ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Alison Fawley
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Boldog Karácsonyt! I_vote_lcapBoldog Karácsonyt! I_voting_barBoldog Karácsonyt! I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Boldog Karácsonyt!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2022-01-05, 14:35


2. Szerencse forgandó Beírva:
+4 IC: Tori Seaver
+2 IC: Jade Wilson, Benjamin Morgan

3. Varázstárgy Beírva:
1. Az isteni közbeavatkozás arany platina medálja - Benjamin Morgan
3. Szerencse amulett - Lioneah McCaine
4. A győztesek medálja - Alistair Wilson, Janette Troops, Corvus Flint
6. Mindentudás könyve - Miley C. Thompson

4. Beírva:
Az isteni közbeavatkozás platina medálja -> Az isteni közbeavatkozás zafír (?) medálja - Gerard Warrington
Az isteni közbeavatkozás arany medálja -> Az isteni közbeavatkozás platina medálja - Shanna Griffin, Daphne Jennings, Elizabeth Ollivander, Joyce Brekinridge, Benjamin Morgan
Az isteni közbeavatkozás ezüst medálja -> Az isteni közbeavatkozás arany  medálja - Ronan Idriss, Gina Accipiter, Ginny Weasley, Avery Woodcock
Az isteni közbeavatkozás bronz medálja -> Az isteni közbeavatkozás ezüst medálja - Selene White




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2022-01-04, 16:10


Nekem is okés a név. Köszönöm. biglove



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Alba Maroni
Reveal your secrets
Alba Maroni
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2022-01-04, 10:36


Nekem okés a daimon köszönöm Smile




A barátság nem egy nagy dolog.

A barátság millió apróság.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2022-01-03, 15:06


Összesítés (egyelőre még nem beírva, csak összesítve):

1. Karácsonyi kívánság:
- Alba Maroni - Daimón (?, Alakváltás) - Ameddig be nem tölti a karakter a 17. évét és nagykorúvá nem válik, a familiárisa képes pillanatokon belül más-más állati alakot (nem mágikus) felvenni. Minden familiáris dobása 40%.
- Benjamin Morgan - Empátia karkötő - Automatikusan lemásolhatja a játékban szereplő karakterek közül a legmagasabb szintű RMA-t, ütközés esetében szabadon választhat közülük, de csak addig él, ameddig a játék tart, nem marad meg.
- Alistair Wilson - Légdeszka (?) - Egy repülő gördeszka, amit meglovagolva Alistair nagyobb állóképességre tesz szert.
- Gina Accipiter - Driádok íja (?) - Az íjat csak Gina használhatja és az, aki vérrokonságban áll vele vagy engedélyt kapott tőle. Az íj az erdei nimfák távolsági fegyvereként tud funkcionálni a jövőben és célzást segítő rúnával van ellátva.
- Rose-Neira Brooks - Obszidián tükör - A varázstárgy segítségével képes váltogatni az eredeti Rose alakját (egy hozzá illő ruházattal) és a Neira alakját (egy hozzá illő ruházattal), amibe mágikusan megkötötték a metamorfmágiáját. Nem változtathat alakot részlegesen és semmilyen más személyét se veheti fel, csak a két "önmagát", de azt igen gyorsan és fájdalommentesen.

A random nevekre kérek majd áment vagy javaslatot, addig nem tudom bevezetni úgy sem a listákba és profilokba.  lufi

2. Szerencse forgandó:
2-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz +15 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.) - Tori Seaver
4-es dobás: Újra dobhatod a karakter két extráját (tantárgy, képesség, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. (Mindenképpen két különbözõt! Nem egyet kétszer.) - Alistair Wilson, Daphne Jennings
7-es dobás: Plusz 2 IC hsz és két karaktered (ez, plusz egy másik választott) két képességének újradobása +5 %-kal (tantárgy, képesség, mágikus adottság vagy familiáris). Amennyiben nincs másik karaktered az 2 IC hsz helyett 6-ot kapsz. - Jade Wilson, Benjamin Morgan
8-as dobás: Újra dobhatod a karakter két képességét (tantárgy, képesség, mágikus adottság, familiáris) +25 %-kal. - Gina Accipiter, Miley C. Thompson
10-es dobás: Dobj kétszer és a kettõ közül te választod ki, hogy melyiket kéred. - Tori Seaver

3. Varázstárgy:
1. Az isteni közbeavatkozás arany medálja - Benjamin Morgan
3. Szerencse amulett - Lioneah McCaine
4. A győztesek medálja - Alistair Wilson, Janette Troops, Corvus Flint
6. Mindentudás könyve (Egy picike, zsebbe simán beférő könyv, amit ha a tulajdonosa aktivál normál könyvméretűre nő. Ha a tulajdonosa rákoncentrál egy kérdésre valamilyen általános tudnivalóról, akkor a könyv arról fog leírást adni. A mesélőtől függ természetesen, hogy milyen szintű tudást birtkolhat a könyv, tehát nem bármiről, bármit. Naponta egyszer használható.) - Miley C. Thompson

4.
Az isteni közbeavatkozás platina medálja -> Az isteni közbeavatkozás zafír (és később rubin, smaragd, gyémánt?) medálja - Gerard Warrington
Az isteni közbeavatkozás arany medálja -> Az isteni közbeavatkozás platina medálja - Shanna Griffin, Daphne Jennings, Elizabeth Ollivander, Joyce Brekinridge, Benjamin Morgan
Az isteni közbeavatkozás ezüst medálja -> Az isteni közbeavatkozás arany  medálja - Ronan Idriss, Gina Accipiter, Ginny Weasley, Avery Woodcock
Az isteni közbeavatkozás bronz medálja -> Az isteni közbeavatkozás ezüst medálja - Selene White




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...


A hozzászólást Megan Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-01-05, 14:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Alba Maroni
Reveal your secrets
Alba Maroni
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2022-01-01, 17:39


Ali: Az egyik, hiszen egy kívánságról van szó. Smile Szóval a légdeszka szerintem teljesen oké, mint mágikus tárgy. Smile Esetleg annak adhatsz egy kis plusz, pl. ha használja Ali, akkor plusz állóképességgel ruházza fel, kicsit belevéve az asztma dolgot is.

Még Megantól várok rá egy áment, de én is megszültem a karácsonyi kívánságot:

Albának kérném és két rétű lenne, ha elfogadható így. Alba nagyon vágyik egy familiárisra, de eléggé bizonytalan még mágiák terén, ezért nem próbálná meg a megidézését, viszont mivel dzsinn és abból is III. szintű egyszerűen annyira szeretné, hogy egyik reggelre megjelenne neki. (A dobást nem váltanám ki ezzel természetesen, csak magát a létrehozást nem játszom ki vele.) Annyi, hogy a familiárisa képes lenne alakot váltani, mint az Arany iránytűben a daimonok. Természetesen nem örökké, mondjuk a nagykorúvá váláskor, 17 évesen fixálódna az alakja.

Ami még most pluszban felmerült bennem, mert sose kérek érdemben tápos kívánságot Embarassed (tavaly Sienna seprűje volt pl.), hogy kis plusz még lenne hozzá, vagy-vagy, vagy mindkettő, ezt már az admin társakra bízom valamelyik lehet-e egyáltalán:
a.) 1-7. évfolyamon 25 % a familiáris esélye, nekü adnék rá plusz 15, tehát 40 %-ot.
b.) +1 képessége lehessen. Nem extra medzsik képesség, hanem a meglévőekből, tehát nem 5, hanem 6 a max. képességei száma.




A barátság nem egy nagy dolog.

A barátság millió apróság.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Morgan
Reveal your secrets
Benjamin Morgan
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2022-01-01, 09:25


Először is nagyon köszönöm, hogy ezeket kidolgoztad, kellemes karácsonyt és buék!

1. A karácsonyi kivánságot már összefoglaltam nektek de itt is beírom. Empátia karkötő: bármilyen privát játékban vagy mesében, többszemélyes játékban automatikusan megkapja a legmagasabb szintű mágikus adottságot amit egy másik karakter birtokol. Egyenlőségnél választok. Szerepjátékos háttere az, hogy Ben nagyon empatikus, figyelmes, rá tud hangolódni a mások érzéseire, amolyan igazi védőangyal.

2. szerencse forgandó 10-es dobás Bennek.
Benjamin Morgan carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! Kocka7

3. varázstárgy Bennek 6os dobás.
Benjamin Morgan carried out 1 launched of one Boldog Karácsonyt! De6 (6 oldalú dobókocka.) :
Boldog Karácsonyt! De1

4. isteni közbeavatkozás tárgy Gerardnak nő egy szinttel.

Köszi szépen mindent!!



aláírás helye
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-31, 23:56


Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet így egyikkel másikkal megkésve Embarassed szivecske



Kívánságként pedig osztottam szoroztam és Alistairnak szeretnék kívánni. Mégpedig technikailag egy magic légdeszkát. Seprű helyett olyasminek képzelem mint egy megbűvölt/rúnakővel működő gördeszkát. Nyilván meg kell majd tanulnia használni rendesen, de második rma-nak akrobatára dobálnék neki, úgyhogy gondoltam így lesz alapja, hogy hogy nem hullik le róla. Illetve mivel asztmás a szentem és fizikai terhelésre jön ki főleg nála ^^U (meg egyéb helyzetben ha úgy hozza a szerencse) így gondoltam arra, hogy egy (orrot-szájat elfedő "gyógy"maszkot kapjon/szerezzen - amivel gyakorlatilag tünetmentesen tud rodeózni ameddig az a helyén van)
Ha nem lehet mindkettő, akkor megeshet hogy inkább a "légdeszka" felé hajlok. * 3 *


Ha és amennyiben a fentiek egyáltalán nem lehetségesek, akkor Winifred Hill-nek szeretném ha fejleszthető lenne a relikviamester rma-ja.

Ha pedig egyik sem, akkor Ronan Idriss-től szeretném elkobozni az Az isteni közbeavatkozás ezüst medálját és Alistairra hagyományozni.

Ha pedig mégamúgy egyik sem, akkor Winifred Hill-nek egy olyan fami extrát szeretnék, hogy a hópárduca birtokolja a méretváltoztatás képességét. (természetesen az alap képességhelyek egyikét ez épp úgy befoglalná mint bármelyik másik) * 3 *



Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-31, 23:25


[b:

Alistair Wilson carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! Kocka4




[b:

Alistair Wilson carried out 1 launched of one Boldog Karácsonyt! De6 (6 oldalú dobókocka.) :
Boldog Karácsonyt! De4



Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-28, 19:38


Luna Lovegood írta:
Használhatsz módosítót. És szerintem teljesen jó az első opció, az íj. 😊

Köszönöm szépen! biglove

3. Varázstárgy:
És akkor nézzük ezt is. Very Happy

Janette Troops carried out 1 launched of one Boldog Karácsonyt! De6 (6 oldalú dobókocka.) :
Boldog Karácsonyt! De4
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-28, 14:12


Használhatsz módosítót. És szerintem teljesen jó az első opció, az íj. 😊



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-28, 12:23


Boldog Karácsonyt, így utólag is!
Köszönjük szépen a jutalmakat! biglove

1. Karácsonyi kívánság:
Sokat gondolkodtam, végül három ötlet maradt meg. Nyilván azt kérem ezek közül, amit a legreálisabbnak éreztek.
a, Ginának szeretném kérni. Vagyis inkább előre kérni, mert egyszer úgyis megdobom az erdőnimfa II. szintet. (csak évtizedek kérdése... cyclops ) Szóval a távolsági nimfa fegyvert szeretném neki kérni előre. Méghozzá íjat. Plusz sebzést, pl méreg által nem kérek hozzá. Inkább két plusz rúnát rávésve a szárra. Az egyik arra jó, hogy az íjat más ne használhassa, csak Gina, vagy az akinek ő adja, és ezt a fegyver érzékeli. Esetleg az aki valamilyen vérrokonságban van vele. De ha valami random idegen próbálná használni, akkor nem képes felajzani, illetve ha felvan, a húr akkor is visszacsap az illetőre őt megsebezve. A másik rúna egy célzást segítő rúna. Pl. ha a mesélő úgy ítéli meg, hogy egy gyakorlott de átlagos képességű íjásznak a körülményeket pl fényviszonyok, távolság, szél, figyelembe véve 50% esélye lenne eltalálni a célt, akkor Ginának plusz 15-20%-ot ad, tehát 65-70% esélye van.
Nimfa leírás részlet:
b, Danieltől szeretném átadni a szerencse amulettet Ginának, és helyette Mindentudás könyvét kérni Danynek.
c, Danynek szeretnék Jarwey-t familiárisnak, és nyelvértést hozzá. (max. annyi kérdés merült fel bennem ezzel kapcsolatban, hogy Dany kettős anyanyelvű, így az állat beszélhet angolul és olaszul is, vagy választani kell a kettő közül egyet?)

2. Szerencse forgandó:
Mivel nagyon szeretném már kidobni azt az erdőnimfát, ezért Ginával dobok ide. Annyi kérdés, hogy Szerencsehétfőből van -10 és -20 módosítóm, azok ide élnek, vagy csak a sima IC-s karifejlődéses dobásokra?

Gina Accipiter carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! Kocka8

3. Varázstárgy:
Még gondolkozom, hogy kinek. (Dorina, Janie...)

4. Isteni közbeavatkozás medál
Gina Accipiter: ezüst medálról lép arany medálra.



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Tori Seaver
Reveal your secrets
Tori Seaver
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-28, 11:29


Kalandmester írta:
Azt tudom még javasolni, legalább esély, hogy a kockadobások fóruma mivel gyakorló fórum, dobhatsz újra rendesen a karifejlődésbe, mivel az amúgy is nem számít dobásnak, ha nem kifejezetten mesén oda kér a mesélő dobást. Aztán hátha nagyon akarja a sors, hogy sikerüljön. Very Happy
Én is volt már, hogy karifejlődés dobást nagy lelkesen a karialkotásba dobtam le. Hál' isten úgyse sikerült, úgyhogy nem kellett rágnom a kefét. lol!

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t4456-karakterfejlodes#64614 1% hija volt Very Happy Mindenesetre koszonom a lehetoseget, hogy a benazasom ellenere dobhattam ujra. You are the best I love you
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-28, 10:15


Azt tudom még javasolni, legalább esély, hogy a kockadobások fóruma mivel gyakorló fórum, dobhatsz újra rendesen a karifejlődésbe, mivel az amúgy is nem számít dobásnak, ha nem kifejezetten mesén oda kér a mesélő dobást. Aztán hátha nagyon akarja a sors, hogy sikerüljön. Very Happy
Én is volt már, hogy karifejlődés dobást nagy lelkesen a karialkotásba dobtam le. Hál' isten úgyse sikerült, úgyhogy nem kellett rágnom a kefét. lol!
Vissza az elejére Go down
Grayson Paisley
Reveal your secrets
Grayson Paisley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-27, 21:33


Luna Lovegood írta:
Miley: Hivatalos kiskaput nem igényelhetsz meglévő karakterre visszamenőleg, hiszen annak pont az a lényege, hogy új karira él, és amíg nem dobod meg a hivatalos kiskaput addig nem dobhatsz semmi másra, te pedig már eleve a kariddal több mindenre is dobtál gondolom a karakter alkotásánál és a 25 IC-s dobásnál is.

Tori: Hát őszintén szólva ez egy bukott dobás kellene, hogy legyen mert nem vágom miért a kockadobások fórumába ment. Sad A Karifejlődés még logikus megoldás lett volna, hiszen amúgy ott szoktunk ledobni minden extra karifejlődős dobást, hiszen azt eleve figyeli az ember, de a kockadobások fórumát nem. Megbeszélem az admin társakkal, hogy mi legyen, de tényleg hasznosabb lett volna kérdezni dobálás előtt. :/

Konkrétan most tűnt fel, hogy nem abba a topicba dobtam, ahová terveztem. Mérget vettem volna rá, hogy karifejlődésbe ment, de ma ott visszakerestem és nem láttam, akkor néztem, hogy hoppá. (És csak most olvastam a te hszdet is). Abszolút érthető, ha elbuktam, eskü nem tudom, hogyan néztem be. Azt, hogy rossz helyre dobtam-e csakm arra értettem, hogy esetleg ide kellett volna vagy a karifejlődésbe. Az a vaklámaság, hogy még a karifejlődést se sikerült eltaláljam. Ez van, nem para, aki hülye az hülye, csúnyán benéztem, van ilyen. Nem fogok megsértődni, ha nem kapom meg. I love you



Don’t let the past steal our present.
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-27, 11:12


Varázstárgy

Lioneah McCaine carried out 1 launched of one Boldog Karácsonyt! De6 (6 oldalú dobókocka.) :
Boldog Karácsonyt! De3



mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Daphne Jennings
Reveal your secrets
Daphne Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-27, 11:06


A szerencse forgandó:

Daphne Jennings carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! Kocka4





...
mert
mindig
jön valami új
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-27, 10:59


Miley: Hivatalos kiskaput nem igényelhetsz meglévő karakterre visszamenőleg, hiszen annak pont az a lényege, hogy új karira él, és amíg nem dobod meg a hivatalos kiskaput addig nem dobhatsz semmi másra, te pedig már eleve a kariddal több mindenre is dobtál gondolom a karakter alkotásánál és a 25 IC-s dobásnál is.

Tori: Hát őszintén szólva ez egy bukott dobás kellene, hogy legyen mert nem vágom miért a kockadobások fórumába ment. Sad A Karifejlődés még logikus megoldás lett volna, hiszen amúgy ott szoktunk ledobni minden extra karifejlődős dobást, hiszen azt eleve figyeli az ember, de a kockadobások fórumát nem. Megbeszélem az admin társakkal, hogy mi legyen, de tényleg hasznosabb lett volna kérdezni dobálás előtt. :/



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Tori Seaver
Reveal your secrets
Tori Seaver
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-26, 17:15


Bar poen lenne megint a ketszer dobast valasztani es ujra ketszer dobni, de inkabb a 2-est valasztom Very Happy Nagyon koszonom <3

Szerk.:
Ledobtam itt, ha nem ott kellett volna es buktam akkor sirni fogok picit a sarokban de magamra vessek, en voltam a hamari Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tori Seaver
Reveal your secrets
Tori Seaver
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-26, 17:14


Es akkor a dobj ketszer ertelmeben:

Tori Seaver carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! Kocka0

Tori Seaver carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! Kocka2
Vissza az elejére Go down
Tori Seaver
Reveal your secrets
Tori Seaver
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-26, 17:13


Boldog karacsonyt mindenkinek igy az utolso nap estejen visszamenoleg remelve hogy az volt Smile

Szerencset forgatnek Torival. Es koszonom a kariajit 💟

Tori Seaver carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Boldog Karácsonyt! Kocka0

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Miley C. Thompson
Reveal your secrets
Miley C. Thompson
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-26, 11:10


Jaaa, hogy varitárgyra is lehet.... Very Happy Akkor - mivel Miley eszméletlen szerencsétlen kockadobások szempontjából, így nem árt egy kis segítség számára - De tuti egyest dobok, mert arra meg semmi szükségemXD

Varázstárgy:

Miley C. Thompson carried out 1 launched of one Boldog Karácsonyt! De6 (6 oldalú dobókocka.) :
Boldog Karácsonyt! De6

Kívánság
ként max annyit tudnék említeni, hogy egyszer a Szerencse forgandóban kidobtam, hogy lehet extra hivatalos kiskapum, azt esetleg megigényelném Miley részére, mert nem tervezek már behozni több karaktert és nem kellett felhasználnom még (jelenleg Lorennel él a hivatalos kiskapu, de ez extra, második karira is igényelhető, szóval, ha esetleg lehetséges...).
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-25, 18:55


Nyah, négyből semmi, varitárggyal szerencse amulettre (3) újradobok. ^^ Szintén Corvnak is van módosítója, de itt is mindegy a számozás, nem erősségi sorban vannak. Very Happy

Corvus Flint carried out 1 launched of one Boldog Karácsonyt! De6 (6 oldalú dobókocka.) :
Boldog Karácsonyt! De4

Feltételezve, hogy nem 3-ast dobok és már így is annyit csacsogtam itt, Shanna Griffinnek van közbeavatkozás medálja és aranyból platinába mozdul. Gerardé mi lesz, átmegyünk drágakövekről és zafír-smaragd-rubint-gyémánt? xd



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Jade Wilson
Reveal your secrets
Jade Wilson
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-25, 18:26


Köszi a gyors választ <3 Nekem a nyolcas egyértelműen jobb, de minden juti juti. Razz Megyek is dobálózniii.



A nevetés
megmérgezi a félelmet.
 

Vissza az elejére Go down
Trinity Weasley
Reveal your secrets
Trinity Weasley
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-25, 16:33


Mivel itt mind jutalom szerintem a szerencseamulett simán nem használható, hiszen nincs érdemben meghatározható jobb dobás, vagy hát lehet, hogy mindenkinek más. Az szerintem akkor használatos, ha egyértelműen egy nagyobb érték, vagy kisebb érték jobb. Smile
Vissza az elejére Go down
Jade Wilson
Reveal your secrets
Jade Wilson
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty2021-12-25, 16:29


És akkor már itt meg is állok, Szerencseamulettel +1-et kapok, de nem idéztem be a tárgyat, 7-est vagy a 8-ast kapom így? xd Addig dobok tárgyra mással. Very Happy



A nevetés
megmérgezi a félelmet.
 

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Boldog Karácsonyt!   Boldog Karácsonyt! Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Boldog Karácsonyt! (2022.)
» Boldog Karácsonyt! (2023.)
» Fontos Hírek
» Boldog Új Évet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Híreink-
Ugrás: