ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:18-kor
Abigail Smallwood


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Megan Smith
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Rhys Murdoch
Játssz velem! - Page 5 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 5 I_voting_barJátssz velem! - Page 5 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70635 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Charlie Weasley
Reveal your secrets
Charlie Weasley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-09-02, 00:08


Sziasztok!

Egy teljesen bohém, mindent elviccelő, életvidám Weasley férfi várja a jelentkező szereptársakat maga mellé, aki jelenleg Angliában tartózkodik. Bárki jöhet - nő, férfi -, a lényeg hogy jól szórakozzunk Smile

Érdeklődni PM-ben:)


A hozzászólást Charlie Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-09-04, 00:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Ryan Irvin
Reveal your secrets
Ryan Irvin
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-08-30, 12:24


Bár az első játékom mindenképp a keresőmé, volna még szabad kapacitásom, szóval ha valaki kedved érez hozzám (nemtől, kortól, vallási, politikai meggyőződéstől és minden egyébtől függetlenül), nyugodtan dobjon meg egy pm-mel! Smile
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-08-28, 20:38


Claire P. Collins írta:
Sziasztok

Sellő lányka keresi játszópartnerét/partnereit, romantikus kapcsolatát. Szinte bármire vevő vagyok. Ha felkeltettem az érdeklődésed dobj meg egy üzenettel.

Üdv: Claire Collins

Fiúklányok, tessék visszaolvasni és ne csak arra várni, hogy majd más írjon ránk egy ötlettel, felvetéssel, mert a sült galamb nem repül, max dobják, de az rossz esetben már fáj, amikor képen talál. Razz

Claire alattad egyel épp egy sellő, Mena keresett játszópartnert, csak jelzem. Smile Szabad a pálya, láthatóan nem húzta ki a keresését.

Hayley: Előtted írt be Claire szintén pár nappal, valószínűleg még szabad, mivel láthatóan nem kezdett el játszani, tehát szintén bátran írj rá. ^^



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-08-28, 20:22


Sziasztok!

Bármilyen szerepre nyitott vagyok - tőlem jöhet romantikus, kalandokat hajkurászó karakterek. Aki kipróbálná velem a szerepet írjon privátban Smile
Vissza az elejére Go down
Claire P. Collins
Reveal your secrets
Claire P. Collins
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-08-23, 16:17


Sziasztok

Sellő lányka keresi játszópartnerét/partnereit, romantikus kapcsolatát. Szinte bármire vevő vagyok. Ha felkeltettem az érdeklődésed dobj meg egy üzenettel.

Üdv: Claire Collins
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-08-16, 17:44


Aki esetleg szeretne megismerkedni egy sellővel, az a közeljövőben megteheti, mivel játékostársat keresek Smile Kikötésem egyelőre nincs, romantikus szálon kívül mindenre nyitott vagyok Smile Ha kedvet kaptál a játékhoz, írj nyugodtan, majd dobj az oldalsó chatbe egy üzenetet Smile Köszi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Audrey Jensen
Reveal your secrets
Audrey Jensen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-08-09, 19:14


Friss vámpírlányka keresi játszótársát. A stílus nincs megszabva, szívesen segítek más történetében, és azt se bánom, ha az enyémbe csatlakozik valaki^^ Lééégyszi, nem tűnök el, és rengeteg ötletem van Smile
Üzizz Draco-nak, köszi!



***
Vissza az elejére Go down
Blaise.Zabini
Reveal your secrets
Blaise.Zabini
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-07-17, 16:18


Sziasztok!
Kicsit sokat ültem a babérjaimon tétlenül, mióta elkészültem Blaise-zel. Szóval idejét látnám a karakter felavatásának a játéktéren is. Ehhez keresek bátor önkénteseket.
Szeretem az érdekes ötleteket, szinte mindenre nyitott vagyok, ami megfér a karakterem szabta határok között, és szívesen ötletelek.
Szóval, ha a béna önfényezésem után kedvet éreznél egy játékhoz a Zabini fiúval,  küldj baglyot. Az user a karakterrel ellentétben nem harapós.

Update: Pár játék már összejött, de egy-kettőt még vállalnék, ha akad valaki , aki kedvet érez hozzá(m). Very Happy
Vissza az elejére Go down
Philip Samuels
Reveal your secrets
Philip Samuels
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-07-10, 19:16


Halihó^^

Aki némi kalandozásra vágyik, annak felajánlanám a szolgálataimat. Mindenevő vagyok, tehát jöhet valami nyomozás, ereklyevadászat, horror, stb. Rengeteg az ötletem, szóval csak bátran Smile Üzizz Draco-nak^^




A nyomozás az aprómunkák sorozata.
Van egy csomó cseréptöredék, abból kell összerakni a korsót.
Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-06-13, 19:32


Aki játszani szeretne, annak felajánlom szolgálataimat, csak dobjon meg egy priváttal.
Reagidő munkától és játékoktól függően pár nap szokott lenni, általában mindig mindenhova igyekszem hamar írni, szóval nem kell rám két hétig várni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam Gilroy
Reveal your secrets
Adam Gilroy
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-06-10, 21:26


Jackson Warwick írta:
Sziasztok! Első néhány játékomra keresek partnert, legyen az roxfortos vagy felnőtt, teljesen mindegy Smile. Jack nem túl népszerű az iskolában, sőt, valójában elég sokat bántják, amióta csak bekerült, de remélem ez nem kizáró tényezőVery Happy. Benne vagyok a barátkozástól kezdve a school bullying-ig mindenfélében, ezt majd pm-ben megbeszéljük:). Írjon, akinek esetleg sikerült felkeltenem az érdeklődését Very Happy!

Szia!

Javaslom, hogy nézegesd az aktív emberkéket, főleg a top10 hsz író lehet érdekes, hiszen ők biztosan aktív játékosok/karakterek, illetve érdemes nézegetni a taglistát, előtörténeteket. A sült galamb sajnos itt se tud repülni, jobb elébe menni, és elkapni Smile Azaz próbálj meg javaslatom szerint Te kezdeményezni, ráírni arra, aki szimpi.



***
Vissza az elejére Go down
Jackson Warwick
Reveal your secrets
Jackson Warwick
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-06-10, 21:17


Sziasztok! Első néhány játékomra keresek partnert, legyen az roxfortos vagy felnőtt, teljesen mindegy Smile. Jack nem túl népszerű az iskolában, sőt, valójában elég sokat bántják, amióta csak bekerült, de remélem ez nem kizáró tényezőVery Happy. Benne vagyok a barátkozástól kezdve a school bullying-ig mindenfélében, ezt majd pm-ben megbeszéljük:). Írjon, akinek esetleg sikerült felkeltenem az érdeklődését Very Happy!
Vissza az elejére Go down
Remy Fawley
Reveal your secrets
Remy Fawley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-05-20, 16:17


Sziasztok!
Nagyon szívesen játszom bárkivel, kortól és mindentől függetlenül Very Happy. Nyitott vagyok bármilyen ötletre, igazából örülnék is valami érdekesebbnek egy ismerkedős jelenetnél^^.
Remyről dióhéjban annyit kell tudni, hogy a politikai életben tevékenykedik elég lelkesen, de a Roxforthoz is kötődik az elsős lánya és fia révén, tehát gyakorlatilag bárhol megfordulhat, ha játékról van szó.
Szóval várom a baglyokat, ha valakinek esetleg sikerült felkeltenem az érdeklődését Very Happy
Vissza az elejére Go down
Helena Nitkovsky
Reveal your secrets
Helena Nitkovsky
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-04-29, 10:39


Játssz velem! - Page 5 6eff2911

Ez olvasható a szórólapátjaimon, amit majdnem mindenütt fellelhetsz. Ha valóban dolgod van velem, legyen az a fent említettekkel kapcsolatos, vagy bármi egyéb, a lapok felfedik az üzlet címét neked. Sőt még a cégért is megmutatják, hogy biztosan tudd, mit keress.
Vissza az elejére Go down
Miranda Hartford
Reveal your secrets
Miranda Hartford
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-03-31, 09:40


Ugyan hivatalosan még nem engedélyezték a karimat (admini részről viszont rá lett bólintva Smile), de lelkesen várom azt az illetőt, aki hajlandó Mirandával szóba állni Very Happy Legyen az akár egy idegesítő csaj/srác vagy olyasvalaki, akiért Mira titokban rajonghat (nem gond, ha a pasinak van csaja, nála ez általában nem akadály Very Happy). Akár tanár kari is Very Happy

Ha szeretnél velem játszani, dobj felém egy PM-et, majd jelezd az oldalsó chat-en annak érkezését, a játékötletet közösen összedobjuk Smile

Várlak Embarassed




 
If you don’t have weird moments,
you’re weird.
Vissza az elejére Go down
Bleu Dufour
Reveal your secrets
Bleu Dufour
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-03-19, 17:13


Mesélő kerestetik!

Elkezdett nyakláncnyitogatós, ereklyevadászos játékunkhoz keresünk lelkes mesélőt, lehetőleg mihamarabbi kezdéssel. Az ötlet már adott, igény szerint tetszőlegesen formálható, csak és kizárólag a játék izgalmassá tétele szempontjából! Ha kedvet éreznél ahhoz, hogy feldobd a játékunkat, csak egy pm az ára. Smile



Játssz velem! - Page 5 2q5C8
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-03-07, 23:40


Kellemes aktuális napszakot mindenkinek!: )

Első körön itt dobom fel a gondolatot, miszerint Codynak van egy medálja. De nem tudta kinyitni egyetlen egyszer sem még amióta nála van, pedig már nagyon rágja a kíváncsiság, úgy az egész tárggyal és a hátterével kapcsolatban is.
A kérdésem az lenne, hogy segítene-e neki egy ereklyevadász- szakos diák,(mindegy melyik házból) vagy bárki, akit érdekel egy régi családi örökség és annak megfejtése ?

Ettől függetlenül bárkivel szívesen játszanék!
Várom a baglyokat.


Azt hiszem elkelt, csók belétek!Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-02-15, 02:38


Betoppanok ide én is joooeg

Mivel Dai a második kedvenc karakterem így az összes Roxos közül, szeretnék vele több szálat. Tudom-tudom, az ázsiai pbkkel rendelkezők annyira nem kapósak, de azért teszek egy próbát hátha. kisangyal

Lenne egy-két ötletem Dai jellemfejlődését illetően, amiben akár segítségére is lehetne egy tanár, idősebb diák vagy varázshasználó, aki kitanítaná és kicsit helyrerakná a fejét. Szegényem eléggé makacs és önfejű, de ha valaki meg tudná törni ezt a kis pajzsot, amit maga köré vont és előhozni újra a régi Dai-t akár harci kiképzéssel, mentális fejlesztéssel, valamivel, amivel le lehet kötni őt, annak nagyon örülnék.

Ha esetleg érdekelne vagy akármi, dobj egy PM-et. Viszont, ha nem lesz érdeklődő lehet bedobom leszel a...? topikba, majd még eldől. Szóval légyszi-légyszi. *-*


Úgy tűnik elkeltem, köszönöm szivecske
Vissza az elejére Go down
Marlène Starlight
Reveal your secrets
Marlène Starlight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-02-06, 17:24


Kedves mindenki!

Nem akarom ismételni magam, a lényeget lásd az előző hozzászólásban. Very Happy
A különbség annyi, hogy Londonban tartózkodókat keresek, vagy olyanokat, akikkel lehet üzletelni. Egy jó üzletért nem vagyok rest utazni Very Happy

1-2 szál jöhet! Írjatok Thess főkarimnak, nem harapok! Razz







A valóság filter nélkül sajnos kiábrándítóan szürke tud lenni...
Vissza az elejére Go down
Yvonne W. Kingsley
Reveal your secrets
Yvonne W. Kingsley
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-02-06, 17:15


Kedves mindenki!

Alkímia iránt érdeklődő, vagy korrepetálásra vágyó diákokat keresek játékra!
De ha nem vagy ilyen, az sem baj ám, ha érdeklődsz, írj PM-et úrnőmnek és parancsolómnak, Theresa O'Conaill-nek Very Happy

2-3 szál simán belefér! <3







Az élet vagy vakmerő kaland, vagy semmi
Vissza az elejére Go down
Chase Nott
Reveal your secrets
Chase Nott
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-01-17, 11:37


Sziasztok, egy tanár karit keresnék aki lehetne Chase kedvenc tanára, akitől rengeteg mindent tanulna és olyan információkat is tudna szerezni amiket máshonnan nem nagyon sikerülne neki.

A többit privátba, várom a jelentkezőket Smile
Vissza az elejére Go down
Astrid McCallie
Reveal your secrets
Astrid McCallie
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-01-15, 11:29


Sziasztok! Smile

Jó ideje nem játszottam már itt, de most szeretnék egy játékot vállalni, ha valaki érez hozzám kedvet.  kisangyal

Üdv:
Astrid


Találtam játékostársakat. Smile
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Blackfyre
Reveal your secrets
Elizabeth Blackfyre
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2017-01-05, 10:39


Na, hát akkor...Smile
Mivel sikeresen elkészültem, gondoltam már csak játszanék valamit:)
Egészen konkrét ötletem nincs, szerintem többnyire majdnem mindenkivel ki tudok találni valamit, akinek kedve szottyanna hozzá, hogy velem játsszon.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2016-12-30, 17:47


Január másodika, Real Time Játék!  *. *

Megint én.  Az előző játék keresés elkelt, de most mással jöttem. Január másodikán még szabadságon vagyok.  Van kedve valakinek RTben játszani egy-két órát?  
Akár új játékot kezdeni új emberrel,  vagy nagyon örülnék annak is,  ha az egyik már futó szálat pörgetnénk fel és zárnánk le. (Van egy pár, úgy sacc-per pontosan 15)




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty2016-12-23, 10:18


Nooosss...

Tudom én, hogy időn kívüli játék most a tuti, de egyik játékomban egy hónapja írtam meg a kezdőt és a partner nem felelt, szóóóval...

Akármilyen Hugrabugos, vagy Hugrabug klubhelységben előforduló karakterrel szívesen játszanék, a kezdő hozzászólásom már meg is van, a fórum címét természetesen átszerkesztem ahogy találtam játszópajtást! ^^

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2820-megan-daniel-a-hugrabug-klubhelysegben#28369

Valakiii? *-*

UI: Ezúton is bocsi Danielnek, de nekem az egy hónapos reag nem fekszik. Very Happy




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 5 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: