ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Alison Fawley
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Lina Vivanti I_vote_lcapLina Vivanti I_voting_barLina Vivanti I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lina Vivanti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Marcellina Vivanti
Reveal your secrets
Marcellina Vivanti
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Lina Vivanti   Lina Vivanti Empty2023-12-10, 20:11



Marcellina Vivanti
”A játék az életem, és az élet is egy nagy játék számomra.”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Gina Accipiter
Teljes név: Marcellina Vivanti
Születési hely és dátum: Róma, 1988. 06. 19.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Európai mókus
Pálca: Som, Egyszarvúszőr, 11 hüvelyk
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Ötödik évfolyam
Képesség: Sárkány  I. (Hivatalos kiskapu)
Mágikus adottság: Trükkmester 1. (majd egyszer!)
Familiáris: Szibériai csíkos mókus (majd egyszer!)
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Átváltoztatástan - Kiemelkedő,
Kihez tartozol: Diego Vivanti, Rocco Vivanti, Micah St. James, Alistair Wilson, Freya Björnsdottir

Jellem: Alapvetően vidám, és nagyon játékos lánynak tartom magam. Szerintem ezzel pedig mindet el is mondtam, amit tudnod kell rólam. Szeretek barátkozni, játszani, szórakozni, és bulizni. Persze a viselkedésemet azért alapvetően tudja befolyásolni, hogy hol és kikkel vagyok. De azt hiszem, hogy ez minden híres-neves családnál így van. Mrs. Vivanti az anyánk. Előtte természetesen végtelenül szolid, visszafogott, és illemtudó vagyok. Bár még így is nehezményezi, hogy bár Hollóhátas vagyok, a tanulmányi átlagom éppen csak jónak mondható, alulról súrolva, messze vagyok a kitűnőtől, és prefektus sem lettem, ahogy azt várta volna. Más a helyzet a bátyáim esetében. Diego és Rocco már sokkal jobban ismerik a szabadabb, vadócabb, énemet. Főként, ha sikerül rávennem őket, hogy vigyenek magukkal egy-egy koncertjükre, bár ez csak iskolaszünetekben szokott sikerülni. Az iskolában a háztársaim, és tanáraim megint egy más arcomat ismerhetik, azt hiszem azt, ami a kettő közt fél úton van. Na és persze ez mellett én vagyok a tipikus tini lány. Megőrülök a pattanásoktól, vagy a fiúktól, ha egy srác akit kiszemeltem nem vesz észre, de megszólítani se merem. És persze tudok duzzogni, és hisztizni is, ha anyánk bekeményítene. Főleg Pasquale-nak köszönhetően, aki amikor csak teheti beköp Mrs. Vivantinak. Én pedig rendszerint olyankor Diego, vagy Rocco háta mögé bújva nyújtogatom rá a nyelvem, mert mást úgysem tehetek. Nem kedvelem Pasquale-t. Nem is értem, hogy lehet annyira más, mint Rocco, pedig ikrek.

Kinézet, megjelenés: Említettem, hogy a viselkedésem függ azért attól, hogy hol és kikkel vagyok. Nos, ez így van a megjelenésemmel is. Anyám előtt konzervatív, elegáns ruhákban, barna, szépen fésült hajjal, legfeljebb szolid sminkkel. A bátyáim koncertjén? Na, pont az ellenkezője. Bőrdzseki, fekete top, és rövid naci, meglehetősen erős és ütős sminkkel. Bár ezen Roccoval néha elég jókat tudunk veszekedni. És sajnos nála az ütőkártya, miszerint ő dönti el, hogy vele mehetek-e? Ami nem fair. Suli: laza elegancia, noha az iskolai egyenruhával sincsen különösebb bajom. Legfeljebb néha átszabnám, vagy színezném itt ott. Egyébként barna hajam, és barna szemem van, bár a hajamra azért az is vonatkozik, hogy a színe a hangulatomtól, alkalomtól, és a társaságtól függően azért elég gyakran változtatom. Mondjuk úgy, hogy sminkelés részének tartom ezt a mozdulatot is. A testalkatom vékonynak, és törékenynek tűnik elsőre, de ez azért ne tévesszen meg senkit. Meg tudom védeni magam, ha kell. Említettem már, hogy van négy bátyám, egy nővérem, egy húgom és egy igen nehezen kezelhető anyám, aki nem igazán tiszteli a magán szféra fogalmát. Szóval talpraesettnek kell lennem minden tekintetben.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Rómában születtem egy szép júniusi napon. Szép napsütés, rekkenő hőség. Mondhatnánk, hogy már aznap hőgutát kaptam, hogy ilyen kis idétlen dinnye lettem. Igazából azonban ez csak fokozatosan, később alakult így. Talán így lázadok anyám vasakarata ellen, amivel a családot igyekszik irányítani. Hét testvér közül én vagyok a második legfiatalabb. Négy báty, egy nővér és egy húg mellett azért elfér egy kis extra, üdítő vidámság ebben a házban. Na nem mintha mondjuk Rocco, vagy Diego olyan besavanyodott alakok lennének, mert egyáltalán nem. Igazából velük érzem magam a legjobban. Talán éppen tőlük ragadt át rám, a játékos természet, ki tudja? Minden esetre anyám szereti Roccot hibáztatni mindenért is, például ő van rám rossz hatással, ezért nem lettem prefektus. Nah, persze. Anyám igazából nem is lát engem, csak azt, hogy milyennek kéne lennem. Leginkább olyannak, mint Diego, a kedvenc gyermeke, női kiadásban. Hát éppen csak azt nem tudja, hogy azért Diegonak is megvannak a maga kis titkai, és ő sem teljesen olyan, mint amilyennek látni szeretné. Ebben a családban ez már csak így megy. Minden esetre, amikor anyám éppen Roccot veszi elő valami baromságért, akkor én általában a kedvenc nasijával próbálom kiengesztelni. Kicsit anyánk nevében is. Tudom én, hogy anyánk őt is szereti, csak az életvitelét nem. Szóval, ezek fényében azért ne mond nekem, hogy csak megszületnem volt nehéz Vivantiként. A kedvenc bátyáim nélkül talán már bele zakkantam volna jó anyám ötleteibe.
Mondjak erre egy példát? Talán úgy 6 vagy 7 éves lehettem, amikor anyám elvitt magával Romániába. Lehetett volna egy tök jó sárkányos túra. De nem. Igazából, csak meglátogattuk az ottani rezervátumban élő sárkány családot, akik épp olyanok, mint mi. Volt ott egy hasonló korú fiú mint én. Demetrius Postolache. Az apja eléggé furcsa ember. És nem a jó értelemben. A fiú meg elég csendesnek, és félénknek tűnt. Anyám azt mondta, hogy majd ha felnővünk ő lesz a jegyesem, majd a férjem. Aha. Persze. Mármint nem a sráccal van baj. Csak ezzel az erőltetett házasság dologgal. Anyám ilyen ötleteitől pedig falra tudok mászni. Most már értitek ugye? Ráadásul akkor még csak egy kislány voltam. Most meg kamasz vagyok. A kamasz lányok álmodoznak a szerelemről, de én nem egy csendes, szolid srácról álmodom, aki két szót sem szól. Biztos rendes fiú, meg minden. És nem is az ő hibája, ami a szüleink kitaláltak. Csak valahogy nem akarok erre gondolni. Azt az egy alkalmat leszámítva pedig nem is találkoztunk. Évek teltek el, és fogalmam sincs mi lett vele.  
Az apám? Ő meghalt. De kis koromban szerettem. Sokat társasozott és játszott velem. Leginkább ezt szerettem, és hiányzik is. Más volt, mint a drága édesanyánk. Bár Rocco és Diego mindent megtesznek, hogy ezt ne érezzem annyira, de pótolni úgysem tudják. Ők a testvéreim, nem pedig az apukáim. Én pedig butus szóvicc gyártásokkal, és azzal, hogy sportszerűen próbálok mindenből valami játékot, kalandot, komolytalanságot keresni próbálom elfedni, - talán még magam elől is – hogy bizony már voltak szomorú események az életemben.  
A suli? Én a testvéreimmel ellentétben egyből a Roxfortban kezdtem. Nem igazán értem, hogy anyánk mért látta jónak, hogy ahányan vagyunk annyi felé tanuljunk. Így van és kész. Mondjuk azt nem bánom, hogy Pasquale képét nem kell még a suliban is bámulnom. Elég otthon elviselni. Ő a legkevésbé jófej testvérem. Sőt egyenesen antijófej. Komolyan mondom.
Na de visszatérve a sulira. A Süveg a Hollóhátba osztott, bár nem egészen értem miért. Mármint jó, okos vagyok, könnyen tanulok, meg kreatív, meg vicces is vagyok, és szeretek olvasni meg ilyenek, de azért meg is mondom a véleményem, ha valami olyat látok, ami nem tetszik. Ráadásul a szabálykövetéssel is akadnak időnként gondjaim. Szerintem a legtöbb pontot tőlem vonták le a házamban. A háztársaim fújnak is rám ezért néha. De nem tudok nem önmagam lenni.
Ezt meg is magyarázom. Amióta apám meghalt, valahogy a varázsló társasok és játékok voltak, amik átlendítettek a gyászon. Aztán valahogy rájöttem, hogy vannak a köpkövön, meg sakkon kívül is társasjátékok a világon. Először csak rávettem Roccot, majd Diegot, hogy időnként vigyenek el ilyen mugli társasjátékos boltokba vásárolni, és próbáljuk ki a mugli gyerekek játékait. Sokszor jókat röhögtünk rajtuk. Szóval igen, a mugli játékkészítők nagyon kreatívak.
Aztán elkezdtem a suliban, a titokban megszerzett társasjátékainkat átalakítani varázslósra. Először csak egy apró bűbájjal színváltóssá tenni a dobókockákat, meg mozgóssá tenni a kártyalapok karaktereit, tudjátok, mint a varázsló fényképeken. Aztán egyre jobban belejöttem a dologba. Sokan kedvelik a suliban a játékaimat. Elég népszerű lettem velük.
Így aztán arra a következtetésre jutottam, hogy szeretnék egy varázsló társasjáték boltot nyitni, és játékokat tervezni, meg eladni. Mindenkinek. Gyerekeknek, felnőtteknek, családoknak, baráti társaságoknak, munkahelyi kollégáknak. Egyszóval tényleg mindenkinek. Mert ez vicces és jó dolog. Az élet kevésbé tűnik tőle keserűnek, és nehéznek. Ezért úgy gondoltam, hogy elég nekem az RBF is, nem akarok visszajönni a Roxfortba még két évet unatkozni a RAVASZ-okig. Alig várom, hogy ennek az évnek vége legyen, és végleg befejezzem a sulit. Bár szerintem a tesóim nem lesznek elragadtatva az ötlettől. Pedig a húgommal is jót tennék ezzel. Tudjátok neki megvannak a saját kis falai, de amikor játszok vele valamit, vagy mesélek, akkor mintha kicsit könnyebb lenne neki, és akkor több időm lenne fejlesztő típusú játékok kidolgozására neki.
Szóval feltett szándékom megnyitni azt a boltot! Nem kell nekem az uncsi egyetem meg ilyesmi! Bár ezt még nem tudom, hogyan adagolom be jó anyámnak. Ő azt sem tudja, hogy vannak társasjátékaim, és tervezek is újakat. Pedig már olyan sok van, hogy a tesóim szülinapomra csináltak egy gardóbomból nyíló gardróbot, ami igazából egy könyvek helyett társasjátéktár lett. Nagyon menő. Rocco még a mennyezetét is megbűvölte, hogy a hangulatomhoz mérten változzanak a kavargó színek odafent. Meg egy asztalt is raktak be székekkel középre. Szerintem valami tértágító bűbájt is használtak. Ott aztán majd tudok tervezgetni. Meg kitalálni, hogy ha visszamegyek a suliba, akkor mit fogok először változtatni az új játékaimon. Nagyon menő, mi?
Egyébként meg szeretek Roccoék bandájával is lógni. Vagyis inkább csak ott vagyok minden próbájukon, na jó azokon, amik a Roxfortban vannak, és amikről Rocco nem dob ki, mert mondjuk már takarodó után van, valami hangszigetelt teremben. De nem tehetek róla, de imádom a zenéjüket is. Nem kizárt, hogy egyszer tervezek egy társasjátékot a bandáról! Az csúcs lenne nem? Csak az a baj, hogy Rocco nem mindig van elragadtatva a túlzott lelkesedésem, és az öltözködésem miatt. Mondjuk, ha késő este indulok a banda nyomába, de ő visszafordít, mert mindig megérzi valahogy a jelenlétem. Ezen néha veszekszik velem. De tudom, hogy csak félt, és azért csinálja mert szeret. Engem nem lehet nem szeretni.
Jah, meg még valami. A Roxmortsi hétvégéken kijárok egy régiségboltba. Na meg levelezek Freyával. Jó fej. Néha küldök neki novellákat, rajzokat, és megkérem, hogy adjon ötleteket a társasokhoz, amiken dolgozok. Van egy csomó izgalmas története. Vele nem olyan egy történelem óra, mint Binnsel. Ezt elhihetitek. Az ihlet pedig bárhonnan jöhet.
Különben is, a jó játékok az izgalmas, és kiszámíthatatlan kalandokból születnek, amikbe keveredünk. Az élet izgalmas. A játék is. Tehát játékra, és kalandra fel!


Vissza az elejére Go down
Rocco Vivanti
Reveal your secrets
Rocco Vivanti
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Lina Vivanti   Lina Vivanti Empty2023-12-12, 22:15


Hejj meg hó, egyenlőre kicsit össze foglalok meg jegyzetelgetek pár dolgot, Rocco eredeti ET-jét, Diego-ét és Frankie-ét is alapul véve.
Meg kiírkálom csak amiket szerintem át lehetne még gondolni, vagy amivel úgy vagyok, hogy szeretném, ha átírnád.

Első körön örülök és köszönöm, hogy a nevét átcseréljük. Tényleg sok a névütközés és könnyebb egy karira úgy hivatkozni, ha ezt kikerüljük inkább.

Ha jól emlékszem végülis 15 évesben egyeztünk meg kor tekintetében, ezt szeretném, ha átírnád majd :/ És majd én is korrigálok utána Rocco ET-jében, hogy nem két nővérük van, hanem két húg Diego után. Mert hogy eredetileg a legkisebb tesójuk csak 8-11 éves lenne. És a legkisebbet szeretném megtartani mindenképpen, másképp kicsit fura lenne, hogy Rocco végig emlegette a Musicales mesében, hogy a legkisebb húgukkal hajlandó volt mesét nézni még... :DDD
Meg a legkisebb húguk mielőtt megszületett halt meg az apjuk, szóval.. Esélyesen amúgy Marcelline sem találkozott vele olyan sokat. (7/4 évet max)

Ami Rocco ET-jét illeti én is át fogom írni azokat a részeket ahol “aranyvérűnek” cimkézem a családot, hogy annak próbálják magukat eladni. Volt róla szó, szóval átírom majd őket simán elitnek. Illetve, azt a részt is módosítom majd, hogy a banda többi tagja mugliszármazású. Azóta eléggé kinőtte magát már a gondolat, meg a becsatlakozó játékos karkaterek, hogy ezeket módosítsam én is.

Frankie ET-je alatt az elfogadóban amúgy van csokorba szedve egy összefoglaló.
Illetve ami még fontos, hogy Frankie és Diego egy napon születtek és az anyáik egy szobában lábadoztak utána. Frankie nagyszületi Rómában élnek, a Vivantiknak meg van villájuk Rómában. Szóval Frankie tényleg születésétől lényegében ott volt a közelükben és a család oda-vissza találkozgatott stb.
Így valóban adott, hogy Frankie is jelen volt Lina életében a kezdetektől.

A karakter eredetileg amúgy úgy pattant ki a fejemből, hogy njk-ként mozgattam az Alexos játékokban. (igen lényegében dugópajtinakxd-bocsánat) Csak annyira élt njk-nak is, hogy emiatt döntöttem úgy, hogy behozom. Azóta elég sokminden történt vele amióta életre kelt, de nagyrész bandától független dolgok.
Viszont az is igaz, hogy mindig úgy képzeltem el, hogy Rocco számára a banda jelenti a valódi családot. Azt a közeget, ahol mindig azt érzi, hogy megérkezett.
Jellemileg erősen lázadó, kissé punk, fricskát dobáló, könnyen vagy épp pusztán unalomból-szórakozásból balhézós figurának hoztam be, ez azóta valamennyit szelidült, ahogy a karinak lettek fókuszai.

A testvéreivel-tsaláddal a kapcsolatai Rocconak (az ő szemszögéből):
Mivel sok információ átadás részemről elmaradt az érintetteket illetőleg nem éppen fair módon, emiatt utólag is szeretnék bocsánatot kérni és szeretném ide leírni akkor pontokba gyűjtve (már akik lényegesek lehetnek akár njk szinten is)

Diego: a bizalmasa és a jobbik fele ha úgy tetszik, ameddig külön nem szeparálódtak a suli miatt -az anyjuk révén egyébként - addig eléggé össze voltak nőve. Diego kissé villámhárító vagy épp a mérleg volt az anyja és Rocco között a viták során, de az utóbbi időkben elharapódzott a helyzet annyira, hogy azon már Diego se annyira tud segíteni.

Frankie: Rocco számára valahogy mindig testvér maradt sajna, erre csak rá erősített hogy Frankie úgy lett “elkönyvelve” hogy a lányok érdeklik. Ugyanakkor érdekes és akár konfliktust is okozhatott (vagy okozhat a jelenben) a karik között, hogy Rocco mindig is eléggé aktívan kergette a csajokat. Egy ideig a managerükkel is kavart ugye. Az egy évvel ezelőtti nyár folyamán volt egy Andrea nevű mű-cicababa akinél senki nem értette hogy Rocco mi a szart eszik rajta, mert ráadásul teljesen nyitott kapcsolatban is voltak stb stb.. Végül nagyon hírtelen lett vége és Rocco nagyon elzárkózott, hogy bárkivel megossza a részleteket mi is történt ott. Aztán jött Alex.. aki meg full nem tűnt komolynak, csak ágymelegítőnek, szóval teljesen reális, hogy a többieknek se villogott vele és a válogató volt az első ahol találkozhattak vele a többiek njk-ként, bár ott sem lett hivatalosan bemutatva még.
Szóóóóval hjah, én simán el tudom képzelni, hogy Frankie-ben ezek miatt az “állandó” ügyek miatt eléggé van egy giga tüske akarva akaratlanul is. És ami bizony tisztázásra várhat.. Vagy akármi.
Illetve! azon gondolkoztam, hogy szerencsétlennek nagyon durva lehetett a bátyja után Camille lecsúszását is végig néznie.
Szívesen felvennék vele egy olyan plotot, ahol teszem azt Camille-hoz mennek Roccoval látogatóba-vagy épp már kijöttek és utána.. megindulhat valami.

Marcellina: Ami a koncerteket illeti, legfeljebb nyaranta tud egy-egy ilyesmit kicsikarni tőlük. Mivel tsaládtag, alap, hogy bejárása lehet a backstage-be. Ami annyit tesz, hogy tanuja lehet ameddig készül a banda - ebből fakadóan alapnak kéne lennie, hogy a tagokkal szoros valószínűleg a kapcsolata. A próbákra legfeljebb akkor tudott belógni, ha a banda -jelenleg- a Roxfort valamelyik látványmágusi termét használta ilyemsire épp. De tuti, hogy Rocco sokáig nem hagyta neki, hogy velük tartson. Tekintve ha lebuknak, hogy Lina is velük volt, Rocco lesz elő véve stb. És biztos, hogy nem fogja hagyni neki, hogy 15-16 évesen miniszoknyába menjen rock koncertre. XDDD Max rövidnaci- valami szakadt harisnyával kombózva, a többi nem érdekli. De tuti volt már hogy fájt a feje miatt…. Nem kicsit.
Rocco egyébként alig van otthon már pár éve, csak a nagyobb alkalmakkor teszi tiszteletét, vagy ha az anyja haza hívja valami olyasmivel. Szóval vele elég ritkán vagy max ugye a Roxfortban találkozhattak már csak.

Ameddig amúgy az apjuk élt, az anyjuk is jobb arc volt. Nagyon szerette a férjét és érezhetően boldog volt mellette. A két legfiatalabb gyereke felé amúgy egészen engedékeny szokott lenni. A legidősebbek már kirepültek úgymond, és a középső kölykökein jelenleg a fókusza főleg. Szóval Lina felé még nincsenek olyan vad elvárásai. Meg aztán a suli óta valsz max nyaranta meg suli-szünetekkor van beleszólása bármibe ezt ne felejtsd el!

Ami az apjukat illeti, tuti hogy annyira fiatalon valami más varázsló vagy mugli társassal játszott vele és nem feltétlen kanasztával. Csak lehet, hogy miután meghalt, az anyjuk ezeket eltűntette.
Bár sosem lett sehol leírva vagy említve, az én fejemben úgy él, hogy az apjuk halálakor Rocco valószínűleg épp bulizott valahol, csajozott, vagy épp a bandával próbáltak, ki tudja.. És esélyesen az anyja annyira begőzölt, meg valakit hibáztatni akart, hogy Roccot nem is engedte a temetésre. Szóval elég sok törés volt a kapcsolatukban. Néha okkal néha ok nélkül.
És ha már társasjátékok, akkor szerintem Frankie is a részese lehetett az ilyen társasjáték vadászatoknak meg “teszteléseknek”. Főleg hogy mind a Roxforban kötöttek ki és egy éve biztosan itt van mindenki közülük.

“A Hugrabugosok egyenesen oda vannak az új varázsló kompatibilissé fejlesztett társasaimtól. Meg is hívnak gyakorta a kis privát házbulijaikba is. Na az a nem semmi én mondom. Főleg, mert amúgy imádom a zenét, a vajsört, és jó bulikat.“
- szerintem ilyesmi maximum a klubbhelységben lehetne lehetséges, de mivel alap évesekről beszélünk, nem hiszem, hogy vajsör akadna ott. Illetve nekem az is kérdéses mennyire mászkálhatnak át egymás klubbhelységeibe a diákok, de tételezzük fel, hogy ha beviszik akkor úgy okés lehet..
De a társasjátékkal való foglalkozást jó gondolatnak tartom. Ami pedig azt illeti, hogy nem akar(t) maradni a RAVASZ-ra, én lehet ezt meghagynám kijátszható plotnak, hogy a tesói meggyőzzék stb.
A gardrób fun. Very Happy

Pasquale: Bár csak njk- igazából, amolyan a banda mini- nemezisének szerepét szánnám neki. Aminek a plotjait valójában szerettem volna-avagy szeretném majd a bandával felgöngyölíteni, ha oda jut a dolog és lát benne mindenki lehetőséget és esélyt.
A múlt amik nem lettek kijátszva, csak az én fejemben fogalmazódtak meg félmondatokból: Rocco ikertestvére tökéletesen ugyanolyanok külsőre, az egyetlen különbség közöttük, hogy Rocco bal gyűrűsujjának a felső perce, Pasquale-nak meg a jobbján ugyanez hiányzik. És úgy él a fejemben, hogy nem nyíltan ténykedve, de lépten nyomon, vagy épp notóriusan bele köp Rocco- és ezáltal a körülötte lévők vagy szorosan hozzá kapcsolódók levesébe. (amikor felmerült először mint njk akkor igazából az Alexes játéknál lett említve, mint olyan aki közéjük állhat, vagy kavarhatja a szart nekik, de aztán nem lett kijátszva) Emiatt gondoltam arra- és ez már újkeletű dolog senkivel nem lett fixálva, a bandához kapcsolva a válogatós játékban fejtegettem volna, hogy a karrier útjukhoz is köze lehetne, mert miért ne?
Nem tud varázsolni - nincs hajlama a pálcamágiára- sosem volt, csak a faji képességei vannak számára. Féltékeny, ha nincs igaza támad jellegű figura. Anyuci “pici” fia, csak nem teljesen a pozitív értelemben. Az anyjuk előtt teszi a szépet és mindenkiről árulkodik, ha megtud valamit. De a kisebb tesóit igazából békén hagyja mert nem tekinti őket ellenfeleknek. Valamiért benne van abban a tudatállapotban, hogy ki kell harcolnia a helyét a családban.

A legkisebb testvér aki talán még Frankie számára, meg a családba érkezők számára is érdekes lehet- egyenlőre neve sincs szegénynek, de arra gondoltam, hogy kicsit sérült tudatú, vagy legalábbis van valami pszichés problémája-hiányossága-nehézsége. Nem magatehetetlen és talán nem is állandó jellegű a probléma sokkal inkább periodikus.
Mivel a Vivantiknál jelen van a “belterjesség” is- ahogy az aranyvérű családoknál, így felmerült bennem, hogy miért ne lehetne, hogy itt-ott ez kiütközzön? De ez már csak színesítés.

Lett rá szabály is hozva, hogy nincs kilógás, úgyhogy ehhez tartanám magamat és szeretném kérni, hogy eszerint módosíts ezen te is és ne legyen olyan, hogy késői koncerteken Marcellina egyszer csak felbukkan.

Olvasd át kérlek, emészd meg és hajrá hajrá! A konkrét pontokat pedig légyszí írd át. Vagy simán vedd ki és ha valami ki lett játszva ténylegesen akkor ET-bővítésként bekerülhet utólag is.





[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Lina Vivanti   Lina Vivanti Empty2023-12-18, 00:07



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Örülök az érkezésednek és kíváncsian várom a kalandokat a lánykával.
Köszi a szerkesztésekért, igazításokat és ötleteléseket.
És innentől igazából én utadra engedlek, foglalózz, ha még maradt valami és hajrá hajrá plotolni!! Smile

Örülök, hogy bele vetted a pálcának az említését.
Som:
Egyszarvúszőr:
11 hüvelyk:

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Lina Vivanti   Lina Vivanti Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lina Vivanti
» Diego Vivanti
» Rocco Vivanti
» Rocco Vivanti
» Diego Vivanti

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: