ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Marisol Naceri I_vote_lcapMarisol Naceri I_voting_barMarisol Naceri I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Marisol Naceri I_vote_lcapMarisol Naceri I_voting_barMarisol Naceri I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Marisol Naceri I_vote_lcapMarisol Naceri I_voting_barMarisol Naceri I_vote_rcap 
Alison Fawley
Marisol Naceri I_vote_lcapMarisol Naceri I_voting_barMarisol Naceri I_vote_rcap 
Kalandmester
Marisol Naceri I_vote_lcapMarisol Naceri I_voting_barMarisol Naceri I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Marisol Naceri I_vote_lcapMarisol Naceri I_voting_barMarisol Naceri I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Marisol Naceri I_vote_lcapMarisol Naceri I_voting_barMarisol Naceri I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Marisol Naceri

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Marisol Naceri
Reveal your secrets
Marisol Naceri
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Marisol Naceri   Marisol Naceri Empty2014-11-12, 23:31




Marisol Naceri

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nyuszi hopp, nyuszi hopp, máris egyet elkapott!"

Főkarakter: Luna Lovegood
Teljes név: Marisol Naceri
Születési hely és dátum: 1980. augusztus 31. Northwich, Anglia
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Kolibri
Évfolyam: Hatodik
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Jóslástan - Kiemelkedő, Legendás Lények Gondozása - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Harsány vagyok és elég sokat fecsegek. Vagyis... nagyon sokat fecsegek. Imádok beszélni, bármiről és bármikor és gyakorta csak úgy random elkalandozva a témák között. Ne lepődj meg, ha néha csak úgy közbe vágok valamit, ami amúgy eszedbe se jutott volna, hogy ide kapcsolódik, mert.. nem is kapcsolódik ide. Szeretek mindent, ami színes, a kedvencem a vattacukor... nem a pónik... nem a mondókák... nem a szivárvány! Na jó, sok kedvencem van. Szeretek pörögni és szórakozni és még jobban szeretek táncolni és énekelni. Nem mondom, hogy sokan kedvelnek, de aki szereti a hozzá hasonló kissé fura, kissé talán butácska enegriabombákat az általában elég könnyen elvisel. Igazából jó társaság vagyok, mert tuti, hogy könnyen feldoblak majd és nem igazán veszem le a cinikus megjegyzéseket, vagy a beszólásokat. Ahhoz elég csúnyán kell viselkedned velem, hogy értsem és meg is bánts vele. Ez kifejezetten nagy kihívás, de ha sikerül, akkor eléggé ki tudok akadni, és jön a sírás és a totális kétségbeesés, afféle gyenge hiszti roham, mint egy öt évesnél. Ne akard kipróbálni.
Suli terén a kedvencem a jósmágia. Hiszek is benne és számomra Trelawney a legjobb tanár a világon! Én magam is szoktam időnként kártyát vetni, és szeretek jósolni is a magam még nagyon kezdő módján és egyszer igazi jós szeretnék lenni! Ebből értetődően szeretek mindent, ami természetfeletti, a muglik ezotériája pedig kifejezetten lenyűgöz. Az álomfogó és a mindenféle babonák... fantasztikus, hogy miben tudnak hinni egyesek!

Megjelenés

Eléggé látványos jelenség vagyok élénk vörös hajammal és enyhén szólva is rikító ruházatommal. Szeretem a feltűnést, meg a színeket, meg a... a szivárványt! Jah és a fagyit, meg a plüssállatokat, és mindent, ami cuki. Nem vagyok túl magas, mondhatnád, hogy kissé töpszli vagyok, vagyis nagyon, alig súrolom alulról a 155 centit, de a hangom és a megjelenésem a magasság hiányában is elég jól kiemel a tömegből. Még akkor is van rajtam valami extra, valami színes, amikor kénytelen vagyok azt a rút fekete talárt viselni. Szeretem a kiegészítőket is, nyaklánc, karkötők, gyűrűk, hajpánt és a többi, aztán persze a cipőket. Imádom a cipőket! Van is pár, és magassarkúban egészen emberi magasságot tudok elérni. Egyébként helyes lány vagyok a többség szerint, mondhatni cuki. Sokat mosolygok és nevetek, ami akad olyan, akit egy idő után irritál, de nem igazán szoktam ezt magamra venni.

Életed fontosabb állomásai

Elég egyszerű életem volt és van is, szerencsére eddig nem sok hatalmas drámára került sor. Egy volt... de egy talán mindenkinek kell, viszont azon is sikerült túltenni magam. Egy csendes kisvárosban jöttem a világra egy nővér mellé, és egy évvel utánam megérkezett az öcsénk is. Elég szép kis család voltunk így a kezdetekben öten. Nem kellett soha sem unatkoznom és valahogy nem éreztem negatívnak azt sem, hogy én vagyok a középső, mert imádom az öcsémet. Stram kiskölyök, mert hát sokat bohóckodtunk vele, és állati jókat hülyültünk mindig is. Egyébként a testvéreimmel egészen mások vagyunk. A nővérem inkább csendes gondolkodó, apára ütött, nem hasonlít egyikünkre sem. Az öcsém is vadóc, mint én, bár ő inkább az a bajkeverő típus, aki szeret mások orra alá borsot törni, míg én pont hogy kifejezetten kedves és jólelkű vagyok, csak a magam kissé fura, kissé hóbortos módján, de ezzel sincs baj igaz?
Az életem elég szépen telt egészen öt éves koromig. Nem volt valami kellemes. Anya a szülinapom előtt pár nappal egyszerűen eltűnt. Sasha szerint volt valami benne már előtte is hetekkel, de én ezt nem nagyon vettem észre. Talán ő idősebbként jobban leszűrte a jeleket. Szóval anya csak úgy elment, én pedig egy ideig azt hittem, hogy miattam van, aztán azt hittem, hogy majd visszajön, aztán... idővel biztos lettem benne, hogy erre természetesen nem került sor. Feladtam a várakozást szép lassan és elfogadtam a tényt, hogy négyen maradtunk. Persze változtak a dolgok, apa eléggé maga alatt volt, én pedig egyre többször vettem fel a még bohókásabb stílust. Sasha próbálta a dolgokat elfojtani, ő inkább csak tanult, olvasott, az öcsém több csínyt követett el, mint valaha, én pedig ott voltam apának mindig.
Egész jól átvészeltük az anya mentes időszakot, azaz azóta az életet. Vártuk a leveleket, mert hogy apa varázsló és tudtuk, hogy megyünk majd a Roxfortba. Még az is megfordult apa fejében - később elmondta -, hogy anya mugliként ezt a varázsló dolgot nem tudta kezelni. Azt hiszem ezt már soha sem tudjuk meg. Nem számít, végül jött a suli nekem is. Nem zavart, hogy Sasha Hollóhátas lett, én meg Hugraburos, az öcsénk pedig egy évvel később Griffendélet. Nekem így is tökéletes. Szeretem a házamat és igazából nem is lógok ki közülük. Eredetileg egyébként barna a hajam, de immár három éve rászoktam erre a szinte már piros vörösre. Egyszer az öcsém festette be tréfából és megtetszett, szóval maradt ez, és szinte már a jellegzetességemmé vált, mint ahogy a színes ruhák is, no meg a kártyavetés és persze a bohókás hangulat. Akik ismernek többnyire azért kedvelnek a házamból, mások beszólogatásaival pedig igazából ritkán foglalkozom. Én szeretek ilyen lenni, nem érdekel, hogy más mit mond, hogy milyennek kéne lennem inkább. Azok, akik másokat méltatnak folyamatosan csak azért teszik, mert önmagukkal sincsenek igazán megelégedve, szóval... az ő bajuk.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak egy mosoly,
és minden szebb lesz
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marisol & Sarah
» Marisol&Gregory - A kezdetek
» Casper & Marisol - Meglepi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: