ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


2024-04-20, 00:07
Cody L. Mortimer


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Megan Smith
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Játssz velem! - Page 4 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 4 I_voting_barJátssz velem! - Page 4 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70667 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Sophia Adlar-Meyers
Reveal your secrets
Sophia Adlar-Meyers
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-05-29, 11:48


Mivel jelenleg Sophia elrablás alatt áll az elrablása előtt pár nappal indítanék azért vele egy játékot, hogy amíg kutatnak utána ne legyen szegény tök inaktív. Very Happy Elég sok opció van, ami alapján elindulhatunk, úgyhogy sorolok párat, hátha kivételesen lesz jelentkező, mert a remény hal meg utoljára. ^^

- Mardekáros ismertség ugye alap.
- Kilencedik évfolyam ereklyevadász szak esetén az érdeklődés netán közös küldetés, kutatás lehet a közös pont, vagy közös feladat, amit tanártól kap valakivel. (azért itt hozzátenném ha közös küldi én szívesen mesélek, de csak közösen a játékospartnerrel, nem egyedül Smile )
- Sophia ott volt a Milleniumi káoszon, amikor támadtak a csúnya-gonosz varázsvilágot leleplezni akaró bácsik és nénik, úgyhogy ott is láthatta valaki, akár hallhatta is, hogy az egyik támadó Sophia nagybátyjának alakját vette fel egy mugli rendőrét és Sophia nem úgy ijedt meg ettől, mintha ez semmiség lenne. Tudni kell, hogy Sophia szülei is azon munkálkodnak, hogy leleplezzék a varázsvilágot, mugli-kvibli páros, újságírók, ami persze nem nyílt titok.
- Kísértetvadászként akár valakinek a halott rokona is mehetett hozzá segítségkérés végett.
- Pasi esetén simán lehet az exe is az illető akár. Nem tipikus céda, de azért volt pár kapcsolata, de mindig a nagy szerelmet kereste, aztán ripityára törték a szívét.

Ezen kívül, ha még akár valami más jutna eszedbe arra is tuti vevő vagyok. Smile

Ui.: Brutál gyors tempót nem tudok ígérni, mivel van egy holnap 8 hetes pici lányom és nála igen rapszódikus még mikor mennyire hagy tevékenykedni. Smile De azért átlag 1-2 hét max. egy reag nálam és ennél lassabb játékot nem is szeretnék, szóval ha rendszeresen eltűnsz 1-2 hónapra, akkor nem én vagyok az embered. ^^



Is it destiny?
Vissza az elejére Go down
Charlotte von Rosemberg
Reveal your secrets
Charlotte von Rosemberg
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-05-11, 13:30


Sziasztok

Kiadó még pár játékom. Ha kedved van egy Roxfortos játékra vagy iskolán kívüli játékra jelentkezz bátran. Várok mindenkit szeretettel. Smile

Üdv: Lotte
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-04-24, 12:35


Ugyan  van már egy tervezett játékom Daphne-val, és még egy, amibe szándékozom beugrani, de jelenleg szabad vagyok, mint a madár. A karakter mugli, Londonban fordul elő, egy bukott zsaru, de látja a mágiát, még ha utálja is a varázslókat, így annyira nem nehéz játékszitut összeraknunk. Részletek az ET-ben!

Sok mindenre nyitott vagyok, csak egy PM és kitalálunk valamit!




Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Harry.Potter.
Reveal your secrets
Harry.Potter.
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-04-09, 14:56


Megérkeztem, ha valaki elrabolna egy körre, vágjon hozzám egy baglyot (aztán nézzen szembe Ginny haragjával XD )


Teltház lett hirtelen, de attól bombázhattok ötletekkel, csak később tudjuk kezdeni. Wink
Vissza az elejére Go down
Marcus North
Reveal your secrets
Marcus North
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-04-01, 12:46


Sziasztok! A mai napra RT-re keresnék emberkét/emberkéket úgy 3 órától. Lelkes vagyok, és bármilyen témára nyitott, ha beleillek a világodba Smile
Vissza az elejére Go down
Avalon Marlow
Reveal your secrets
Avalon Marlow
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-04-01, 12:26


Hűha, de rég voltam erre O_O

Heti pár reagos nrt-re keresek valakit.
Ha Te is így vagy ezzel, és nem riaszt vissza egy hiperaktív tökmag, akkor várom az üzeneted Smile


Vittek, köszi Smile


A hozzászólást Avalon Marlow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-04-01, 13:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-02-27, 15:36



Kinek kellek?
...

Ez nem csak egy játékkeresés, hanem hosszútávú kari-kapcsolat szövögetés is lehet belőle, baráti, vetélytársi, tudja a fene, szóvaaal...

A karakterem nemrég érkezett az iskolába, de a nyolcadik évet valójában csak szeptemberben fogja megkezdeni Bestiamester szakon. Jókedélyű, minimálisan bajkeverő srác, akit szívesen bedobok bármilyen karakter mellé, ha valakinek szüksége lenne legjobb barátra, ártatlan flörtre, egy bestiamesterre, aki ráengedett egy vadállatot (na jó, ez pont foglalt), vagy akármire. Az ET-mben látható a karakter háttere, hogy milyen az alapjelleme, ha beleillik, akkor készen állok a játékra. Very Happy

Ha van olyan karaktered, akinek szüksége lenne egy ilyen típusú srácra bármilyen szituációban, csak írj a kis oldalsó chatbe, vagy üzizz Megan Smith-nek aztán felvesszük a kapcsolatot!

Egyelőre nincsen sok tervezett játék vele, időnyerőben lehet egy kiscsaj kikezd vele három év múlva (xD), illetve az említett bestia leteperős, illetve valószínűleg egy meleg srác is ráhajt majd a jövőben.
Egy központi szála a Grindelwald család történetében olvasható, de ameddig a történet eljut hozzá, addig szeretném, hogy saját élete legyen. Főleg olyanok jelentkezését várom, akikkel kevés egy fős játékom akad (Cody még egy ideig kiestél xD), mert egy userrel csak 1 max. 2 játékot szoktam futtatni egyszerre. ^^

 





Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Lydia Lemmer
Reveal your secrets
Lydia Lemmer
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-02-24, 14:12


Haligali!

Aki szeretne egy mókásabb, hestegletschill kört a Roxfort keretein belül, mert netalántán unatkozik, vagy zseni és van egy szabad órája, hogy sötét foltokat világítson meg Lydia agyában, vagy csak simán együtt eszi őket valahol a penész, ne habozzon - mugli és mágikus úton is elérhető vagyok. menoarc
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-02-13, 20:15


LEHET HIRDETNI!


A jelenlegi 2 aktív hirdetés a következő:

Petra
McGalagony


Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-02-04, 12:11


HIRDETÉSTILALOM

Kedves játékosaink,

Sajnálattal vettük észre, hogy sokszor a kezdeményezés mint olyan, nem jellemző, a hirdetés kényelmesebb helyzetet teremt, ezért hirdetéstilalmat rendelünk el.
Én (Draco) fogom figyelni a játékrahívásokat a hirdetések alapján, kérem, hogy mindenki húzza ki, ha elkelt. Ha valamikor felszabadul hely a hirdetések között, azt jelezni fogom.

Kísérleti jelleggel az alábbi szabályt vezetem be. Az egy hónapnál régebbi hirdetéseket áthúzom, és nem aktuálissá minősítem.

Ha hirdetéstilalom van, akkor az utolsó 5 aktív hirdetésből lehet választani, vagy pedig simán ráírni valakire, hogy akar-e játszani.
Akkor lehet hirdetni, ha nincs hirdetéstilalom, tehát 5 alatt van az aktív hirdetések száma.

A jelenlegi 5 aktív hirdetés a következő:

Petra
McGalagony
Hunter
Corvus
Claire

Ha szeretnél, válassz közülük, vagy írj rá valakire, aki szimpatikus.

Üdv,
Draco
Vissza az elejére Go down
Petra von Rosemberg
Reveal your secrets
Petra von Rosemberg
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-02-04, 11:53


Tiszteletem!

Ha bárkinek kedve támadna egy auror hallgatóval játszani, dobjon baglyot nyugodtan. Megtalálható vagyok a Roxfortban óra hallgatás, könyvtárazás, és tanulás közben. Londonban terep gyakorlaton. Esetenként, ha lenne kedved részt venni egy előkelő családi jótékonysági bálon a család London melletti, vagy épp Dél-Potsdami birtokán.

Érdeklődéssel várom a baglyokat.
Szívélyes üdvözlettel:
Petra von Rosemberg


A hozzászólást Petra von Rosemberg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-04-01, 13:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Reveal your secrets
Minerva McGalagony
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-01-20, 19:52


Kedves Roxforti Diákok, Tanárok, Boszorkányok, Varázslók!

Akinek kedve lenne egy játékhoz egy konzervatív, szigorú tanárnővel, az bátran küldjön a Roxfortba levelet.
Várom a baglyokat!
Vissza az elejére Go down
Bexley Wildfield
Reveal your secrets
Bexley Wildfield
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-01-16, 15:03


A friss husi is bedobná magát ide! Akinek kedve lenne hozzám annak ellenére, hogy nem vagyok egy könnyű eset, az dobjon meg egy pm-mel. Kezdést is vállalok, azon ne múljon! Very Happy


hétszeresen elkeltem!




red hair: the crown that you never take off
Vissza az elejére Go down
Hunter King
Reveal your secrets
Hunter King
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-01-12, 18:27


Bedobom magam a közösbe én is, tehát aki szeretne játszani és még meg is felelek az igényeinek, nnak (sz)állok rendelkezésére! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-01-11, 18:58


Sziasztok!

"Voldemort örökösével" keresnék lelkes játékpartnereket, a gyerkőc még csak negyedikes, szóval kósza Avadáktól nem kell tartani a játékban. : D Akinek lenne kedve vagy már azonnal ötlete is játékra, ne legyen rest írni üzenetet, csak firkantsátok az Üzenőfalra, hogy írtatok, mert nem olyan gyakran lépek be a kissráchoz.



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Claire P. Collins
Reveal your secrets
Claire P. Collins
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-01-06, 12:48


Sziasztok.
Kinek van kedve játszani egy kalandosat, izgalmasat, akár romantikus játékot avagy barátit. Netán bosszúszomjas játékot, esetleg csak simán ismerkedőset. Tőlem bármilyen játék jöhet, szinte bármire vevő vagyok.
Küldj egy baglyot ha felkeltettem az érdeklődésed! Smile
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2018-01-04, 08:51


Kedves Diáktársak!
Kedved lenne egy kis kalandba keveredni? Netán tilosban is járni? Szükséged lenne néhány tekercs házidolgozatra, vagy vizsga kérdéssorra? Netán csak fogadnál rá, mi az amit a Karvaly heccből meg mer tenni? Esetleg csak jól kibabrálnál valakivel aki keresztbe tett neked?
Csak keresd bátran a Karvalyt, a kastélyban bárhol eléred...

Kedves Házvezetőm, Házvezetők, Tanárok és Prefektusok!
Úgy látod valakinek valakinek végre nyakon kéne csípni, és jól megnevelni egy igen pimasz folyton rosszban sántikáló, csintalanságokra mindig kapható kis rakoncátlan Griffendéles lánykát, csak rajta! Keress bátran, elvégre a jó útra térítéssel próbálkozni mindig lehet!


Elkeltem Smile


A hozzászólást Gina Accipiter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-01-20, 20:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Lumiére Étoiles
Reveal your secrets
Lumiére Étoiles
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-12-23, 01:24


Újoncként örülnék, ha megkezdhetném az első játékaimat! Elsősorban egyetemistáknak, szaktársaknak örülnék... de végső esetben szívesen kezdeményezhet felém bárki bármit. Ha van ötleted, azt is szívesen fogadom... ha nincs, akkor majd én dobok fel valami izgit! ^^
Vissza az elejére Go down
Perselus.Piton
Reveal your secrets
Perselus.Piton
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-11-22, 22:01


Hamvaiból jó lenne felrázni a Főnix rendjét, mert minden bizonnyal szükség lehet még rá.
Ezen a vonalon szándékozom elindulni, illetve régi és viszonylag korábbi eresztésekből, esetleg a Nagyúr halálát követő össze verbúválódásokból, halálfalókkal való kapcsolatok újra élesztése, vagy pont hogy lerázására keresek még vállalkozó szelleműeket!
Ezen kívül, ha bárkinek van, akár globálisabb gondolata, vagy kis léptékű is, szívesen társulok, vagy ötletelek az illetővel.
Természetesen órát is tartok, és a Roxfortban amúgy is megtalálhat aki akar. Néha az is aki nem.

Várom a baglyokat.
Vissza az elejére Go down
Oliver Bailey
Reveal your secrets
Oliver Bailey
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-11-17, 11:56


Sziasztok, új vagyok és egy könnyed körre játékostársat keresek.
Vissza az elejére Go down
Lydia Lemmer
Reveal your secrets
Lydia Lemmer
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-11-04, 17:43


Jelige: Csak semmi pánik! Komolytalankodunk.

Játékostársat keresek egy laza, könnyed körre, amely mellőz mindenféle lélek- és idegcincálós elemeket, főleg roxforti helyszínnel, de lehet egy lazulós roxmortsi kirándulás is.
A baglyok röppenhetnek, kapnak csemegét. Wink
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-11-02, 18:51


Szervusz mindenki!
Aki vágyna egy szelet agymenésre, eszmecserére, gondoskodásra, vagy "ápolásra" az ne kíméljen!
Enyém egész London mágiamentes területe! A hidak, a folyók, utak, aluljárók, parkok, szórakozóhelyek, kocsmák, szóval bárhol belém futhatsz ahol kedved tartja. Van egy állandó helyem ha némi vetkőzést meg táncot szeretnél látni esetleg egy szűk boxban vágysz egy falat mennyországra, de biztosra veszem, hogy bármely köztéri pad, vagy kocsi tisztább és kulturáltabb.
Néha könyvtárba is járok, az őrsön mondjuk még nem voltam. Valaki egyszer igazán bevihetne!
Netán át találok tévedni London izgalmasabb felére, ott meg aztán főleg elkéne egy idegenvezető!

Ja és légyszí ne bagollyal dobáljatok! Nem szeretném átélni Hitchcock Madarak-ját, baglyokkal sem.
Elég valami papírformaizé. Tudod poháralátét, szalvéta, zsebkendő, képeslap, telefon jegyzet, pincértömb. Köszi! :3
Vissza az elejére Go down
Grayson Paisley
Reveal your secrets
Grayson Paisley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-10-23, 21:15


Elfutnék 1 szálon. Ha valakinek volna hozzám kedve (elsősorban Roxfort vagy maximum Roxmorts jöhet szóba), jelezzen kérem bátran. Ha 16 éves lány vagy fiú az illető és nincs kiforrott családja, lehet az exnejem első gyermeke, aki sárvérűként (talán félvér) tanul itt. Én felismertem, de nem tudom, hogy ő engem felismert-e egyáltalán. Rég megpattantam tőlük. Amikor a kistesója - az én vér szerinti gyermekem -  meghalt betegségben (etspec de ha valaki megkívánja a plotot, vigye Wink). Nyitott vagyok, de kezdetnek tényleg egy szál elég, szeretem a sekély vizet. Very Happy

Elkeltem! Köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-09-08, 19:01


Játékostársat keresek, legyen az illető bármilyen korú-fajú-nemű Very Happy Alapötletem már akad, ezeket csak megvétózni ér, de minderről privátban adok tájékoztatást, szóval csak írj bátran, nem harapok Smile
Vissza az elejére Go down
Morgana Ripper
Reveal your secrets
Morgana Ripper
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Let's play!   Játssz velem! - Page 4 Empty2017-09-04, 00:19


Vállalkozó szellemű jelentkezőket keresek több szerephez, nagyjából három-négy darabra gondoltam. A nem mindegy, de készülj, kicsit nehéz eset a karakterem, szóval az erős idegzet ajánlott.Very Happy Jöhet mindenféle típusú szerep, keveredhetünk izgalmas kalandba, de még a szerető szerepét is bevállalom.Very Happy
Érdeklődni PM-ben lehet.Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 4 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: