ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Sheree Parks
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Maia Hansen
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Boldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! (2023.) I_voting_barBoldog Karácsonyt! (2023.) I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Boldog Karácsonyt! (2023.)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-08, 14:15


Akkor jöhet az összesítés:

Daphne (később Julia)
A győztesek isteni medálja:

1. Minden karakterfejlődés alkalmával dobhatsz még egy kockával és ha a dobásod 95-00 közötti, akkor automatikusan siker a próba.
2. Mesékben minden hozzászólás után dobhatsz a kockadobás fórumába és ha 95-00 közötti az érték, akkor valami extrajó dolog történik veled, pl. különleges nyomot találsz, amit amúgy a mese vége felé találna valaki, de az is lehet, hogy azt sosem találná meg senki. Vagy éppen elkerülsz valami nagyon veszélyes átkot. A mesélő ebben szabad kezet kap. Minden sikertelen dobással csökken a célszám 1%-kal (tehát 94, 93, 92, stb.). Amennyiben a dobás sikeres, visszaugrik újra 95-re és kezdődik elölről.
Daphne Jennings (Varázshasználók)

Cody
Abalone kagylója (Bűbájtan):

Egyszerre csak egy fejlődést (Képesség/RMA/ Született tehetség/Familiáris) választhatsz ki és ameddig a célpontodat meg nem dobtad minden dobásnál +5%-ot kapsz, ami minden alkalommal növekszik (kiskapu kiváltáshoz hasonlatosan). A kiválasztott cél mindig a tárgy mögött van zárójelben és cserélődik, amikor sikerült.

Ashton
Griffendél kardja:

A kard nem tud "elveszni", a megszerzése pillanatától mindig visszajut a kezébe varázslatos módon, ha lefegyverzik a forgatóját vagy más ragadja magához, akkor is, még szóval se kell hívni, csak rá gondolni. Átvág minden varázstalan anyagot és némely varázslattal átitatott vagy megerősítettet is (ezt mesélő határozza meg). Minden mese végén a legyőzött ellenfelek alapján új képességre tehet szert egyeztetéssel, magába szívva az erejüket.

Chris
A sötét iker visszatérése Grindelwald oldalán/által (amikor nála volt az összes Halál ereklyéje), NJK vagy JK formában játékban, ahogy sikerül. Smile




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-06, 17:38


Molly bedobott egy ötletet a karácsonyi kívánságomra, ezért vágatlanul másolom ide be, nekem tetszik, ha elfogadható így:

"Griffendél kardja szerintem menőbb lenne, esetleg az alapképessége lehetne az, hogy megjelenik, amikor szüksége van rá, nem tudja elveszíteni, hozzá tartozik és kész. Illetve az átvág mindent még lehetne alap képesség. És ha abból indulunk ki, hogy erősödik, esetleg amelyik mesében használtad valamire, a mese végén plusz egy képességet kap attól függően miket küzdöttél le? Mivel Nagymese kari minden nagymese után kapna képességet fixen"





We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-04, 22:21


Közben sikerült nekem is megszülnöm mit szeretnék Embarassed  nagyszem
A 4.varazstargy helyet tölteném fel ezzel,

Abalone kagylója -(új nevet adtam neki mert miért ne? :") ha mar sellő, és a vizekben amúgy is sok izgi cucct lehet találnixddd) Egy két-három centis pajzsszerű irizáló kagylóhéj, amibe sellőmágiát itattak valaha. Medálként hordható. A sellők körében áldásos jelleggel bír (konkrét sztorit nem társítottam hozzá egyenlőre azt nyitva hagynám):

Egyszerre csak egy fejlődést (Képesség/RMA/ Született tehetség/Familiáris) választhatsz ki és ameddig a célpontodat meg nem dobtad minden dobásnál +5%-ot kapsz, ami minden alkalommal növekszik (kiskapu kiváltáshoz hasonlatosan). A kiválasztott cél mindig a tárgy mögött van zárójelben és cserélődik, amikor sikerült.


maga a kagyló egyébként így néz ki:



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Trinity Weasley
Reveal your secrets
Trinity Weasley
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-04, 11:17


Megan Smith írta:
Szerintem tök jó ötlet, akkor ha jól értem IC alapú karifejlődésnél van plusz egy kockád és 95% fölé kell dobnod mindig és a százalék nem változik, a meséken pedig győztesek medálja-szerűen megy lefelé ameddig meg nem dobod?

Igen, pontosan. Smile Bár pl. az IC alapút beleírtam először, de azt végül kivettem, hogy bármilyen karifejlődés dobásnál használni lehessen, mégis csak elég kevés 5 % esélye van és ugye nem nő, meg sok kari révén elég lassan gyűlnek az ic-k. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-04, 11:04


Szerintem tök jó ötlet, akkor ha jól értem IC alapú karifejlődésnél van plusz egy kockád és 95% fölé kell dobnod mindig és a százalék nem változik, a meséken pedig győztesek medálja-szerűen megy lefelé ameddig meg nem dobod?

Az enyém szerepjátékos, de fogalmam sincs ki lesz-e valaha játszva, de...

Chris ikre Elena lelkét leküzdve tűnt el évekkel ezelőtt a VMS végén. Sose volt saját teste, sose volt saját élete, de valaki összekaparhatta (Mortimer házaspár?) és Grindelwald mellett bukkanna fel újra? Nem tudom, hogy ennek melyik a része az, ami kívánságnak beillik és nem csak egy plot, de na. Valószínűleg olyan képessége RMA-ja lenne, mint Chrisnek a másodlagosak, plot szerint "tőle örökölte" őket. Nem tudom hol bukkanna fel és mikor lenne belőle játéklehetőségem, de jobb, mint az első ötletem, a kockadobós cserebere. Esetleg azt kérem kívánságnak, hogy majd valaki vigye el karakterkeresésben (nem most azonnal, csak maaajd, és akkor akár lehet le is csapnék rá lány karakterrel romantikus szálra, már ha a karik bejönnek egymásnak) vagy csak szimplán mesélővel, hogy tényleg megelevenedjen  és ne pár soros NJK legyen - bár azzal is hatással lesz a karimra.




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Maia Hansen
Reveal your secrets
Maia Hansen
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-04, 10:46


És akkor a dobás:

Maia Hansen carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka4
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-04, 10:45


Sehogy se van időm, de csak beesem. Szóval dobás mindjárt és a Kívánság:

Daphne (majd Juliához kerül át a mese után) platina medálját szeretném átalakítani a Győztesek medáljához hasonlóan, plusz egy kicsit turbózni. Egyrészt minden sikertelen dobásnál csökken a célszázalék szám, amikor meséken dobok vele. Viszont mivel ez a tárgy csak meséken használható, és Julia lesz majd a nagymesés kari, aki jó eséllyel máshová így nem megy, ami amikor én mesélek eleve fél év kiesést jelent, szeretnék hozzáadni egy kis pluszt is, ha engedélyezésre kerül. Smile A tárgyat haszonlóan a Győztesek medáljához karakterfejlődéseknél is használhatod, de ebben az esetben nem módosul a százalék sikertelen dobások esetén sem. Mindig az alap százalék a célszám fixen.



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Troy Smallwood
Reveal your secrets
Troy Smallwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-03, 12:28


Na akkor sötét nimfa, 8+15=23%
Troy Smallwood carried out 2 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka1 , Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka0



***
Vissza az elejére Go down
Chloe Blackmore
Reveal your secrets
Chloe Blackmore
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2024-01-03, 12:23


A kívánság még véglegesítés alatt van az admin hölgyeknél.

Chloe Blackmore carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka9



...
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-25, 02:09


9-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és egy másik általad választott karaktereddel dobhatsz egy képességre (képesség, tantárgy, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. Amennyiben nem rendelkezel multival ezzel a karaktereddel dobhatod a képességdobást. - ezt választom és köszi a lehetőséget szivecske



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Winifred Hill
Reveal your secrets
Winifred Hill
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-25, 02:04


vagy triplázunk…

10-es dobás: Dobj kétszer és a kettõ közül te választod ki, hogy melyiket kéred.

Winifred Hill carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka8

Winifred Hill carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka9






Vissza az elejére Go down
Winifred Hill
Reveal your secrets
Winifred Hill
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-25, 02:02


duplázunk xd

3-as dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz még egy karakterrel is. (Amennyiben nincs multid ugyanaezzel a karakterrel dobhatsz még egyszer.)

Winifred Hill carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka0






Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-25, 02:00


Boldog Karit nagyszem biglove Embarassed
A kívánságon én is még ülök egy sort

Cody L. Mortimer carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka3



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-25, 00:19


8-as dobás: Dobhatsz a karakter két képességére (tantárgy, képesség, mágikus adottság, familiáris) +25 %-kal. - ezt választom, megyek is ledobni. Smile A fiúk játszanak és egyedül hagytak, nagyon ráérek. Sad




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-25, 00:09


Na akkor még kettőt.

Megan Smith carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka3

Megan Smith carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka8




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-25, 00:09


A kívánságon még ülök egy kicsit, de mivel Megannak meg van nyitva a második képességhely és a második RMA hely, hátha sikerül vele behúzni valami jót a szerencse forgandóval.

Megan Smith carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! (2023.) Kocka0




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty2023-12-24, 13:16



Boldog Karácsonyt!


Sziasztok!

A történések ellenére akkor is Karácsony van, szóval megérkeztünk egy kis jutalommal.

1. Karácsonyi kívánság:
Kívánhatsz egyet Karácsonyra. Ha már sikerült átgondolni írj üzenetet nekem a fórumon róla. Reális kívánság legyen, esetleg több lehetőséget is bedobhatsz, hogy azért elbírálhassuk, netán ha túlzónak gondoljuk akkor adunk javaslatot, de légy bátor, hiszen ki tudja! Gondolok itt bármire, amit mondjuk gondolnál valamelyik karakterednek mint valami extra különlegesség. Nem konkrét képesség, vagy mágikus adottság, de akár ezeknek egy része, mindenkinek saját ötlete és ihletére van bízva, akár lehet ez különleges tárgy, állatfaj stb. tehát ami úgy alapvetően nem átlagos és általános az oldalon.
Kivételt képez ténylegesen egy adott képesség, mágikus adottság, varázstárgy, ami egyébként jutalomként megszerezhető stb. Tehát nem arról szól a dolog, hogy kiválts egy dobást "ingyen". Smile

2. Szerencse forgandó:
Dobj itt helyben egy tíz oldalú kockával egy általad választott karakterrel. A karaktered az alábbi jutalmak egyikét fogja megkapni a dobás alapján, de a jutalom mindenképpen azé, akivel dobsz.

1-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és dobhatsz +20 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
2-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz +15 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
3-as dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz még egy karakterrel is. (Amennyiben nincs multid ugyanaezzel a karakterrel dobhatsz még egyszer.)
4-es dobás: Dobhatsz a karaktered két képességére (tantárgy, képesség, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. (Mindenképpen két különbözõt! Nem egyet kétszer.)
5-ös dobás: Plusz 3 IC hsz és a karaktered teljes újradobása +10 %-kal (tantárgy, képesség, familiáris, mágikus adottság).
6-os dobás: A karakternek, akivel dobtál +6 IC hsz, és dobhatsz mágikus adottságra, vagy a familiárisodra +10 %-kal.
7-es dobás: Plusz 2 IC hsz és két karaktered (ez, plusz egy másik választott) két képességére dobhatsz +5 %-kal (tantárgy, képesség, mágikus adottság vagy familiáris). Amennyiben nincs másik karaktered az 2 IC hsz helyett 6-ot kapsz.
8-as dobás: Dobhatsz a karakter két képességére (tantárgy, képesség, mágikus adottság, familiáris) +25 %-kal.
9-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és egy másik általad választott karaktereddel dobhatsz egy képességre (képesség, tantárgy, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. Amennyiben nem rendelkezel multival ezzel a karaktereddel dobhatod a képességdobást.
10-es dobás: Dobj kétszer és a kettõ közül te választod ki, hogy melyiket kéred.


Határidő:
December 31-ig mindenki dobja le és találja ki mit szeretne és január elsején megcsinálom majd az összesítéseket. Smile

Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, akkor sikítsatok bátran és megbeszéljük. Smile

az admin gárda nevében:
Megan Smith (de Luna Lovegood ötleteit lopva :p )






Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt! (2023.)   Boldog Karácsonyt! (2023.) Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boldog Karácsonyt!
» Boldog Karácsonyt! (2022.)
» Szülihónapos Roxfort Kihívás - 2023
» Fontos Hírek
» Boldog Új Évet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Híreink-
Ugrás: