ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Kalandmester
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_lcapGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_voting_barGerard és Lavender - egy kis eszmecsere I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70723 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-20, 20:14



Gerard & Lavender




*Kamaszkorom közepén vagyok, sok mindenért rajongok és még nem döntöttem el, hogy mi lesz a kedvencem. Ráadásul válogatok is, mármint a fiúk terén. Aki a múlt héten még tetszett, azt ma már inkább elkerülném és fordítva, néha még saját magamat is zavarba hozom ezzel. Néha beleesem a saját csapdámba és úgy hiszem az igazi Lavender senkinek nem tetszene, ilyenkor önkéntelenül és számomra észrevétlenül felveszek olyan viselkedési formát amit egyébként rühellek, aztán meglepődöm, hogy nem úgy történtek a dolgok ahogy szerettem volna. Persze a fiúk sem mentesek ettől, tudom jól, hogy ők is próbálják a legjobb formájukat mutatni a lányok előtt, nincs is ezzel semmi baj, csak aztán lankad a figyelem és felszínre kerülnek a csontvázak.
Gerard az egyetlen aki olyannak lát amilyen vagyok, mert neki nem kell megjátszanom magam, mert nem akad ki ha hisztizek – néha jogosan – figyel arra amit mondok és a gyakori ugratásaival ébren tart, megmozgatja az eszemet, vele mindig topon kell lenni agyilag, különben behúz a csőbe. Nem mellesleg még az is szórakoztat, ezt persze még nem árultam el neki. S megint csak Gerard az aki nem játssza meg magát előttem, pontosan tudom milyen ember, mégsem ez az apró momentum az ami miatt a legjobb napjain történő nyálcsorgatásom ellenére sem jutott még eszembe, hogy jobban elmélyedjek a kapcsolatunkban, hanem mindaz ami barátokká tesz minket.*
-Hogy lehetek túl kedves és önzetlen ha rafinált vagyok? Ezek ütik egymást.
*Tudom én mire gondolt, tessék, most is a lelkembe lát, mintha a homlokomra lenne írva amit csak ő lát.*
-Mert a lányos apák szerint törékeny porcelánbabák vagyunk.
*Természetes ha az apám szeretne mindentől megóvni, még jobban mint az anyám, mert ő inkább erősnek és függetlennek akar látni, annak ellenére, hogy már kislánykorom óta tervezi az esküvőmet.*
-És még én vagyok az önzetlen. Ez szép tőled, de vigyázz, nehogy valamelyik lány megtudja ezt rólad, különben nem fogod tudni levakarni magadról.
*Megadom magam, ez volt Gerardtól a kegyelemdöfés és ezt is képes volt mosolyogva bevinni. Lefogadom, hogy már azt tervezgeti mennyire elbűvölő lesz, még az anyámnak is udvarolni fog és megcsillogtatja azt a csodás mosolyát is, apám borzasztó viccein pedig udvariasan nevetni fog. kíváncsi vagyok mennyi időbe telik kipihennie a Brown család karácsonyát. Mostanra már egészen megenyhültem, hatásos volt a Gerardvarázs.*
-Végig….remek. Mesés lesz. A vacsi is és a bál is. Most pixit lehetne fogatni velem.
*Ezzel a végszóval léptem be az ebédlőbe ragyogva, mosolyogva, mellettem Gerard-al. Néhányan úgy néztek rám mint a véres késre, volt aki irigyelt, mások az orruk alatt mosolyogtak. Nekem azonban tényleg jó kedvem volt, mert bármit is gondoltak rólam/rólunk, az igazságot csak én tudtam…meg persze Gerard.*



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-19, 18:41



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Nyilván teljesen más a pasi és a csajos gondolkozás, ezt már annyiszor bizonyítottnak láttam. Míg a pasiknak jórészt a szexen és a kaján jár az esze, vagy éppen kikapcsol a semmi doboz közepén, egy lánynak harmincféle dolog jut, amik párhuzamosan zizegnek, és tulajdonképpen erről nem tehetnek, ők ilyenek. Talán az ősidőkre vezethető vissza, míg egy srácnak szórnia kellett a magot, a csajszik pedig inkább a biztonságot nyújtó alfahímre vártak. Ez mára már kissé változott, de a gondolkozásmódját mégsem tudja egyik nem sem megtagadni. Nem kárhozathatom Lavendert azért, mert nem viselkedik ribancosabban, egyébként is, a lányoktól ezt valahogy furcsának tartják, én nem vagyok így ezzel. Ugyanúgy megérdemlik a figyelmet, meg hogy a központban legyenek, miért lehetne kevesebbet megtenniük, mint másoknak? Nem hiszem, hogy egy lány csak tisztességes, vagy kurva lehet, igenis akadnak öntudatos női egyedek, én is levadásznék ilyet, vagy netán ő engem? Lavender csinos pofija jelenleg arra elegendő, hogy barátkozzunk, ébren tartsuk egymás érdeklődését a másik iránt, viszont nyilván félreállnék az útból, ha lenne neki valaki más, valaki komoly. Nem hiszen, hogy hőbörögnöm lenne jogos, hiszen ha akartam volna, akkor időben megteszem. Nem látok bele a fejébe, vélhetően nem jönnék be neki, hiszen ismer, mint a rossz pénzt, erősen kétlem, hogy neki, akinek önmagamat adom, pont én kellenék. Az már beteges mazochizmus lenne.
- Nem is tudom, ennyire már ismerem a lányokat. Nem általánosítok, de te túl kedves, túl önzetlen vagy. Ha csinálod is, nagyon rafinált lehetsz.. – Mosolyodom el a fejemet ingatva, tényleg nem értem, hogy most már miért is gond, ha dícsérem is, mintha nem nagyon merné felvállalni a saját nőiességét, ami nagyon fura. Mindenképpen örülök neki hogy képes arra, hogy ne hisztizzen órákon át, elfogadja azt is, ha hibázok, vagy éppen természetesnek veszem, hogy belefér a kapcsolatunkba a fenékpaskolás, hiszen nem igérhetem meg, hogy többet nem lesz még hasonló sem.
- A lányos apák talán mások? Nem értem, hogy miért kéne úgy kezelni titeket, mintha törékeny porcelánbabák lennétek. – A szemforgatására halkan felnevetek, de már nem ragadtatom magam további fizikai kontaktusra, mielőtt végképp besértődik.
- Őszintén nem érdekel. Fontosabb, hogy te jól érezd magad a családodban, minthogy velem mi lesz. Ha nagyon akarom, akkor majd januártól jobban rámegyek a vadászatra, ne izgasd magad. – Már tervezgetem, hogy viszek hatalmas virágcsokrot, meg milyen jó fej leszek. Szeretem ezt adni, meg hát ha a barátomnak segíthetek, az nagyon is jó érzéssel tölt el. Sosem voltam rosszindulatú, a lányokat is a kedvességgel veszem le a lábáról.
- Nem kell, hagyhatsz meglepetést is. És... végig. A klubhelység tökéletes, legyél aznapra a párom. Nem ígérem, hogy mással nem fogok táncolni, de többségében a tiéd leszek, jó így? – Gondoltam tisztább, ha így kimondom, mintha ott bántanám meg vele. Mert hát mit csináljak, ha megtetszik valaki? Leszünk még eleve együtt a családjánál.







Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-17, 10:23



Gerard & Lavender





*Azt hiszem néha túlbonyolítom a dolgokat, de én már csak ilyen vagyok. Egy bonyolult lelkű lány akit a barátnői elviselnek, néha még kedvelnek is, a többiek meg ki nem állhatnak, vagy csak nem tudják mit kezdjenek velem. Ahogy a fiúk többsége sem. Emiatt nincs olyan nagy udvartartásom mint amilyen hölgykoszorúja Gerardnak. Talán többet kívánok egy fiúból mint amennyit meg tud adni, és ezért vagyok sokat Gerard-al, mert tőle viszont megkapom. Persze nem pontosan azt amit egy lány szeretne megkapni egy fiútól, de ő olyan dolgokba avat be amibe senki mást. Ez különleges, már-már megtisztelő és épp ezért nem akarom eldobni, elrontani. Érdekes, hogy még egyikünknek sem jutott eszébe megcsókolni a másikat, vagy többet vinni a kapcsolatba mint amennyi benne van, pedig szerintem szép pár lennénk, anyám meg egyáltalán nem feltételes módban gondolkodik. Hát ez van. Viszont ismerem Gerardot, szerintem ő sosem lesz szerelmes úgy igazán és komolyan, neki minden kapcsolata egy nagy szerelem, egekig érő lánggal lobog, aztán másnapra elhamvad. A lányok sem kívánnak többet, nem is értem őket. Én biztosan nem lennék képes úgy tenni mintha mi sem történt volna. Azt hiszem ez a másik ok amiért Gerardot inkább "csak" a barátomnak szeretném és ezért tudom, hogy kedvel, mert sosem tenne velem ilyet. Hallgatólagos a megállapodásunk. Senki nem is érti miért vagyunk olyan gyakran együtt, bár az első időben lábra kélt a pletyka miszerint mi "járunk", anyám is innen gondolhatta, de aztán ez elfelejtődött és annyiban maradt. Én meg elégedett vagyok.*
-Honnan veszed, hogy nem adom magam? Csak nem csinálom olyan feltűnően mint te.....de mondhatod. Egy évben egyszer.
*Már múlik a pirulásom és túlléptem a hisztimen. Jó kedvem van. Nem gyakran fordul velem elő, de olyankor mindent beleadok, bár még senkit nem vertem meg könyvekkel, de még senki nem paskolta meg a fenekemet nyilvánosan. Gerardban azt szeretem, hogy kiválóan kezeli az ilyen hirtelen fellángolásaimat, más már régen otthagyott volna a lépcső közepén, inkább fejest ugorva a földszintre, remélve, hogy pont akkor fordul alá egy másik lépcsősor. Belekarolok, mintha anyukámba karolnék amikor elcipel vásárolni. Ezt is szeretem benne, kész úriember és nem lát bele többet egy érintésbe, mint ami.*
-Meséltem rólad, de tudod milyenek a lányos anyák.....számukra nem létezik fiú és lány között barátság. Azt hiszi, csak szemérmesen el szeretném titkolni.
*Látványosan szemet forgatok jelezve, hogy ez mennyire kínos. A fogadásunkat pedig szándékosan el is felejtettem, most a lovagiasság van soron, amiből még nem tudom, hogy kérek-e.*
-Szerinted jó ötlet lenne? Még a végén összejárnak a szüleink is, elterjed a pletyka, te meg hoppon maradsz. Van ez is olyan hatásos mint a fogadásunk.....deeeee! Mulatságos lenne.
*Egyből még jobb lesz a kedvem attól, hogy belegondolok az anyám megtréfálásába. Fülig érő szájjal vigyorgok. Szegény, biztosan oda meg vissza lesz Gerardtól, és amilyen elbűvölő mosolyú úriember tud lenni, az első pillanatban leveszi a lábáról a szülőanyámat.*
-Viccelsz? Most komolyan elvárod, hogy felsoroljam az egész menüt? Az anyám három asztalt telepakol kajával, a felét még csak nem is látom a többi halomtól, a másik felének a felét pedig nem is tudom megkóstolni. Tökös pite biztosan lesz, sok. Szóval nem kell nekem adnod. Hmmm....a klubhelyiségben találkozunk vagy lent a bálterem előtt? Mennyi ideig akarsz velem villogni?
*Tudok én is szemtelen lenni. Ha rajtam múlik Gerard a bál estéjén senkit nem fog megfűzni. Legalább karácsonykor legyek szolidáris a velem egyneműekkel. *



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-16, 16:29



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lavender megint túlbonyolítja. Már így is többet kap belőlem, mint a legtöbben, mert nem pattintom le, akkor is mutatkozom vele, ha éppen kócos, vagy borostás vagyok, habár ez nagyon ritkán fordul elő, de mégis azt sugallom mindenki felé, hogy nem utálom, nem kezelem le őt. Egészen aranyos lány tud lenni, amikor nem akar szétverni a könyveivel. Igaz, ez sem fordult még elő túl sokszor. Többségében nem értem őt, miért van mindig velem, hiszen fiatal még, bőven lenne lehetősége pasizni, hiszen kifejezetten csinos a pofija, és ezekkel a göndör loknikkal. Engem is csak az tartott vissza bármitől, hogy katasztrófális hatással lenne a barátságunkra, s talán az is felmerülne, hogy mondjuk többet akarna. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy utána is csacsogunk, mintha nem történt volna semmi, aztán másnap már új lánnyal lát. Ennyire én sem vagyok tahó.
- Akkor királyul csinálod Lav, bárkit megkaphatsz, mégsem adod magad. Ez az igazi kiszúrás mindenkivel. – Felelem továbbra is mosolyogva. A karomat nyújtom, hogy belémkaroljon, talán elmúlt már a veszély, és nem kapok újabb ütleget. A paprikavörös arca is kezd végre szendébb pírbe átmenni, s lassan visszakapja a jól megszokott rózsaszínes babapofit.
- Mi az, hogy nem kell? Csinos lány vagy, már mondani sem szabad? – kérdezek vissza megjátszott ártatlansággal. Pontosan tudom, hogy minden nőnek legyezgeti a hiúságát, hogy ha szexinek tartjuk őket, még barátilag is. Nem kell ahhoz senkivel hemperegni, hogy azt mutassuk, egyszer majd készen állunk rá. Tulajdonképpen nagyon is becsülöm őt, hogy az előbbi incidenst leszámítva igen józanul kezeli a kicsapongásaimat, ha fordítva lenne ilyen, hogy egy csini csaj kavarna rajtam kívül mindenkivel, jó eséllyel felkötném magam. Kétszer. Annyira vagyok rutinon, hogy nem felejtem rajta a tekintetemet, hiszen lássuk be, túlságosan a külsőségek rabja vagyok, és ha nem jönne be picit is külsőleg, nem barátkoznék vele. Megmaradtunk ezen a szinten, de akkor is jó dolog, ha úgy tudunk dumálni, és olykor elmenni ide-oda, ha az említett leányzó guszta, esztétikus látványt nyújt. Volt már, aki félreértette ezt, és csak azért pattintott le, mondván én Lavenderrel járok, ám legtöbbször kidumáltam magamat, hogy csak barátok vagyunk. Úgy tűnik az alkum meghozza a kívánt hatást. Na nem azért, mert nem sikerült volna, de ha csak egy kis esélye van, hogy nem jön be, hát én le is vághatom a durungomat, mert ha itt nyárig nincsen hancúr, abba úgyis beleőrülnék. Szerencsére Lav kifejezetten az ötlet ellen van, miszerint becsatlakozzon a dologba, bálba pedig így is vittem volna, így most jól jövök ki a dologból.
- Valamiért? – Lépek egyel lejebb, hogy ha túlzottan zavarba jönne, ne kelljen még kisebbrendűnek is éreznie magát. Kedves mosollyal markolok rá a korlátra, valahol a keze mellett, de annyira nem vagyok kezdeményező, hogy még a kezét is megfogjam. – Anyudnak ilyen romantikus képzelgései vannak? Nekem nem gond Lav, ha szeretnéd, nem kell összetörnünk a szívét, leszek a lovagod, ha így könnyebb otthon. Mi lesz a vacsi?





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-14, 07:57



Gerard & Lavender




*Önbizalomtréning! még vagy háromszor visszhangzik a fejemben a szó mire felfogom mit akart ezzel mondani. Ja, ha mások előtt csapkodja a fenekemet az jó, mert attól mindenki azt hiszi majd, hogy jó vagyok nála. És még a férfiak mondják azt, hogy a nők kiismerhetetlenek. Néha én nem értem Gerardot, de tényleg. Sokkal többet dobott az önbizalmamon az a kijelentése, hogy „te is akárkit megkapsz”, bár ez így, ebben a formában nem igaz. Nem kapok meg bárkit, legfeljebb csak megkaphatnék, de még csak nem is nagyon próbálkozom. Én nem vagyok az a csábítgatós fajta mint ő, nem húzok strigulát az ágyam baldachinjának fájába, számolgatva a fiúkat, hogy hányan voltak már meg. Igazából csak két fiúval jöttem eddig össze, de nem tartott sokáig. Talán túlságosan is válogatós vagyok, vagy egyszerűen sok.*
-Akárkit, bárkit. Igen, végül is igen. Tudom én, nem kell megdobni az önbizalmam.
*Persze ő nem tudja mi a helyzet, hiszen csak év eleje óta van itt, a vele töltött idő máris több mint az eddigiek, pedig nem is „járunk”. Azt nem mondom, hogy nem tetszik, mert hazugság lenne, jó pasi és néha csorgatom a nyálam rendesen amikor egyedül vagyok és elmerengek a kettőnk kapcsolatán, de azt hiszem már egy csók is elrontaná a barátságunkat. Ezt pedig talán nem kellene megkockáztatni. Most pedig büszke is lehetek magamra amiért ilyen éretten gondolkodom, ebben inkább apámra hasonlítok. Anyám egészen más ezen a téren, sok mindent lát bele a dolgokba csak azt nem amit én. Ő teljes mértékben meg van győződve arról, hogy Gerard és én sokkal többek vagyunk mint barátok. Erről jut eszembe, hogy még át kell adnom a meghívását Gerardnak a karácsonyi szünet egyik napjára. Rém kínos, de ha nem teszem, úgy is tudomást szerez róla és képes egy rivallót küldeni amiben hangosan, mindenki füle hallatára kifejti, hogy milyen megbízhatatlan vagyok ha már egy vacsora meghívást sem vagyok képes átadni annak az „édes és helyes fiúnak akivel együtt jársz”.
A gondolataimat Gerard alkudozása szakítja félbe, gyorsan visszapörgetem magamban az elhangzottakat mert gyanús, hogy valamit nem jól értelmeztem. Kiderül, hogy mégis. Tényleg azt mondta, hogy vesztés esetén nekem is fiúkat kell felszednem nyár végéig, nem bárkit hanem mindenkit aki az utamba kerül és bárhol, bármeddig. Csuklom egyet. Erre egyáltalán nem vagyok képes, és nem is tudom, hogy hízelgésnek vagy bosszantásnak vegyem amit képzel rólam. Azt hiszem ezt hívják vert helyzetnek. Biztos vagyok benne, hogy ő nyerne, ha ekkora tétje van a dolognak mindent bevet majd, hogy épp az a két lány ne mondjon neki nemet. Pont ezért tudja, hogy erre az ajánlatra nemet mondok és minden marad a régiben. Ő tovább hódítja a lányokat a nyári szünetig és húzza a striguláit, én pedig meghallgatom a sirámait. Az utóbbiakból van kevesebb. Viszont a bálba én megyek vele!! Szerintem ez sokkal jobb alku. Megadóan sóhajtok és lépek egyet a lépcsőn ami hamarosan becsatlakozik a következő folyosóba.*
-Maradjunk a bálnál. Az sokkal jobb alternatíva. Mellesleg az anyám meghívott téged a karácsonyi szünet egyik napjára, vacsorára. Valamiért azt hiszi, hogy mi…..-*itt magunkra mutatok és jelentőségteljesen nézek rá*-….tudod, izé, együtt vagyunk. Szóval ha számodra kínos, nem muszáj, csak nem akartam, hogy az egész iskola megtudja a következő levélosztásnál. Kösz a pitét, örök hálám.
*Csak ebbe az utolsó két szóba ne gondoljon bele semmit.*



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-13, 14:55



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
Szerencsére csakis pillanatnyi elmezavarról lehet szó, hiszen némi ütlegelés után leáll, még akkor sem szoktam lányoktól ilyesmit kapni, ha valami nagyon lusta hódítási trükkel próbálkozom, ami átlátszó, hogy még egy elsős sem dőlne neki be, akkor is a legtöbben sarkon fordulnak, netán kapok egy pofont, de nem egy könyvvel esik nekem senki. Pedig Lavender egészen értelmes lány, a jó pillanatai határozottan többségben vannak a hisztikhez képest, amelyekről bevallottan én tehetek. Mégis, olyan jól megvagyunk, és nem is tudom, hogy mivel lehetne kiengesztelni, hogy normalizálni az ilyen helyzeteket. Ha együttérzésből teszi a többi lány iránt, az oké, de ezek szerint már a seggére még paskolás sem fér bele perverz kis kapcsolatunkba. Felírtam. Az alkaromon csattan az utolsó ütés, amitől fájdalmas sajgásnak indul, egyetlen szerencsém az, hogy a selyeming nem hasad szét tőle, az elég nagy pazarlás lenne, és bosszúért kiáltana, amit nem tenne zsebre, hiszen minimum ellopnám egy bugyiját, hogy a mardekáros srácok közé dobjam. Akkor pedig vérre menő háborút vívnánk, annál jobban kedvelem, így lemondok a további megtorlásról, és pusztán vert mosollyal bólogatok.
- Na jó, talán meg. Pedig aztán csak önbizalomtréningnek szántam, te is akárkit megkapsz, akit akarsz, nem vagyok ebben egyedi cicukám. – Lépek most már mellé, remélem ez belefér az életébe seggrepacsi nélkül. Nem akarok állandóan figyelni, hogy mi veri kéne nála a biztosítékot, el kéne döntenie, hogy jókislány vagy ribancos, mert valahol mintha a kettő között táncikálna, és ez így rém következetlen.
- Aha, hát persze, maga vagy a megtestesült ártatlanság. Vegyük bele az alkudba. Tudod mit? Legyen akkor... mind a kettő csaj viszont... akkor van igazán tétje, ha téged is belevonunk. – Állok meg a lépcsőn, megmarkolva a korlátot, ajkaimon kedvesen gonosz fintor játszadozik. – Ha nem sikerül, akkor nyári nulla muff, vettem a lapot. De ha sikerül, akkor beleveted magad te is ebbe, és nyárig bárhol bárkivel, még ha az ágyban végzitek is. Tudom, hogy képes vagy rá. Vagy tegyük semmissé az alkut, és csak menjünk együtt a bálba? – Kérdezem ártatlan somolygással, hiszen valójában tudom én, hogy Lavender rendes lány, ilyesmit úgysem kényszerítenék rá, és talán a bál alkalmával egy kicsit jól el tudunk lenni, úgyis csajozni fogok nyárig, úgyhogy pusztán elvi szinten keresgélte a határaimat.
- A tökös pitém mindig a tiéd, tudod, hogy mindig odaadom.... – Bólintok oda, és mielőtt elindulnánk az ebédlő felé, még meghallgatom a válaszát.





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-12, 08:18



Gerard & Lavender





-Na arról naplót vezetek majd.
*Nem is értem miért csinálom ezt, hogy miért asszisztálok a hódításaihoz, hogy miért  adok néha még tanácsokat is, elárulva egy-egy lány gyengéjét. Azután amikor meg valami nem sikerül, jól megmondom neki mit rontott el. Ez utóbbi természetszerűleg jobban esik a lelkemnek, viszont az a gond, hogy időnként telítődöm és olyankor....Gerard kiborít és  nem vagyok önmagam, képes egyik pillanatról a másikra kihozni belőlem a legrosszabbat. Ahogy most is ezzel a fenékre csapással. Értem én, hogy csak barátilag meg szeretetből, de ha mindenki más látja amint meglegyint - és őt aztán nem érdekli van e nézőközönség vagy nem, csinálja - az nekem nem jó. Erről majd később elbeszélgetek vele, addig is barátilag és szeretetből visszaadom neki amit kaptam. Csak egyszer ütök a könyvekkel, az sem erős de úgy tűnik az ő lelkének is többet ártott mint az alkarjának. Helyes. Néha tényleg nem értem. A barátom, mindig ott vagyok ahol kellek, pátyolgatom az egoját és szépen nézek rá amikor nekem adja a tökös pitéjét, de velem valahogy nem sikerül normális boszorkány módjára bánnia. Persze azonnal megenyhülök ahogy szoktam, mert ő is tud szépen nézni és ha barát ha nem, én is nő vagyok és el tudok alélni egyetlen pillantásától. A franc essen bele, pont olyan jól tudja mint amennyire én tisztában vagyok vele.*
-Ne haragudj.....de megérdemelted.
*Fülig ér a szám, annak ellenére, hogy jogosnak ítélem meg a visszavágást, őszintén kérek bocsánatot. A magabiztosságát azonban már nem igazán érzem jónak. Belém bújt a kis ördög, egyszerűen nem győzhet mindig ő, nekem is kell egy kis sikerélmény.*
-Mégis minek képzelsz engem? Nekem nincsenek ocsmány gondolataim. És már tudom, hogy mi lesz a büntetés, viszont van néhány megválaszolandó kérdés. Hogyan bizonyítod, hogy sikerült? Ugye nem kell néznem? Vagy a lánynál rákérdezni? Mert az tényleg ocsmány lenne. Másrészről pedig nincs alku. Ha én nyerek, a nyári szünetig nem flörtölhetsz senkivel, semmi csók, taperolás, csábítgatás.
*Egy kicsit megsértődtem erre az "ocsmány gondolat" dologra de hamar engesztelődöm, kiváltképp azért mert szerintem elég érvágás neki a büntetésem. akik pedig eszembe jutottak....mosolyognom kell.*
-Még gondolkodom két lány között. Azt hiszem Jessie vagy Maria jó választás lenne.
*Érdeklődve nézek rá, kíváncsi vagyok ismerősek e neki a lányok, mindketten Hugrabuggosok és a kellőképpen félénkek a fiúk terén. Egy évfolyamba járunk, Jessie ráadásul pont annyira jó bájitaltanból mint én. Mindezt már a lépcsőn tárgyaljuk, meg sem rezzenek amikor megmozdul és más irányt vesz.*
-Nekem adod a tökös pitédet?
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-11, 17:24



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
  Teljesen jól elvagyok vele, még akkor is, ha puszta női szolidarításból elkezd hisztizni. Nem nagyon hiszek az ilyen barátságokban, de hát most miért is ne? Legalább van valaki, aki tényleg szubjektíven tud véleményt alkotni, még ha olykor erőteljesen ki is akad a stílusomon. Pedig komolyan, nem akarok én bántani senkit, romantikus vagyok, ha az kell, és macsó ha arra van igény. Nem csak a saját örömömet figyelem, fontos, hogy ha már röpke kis kaland alakul ki, legalább az ágytorna miatt ne érezze magát rosszul a leányzó, ha utána nem csinálunk belőle rendszert.
- Pontosan. De nem most. Még legalább húsz évig király leszek. – Vigyorgok, és pusztán haverságból paskolnám meg a hátsóját, ami azonban nem úgy sül el, hogy csak viszonozozza a gesztust legalább egy mosoly erejéig, már üt-vág, én pedig értetlenk edve, szinte ösztönösen kapom magam elé a kezemet, párszor eltalál, a könyv az alkaromon csattan a fejem helyett, komolyan most azon vagyok, hogy itt hagyjam a fenébe. Ennek meg mi a jó franc baja van? Ha végre abbahagyta (remélem elfogy a szusz) akkor eresztem csak a védekező felállást, és hüledezve bámulok bele csodaszép kék szemmeimmel a cuki, ám hólyag háztárséba.
- Te komolyan nem vagy normális. Miért, akkor most már semmit sem szabad? Átmentél úrikisasszonyban. Anyám! – Rázom meg a fejemet, talán már az is baj, ha vállon veregetem? Ugyan... Mellé lépek be, és valahol sajnálkozó mosolyt próbálok felé intézni, nem akartam én megalázni, vele érdekes módon durvább vagyok, mint azokkal, akiket elcsábítani szándékozom, hiszen tudom, hogy másnap reggel is rám fog vigyorogni. Na nem akkor, amikor képes szétverni a könyvvel, enyhén szólva is fáj a karom, basszus!
- Amin tűnödnöd kell, az ocsmány! Valami kedves büntetést kapjak, amin amúgy sem kell lamentálni, mert nem kerül rá sor. – Felelem magabiztosan, remélem nem olyan lányt talál, aki ilyen szörnyűségekre képes egy kedves gesztus után, hátha a két véglet között talál, például a szende szüzikék nyelvén nagyon jól értek, de lehetőség szerint csak tapasztalatlanok legyenek, ne igazából szüzek, meg hát a vadmacskák is az én világom, ott konkrétan ajtó, ablak nyitva van. A lépcső alján már mosolyog, érdeklődve keresem azt, hogy vajon ki nézhet ilyen öntelt jókedvűséggel. Ugyan, nem hiszem, hogy bajban lennék, vállaltam a kihívást!






Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-10, 07:20



Gerard & Lavender





*Amióta Gerardot ismerem, vagy száz olyan oldalát mutatta már meg nekem, amit talán más nem ismer, és mindig sikerül meglepnie. Ez az egyik ok ami imádni valóvá teszi, másrészről viszont néha pont ezért utálom. Na jó, nem komolyan, de még belefér. Kicsit olyan mintha a bátyám lenne, bár ő annál sokkal közlékenyebb velem szemben amit nem mindig élvezek, olyankor késztetést érzek arra, hogy gyerek mandragórát dugjak az ágyába. A jelen helyzet is ilyen, most épp a nagyfiút játssza, beveti a mosolyát is, bár kétlem, hogy nekem szólna. Sosem nekem szól. Egyedül az a tudat vigasztal, hogy neki sem sikerül mindig minden, kicsit gonosz vagyok ezen a téren, de szerintem megbocsátható. *
-Igen, valóban, szerintem is a csúcson vagy, innen már csak lefelé vezet az út.
*Ez most annyira jólesett, de persze képes azonnal tönkre is tenni a hangulatomat. A keze a fenekemen csattan, de ettől egyáltalán nem érzem magam nőbbnek mint az előző percekben. Sőt! Perdülök mielőtt gondolkodhatnék, azt nem nekem találták ki, legalábbis nem ilyen helyzetekben, a talárom velem együtt repül körbe, miközben két kézre fogom az eddig magamhoz szorított könyveimet s aztán lecsapok rá. A fejére célzom és gondolom a támadást, majd ha sikerült ha nem, az egyik kezemmel elengedem a könyveket, míg a másikkal Gerard orra előtt hadonászok. Mérges vagyok, szemöldökeim összeugrottak a homlokom alján, nem sokára elmúlik, de még sziszegek neki egyet.*
-Soha, érted? Soha nem merd még egyszer a fenekemet csapkodni!
*Fújok egyet mint amilyet a macskám szokott aztán visszafordulok az iménti menetirányba. Eldöntöm, hogy kiadom neki a feladatot, csak találnom kell egy lányt akit nem sajnálok feláldozni erre a célra. Bár épp ezzel a gondolattal taszítok megint egy lányt a karjaiba, e legalább én is profitálok belőle.*
-Persze, hogy lesz és még gondolkodom a megfelelő személyen, és azon is mit kérjek ha veszítesz....ocsmány dolgot? Te mit értesz ocsmányon?
*Én is merengeni fogok rajta, ezen egy ideig alkudozni fogunk az az érzésem, de ha harc, hát legyen harc. Veszek egy mély levegőt, ha nem csapkodja meg még egyszer a hátsómat, még meg is fogok nyugodni mire elérjük azt a fránya lépcsőt. Fel sem tudom fogni honnan jött ez az egész, de van egy gyanúm, hogy nem véletlenül jutott eszébe, de miért is kellene neki az én jóváhagyásom ahhoz, hogy megint elcsábítson valakit. Elérjük a lépcsőt, már tudom mi lesz a "büntetése" és nagyon szurkolni fogok, hogy veszítsen, még a tőlem nem várt aljas módszereket is előveszem. A gondolat belefészkeli magát az elmémbe, ravasz, fülig érő mosolyt csal az arcomra, belülről csiklandoz.*
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-09, 09:07



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
   Tulajdonképpen miért is kéne Lavenderrel kavarnom? Nem igazán hiszek a barátságban, főleg nem egy lány felé, de ez itt valamiért működik. Csinoska, és még alakra is rendesen meg tudna mozgatni, de mi van akkor, ha egyetlen bizalmasommal tönkremennének a dolgok? Annyit nem ér, nekem bőven elég, ha szid, lekap a tíz körmömről, így ténylegesen is mulattat a dolog. Nem tudok mást tenni, csupán nevetek, és megvonom a vállamat, rosszabb vagyok, mint azt gondolta volna. Megteszem, mert megtehetem. Tudok én romantikázni, de minek? Azok, akik romantikára vágynak, ritkán kerülnek a hálómba, vagy ha igen, akkor nagyon jó csajnak kell lennie, hogy rá tudjam magam venni ilyesmire, és rohamléptekben kell haladnunk, hiszen nincsen idő első randira, meg a társaira, akkor sem fogok túl sok időt pocsékolni az életemből, inkább összesűrítem a dolgokat egyetlen éjszakára.
- Mindent azért csak nem... – Mosolyodom el sármosan, ami nem Lavendernek, a helyzetnek szól. Biztos vagyok benne, hogy az összes csinos csajszi még nem volt meg az iskolában, az azért szó szerint rekord lett volna pár hónap alatt. Meg hát valljuk be, nem lehetek annyira egoista, hogy azt higgyem, nekem mindenki igent mond. Bármilyen ügyesnek is tűnök, olyan harminc százalék az esély, viszont a maradék hetvenhez később is visszatérek, és közülük is vannak sokan, akik végül másodszorra mégis a karjaimba omlanak. Egyszerűen a magabiztosság mutatja azt, hogy nekem minden bejön, valójában én is szoktam pofára esni, nem is kicsit, csak hát a kudarcot könnyen kezelhetem, gyorsan elfeledteti velem, ha végre befűztem valakit, aki talán jobb is mint, aki nemet mondott.
- De akkor is Lav... aljas vagy, hogy milyet mondasz. Te is tudod, hogy ha mondjuk pár évvel ezelőtt teszem, egy zöldfülű lennék. Viszont mára... tökélyre fejlesztettem a dolgot. Akár úgy is mondhatnám... most értem a csúcsra. – Csapok egyet a hátsójára pusztán alfahím státuszomat megalapozandó, holott pusztán barátilag teszem ezt is, de lássa, nőnek tekintem. Amilyen szerencsém van, már pusztán ezért képen vág, de hát ne legyen már ilyen érzéketlen a lelkem, csak nekem lehetnek önbizalmi kérdéseim. Lássuk be, ő azért van, hogy engem támogasson, nem fordítva.
- Határidő is lesz? Erről nem volt szó. Mindegy, legyen. Miért, mit szeretnél? Ha nem valami ocsmány dolgot kell megtennem, benne vagyok. – Félmosollyal, évődve tekintek rá, azon tűnödöm, hogy kit választhat nekem? Jó eséllyel úgyis sikerülni fog, a kihívások megtriplázzák az amúgy is acélos erejű lehengerlésemet. Sietősre veszem a lépteimet, hogy le ne maradjak tőle.






Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-07, 06:39



Gerard & Lavender





*Abban a hitben éltem, hogy Gerard valahol jó fej, azon túl, hogy mindig másra pazarolja az energiáit és nem rám. És abban a hitben éltem, hogy a köztünk lévő „háború” nem komoly, de most….nem, nem hittem, hogy képes ilyen szójátékra _velem_. Csak hüledezem amikor felnyitja a szemeimet az újabb mondattal. Persze most már értem miről hadovál, de tényleg nem hittem, hogy ezt beveti ellenem.*
-Hülye vagy Gerard Warrington!
*Igen, most egy kicsit haragszom. Néha tényleg ízléstelen tud lenni, muszáj lenne egy kis romantikát is tanulnia, az ilyen szövegtől hidegrázást kapok. Gyorsan túl is lendülök ezen és az általam kért segítségre összpontosítok, amibe természetesen belemegy de csak azért, hogy ezt is elmondhassa magáról; Gerard Warrington még ebben is menő. Cöccögök egyet de ráhagyom.*
-Te már mindent lefutottál.
*Értse úgy ahogy akarja, ebben nem fogom megkönnyíteni a helyzetét, néha lehetek én is titokzatos vagy épp idegesítő. Utóbbi gyakrabban, mert az sokkal jobban szórakoztat. S íme, a gondolatot a tett és a történés igazolja, ajkaim széles mosolyba futnak midőn megtorpan, eltátja a száját és megállítva a sétámban elém ugrik.*
-Csukd be a szád mert belerepül egy pixi.
*Pimaszul nézek fel rá, és kiélvezem döbbenete minden pillanatát. Bár eszembe sem jutott, hogy próbára tegyem, azért most elgondolkodom az ötletén. Ez lenne a nagy fogás, még akkor is ha sikerül neki, bár ha én találok ki neki egy meghódítandó lányt, nem teszi zsebre. Fogós kérdés, hogy ki legyen az. Legszívesebben magamat mondanám, mert legalább velem foglalkozna egy ideig, mondjuk úgy az élete végéig, mert eleve kudarcra lenne ítélve, de ennél sokkal szaftosabb történetet kell kerítenem.*
-Még gondolkodom rajta. Mit kapok ha határidőre nem sikerül?
*Természetesen rögtön a lényegre térek, de már előre félek attól, hogy ő milyen jutalmat kíván majd ha mégis sikerül. Gerardnak néha idióta gondolatai vannak és gyakrabban pimaszak. Ha megköttetik az alku, biztosan olyan lányt választok akire rá sem néz, de…..van egyáltalán olyan akire _ő_ rá sem néz? Megint csak magamhoz lyukadok ki. Most is másokat fixíroz pedig hozzám beszél. Hogy nőne az orra hegyére egy kelés. Kecsesen ellibbenek mellette és megindulok a lépcsők felé, még gondolkodom azon, hogy megsértődjek-e vagy sem. *

Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-06, 11:35



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
  Értem én, hogy húzza az agyamat, bizonyos lányok tényleg így reagálnak, piszkálják az oroszlán bajszát, pedig nekem aztán halál mindegy, hogy hova kerültem, csak azon imádkoztam a süvegnek, hogy mindegy hova, csak sok jó csaj legyen. Haverjaim viszonylag kevesen vannak, mert minek közös sörözésekkel elütni az időt, amikor azon idő alatt is egy helyes csajt fűzhetek egy meghitt zugban?
- Nem azért Lavender, ne csináld már. Tudod, franciáztál. Ne mondd, hogy nem érted... – Hüledezek, ennyire nem lehet még kicsi, hiszen kellemesen domborodik már mindenhol, és tulajdonképpen még a női nemet is jól megérti, nem csoda, ha tőle szoktam a nagyon bonyolult kérdésekben salamoni döntést kérni. Ha már végképp parkolópályára kerültem, egész ügyes tanácsai szoktak lenni. Pedig olyan túl sok pasival nem láttam, de az idegesítő zizegésen túl tényleg jó fej. – Tudod, hogy azt kérsz tőlem, amit csak akarsz, az ingyenreklám sosem árt. – Viszonzom a vigyorát, és még pacsira is nyújtom a kezemet, biztos vagyok benne, hogy ha pasizni vágyna, én is lennék az, aki őt promózza mások előtt. Viszont az átváltoztatástan tekintetében nem is jöhetett volna jobb emberhez, a banknál is rám bíznak olyasmiket, hogy csináljak ónból majdnem galleont, hogy átverhessük a gyanutlan pénzváltókat. Na igen, mindig a háznak kell jól járnia. Mint a blackjackben.
- Miért, már lefutottam vele a kötelező köröket? – A Pitonos dolgot lazán figyelmen kívül hagyom, inkább azon tűnődöm, hogy Lavender kiről beszélhet. Cicik? Ki lehet az? Szőke? Vörös? Mindegy, a lényeg, hogy cicik? Bármennyire is lehengerlő a mosolyom, Lavender megint tárgyilagos, amit nem sikerül jól értelmezni, inkább menjünk kajálni. Viszont amit mond, azon szó szerint eltátom a számat, megtorpanva szívom be a levegőt, mintha minimum szívrohamon lenne.
- Kudarcba? Nem vagyok a régi?! – Ugrik fel a szemöldököm, és kicsusszanok a karjából, hogy elé álljak, szembefordulva vele, ekkor már magabiztosan mosolygom. – Vizsgáztatni akarsz? Áll az alku! Ki legyen az? – Nézek körbe kedvtelve a felhozatalon, vagy majd a nagyteremben fog rábökni valakire? Vagy édeshármast szán nekem, és eleve két csaj a célpont? Csúcs!






Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-05, 15:38



Gerard & Lavender





*Gerarddal kapcsolatban sosem tudom hogyan viselkedjek és miként reagáljak, mert ő olyan….izé. A becézéssel kicsit fel akartam dobni, de mégsem ennyire. Azt hittem, hogy bosszús lesz, de a jelek szerint csak akkor dobja ki a frász ha a haverjai is jelen vannak. Most inkább felderül, mint aki egy nagy unalomgödörből mászott ki. Picit megemelem a szemöldökömet, aztán vissza is ejtem a helyére mindkettőt. A fejemben pedig megfogalmazódik a jogos kérdés: Mivan?!*
-Felárat?-*Bár nem szoktam, de most azonnal kapcsolok.*- Hány galleont fizetsz minden egyes becézésért? Kettesben, haverok előtt, lányok előtt? Hajborzolásért több jár?
*Százkarátos fogsorral vigyorgok. Tudja, hogy bármikor, szívesen készen állok egy kis bozontrendezésre. Egyszer megtorolta, többet nem fogja. _Ezért_ kár lenne pazarolni a pálcája energiáit. A betlehemezős kebelcsodákra már nem is reagálok látványosan, ismerem mint a hamisított galleont. A segítségre viszont szükségem van, s mivel biztos forrásból tudom, hogy az átváltoztatástanban nem annyira tehetségtelen mint én, igényt tartok a segítségére. Természetesen minden ellenszolgáltatás nélkül. Na ki volt aki bemutatta neki a szép szájú, vörös, lobbanékony boszorkát? Arról már nem tehetek, hogy a randijuk „füstbe” ment. Belekarolva és magammal vonszolva osztom meg vele az általam gondolt fizetség terheit.*
-Óóóó, akinek bemutathatnálak, azt már ismered, de szívesen megnézném Edevis tükrében ahogy Piton tanár úr hókon nyom egy méretes tankönyvvel.
*Nem törődöm a szemeimbe mélyedő mélykék-pillantással. Ezt már ismerem, nekem több kell Gerardból, nem csak egy szépen nézés, nem csak egy baráti puszi, de sajna eddig még nem jutott el a mogyorónyi agyába. Egyelőre megelégszem azzal, hogy együtt vacsorázunk, és remélem, nekem adja a tökös pite adagját.*
-Úgy gondoltam, hogy jót tenne neked egy kis lazítás. Túl sokat foglalkozol más lányokkal, és kívülállóként mondom, belefáradtál a sok kudarcba. nem vagy már a régi.
*Ha a „Zserrizés” nem dobta fel, akkor ez biztosan kidülleszti a szemeit. Tisztában vagyok a gyenge pontjaival, és a lányok az egyetlen ami bosszantani tudja.*
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-05, 14:47



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
  Érezhetően csalódott vagyok, kidobott időnek tartom a befektetett időt, és energiát. Valahogy gyorsan kell lépnem, hogy ha estére valami igazi hancúrt akarok, lehetőleg nem a tizennégy évesek körében. A legjobb lenne valami butácska egyetemista csaj, mert őket büntetlenül el lehet cipelni Roxmortsba, ahol lassan már törzskedvezményt kapok a bérelt szokák tekintetében. A komoly családi háttér erre lehetőséget ad, és már most járok gyakorlatra a bankba, sikerült olyan megállapodást kötnünk, hogy bizonyos feladatokért már most fizetnek. Na ki a király? A bálba is egy olyan kasmir öltönyt vettem, hogy megszólal. Na de vissza a ma estéhez. Bőven meglett volna az esély, hogy a kis hableány legalább egy kis smaciba belemegy, az is több a semminél, de megzavarták a dolgot, nekem pedig úriemberként kellett viselnem a dolgot, ahogyan méltóságteljesen vonultam ki a lúzer hugrabugosok vihogása közben. Nektek kisfiaim sosem lesz senkitek, ennyi! Lavender váratlan betoppanása eltérít némiképpen a terveim foganasításától, de sebaj, egy igazi profi pillanatok alatt újat varázsol a semmiből. Nem látok a fejébe, fogalmam sincsen, hogyan kezel, mire gondol velem kapcsolatban, háztárs, haver, csalódások, és visszautasítások nélkül. Ilyenek is kellenek, különben elunnám az agyam a szünetekben.
- Mióta lettél ilyen franciázós kisanyám? A jobb helyeken ezért felárat szokás fizetni. – Kacsintok rá, pontosan tudja, hogy a flamandoknál éltem, és tanultam az előző hét évben. Amikor átjöttem, és meg nem is sejtettem, hogy mennyire üdítő változatosság lesz egy új tóban halászni. Csupa felderítetlen halacska, ez kellett most nekem.
- Tudod, hogy nem vagyok nagy ünneppárti, de jó ötlet, ideje meghúzni a betlehemezős kebelcsodákat. – Bólogatok, úgyis tudja, hogy milyen vagyok, kár lenne megjátszanom magam, és adni a romantikus hős lovagot. De segíteni... miben is? Túlzottan elgondolkoztam, és a nagy dudák irányában ért csak utól a gondolat, hogy átváltoztatni madarat kancsóvááá?
- Cöh... és mit kapok érte? Bemutatsz valakinek, akit még nem ismerek, de érdemes lenne megismernem? – Kérdezem mélykék pillantásomat belemélyesztve. Hát igen, ez vagyok én, önző pasi, de kit érdekel? A fiatalság elszáll, most kell még élveznem, amíg tudom. Hagyom magam karon ragadni, és már indulunk is a nagyterem felé, ahol ezek szerint kajálni fogunk. Az jó, nagy a lányok népsűrűsége. Hagyom, hogy belémkaroljon, miért is ne tenném, végülis jó fej a maga módján...





Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-03, 10:26



Gerard & Lavender





*Csak úgy csinálok mint aki tanul, momentán egyetlen szó lebeg az elmémben, a függöny, de fogalmam sincs hogy került oda. Talán a fátyolka miatt, rémlik mintha ezt olvastam volna közvetlenül azelőtt, hogy kikapcsolt volna az agyam nagyobbik része. Épp csak annyi ideig pillantgatok fel, míg megnézem ki jött ki a könyvtárból, a harmadiknak már nem is intek...nem Gerard. El tudom képzelni mit keres a könyvtárban, nem a könyvet az biztos. Úgy tűnik mostanában az okos lányokra bukik. Gyakrabban kellene a könyvtárba járnom. Bár talán akkor sem venne észre, legalábbis nem olyan tekintetben amelyikben én szeretném. Nem vagyok belezúgva, csak piszkálja a csőrömet az a tény, hogy pont az iskolja legjobb pasija nem nézett még a nyakam alá. Ez fura, kevés könyvmoly kivétellel minden fiúnak csorog a nyála a lányok után, főleg amikor nincs rajtunk a talár, ami ápol és eltakar. Pedig érdeklik őt a lányok, volt olyan nap, hogy estére már a másodikat fűzte. Szóval nincs nála esélyem, de ez persze nem tart vissza semmitől sem, egyszer csak megjön a jobbik esze. A könyvtár ajtaja vastag és súlyos, amikor nyílik kísértetiesen nyikorog, így már vagy tizedszerre kapom fel a fejem, hogy aztán csalódottan vissza is ejtsem, de nem....a tizedik csalódás elmarad. A fintor ami már ott guggolt a szám sarkában visszatáncolt, helyette széles mosoly kerül az arcomra. Mire Gerard odaér hozzám, addigra háromszor oda és vissza megcsodálom. Felnézek rá, láthatóan rajongva, miközben már csukom is össze a könyvemet. Kicsit lendületesebbre sikerül, hatalmasat csattan és némi porfelhő is felszáll belőle.*
-Téged vártalak Zserrrri!
*Elég unott képet vág, muszáj valamivel feldobnom a kedvét. Általában Gerardnak szólítom, de most.....ettől eldobja az agyát, valószínűleg paprikás hangulatba kerül. Jól megnyomom az "erreket", felpattanok és önkéntelenül leporolom a taláromat fenéktájon.*
-Hazamész a karácsonyi szünetre? Arra gondoltam, hogy addig segíthetnél nekem. _Muszáj_ legalább egy madarat kancsóvá változtatnom, hogy az anyám békén hagyjon egy évig. Farkaséhes vagyok, remélem lesz tökös pite, menjünk együtt!
*Nem szabad hagynom, hogy túl hamar szóhoz jusson, különben képes és elgondolkodik egyetlen kérdésemen, de ha minimum hárommal bombázom egyszerre, összezavarodik. Erre az első napon jöttem rá amikor találkoztunk, azt hiszem lehengerlő voltam, a torkára forrt a szó és hagyta magát, hogy körbe vigyem az egész kastélyban. Most is belekarolok ha hagyja - csak nem ugrik el - és elindulok a folyosón a mászkáló lépcsők felé.*
Vissza az elejére Go down
Gerard Jennings
Reveal your secrets
Gerard Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-03, 09:47



Lavender & Gerard

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Tarkómat vakargatva indulok el kifelé, hát ez centiken múlt. Pedig mennyi munkám volt benne. A kis szőkét már órák óta fűztem, előadtam minden nemlétező tudásomat arról, hogy ha ő akarna az első női űrhajós lenni, bizonyisten vagyok olyan jó csillagászatból, hogy mennék vele a hajón, mint navigációs tiszt. Azt hiszem túl jól adtam a figurát, mert azon túl, hogy engedte, hogy megfogjam a kezét, a csókig nem jutottunk el, mert az utolsó pillanatban megzavart az egyik barátnője, és hát akkor ennyi. Erőteljesen kétlem, hogy egy ilyen hódítási kisérletet meg lehet oldani szakaszokkal, szüneteket beiktatva. Hát ez van, minden nem jöhet össze. A hónom alá kapom az asztronómia könyvet, és átlépem a küszöböt kifelé menet. Lavendert pillantom meg a folyosón ücsörögni, és bár komolyabb bajom nincsen vele, most valahogy nincsen kedvem arról mesélni, hogy miért vagyok olyan, amilyen. Biztosan lenne róla véleménye most is, és miután nem vagyok az a tipus, aki nagyon lekoptat egy lányt, most sem fogok meghátrálni. Egészen jóban vagyunk, ami tőlem meglepő, hiszen mégiscsak cicijei vannak, de csak egyszer esne meg köztünk affér, életem végig hallgatnám, hogy magát hova sorolja be a többi lányhoz képest. Próbálom barátként, hugpótlékként kezelni, amíg meg nem unom. Külsőt tekintetve most nincs rajtam öltöny, csak a nadrágrésze, a felsőt fent hagytam a körletben. Egy csinos ing könyékig feltűrve, nyakkendő meglazíva, és persze egy szép mellény. És még így sem voltam elég ütős. Hát ez nagyon gáz... Biztosan karácsony előtt mindenki a komoly kapcsolatokra megy rá, hogy ne legyen egyedül, ez évek óta szar időszak... Közelebb lépek a lányhoz, és megpróbálom letörölni arcomról a csalódott fintort. Nem annak szól, hogy most itt van, és vele kell találkoznom, végülis egészen kedvelhető pillanatai is vannak. Nem, az előző szöszi borított ki. Gondolatban vállat rántok.
- Lavender, mi a helyzet? Csak nem tanulsz? Mindjárt itt a szünet, ne csináld már. – Tűntetőleg húzom fel az orromat, és a falhoz támaszkodva várom a válaszát.






Az angyalunkat
S nem mi választjuk!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty2014-12-02, 18:17



Gerard & Lavender





*A negyedik emeleti folyosó egyik ablakfülkéjében ücsörgök, nem messze a könyvtártól. Apró kis ficak, a lábaimat magam alá gyűrtem, ölemben a rúnaismeret és a bájitaltan könyvem. Utóbbi nyitva van és már percek óta ugyanazt az oldalt bámulom eredmény nélkül, még arról sincs fogalmam melyik méreg vagy esszencia leírását bámulom meredten. A talárom komorságát most is egy tarka kendővel dobtam fel amivel a hajamat kötöttem hátra, hogy ne lógjon a szemembe, de már egy tincs elszabadult, azzal harcolok mióta csak lejöttem a klubhelyiségből. Nem sokára vacsoraidő, addigra Gerardot is kieszi az a fene a könyvtárból amelyik odaette. Mellettem kell elmennie ahogy a többi diáknak is akiknek odaintettem az elmúlt fél órában. Nem, dehogy megyek be a könyvtárba, jobb ha a folyosón csípem el. Mostanában feltűnően kerül, biztosan nem azért mert a múltkor összeborzoltam a haját az ebédlőben az összes haverja szeme láttára. Egy kicsit mintha elsötétült volna a tekintete mikor rám nézett, de szerintem csak a rengeteg lebegő gyertya fénye vetett árnyékot.
Hamarosan karácsonyi szünet lesz, de előtte a bál, amit már nagyon várok ő viszont  még nem hívott meg rá. Mégis mit várt? Meddig várok rá? Vagy megkérjem én? Ez nem is rossz ötlet, úgy sem tud nekem nemet mondani és különben is, bárkit hívna el rá, mire felhangzik a nyitóbeszéd, már másnak csapja a szelet. Nem komoly egyik sem, szóval egyelőre nem aggódom. Azért már annál inkább, hogy éhen halok. Ebéd óta nem ettem semmit, még egy száraz, eldugott tökös pitét sem, pedig máskor mindig gondolok a délutánra, de délelőtt McGalagony professzor megint megizzasztott és megint világ vége volt azzal a fránya madárral. Utálom azt az órát, de anya kedvéért – mert különben egész karácsonyi szünet alatt depressziós lesz amiért a lánya még arra sem képes, hogy madárból hattyúnyakú kancsót varázsoljon, pedig bolhából pillanatok alatt tudok elefántot csinálni. De sebaj, addig rágom Gerard fülét amíg nem segít, a bál már csak ráadás. Vagy fordítva. Még eldöntöm. Gerard, van fél perced, hogy kidugd a könyvtárból azt a csodás orrodat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere   Gerard és Lavender - egy kis eszmecsere Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lavender & Gerard - A bál
» Lavender & Gerard - A valentin napi randi
» Minerva McGalagony szobája (I. emelet)
» Lavender Brown
» Maya és Gerard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Folyosók, lépcsõk-
Ugrás: