjátékot, hogy féltem, sose tudom már abbahagyni.
Mindenesetre a diákokat csúf fintorral az arcomon kerülgetve elindultam a tanári szoba felé. Nem volt kedvem bejárni az egész kastélyt ezekben a magas sarkúakban. Hiszen hiába szerettem őket, amiért ellensúlyozták az alacsonyságomat, mégse volt kényelmes viselet, pláne nem ezen a helyen, ami tele volt azokkal az átkozott lépcsőkkel.
Kicsit ki is pirultam, mire eljutottam a tanárig. Már azt fontolgattam, hogy hozzávágom az első diákhoz a cipőimet, de aztán rájöttem, hogy nem egy-két galleonba kerültek, így végül a lábaimon maradtak. Végigsimítottam a blúzomon, hogy az esetleges ráncokat kisimítsam, aztán eltűrtem a frufrumat, és bekopogtam. Hangosan kopogtattam, mert nem tudtam, hogy melyik vén denevér lapult odabent. Kiszólt valaki. A hangja felháborodott volt, mintha bűnt követtem volna el azzal, hogy be mertem kopogni. Talán, ha annyira nem bírja az embereket, akkor nem tanárnak kellett volna felcsapnia, hanem remetének. Összepréselt ajkakkal léptem be miután oly’ kegyesen beinvitált.
‒ Én is örvendek, hogy viszontláthatom a hátát, professzor úr szólaltam meg gúnyosan, közvetlenül azután, hogy felháborodottan azt tapasztaltam, hogy arra sem volt képes, hogy legalább a vendége felé forduljon. Ezt az embert farkasok nevelték? Hát senki nem tanított neki illemet? Anyám régen lerántotta volna a lábait az asztalról, és felpofozta volna, hogy mégis hogy merészel ilyet csinálni. Botrányosan viselkedett. Azt nem is említeném, hogy sminkelte magát. Undorodva forgattam meg a szemeimet, miközben közelebb sétáltam hozzá.
‒ Látom, a professzor úr még mindig nem tanulta meg helyesen használni a női sminkeszközöket ‒ jegyeztem meg lenézően, és az asztalára ejtettem a korábban kezemben szorongatott három, gondosan feltekert pergament.
‒ Parancsoljon, a kért házi dolgozat tettem hozzá, majd nem bírtam megállni, hogy ne tegyem hozzá gunyorosan. ‒ Remélem, most már izgalmasabban fog telni a vasárnap délutánja.
Gúnyosan mosolyogtam rá, elvégre, biztos nem lehetett olyan zsúfolt a napja, ha ennyire ráért ilyen pozícióban a székben terpeszkedni. Körbepillantottam. Most tűnt csak fel, hogy kettesben vagyunk. Ez még inkább zavaró volt a számomra, tekintve, hogy nem szándékoztam egyedül maradni vele.
‒ Óhajt még valamit? érdeklődtem kimérten, és reménykedtem benne, hogy utamra bocsájt, ugyanis nem volt sok kedvem egy levegőt szívni vele.



Zene ¤ Megjegyzés: Nice to meet you, too, Professor Davies. I am happy to see your back again.¤ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Jonathan Zayn Davies
Reveal your secrets
Jonathan Zayn Davies
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Heather és Jonathan    Heather és Jonathan  Empty2015-12-06, 15:40



[You must be registered and logged in to see this image.]
Heather és Jonathan


Egy kellemes vasárnapi délutánnak nézek elébe. Az iskola persze zsong az itt tartózkodó kölyköktől, de a tanári szoba! Az csendes. Csak egy olyan elvetemült ember tartózkodik itt délután, mint én. Arról fogalmam sincs, hogy éppen hol lehet a többi tanár, de, hogy őszinte legyek, nem is igazán érdekel. A pálcámat hanyagul az asztalra dobtam az érkezésemkor, valószínűleg Mr. Olivander sírva is fakadt volna, ha ezt látja. Engem viszont hidegen hagyott a dolog. Ha csak nem órát tartok, vagy éppen szórakoztatom magam a mágia mély rejtelmeivel, pont nem érdekel a pálcám hol, és hogyan léte. Jelenleg is jobban megmozgatott, hogy végre rágyújthatok. Végre senki nem tapossa a sarkam, hogy miért füstölgök a tanáriban, hogy őszinte legyek, McGalagonyt már régen sem bírtam. Bár... Ki volt az, akit igen?
‒ Ki az már megint? ‒ emelem fel a hangom, nem sokkal azután, hogy kopogást hallottam az ajtó felől. Lusta voltam odamenni, az udvariasság legkisebb gesztusára sem voltam hajlandó, akárki is akarta megzavarni a békés pillanataimat. ‒ Gyere be, ha már ilyen hangos vagy... ‒ Barátságtalanul, és kissé kedvtelenül hívom be az érkezőt. Még annyit sem teszek meg, hogy a hátamon kívül mást mutassak meg magamból, vagy a lábaimat levegyem az asztal tetejéről. Csak akkor dőlök annyira hátra a székkel, hogy a fejemet hátralógatva lássam, ki is érkezik, amikor hallom, hogy nyikorog az ajtó, majd halkan becsapódik.
Az egyik diákom. A keresztnevét még nem jegyeztem meg, de azt tudom, hogy csak most kezdte az egyetemet. Amennyit hallottam felőle, egy hisztis p*csa, de még így is csak ugyanolyan unszimpatikus mint a többi gyerek. Továbbra is az előző pozícióból meresztem rá kérdőn ragyogó kék szemeimet, hogy mégis mit szeretne. No meg, az is érdekel, hogy a mai arcfestésemre miként is reagál. Ha jól emlékszem, akkor anno, az első napon is azok között volt, akik eléggé felháborodtak a külsőmön.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Zene ¤ Megjegyzés: ¤ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
I'm capable of anything, and I love this in myself.
Vissza az elejére Go down
Jonathan Zayn Davies
Reveal your secrets
Jonathan Zayn Davies
Tanár

TémanyitásTárgy: Heather és Jonathan    Heather és Jonathan  Empty2015-12-06, 15:32







***









[You must be registered and logged in to see this image.]
I'm capable of anything, and I love this in myself.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Heather és Jonathan    Heather és Jonathan  Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heather & Gleb
» Heather V. Raheleigh
» Julian & Heather
» Gavin & Heather
» Jonathan Amias

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tanári szoba (1. emelet)-
Ugrás: