ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Alison Fawley


Ma 10:53-kor
Annabelle Mitchell


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Leszel a...? I_vote_lcapLeszel a...? I_voting_barLeszel a...? I_vote_rcap 
Alison Fawley
Leszel a...? I_vote_lcapLeszel a...? I_voting_barLeszel a...? I_vote_rcap 
Kalandmester
Leszel a...? I_vote_lcapLeszel a...? I_voting_barLeszel a...? I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Leszel a...? I_vote_lcapLeszel a...? I_voting_barLeszel a...? I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Leszel a...? I_vote_lcapLeszel a...? I_voting_barLeszel a...? I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70692 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Maia Hansen, Megan Smith, Vladimir Mantov


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leszel a...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-09-25, 10:28



Leszel a... ?

Akár még előtörténet írás előtt, vagy ha már meg van, ide akkor írj, ha keresel valakit, aki az életedben fontos szerepet játszik. Egy volt nagy szerelem, legjobb barát, ősi ellenség, bármi, tehát ha nem kifejezetten keresett karakterre vágysz, hanem akárkire, aki beleillik a történetszáladba, és már eleve egy alappal indíthatjátok el a játékotokat majd.
A hirdetéshez használhatod bátran az alábbi sablont is, de egyáltalán nem kötelező. Smile



Kód:
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Euphoria Script' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="background-image: url(http://картинки.cc/img/4/8/6/%D0%A3%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%8B,%20%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B9,%20%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D1%91%D0%BD%D1%8B%D0%B9,%20%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B,%20%D1%84%D0%BE%D0%BD,%20wallpaper,%202560x1600.jpg); box-shadow:0px 1px 4px #000; border-radius:5px 40px/5px 40px;width:480px;border:1px solid black;"><br><div style="border-radius: 40px 5px/40px 5px; width: 450px;box-shadow:0px 1px 4px #000; padding: 5px;background-color:#000011;border:1px solid #002244;box-shadow:0px 1px 4px #000; "/><div style="width: 440px;font-family: 'Euphoria Script';text-align: center; margin-top:10px; font-size: 43px; color: #008888;text-shadow: 1px 1px 6px dodgerblue;margin-bottom:10px; ">Leszel a... ?</div><br><div style="width: 420px; text-align: justify;"><font color=lavender>Ide jöhet az izgi és figyelemfelkeltő szöveg, ami alapján úgy gondolod, hogy érdemes lehet a kariddal közösködni. ^^</font></div></div><br></div></center>
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Penelope Aimes
Reveal your secrets
Penelope Aimes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-09-28, 11:27



Leszel a szobatársam?

Egy darab Mardekáros szobatársat keresek, értelemszerűen lányokat, akik szívesen megosztanák a szobájukat egy nyolcadikos kissé Mardekárból kilógó hölgyeménnyel. ^^ Jelentkezni bátran lehet pm-ben. ^^ Lehetsz akár alsóbb évfolyamos is, az sem akadály, hiszen akad, amikor egy-egy diák elmegy és üresedés van egy-egy szobában. Smile

Betelt ^^:
- Georgiana Findley
- Anne Newsome
- Ruth Amesbury
- Odessa R. Blähen








A hozzászólást Penelope Aimes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-29, 07:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-10-03, 21:57



Puma szelídítő kerestetik

Nem írok ki rá külön keresett karit, de keresem azt a hímnemű egyedet, aki megpróbálkozik vele, hogy a cseppet idegesítő cinikus, életben nagyot csalatkozott leányzót megpróbálja normális állapotúra tornászni, vagy legalábbis elviselni hosszú távon a keresetlen stílusát. ^^ De csak, mert a kihívások izgalmasak.  vigyori
Ha bátor vagy és vállalkozó szellemű, akkor dobálj meg egy pm-mel, de úúúgy,hogy ne fájjon ^^

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-10-06, 19:23



Plot, plot, plot...

Nos, elsősorban valamiféle munkáltatót, társat vagy bármi ilyen jellegű személyt keresnék. Lehetőleg olyasvalaki legyen az illető, aki nem fél a hozzám hasonló vérmes bestiáktól, tehát puhányok kíméljenek. Razz Továbbá mindenféle plotra vevő vagyok; egyaránt keresek munkatársakat, régi csatlósokat, barátokat és ellenségeket. És persze mindent, ami szem-szájnak ingere. Very Happy
Nem kell félni, nem harapok. Csóközön.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-10-10, 22:36



Leszel az "akárkim"?

Mivel a karakterem még friss, ezért lényegében bármilyen kapcsolatra nyitott vagyok. Very Happy Azt érdemes tudni,hogy Roy nem harapós... legalábbis nem harap nagyot, ettől eltekintve könnyen fel lehet hergelni. Szóval akár olyan személyek is jól jönnének (itt főként diákok), akik megkeserítik az életét és rendszeresen tönkretesznek valamit az iskolában, borsot törnek ezzel az orra alá. Meg persze kéne pár cimbora, akiket például megemlíthetnék egy-egy reagban időnként. ^^ Ezeken kívül amihez van ötleted Wink

Vissza az elejére Go down
Carmen Roughley
Reveal your secrets
Carmen Roughley
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-10-16, 12:22



Leszel a gazdám vagy a hódolóm?

Mivel bejegyzetlen animágus vagyok, vörös macska képében arra gondoltam, hogy lehetne mondjuk egy diák kis gazdám, akitől időnként persze meglépek, de nem tudná megállni, hogy ne vigyen magával a Roxfortba egy Roxmortsi hétvége alkalmával, amikor belém botlik.
A másik aprócska kis ötlet, olyan fiú (vagy lány? Razz) rajongókat keresek, akik időnként betoppannak a Szárnyas vadkanba, és afféle kis plátói tini szerelemmel tekintenek rám, mint idősebb, felettébb nyílt és kedves hölgyeményre. ^^





Azt a szerelmet viszonozzuk,
amiről azt gondoljuk, hogy megérdemeljük.
Vissza az elejére Go down
Valerie Hart
Reveal your secrets
Valerie Hart
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-10-18, 11:32



Leszel a... ?

Sziasztok! Egy Valerie kora-beli úriembert keresnék lelkesen, NEM szerelmi szálra, úgyhogy nyugodtan olvass tovább... (;

És hogy kim is vagy te nekem? Te voltál az első nagy szerelmem, a Roxfort után, amikor mindketten nagy álmokat dédelgettünk a jövőnkre nézve, folytattuk tanulmányainkat, szövögettük nagy, világmegváltó terveinket hosszú-hosszú éjszakákon át, amikor csak az embertelen mennyiségű kávé tartott ébren minket egy-egy vizsga előtt. Az ember szereti azt hinni, hogy huszas évei elején minden örökre szól, de valahogy kialudt a nagy láng, talán az én hibámból, túlságosan is sokat akartam, azonnal, és amint munkát kaptam a Minisztériumban a felhőtlen diák évek után, sokkal fontosabbá lett nekem a Wizengamot, mint te. Nem egymást gyűlölve váltunk el, mégsem beszéltünk azóta sem, azt leszámítva, hogy elhangzik a sablonos "hogy vagy?" kérdés mindig, amikor találkozunk. De tudod... nagyon nagy szükségem lenne most egy barátra, nem csak téged veszítettelek el a munka-mániám miatt.

Vagyis, röviden összefoglalva, egy régi szerelmet keresnék, aki most baráti státuszban felbukkanhatna a karakterem életében, tényleg nem szeretném őket összehozni, de persze, ha egy kicsit kezdetben bejátszanak a régi érzések én nem vagyok semmi rossznak elrontója, vagy ha esetleg párral rendelkezik a kedves jelentkező és igényli, hogy kicsit, rövidtávon felborogassam az életét, arra is kitalálhatunk valamit, de elsősorban egy vállra lenne szükségem, amin lehet sírni és amibe lehet kapaszkodni (:

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-10-24, 07:07



Leszel a szobatársam ?

Nos, nagyon nem indult be az életem itt, és igazán sajnálnám veszni hagyni a nagy szeretettel megírt karakterem, úgyhogy próbálkozok: első körben szobatársakat keresek. Nem írom, hogy barát, vagy ellenség, mert a nullával nem lehtek válogatós, de igazából bárki jöhet első körben, én úgy képzelem, hogy Pansy Parkinson az egyik, akivel folyton marjuk egymást, állhatsz az ő oldalán, vagy az enyémen, vagy lehetsz az is, aki a halálba kívánja a balhézásainkat, és lehajigálja az ágyneműnket a hálókörletből, hogy aludjunk ott, ha nem tudunk kussolni.. Abszolút rajtad múlik, bármire vevő vagyok, szájkaratézni nagyon lehet velem, ezt megígérhetem.Smile)

u.i. ugyanitt fiú kollegákat is keresek, csak úgy mint háztársam, vagy spancim, vagy "ki ez a bosszantó nagyszájú csaj, aki folyton mellém ül gyógynövénytanon?" Very Happy

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-10-25, 20:37



Legjobb barát/barátnő kerestetik!

Keresem azt a személyt, aki a legfőbb bizalmasom, akivel véd és dacszövetséget alkotunk, és jóban-rosszban kiállunk a másikért. Biz isten, nálam még a mocskos kis titkaid is biztonságban lesznek, hisz ha egyszer a szívembe fogadtalak, onnantól kezdve már nagyon nehéz onnan kikerülni.
Lehet fiú is az illető, de akkor az nagyon fontos, hogy szerelmi kapcsolat teljesen kizárva, csupán barátságról lehet szó, de eskü, annak mennyei leszek. ^^ Ami még lényeges, hogy a barátságunk már évek óta tart, ha egy évfolyamba járunk, akkor első óta, de egyébként azóta, mióta a duónk fiatalabbik tagja bekerült a suliba.
Kész még ugyan nem vagyok, de nem várat már sokat magára az előtörim sem.



Köszönöm, megvan(nak)! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hosemary Miller
Reveal your secrets
Hosemary Miller
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-11-13, 10:53



Leszel a bárkim?

Várom barátok, barátnők, hódolók, ex pasik, ellenségek, versenytársak vagy úgy bárki jelentkezését aki el tudná képzelni Rosemaryt a karaktere életében. Hangsúlyozottan bármire vevő vagyok úgyhogy záporozzanak azok az ötletek! Smile




Leszel a...? Tumblr_nirjniv7BB1qf5qhso2_500
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-11-17, 17:46



Lennél a... ?

Lennél a haragosom? Leo elhalászta előled életed szerelmét, csókodat lopta vagy egyszerűen csak megbántott? Netalántán azért haragszol mert őt mindenki szereti veled ellentétben? Vagy egyszerűen csak utálod az életvidámságát? Az is lehet, hogy a Cameront gyűlölők népes táborába tartozol, ki nem állhatod kimért, hideg és nem utolsó sorban lenéző stílusát? Zavar a szülei gazdagsága vagy éppen a név amelyet megörökölt?
Lennél a titkos rajongóm? Csodálnád Leoban rejlő lendületet, nyitottságot, jókedvet és kreativitást? Vagy éppen Cameron sötét, idegen kisugárzása hozna lázba alkalomadtán?
Lennél a bajtársam? Valaki aki elviseli Cameron kiállhatatlan stílusát csak azért mert pontosan tudja születése óta őrzött titkát? Egy húron pendülnél Leoval aki mindig minden kalandban benne van és mindenből, mindenkiből kihozza a legjobbat?
Lennél a múltbéli árnyam? Valaki aki ártani akar Cameronnak vagy a családjának? Esetleg egy olyan személy aki egyszerűen csak múltbéli sérelmei miatt ki akarja teregetni a hánytattatott sorsú fiatal szennyesét?

Magadra ismersz? Akkor ne habozz - dobj egy pm-et és máris összekapcsoljuk a karaktereinket. Készülj egy hsz-ekben és izgalmakban gazdag gyümölcsöző kapcsolatra! Wink




Leszel a...? 5yLgocujBIhhB8qWXew
Vissza az elejére Go down
Annie Walsh
Reveal your secrets
Annie Walsh
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-11-26, 19:26



Lennél a... ?

Lennél valamikori büszke mestereim egyike? Egykori áldozatom életbenmaradt fattya vagy éppen más gyászoló hozzátartozója? Szövetségesem ki vagy hozzám hasonlóan őszintétlen vagy épp ellenkezőleg őszinte tiszteleten alapuló kapcsolatot ápol velem? Esetleg egykori vagy éppen jelenlegi társam lennél? Hódoló ki a távolból követ, fiatal gyermek ki beteges módon példaképének tekint? Talán te vagy az örökké kísértő múltbéli árnyak egyike? Ősellenség vagy barát? Esetleg egyszerű de ugyanakkor mérhetetlenül elhivatott fegyverhordozóim egyike?

Amennyiben bármelyik kérdésemre igennel válaszoltál ne habozz, rögvest írj nekem! Wink

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-12-02, 20:47



Leszel a... ?

Kizárólag karakter kapcsolatokat keresnék, azon belül is szinte bármit. Elsősorban ellenségeket, akik bosszút akarnak állni az elhunyt rokonuk miatt. Halálfalókat, akik befogadtak maguk közé, mikor meghalt a családom és amnéziás lettem. Barátokat, akik csak azt tudják, hogy sima pizzafutár vagyok és a sötét munkámról fogalmuk sincs. Hódolókat, akiket legtöbbször észre sem veszek. Meg minden más jöhet, ami még eszedbe jut Smile Az ET-met viszont nem árt hozzá elolvasni, hogy minden világos legyen.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-12-11, 18:47



Leszel a szobatársam?

Kettő Hugrabugris ( Razz ) leányzót keresek szobatársnak. Persze az évfolyam mindegy, mint eddig mindenhol - hiszen így a szoba is előbb telik meg Cool -, csak az a lényeg, hogy elviseljétek a művészi hajlamaimat és a szétszórtságom. Oké, tudom igazából mindenki fura valamilyen szempontból, nem? Úgy bizony, főleg mi a Hugrában...
Ha van kedved egy szobában lenni velem és tartani néhány csajos/depizős/hülyülős/vagy akármilyen estét, akkor küldj egy baglyot ^^


Megvagyunk, itt a link: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t813-8-as-szoba#6169



A hozzászólást Octavia Fergusson összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-03, 00:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayley-Hose Stonebury
Reveal your secrets
Hayley-Hose Stonebury
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-12-14, 23:55



Leszel a... ?

Elsőként nagyon örülnék én is, ha akadnának szobatársaim, azért ilyen helyek csak teljenek már be a kari kis életében, szóval Hollósok, akit érdekelne a dolog/még nincs szobatársa az nyugodtan jelentkezzen, edit: egy harmadiknak sztem még örülnénk (:
(szobatárs 1:  Justice Simmons :3)

Másodszor, kicsit bonyolultabban - szükségem lenne egy 20-23 éves, aranyvérű ifiúrra, akivel a családom még kamaszkorunk hajnalán eljegyzett, és valami kevéske volt is a fiatalok között. Ám azóta ezt a kapcsot a karakter függetlenségéről tanúbizonyságot téve megszüntette, de azért úgy gondolom, hogy érdekes kapcsolatot lehetne ebből kihozni, még akkor is, ha a karaktereket nem egymásnak szánta az ég, úgyhogy valaki szánjon meg, hadd ne kelljen új karit hirdetnem, rugalmas vagyok, szinte bármi képezheti alku tárgyát, baglyokat küldeni ér...^^


ps: egyebekre is nyitott vagyok, úgyhogy ha csak tetszik a szép orcám, vagy a kék színem, mindenkivel szívesen találok ki kapcsolatokat ;D

Vissza az elejére Go down
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets
Dorothy Bedingfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2014-12-26, 16:40



Leszel a bizalmasom?

Nem feltétlenül legjobb barátnőt keresek, lehet fiú is, lehetsz tőlem akár egy lazább tanár, vagy egy Roxmortsi lakost, netán egy régi családi barát, szóval bármi, mivel amúgy is egyetemistaként kevés időt tartózkodom a suliban, de mégis csak tuti, hogy van legalább egy valaki, akit a bizalmamba fogadtam és mesélek neki a kis nehézségekről az életemben, mert hát azért akadnak ám még nekem is. Szóval, ha lennél a bizalmasom, akkor ne habozz megdobálni egy pm-mel. ^^





Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Vissza az elejére Go down
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-03, 16:47



Zenekar alapítás

Gary Fairfax-szel karöltve zenekart alapítanánk, ehhez keresünk lelkes zenész palántákat, akik esetleg csatlakoznának az akcióhoz. Akár magát a válogatás is kijátszhatjuk, vagy ilyesmi, szóval az iskolában akár idővel ismertté is váló zenekarról lenne szó.

Ami eddig biztos:
Gitáros: Gary Fairfax
Fronténekes: Marisol Naceri
Dobos: Eric Carpenter

Minden egyéb poszt, egyéb hangszerek, vokál szabadok még. ^^ Bandanevünk sincs, szóval ezt majd a megalapulás után kitalálhatjuk közösen is. Smile




Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-08, 11:37



Leszel a... ?



Leszel életem megkeserítője?

Annak idején jóban voltunk, nagyon is. Hónapokig úgy tűnt minden rendben, hogy Leo Miller jó fiú lett te pedig képes vagy elviselni furcsábbnál furcsább hangulatingadozásait és olykor öncsonkító dührohamait, az emlékezetkiesésekről  és arról, hogy valójában fogalma sincs ki ő nem is beszélve. De te álltad a sarat mert azt gondoltad szeretsz, egészen addig míg a füledbe nem jutott, hogy Leo mégsem annyira jó fiú. Oltári dühös voltál, nem érezted elegendőnek, hogy órakig dühöngsz és közlöd velem soha többé nem akarsz látni. Nem, inkább úgy döntöttél ezentúl megkeseríted az életem. Pletykákat terjesztesz rólam és igen, nagy előnyben vagy a többiekkel szemben ugyanis tisztában vagy furcsa titkommal.



Leszel a világraszóló haverom?



Egy ártatlannak tűnő csínytevés volt csupán, rögvest az iskola első napján amely egy életre összekötött bennünket. Nem beszélve ugye az első közös büntetőmunkáról amit végigröhögcséltünk. Azóta persze sokminden változott, felnőttebbek lettünk, már nem a galacsindobálás sokkal inkább a szebbnél szebb lányok hoznak bennünket lázba. Te vagy az egyetlen ember aki minden piszkos nőügyemmel tisztában van és ugyan néha csak a fejed rázod máskor tapsolva bíztatsz.  Már messziről kiszagolod ha éppen rossz kedvemben vagyok, ergo Cameron az úr – ilyenkor rendkívüli érzékkel kerülsz el engem.


Leszel a másik felem?


Persze itt nem Cameronra gondolok, az már így is durván zavaros történet.  Te voltál életemben az első lány, ahogyan én neked az első fiú. Ügyetlenek voltunk, visszatekintve röhejesek úgyhogy hamar feladtuk a dolgot. Az idő múlásával azonban mindketten felszedtünk némi tapasztalatot, ki többet ki kevesebbet és valahogy megint egymásba gabalyodtunk szigorúan megígértetve egymással, hogy most jobban fog menni a dolog. És így is lett, ettől olyannyira lelkesek lettünk, hogy azóta ismét sokat lógunk együtt.  Nem kerüljük egymás társaságát és ha úgy adódik hát úgy adódik alapon nem mondunk nemet.  Nem vagy szerelmes és én sem, ez egy adok kapok játék ahol senki sem sérülhet. Slusszpoén, hogy egymás irányában nem ismerjük a féltékenység fogalmát. Tudom, hogy ez csak addig lesz így amíg meg nem találod életed szerelmét – elvégre te egy bombázó vagy, kedves, stílusos, megértő és hűséges. Fene szerencsés vagyok, hogy egy hozzám hasonló lókötő mellett tengeted napjaid – még ha csak egy időre is.
Elkelt!


Igény esetén a karakterek külön is megalkothatóak de nekem az is bőven szuper ha a sztori egy meglévő karakterhez kapcsolódik hozzá.

Magadra ismersz? Akkor ne habozz - dobj egy pm-et és máris összekapcsoljuk a karaktereinket. Készülj egy hsz-ekben és izgalmakban gazdag gyümölcsöző kapcsolatra! Wink




Leszel a...? 5yLgocujBIhhB8qWXew


A hozzászólást Cameron Caster összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-02-06, 14:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-09, 18:00



Leszel a valakim?

Egy borzalmas erős skót akcentussal megáldott pofátlan kis valami keres barátokat (vagy barátféleségeket), utálkozókat, szobatársakat, egyszóval bárkit, aki az életében valamilyen szerepet betöltenek.
Friss, a kari muszáj kapcsolatokat építenem. Very Happy

Vissza az elejére Go down
Alexis Treyforne
Reveal your secrets
Alexis Treyforne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-12, 22:20



Leszel a... ?

Leszel a Klubom tagja?
Hallottál már a BLK-ról? Igen, jól gondolod. Ez az a lány klub, aminek tagjai titkosak, aminek székhelye titkos, és csak a kiválasztottak kerülhetnek a sorai közé. Kaptál tőlünk egy díszes és semmitmondó meghívót? Ez azt jelenti, észrevettünk. De ne feledd, próbák sora előzi meg a tagfelvételt! Egy lány legnagyobb ellensége csak egy másik lány lehet! Nem jobb hát ellenségeidet magad mellett tudni?
A kis liba elhappolta előled a pasit akit kinéztél? Ha tagjaink között vagy, számíthatsz a segítségünkre!
Keresztbe tett neked valaki aki tagunk? Közöttünk rendezhetitek büntetlenül!
Nem vesznek észre mások? Szürke kisegérnek érzed magad, de legbelül tudod, hogy van benned valami különleges? Kikupálunk!
Három besorolásban várom a jelentkezőket:
- Alapítótagok (max 7 fő, minden házból 2-2, kivétel Hollóhát, abból 1): Hetedik vagy nyolcadik évfolyam - jár nekik az alapítótagok gyűrűje
- Tagok (korlátlan): Évfolyam harmadiktól felfelé, ők a tagok karkötőjét kapták ajándékba.
- Friss hús (korlátlan): Azok akik már átestek a próbákon, és még beavatás előtt vagy már éppen után vannak. Évfolyam harmadiktól felfelé, kitűzőt hordanak.
- Kiválasztott (korlátlan): Akik már megkapták a kis meghívónkat, és éppen várják a következő lépést. Vagy még a meghívók előtt vannak, de már egy jelzés megtörtént. Csak harmadiktól felfelé.

Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-13, 19:36


Leszel a társam a nagy kalandban?

Nem, az életről beszélek, arra már van, vagyis még nincs, de mindegy, bonyolu. Én másfajta kalandra gondoltam, ami életre szóló. Jelenleg egy sárkányt akarok megkeresni és egy tojást magamnak. De nem csak a sárkánytojásra fáj a fogam. Az egyik legszebb sárkányt akarom látni és megfigyelni, mint leendő bestiamester.
Egyszer erre keresek, másodszor pedig bármilyen más lény utáni kutatáshoz keresek társakat. A számot nem határolnám be, de mindazonáltal nem szeretném, hogy túl nagyra nőjön a csapat. Terveim szerint majd a jelentkezők közül mindenkit én fogok megkeresni és beszélgetni, hogy mért érdekli az aktuális kaland vagy éppenséggel a jövőben lévő kalandokra én fogok odamenni a jelenlévőkhöz, hogy szükségem lenne rád. Ha sokan jelentkeztek és van rá kapacitásom, akkor valószínű, hogy több ilyen kaland is lesz különböző lény után kutatva.




Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Trisha Harvelle
Reveal your secrets
Trisha Harvelle
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-14, 11:55



Leszel a... ?

A leányzómról annyit kell tudni, hogy egy nyári támadásnak hála elveszítette az emlékezetét és néhány hónappal később tért vissza a Roxfortba, mint a többiek. Nos, ezt többen hallhatták már az iskolában (főleg a Griffendélesek), az pedig tisztán látszik, hogy teljesen megváltozott. Nem tudja, hogy ki ő, így új jelleme alakult ki. Elég sok jó játéklehetőség van ebbe, ezért is keresek mellé régi ellenségeket, barátokat...

- Régen kedvelhettél, hiszen mindig is vezető személyiség voltam, imádtam szórakozni az emberekkel és irányítani őket, és nehezen tűrtem, hogyha valami nem úgy volt, ahogy azt én akartam. Lehetünk tehát ismét jóban, segíthetsz nekem, de akár lehetünk most már rosszban is, hogy megváltoztam.
- Mivel nem vetettem meg a férfiak társaságát sem, imádtam játszadozni velük (bár szexig nem fajult a dolog), így lehettél az egyik régi játékszerem is, akire ugyebár nem emlékszem.
- Utálhattál vagy irigykedhettél rám azért, mert én sikeres voltam és közkedvelt (bár itt sokan nem őszintén kedveltek, de jobb volt így, mint az ellenségemnek lenni).
- Tudsz arról, hogy mi történt velem, régen utáltál és nem érdekel az, hogy most már más ember vagyok, meg akarsz leckéztetni, elszórakozni velem úgy, ahogy régen én tettem azt veled. A célod az, hogy fájdalmat okozz, aztán majd kiderül, hogy marad-e a cél vagy esetleg mégis megkedvelsz...

Illetve lehetnek még persze más lehetőségek is, szóval ha valakinek tetszik valami ötlet és majd szeretne velem játszani, akkor dobjon PM-et, sok mindenre vevő vagyok! Very Happy Általában Astrid karimmal vagyok belépve, így ott több a lehetősége, hogy észreveszem a PM-eket, de időnként Trish-re is ránézek. Very Happy

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-19, 01:21



Leszel a... ?

szobatársam? Nem muszáj jóban lennünk, akár rivalizálhatunk is, de nem bánnám, ha legalább egy valaki lenne, aki már elsős korunk óta elvisel, és élhetővé teszi számomra a környezetet.

az aki korrepetál? Az átváltozástan (és a bűbájtan is alkalmanként) a rémálmom, és minden évben szenvedek a vizsgákon, viszont ebben az évben már nem bízhatok mindent a véletlenre, így nem bánnám ha valaki esetlen kisegítene. Talán még a végén meg is köszönöm.

az exem? Együtt voltunk, szakítottunk, aztán megint összejöttünk, végül pedig beláttuk, hogy ez egyszerűen csak nem fog összejönni. De kompromisszumot kötöttünk miszerint amíg mindketten szinglik vagyunk, és a másik egyedül érzi magát egyikünk se veti el a "barátság-extrákkal" opciót. Vagy ha éppen féltékennyé kell tenni a kiszemeltet, mindig megvan a tökéletes opció.

a nemezisem? Abban a pillanatban, hogy megpillantottuk egymást mindketten tisztába voltunk vele, hogy elkezdődött a verseny. Évek óta rójuk a köröket, számtalan büntetőmunkát ültünk végig már egymás miatt, de még nem sikerült megtörném téged, és ez az idegeimre megy. Nem szokásom feladni, és amíg el nem érem amíg akarok - ami jelen esetben a bukásod - nem nyugszom. Szerintem egyikünk se gondolta, hogy ide jutunk mikor még elsőben megszégyenítettél egy megjegyzéssel, de már nincs visszaút. Bár sose vallaná be egyikünk se, egy részünk még élvezi is a folyamatos rivalizálást.

a bajtársam? Igazából inkább haver, vagy legalábbis olyan valaki(k) akikkel elvan az ember, és könnyen rávehetőek a tilosba járásra. Szabályszegők mint én, és mivel többen sokkal nagyon buli egy ideje már együtt lógunk, és ha unalom van elütjük az időt. Ismerjük egymást, de nem annyira, hogy a lelkizés szóba jönne, mégis élvezzük egymás társaságát.

az egyetlen aki átlát rajtam? Te vagy a legkitartóbb ember akit ismerek, hiszen valljuk be, ha valaki már évek óta űz engem, és nem riad vissza a jellememtől, annak valami tehetséget biztos adott az ég. A rideg őszinteségemet már teljesen megszoktad, a megjegyzéseimet fel se veszed, és valószínűleg bebeszélted magadnak, hogy én éppenséggel mégse vagyok olyan rossz ember, mert totál úgy kezelsz. Ne várd, hogy bevalljam, hogy jól esik, tudod, hogy nekem ez nem megy, de barátomnak mondalak, talán a legjobbnak, hiszen az vagy, talán az egyetlen akinek valaha egy kicsit meg is nyíltam. Könyörgöm bizonyítsd be, hogy nem bántam be.


Ennyi lenne első körben, és mivel a kari új, ezért nagyon szükségem lenne összekötő kapcsolatokra, így ha az egyik ötlet megtetszett, akkor csak dopj egy pm-et. Very Happy De ha esetleg bármilyen más ötleted van a karijaink közötti kapcsolatra, nyitott vagyok bármire, csak üzenj.  nagyszemu



A hozzászólást Avery Rhodes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-24, 23:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty2015-01-24, 21:30



Leszel a... ?

Ollé, akkor sorolom kikre lenne szükségem, aztán tessék péemel vagdosni, ha valakinek hiperszuper ötlete támad.

- Elsősorban szobatársakra. Vagy olyan szobára, ahol még van hely egy hatodikos oroszlán számára. A kettő kombinációja lenne a legoptimálisabb. ^^

- Egy idegesítő alsóévesre, aki (legyen fiú vagy lány) folyton-folyvást a muglikról faggat. Lehetőleg tényleg idegesítő legyél, hogy túráztasd a tűrőképességemet. Razz

- Egy srácra, aki megpróbálja ellopni a szívemet. Lehetőleg hatodiktól felfelé. Bármely ház tagja lehet, nincsenek különleges elvárásaim. Ja de.. Mégis. Apabiztos legyél, hapsikám. Laughing

- Egy álszent barátra (vagy barátnőre, nekem édesmindegy), akit vonz a kaland és igenis szívesen átvenné a helyem. Természetesen apám figyelmét akarja magára vonzani személyed, méghozzá úgy, hogy kalandjairól faggatod. Lássuk be, ő szeret beszélni élete fénykoráról. Ki tudja, a végén még féltékeny is leszek.. Rolling Eyes

Egyelőre ők lennének, aztán ha menet közben még eszembe jut valaki, akkor úgyis csiripelek. nagyszemu Ha valaki lecsapna egy-egy posztra, megtalál pm-ben. veryhappy

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Maya Jones   Leszel a...? Empty2015-02-20, 14:42



Leszel a... ?

Akkor én is beszállnék a buliba.

Nos...leszel a játszótársam? Vagy bárki más akivel szívesen tudok játszani? Very Happy Bármilyen játékban benne vagyok akár nem ismerjük egymást, de úgy is összeismerkedünk vagy, esetleg egy házban járunk stb. Általában kedves vicces vagyok, de ha kell tudok gonoszkodni másokkal. Imádom a csupa nagybetűs életet Very Happy Esetleg még annyit Mayáról, hogy nem adja könnyen magát. Viszont kerüli a konfliktusokat és általában rendet tesz maga és a környezete körül. Nem olyan mint a "többi" lány. Magabiztos és nem nagyképű ha bárki, azt hiszi róla. Szeret viccelődni de, szeret másokat is megviccelni. Hangulata változó olykor kötekedős amúgy, meg aranyos.

Ui: Ennyi lenne Very Happy Ha, van más kérdésed vagy ha szeretnél velem játszani olvass hszt rólam és többet megtudhatsz Very Happy Aztán pm-be egyeztetünk. kisangyal













Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a...?   Leszel a...? Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Leszel a...
» Leszel a levelezőtársam?
» Leszel a rokonom?
» Leszel a pszichiáterünk?
» Leszel a beharapóm?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Leszel a...?-
Ugrás: