ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:53-kor
Annabelle Mitchell


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Leszel a...? - Page 2 I_vote_lcapLeszel a...? - Page 2 I_voting_barLeszel a...? - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Leszel a...? - Page 2 I_vote_lcapLeszel a...? - Page 2 I_voting_barLeszel a...? - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Leszel a...? - Page 2 I_vote_lcapLeszel a...? - Page 2 I_voting_barLeszel a...? - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Leszel a...? - Page 2 I_vote_lcapLeszel a...? - Page 2 I_voting_barLeszel a...? - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Leszel a...? - Page 2 I_vote_lcapLeszel a...? - Page 2 I_voting_barLeszel a...? - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70693 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot

Gillian Ollivander, Nina Rae Smith


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leszel a...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2014-09-25, 10:28


First topic message reminder :


Leszel a... ?

Akár még előtörténet írás előtt, vagy ha már meg van, ide akkor írj, ha keresel valakit, aki az életedben fontos szerepet játszik. Egy volt nagy szerelem, legjobb barát, ősi ellenség, bármi, tehát ha nem kifejezetten keresett karakterre vágysz, hanem akárkire, aki beleillik a történetszáladba, és már eleve egy alappal indíthatjátok el a játékotokat majd.
A hirdetéshez használhatod bátran az alábbi sablont is, de egyáltalán nem kötelező. Smile



Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Euphoria Script' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="background-image: url(http://картинки.cc/img/4/8/6/%D0%A3%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%8B,%20%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B9,%20%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D1%91%D0%BD%D1%8B%D0%B9,%20%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B,%20%D1%84%D0%BE%D0%BD,%20wallpaper,%202560x1600.jpg); box-shadow:0px 1px 4px #000; border-radius:5px 40px/5px 40px;width:480px;border:1px solid black;"><br><div style="border-radius: 40px 5px/40px 5px; width: 450px;box-shadow:0px 1px 4px #000; padding: 5px;background-color:#000011;border:1px solid #002244;box-shadow:0px 1px 4px #000; "/><div style="width: 440px;font-family: 'Euphoria Script';text-align: center; margin-top:10px; font-size: 43px; color: #008888;text-shadow: 1px 1px 6px dodgerblue;margin-bottom:10px; ">Leszel a... ?</div><br><div style="width: 420px; text-align: justify;"><font color=lavender>Ide jöhet az izgi és figyelemfelkeltő szöveg, ami alapján úgy gondolod, hogy érdemes lehet a kariddal közösködni. ^^</font></div></div><br></div></center>
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Alexis Treyforne
Reveal your secrets
Alexis Treyforne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-02-24, 00:02


A BFF-em?

Minden lánynak...a leggonoszabbtól kezdve a legmimózábbig van egy legjobb barátnője. Valaki, aki elfogadja, aki szereti. Aki előtt nincsenek titkai, s akinek ugyanúgy nincsenek titkai előtte.
Téged kereslek hát kedves barátosném!
Külső: Mindegy Very Happy
Belső: Belevaló leányzót szeretnék, aki nem nebántsvirág. Legyen véleménye, legyen nagyszája ha kell...de elsősorban: Legyen igazi jó barát!
Évfolyam: Legjobban a 7.nek örülnék.
Ház: Nos...igazából ez sem megkötött...
Lesznek sztorik...vannak sztorik...voltak sztorik!

Ha valakinek kedve szottyan erre...nyugodtan torpedózzon meg üziben!

Pupu
A




Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-04-06, 07:43



Puma szelídítő kerestetik

Nem írok ki rá külön keresett karit, de keresem azt a hímnemű egyedet, aki megpróbálkozik vele, hogy a cseppet idegesítő cinikus, életben nagyot csalatkozott leányzót megpróbálja normális állapotúra tornászni, vagy legalábbis elviselni hosszú távon a keresetlen stílusát. ^^ De csak, mert a kihívások izgalmasak.  vigyori
Ha bátor vagy és vállalkozó szellemű, akkor dobálj meg egy pm-mel, de úúúgy,hogy ne fájjon ^^




mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-04-26, 18:56



Leszel a szobatársunk?

Sziasztok! Very Happy
A legnépszerűbb hirdetéssel jelentkeznék. Hamarosan elkészül a szobánk és van még nálunk 3 hely Very Happy Ha esetleg bárkinek kedve lenne bekerülni a mi kis kuckónkba, ami mellesleg eszméletlen jól néz ki, akkor várom a Hollóhátas csajok jelentkezését, a kor nem számít, így hamarabb betelik a létszám. Wink
Előre leszögezném, hogy mi Cho-val szeretnénk majd egy kettes játékot, tehát kérlek ezt is tartsátok majd addig tiszteletben. Remélem ez nem riaszt el senkit. Very Happy Üzizz nekem vagy esetleg Cho-nak, várunk! Razz
A szoba lakói:
- Cho Chang
- Marietta Edgecombe
- szabad hely
- szabad hely
- szabad hely
//link//

Vissza az elejére Go down
Izabelle C. M. Thatcher
Reveal your secrets
Izabelle C. M. Thatcher
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-04-28, 19:54



Leszel a...?


Sziasztok! Smile

Ismerős, barát, ellenség, szerető, védőangyal vagy példakép...édesmindegy! Bármilyen kapcsolat jól jönne Izabellenek, mert szegény jelenleg nagyon egyedül áll itt a kis Világ közepén. Ha bármi hétköznapi, vagy kissé elborult kapcsolat eszedbe jut, akkor jelentkezz bátran! ^^


Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-05-24, 10:58



Leszel a... ?

Leszel esetleg az a hímnemű egyed, aki sok szép de sok rossz pillanatot is hoz az életembe? Akivel sokáig kerülgetjük, kóstolgatjuk egymást, akivel végül valahogy összemelegedünk, és akit azután 0-24-ben szívathatok amellett, hogy nagyon szeretem.. (: 
Ha szívesen lennél ez a személy, egy bagoly az ára... ^^






⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Mandy Brocklehurst
Reveal your secrets
Mandy Brocklehurst
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-05-28, 22:46



Leszel a... ?


Ellenségből lett barátom:
Elsőben még azt hittem tönkre fogjuk tenni egymást, hogy egy kiállhatatlan személyiséggel rendelkezel amit irtózatosan nehéz megérteni. Kezdetben én sem értettelek téged meg, őszintén nem is akartalak, mert egyszerűen különbözött a személyiségünk. Kezdtem azt hinni, hogy az ellentétek vonzzák egymást téma teljesen bebukott nálunk, mert nem fértünk meg egy helyen. Ha én beszéltem, te próbáltad magadra vonni a figyelmet, ha meg te akkor kölcsön kenyér visszajár alapon, mindig visszabeszéltem.  Már nem emlékszem mi kellett ahhoz, hogy megváltozzon egymásról a véleményünk. Talán egy beszélgetés vagy az, hogy a többiek akik körül vettek minket egyszerűen megunták a veszekedésünket és faképnél hagytak.
Menthetetlen bajkeverőm:
Nem tudok sokat mondani rólad, de az biztos, hogy nem szívesen kerülnék veled egy légtérbe. Ha elgurul a gyógyszered akkor hajlamos vagy butaságokat tenni, akár tilosban járni és minden módot megtalálni arra, hogy ne kelljen büntetőmunkát végezned. Tehát ha szabályt is szegsz, igyekszel körültekintő lenni, mert félted a házad pontjait és azt, hogy kiderül rólad tulajdonképpen mennyire lusta is vagy.
Legjobb barátom:
Nos ide tényleg nem tudok mit mondani, de ha úgy érzed nincs senki akinek elmondhatnád a panaszaidat és szükséged lenne valakire aki meghallgat akkor én itt vagyok.


// Egyik neme és háza sincs meghatározva, pusztán annyit kérek, hogy pm-ben értesíts, ha szívesen lennél az egyik a három közül.//




Különbözöm, tehát vagyok!
Vissza az elejére Go down
Chantal di Merini
Reveal your secrets
Chantal di Merini
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-08-06, 20:25



Leszel a... ?

Még csak készül a karakter, a sztorijával kapcsolatban már minden meg van fejben, és meg is lesz ő is 1-2 napon belül max. viszont akár már előre is szívesen szerveznék neki valamit, két opcióra gondoltam így hirtelen:
- Ex-halálfaló, régi kolléga mondhatni. A hölgyemény az utóbbi időben egy kis Azkabani nyaralást töltött le, szabadulása örömére szeretne visszatérni a sötét közéletbe, ehhez hasznosak lehetnek régi bajtársak.
- Auror, ellenség, netán akinek a családja halálához is köze volt, valami jó kis alany csúnya bosszúra. Razz




A béke sosem tart soká,
csak hiszed, hogy igen.



Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-08-13, 21:48



Leszel a... ?

Pasim?
Hellóka mindenki! ^^
Ginny mellé szeretnék egy úriembert. Igazából bármilyen házba lehetsz, valami érdekes sztorit kitalálunk. Felőlem aztán megpróbálhatod megkeseríteni is az életemet, de aztán kiderül hogy csak azért mert velem szeretnél lenni...
Mindegy Very Happy Ezt utólag eldönthetnénk.
Csak kérlek, keress meg, nem akarok magányos lenni  Sad






Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!


A hozzászólást Ginny Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-18, 10:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Aeryn Backman
Reveal your secrets
Aeryn Backman
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-08-17, 00:53



Leszel a legjobb barátnőm ?

Te vagy az, aki akkor is kiáll mellettem, mikor én nem is tudok róla. Mindig is eléggé zárkózott voltam, de amikor te feltűnsz a színen, mintha még jobban kivirulnék melletted, és sosem telik el úgy egyetlen pillanat sem, hogy ne örülnék a társaságodnak. Az évek elmúltával továbbra is rendkívül jóban vagyunk, még akkor is, ha már nem pergamencetliken levelezünk az unalmasabb órákon. Téged még az a rengeteg tragikus esemény sem üldözött el tőlem, amiben a napjaimat éltem, és mindig te voltál az első, akihez fordulhattam, ha úgy éreztem, nem tudom megtartani az optimizmusomat. Viszont ez fordítva is ugyanúgy igaz. Benned látom az elveszett testvéreimet, így nagyon ragaszkodok hozzád, ráadásul Te vagy az, aki mindig örömmel jön át vigyázni a kisfiamra, ha éppen dolgom adódik. Smile

Egy olyan lányt keresnék, aki hasonló korban van, mint én, és aki szereti a gyerekeket, na és persze aki el tudja fogadni, hogy egy ex-halálfalóval osztom meg a mindennapjaimat. Smile

Vissza az elejére Go down
Caradoc Ogden
Reveal your secrets
Caradoc Ogden
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-08-19, 21:16



Leszel a... ?



...célpontom?
Nem feltétlenül kell ennek halállal végződnie, senkinek nem kell megijednie. Simán elképzelhető, hogy kijátszol, de eljátszanák egy-három sztorit, ahol épp vadásznom kell. Smile

...láb alatt levő barátom?
Akármerre járok, mindig beléd ütközök, és a végén barátok lettünk. Sosem beszélünk meg találkozót, ha csak egy hot dogért ugrok le, akkor is beléd futok. Mindenkinek kell egy barát.

...legilimencia tanárom?
Nincs sok hozzáfűznivalóm. Et-ben van róla pár mondat, hogy milyen "jó" a kapcsoltunk és hogy mennyire szeret bemártani Marcus-nál.

Ha érdekel, írj pm-t. Boldoggá tennél vele engem és a usert is *-*




Élj míg szabad lehetsz.

Vissza az elejére Go down
Amiya Dagger
Reveal your secrets
Amiya Dagger
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-08-27, 15:36



Leszel ...
társam bajban és rosszban?
Leszel a...? - Page 2 Tumblr_n4piynezrf1qbhueno5_r1_250

Ránk nem érvényes a "két dudás nem fér meg egy kocsmában!" mondás. Nem csak kiegészítést nyújtok annak az énednek, aki erősen igyekszik megfelelni a szabályoknak, de garantáltan egy napot sem tölthetsz el unalmasan ha velem tartasz. Noha még elég friss a kapcsolatunk, de az én szívemben már bérelt helyet foglalsz az igaz barátok polcán. Néha ugyan nehéz belevinni téged a rossz dolgokban, de előzékeny természetedből fakadóan mindig rábólintasz. Ha panaszról esik szó, szinte hívnom sem kell téged, ott teremsz és végtelen megértéssel az arcodon próbálsz lelket önteni a megsebezett természetembe. Egy igazi csendes gyilkos vagy. Az iskolában ártatlan és jámbor vagy...ám, amikor közös "portyázásra" kerül a sor, azonnal felébred benned a kalandvágy.
//A többi infó, PM-ben vár rád (; //

A hely betöltve! (:

Leszel ...
az ártatlan áldozatom?
Leszel a...? - Page 2 Tumblr_mukn24dws01r5rfsmo1_250

Nem kell magyaráznom a helyzetet, ugye? Épp csak rossz időben voltál rossz helyen. Újból kiszöktek belőlem a nyers kérdések. Te pedig már akkor hibáztál, mikor megadtad az első kérdésemre a választ. Azóta nem hagylak egy órára sem belemerülni a gondolataidba. Hiszen amint tehetem felkereslek, egy újabb kérdéssel. A helyzet kicsit sem tűnik számodra nyugodt beszélgetésnek. De sajnálsz elküldeni megannyi kérdőjellel a fejemben. Talán valahol azt is sajnálod, hogy a válaszadásodnál többet nem tehetsz. S ezért hálám örökké üldözni fog téged.
// Mégtöbb információért csak dobj meg egy PM-el. (:  //

Tárgytalan!




Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!

Vissza az elejére Go down
Pansy.Parkinson
Reveal your secrets
Pansy.Parkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-09-09, 16:47



Leszel a... ?


Esküdt ellenségem?
Elsőtől kezdve ki nem állhatjuk egymást és ez a harc harmadik körül tetőzött. Akkor aztán volt minden, átkoztuk egymást és így tovább. Az egy hónapos büntetőmunka és eltiltások után egy kicsit nyugodtabbak lettek a kedélyek, de nem vagyunk jóban. Most ismét összeakaszkodtunk (majd megbeszéljük, hogy mi legyen a témája) és megint kezdődik előröl minden. Vége lesz ennek valaha?

Legjobb barátom/barátnőm?
Egy azon kevesek közül akit megtűrök magam mellett. Elsőtől kezdve. Szerintem már annyira összeszoktunk, hogy akár testvéreknek is mondhatnánk egymást. Mindent együtt csinálunk és találunk ki, együtt vagyunk jóban rosszban. Hiszen mindenkinek szüksége van egy ilyen emberre. Ne hagyj cserben soha, kérlek.







I'm not a princess...



...this ain't a fairy tale.

Vissza az elejére Go down
Tristan Connors
Reveal your secrets
Tristan Connors
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-10-30, 21:13



Leszel a... ?


bandatagom?
Na szóval. Egy sokak által ismert, és kedvelt/utált karaktert készítek, a fő sztoriszál már kiderül a külső-belsőből, amit érdemes elolvasni itt. Ami fontos, hogy Tristan amolyan bandavezér, aki bulikat szervez, csajokat dönt meg, amolyan helyi rendbontó. Nem akarok most karaktereket meghirdetni, de plotolhatunk olyan módon, hogy már meglévő karakterekkel ismerhetjük egymást, akik gyakran lógnak együtt. Természetesen a női nem tagjai közül exekkel is szívesen egyeztetek, hiszen lehet színesíteni ezzel egymás múltját. Ami fontos, hogy az ET-t holnap megírom, tehát akik gyorsan szólnak, azok belekerülhetnek már mostanság, akik később, azok csak később. Illetve ami fontos, mivel a karakterem enyhén szólva is vezető jellem, aki nem tudja elfogadni a koncepciómat, legyen kedves ne jelizzen, nem akarom senkire ráerőltetni a játékomat, hogy aztán a hszek közben kínlódjak, hogy vajon a játékos akarata miért akarja legyőzni a sztorimat. Persze nem arról van szó, hogy valaki nem engedelmeskedik, korrektül kijátszva remek mókák lehetnek ebből, de a direkt játékosszivatásból nem kérek Very Happy Jelentkezni, és megbeszélni úgy lehet, ha üzizel Draco-nak, előre is köszi Wink Hugrabugos leszek!





..,
Vissza az elejére Go down
Dasie Saint-Quentin
Reveal your secrets
Dasie Saint-Quentin
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-11-07, 14:10



Leszel a rajongóm?

Csak afféle játékszínesítésre gondolnék, hátha lesz rá jelentkező, akinek szintén színesítheti a karaktersztoriját. Smile A karakter még készülés alatt, de röviden összefoglalva egy francia származású kedves tanárnéni lesz, kissé álmodozó, olyan könnyed, kellemes fajta, ki könnyen alakít ki jó viszonyt a diákjaival, épp ezért gondolnám, hogy esetleg egy diákja teszem azt eléggé oda van érte és nem csak tanári viszonylatban. Afféle plátói rajongásra gondolok, ami természetesen a tanár-diák viszony és persze a korkülönbség miatt nem teljesülhet, de hozhat érdekes szituációkat mindkét fél számára akár közös játékban, akár mással való játékban is. ^^
Ha esetleg érdekel a dolog, akkor dobj egy üzit ide, vagy Lunának, vagy írj facebookon, netán küldj füstjeleket, szóval jelezz valahogy. Very Happy





Secrets all around
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-11-24, 20:13



Leszel a "szolgám"?


Leszel a...? - Page 2 Tumblr_nvpuphENOx1uoud1io1_250

Mindig a sarkamban vagy, már-már az agyamra mész a folytonos életigazságaiddal, amiket napi szinten zúdítasz a fejemre. Próbálsz a jó irányba terelni, eltűntetni ezt a mérhetetlen nagy önzőséget és kicsit bátorítani, mivel köztudottan nem a nagy harciasságomról vagyok híres, még ha tagadom is. Mindig lefárasztalak az agymenéseimmel, ömlengéseimmel saját magam iránt. Ugyanakkor mindig tűrsz és elviseled a hülyeségeimet, bármiről is legyen szó, te kiállsz mellettem és megvédesz. Harmadikos korunkban ismertük meg egymást jobban, amikor kiöntöttem neked a lelkemet az apámról és láthattad a másik, kicsit érzékenyebb oldalamat. Azóta amolyan őrangyal is vagy számomra, titkon pedig téged tartalak a legjobb barátomnak. Ezek mellett mindig téged ugráltatlak, ha kell valami, ezért is tekintek rád néha úgy, mint egy szolgára.
Lányok/fiúk egyaránt jöhetnek, csak bírjátok ép ésszel. Wink


Megtaláltam.  biglove

Vissza az elejére Go down
Gavin Nott
Reveal your secrets
Gavin Nott
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-11-26, 12:34



Leszel a haverom?



Olyan vállalkozó szellemű férfi nemű egyedeket keresek, akik, vagy egyidősek, vagy plusz, mínusz egy év van csak köztük maximum, és, ha nem is hasonló gondolkodásúak, mint Gavin, de legalább is nem zavartatják magukat a világszemlélete miatt, és egész jól elbeszélgetnek, hülyülnek vele. Griffendélesek, és Mardekárosok előnyben! De a többi házból is lehet jelentkezni egy kis bajkeverésre, lógásra, ivászatra. Wink
Olyan két embert várnék, de ha már egy lesz, annak is örülök! Very Happy Ez ügyben Gavinnél PM-ben, vagy éppen facebookon lehet zaklatni. Smile







One half of the world cannot understand the plesures of the other

Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-11-29, 11:46



Leszel a legjobb barátnőm?

Szeretnék egy/vagy több olyan személyt, akinek a lánykám ki tudja önteni a szívét, elmondani gond nélkül a pasiügyeket. Ha szomorú felvidítsa és fordítva is, na meg persze nem utolsó sorban minden csínyben, pimaszságban együtt lennének benne.
Ha vállalnád a posztot, kérlek jelentkezz  joooeg  biglove





Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-12-02, 22:27



Leszel a...


Exfeleségem, közös lányunk anyja?
Egy fő olyan női karaktert keresek, akinek beleférek az életébe a lányunkkal egyetemben. Házasok voltunk egy ideig, nem működött és elváltunk. Van egy 8-10 év körüli gyerekünk (a jelentkező életkorától függ, mi fér bele neki, én 33 év körüli leszek), akivel vagy közösen nevelünk vagy csak én, rugalmas vagyok ebben a dologban. Egyéb megkötésem nincs, bármilyen ötletre vevő vagyok, pmben megbeszéljük a többit. ^^

(a lányunkból végül fiú lett, köszönöm, elkelt joooeg )


Rokonom?
Egy vagy két főt keresek, akinek beleférek testvérnek, unokatestvérnek vagy bármilyen rokoni szálnak. Very Happy

(ez is elkelt, köszönöm szépen nagyszem )


Ismerős, barát, kolléga, szomszéd stb...?
Bárki, akinek jól jön egy plusz kapcsolati szál, a Mágiaügyi Minisztérium Varázslény-Felügyeleti Főosztályán dolgozom majd. :3

Pmben megtaláltok, előre is köszönöm, aki megkeres. ^^

Vissza az elejére Go down
Opal Bauquemare
Reveal your secrets
Opal Bauquemare
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-12-05, 14:54



Leszel a... ?


Leszel a...? - Page 2 Tumblr_n07brdcSVd1rfcm49o3_250

Legjobb barátom/barátnőm?
Olyan emberkét/emberkéket keresek, akik el tudnának viselni egy "lelkibeteg" nőt. Akár egy dumcsizásra, akár tervszövögetésre, bosszúra, bármi.

Elveszett húgom?
Amióta elszakadtunk egymástól egy másik család nevelt fel, mint sajátja. Te nem emlékszel rám, nekem is csak halvány emlékképeim vannak rólad. Szóval ide olyan hetedikes/hatodikos leányzót keresnék, akinek az életébe beleférne egy anyáskodó nővér.



Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty2015-12-05, 17:02



Leszel a... ?

volt barátnőm?

Egy olyan nagyjából Juliannal egyidős hölgyeményt keresnék, akivel egy hónapnyi együtt járás után szakított a karakterem(az ok bármi lehet). Annyi megkötésem lenne, hogy nincs öri-hari köztük, de ettől függetlenül bármi jöhet, és bármilyen ötletre is vevő vagyok. Ha érdekel, dobj egy pm-et és majd a továbbiakat megbeszéjük. Smile

meg is találtam Smile

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Leszel a...
» Leszel a levelezőtársam?
» Leszel a rokonom?
» Leszel a pszichiáterünk?
» Leszel a beharapóm?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Leszel a...?-
Ugrás: